Přihlásit se

Skoky
Podzimní skokové závody
Oficiální závody (CSN) / 211015A1
15.10.2021 - 17.10.2021
A / Hradištko
Výsledky
Skoky
02_ Skoková soutěž ZZ - Hobby
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospíšilová Kateřina (J0XAN)EVIENNE (KJ102Z, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
2 Hrubešová Dominika (A1527)QUICK SNOW SZM (KJ10NF, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
3 Mašková Sofie (J12R6)LUCKY AIA (KJ0J0B, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
5 Novák Dominik (J0V4Q)CARDELA (KJ0M94, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
6 Splavcová Ema (J101N)HILARY 3 (KJ0SBK, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
7 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
8 Cepková Renata (J0WCT)LEXUS (KJ0EI9, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
9 Pitrová Jana (A0444)CARENGO (KJ0LK1, V)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
10 Hůlka Tomáš (A1388)COLOMAN 1 (KJ0Z6D, V)TH Equiclub (MA0220)
11 Kučerová Martina (F3010)BELLA DE LUNE (KJ10HC, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
12 Kučerová Martina (F3010)NIRVANA 49 (KJ10HF, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
13 Bartošová Eva (F2755)SAIGON 1 (KJ0CL4, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
14 Horvátová Anna (J0RHK)ALIMA II (KJ0MG8, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
15 Suková Markéta (J0XAZ)MAJA 1 (KJ0LKX, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
16 Vítková Eliška (B3052)RICHWELL (KJ0WQ7, H)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
17 Horáčková Anežka (J0W4X)COOL PEPE (KJ0ZF3, V)Stáj Šlechta (ME0146)
18 Málková Jolana (J11CS)RAVENDAEL (KJ10I2, V)Stáj Šlechta (ME0146)
Skoky
03_ Skoková soutěž ZM - Hobby
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Čížková Nicol (J0R97)MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)Rescue and riders team (MC0307)
2 Němcová Klára (J0OHD)MERLIN KINSKÝ (KJ109Q, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
3 Pospíšilová Kateřina (J0XAN)EVIENNE (KJ102Z, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
4 Profousová Marie (J1260)LENNY-LOU (KJ10BR, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
5 Doleček Ondřej (J0OFO)CASINJO (KJ0Z0C, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
7 Horáková Simona (G2619)DON SCHUFRO L'PASO (KJ10E7, H)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
8 Novák Dominik (J0V4Q)CARDELA (KJ0M94, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
9 Splavcová Ema (J101N)HILARY 3 (KJ0SBK, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
10 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
11 Šoupalová Martina (F1924)WILDE BERRY (KJ0YXV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
12 Perlíková Eliška (J0TEH)BOLEK 5 (KJ10K0, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
13 Perlíková Eliška (J0TEH)COOLAGH APRIL (KJ0XIA, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
14 Švadlenková Martina (F1382)PERCHTA(IRE) (KJ0XZL, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
15 Strnadová Irena (B3259)PURPUR (KJ0P0A, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
16 Cepková Renata (J0WCT)LEXUS (KJ0EI9, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17 Pitrová Jana (A0444)CARENGO (KJ0LK1, V)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
18 Hůlka Tomáš (A1388)COLOMAN 1 (KJ0Z6D, V)TH Equiclub (MA0220)
19 Hochmanová Darina (B1535)REMEMBER ME INSPRAV (KJ0Y1S, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
20 Horvátová Anna (J0RHK)ALIMA II (KJ0MG8, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
21 Hladíková Tereza (B3377)RUDOLF IN (KJ0ZTQ, V)JS Dražice (MB0055)
22 Linhartová Soňa (J0V0Z)JIM GRAND (KJ0SRU, H)JS Dražice (MB0055)
23 Suková Markéta (J0XAZ)MAJA 1 (KJ0LKX, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
24 Lassakova Markéta (H3132)CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
25 Horáčková Anežka (J0W4X)COOL PEPE (KJ0ZF3, V)Stáj Šlechta (ME0146)
26 Horáková Eliška (J0YAV)CARERRA (KJ0M54, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
27 Pohanová Petra (B3137)NARCOTICS W Z (KJ10SF, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
28 Málková Jolana (J11CS)RAVENDAEL (KJ10I2, V)Stáj Šlechta (ME0146)
29 Korábová Barbora (J0UZV)CELINA SL (KJ0MXR, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
Skoky
04_ Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Čížková Nicol (J0R97)MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)Rescue and riders team (MC0307)
2 Čížková Nicol (J0R97)FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)Rescue and riders team (MC0307)
3 Čížková Nicol (J0R97)IASHA (KJ0Z57, K)Rescue and riders team (MC0307)
4 Němcová Klára (J0OHD)MERLIN KINSKÝ (KJ109Q, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
5 Veselá Tereza (B3374)CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
6 Hrubešová Dominika (A1527)EPOS 2 (KJ101E, H)Top Horses, z.s. (MA0298)
7 Hrubešová Dominika (A1527)QUINT 2627 (KJ0Y4H, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
8 Pospíchalová Natalie (J11H6)MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
9 Pospíchalová Tina (E2093)BURBERRY 1 (KJ10HL, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
10 Faustová Kateřina (B3134)DARISTO Z (KJ0WTH, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
