Přihlásit se

Skoky
MČR Skoky Děti/Junioři Praha-Velká Chuchle
Mistrovství ČR (CSN-MČR) / 200806D1
06.08.2020 - 09.08.2020
A / Praha Velká Chuchle
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0304 - V Team Prague Arena, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0064
Jaroslav Sedláček
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0079
Radovan Šalek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0633
Sylvie Boušková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0941
Jana Rajchmanová Palečková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
Z99VO
Marc Debaere
Skoky
Steward
E0109
Jan Metelka
CZE
Skoky
Steward
H0066
Jarmila Měrková
CZE
Skoky
Steward
V0139
Eva Sobotková, PhD.
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž L* 115 cm- 1. kolo děti + otevřená
Běžná L* (115) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /
07.08.2020 8:30

68
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.08.2020 09:05:54
#JezdecKůňSubjekt
1Čurdová Kateřina (J0RHL)<0T74>CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
2Libichová Natálie (J0QXE)<0EMM>CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
3Vítek Kristina (A2212)<0XIK>CHICCO 330 (KJ0XIK, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
4Vítek Anna Marie (A2213)<0Z3M>LANOSO (KJ0Z3M, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
5Najmanová Laura (B3689)<0K96>LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Bártová Nikola (J0IRU)<0DP7>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
7Petrusová Eliška (F4271)<0JVC>GARISTO (KJ0JVC, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
8Šebestová Johana Laura (B3747)<0TWG>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Růžičková Kateřina (A2184)<0X5Y>COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
10Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
11Skutecký Viktor (A2238)<0WD8>LATINA S 4 (KJ0WD8, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
12Sovová Rozálie (J0URR)<0CPD>JETTA (KJ0CPD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13Veverková Kristýna (F4410)<0L07>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
14Bubáková Kateřina (J0VYN)<0KYD>DANILLA (KJ0KYD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
15Abtová Anna (A2258)<0Z0G>LOCITA- KL (KJ0Z0G, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
16Nečasová Sabina (J0PO4)<0Y45>LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
17Pavlečková Lucie (J0O5Q)<0GR3>QUIDO-M (KJ0GR3, V)JK Pazderna (MB0021)
18Prušáková Karolína (B3766)<0XLD>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
19Binarová Tereza (J0Y2R)<0LIE>QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
20Vacková Kristýna (J0S2Z)<0INY>MERLIN-P (KJ0INY, H)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
21Dubová Anna (F4417)<0U1K>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
22Potluková Kateřina (J0N1S)<0CKG>LAND MASTER (KJ0CKG, V)Ondřej Potluka (MB0476)
23Mašková Štěpánka (J0VR3)<0K6S>KAIRO 1 (KJ0K6S, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
24Štyksová Kristýna (J0Q2P)<0GSY>OSAKA 1 (KJ0GSY, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
25Vejmělková Erika (V0734)<0K1G>OLYMPIE V (KJ0K1G, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
26Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
27Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
28Dajbychova Sarah (J0VQJ)<0JI0>ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
29Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VL6>LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
30Libichová Natálie (J0QXE)<0BF4>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
31Vítek Kristina (A2212)<0Y52>LAMBORGINI 1 (KJ0Y52, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
32Vítek Anna Marie (A2213)<0Z3J>CHACCO'S AMKE (KJ0Z3J, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
33Najmanová Laura (B3689)<0XOJ>LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
34Poláková Veronika (J0Y0R)<0KKL>VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
35Viačková Alžběta (J0REE)<0GWV>ŠÍPEK 1 (KJ0GWV, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
36Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
37Včeláková Adéla (B3513)<0XNY>ASKANY (KJ0XNY, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
38Pulchartová Klára (C1621)<0FND>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
39Procházková Amalie (J0X3J)<0MC0>STARDANO (KJ0MC0, H)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
40Podešvová Michaela (J0UTJ)<0NHX>CROSSOVER (KJ0NHX, V)JK Falea (MC0185)
41Dvoranová Adéla (B3779)<0GVR>BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
42Ivičičová Adriana (J0UZR)<0YFL>ZIEZO VDV Z (KJ0YFL, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
43Perthenová Eva (J0R9E)<0JZY>MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
44Bártová Nikola (J0IRU)<0SDM>JAIKIRI (KJ0SDM, K)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
45Petrusová Eliška (F4271)<0M80>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
46Šebestová Johana Laura (B3747)<0Y8P>TURBUD CICERO 1 (KJ0Y8P, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
47Růžičková Kateřina (A2184)<0UNZ>HILETTON (KJ0UNZ, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
48Pichrtová Rozálie (H4569)<0OLX>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
49Skutecký Viktor (A2238)<0VFQ>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
50Sovová Rozálie (J0URR)<0M4X>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
51Veverková Kristýna (F4410)<0JUO>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
52Bubáková Kateřina (J0VYN)<0TLD>COCOA B (KJ0TLD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
53Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
54Nečasová Sabina (J0PO4)<0L02>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
55Pavlečková Lucie (J0O5Q)<0TCD>LASAGNA L D'15 (KJ0TCD, K)JK Pazderna (MB0021)
56Libichová Natálie (J0QXE)<0IR9>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
57Vítek Kristina (A2212)<0Z3I>STARPOWER (KJ0Z3I, H)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
58Vítek Anna Marie (A2213)<0XIY>LVS SHELBY (KJ0XIY, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
59Najmanová Laura (B3689)<0SOP>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
60Held Isabella (A2085)<0YSF>COLD PLAY 1 (KJ0YSF, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
61Dvořáková Karolína (C1609)<0VYD>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
62Humeni Vanesa (A2203)<0J4Z>AVALANCHE N (KJ0J4Z, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
63Čáslavová Natálie (A3058)<0L3M>ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
64Šmatláková Kristýna (A2185)<0XKQ>DUNCAN 3 (KJ0XKQ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
65Plotnárková Eliška (J0TGB)<0K3W>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
66Jedlička Alex (J0TH3)<0JWI>LUPÉZ (KJ0JWI, V)TH Equiclub (MA0220)
67Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
68Kysílková Tereza (J0RJV)<0LX8>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
Skoky
02_ MČR - 3. kolo mladší junioři
Běžná S** (130) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A
09.08.2020 12:30

