Přihlásit se

Drezura
Český pohár v drezuře a ČP v drezuře pony
Český pohár ČJF (CDN-CPCJF) / 210731H2
31.07.2021 - 01.08.2021
H / ESC Olomouc
Výsledky
Drezura
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
HR
G0412
Iva Schützová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
H1434
Milena Sedlářová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0365
Radmila Seidlová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A1066
Renata Habásková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
G0323
Dana Kuřitková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
G1971
Jana Podrápská
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
Z9A4R
Danielle Joosten
Drezura
Rozhodčí
RZ
G2703
Hana Sirotková
CZE
Drezura
Rozhodčí
Z9ACD
Adrian Hamoen
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Drezura
01A Obd."B" * Z4/2021 pro pony - kv. kolo ČP v drezuře jezdců na pony
Pony Z4/2021 - ČJF
31.07.2021 8:00

8
Drezura
02A Obd."B" * DU-A/2020 pro pony - kvalifikační kolo ČP v drezuře jezdců na pony
Pony DU-A/2020 - FEI-Z
31.07.2021 10:50

8
Drezura
02B Obd."B" * DU-A/2020 pro velké koně
Běžná DU-A/2020 - FEI-Z
31.07.2021 11:50

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 31.07.2021 09:48:33
#ČasJezdecKůňSubjekt
111:50Smrčková Michaela (G2206)<0YNJ>VERSAILLES 2 (KJ0YNJ, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
211:56Kubová Markéta (H1563)<010R>FLUX (KJ010R, V)JK Slaná Voda z.s. (ML0170)
312:02Vitásek Kryštof (H4015)<0Y67>CARMEN 40 (KJ0Y67, K)Ranč Na Pomezí Opava, z.s. (MH0404)
412:08Kuhajda Milan (Z1540)<010Q>EMILIO (KZ010Q, X)Slovensko (MZ0040)
512:14Tavlaridu Petra (J1140)<0Z4T>LEGATTO (KJ0Z4T, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
612:20Kopecká Nikola (H3687)<0ZPF>DUC BAMBI (KJ0ZPF, K)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
712:26Táborská Julie (J0ZP0)<0IK4>MERLIN 26 (KJ0IK4, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
812:32Vitovjáková Nela (J0VE1)<0J2P>NARBAT (KJ0J2P, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
912:38Vandasová Šárka (J12BM)<0ZHB>FAZENDEIRO (KJ0ZHB, H)Jezdecký klub Balnar, z.s. (MH0414)
1012:44Slaninová Viktorie (H4398)<0WSA>DON DALI (KJ0WSA, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
1113:00Balnarová Petra (H1209)<0ZHQ>MIRENE T (KJ0ZHQ, K)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
1213:06Špalková Martina (H2525)<0VDI>JAMES 2 (KJ0VDI, V)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
1313:12Zamec Jan (B2740)<0ZY6>LUIZIANO (KJ0ZY6, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
1413:18Čecháková Veronika (H2710)<0ZPE>WIFFI-K (KJ0ZPE, K)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
1513:24Hekelová Pavlína (J0VU6)<0A7L>IKAR 2 (KJ0A7L, V)Stáj Time Out (MG0153)
1613:30Kubová Markéta (H1563)<0UWK>ADELINE-S (KJ0UWK, K)JK Slaná Voda z.s. (ML0170)
1713:36Šimkovič Agáta (H3316)<0A09>HARM (KJ0A09, V)Jezdecký klub S - Team z.s. (MH0309)
1813:42Podhradská Kamila (H2804)<0IHU>ICE QUEEN (KJ0IHU, K)I.Vidrmanová Kopová (MH0265)
1913:48Benešová Lucie (J0XIR)<0EPK>HAJDY (KJ0EPK, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
2013:54Dvořák Pavel (J1094)<0VL4>BALANCE 2 (KJ0VL4, V)Stáj Time Out (MG0153)
2114:00Horáková Denisa (J0VZP)<0XYX>MAGIC SLEW (KJ0XYX, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
Drezura
03B Obd."B" * L0/2021 - kv. kolo ČP v drezuře jezdců na pony
Běžná L0/2020 - ČJF
31.07.2021 15:45

16
Poslední aktualizace startovní listiny: 31.07.2021 12:06:24
#ČasJezdecKůňSubjekt
115:45Zamec Jan (B2740)<0ZY6>LUIZIANO (KJ0ZY6, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
215:52Koudelková Natálie (L0474)<0TGH>BESS 10 (KJ0TGH, K)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
316:00Špalková Martina (H2525)<0VDI>JAMES 2 (KJ0VDI, V)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
416:07Machová Ivana (L0358)<0UXB>KEJLIN CZ-SH-A-449 (KJ0UXB, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
516:15Hausková Jana (L0071)<100Q>SUNNY FRIDAY (KJ100Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
616:22Škodáková Sofie (J0PS5)<0XYF>SILVER PRINCE (KJ0XYF, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
716:30Vitovjáková Nela (J0VE1)<0J2P>NARBAT (KJ0J2P, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
816:37Podhradská Kamila (H2804)<0IHU>ICE QUEEN (KJ0IHU, K)I.Vidrmanová Kopová (MH0265)
916:45Vitásková Viktorie (J0YU5)<0E8K>MENAI CRACKLER (KJ0E8K, V)Jezdecký klub Balnar, z.s. (MH0414)
1017:02Kokeš Jaromír (J0QC3)<0XLF>WOODY 5 (KJ0XLF, K)Jezdecký klub Broskvův mlýn - Jaromír Kokeš (MG0324)
1117:10Sroková Dominika (H3031)<0SBD>INTUITION (KJ0SBD, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
1217:17Trnková Natálie (J05IB)<0P4Y>CUPIDO 1 (KJ0P4Y, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
1317:25Koudelková Natálie (L0474)<0X14>CAYLI (KJ0X14, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
1417:32Machová Ivana (L0358)<0VWB>SAXANA CZ-SH-A-349 (KJ0VWB, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
1517:40Zamec Jan (B2740)<0XMR>SIR D'AMOUR (KJ0XMR, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
1617:47Dvořák Pavel (J1094)<0VL4>BALANCE 2 (KJ0VL4, V)Stáj Time Out (MG0153)
Drezura
04B Obd."A" * DD/2020 - kv. kolo ČP děti + ČP pony
Běžná DD/2020 - FEI-L
31.07.2021 8:00