11 Profousová Marie (J1260)LENNY-LOU (KJ10BR, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
12 Doleček Ondřej (J0OFO)CASINJO (KJ0Z0C, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
14 Peterka Jaroslav (K0278)COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
15 Novotná Alexandra (F1575)REBEL DIEGO (KJ10F6, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
16 Šoupalová Martina (F1924)QUAILL 1 (KJ10A6, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17 Šoupalová Martina (F1924)WILDE BERRY (KJ0YXV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
18 Cermanová Adriana (J0VXF)NERRADO FP (KJ0TYP, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
19 Masár Dominik (J0MSI)ICE CHILLI (KJ0ZRC, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
20 Doležalová Kristýna (G1984)EVER GIVEN (KJ10CF, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
21 Jiroutková Natálie (F3946)ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
22 Perlíková Eliška (J0TEH)BOLEK 5 (KJ10K0, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
23 Perlíková Eliška (J0TEH)COOLAGH APRIL (KJ0XIA, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
24 Švadlenková Martina (F1382)PERCHTA(IRE) (KJ0XZL, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
25 Picková Adéla (J0ZBX)LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
26 Peerová Magdalena (B3459)CHIM CHIM L (KJ0WYY, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
27 Hochmanová Darina (B1535)REMEMBER ME INSPRAV (KJ0Y1S, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
28 Hochmanová Darina (B1535)CONNIE 7 (KJ1002, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
29 Martínková Aneta (J0RJU)COMTESA 2 (KJ0WZ3, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
30 Hladíková Tereza (B3377)RUDOLF IN (KJ0ZTQ, V)JS Dražice (MB0055)
31 Linhartová Soňa (J0V0Z)JIM GRAND (KJ0SRU, H)JS Dražice (MB0055)
32 Horáková Simona (G2619)DON SCHUFRO L'PASO (KJ10E7, H)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
33 Pokorná Žaneta (B3038)APOLLO CERA DU MAILLET Z (KJ0ZW0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
34 Vítková Natália (J0XKM)DJOUBA BLINIERE (KJ0U7M, K)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
35 Horáková Eliška (J0YAV)CARERRA (KJ0M54, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
36 Pohanová Petra (B3137)NARCOTICS W Z (KJ10SF, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
37 Korábová Barbora (J0UZV)DELPRÉE (KJ0WMF, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
38 Korábová Barbora (J0UZV)CELINA SL (KJ0MXR, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
Skoky
05_ Skoková soutěž ZL – Cena Sedlářství LIBICH
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Čížková Nicol (J0R97)FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)Rescue and riders team (MC0307)
2 Čížková Nicol (J0R97)IASHA (KJ0Z57, K)Rescue and riders team (MC0307)
3 Veselá Tereza (B3374)CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
4 Hrubešová Dominika (A1527)MIRKO D'ARO (KJ0ZIF, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
5 Javorská Karolína (A2048)EIGENWIJS (KJ0LWH, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
6 Javorská Karolína (A2048)ARANCIA (KJ0ZYB, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
7 Lukačková Hana (H0648)RUDY (KJ0X5T, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
8 Pospíchalová Natalie (J11H6)MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
9 Pospíchalová Tina (E2093)BURBERRY 1 (KJ10HL, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
10 Muchová Karolína (J10QF)NOELL 1 (KJ0WV8, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
11 Faustová Kateřina (B3134)DARISTO Z (KJ0WTH, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
12 Štenglová Jolana (J0ZSF)LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13 Červená Aneta (A2061)SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
14 Picková Adéla (J0ZBX)LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
15 Peterka Jaroslav (K0278)COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
16 Novotná Alexandra (F1575)CARETINA 2 (KJ0XKD, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
17 Froňková Veronika (A2028)CORIDA 4 (KJ0I2Q, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
18 Korábová Barbora (J0UZV)DELPRÉE (KJ0WMF, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
19 Poláková Veronika (J0Y0R)VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
20 Vítek Miloslav (C0024)TOFFIFEE DE LUXE (KJ0Y7M, K)Equestrians Club (MA0086)
21 Šoupalová Martina (F1924)QUAILL 1 (KJ10A6, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
22 Cermanová Adriana (J0VXF)CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
23 Masár Dominik (J0MSI)ICE CHILLI (KJ0ZRC, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
24 Doležalová Kristýna (G1984)EVER GIVEN (KJ10CF, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
25 Dostálová Linda (J0MY8)SHADE OF GREY (KJ0WTK, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
26 Luftmanová Karin (B1846)APARTMON (KJ0RXW, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
27 Peerová Magdalena (B3459)CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
28 Hochmanová Darina (B1535)CONNIE 7 (KJ1002, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
29 Martínková Aneta (J0RJU)LUDWIG AUSTRIA (KJ0HT2, H)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
