Přihlásit se

Skoky
OPŘETICKÉ LÉTO - STYLOVÝ POHÁR PONY - OPŘETICKÉ HOBBY KLÁNÍ 2018
Oficiální závody (CSN) / 180609B5
09.06.2018 - 10.06.2018
B / Opřetice
Výsledky
Skoky
01_ Stupňovaná obtížnost do 90 cm - Cena společnosti AAO – Absolute Active Office Praha
Běžná do 90 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

37
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Strejcovská Dominika (A1061)DIORADA (KJ0M7S, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
2 Jantačová Lucie (A2177)TEMAT (KJ0OTJ, V)Statek Větrov z.s. (MB0482)
3 Březina Pavel (B1095)FIDŽI 1 (KJ0SRW, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
4 Březina Pavel (B1095)TURÍN (KJ0V1M, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
5 Březina Pavel (B1095)COOL BOY 1 (KJ0VSW, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
6 Mrzenová Kristýna (C1372)WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
7 Čížková Monika (C1485)SLEIPNIR (KJ0VNC, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
8 Filípek Ludvík (A0024)FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
9 Suchá Simona (C1531)MOULIN ROUGE (KJ0U0E, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
10 Rothová Daniela (C1267)MY HELLBOY (KJ0V6L, V)JK Chadeva (MC0139)
11 Matyšová Eva (C1519)PINOT NERO (KJ0V6K, V)JK Chadeva (MC0139)
12 Šimunová Nicole (B3271)NARCISKA 2 (KJ0DVC, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
13 Šimunová Nicole (B3271)CARDINAL 5 (KJ0J1L, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
14 Brucknerová Monika (C0640)CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
15 Jandová Šárka (G3237)FAWATHEEQ (KJ0VNG, V)Equuscentrum (MC0076)
16 Nosková Sabina (F4222)NAJA 1 (KJ0FSJ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17 Čadková Eva (V0057)MERANTI CH (KJ0SS4, V)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
18 Čadková Eva (V0057)HITCH-CH (KJ0MV6, V)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
19 Hurt Hrubešová Barbora (B3005)AZTEKE (KJ0N7W, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
20 Hurt Hrubešová Barbora (B3005)CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
21 Tenkrátová Radka (B2391)TUNIS 1 (KJ0HIU, V)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
22 Šebestová Johana Laura (B3747)KENT 9 (KJ0G4Y, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23 Šebestová Johana Laura (B3747)LEONTÝNA Interkonix (KJ0GXQ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24 Čechová Johanka (B3539)RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25 Rýdlová Kristýna (B3538)PIKARD (KJ0EWO, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26 Bačáková Felixová Lenka (B3365)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
27 Ambrožová Irena (J0LN1)DON CORLEONE (KJ0MJE, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
28 Ambrožová Kateřina (B3572)VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
29 Tupá Veronika (B3325)BLESK 13 (KJ0C0G, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
30 Daňková Kateřina (B2865)CHERRY 6 (KJ0GU9, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
31 Kurucová Tereza (B3324)FAVORITO (KJ0GVA, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
32 Šťastná Karolína (B3804)CARILLON (KJ0H7G, H)JK Všetice (MB0216)
33 Kupcová Kamila (G2007)CAMPANIA (KJ0UYI, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
34 Doubravová Veronika (J0OZC)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)
35 Padevětová Barbora (B0231)JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
36 Vávrová Zdeňka (B2490)OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
37 Špičák Roman (B1353)CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z – Cena společnosti restaurace a pension Stará Hospoda Doubice
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

