Přihlásit se

Skoky
OPŘETICKÉ LÉTO - STYLOVÝ POHÁR PONY - OPŘETICKÉ HOBBY KLÁNÍ 2018
Oficiální závody (CSN) / 180609B5
09.06.2018 - 10.06.2018
B / Opřetice
Výsledky
Skoky
01_ Stupňovaná obtížnost do 90 cm - Cena společnosti AAO – Absolute Active Office Praha
Běžná ZM (90) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

37
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dominika Strejcovská (A1061)DIORADA (KJ0M7S, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
2 Lucie Jantačová (A2177)TEMAT (KJ0OTJ, V)Statek Větrov z.s. (MB0482)
3 Pavel Březina (B1095)FIDŽI 1 (KJ0SRW, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
4 Pavel Březina (B1095)TURÍN (KJ0V1M, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
5 Pavel Březina (B1095)COOL BOY 1 (KJ0VSW, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
6 Kristýna Mrzenová (C1372)WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
7 Monika Čížková (C1485)SLEIPNIR (KJ0VNC, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
8 Ludvík Filípek (A0024)FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
9 Simona Suchá (C1531)MOULIN ROUGE (KJ0U0E, V)Jezdecká stáj Třeboň z.s. (MC0082)
10 Daniela Rothová (C1267)MY HELLBOY (KJ0V6L, V)JK Chadeva (MC0139)
11 Eva Matyšová (C1519)PINOT NERO (KJ0V6K, V)JK Chadeva (MC0139)
12 Nicole Šimunová (B3271)NARCISKA 2 (KJ0DVC, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
13 Nicole Šimunová (B3271)CARDINAL 5 (KJ0J1L, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
14 Monika Brucknerová (C0640)CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
15 Šárka Jandová (G3237)FAWATHEEQ (KJ0VNG, V)Equuscentrum (MC0076)
16 Sabina Nosková (F4222)NAJA 1 (KJ0FSJ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17 Eva Čadková (V0057)MERANTI CH (KJ0SS4, V)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
18 Eva Čadková (V0057)HITCH-CH (KJ0MV6, V)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
19 Barbora Hurt Hrubešová (B3005)AZTEKE (KJ0N7W, V)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
20 Barbora Hurt Hrubešová (B3005)CHARHIZARD (KJ0S1S, V)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
21 Radka Tenkrátová (B2391)TUNIS 1 (KJ0HIU, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
22 Johana Laura Šebestová (B3747)KENT 9 (KJ0G4Y, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23 Johana Laura Šebestová (B3747)LEONTÝNA Interkonix (KJ0GXQ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24 Johanka Čechová (B3539)RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25 Kristýna Rýdlová (B3538)PIKARD (KJ0EWO, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26 Lenka Felixová (B3365)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
27 Irena Ambrožová (J0LN1)DON CORLEONE (KJ0MJE, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
28 Kateřina Ambrožová (B3572)VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
29 Veronika Tupá (B3325)BLESK 13 (KJ0C0G, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
30 Kateřina Daňková (B2865)CHERRY 6 (KJ0GU9, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
31 Tereza Kurucová (B3324)FAVORITO (KJ0GVA, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
32 Karolína Šťastná (B3804)CARILLON (KJ0H7G, H)JK Všetice (MB0216)
33 Kamila Kupcová (G2007)CAMPANIA (KJ0UYI, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
34 Veronika Doubravová (J0OZC)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
35 Barbora Padevětová (B0231)JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
36 Zdeňka Vávrová (B2490)OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
37 Roman Špičák (B1353)CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z – Cena společnosti restaurace a pension Stará Hospoda Doubice
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