30 Němcová Natálie (F4042)NOBLESA 4 (KJ0LPZ, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
31 Pokorná Žaneta (B3038)APOLLO CERA DU MAILLET Z (KJ0ZW0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
32 Vítková Natália (J0XKM)DJOUBA BLINIERE (KJ0U7M, K)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

54
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Málková Lucie (F2402)RHODIA (KJ0WKQ, K)Jezdecká stáj Studečky, z. s. (MB0513)
2 Novotná Andrea (A1728)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
3 Vegrichtová Denisa (B3071)QUINTILLUS (KJ0Z5U, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Čopová Adriana (J10GM)QUAID CASIO (KJ0YRO, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
5 Rechnerová Martina (K0127)CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
6 Hrubešová Dominika (A1527)EPOS 2 (KJ101E, H)Top Horses, z.s. (MA0298)
7 Javorská Karolína (A2048)EIGENWIJS (KJ0LWH, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
8 Javorská Karolína (A2048)ARANCIA (KJ0ZYB, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
9 Lukačková Hana (H0648)RUDY (KJ0X5T, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
10 Pospíchalová Natalie (J11H6)MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
11 Pospíchalová Tina (E2093)BURBERRY 1 (KJ10HL, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
12 Pačesová Adéla (E2094)CHANTELLU (KJ10AJ, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
13 Pačesová Adéla (E2094)GASCAVELLO (KJ0VR8, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
14 Boháčová Nikola (F4365)RIHANNA (KJ0JSX, K)JO Albert Stolany (MF0138)
15 Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
16 Jirásková Olga (F2757)LAVENIA (KJ0FCU, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
17 Kysílková Tereza (J0RJV)KAMÉLIA (KJ10BA, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
18 Prušáková Karolína (B3766)CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
19 Štenglová Jolana (J0ZSF)LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
20 Miková Markéta (B3289)GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
21 Miková Markéta (B3289)TRAVIATTA (KJ0ZZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
22 Potluková Kateřina (J0N1S)LAND MASTER (KJ0CKG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
23 Červená Aneta (A2061)SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
24 Marková Bára (F4441)VENDETA 3 (KJ0XB0, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
25 Brejlová Angela (J10F1)GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
26 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
27 Froňková Veronika (A2028)CORIDA 4 (KJ0I2Q, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
28 Froňková Veronika (A2028)CHANELLE (KJ0TO3, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
29 Hanušová Eliška (B3420)COSTADOR (KJ0Z8A, V)Stáj Housa (MB0156)
30 Švábová Karolína (B3587)LORETE (KJ0JIJ, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
31 Macková Klára (F4214)CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
32 Macková Klára (F4214)CARDELA (KJ0M94, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
33 Poláková Veronika (J0Y0R)VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
34 Vítek Miloslav (C0024)TOFFIFEE DE LUXE (KJ0Y7M, K)Equestrians Club (MA0086)
35 Kahlenová Aneta (B3791)QIWANDO - S (KJ0YNX, H)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
36 Masár Dominik (J0MSI)ICE CHILLI (KJ0ZRC, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
37 Doležalová Kristýna (G1984)EVER GIVEN (KJ10CF, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
38 Mücková Tereza (B2721)E LATOYA DRH Z (KJ10PK, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
39 Kocůrková Valentýna (A2219)VILÉM 1 (KJ0I2C, V)TH Equiclub (MA0220)
40 Dostálová Linda (J0MY8)SHADE OF GREY (KJ0WTK, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
41 Perlíková Martina (A0477)KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
42 Dobroňová Adriana (J10QB)CARPIS-C (KJ0LPX, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
43 Srnová Elena (A3011)HARD BIE D (KJ0LE4, K)TH Equiclub (MA0220)
44 Hochmanová Darina (B1535)LUCCIA Z HÁJŮ (KJ0WW0, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
45 Klímová Veronika (B1967)COMCOLA WH (KJ0XEU, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
46 Klímová Veronika (B1967)COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
47 Sovová Rozálie (J0URR)JELLOW SIH (KJ0YOG, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
48 Sovová Rozálie (J0URR)HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
49 Plšek Tomáš (A1780)B-FREYDIS BLUE (KJ0X1H, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
50 Bauerová Ellen (J0XP5)CORDINA S (KJ0ZCH, K)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
51 Finsterle Sára (F3983)COOKIE CATCHER-F (KJ10AD, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
52 Libichová Natálie (J0QXE)CASALLETTO (KJ0YCK, V)JK Sedlářství Libich (MB0554)
53 Pospěch Daniel (K0251)GRANCIER (KJ0YJQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
54 Hayerová Vanda (J0WRJ)INTENSE N (KJ0ZPL, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Skoky
07_ Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

72
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Novotná Andrea (A1728)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