34
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.08.2020 11:46:04
#JezdecKůňSubjekt
1Opatrná Adéla (B3519)<0U8J>GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Španko Emma Sophia (J0W1L)<0IZP>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
3Písařík Oliver (J0V0F)<0LCC>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4Dvořáková Sára (B3518)<0M2C>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
5Hlaváčková Klára (K0336)<0Z31>ZAFIRA BONO (KJ0Z31, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
6Saláková Ema (J0T5U)<0JOQ>QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
7Kovářová Natálie (H4180)<0MXU>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
8Dvořáková Karolína (C1609)<0NXD>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9Stöhrová Alice (J0WBW)<0W0A>GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
10Hayerová Vanda (J0WRJ)<0GFQ>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
11Červená Aneta (A2061)<0TDW>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
12Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
13Kolísková Kateřina (D1962)<0ETQ>JASPER GOLD (KJ0ETQ, V)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
14Čermáková Daniela (G3668)<0X0Q>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
15Pospíchalová Tina (E2093)<0TQW>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
16Hakr Daniel (A2081)<0JSD>DENNY 11 (KJ0JSD, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
17Opatrná Adéla (B3519)<0LKL>DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGL>LONGINES LB (KJ0SGL, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
19Písařík Oliver (J0V0F)<0YYE>ABANTA VAN DE HUISKENS (KJ0YYE, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20Dvořáková Sára (B3518)<0Y88>HUMOR 2 (KJ0Y88, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
21Kozojedová Alena (C1540)<0LZW>LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
22Šťastná Karolína (B3804)<0UY8>ICARDO H (KJ0UY8, V)JK Všetice (MB0216)
23Kubias Josef (F4170)<0G28>CASIUS 1 (KJ0G28, H)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
24Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<0M0I>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
25Rýparová Anna (J0XRZ)<0MSZ>NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
26Hlaváčková Klára (K0336)<0KEE>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
27Saláková Ema (J0T5U)<0L5E>GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
28Kovářová Natálie (H4180)<0X77>NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
29Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30Stöhrová Alice (J0WBW)<0MBN>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
31Opatrná Adéla (B3519)<0WQY>LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Španko Emma Sophia (J0W1L)<0H81>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
33Písařík Oliver (J0V0F)<0Z4R>CHACCOTHAGO (KJ0Z4R, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
34Dvořáková Sára (B3518)<00Z7>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
Skoky
03_ MČR - 3. kolo starší junioři
Běžná S** (130) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A
09.08.2020 14:45

40
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.08.2020 11:46:04
#JezdecKůňSubjekt
1Žižáková Viktorie (B3644)<0W1N>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
2Písařík Adam (J0V0E)<0KIJ>VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
3Bartoňková Nyna (G4048)<0H8L>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
4Očenášková Natálie (L0307)<0EQP>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
5Špačková Veronika (F4085)<0VE3>CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
6Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
7Melmerová Lucie (A1902)<0IAB>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
8Jakubcová Tereza (D1943)<0XEA>ORIENTA VAN PRINSEVELD (KJ0XEA, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
9Pavlů Karolína (K0305)<0FZR>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10Pokorná Adéla (B3764)<0W2U>CASILLA - KL (KJ0W2U, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11Kostková Anna (B3752)<0V1O>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
12Hojovcová Marie (G4015)<0MK1>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
13Poledňáková Klára (H4262)<0VKJ>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
14Slavíčková Lenka (B3541)<0LCL>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Přikrylová Pavlína (H3740)<0VZY>CACHART (KJ0VZY, V)JK Záhořany (MB0344)
16Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
17Pártlová Barbora (C1541)<0MML>CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
18Kolářová Veronika (G3964)<0TL7>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
19Pařenicová Petra (A2138)<0LAF>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
20Žižáková Viktorie (B3644)<0T7P>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
21Písařík Adam (J0V0E)<0XP9>CHARAMBA (KJ0XP9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22Kodadová Nikita (D1910)<0K57>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
23Bartková Aneta (F4321)<0JWG>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
24Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
25Kupková Lucie (C1489)<0JG5>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
26Knotková Sára (A1924)<0JG2>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27Helebrantová Anna (A1963)<0T1R>CIKADDO (KJ0T1R, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
28Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
29Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
30Bartoňková Nyna (G4048)<0U7X>MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
31Očenášková Natálie (L0307)<0MBZ>SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
32Špačková Veronika (F4085)<0F1L>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
33Melmerová Lucie (A1902)<0N0C>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
34Jakubcová Tereza (D1943)<0XBX>HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
35Novak Anna Lani (A1892)<0THP>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
36Pavlů Karolína (K0305)<0INV>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
37Pokorná Adéla (B3764)<0JZR>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
38Kostková Anna (B3752)<0Q4E>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
39Žižáková Viktorie (B3644)<0MTV>ETCETERA (KJ0MTV, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
40Písařík Adam (J0V0E)<0Z55>CLAUS DIETER (KJ0Z55, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
Skoky
04_ MČR - Děti družstva
Běžná ZL (110) 299.2.7 - Soutěž družstev - čas 2. kola /
08.08.2020 14:30

