Přihlásit se

Skoky
MČR Skoky Děti/Junioři Praha-Velká Chuchle
Mistrovství ČR (CSN-MČR) / 200806D1
06.08.2020 - 09.08.2020
A / Praha Velká Chuchle
Výsledky
Skoky
01_ MČR DĚTI (11-14 let) - L* 115 cm tříkolová soutěž
Běžná L* (115) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A

38
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ivičičová Adriana (J0UZR)ZIEZO VDV Z (KJ0YFL, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
2 Nečasová Sabina (J0PO4)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
3 Nečasová Sabina (J0PO4)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
4 Nečasová Sabina (J0PO4)LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
5 Plotnárková Pavlína (J0UZP)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
6 Hložková Karolína (H4411)LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
7 Binarová Tereza (J0Y2R)QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
8 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
9 Pichrtová Rozálie (H4569)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
10 Čurdová Kateřina (J0RHL)CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11 Čurdová Kateřina (J0RHL)LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
13 Perthenová Eva (J0R9E)MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
14 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
15 Veverková Kristýna (F4410)HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
16 Petrusová Eliška (F4271)LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
17 Bártová Nikola (J0IRU)JAIKIRI (KJ0SDM, K)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
18 Bártová Nikola (J0IRU)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
19 Petrusová Eliška (F4271)GARISTO (KJ0JVC, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
20 Veverková Kristýna (F4410)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21 Vejmělková Erika (V0734)OLYMPIE V (KJ0K1G, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
22 Pulchartová Klára (C1621)CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
23 Procházková Amalie (J0X3J)STARDANO (KJ0MC0, H)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
24 Podešvová Michaela (J0UTJ)CROSSOVER (KJ0NHX, V)JK Falea (MC0185)
25 Skutecký Viktor (A2238)JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
26 Skutecký Viktor (A2238)LATINA S 4 (KJ0WD8, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
27 Včeláková Adéla (B3513)ASKANY (KJ0XNY, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
28 Poláková Veronika (J0Y0R)VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
29 Abtová Anna (A2258)CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
30 Růžičková Kateřina (A2184)COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
31 Růžičková Kateřina (A2184)HILETTON (KJ0UNZ, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
32 Viačková Alžběta (J0REE)ŠÍPEK 1 (KJ0GWV, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
33 Vítek Anna Marie (A2213)LANOSO (KJ0Z3M, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
34 Vítek Anna Marie (A2213)CHACCO'S AMKE (KJ0Z3J, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
35 Vítek Anna Marie (A2213)LVS SHELBY (KJ0XIY, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
36 Vítek Kristina (A2212)STARPOWER (KJ0Z3I, H)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
37 Vítek Kristina (A2212)CHICCO 330 (KJ0XIK, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
38 Vítek Kristina (A2212)LAMBORGINI 1 (KJ0Y52, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
Skoky
02_ MČR MLADŠÍ JUNIOŘI (14-16 LET) - tříkolová soutěž
Běžná L** (120) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A

25
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Čermáková Daniela (G3668)LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
2 Kovářová Natálie (H4180)CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
3 Kovářová Natálie (H4180)NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
4 Hlaváčková Klára (K0336)LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
5 Hlaváčková Klára (K0336)ZAFIRA BONO (KJ0Z31, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
6 Hlaváčková Klára (K0336)CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
7 Kubias Josef (F4170)CASIUS 1 (KJ0G28, H)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
8 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
9 Saláková Ema (J0T5U)QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
10 Saláková Ema (J0T5U)GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
11 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
12 Stöhrová Alice (J0WBW)GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
13 Stöhrová Alice (J0WBW)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
14 Kozojedová Alena (C1540)LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
15 Hakr Daniel (A2081)DENNY 11 (KJ0JSD, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
16 Červená Aneta (A2061)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
17 Dvořáková Sára (B3518)PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
18 Dvořáková Sára (B3518)LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
19 Dvořáková Sára (B3518)HUMOR 2 (KJ0Y88, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
20 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22 Dvořáková Karolína (C1609)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
23 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
24 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
25 Španko Emma Sophia (J0W1L)LONGINES LB (KJ0SGL, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
Skoky
03_ MČR STARŠÍ JUNIOŘI (17-18 let) - tříkolová soutěž
Běžná S* (125) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A