45
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dominika Strejcovská (A1061)DIORADA (KJ0M7S, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
2 Dominika Strejcovská (A1061)CORDE (KJ0KJY, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
3 Barbora Strejcovská (A1181)CRANBERRY (KJ0DG2, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
4 Lucie Jantačová (A2177)TEMAT (KJ0OTJ, V)Statek Větrov z.s. (MB0482)
5 Petr Novák (B3778)SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
6 Denisa Brutovská (G1944)ZEA KINSKÁ (KJ0S2U, K)JK Všetice (MB0216)
7 Pavel Březina (B1095)TURÍN (KJ0V1M, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
8 Pavel Březina (B1095)COOL BOY 1 (KJ0VSW, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
9 Kristýna Mrzenová (C1372)WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
10 Ludvík Filípek (A0024)FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
11 Ludvík Filípek (A0024)LYRA 16 (KJ0DBQ, K)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
12 Daniela Rothová (C1267)MY HELLBOY (KJ0V6L, V)JK Chadeva (MC0139)
13 Eva Matyšová (C1519)PINOT NERO (KJ0V6K, V)JK Chadeva (MC0139)
14 Nicole Šimunová (B3271)NARCISKA 2 (KJ0DVC, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
15 Petra Dvořáková (E0009)DAYLIGHT 96 (KJ0T49, K)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
16 Petra Dvořáková (E0009)WOLKE 1 (KJ0LJJ, K)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
17 Klára Westfálová (B3458)BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
18 Šárka Jandová (G3237)BENAGGIO (KJ0VO6, H)Equuscentrum (MC0076)
19 Sabina Nosková (F4222)NAJA 1 (KJ0FSJ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
20 Eva Čadková (V0057)MERANTI CH (KJ0SS4, V)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
21 Eva Čadková (V0057)HITCH-CH (KJ0MV6, V)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
22 Barbora Hurt Hrubešová (B3005)CHARHIZARD (KJ0S1S, V)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
23 Iva Kadlecová (G0828)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
24 Gabriela Bendová (V0684)SWIFT (KJ0AI4, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
25 Martina Holcová (B3499)VULTRONIX L. (KJ00YY, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26 Laura Najmanová (B3689)TAZ TIMES (KJ0LZ3, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27 Johanka Čechová (B3539)RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
28 Kristýna Rýdlová (B3538)PIKARD (KJ0EWO, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
29 Tereza Nygrýnová (A3062)CHARLIE 11 (KJ0BG5, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
30 Lenka Felixová (B3365)CORTEX (KJ0F1S, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
31 Lenka Felixová (B3365)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
32 Kateřina Ambrožová (B3572)VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
33 Tereza Kurucová (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
34 Karolína Šťastná (B3804)CARILLON (KJ0H7G, H)JK Všetice (MB0216)
35 Kamila Kupcová (G2007)CAMPANIA (KJ0UYI, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
36 Veronika Doubravová (J0OZC)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
37 Lucie Hubená (C0411)OBORA'S AVELLINO (KJ0M4B, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
38 Lucie Kupková (C1489)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
39 Barbora Padevětová (B0231)JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
40 Michaela Chasáková (B2318)MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
41 Zdeňka Vávrová (B2490)OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
42 Zdeňka Vávrová (B2490)ISELDI (KJ0MQR, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
43 Marika Zúdorová (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
44 Roman Špičák (B1353)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
45 Kristýna Kolínská (B3429)BUCANEERE (KJ0TO2, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL - Cena společnosti AAO – Absolute Active Office Praha
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dominika Strejcovská (A1061)CORDE (KJ0KJY, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
2 Barbora Strejcovská (A1181)CRANBERRY (KJ0DG2, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
3 Petr Novák (B3778)SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
4 Denisa Brutovská (G1944)ZEA KINSKÁ (KJ0S2U, K)JK Všetice (MB0216)
5 Monika Čížková (C1485)VENTEL (KJ0LRX, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
6 Jiří Oulický (C0099)LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
7 Ludvík Filípek (A0024)LYRA 16 (KJ0DBQ, K)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
8 Klára Westfálová (B3458)BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
9 Iva Kadlecová (G0828)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
10 Iva Kadlecová (G0828)AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
11 Milan Gaudník (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
12 Alena Kozojedová (C1540)NOEMI 1 (KJ0I86, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
13 Martina Pecová (V0815)BRISTON (KJ0DK1, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
14 Gabriela Bendová (V0684)SWIFT (KJ0AI4, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
15 Laura Najmanová (B3689)STARDANO (KJ0MC0, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Martin Vašák (B3272)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Martin Vašák (B3272)HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18 Lenka Felixová (B3365)CORTEX (KJ0F1S, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
19 Tereza Kurucová (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
20 Lucie Hubená (C0411)OBORA'S AVELLINO (KJ0M4B, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
21 Anežka Navrátilová (B3212)CAROSSELO (KJ0IUN, H)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
22 Lucie Kupková (C1489)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
23 Eliška Benešová (B3021)WERDIKT (KJ0EN2, V)JK Záhořany (MB0344)
24 Michaela Chasáková (B2318)MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
25 Zdeňka Vávrová (B2490)ISELDI (KJ0MQR, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
26 Roman Špičák (B1353)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
27 Kristýna Kolínská (B3429)GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
28 Aneta Rajglová (B2535)LA FANELA (KJ0OR5, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
Skoky
04_ Skoková soutěž L** - Cena společnosti Petr Kofroň - služby pro zemědělce
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Marie Smolíková (B2922)CARMEN 16 (KJ0HLD, K)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
2 Marie Smolíková (B2922)DUKÁT 6 (KJ08HR, V)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
3 Karolína Prokešová (C0878)LITTLE GUN 1 (KJ0JTK, V)JS Robin J. Hradec (MC0265)
4 Karolína Prokešová (C0878)CARRINO (KJ0FUC, H)JS Robin J. Hradec (MC0265)
5 Pavel Březina (B1095)CONA CIA (KJ0L10, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
6 Monika Čížková (C1485)VENTEL (KJ0LRX, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
7 Jiří Oulický (C0099)LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
8 Roman Vasylyshyn (J0VPC)HEPY B (KJ0FO2, K)Equuscentrum (MC0076)
9 Šárka Jandová (G3237)ELVÍRA 2 (KJ0LMK, K)Equuscentrum (MC0076)
10 Šárka Jandová (G3237)QUENTIN-KL (KJ0M92, V)Equuscentrum (MC0076)
11 Iva Kadlecová (G0828)AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
12 Milan Gaudník (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
13 Alena Kozojedová (C1540)NOEMI 1 (KJ0I86, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
14 Martina Pecová (V0815)BRISTON (KJ0DK1, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
15 Lenka Sikorová (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Martin Vašák (B3272)HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Petr Eim (G1628)DAR DE WILL (KJ0U5J, H)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
18 Anežka Navrátilová (B3212)CAROSSELO (KJ0IUN, H)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
19 Eliška Benešová (B3021)WERDIKT (KJ0EN2, V)JK Záhořany (MB0344)
20 Aneta Paličková (B2948)CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
21 Aneta Rajglová (B2535)DAISY 17 (KJ0BG6, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
Skoky
05_ Skoková soutěž S* - Cena společnosti VETOFLEX s.r.o.
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