45
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.08.2020 13:59:58
#JezdecKůňSubjekt
1Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
2Viačková Alžběta (J0REE)<0GWV>ŠÍPEK 1 (KJ0GWV, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
3Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
4Lantorová Anna Victoria (J0X5F)<0BSZ>DUMA (KJ0BSZ, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
5Abtová Anna (A2258)<0Z0G>LOCITA- KL (KJ0Z0G, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
6Hučková Nikola (J0VUR)<0Y73>DIAMANTEN LADY (KJ0Y73, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
7Perthenová Eva (J0R9E)<0ICO>CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
8Kodadová Davida (J0ROU)<0FQ5>JASNĚNKA 6 (KJ0FQ5, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
9Najmanová Laura (B3689)<0TNB>ZENON (KJ0TNB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Ivičičová Adriana (J0UZR)<0JLU>THORR (KJ0JLU, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
11Vítek Kristina (A2212)<0Y52>LAMBORGINI 1 (KJ0Y52, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
12Hrnčířová Aneta (J0K6T)<0DCF>ARECA (KJ0DCF, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
13Drábiková Viktorie (J0XBH)<0KSW>JLB CLAIRE JJ (KJ0KSW, K)J.O.Stáj Václav (MH0027)
14Pospíšilová Barbora (J0VM4)<0M2M>SECOND CHANCE (KJ0M2M, K)Stáj Židovice (ME0147)
15Held Magdalena (A2183)<0YSG>SEMMERING (KJ0YSG, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Gutová Kristýna (J0WA0)<0DDV>LAPENTTI (KJ0DDV, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
17Slušná Marie (F4399)<0BIU>ADIŽE 2 (KJ0BIU, K)Stáj Slušný (MF0365)
18Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19Dajbychova Sarah (J0VQJ)<0LR3>DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
20Libichová Natálie (J0QXE)<0EMM>CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
21Škardová Barbora (J0WBN)<0MQ8>SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
22Hurtík Jakub (G3983)<0JC3>ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
23Skutecký Viktor (A2238)<0JR5>HERCULE VD CAATSHOEVE (KJ0JR5, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
24Ramachová Michaela (J0QFO)<0XUZ>COOL BOY (KJ0XUZ, V)JK Opatský Mlýn z. s. (MV0122)
25Bystroňová Adéla (H4479)<0KWB>ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
26Korábová Tereza (J0UZU)<0KUE>BALANDO (KJ0KUE, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
27Fraňková Sofie (A3050)<0KZW>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
28Potluková Kateřina (J0N1S)<0DV9>CARAGIO (KJ0DV9, V)Ondřej Potluka (MB0476)
29Drobná Štěpánka (J0WY4)<0XFB>BELMONDO 3 (KJ0XFB, V)Jezdecká stáj Drobný (MF0439)
30Mašková Štěpánka (J0VR3)<0UG2>CARPALA 1 (KJ0UG2, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
31Rajchmanová Anna (J0WA5)<0CRD>GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
32Šebestová Johana Laura (B3747)<0LL6>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
33Hanousková Natálie (J0SN1)<0GFS>CASANDRA 2 (KJ0GFS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
34Nečasová Sabina (J0PO4)<0HQX>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
35Vítek Anna Marie (A2213)<0XIY>LVS SHELBY (KJ0XIY, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
36Vejmělková Erika (V0734)<0L61>WINTERGOLD V (KJ0L61, V)JK Hipo Jihlava (MV0003)
37Vysoudilová Valerie (H4515)<0GTT>JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
38Smolíková Barbora (J0VE9)<0J78>NOGAR (KJ0J78, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
39Růžičková Kateřina (A2184)<0X5Y>COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
40Vacková Kristýna (J0S2Z)<0MCK>CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
41Bártová Nikola (J0IRU)<0SDM>JAIKIRI (KJ0SDM, K)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
42Janoušková Valerie (J0N4A)<0GPZ>DELLI 1 (KJ0GPZ, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
43Nechutná Eliška (J0YBZ)<0JH3>CROUCH (KJ0JH3, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
44Sovová Rozálie (J0URR)<0IX6>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
45Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VMM>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
05_ MČR - Junioři družstva
Běžná L** (120) 299.2.7 - Soutěž družstev - čas 2. kola /
08.08.2020 16:45

48
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.08.2020 13:59:58
#JezdecKůňSubjekt
1Egrová Nikola (D1982)<0IFO>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
2Kupková Lucie (C1489)<0GO1>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
3Helebrantová Anna (A1963)<0YCG>DIACANNA BLUE (KJ0YCG, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
4Kostková Anna (B3752)<0JXD>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
5Mlčochová Karolína (J0VQF)<0IVT>WINNER TAKES ALL (KJ0IVT, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
6Poledňáková Klára (H4262)<0XMW>EMILLI ROSE (KJ0XMW, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
7Kozáková Ema (B3468)<0K97>ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
8Procházková Tereza (J0V7L)<0IG3>LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
9Kodadová Nikita (D1910)<0X7Z>HELIETA (KJ0X7Z, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
10Duchanová Adéla (E1955)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
11Bartková Aneta (F4321)<0JT3>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
12Held Isabella (A2085)<0YSF>COLD PLAY 1 (KJ0YSF, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13Jílková Karolína (J0RQS)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
14Pártlová Barbora (C1541)<0VW8>RULETT 1 (KJ0VW8, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
15Melmerová Lucie (A1902)<0N0C>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
16Písařík Oliver (J0V0F)<0YYE>ABANTA VAN DE HUISKENS (KJ0YYE, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
17Pospíchalová Tina (E2093)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
18Stančíková Kristýna (J0MGI)<0FRK>QUIRA-H (KJ0FRK, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
19Slavíčková Lenka (B3541)<0JK1>SEAN COONERY-LS (KJ0JK1, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
20Bílková Sandra Karen (J0YGD)<0HWG>PUNČ 1 (KJ0HWG, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
21Moulisová Barbora (D1908)<0JK4>ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
22Kraupner Tomáš (E1930)<0JAD>QUISSINI (KJ0JAD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
23Mundil Lukáš (J0WUU)<0J1K>EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24Humeni Vanesa (A2203)<0J4Z>AVALANCHE N (KJ0J4Z, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
25Rýparová Anna (J0XRZ)<0TP3>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
26Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
27Dvořáková Sára (B3518)<00Z7>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
28Opatrná Adéla (B3519)<0U8J>GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
29Stöhrová Alice (J0WBW)<0I0A>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
30Liďáková Karolína (H3963)<0VLR>AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
31Remková Nicola (B3782)<0SW0>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
32Brychnáčová Sofie (J0VL5)<0I6I>GANETA (KJ0I6I, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
33Bečvářová Helena (D1981)<0GX0>NIOBARA 1 (KJ0GX0, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
34Pačesová Adéla (E2094)<0VR8>GASCAVELLO (KJ0VR8, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
35Kysílková Tereza (J0RJV)<0LX8>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
36Jedlička Alex (J0TH3)<0JWI>LUPÉZ (KJ0JWI, V)TH Equiclub (MA0220)
37Kodadová Sarah (D1930)<0YDS>LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
38Táboříková Jana (C1038)<0T9U>CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
39Pařenicová Petra (A2138)<0RXT>BLAIR DK (KJ0RXT, K)AUDIT SULICE (MA0124)
40Písařík Adam (J0V0E)<0XPA>STAGOLDA (KJ0XPA, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
41Saláková Ema (J0T5U)<0L1W>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
42Matušková Kateřina (H4419)<0MEL>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
43Žižáková Viktorie (B3644)<0W1N>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
44Kolářová Veronika (G3964)<0TL8>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
45Jakubcová Tereza (D1943)<0XM9>JEFF DAVIS VDL (KJ0XM9, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
46Jandová Karolína (E2040)<0EM0>ANKY (KJ0EM0, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
47Marková Bára (F4441)<0SDN>JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
48Dvořáková Karolína (C1609)<0VYD>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Skoky
06_ Skoková soutěž L* 115 cm - otevřená
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.08.2020 8:15