14
Drezura
05_ Obd."A" * JU/2021 - ČP v drezuře – “Junioři”
Běžná JU/2021 - FEI-S
31.07.2021 10:50

15
Drezura
06_ Obd."A" * JD/2021 - Kvalifikace ČP v drezuře – „S“
Běžná JD/2021 - FEI-S
31.07.2021 13:00

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.08.2021 18:16:17
#ČasJezdecKůňSubjekt
113:00Ševčíková Melichar Lenka (G0264)<0FVV>LATIANO (KJ0FVV, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
213:08Štenclová Petra (H2825)<0S9U>GLERÁNO (KJ0S9U, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
313:16Pavlínová Markéta (H2278)<0U6O>GANESHA PAVLIN (KJ0U6O, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
413:24Dohodilová Klára (L0449)<0X85>ANTOINETTE S (KJ0X85, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
513:32Kadlec Jan (F2979)<0SON>ACCEPT (KJ0SON, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
613:40Kučerová Martina (F3010)<0CR5>CALET (KJ0CR5, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
713:48Fialová Kateřina (H3696)<0GO4>GOLDY Z CHRÁSTU (KJ0GO4, K)JK Slaná Voda z.s. (ML0170)
813:56Čermáková Karolína (G3459)<0WZZ>VIVARI (KJ0WZZ, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
914:14Kudelová Viktorie (L0296)<0Z6U>ICON GRANTA (KJ0Z6U, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
1014:22Tykalová Zuzana (J0R6S)<00WU>MAESTRO BOHEMIA (KJ00WU, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
1114:30Knapová Denisa (J0QC5)<0IFY>HEREC (KJ0IFY, V)Jezdecká stáj Galatík Těšánky (ML0029)
1214:38Gloserová Veronika (G3965)<0M3F>LEGIE-N (KJ0M3F, K)JS Nováček, z.s. (MG0117)
1314:46Matyášová Barbora (G2861)<0DFH>MAWERICK (KJ0DFH, V)JK Stará Pošta Austerlitz (MH0429)
1414:54Vášová Markéta (G2645)<0LPJ>CHELSIE V (KJ0LPJ, K)Stáj Time Out (MG0153)
1515:02Balnarová Petra (H1209)<0ZW5>BLACK DANCER (KJ0ZW5, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
1615:10Ďurkovičová Kristýna (H4397)<0HZL>LOTOS 7 (KJ0HZL, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
1715:18Glodeková Pavlína (G3863)<0TEO>DAHOMAN DALNOK (KJ0TEO, H)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
Drezura
07_ Obd."A" * YU/2021 - Kvalifikace ČP v drezuře – „U25“
Běžná YU/2021 - FEI-ST
31.07.2021 15:50

7
Drezura
08_ Obd."A" * SG/2021 - Kvalifikace ČP v drezuře – „Malá runda“
Běžná SG/2018 - FEI-ST
31.07.2021 17:05

5
Drezura
09_ Obd."A" * IMII/2021 - Kvalifikace ČP v drezuře – „Velká runda“
Běžná IM2/2021 - FEI-TT
31.07.2021 18:10

1
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.08.2021 18:16:17
#ČasJezdecKůňSubjekt
118:10Schwarzová Michaela (H2128)<0MFS>PICADORA (KJ0MFS, K)Jezdecký klub S - Team z.s. (MH0309)
Drezura
11A Obd."B" * DU-A/2020 pro pony - ČP v drezuře jezdců na pony
Pony DU-A/2020 - FEI-Z
01.08.2021 10:25

7
Drezura
12A Obd."B" * DU-B/2020 pro pony - ČP v drezuře jezdců na pony
Pony DU-B/2020 - FEI-Z
01.08.2021 15:37

4
Drezura
12B Obd."B" * DU-B/2020 pro velké koně
Běžná DU-B/2020 - FEI-Z
01.08.2021 14:55

7
Drezura
13B Obd."A" * DD/2020 pro velké koně - ČP v drezuře– děti, kv. kolo ČP v drezuře pony
Běžná DD/2020 - FEI-L
01.08.2021 8:00

15
Drezura
15_ Obd."A" * JJ/2021 - Kvalifikace ČP v drezuře – “S”
Běžná JJ/2021 - FEI-S
01.08.2021 12:40

13
Drezura
17_ Obd."A" * IMI/2021 - Kvalifikace ČP v drezuře – „Malá runda“
Běžná IM1/2020 - FEI-T
01.08.2021 16:10

5
Drezura
18_ Obd."A" * GP/2021 - Kvalifikace ČP v drezuře – „Velká runda“
Běžná GP/2020 - FEI Grand Prix
01.08.2021 17:20

2
Poslední aktualizace startovní listiny: 31.07.2021 19:15:02
#ČasJezdecKůňSubjekt
117:20Schwarzová Michaela (H2128)<0MFS>PICADORA (KJ0MFS, K)Jezdecký klub S - Team z.s. (MH0309)
217:28Konečná Věra (G0918)<0OY7>GREND 1 (KJ0OY7, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)