20
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Špačková Veronika (F4085)CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
2 Špačková Veronika (F4085)LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
3 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
4 Bartoňková Nyna (G4048)MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
5 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
6 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
7 Pakostová Karolína (J0SZC)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
8 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
9 Matušková Kateřina (H4419)F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
10 Poledňáková Klára (H4262)LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
11 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
12 Pavlů Karolína (K0305)VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
13 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
14 Kupková Lucie (C1489)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
15 Pártlová Barbora (C1541)CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
16 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
17 Pařenicová Petra (A2138)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
18 Helebrantová Anna (A1963)CIKADDO (KJ0T1R, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
19 Melmerová Lucie (A1902)FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
20 Melmerová Lucie (A1902)LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
Skoky
04_ MČR DĚTI DRUŽSTVA
Běžná ZL (110) 299.2.7 - Soutěž družstev - čas 2. kola / A

18
Uzavřená
Skoky
05_ MČR JUNIOŘI DRUŽSTVA
Běžná L** (120) 299.2.6 -Soutěž družstev - rozeskakování / A

26
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
2 Bílková Sandra Karen (J0YGD)PUNČ 1 (KJ0HWG, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
3 Brychnáčová Sofie (J0VL5)GANETA (KJ0I6I, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
4 Procházková Tereza (J0V7L)LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5 Liďáková Karolína (H3963)AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
6 Stančíková Kristýna (J0MGI)QUIRA-H (KJ0FRK, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
7 Poledňáková Klára (H4262)EMILLI ROSE (KJ0XMW, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
8 Mundil Lukáš (J0WUU)EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
10 Kysílková Tereza (J0RJV)CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
11 Hayerová Vanda (J0WRJ)PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
12 Kupková Lucie (C1489)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
13 Pártlová Barbora (C1541)RULETT 1 (KJ0VW8, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
14 Táboříková Jana (C1038)CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
15 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
16 Skálová Kristýna (B3641)MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
17 Daňková Nikola (J0PIM)NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
18 Pařenicová Petra (A2138)BLAIR DK (KJ0RXT, K)AUDIT SULICE (MA0124)
19 Helebrantová Anna (A1963)DIACANNA BLUE (KJ0YCG, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
20 Plotnárková Eliška (J0TGB)ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
21 Humeni Vanesa (A2203)AVALANCHE N (KJ0J4Z, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
22 Held Isabella (A2085)COLD PLAY 1 (KJ0YSF, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23 Jedlička Alex (J0TH3)LUPÉZ (KJ0JWI, V)TH Equiclub (MA0220)
24 Čáslavová Natálie (A3058)ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
25 Šmatláková Kristýna (A2185)DUNCAN 3 (KJ0XKQ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
26 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
06_ Skoková soutěž L* 115 cm- 2. kolo děti + otevřená
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
07_ Skoková soutěž S* 125 cm- 2. kolo mladší junioři + otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08_ Skoková soutěž S** 130 cm- 2. kolo starší junioři + otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

2
Uzavřená
Skoky
11_ Poslední šance- skoková soutěž s hend. 110/120/125
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
15_ TRÉNINK DĚTI + DĚTI DRUŽSTVA
Běžná do 110 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