11
Skoky
06_ Pony handicap ZP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

14/ 24
Skoky
07_ Pony handicap ZP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

6/ 24
Skoky
08_ Pony soutěž ZPB - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZPB (70) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

18/ 24
Skoky
09_ Pony handicap ZLP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

13/ 24
Skoky
10_ Pony handicap ZLP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

9/ 24
Skoky
11_ Pony soutěž ZLPB - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLPB (80) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

15/ 24
Skoky
12_ Pony soutěž ZLPB - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLPB (80) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

10/ 24
Skoky
13_ Pony handicap LP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

25/ 25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jana Táboříková (C1038)GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
2 Johana Vášáryová (J0RR3)CHIKO (KJ08DE, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
3 Natalie Veberová (E1793)MINO (KJ0L98, V)Parkur klub Děčín (ME0114)
4 Zuzana Králová (A2186)EXTRA 1 (KJ0VQX, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Amalie Duchková (J0XKC)DOURELLO (KJ0MTR, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Vanesa Humeni (A2203)VANESA 8 (KJ0ESB, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
7 Tereza Kamínková (B3675)PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS, K)JK Marko, z.s. (MB0285)
8 Adéla Dvoranová (B3779)KENDY 3 (KJ0F3C, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
9 Adéla Dvoranová (B3779)ŠIBAL (KJ0BFK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
10 Ema Holasová (J0UTL)DRAK 11 (KJ0F9N, V)JK Slapy (MC0247)
11 Antonie Pilátová (F4281)RAMZES 3 (KJ0M96, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
12 Klára Pulchartová (C1621)RANGO (KJ00WR, V)JK Slapy (MC0247)
13 Kristýna Vítková (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
14 Kristýna Vítková (A2212)AUSTIN'S BOY (KJ0TUR, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
15 Anna Marie Vítková (A2213)MATEO DI BELLE (KJ0MPJ, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
16 Anna Marie Vítková (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
17 Jana Lahodná ml. (J0KRD)PRIMA NARNIA FROM ISLAND (KJ0KXS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18 Kateřina Čurdová (J0RHL)BIM 1 (KJ0L5O, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19 Natálie Hanousková (J0SN1)HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
20 Julie Maršíková (J0ORD)LOLA 3 (KJ0GIB, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
21 Kateřina Slavíková (J0ML1)SABINA 6 (KJ0CD2, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
22 Zuzana Červinková (J0P75)WIKTOR (KJ0LYN, V)Spolek Stáje Čeřeniště (ME0171)
23 Denisa Hudečková (A3049)HILARY 3 (KJ0SBK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
24 Petra Pařenicová (A2138)MAXIMUS 2 (KJ0S23, V)AUDIT SULICE (MA0124)
25 Petra Pařenicová (A2138)MID NIGHT SUN (KJ0JK7, V)AUDIT SULICE (MA0124)
Skoky
14_ Pony handicap SP - PONY Cena města Bystřice 2018
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