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.08.2020 11:46:04
#JezdecKůňSubjekt
1Šebestová Johana Laura (B3747)<0TWG>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2Skutecký Viktor (A2238)<0VFQ>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
3Vítek Kristina (A2212)<0Z3I>STARPOWER (KJ0Z3I, H)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
4Vítek Anna Marie (A2213)<0Z3J>CHACCO'S AMKE (KJ0Z3J, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
5Podešvová Michaela (J0UTJ)<0NHX>CROSSOVER (KJ0NHX, V)JK Falea (MC0185)
6Pulchartová Klára (C1621)<0FND>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
7Poláková Veronika (J0Y0R)<0KKL>VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
8Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
9Nečasová Sabina (J0PO4)<0Y45>LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10Čurdová Kateřina (J0RHL)<0T74>CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Růžičková Kateřina (A2184)<0UNZ>HILETTON (KJ0UNZ, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
12Vítek Kristina (A2212)<0XIK>CHICCO 330 (KJ0XIK, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
13Skutecký Viktor (A2238)<0WD8>LATINA S 4 (KJ0WD8, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
14Vítek Anna Marie (A2213)<0Z3M>LANOSO (KJ0Z3M, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
15Včeláková Adéla (B3513)<0XNY>ASKANY (KJ0XNY, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
16Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
17Najmanová Laura (B3689)<0SOP>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
19Hayerová Vanda (J0WRJ)<0GE0>PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
20Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
21Valentová Helena (E1888)<0H0T>FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
22Daňková Nikola (J0PIM)<0D48>NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
23Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
24Hlaváčková Klára (K0336)<0Z31>ZAFIRA BONO (KJ0Z31, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
25Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VL6>LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
26Písařík Oliver (J0V0F)<0GVF>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
27Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
28Plotnárková Eliška (J0TGB)<0K3W>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
29Šmatláková Kristýna (A2185)<0XKQ>DUNCAN 3 (KJ0XKQ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
30Dvořáková Sára (B3518)<0Y88>HUMOR 2 (KJ0Y88, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
31Čáslavová Natálie (A3058)<0L3M>ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
32Rýparová Anna (J0XRZ)<0MSZ>NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
33Hayerová Vanda (J0WRJ)<0GFQ>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Skoky
07_ Skoková soutěž S* 125 cm - otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.08.2020 11:00

11
Skoky
08_ Skoková soutěž S** 130 cm - otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.08.2020 12:30

9
Skoky
11A Poslední šance - skoková soutěž s hend. 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
09.08.2020

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.08.2020 11:46:04
#JezdecKůňSubjekt
1Pavlečková Lucie (J0O5Q)<0TCD>LASAGNA L D'15 (KJ0TCD, K)JK Pazderna (MB0021)
2Rýparová Anna (J0XRZ)<0MSZ>NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
3Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
4Kodadová Davida (J0ROU)<0FQ5>JASNĚNKA 6 (KJ0FQ5, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
5Nechutná Eliška (J0YBZ)<0JH3>CROUCH (KJ0JH3, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
6Ramachová Michaela (J0QFO)<0XUZ>COOL BOY (KJ0XUZ, V)JK Opatský Mlýn z. s. (MV0122)
7Sovová Rozálie (J0URR)<0IX6>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8Prušáková Karolína (B3766)<0DG0>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Bubáková Kateřina (J0VYN)<0L2J>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
10Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
11Kodadová Sarah (D1930)<0YDS>LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
12Hurtík Jakub (G3983)<0JC3>ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
13Bystroňová Adéla (H4479)<0KWB>ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
14Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VMM>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Hanousková Natálie (J0SN1)<0GFS>CASANDRA 2 (KJ0GFS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16Bílková Sandra Karen (J0YGD)<0HWG>PUNČ 1 (KJ0HWG, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
17Brychnáčová Sofie (J0VL5)<0I6I>GANETA (KJ0I6I, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
18Procházková Tereza (J0V7L)<0IG3>LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19Nečasová Sabina (J0PO4)<0L02>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
20Petrusová Eliška (F4271)<0M80>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
21Podešvová Michaela (J0UTJ)<0NHX>CROSSOVER (KJ0NHX, V)JK Falea (MC0185)
22Viačková Alžběta (J0REE)<0GWV>ŠÍPEK 1 (KJ0GWV, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
Skoky
11B Poslední šance - skoková soutěž s hend. 120cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
09.08.2020

12
Skoky
11C Poslední šance - skoková soutěž s hend. 125cm
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
09.08.2020

10
Skoky
11_ Poslední šance- skoková soutěž s hend. 110/120/125
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
09.08.2020 8:30

44
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.08.2020 11:46:04
#JezdecKůňSubjekt
1Hurtík Jakub (G3983)<0JC3>ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
2Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
3Pavlečková Lucie (J0O5Q)<0TCD>LASAGNA L D'15 (KJ0TCD, K)JK Pazderna (MB0021)
4Hanousková Natálie (J0SN1)<0GFS>CASANDRA 2 (KJ0GFS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5Nečasová Sabina (J0PO4)<0L02>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
6Viačková Alžběta (J0REE)<0GWV>ŠÍPEK 1 (KJ0GWV, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
7Procházková Tereza (J0V7L)<0IG3>LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8Kodadová Davida (J0ROU)<0FQ5>JASNĚNKA 6 (KJ0FQ5, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
9Petrusová Eliška (F4271)<0M80>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
10Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
11Kodadová Sarah (D1930)<0YDS>LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
12Prušáková Karolína (B3766)<0DG0>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13Ramachová Michaela (J0QFO)<0XUZ>COOL BOY (KJ0XUZ, V)JK Opatský Mlýn z. s. (MV0122)
14Bílková Sandra Karen (J0YGD)<0HWG>PUNČ 1 (KJ0HWG, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
15Rýparová Anna (J0XRZ)<0MSZ>NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
16Brychnáčová Sofie (J0VL5)<0I6I>GANETA (KJ0I6I, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
17Bubáková Kateřina (J0VYN)<0L2J>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
18Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VMM>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19Sovová Rozálie (J0URR)<0IX6>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
20Nechutná Eliška (J0YBZ)<0JH3>CROUCH (KJ0JH3, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
21Bystroňová Adéla (H4479)<0KWB>ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
22Podešvová Michaela (J0UTJ)<0NHX>CROSSOVER (KJ0NHX, V)JK Falea (MC0185)
23Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
24Španko Emma Sophia (J0W1L)<0H81>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
25Jakubcová Tereza (D1943)<0XM9>JEFF DAVIS VDL (KJ0XM9, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
26Kysílková Tereza (J0RJV)<0LX8>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
27Táboříková Jana (C1038)<0T9U>CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
28Kupková Lucie (C1489)<0GO1>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
29Ivičičová Adriana (J0UZR)<0YFL>ZIEZO VDV Z (KJ0YFL, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
30Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
31Daňková Nikola (J0PIM)<0D48>NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
32Čáslavová Natálie (A3058)<0L3M>ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
33Plotnárková Eliška (J0TGB)<0K3W>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
34Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
35Špačková Veronika (F4085)<0VE3>CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
36Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
37Najmanová Laura (B3689)<0XOJ>LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
38Novak Anna Lani (A1892)<0WZA>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
39Kupková Lucie (C1489)<0JG5>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
40Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
41Španko Emma Sophia (J0W1L)<0IZP>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
42Jakubcová Tereza (D1943)<0XEA>ORIENTA VAN PRINSEVELD (KJ0XEA, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
43Červená Aneta (A2061)<0TDW>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
44Špačková Veronika (F4085)<0F1L>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
Skoky
15_ TRÉNINK DĚTI + DĚTI DRUŽSTVA
Běžná do 160 cm 202 - Zahajovcí tréning /
06.08.2020 10:00