75
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hložková Karolína (H4411)LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
2 Hrubá Kateřina (J0QDN)CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
3 Drobná Štěpánka (J0WY4)BELMONDO 3 (KJ0XFB, V)Jezdecká stáj Drobný (MF0439)
4 Bystroňová Adéla (H4479)ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
5 Svěráková Tereza (G3953)COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6 Smolíková Barbora (J0VE9)NOGAR (KJ0J78, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
7 Pospíšilová Barbora (J0VM4)SECOND CHANCE (KJ0M2M, K)Stáj Židovice (ME0147)
8 Lantorová Anna Victoria (J0X5F)DUMA (KJ0BSZ, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
9 Vysoudilová Valerie (H4515)JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
10 Drábiková Viktorie (J0XBH)JLB CLAIRE JJ (KJ0KSW, K)J.O.Stáj Václav (MH0027)
11 Perthenová Eva (J0R9E)CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
12 Perthenová Eva (J0R9E)MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
13 Bártová Nikola (J0IRU)JAIKIRI (KJ0SDM, K)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
14 Bártová Nikola (J0IRU)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
15 Ramachová Michaela (J0QFO)COOL BOY (KJ0XUZ, V)JK Opatský Mlýn z. s. (MV0122)
16 Hurtík Jakub (G3983)ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
17 Podešvová Michaela (J0UTJ)CROSSOVER (KJ0NHX, V)JK Falea (MC0185)
18 Hrnčířová Aneta (J0K6T)ARECA (KJ0DCF, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
19 Kodadová Davida (J0ROU)CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
20 Kodadová Davida (J0ROU)JASNĚNKA 6 (KJ0FQ5, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
21 Slušná Marie (F4399)ADIŽE 2 (KJ0BIU, K)Stáj Slušný (MF0365)
22 Held Magdalena (A2183)SEMMERING (KJ0YSG, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23 Štyksová Kristýna (J0Q2P)OSAKA 1 (KJ0GSY, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
24 Korábová Tereza (J0UZU)BALANDO (KJ0KUE, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
25 Abtová Anna (A2258)CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
26 Abtová Anna (A2258)LOCITA- KL (KJ0Z0G, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
27 Včeláková Adéla (B3513)ASKANY (KJ0XNY, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
28 Petrusová Eliška (F4271)LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
29 Petrusová Eliška (F4271)GARISTO (KJ0JVC, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
30 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
31 Růžičková Kateřina (A2184)HILETTON (KJ0UNZ, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
32 Růžičková Kateřina (A2184)COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
33 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
34 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
35 Škardová Barbora (J0WBN)SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
36 Popilevych Halina (J0VUD)BRISBANE'S SOPHIA/POETA (KJ0HXP, K)TJ Moravan Brno (MG0010)
37 Mašková Štěpánka (J0VR3)KAIRO 1 (KJ0K6S, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
38 Mašková Štěpánka (J0VR3)CARPALA 1 (KJ0UG2, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
39 Dajbychova Sarah (J0VQJ)DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
40 Dajbychova Sarah (J0VQJ)ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
41 Hanousková Natálie (J0SN1)CASANDRA 2 (KJ0GFS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
42 Čurdová Kateřina (J0RHL)LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
43 Čurdová Kateřina (J0RHL)LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
44 Čurdová Kateřina (J0RHL)CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
45 Šebestová Johana Laura (B3747)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
46 Šebestová Johana Laura (B3747)MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
47 Šebestová Johana Laura (B3747)TURBUD CICERO 1 (KJ0Y8P, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
48 Najmanová Laura (B3689)ZENON (KJ0TNB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
49 Najmanová Laura (B3689)LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
50 Najmanová Laura (B3689)LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
51 Dvoranová Adéla (B3779)BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
52 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
53 Pichrtová Rozálie (H4569)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
54 Vejmělková Erika (V0734)OLYMPIE V (KJ0K1G, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
55 Vejmělková Erika (V0734)WINTERGOLD V (KJ0L61, V)JK Hipo Jihlava (MV0003)
56 Binarová Tereza (J0Y2R)QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
57 Veverková Kristýna (F4410)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
58 Veverková Kristýna (F4410)HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
59 Hučková Nikola (J0VUR)DIAMANTEN LADY (KJ0Y73, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
60 Plotnárková Pavlína (J0UZP)KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
61 Plotnárková Pavlína (J0UZP)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
62 Nečasová Sabina (J0PO4)LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
63 Nečasová Sabina (J0PO4)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
64 Nečasová Sabina (J0PO4)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
65 Viačková Alžběta (J0REE)ŠÍPEK 1 (KJ0GWV, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
66 Potluková Kateřina (J0N1S)LAND MASTER (KJ0CKG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
67 Potluková Kateřina (J0N1S)CARAGIO (KJ0DV9, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
68 Libichová Natálie (J0QXE)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
69 Libichová Natálie (J0QXE)CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
70 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
71 Prušáková Karolína (B3766)CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
72 Sovová Rozálie (J0URR)LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
73 Sovová Rozálie (J0URR)JETTA (KJ0CPD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
74 Fraňková Sofie (A3050)TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
75 Prušáková Karolína (B3766)GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
16_ TRÉNINK JUNIOŘI + JUNIOŘI DRUŽSTVA
Běžná do 120 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