45
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Strejcovská Dominika (A1061)DIORADA (KJ0M7S, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
2 Strejcovská Dominika (A1061)CORDE (KJ0KJY, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
3 Strejcovská Barbora (A1181)CRANBERRY (KJ0DG2, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
4 Jantačová Lucie (A2177)TEMAT (KJ0OTJ, V)Statek Větrov z.s. (MB0482)
5 Novák Petr (B3778)SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
6 Brutovská Denisa (G1944)ZEA KINSKÁ (KJ0S2U, K)JK Všetice (MB0216)
7 Březina Pavel (B1095)TURÍN (KJ0V1M, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
8 Březina Pavel (B1095)COOL BOY 1 (KJ0VSW, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
9 Mrzenová Kristýna (C1372)WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
10 Filípek Ludvík (A0024)FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
11 Filípek Ludvík (A0024)LYRA 16 (KJ0DBQ, K)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
12 Rothová Daniela (C1267)MY HELLBOY (KJ0V6L, V)JK Chadeva (MC0139)
13 Matyšová Eva (C1519)PINOT NERO (KJ0V6K, V)JK Chadeva (MC0139)
14 Šimunová Nicole (B3271)NARCISKA 2 (KJ0DVC, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
15 Dvořáková Petra (E0009)DAYLIGHT 96 (KJ0T49, K)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
16 Dvořáková Petra (E0009)WOLKE 1 (KJ0LJJ, K)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
17 Westfálová Klára (B3458)BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
18 Jandová Šárka (G3237)BENAGGIO (KJ0VO6, H)Equuscentrum (MC0076)
19 Nosková Sabina (F4222)NAJA 1 (KJ0FSJ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
20 Čadková Eva (V0057)MERANTI CH (KJ0SS4, V)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
21 Čadková Eva (V0057)HITCH-CH (KJ0MV6, V)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
22 Hurt Hrubešová Barbora (B3005)CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
23 Kadlecová Iva (G0828)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
24 Bendová Gabriela (V0684)SWIFT (KJ0AI4, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
25 Holcová Martina (B3499)VULTRONIX L. (KJ00YY, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26 Najmanová Laura (B3689)TAZ TIMES (KJ0LZ3, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27 Čechová Johanka (B3539)RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
28 Rýdlová Kristýna (B3538)PIKARD (KJ0EWO, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
29 Nygrýnová Tereza (A3062)CHARLIE 11 (KJ0BG5, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
30 Bačáková Felixová Lenka (B3365)CORTEX (KJ0F1S, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
31 Bačáková Felixová Lenka (B3365)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
32 Ambrožová Kateřina (B3572)VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
33 Kurucová Tereza (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
34 Šťastná Karolína (B3804)CARILLON (KJ0H7G, H)JK Všetice (MB0216)
35 Kupcová Kamila (G2007)CAMPANIA (KJ0UYI, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
36 Doubravová Veronika (J0OZC)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)
37 Hubená Lucie (C0411)OBORA'S AVELLINO (KJ0M4B, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
38 Kupková Lucie (C1489)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
39 Padevětová Barbora (B0231)JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
40 Chasáková Michaela (B2318)MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
41 Vávrová Zdeňka (B2490)OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
42 Vávrová Zdeňka (B2490)ISELDI (KJ0MQR, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
43 Zúdorová Marika (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
44 Špičák Roman (B1353)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
45 Kolínská Kristýna (B3429)BUCANEERE (KJ0TO2, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL - Cena společnosti AAO – Absolute Active Office Praha
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Strejcovská Dominika (A1061)CORDE (KJ0KJY, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
2 Strejcovská Barbora (A1181)CRANBERRY (KJ0DG2, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
3 Novák Petr (B3778)SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
4 Brutovská Denisa (G1944)ZEA KINSKÁ (KJ0S2U, K)JK Všetice (MB0216)
5 Čížková Monika (C1485)VENTEL (KJ0LRX, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
6 Oulický Jiří (C0099)LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
7 Filípek Ludvík (A0024)LYRA 16 (KJ0DBQ, K)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
8 Westfálová Klára (B3458)BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
9 Kadlecová Iva (G0828)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
10 Kadlecová Iva (G0828)AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
11 Gaudník Milan (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
12 Kozojedová Alena (C1540)NOEMI 1 (KJ0I86, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
13 Pecová Martina (V0815)BRISTON (KJ0DK1, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
14 Bendová Gabriela (V0684)SWIFT (KJ0AI4, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
15 Najmanová Laura (B3689)STARDANO (KJ0MC0, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Vašák Martin (B3272)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Vašák Martin (B3272)HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18 Bačáková Felixová Lenka (B3365)CORTEX (KJ0F1S, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
19 Kurucová Tereza (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
20 Hubená Lucie (C0411)OBORA'S AVELLINO (KJ0M4B, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
21 Navrátilová Anežka (B3212)CAROSSELO (KJ0IUN, H)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
22 Kupková Lucie (C1489)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
23 Benešová Eliška (B3021)WERDIKT (KJ0EN2, V)JK Záhořany (MB0344)
24 Chasáková Michaela (B2318)MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
25 Vávrová Zdeňka (B2490)ISELDI (KJ0MQR, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
26 Špičák Roman (B1353)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
27 Kolínská Kristýna (B3429)GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
28 Rajglová Aneta (B2535)LA FANELA (KJ0OR5, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
Skoky
04_ Skoková soutěž L** - Cena společnosti Petr Kofroň - služby pro zemědělce
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Smolíková Marie (B2922)CARMEN 16 (KJ0HLD, K)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
2 Smolíková Marie (B2922)DUKÁT 6 (KJ08HR, V)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
3 Prokešová Karolína (C0878)LITTLE GUN 1 (KJ0JTK, V)JS Robin J. Hradec (MC0265)
4 Prokešová Karolína (C0878)CARRINO (KJ0FUC, H)JS Robin J. Hradec (MC0265)
5 Březina Pavel (B1095)CONA CIA (KJ0L10, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
6 Čížková Monika (C1485)VENTEL (KJ0LRX, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
7 Oulický Jiří (C0099)LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
8 Vasylyshyn Roman (J0VPC)HEPY B (KJ0FO2, K)Equuscentrum (MC0076)
9 Jandová Šárka (G3237)ELVÍRA 2 (KJ0LMK, K)Equuscentrum (MC0076)
10 Jandová Šárka (G3237)QUENTIN-KL (KJ0M92, V)Equuscentrum (MC0076)
11 Kadlecová Iva (G0828)AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
12 Gaudník Milan (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
13 Kozojedová Alena (C1540)NOEMI 1 (KJ0I86, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
14 Pecová Martina (V0815)BRISTON (KJ0DK1, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
15 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Vašák Martin (B3272)HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Eim Petr (G1628)DAR DE WILL (KJ0U5J, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
18 Navrátilová Anežka (B3212)CAROSSELO (KJ0IUN, H)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
19 Benešová Eliška (B3021)WERDIKT (KJ0EN2, V)JK Záhořany (MB0344)
20 Paličková Aneta (B2948)CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
21 Rajglová Aneta (B2535)DAISY 17 (KJ0BG6, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
Skoky
05_ Skoková soutěž S* - Cena společnosti VETOFLEX s.r.o.
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