98
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.08.2020 09:31:28
#JezdecKůňSubjekt
1Skutecký Viktor (A2238)<0VFQ>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
2Nečasová Sabina (J0PO4)<0L02>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
3Bubáková Kateřina (J0VYN)<0TLD>COCOA B (KJ0TLD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
4Libichová Natálie (J0QXE)<0BF4>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
5Vítek Kristina (A2212)<0Z3I>STARPOWER (KJ0Z3I, H)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
6Vítek Anna Marie (A2213)<0Z3J>CHACCO'S AMKE (KJ0Z3J, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
7Čurdová Kateřina (J0RHL)<0T74>CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Najmanová Laura (B3689)<0XOJ>LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Šebestová Johana Laura (B3747)<0TWG>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Abtová Anna (A2258)<0Z0G>LOCITA- KL (KJ0Z0G, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
11Vacková Kristýna (J0S2Z)<0INY>MERLIN-P (KJ0INY, H)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
12Gutová Kristýna (J0WA0)<0DDV>LAPENTTI (KJ0DDV, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
13Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Perthenová Eva (J0R9E)<0ICO>CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
15Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
16Prušáková Karolína (B3766)<0XLD>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
17Sovová Rozálie (J0URR)<0CPD>JETTA (KJ0CPD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
18Potluková Kateřina (J0N1S)<0CKG>LAND MASTER (KJ0CKG, V)Ondřej Potluka (MB0476)
19Veverková Kristýna (F4410)<0L07>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
20Ivičičová Adriana (J0UZR)<0JLU>THORR (KJ0JLU, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
21Petrusová Eliška (F4271)<0M80>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
22Bártová Nikola (J0IRU)<0DP7>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
23Pichrtová Rozálie (H4569)<0OLX>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
24Růžičková Kateřina (A2184)<0X5Y>COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
25Dajbychova Sarah (J0VQJ)<0JI0>ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
26Mašková Štěpánka (J0VR3)<0UG2>CARPALA 1 (KJ0UG2, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
27Vejmělková Erika (V0734)<0L61>WINTERGOLD V (KJ0L61, V)JK Hipo Jihlava (MV0003)
28Štyksová Kristýna (J0Q2P)<0GSY>OSAKA 1 (KJ0GSY, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
29Kodadová Davida (J0ROU)<0FQ5>JASNĚNKA 6 (KJ0FQ5, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
30Hučková Nikola (J0VUR)<0Y73>DIAMANTEN LADY (KJ0Y73, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
31Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
32Smolíková Barbora (J0VE9)<0J78>NOGAR (KJ0J78, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
33Podešvová Michaela (J0UTJ)<0NHX>CROSSOVER (KJ0NHX, V)JK Falea (MC0185)
34Rajchmanová Anna (J0WA5)<0CRD>GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
35Pavlečková Lucie (J0O5Q)<0TCD>LASAGNA L D'15 (KJ0TCD, K)JK Pazderna (MB0021)
36Vysoudilová Valerie (H4515)<0GTT>JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
37Ramachová Michaela (J0QFO)<0XUZ>COOL BOY (KJ0XUZ, V)JK Opatský Mlýn z. s. (MV0122)
38Drobná Štěpánka (J0WY4)<0XFB>BELMONDO 3 (KJ0XFB, V)Jezdecká stáj Drobný (MF0439)
39Dvoranová Adéla (B3779)<0GVR>BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
40Hrnčířová Aneta (J0K6T)<0DCF>ARECA (KJ0DCF, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
41Lantorová Anna Victoria (J0X5F)<0BSZ>DUMA (KJ0BSZ, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
42Dubová Anna (F4417)<0U1K>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
43Binarová Tereza (J0Y2R)<0LIE>QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
44Skutecký Viktor (A2238)<0WD8>LATINA S 4 (KJ0WD8, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
45Nečasová Sabina (J0PO4)<0HQX>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
46Bubáková Kateřina (J0VYN)<0KYD>DANILLA (KJ0KYD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
47Libichová Natálie (J0QXE)<0IR9>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
48Vítek Kristina (A2212)<0XIK>CHICCO 330 (KJ0XIK, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
49Vítek Anna Marie (A2213)<0XIY>LVS SHELBY (KJ0XIY, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
50Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VMM>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
51Prušáková Karolína (B3766)<0DG0>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
52Sovová Rozálie (J0URR)<0IX6>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
53Potluková Kateřina (J0N1S)<0DV9>CARAGIO (KJ0DV9, V)Ondřej Potluka (MB0476)
54Šebestová Johana Laura (B3747)<0LL6>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
55Pospíšilová Barbora (J0VM4)<0M2M>SECOND CHANCE (KJ0M2M, K)Stáj Židovice (ME0147)
56Svěráková Tereza (G3953)<0VKQ>COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
57Bystroňová Adéla (H4479)<0KWB>ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
58Hanousková Natálie (J0SN1)<0GFS>CASANDRA 2 (KJ0GFS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
59Včeláková Adéla (B3513)<0XNY>ASKANY (KJ0XNY, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
60Fraňková Sofie (A3050)<0KZW>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
61Procházková Amalie (J0X3J)<0MC0>STARDANO (KJ0MC0, H)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
62Janoušková Valerie (J0N4A)<0GPZ>DELLI 1 (KJ0GPZ, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
63Viačková Alžběta (J0REE)<0GWV>ŠÍPEK 1 (KJ0GWV, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
64Held Magdalena (A2183)<0YSG>SEMMERING (KJ0YSG, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
65Pulchartová Klára (C1621)<0FND>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
66Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
67Korábová Tereza (J0UZU)<0KUE>BALANDO (KJ0KUE, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
68Popilevych Halina (J0VUD)<0HXP>BRISBANE'S SOPHIA/POETA (KJ0HXP, K)TJ Moravan Brno (MG0010)
69Hurtík Jakub (G3983)<0JC3>ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
70Drábiková Viktorie (J0XBH)<0KSW>JLB CLAIRE JJ (KJ0KSW, K)J.O.Stáj Václav (MH0027)
71Nechutná Eliška (J0YBZ)<0JH3>CROUCH (KJ0JH3, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
72Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
73Vacková Kristýna (J0S2Z)<0MCK>CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
74Gutová Kristýna (J0WA0)<0JTK>LITTLE GUN 1 (KJ0JTK, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
75Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
76Perthenová Eva (J0R9E)<0JZY>MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
77Škardová Barbora (J0WBN)<0MQ8>SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
78Veverková Kristýna (F4410)<0JUO>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
79Ivičičová Adriana (J0UZR)<0YFL>ZIEZO VDV Z (KJ0YFL, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
80Petrusová Eliška (F4271)<0JVC>GARISTO (KJ0JVC, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
81Bártová Nikola (J0IRU)<0SDM>JAIKIRI (KJ0SDM, K)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
82Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
83Růžičková Kateřina (A2184)<0UNZ>HILETTON (KJ0UNZ, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
84Dajbychova Sarah (J0VQJ)<0LR3>DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
85Mašková Štěpánka (J0VR3)<0K6S>KAIRO 1 (KJ0K6S, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
86Vejmělková Erika (V0734)<0K1G>OLYMPIE V (KJ0K1G, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
87Skutecký Viktor (A2238)<0JR5>HERCULE VD CAATSHOEVE (KJ0JR5, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
88Nečasová Sabina (J0PO4)<0Y45>LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
89Sovová Rozálie (J0URR)<0M4X>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
90Bubáková Kateřina (J0VYN)<0L2J>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
91Libichová Natálie (J0QXE)<0EMM>CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
92Vítek Kristina (A2212)<0Y52>LAMBORGINI 1 (KJ0Y52, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
93Vítek Anna Marie (A2213)<0Z3M>LANOSO (KJ0Z3M, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
94Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VL6>LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
95Najmanová Laura (B3689)<0TNB>ZENON (KJ0TNB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
96Šebestová Johana Laura (B3747)<0Y8P>TURBUD CICERO 1 (KJ0Y8P, H)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
97Slušná Marie (F4399)<0BIU>ADIŽE 2 (KJ0BIU, K)Stáj Slušný (MF0365)
98Poláková Veronika (J0Y0R)<0KKL>VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
Skoky
16_ TRÉNINK JUNIOŘI + JUNIOŘI DRUŽSTVA
Běžná do 160 cm 202 - Zahajovcí tréning /
06.08.2020 13:40