64
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jílková Karolína (J0RQS)MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
2 Jílková Karolína (J0RQS)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
3 Bečvářová Helena (D1981)NIOBARA 1 (KJ0GX0, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
4 Saláková Ema (J0T5U)QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
5 Saláková Ema (J0T5U)GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
6 Saláková Ema (J0T5U)GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
7 Táboříková Jana (C1038)CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
8 Pospíchalová Tina (E2093)MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
9 Pačesová Adéla (E2094)GASCAVELLO (KJ0VR8, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
10 Mundil Lukáš (J0WUU)EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
11 Kozojedová Alena (C1540)LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
12 Mlčochová Karolína (J0VQF)WINNER TAKES ALL (KJ0IVT, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
13 Bílková Sandra Karen (J0YGD)PUNČ 1 (KJ0HWG, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
14 Šmatláková Kristýna (A2185)DUNCAN 3 (KJ0XKQ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15 Čermáková Daniela (G3668)LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16 Jandová Karolína (E2040)ANKY (KJ0EM0, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
17 Stöhrová Alice (J0WBW)GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
18 Stöhrová Alice (J0WBW)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
19 Stöhrová Alice (J0WBW)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
20 Opatrná Adéla (B3519)JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21 Opatrná Adéla (B3519)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22 Opatrná Adéla (B3519)LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
24 Pártlová Barbora (C1541)RULETT 1 (KJ0VW8, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
25 Procházková Tereza (J0V7L)LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
26 Kubias Josef (F4170)CASIUS 1 (KJ0G28, H)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
27 Dvořáková Sára (B3518)HUMOR 2 (KJ0Y88, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
28 Dvořáková Sára (B3518)LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
29 Dvořáková Sára (B3518)PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
30 Červená Aneta (A2061)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
31 Kodadová Sarah (D1930)CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
32 Kodadová Sarah (D1930)LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
33 Kodadová Nikita (D1910)HELIETA (KJ0X7Z, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
34 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
35 Brychnáčová Sofie (J0VL5)GANETA (KJ0I6I, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
36 Poledňáková Klára (H4262)EMILLI ROSE (KJ0XMW, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
37 Held Isabella (A2085)COLD PLAY 1 (KJ0YSF, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
38 Valentová Helena (E1888)FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
39 Kraupner Tomáš (E1930)QUISSINI (KJ0JAD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
40 Egrová Nikola (D1982)QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
41 Rýparová Anna (J0XRZ)NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
42 Egrová Nikola (D1982)ARISCA NATA (KJ0IFO, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
43 Rýparová Anna (J0XRZ)GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
44 Doerrová Natálie (J0R6I)ALICE AUX PAYS DES MERVEILLES (KJ0KGY, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
45 Plotnárková Eliška (J0TGB)ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
46 Hayerová Vanda (J0WRJ)PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
47 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
48 Remková Nicola (B3782)MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
49 Duchanová Adéla (E1955)CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
50 Hlaváčková Klára (K0336)ZAFIRA BONO (KJ0Z31, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
51 Hlaváčková Klára (K0336)CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
52 Hlaváčková Klára (K0336)LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
53 Slavíčková Lenka (B3541)SEAN COONERY-LS (KJ0JK1, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
54 Dvořáková Karolína (C1609)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
55 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
56 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
57 Kysílková Tereza (J0RJV)CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
58 Moulisová Barbora (D1908)ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
59 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
60 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
61 Skálová Kristýna (B3641)MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
62 Daňková Nikola (J0PIM)NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
63 Čáslavová Natálie (A3058)ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
64 Humeni Vanesa (A2203)AVALANCHE N (KJ0J4Z, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
Skoky
17_ TRÉNINK STARŠÍ JUNIOŘI
Běžná do 125 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
2 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
3 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
4 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
5 Matušková Kateřina (H4419)F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
6 Očenášková Natálie (L0307)SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
7 Očenášková Natálie (L0307)LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
8 Špačková Veronika (F4085)CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
9 Špačková Veronika (F4085)LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
10 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
11 Kostková Anna (B3752)COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12 Kostková Anna (B3752)TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
13 Kostková Anna (B3752)CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
15 Pártlová Barbora (C1541)CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
16 Přikrylová Pavlína (H3740)CACHART (KJ0VZY, V)JK Záhořany (MB0344)
17 Poledňáková Klára (H4262)LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
18 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
19 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
20 Bartoňková Nyna (G4048)MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
21 Knotková Sára (A1924)CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23 Jakubcová Tereza (D1943)ORIENTA VAN PRINSEVELD (KJ0XEA, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
24 Jakubcová Tereza (D1943)JEFF DAVIS VDL (KJ0XM9, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
25 Pakostová Karolína (J0SZC)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
26 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
27 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
28 Melmerová Lucie (A1902)FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
29 Melmerová Lucie (A1902)LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
Skoky
18_ Skoková soutěž L* 115 cm- 1. kolo děti + otevřená
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