11
Skoky
06_ Pony handicap ZP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

14/ 24
Skoky
07_ Pony handicap ZP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

6/ 24
Skoky
08_ Pony soutěž ZPB - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZPB (70) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

18/ 24
Skoky
09_ Pony handicap ZLP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

13/ 24
Skoky
10_ Pony handicap ZLP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

9/ 24
Skoky
11_ Pony soutěž ZLPB - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLPB (80) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

15/ 24
Skoky
12_ Pony soutěž ZLPB - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLPB (80) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

10/ 24
Skoky
13_ Pony handicap LP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

25/ 25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Táboříková Jana (C1038)GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
2 Vášáryová Johana (J0RR3)CHIKO (KJ08DE, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
3 Veberová Natalie (E1793)MINO (KJ0L98, V)Parkur klub Děčín (ME0114)
4 Králová Zuzana (A2186)EXTRA 1 (KJ0VQX, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Duchková Amalie (J0XKC)DOURELLO (KJ0MTR, V)JK Pazderna (MB0021)
6 Humeni Vanesa (A2203)VANESA 8 (KJ0ESB, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
7 Kamínková Tereza (B3675)PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS, K)JK Marko, z.s. (MB0285)
8 Dvoranová Adéla (B3779)KENDY 3 (KJ0F3C, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
9 Dvoranová Adéla (B3779)ŠIBAL (KJ0BFK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
10 Holasová Ema (J0UTL)DRAK 11 (KJ0F9N, V)JK Slapy (MC0247)
11 Pilátová Antonie (F4281)RAMZES 3 (KJ0M96, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
12 Pulchartová Klára (C1621)RANGO (KJ00WR, V)JK Slapy (MC0247)
13 Vítek Kristýna (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
14 Vítek Kristýna (A2212)AUSTIN'S BOY (KJ0TUR, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
15 Vítek Anna Marie (A2213)MATEO DI BELLE (KJ0MPJ, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
16 Vítek Anna Marie (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
17 Lahodná ml. Jana (J0KRD)PRIMA NARNIA FROM ISLAND (KJ0KXS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18 Čurdová Kateřina (J0RHL)BIM 1 (KJ0L5O, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19 Hanousková Natálie (J0SN1)HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
20 Maršíková Julie (J0ORD)LOLA 3 (KJ0GIB, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
21 Slavíková Kateřina (J0ML1)SABINA 6 (KJ0CD2, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
22 Červinková Zuzana (J0P75)WIKTOR (KJ0LYN, V)Spolek Stáje Čeřeniště (ME0171)
23 Hudečková Denisa (A3049)HILARY 3 (KJ0SBK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
24 Pařenicová Petra (A2138)MAXIMUS 2 (KJ0S23, V)AUDIT SULICE (MA0124)
25 Pařenicová Petra (A2138)MID NIGHT SUN (KJ0JK7, V)AUDIT SULICE (MA0124)
Skoky
14_ Pony handicap SP - PONY Cena města Bystřice 2018
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