2 Vlášková Tereza (F2576)MOONLIGHT (KJ0KZF, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
3 Košťálová Jana (E2031)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
4 Košťálová Jana (E2031)CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
5 Košťálová Lenka (E2032)ELVIS-S (KJ0VLE, V)Petra Charvátová (MB0460)
6 Vegrichtová Denisa (B3071)FLEXICON (KJ0MNG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Vegrichtová Denisa (B3071)QUINTILLUS (KJ0Z5U, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8 Veselá Tereza (B3374)CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
9 Čopová Adriana (J10GM)AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
10 Čopová Adriana (J10GM)QUAID CASIO (KJ0YRO, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
11 Skálová Kristýna (B3641)MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
12 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
13 Rechnerová Martina (K0127)CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
14 Trčová Veronika (B3287)GALETTA JJ (KJ0UYV, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
15 Hrubešová Dominika (A1527)GRANORA-K (KJ0LP1, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
16 Lukačková Hana (H0648)RUDY (KJ0X5T, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
17 Pačesová Adéla (E2094)CHANTELLU (KJ10AJ, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
18 Pačesová Adéla (E2094)GASCAVELLO (KJ0VR8, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
19 Boháčová Nikola (F4365)RIHANNA (KJ0JSX, K)JO Albert Stolany (MF0138)
20 Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
21 Muchová Karolína (J10QF)NOELL 1 (KJ0WV8, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
22 Lacinová Klára (B2975)CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
23 Jirásková Olga (F2757)LAVENIA (KJ0FCU, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
24 Kysílková Tereza (J0RJV)KAMÉLIA (KJ10BA, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
25 Vyštajnová Alžběta (B2897)J.ELIZABETH (KJ0YJB, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
26 Faustová Kateřina (B3134)LOLA CAROLINES (KJ0W0K, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
27 Miková Markéta (B3289)GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
28 Potluková Kateřina (J0N1S)LAND MASTER (KJ0CKG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
29 Marková Bára (F4441)VENDETA 3 (KJ0XB0, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
30 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
31 Stöhrová Alice (J0WBW)CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
32 Horáková Beáta (J0ZA0)ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
33 Brejlová Angela (J10F1)GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
34 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
35 Kmoníčková Daniela (F1718)DIA KINSKÁ (KJ0S6E, K)JS Damiss (MF0185)
36 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
37 Froňková Veronika (A2028)CHANELLE (KJ0TO3, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
38 Němcová Natálie (F4042)NOBLESA 4 (KJ0LPZ, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
39 Hanušová Eliška (B3420)COSTADOR (KJ0Z8A, V)Stáj Housa (MB0156)
40 Švábová Karolína (B3587)LORETE (KJ0JIJ, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
41 Macková Klára (F4214)CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
42 Macková Klára (F4214)CARDELA (KJ0M94, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
43 Starečková Kamila (B1294)RIGHTLY STAR (KJ0Y66, H)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
44 Kahlenová Aneta (B3791)QIWANDO - S (KJ0YNX, H)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
45 Bardon Jan (B2022)LONDON 4 (KJ0XBS, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
46 Doležalová Kristýna (G1984)KYREN (KJ0VG4, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
47 Sojka Lukáš (F1136)LOCARO (KJ101Y, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
48 Eliasova Ester (J0VNB)CAPUEIRA (KJ0S6C, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
49 Mücková Tereza (B2721)E LATOYA DRH Z (KJ10PK, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
50 Buben Jan (F0369)ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
51 Perlíková Martina (A0477)KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
52 Pařenica Josef (A0187)CAT SUN (KJ0YCH, K)AUDIT SULICE (MA0124)
53 Dobroňová Adriana (J10QB)CARPIS-C (KJ0LPX, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
54 Srnová Elena (A3011)HARD BIE D (KJ0LE4, K)TH Equiclub (MA0220)
55 Hochmanová Darina (B1535)LUCCIA Z HÁJŮ (KJ0WW0, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
56 Hochmanová Darina (B1535)ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
57 Palička Zdeněk (B0066)COOPER 4 (KJ0VUD, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
58 Palička Zdeněk (B0066)GOLDIE 4 (KJ0XFU, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
59 Klímová Veronika (B1967)COMCOLA WH (KJ0XEU, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
60 Klímová Veronika (B1967)COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
61 Sovová Rozálie (J0URR)JELLOW SIH (KJ0YOG, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
62 Sovová Rozálie (J0URR)HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
63 Plšek Tomáš (A1780)B-FREYDIS BLUE (KJ0X1H, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