22
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dajbychova Sarah (J0VQJ)ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
2 Janoušková Valerie (J0N4A)DELLI 1 (KJ0GPZ, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
3 Mašková Štěpánka (J0VR3)KAIRO 1 (KJ0K6S, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
4 Vacková Kristýna (J0S2Z)MERLIN-P (KJ0INY, H)JK Imperia Boni, z.s. (MB0451)
5 Sovová Rozálie (J0URR)ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Sovová Rozálie (J0URR)JETTA (KJ0CPD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Pavlečková Lucie (J0O5Q)LASAGNA L D'15 (KJ0TCD, K)JK Pazderna (MB0021)
8 Pavlečková Lucie (J0O5Q)QUIDO-M (KJ0GR3, V)JK Pazderna (MB0021)
9 Prušáková Karolína (B3766)CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10 Potluková Kateřina (J0N1S)LAND MASTER (KJ0CKG, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11 Šebestová Johana Laura (B3747)MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12 Šebestová Johana Laura (B3747)TURBUD CICERO 1 (KJ0Y8P, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13 Najmanová Laura (B3689)LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Najmanová Laura (B3689)LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15 Najmanová Laura (B3689)PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Štyksová Kristýna (J0Q2P)OSAKA 1 (KJ0GSY, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
17 Libichová Natálie (J0QXE)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
18 Libichová Natálie (J0QXE)CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
19 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
20 Dvoranová Adéla (B3779)BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
21 Bubáková Kateřina (J0VYN)COCOA B (KJ0TLD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
22 Bubáková Kateřina (J0VYN)DANILLA (KJ0KYD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
Skoky
19_ Skoková soutěž L** 120 cm- 1. kolo mladší junioři + otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

16
Uzavřená
Skoky
20_ Skoková soutěž S* 125 cm- 1. kolo starší junioři + otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

24
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Špačková Veronika (F4085)CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
2 Špačková Veronika (F4085)LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
3 Očenášková Natálie (L0307)LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
4 Očenášková Natálie (L0307)SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
5 Jakubcová Tereza (D1943)HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
6 Jakubcová Tereza (D1943)ORIENTA VAN PRINSEVELD (KJ0XEA, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
7 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
8 Žižáková Viktorie (B3644)CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
9 Žižáková Viktorie (B3644)ETCETERA (KJ0MTV, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
10 Žižáková Viktorie (B3644)CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
11 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
12 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
13 Kostková Anna (B3752)COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14 Kostková Anna (B3752)CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17 Písařík Adam (J0V0E)CHARAMBA (KJ0XP9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18 Písařík Adam (J0V0E)VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
19 Písařík Adam (J0V0E)CLAUS DIETER (KJ0Z55, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21 Knotková Sára (A1924)CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22 Pokorná Adéla (B3764)CASILLA - KL (KJ0W2U, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
23 Pokorná Adéla (B3764)ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
24 Přikrylová Pavlína (H3740)CACHART (KJ0VZY, V)JK Záhořany (MB0344)
Skoky
21_ Skoková soutěž ZL 110 cm- 1. kolo děti družstva + otevřená
Běžná ZL (110) 299.2.7 - Soutěž družstev - čas 2. kola / A