17
Skoky
15_ Pony handicap STP - Cena společnosti VETOFLEX
Pony STP 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

4
Skoky
16_ HOBBY - Stupňovaná obtížnost do 70 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby 70 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

18
Skoky
17_ HOBBY - Stupňovaná obtížnost do 80 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby ZZ (80) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

39
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Julie Eliášová (J0OZ7)KATALPA (KJ0VT0, K)JK Předboř, z.s. (MB0471)
2 Viktorie Votíková (J0MDX)ANELA - 10 (KJ0U4G, K)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
3 Beata Mrázková (J0P5T)CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
4 Beata Mrázková (J0P5T)CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
5 Šárka Tůmová (C1232)CASIMA (KJ0LR8, K)JK Kavalo Tábor (MC0018)
6 Andrea Stránská (B0217)BARRICHELLO/DENNY 6 (KJ0ERW, V)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
7 Tereza Hrabáčová (C1586)FOLLOW ME 1 (KJ0S14, K)Equiteam Lomec (MC0276)
8 Petra Kozojedová (J0EUU)LADY 42 (KJ0S0K, K)Equiteam Lomec (MC0276)
9 Edita Nalezená (J0SGY)ČINGISCHÁN 1 (KJ0FO4, V)Equiteam Lomec (MC0276)
10 Tereza Hrabáčová (C1586)DEVON 3 (KJ0IZH, V)Equiteam Lomec (MC0276)
11 Kateřina Růžičková (B3803)PARIS 13 (KJ0J08, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
12 Nicole Šimunová (B3271)MITHRIL (KJ0U4N, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
13 Christine Rejlková (C1166)JESSY 12 (KJ0J46, K)JK Statek Měšice (MC0251)
14 Lucie Maxová (J0PLF)GRANT 3 (KJ0B4U, V)JK Statek Měšice (MC0251)
15 Tereza Tomešová (J0I5V)NIIRVANA (KJ061W, K)JK Statek Měšice (MC0251)
16 Roman Vasylyshyn (J0VPC)LYJANERO GIRL (KJ0VX7, K)Equuscentrum (MC0076)
17 Šárka Jandová (G3237)LYJANETTE (KJ0VX8, K)Equuscentrum (MC0076)
18 Simona Pospíšilová (J0XNJ)EVITA 16 (KJ0VRJ, K)Equuscentrum (MC0076)
19 Nela Machová (J0W79)NESQUIK 1 (KJ0UDZ, H)Equuscentrum (MC0076)
20 Barbora Hurt Hrubešová (B3005)AZTEKE (KJ0N7W, V)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
21 Barbora Hurt Hrubešová (B3005)CHARHIZARD (KJ0S1S, V)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
22 Barbora Housková (J0ME1)HILDON (KJ0CMN, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
23 Lucie Faladová (C1185)BAM 1 (KJ0EDM, V)JK Slapy (MC0247)
24 Hana Hrdličková (J0XKI)GRÉTA IN (KJ0B9K, K)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
25 Christine Rejlková (C1166)JISKRA 12 (KJ0B90, K)JK Statek Měšice (MC0251)
26 Veronika Branšovská (B1339)BB JOHN ROCKSRIVER (KJ0TKM, V)Equiteam Lomec (MC0276)
27 Denisa Hudečková (A3049)SÍLA (KJ0VIF, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
28 Anna Dudová (J0SJ1)H-KARINA (KJ0MSC, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
29 Johana Laura Šebestová (B3747)MYSTIC 1 (KJ0LJM, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
30 Tomáš Slavíček (J0V7Q)DOLLOM MOONLIGHT (KJ0GYC, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
31 Anna Hrabalová (J0XMS)MISS MUSIC (KJ0III, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
32 Karolína Francová (J0OOZ)BRITTANY (KJ0DYE, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
33 Dana Petřičková (C0204)SARY (KJ0EKQ, V)JO Blaťák Mažice z.s. (MC0016)
34 Jasmína Georgieová (J0VCL)NOŘÍK (KJ0SX4, V)JK Poříčí (MB0066)
35 Zdena Zemanová (J0JZI)ALBERT PIER (KJ0OMX, V)JK Poříčí (MB0066)
36 Aneta Monhartová (J0S5V)DESERT MONARCH (KJ0P4O, V)Jezdecký klub Mladá Vožice (MC0164)
37 Laura Borbášová (J0XHA)COUPIE'S BOY (KJ0W0R, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
38 Laura Borbášová (J0XHA)HENNESSY 3 (KJ0W0Q, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
39 Karla Maříková (C1500)ADIMA (KJ0LEL, K)JK Zahrádka Faunus (MC0078)
Skoky
18_ HOBBY - Dvoufázové skákání 90/100 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby ZM (90) 274.5.3 - Obě fáze na čas / A