87
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.08.2020 13:02:10
#JezdecKůňSubjekt
1Písařík Oliver (J0V0F)<0LCC>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
3Dvořáková Sára (B3518)<0M2C>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
4Stöhrová Alice (J0WBW)<0I0A>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
5Španko Emma Sophia (J0W1L)<0IZP>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
6Opatrná Adéla (B3519)<0WQY>LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
7Jakubcová Tereza (D1943)<0XM9>JEFF DAVIS VDL (KJ0XM9, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
8Saláková Ema (J0T5U)<0JOQ>QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
9Pospíchalová Tina (E2093)<0TQW>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
10Hlaváčková Klára (K0336)<0XWY>CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
11Hakr Daniel (A2081)<0JSD>DENNY 11 (KJ0JSD, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
12Kodadová Nikita (D1910)<0X7Z>HELIETA (KJ0X7Z, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
13Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
14Rýparová Anna (J0XRZ)<0TP3>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
15Egrová Nikola (D1982)<0IFO>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
16Kovářová Natálie (H4180)<0X77>NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
17Hayerová Vanda (J0WRJ)<0GE0>PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
18Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
19Bečvářová Helena (D1981)<0GX0>NIOBARA 1 (KJ0GX0, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
20Slavíčková Lenka (B3541)<0JK1>SEAN COONERY-LS (KJ0JK1, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21Kodadová Sarah (D1930)<0YDS>LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
22Šmatláková Kristýna (A2185)<0XKQ>DUNCAN 3 (KJ0XKQ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23Valentová Helena (E1888)<0H0T>FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
24Červená Aneta (A2061)<0TDW>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
25Moulisová Barbora (D1908)<0JK4>ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
26Humeni Vanesa (A2203)<0J4Z>AVALANCHE N (KJ0J4Z, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
27Šťastná Karolína (B3804)<0UY8>ICARDO H (KJ0UY8, V)JK Všetice (MB0216)
28Písařík Oliver (J0V0F)<0YYE>ABANTA VAN DE HUISKENS (KJ0YYE, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
29Kysílková Tereza (J0RJV)<0LX8>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
30Jedlička Alex (J0TH3)<0JWI>LUPÉZ (KJ0JWI, V)TH Equiclub (MA0220)
31Kubias Josef (F4170)<0G28>CASIUS 1 (KJ0G28, H)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
32Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<0M0I>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
33Mundil Lukáš (J0WUU)<0J1K>EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
34Kupková Lucie (C1489)<0GO1>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
35Bílková Sandra Karen (J0YGD)<0HWG>PUNČ 1 (KJ0HWG, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
36Pártlová Barbora (C1541)<0VW8>RULETT 1 (KJ0VW8, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
37Táboříková Jana (C1038)<0T9U>CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
38Mlčochová Karolína (J0VQF)<0IVT>WINNER TAKES ALL (KJ0IVT, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
39Dvořáková Karolína (C1609)<0VYD>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
40Dvořáková Sára (B3518)<00Z7>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
41Stöhrová Alice (J0WBW)<0W0A>GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
42Opatrná Adéla (B3519)<0U8J>GUCCI 7 (KJ0U8J, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGL>LONGINES LB (KJ0SGL, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
44Saláková Ema (J0T5U)<0L1W>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
45Hlaváčková Klára (K0336)<0Z31>ZAFIRA BONO (KJ0Z31, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
46Kozáková Ema (B3468)<0K97>ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
47Plotnárková Eliška (J0TGB)<0K3W>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
48Duchanová Adéla (E1955)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
49Čermáková Daniela (G3668)<0X0Q>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
50Doerrová Natálie (J0R6I)<0KGY>ALICE AUX PAYS DES MERVEILLES (KJ0KGY, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
51Pačesová Adéla (E2094)<0VR8>GASCAVELLO (KJ0VR8, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
52Held Isabella (A2085)<0YSF>COLD PLAY 1 (KJ0YSF, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
53Kostková Anna (B3752)<0JXD>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
54Marková Bára (F4441)<0SDN>JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
55Kraupner Tomáš (E1930)<0JAD>QUISSINI (KJ0JAD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
56Čáslavová Natálie (A3058)<0L3M>ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
57Písařík Adam (J0V0E)<0XPA>STAGOLDA (KJ0XPA, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
58Písařík Oliver (J0V0F)<0Z4R>CHACCOTHAGO (KJ0Z4R, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
59Kolářová Veronika (G3964)<0TL8>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
60Žižáková Viktorie (B3644)<0T7P>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
61Remková Nicola (B3782)<0SW0>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
62Poledňáková Klára (H4262)<0XMW>EMILLI ROSE (KJ0XMW, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
63Stančíková Kristýna (J0MGI)<0FRK>QUIRA-H (KJ0FRK, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
64Liďáková Karolína (H3963)<0VLR>AMBRA 12 (KJ0VLR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
65Procházková Tereza (J0V7L)<0IG3>LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
66Jakubcová Tereza (D1943)<0XBX>HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
67Bartková Aneta (F4321)<0JT3>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
68Brychnáčová Sofie (J0VL5)<0I6I>GANETA (KJ0I6I, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
69Daňková Nikola (J0PIM)<0D48>NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
70Kozojedová Alena (C1540)<0LZW>LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
71Pospíchalová Tina (E2093)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
72Jandová Karolína (E2040)<0EM0>ANKY (KJ0EM0, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
73Kodadová Nikita (D1910)<0K57>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
74Opatrná Adéla (B3519)<0LKL>DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
75Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
76Rýparová Anna (J0XRZ)<0MSZ>NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
77Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
78Kovářová Natálie (H4180)<0MXU>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
79Hayerová Vanda (J0WRJ)<0GFQ>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
80Jílková Karolína (J0RQS)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
81Dvořáková Karolína (C1609)<0NXD>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
82Dvořáková Sára (B3518)<0Y88>HUMOR 2 (KJ0Y88, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
83Stöhrová Alice (J0WBW)<0MBN>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
84Španko Emma Sophia (J0W1L)<0H81>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
85Saláková Ema (J0T5U)<0L5E>GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
86Hlaváčková Klára (K0336)<0KEE>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
87Písařík Oliver (J0V0F)<0GVF>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
Skoky
17_ TRÉNINK STARŠÍ JUNIOŘI
Běžná do 160 cm 202 - Zahajovcí tréning /
06.08.2020 16:45