17
Skoky
15_ Pony handicap STP - Cena společnosti VETOFLEX
Pony STP 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

4
Skoky
16_ HOBBY - Stupňovaná obtížnost do 70 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby do 70 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

18
Skoky
17_ HOBBY - Stupňovaná obtížnost do 80 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby do 80 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

39
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Eliášová Julie (J0OZ7)KATALPA (KJ0VT0, K)
2 Votíková Viktorie (J0MDX)ANELA - 10 (KJ0U4G, K)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
3 Mrázková Beata (J0P5T)CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
4 Mrázková Beata (J0P5T)CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
5 Tůmová Šárka (C1232)CASIMA (KJ0LR8, K)JK Kavalo Tábor (MC0018)
6 Stránská Andrea (B0217)BARRICHELLO/DENNY 6 (KJ0ERW, V)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
7 Hrabáčová Tereza (C1586)FOLLOW ME 1 (KJ0S14, K)Equiteam Lomec (MC0276)
8 Kozojedová Petra (J0EUU)LADY 42 (KJ0S0K, K)Equiteam Lomec (MC0276)
9 Nalezená Edita (J0SGY)ČINGISCHÁN 1 (KJ0FO4, V)Equiteam Lomec (MC0276)
10 Hrabáčová Tereza (C1586)DEVON 3 (KJ0IZH, V)Equiteam Lomec (MC0276)
11 Růžičková Kateřina (B3803)PARIS 13 (KJ0J08, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
12 Šimunová Nicole (B3271)MITHRIL (KJ0U4N, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
13 Rejlková Christine (C1166)JESSY 12 (KJ0J46, K)
14 Maxová Lucie (J0PLF)GRANT 3 (KJ0B4U, V)JK Statek Měšice (MC0251)
15 Tomešová Tereza (J0I5V)NIIRVANA (KJ061W, K)JK Statek Měšice (MC0251)
16 Vasylyshyn Roman (J0VPC)LYJANERO GIRL (KJ0VX7, K)Equuscentrum (MC0076)
17 Jandová Šárka (G3237)LYJANETTE (KJ0VX8, K)Equuscentrum (MC0076)
18 Pospíšilová Simona (J0XNJ)EVITA 16 (KJ0VRJ, K)Equuscentrum (MC0076)
19 Machová Nela (J0W79)NESQUIK 1 (KJ0UDZ, V)Equuscentrum (MC0076)
20 Hurt Hrubešová Barbora (B3005)AZTEKE (KJ0N7W, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
21 Hurt Hrubešová Barbora (B3005)CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
22 Housková Barbora (J0ME1)HILDON (KJ0CMN, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
23 Faladová Lucie (C1185)BAM 1 (KJ0EDM, V)JK Slapy (MC0247)
24 Hrdličková Hana (J0XKI)GRÉTA IN (KJ0B9K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
25 Rejlková Christine (C1166)JISKRA 12 (KJ0B90, K)
26 Branšovská Veronika (B1339)BB JOHN ROCKSRIVER (KJ0TKM, V)Jezdecký klub Alfa-Berhof (MB0298)
27 Hudečková Denisa (A3049)SÍLA (KJ0VIF, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
28 Dudová Anna (J0SJ1)H-KARINA (KJ0MSC, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
29 Šebestová Johana Laura (B3747)MYSTIC 1 (KJ0LJM, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
30 Slavíček Tomáš (J0V7Q)DOLLOM MOONLIGHT (KJ0GYC, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
31 Hrabalová Anna (J0XMS)MISS MUSIC (KJ0III, K)
32 Francová Karolína (J0OOZ)BRITTANY (KJ0DYE, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
33 Petřičková Dana (C0204)SARY (KJ0EKQ, V)JO Blaťák Mažice z.s. (MC0016)
34 Georgieová Jasmína (J0VCL)NOŘÍK (KJ0SX4, V)JK Poříčí (MB0066)
35 Zemanová Zdena (J0JZI)ALBERT PIER (KJ0OMX, V)JK Poříčí (MB0066)
36 Monhartová Aneta (J0S5V)DESERT MONARCH (KJ0P4O, V)Jezdecký klub Mladá Vožice (MC0164)
37 Borbášová Laura (J0XHA)COUPIE'S BOY (KJ0W0R, V)
38 Borbášová Laura (J0XHA)HENNESSY 3 (KJ0W0Q, K)
39 Maříková Karla (C1500)ADIMA (KJ0LEL, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
Skoky
18_ HOBBY - Dvoufázové skákání 90/100 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby do 90 cm 274.5.3 - Obě fáze na čas / A