64 Bauerová Ellen (J0XP5)CORDINA S (KJ0ZCH, K)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
65 Finsterle Sára (F3983)COOKIE CATCHER-F (KJ10AD, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
66 Šulcová Klára (F4076)LANTIAS (KJ0XMX, V)JS Slavíkov (MF0017)
67 Libichová Natálie (J0QXE)CASALLETTO (KJ0YCK, V)JK Sedlářství Libich (MB0554)
68 Netušil Petr (E1342)GLENN HERRIET (KJ0X02, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
69 Pospěch Daniel (K0251)GLENN DELORAINE (KJ0W6P, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
70 Pospěch Daniel (K0251)GRANCIER (KJ0YJQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
71 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
72 Hayerová Vanda (J0WRJ)INTENSE N (KJ0ZPL, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Skoky
08_ Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

51
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vlášková Tereza (F2576)MOONLIGHT (KJ0KZF, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
2 Košťálová Lenka (E2032)DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
3 Vegrichtová Denisa (B3071)CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Vegrichtová Denisa (B3071)FLEXICON (KJ0MNG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Skálová Kristýna (B3641)MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
6 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
7 Kaněrová Natálie (F4213)CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
8 Trčová Veronika (B3287)GALETTA JJ (KJ0UYV, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
9 Hrubešová Dominika (A1527)MIRKO D'ARO (KJ0ZIF, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
10 Hrubešová Dominika (A1527)GRANORA-K (KJ0LP1, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
11 Pospíchalová Tina (E2093)UNO 31 (KJ0XD2, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
12 Kysílková Tereza (J0RJV)DAVINA M (KJ025J, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
13 Vegrichtová Denisa (B3071)BLUE VELVET K (KJ10PQ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14 Vyštajnová Alžběta (B2897)J.ELIZABETH (KJ0YJB, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
15 Faustová Kateřina (B3134)LOLA CAROLINES (KJ0W0K, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
16 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
17 Klímová Veronika (B1967)ELEN SOHN WH (KJ0W93, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
18 Škodová Markéta (B3332)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
19 Červená Aneta (A2061)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
20 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
21 Stöhrová Alice (J0WBW)CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
22 Horáková Beáta (J0ZA0)ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
23 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
24 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
25 Jarolím Pavel (B0046)ELIAS-S (KJ0J6F, V)JS Dražice (MB0055)
26 Jarolímová Hana (D1840)GERDA 2 (KJ0FCI, K)JS Dražice (MB0055)
27 Kmoníčková Daniela (F1718)DIA KINSKÁ (KJ0S6E, K)JS Damiss (MF0185)
28 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
29 Kopecká Ilona (B0309)JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
30 Plotnárková Eliška (J0TGB)ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
31 Bardon Jan (B2022)LONDON 4 (KJ0XBS, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
32 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
33 Sojka Lukáš (F1136)LOCARO (KJ101Y, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
34 Sojka Lukáš (F1136)OSCAR DOS SANTOS (KJ0YHN, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
35 Sojka Lukáš (F1136)ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
36 Buben Jan (F0369)ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
37 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
38 Gaudník Milan (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
39 Pařenica Josef (A0187)CAT SUN (KJ0YCH, K)AUDIT SULICE (MA0124)
40 Pařenicová Petra (A2138)U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
41 Hochmanová Darina (B1535)ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
42 Hochmanová Darina (B1535)GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
43 Hochmanová Darina (B1535)CHIQUITA-LS (KJ0KKA, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
44 Palička Zdeněk (B0066)COOPER 4 (KJ0VUD, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
45 Palička Zdeněk (B0066)GOLDIE 4 (KJ0XFU, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
46 Stöhrová Alice (J0WBW)NADAL VH NETEHOF (KJ0UYY, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
47 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
48 Šulcová Klára (F4076)LANTIAS (KJ0XMX, V)JS Slavíkov (MF0017)
49 Netušil Petr (E1342)GLENN HERRIET (KJ0X02, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
50 Pospěch Daniel (K0251)GLENN DELORAINE (KJ0W6P, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
51 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Skoky
09_ Skoková soutěž ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Košťálová Lenka (E2032)DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
2 Vegrichtová Denisa (B3071)CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