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.08.2020 11:35:50
#JezdecKůňSubjekt
1Písařík Adam (J0V0E)<0XP9>CHARAMBA (KJ0XP9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Bartoňková Nyna (G4048)<0U7X>MATISSE (KJ0U7X, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
3Očenášková Natálie (L0307)<0MBZ>SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
4Melmerová Lucie (A1902)<0N0C>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
5Špačková Veronika (F4085)<0F1L>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
6Pavlů Karolína (K0305)<0FZR>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
7Novak Anna Lani (A1892)<0WZA>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
8Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
9Žižáková Viktorie (B3644)<0W1N>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
10Kostková Anna (B3752)<0V1O>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
11Pokorná Adéla (B3764)<0JZR>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
12Slavíčková Lenka (B3541)<0LCL>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Knotková Sára (A1924)<0JG2>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14Jakubcová Tereza (D1943)<0XEA>ORIENTA VAN PRINSEVELD (KJ0XEA, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
15Poledňáková Klára (H4262)<0VKJ>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
16Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
18Písařík Adam (J0V0E)<0KIJ>VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
19Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Bartková Aneta (F4321)<0JWG>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
21Přikrylová Pavlína (H3740)<0VZY>CACHART (KJ0VZY, V)JK Záhořany (MB0344)
22Kupková Lucie (C1489)<0JG5>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
23Hojovcová Marie (G4015)<0MK1>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
24Helebrantová Anna (A1963)<0T1R>CIKADDO (KJ0T1R, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
25Kolářová Veronika (G3964)<0TL7>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
26Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
27Pártlová Barbora (C1541)<0MML>CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
28Bartoňková Nyna (G4048)<0H8L>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
29Očenášková Natálie (L0307)<0EQP>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
30Melmerová Lucie (A1902)<0IAB>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
31Špačková Veronika (F4085)<0VE3>CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
32Pavlů Karolína (K0305)<0INV>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
33Novak Anna Lani (A1892)<0THP>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
34Matušková Kateřina (H4419)<0MEL>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
35Žižáková Viktorie (B3644)<0MTV>ETCETERA (KJ0MTV, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
36Kostková Anna (B3752)<0Q4E>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
37Pokorná Adéla (B3764)<0W2U>CASILLA - KL (KJ0W2U, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
38Písařík Adam (J0V0E)<0Z55>CLAUS DIETER (KJ0Z55, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
Skoky
18_ Skoková soutěž L* 115 cm - otevřená
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.08.2020 8:30