25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Eliášová Julie (J0OZ7)KATALPA (KJ0VT0, K)
2 Mrázková Beata (J0P5T)CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
3 Tůmová Šárka (C1232)CASIMA (KJ0LR8, K)JK Kavalo Tábor (MC0018)
4 Hrabáčová Tereza (C1586)FOLLOW ME 1 (KJ0S14, K)Equiteam Lomec (MC0276)
5 Hrabáčová Tereza (C1586)DEVON 3 (KJ0IZH, V)Equiteam Lomec (MC0276)
6 Rejlková Christine (C1166)JESSY 12 (KJ0J46, K)
7 Maxová Lucie (J0PLF)GRANT 3 (KJ0B4U, V)JK Statek Měšice (MC0251)
8 Tomešová Tereza (J0I5V)NIIRVANA (KJ061W, K)JK Statek Měšice (MC0251)
9 Vasylyshyn Roman (J0VPC)LYJANERO GIRL (KJ0VX7, K)Equuscentrum (MC0076)
10 Jandová Šárka (G3237)LYJANETTE (KJ0VX8, K)Equuscentrum (MC0076)
11 Hurt Hrubešová Barbora (B3005)AZTEKE (KJ0N7W, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
12 Hurt Hrubešová Barbora (B3005)CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
13 Housková Barbora (J0ME1)HILDON (KJ0CMN, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
14 Faladová Lucie (C1185)BAM 1 (KJ0EDM, V)JK Slapy (MC0247)
15 Šebestová Johana Laura (B3747)MYSTIC 1 (KJ0LJM, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Hrabalová Anna (J0XMS)MISS MUSIC (KJ0III, K)
17 Kozojedová Petra (J0EUU)LADY 42 (KJ0S0K, K)Equiteam Lomec (MC0276)
18 Francová Karolína (J0OOZ)BRITTANY (KJ0DYE, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
19 Petřičková Dana (C0204)SARY (KJ0EKQ, V)JO Blaťák Mažice z.s. (MC0016)
20 Balatová Charlota (J0JZH)NOŘÍK (KJ0SX4, V)JK Poříčí (MB0066)
21 Zemanová Zdena (J0JZI)ALBERT PIER (KJ0OMX, V)JK Poříčí (MB0066)
22 Borbášová Laura (J0XHA)CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)
23 Borbášová Laura (J0XHA)CASANOVA 469 (KJ0VUS, V)
24 Vávrová Zdeňka (B2490)OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
25 Maříková Karla (C1500)ADIMA (KJ0LEL, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN
OPŘETICKÉ LÉTO - STYLOVÝ POHÁR PONY - OPŘETICKÉ HOBBY KLÁNÍ 2018
Výsledky
9. 6. – 10. 6.
B / Opřetice
JK Opřetice

Pro větší detail klikněte!