4 Pospíchalová Tina (E2093)UNO 31 (KJ0XD2, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
5 Kysílková Tereza (J0RJV)DAVINA M (KJ025J, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
6 Vegrichtová Denisa (B3071)BLUE VELVET K (KJ10PQ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Vyštajnová Alžběta (B2897)SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
8 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
9 Klímová Veronika (B1967)ELEN SOHN WH (KJ0W93, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
10 Škodová Markéta (B3332)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
11 Starečková Kamila (B1294)HAPPYTUNA (KJ00UO, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
12 Červená Aneta (A2061)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
13 Stöhrová Alice (J0WBW)CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
14 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
15 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
16 Hanušová Eliška (B3420)LA CARTHAGINA (KJ0MC7, K)Stáj Housa (MB0156)
17 Kopecká Ilona (B0309)JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
18 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
19 Sojka Lukáš (F1136)OSCAR DOS SANTOS (KJ0YHN, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
20 Sojka Lukáš (F1136)ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
21 Gaudník Milan (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
22 Pařenicová Petra (A2138)U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
23 Hochmanová Darina (B1535)GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
24 Hochmanová Darina (B1535)CHIQUITA-LS (KJ0KKA, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
25 Stöhrová Alice (J0WBW)NADAL VH NETEHOF (KJ0UYY, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
26 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
Skoky
10_ Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hollerová Kateřina (B3302)ROSA 7 (KJ0XR1, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
2 Hrubešová Dominika (A1527)QUINT 2627 (KJ0Y4H, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
3 Niščák Pavel (F1377)LOLA 6 (KJ0WZ6, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
4 Muchová Karolína (J10QF)NOELL 1 (KJ0WV8, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
5 Faustová Kateřina (B3134)DARISTO Z (KJ0WTH, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
6 Profousová Marie (J1260)LENNY-LOU (KJ10BR, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
7 Řeháková Rebeka (J0TGD)CARMARTHEN (KJ0X6S, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
8 Řeháková Rebeka (J0TGD)RAMOS 12 (KJ0YOW, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
9 Křivková Michaela (H0561)OK BARCLY (KJ0Y8D, V)JK Cento Bruzovice (MH0017)
10 Plath Anna (J0Y7O)CAPPARO D'OR (KJ0MV9, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
11 Brejlová Angela (J10F1)GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
12 Horáková Simona (G2619)DON SCHUFRO L'PASO (KJ10E7, H)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
13 Vachutková Bára (J10LA)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
14 Vachutková Bára (J10LA)CONTROL ME (KJ0IWT, H)JK Pegas z.s. (MF0166)
15 Jirglová Daniela (J0XPY)CENTISIMA - W (KJ0Z5D, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
16 Smrčka Jakub (E1174)SIRIUS 19 (KJ0YAV, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
17 Korábová Barbora (J0UZV)DELPRÉE (KJ0WMF, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
18 Hučková Nikola (J0VUR)QUINA VAN HET AVENHOF (KJ10P0, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
19 Doležalová Kristýna (G1984)EVER GIVEN (KJ10CF, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
20 Čtvrtečková Tereza (F4203)CARMEN 20 (KJ0GIC, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
21 Veselá Eliška (J0X6N)EMBER (KJ0V0E, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
22 Simovski Dušan (V0583)COFI BLUE (KJ0ZVO, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
23 Štětina Jan (C0547)LORENZO-S (KJ0Y1J, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
24 Čopová Adriana (J10GM)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
25 Němcová Alžběta (J0YFH)SAMANTA L (KJ0DAK, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
26 Vitáková Anna (D1889)ORVAL VAN DE LENTAKKER (KJ0WUZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27 Bostocková Daisy (J0VB6)MELLANI Q (KJ0K8B, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
28 Umlaufová Veronika (J0X0H)MYSTIC (KJ0LI7, V)JS Dražice (MB0055)
29 Skálová Kristýna (B3641)LUCAS 11 (KJ0ZT7, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
30 Kučerová Martina (F3010)CORRINE DE LUNE (KJ10HB, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
31 Niščák Pavel (F1377)SHAUN (KJ0M4Q, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
32 Stavinoha Dominik (H4145)ELDI KINSKÝ (KJ0XVN, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
33 Simovski Dušan (V0583)RALPH VAN HET NETEHOF (KJ1010, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
Skoky
11_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

45
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hollerová Kateřina (B3302)ROSA 7 (KJ0XR1, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
2 Čopová Adriana (J10GM)AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