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.08.2020 11:46:04
#JezdecKůňSubjekt
1Dajbychova Sarah (J0VQJ)<0JI0>ALLO ALLO (KJ0JI0, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
2Pavlečková Lucie (J0O5Q)<0TCD>LASAGNA L D'15 (KJ0TCD, K)JK Pazderna (MB0021)
3Pavlečková Lucie (J0O5Q)<0GR3>QUIDO-M (KJ0GR3, V)JK Pazderna (MB0021)
4Najmanová Laura (B3689)<0K96>LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Najmanová Laura (B3689)<0SOP>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Abtová Anna (A2258)<0Z0G>LOCITA- KL (KJ0Z0G, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
7Nečasová Sabina (J0PO4)<0L02>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
8Nečasová Sabina (J0PO4)<0Y45>LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
9Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
11Pichrtová Rozálie (H4569)<0OLX>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
12Čurdová Kateřina (J0RHL)<0T74>CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
13Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VL6>LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
15Bártová Nikola (J0IRU)<0DP7>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
16Pulchartová Klára (C1621)<0FND>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
17Skutecký Viktor (A2238)<0VFQ>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
18Skutecký Viktor (A2238)<0WD8>LATINA S 4 (KJ0WD8, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
19Včeláková Adéla (B3513)<0XNY>ASKANY (KJ0XNY, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
20Poláková Veronika (J0Y0R)<0KKL>VIDARA (KJ0KKL, K)Equestrians Club (MA0086)
21Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
22Růžičková Kateřina (A2184)<0X5Y>COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
23Viačková Alžběta (J0REE)<0GWV>ŠÍPEK 1 (KJ0GWV, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
24Vítek Anna Marie (A2213)<0Z3M>LANOSO (KJ0Z3M, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
25Vítek Anna Marie (A2213)<0Z3J>CHACCO'S AMKE (KJ0Z3J, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
26Vítek Kristina (A2212)<0Z3I>STARPOWER (KJ0Z3I, H)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
27Vítek Kristina (A2212)<0XIK>CHICCO 330 (KJ0XIK, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
28Vítek Kristina (A2212)<0Y52>LAMBORGINI 1 (KJ0Y52, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
29Růžičková Kateřina (A2184)<0UNZ>HILETTON (KJ0UNZ, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
30Held Isabella (A2085)<0YSF>COLD PLAY 1 (KJ0YSF, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
31Dvořáková Karolína (C1609)<0VYD>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32Humeni Vanesa (A2203)<0J4Z>AVALANCHE N (KJ0J4Z, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
33Čáslavová Natálie (A3058)<0L3M>ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
34Šmatláková Kristýna (A2185)<0XKQ>DUNCAN 3 (KJ0XKQ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
35Plotnárková Eliška (J0TGB)<0K3W>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
36Jedlička Alex (J0TH3)<0JWI>LUPÉZ (KJ0JWI, V)TH Equiclub (MA0220)
37Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
38Kysílková Tereza (J0RJV)<0LX8>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
Skoky
19_ Skoková soutěž L** 120 cm - otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.08.2020 11:30

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.08.2020 11:46:04
#JezdecKůňSubjekt
1Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
2Kolísková Kateřina (D1962)<0ETQ>JASPER GOLD (KJ0ETQ, V)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
3Rýparová Anna (J0XRZ)<0MSZ>NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
4Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<0M0I>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5Stöhrová Alice (J0WBW)<0W0A>GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
6Stöhrová Alice (J0WBW)<0MBN>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
7Špačková Veronika (F4085)<0F1L>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
8Hakr Daniel (A2081)<0JSD>DENNY 11 (KJ0JSD, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
9Dvořáková Karolína (C1609)<0NXD>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
11Španko Emma Sophia (J0W1L)<0H81>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
12Španko Emma Sophia (J0W1L)<0IZP>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
13Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGL>LONGINES LB (KJ0SGL, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
14Remková Nicola (B3782)<0SW0>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
15Slavíčková Lenka (B3541)<0JK1>SEAN COONERY-LS (KJ0JK1, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16Novak Anna Lani (A1892)<0WZA>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
17Špačková Veronika (F4085)<0VE3>CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
Skoky
20_ Skoková soutěž S* 125 cm - otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.08.2020 13:15

12
Skoky
21_ Skoková soutěž ZL 110 cm - otevřená
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.08.2020 15:30

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.08.2020 11:46:04
#JezdecKůňSubjekt
1Janoušková Valerie (J0N4A)<0GPZ>DELLI 1 (KJ0GPZ, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
2Dajbychova Sarah (J0VQJ)<0LR3>DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
3Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
4Kodadová Davida (J0ROU)<0FQ5>JASNĚNKA 6 (KJ0FQ5, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
5Mašková Štěpánka (J0VR3)<0UG2>CARPALA 1 (KJ0UG2, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
6Nechutná Eliška (J0YBZ)<0JH3>CROUCH (KJ0JH3, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
7Smolíková Barbora (J0VE9)<0J78>NOGAR (KJ0J78, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
8Lantorová Anna Victoria (J0X5F)<0BSZ>DUMA (KJ0BSZ, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
9Pospíšilová Barbora (J0VM4)<0M2M>SECOND CHANCE (KJ0M2M, K)Stáj Židovice (ME0147)
10Sovová Rozálie (J0URR)<0IX6>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Potluková Kateřina (J0N1S)<0DV9>CARAGIO (KJ0DV9, V)Ondřej Potluka (MB0476)
12Gutová Kristýna (J0WA0)<0DDV>LAPENTTI (KJ0DDV, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
13Hurtík Jakub (G3983)<0JC3>ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
14Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
15Hanousková Natálie (J0SN1)<0GFS>CASANDRA 2 (KJ0GFS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16Skutecký Viktor (A2238)<0JR5>HERCULE VD CAATSHOEVE (KJ0JR5, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
17Held Magdalena (A2183)<0YSG>SEMMERING (KJ0YSG, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18Nečasová Sabina (J0PO4)<0HQX>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
19Růžičková Kateřina (A2184)<0X5Y>COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
20Gutová Kristýna (J0WA0)<0JTK>LITTLE GUN 1 (KJ0JTK, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
21Bubáková Kateřina (J0VYN)<0L2J>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
22Daňková Nikola (J0PIM)<0D48>NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
23Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
24Popilevych Halina (J0VUD)<0HXP>BRISBANE'S SOPHIA/POETA (KJ0HXP, K)TJ Moravan Brno (MG0010)
25Brychnáčová Sofie (J0VL5)<0I6I>GANETA (KJ0I6I, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
26Svěráková Tereza (G3953)<0VKQ>COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
27Prušáková Karolína (B3766)<0DG0>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
22_ Skoková soutěž L** 120 cm - otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.08.2020 18:00

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.08.2020 11:46:04
#JezdecKůňSubjekt
1Jílková Karolína (J0RQS)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
2Kodadová Nikita (D1910)<0X7Z>HELIETA (KJ0X7Z, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
3Kodadová Sarah (D1930)<0YDS>LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
4Rýparová Anna (J0XRZ)<0TP3>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5Saláková Ema (J0T5U)<0L1W>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
6Slavíčková Lenka (B3541)<0JK1>SEAN COONERY-LS (KJ0JK1, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Kozáková Ema (B3468)<0K97>ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
8Bílková Sandra Karen (J0YGD)<0HWG>PUNČ 1 (KJ0HWG, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
9Kolářová Veronika (G3964)<0TL8>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
10Brychnáčová Sofie (J0VL5)<0I6I>GANETA (KJ0I6I, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
11Procházková Tereza (J0V7L)<0IG3>LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
12Táboříková Jana (C1038)<0T9U>CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
13Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
14Valentová Helena (E1888)<0H0T>FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
15Písařík Oliver (J0V0F)<0GVF>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
16Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
17Plotnárková Eliška (J0TGB)<0K3W>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
18Daňková Nikola (J0PIM)<0D48>NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)