25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Julie Eliášová (J0OZ7)KATALPA (KJ0VT0, K)JK Předboř, z.s. (MB0471)
2 Beata Mrázková (J0P5T)CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
3 Šárka Tůmová (C1232)CASIMA (KJ0LR8, K)JK Kavalo Tábor (MC0018)
4 Tereza Hrabáčová (C1586)FOLLOW ME 1 (KJ0S14, K)Equiteam Lomec (MC0276)
5 Tereza Hrabáčová (C1586)DEVON 3 (KJ0IZH, V)Equiteam Lomec (MC0276)
6 Christine Rejlková (C1166)JESSY 12 (KJ0J46, K)JK Statek Měšice (MC0251)
7 Lucie Maxová (J0PLF)GRANT 3 (KJ0B4U, V)JK Statek Měšice (MC0251)
8 Tereza Tomešová (J0I5V)NIIRVANA (KJ061W, K)JK Statek Měšice (MC0251)
9 Roman Vasylyshyn (J0VPC)LYJANERO GIRL (KJ0VX7, K)Equuscentrum (MC0076)
10 Šárka Jandová (G3237)LYJANETTE (KJ0VX8, K)Equuscentrum (MC0076)
11 Barbora Hurt Hrubešová (B3005)AZTEKE (KJ0N7W, V)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
12 Barbora Hurt Hrubešová (B3005)CHARHIZARD (KJ0S1S, V)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
13 Barbora Housková (J0ME1)HILDON (KJ0CMN, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
14 Lucie Faladová (C1185)BAM 1 (KJ0EDM, V)JK Slapy (MC0247)
15 Johana Laura Šebestová (B3747)MYSTIC 1 (KJ0LJM, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Anna Hrabalová (J0XMS)MISS MUSIC (KJ0III, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Petra Kozojedová (J0EUU)LADY 42 (KJ0S0K, K)Equiteam Lomec (MC0276)
18 Karolína Francová (J0OOZ)BRITTANY (KJ0DYE, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
19 Dana Petřičková (C0204)SARY (KJ0EKQ, V)JO Blaťák Mažice z.s. (MC0016)
20 Charlota Balatová (J0JZH)NOŘÍK (KJ0SX4, V)JK Poříčí (MB0066)
21 Zdena Zemanová (J0JZI)ALBERT PIER (KJ0OMX, V)JK Poříčí (MB0066)
22 Laura Borbášová (J0XHA)CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
23 Laura Borbášová (J0XHA)CASANOVA 469 (KJ0VUS, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
24 Zdeňka Vávrová (B2490)OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
25 Karla Maříková (C1500)ADIMA (KJ0LEL, K)JK Zahrádka Faunus (MC0078)
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN
OPŘETICKÉ LÉTO - STYLOVÝ POHÁR PONY - OPŘETICKÉ HOBBY KLÁNÍ 2018
Výsledky
9. 6. – 10. 6.
B / Opřetice
JK Opřetice

Pro větší detail klikněte!