3 Čopová Adriana (J10GM)QUAID CASIO (KJ0YRO, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
4 Vavřinová Eliška (J0PIP)BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
5 Engelová Simona (J0Y8D)SILBI (KJ0CE3, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
6 Lukačková Hana (H0648)RUDY (KJ0X5T, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
7 Niščák Pavel (F1377)LOLA 6 (KJ0WZ6, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
8 Kaplanová Aneta (J0RH0)MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
9 Faustová Kateřina (B3134)DARISTO Z (KJ0WTH, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
10 Košanová Vanesa (D1952)FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
11 Prušáková Karolína (B3766)CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12 Štenglová Jolana (J0ZSF)LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13 Miková Markéta (B3289)TRAVIATTA (KJ0ZZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
15 Řeháková Rebeka (J0TGD)CARMARTHEN (KJ0X6S, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
16 Řeháková Rebeka (J0TGD)RAMOS 12 (KJ0YOW, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
17 Křivková Michaela (H0561)OK BARCLY (KJ0Y8D, V)JK Cento Bruzovice (MH0017)
18 Plath Anna (J0Y7O)CAPPARO D'OR (KJ0MV9, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
19 Brejlová Angela (J10F1)GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
20 Froňková Veronika (A2028)CORIDA 4 (KJ0I2Q, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
21 Vachutková Bára (J10LA)CONTROL ME (KJ0IWT, H)JK Pegas z.s. (MF0166)
22 Švábová Karolína (B3587)LORETE (KJ0JIJ, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
23 Smrčka Jakub (E1174)SIRIUS 19 (KJ0YAV, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
24 Korábová Barbora (J0UZV)DELPRÉE (KJ0WMF, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
25 Korábová Barbora (J0UZV)BALANDO (KJ0KUE, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
26 Boháčová Nikola (F4365)RIHANNA (KJ0JSX, K)JO Albert Stolany (MF0138)
27 Hučková Nikola (J0VUR)QUINA VAN HET AVENHOF (KJ10P0, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
28 Kahlenová Aneta (B3791)QIWANDO - S (KJ0YNX, H)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
29 Doležalová Kristýna (G1984)EVER GIVEN (KJ10CF, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
30 Dobroňová Adriana (J10QB)CARPIS-C (KJ0LPX, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
31 Hlávka Jakub (F3043)CARMELIA-K (KJ0LRS, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
32 Perlíková Martina (A0477)KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
33 Simovski Dušan (V0583)COFI BLUE (KJ0ZVO, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
34 Simovski Dušan (V0583)GANTT (KJ0YHM, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
35 Štětina Jan (C0547)LORENZO-S (KJ0Y1J, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
36 Čopová Adriana (J10GM)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
37 Němcová Alžběta (J0YFH)LE MANS 1 (KJ0IEB, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
38 Vitáková Anna (D1889)ORVAL VAN DE LENTAKKER (KJ0WUZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
39 Lexová Anežka (F3007)GRIFIN 1 (KJ0X8U, H)Jezdecká stáj Berenis, z. s. (MF0419)
40 Umlaufová Veronika (J0X0H)MYSTIC (KJ0LI7, V)JS Dražice (MB0055)
41 Skálová Kristýna (B3641)LUCAS 11 (KJ0ZT7, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
42 Niščák Pavel (F1377)SHAUN (KJ0M4Q, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
43 Stavinoha Dominik (H4145)ELDI KINSKÝ (KJ0XVN, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
44 Simovski Dušan (V0583)RALPH VAN HET NETEHOF (KJ1010, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
45 Hučková Nikola (J0VUR)DIAMANTEN LADY (KJ0Y73, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
Skoky
12_ Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

49
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Novotná Andrea (A1728)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
2 Čopová Adriana (J10GM)AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
3 Vavřinová Eliška (J0PIP)BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
4 Engelová Simona (J0Y8D)SILBI (KJ0CE3, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
5 Rechnerová Martina (K0127)CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
6 Hrubešová Dominika (A1527)MIRKO D'ARO (KJ0ZIF, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
7 Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
8 Lacinová Klára (B2975)CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
9 Kaplanová Aneta (J0RH0)MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
10 Vyštajnová Alžběta (B2897)J.ELIZABETH (KJ0YJB, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
11 Faustová Kateřina (B3134)LOLA CAROLINES (KJ0W0K, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
12 Košanová Vanesa (D1952)FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
13 Miková Markéta (B3289)GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
15 Jarolím Pavel (B0046)PRZEDSWIT KALOVICKÝ (KJ0FH2, V)JS Dražice (MB0055)
16 Jarolím Pavel (B0046)CHACCOLORD (KJ0MYS, K)JS Dražice (MB0055)
17 Jarolímová Hana (D1840)GERDA 2 (KJ0FCI, K)JS Dražice (MB0055)
18 Horáková Simona (G2619)LORD L (KJ0HVQ, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