31
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dajbychova Sarah (J0VQJ)DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
2 Janoušková Valerie (J0N4A)CAROSSELO (KJ0IUN, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
3 Hrubá Kateřina (J0QDN)CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
4 Kodadová Davida (J0ROU)JASNĚNKA 6 (KJ0FQ5, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
5 Mašková Štěpánka (J0VR3)CARPALA 1 (KJ0UG2, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
6 Nechutná Eliška (J0YBZ)CROUCH (KJ0JH3, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
7 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
8 Hrnčířová Aneta (J0K6T)ARECA (KJ0DCF, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
9 Ramachová Michaela (J0QFO)COOL BOY (KJ0XUZ, V)JK Opatský Mlýn z. s. (MV0122)
10 Smolíková Barbora (J0VE9)NOGAR (KJ0J78, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
11 Lantorová Anna Victoria (J0X5F)DUMA (KJ0BSZ, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
12 Pospíšilová Barbora (J0VM4)SECOND CHANCE (KJ0M2M, K)Stáj Židovice (ME0147)
13 Korábová Tereza (J0UZU)BALANDO (KJ0KUE, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
14 Drobná Štěpánka (J0WY4)BELMONDO 3 (KJ0XFB, V)Jezdecká stáj Drobný (MF0439)
15 Perthenová Eva (J0R9E)CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
16 Slušná Marie (F4399)ADIŽE 2 (KJ0BIU, K)Stáj Slušný (MF0365)
17 Vejmělková Erika (V0734)WINTERGOLD V (KJ0L61, V)JK Hipo Jihlava (MV0003)
18 Vacková Kristýna (J0S2Z)CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Imperia Boni, z.s. (MB0451)
19 Sovová Rozálie (J0URR)LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
20 Prušáková Karolína (B3766)GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
21 Potluková Kateřina (J0N1S)CARAGIO (KJ0DV9, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
22 Gutová Kristýna (J0WA0)LAPENTTI (KJ0DDV, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
23 Gutová Kristýna (J0WA0)LITTLE GUN 1 (KJ0JTK, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
24 Hučková Nikola (J0VUR)DIAMANTEN LADY (KJ0Y73, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
25 Bubáková Kateřina (J0VYN)ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
26 Maláková Eva (J0X1P)ZETURION DE LA ROUGE (KJ0MD1, V)JK Všetice (MB0216)
27 Šebestová Johana Laura (B3747)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
28 Najmanová Laura (B3689)ZENON (KJ0TNB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
29 Libichová Natálie (J0QXE)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
30 Libichová Natálie (J0QXE)CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
31 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Skoky
22_ Skoková soutěž L** 120 cm- 1. kolo junioři družstva + otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

40
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bečvářová Helena (D1981)NIOBARA 1 (KJ0GX0, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
2 Doerrová Natálie (J0R6I)ALICE AUX PAYS DES MERVEILLES (KJ0KGY, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
3 Egrová Nikola (D1982)ARISCA NATA (KJ0IFO, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
4 Jakubcová Tereza (D1943)JEFF DAVIS VDL (KJ0XM9, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
5 Jílková Karolína (J0RQS)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
6 Jílková Karolína (J0RQS)MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
7 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
8 Kodadová Nikita (D1910)HELIETA (KJ0X7Z, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
9 Kodadová Sarah (D1930)CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
10 Kodadová Sarah (D1930)LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
11 Moulisová Barbora (D1908)ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
12 Rýparová Anna (J0XRZ)GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
13 Egrová Nikola (D1982)QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
14 Duchanová Adéla (E1955)CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
15 Saláková Ema (J0T5U)GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
16 Mlčochová Karolína (J0VQF)WINNER TAKES ALL (KJ0IVT, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
17 Valentová Helena (E1888)FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
18 Jandová Karolína (E2040)ANKY (KJ0EM0, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
19 Stöhrová Alice (J0WBW)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
20 Pospíchalová Tina (E2093)MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
21 Pačesová Adéla (E2094)GASCAVELLO (KJ0VR8, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
22 Kraupner Tomáš (E1930)QUISSINI (KJ0JAD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
23 Mundil Lukáš (J0WUU)EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
25 Kysílková Tereza (J0RJV)CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
26 Hayerová Vanda (J0WRJ)PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
27 Hronová Simona (J0MUL)OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
28 Žižáková Viktorie (B3644)CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
29 Žižáková Viktorie (B3644)ETCETERA (KJ0MTV, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
30 Žižáková Viktorie (B3644)CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
31 Remková Nicola (B3782)MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
32 Kostková Anna (B3752)TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33 Opatrná Adéla (B3519)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
34 Opatrná Adéla (B3519)LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
35 Opatrná Adéla (B3519)GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
36 Písařík Oliver (J0V0F)REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
37 Písařík Adam (J0V0E)STAGOLDA (KJ0XPA, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
38 Slavíčková Lenka (B3541)SEAN COONERY-LS (KJ0JK1, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
39 Kozáková Ema (B3468)ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
40 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
CSN-MČR
MČR Skoky Děti/Junioři Praha-Velká Chuchle
Výsledky
6. 8. – 9. 8.
A / Praha Velká Chuchle
V Team Prague Arena, z.s.

Pro větší detail klikněte!