19 Froňková Veronika (A2028)CHANELLE (KJ0TO3, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
20 Hlaváčková Klára (K0336)CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
21 Hlaváčková Klára (K0336)MACHARE BONO (KJ0YL4, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
22 Hlaváčková Klára (K0336)SKIP 59 (KJ10IA, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
23 Kopecká Ilona (B0309)MARIT (KJ0SOK, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
24 Švábová Karolína (B3587)LORETE (KJ0JIJ, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
25 Smrčka Jakub (E1174)CHACCO 1 (KJ0VWU, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
26 Korábová Tereza (J0UZU)BALANDO (KJ0KUE, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
27 Benešová Eliška (B3021)GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
28 Kahlenová Aneta (B3791)QIWANDO - S (KJ0YNX, H)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
29 Návojová Kateřina (L0106)TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
30 Adamová Eva (C1600)BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
31 Hlávka Jakub (F3043)CARMELIA-K (KJ0LRS, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
32 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
33 Perlíková Martina (A0477)KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
34 Simovski Dušan (V0583)LIMITT (KJ0VFF, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
35 Simovski Dušan (V0583)KORLENIS T (KJ100D, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
36 Simovski Dušan (V0583)GANTT (KJ0YHM, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
37 Štětina Jan (C0547)GHOSTRIDER TN Z (KJ0X54, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
38 Štětina Jan (C0547)KENTUCKY-S (KJ0XCN, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
39 Němcová Alžběta (J0YFH)LE MANS 1 (KJ0IEB, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
40 Bartková Aneta (F4321)GALEN 1 (KJ0VT1, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
41 Trčová Veronika (B3287)GALETTA JJ (KJ0UYV, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
42 Lexová Anežka (F3007)GRIFIN 1 (KJ0X8U, H)Jezdecká stáj Berenis, z. s. (MF0419)
43 Šnoblová Nicole (J0OKZ)JIMMY JANE (KJ0VLD, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
44 Šnoblová Nicole (J0OKZ)DIARADOS S (KJ0THI, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
45 Sovová Rozálie (J0URR)JELLOW SIH (KJ0YOG, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
46 Sovová Rozálie (J0URR)HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
47 Kučerová Martina (F3010)HÉRA 1 (KJ0K5K, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
48 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
49 Hučková Nikola (J0VUR)DIAMANTEN LADY (KJ0Y73, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
Skoky
13_ Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kaněrová Natálie (F4213)CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
2 Lacinová Klára (B2975)CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
3 Faustová Kateřina (B3134)LOLA CAROLINES (KJ0W0K, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
4 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
5 Klímová Veronika (B1967)ELEN SOHN WH (KJ0W93, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
6 Studnička Jan (A0942)ESPRESSO (KJ00X7, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
7 Jarolím Pavel (B0046)PRZEDSWIT KALOVICKÝ (KJ0FH2, V)JS Dražice (MB0055)
8 Jarolím Pavel (B0046)CHACCOLORD (KJ0MYS, K)JS Dražice (MB0055)
9 Horáková Simona (G2619)LORD L (KJ0HVQ, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
10 Hlaváčková Klára (K0336)CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
11 Hlaváčková Klára (K0336)MACHARE BONO (KJ0YL4, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
12 Hlaváčková Klára (K0336)SKIP 59 (KJ10IA, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
13 Kopecká Ilona (B0309)MARIT (KJ0SOK, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
14 Benešová Eliška (B3021)GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
15 Adamová Eva (C1600)BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
16 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17 Paličková Aneta (B2948)CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
18 Simovski Dušan (V0583)LIMITT (KJ0VFF, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
19 Simovski Dušan (V0583)KORLENIS T (KJ100D, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
20 Štětina Jan (C0547)KUALA LUMPUR VD BEGIJNAKKER Z (KJ1012, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
21 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
22 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
23 Bartková Aneta (F4321)GALEN 1 (KJ0VT1, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
24 Trčová Veronika (B3287)GALETTA JJ (KJ0UYV, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
25 Šnoblová Nicole (J0OKZ)DIARADOS S (KJ0THI, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
26 Palička Zdeněk (B0066)COOPER 4 (KJ0VUD, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
27 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
Skoky
14_ Skoková soutěž ST**
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

8
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
Podzimní skokové závody
Výsledky
15. 10. – 17. 10.
A / Hradištko
Equus Kinsky

Pro větší detail klikněte!