Přihlásit se

Skoky
Z-Jumping festival Zduchovice
Oficiální závody (CSN) / 190927B1
27.09.2019 - 29.09.2019
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž ZM - 90cm - na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Zelená Kateřina (B2967)NASCHWILLE (KJ0JJK, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
2 Sedláková Karolína (D1963)ORVAL VAN DE LENTAKKER (KJ0WUZ, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
3 Peták Jaroslav (D1928)DIAMANT ZF (KJ0WQS, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4 Severová Veronika (A2206)BELANDRO (KJ0IC2, V)Pony Park (MA0234)
5 Vášáryová Johana (J0RR3)BLACK 499 (KJ0W35, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
6 Váňová Karolína (B3694)CALVIN JUNG (KJ0V57, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
7 Čechová Magdalena (J0W3X)RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8 Kopecká Hana (H2066)PORTA "R" (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
9 Jirglová Daniela (J0XPY)LOJZKA (KJ0E6K, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
10 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)FERNANDO VAN D´N OTTERDIJK (KJ0MX5, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11 Stará Michaela (B3614)LEONARDO 7 (KJ0I7X, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
12 Kotrbová Karolína (B3144)AL-KHAM-SA BENTLEY (KJ0W4V, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
13 Bečvářová Natálie (J0QFV)C´EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14 Tolarová Pavla (D0855)PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
15 Páralová Hana (J0QLH)DOLLOM PRINCE OF ALHAMBRA (KJ0F02, H)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
16 Kessnerová Lucie (A2036)RIOWA OH (KJ0K3E, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
17 Hudečková Žaneta (A3061)BLUMITTA (KJ0XIH, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
18 Hudečková Žaneta (A3061)GUIDAMINO (KJ0XIG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
19 Resselová Sandra (A1255)CAYETINO-KL (KJ0XHM, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z - 100cm - na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

36
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hledíková Erika (B1861)GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Záhořany (MB0344)
2 Sedláková Karolína (D1963)ORVAL VAN DE LENTAKKER (KJ0WUZ, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
3 Lánský Josef (B2511)LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4 Lánský Josef (B2511)COOL AIR LB (KJ0VH8, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5 Peták Jaroslav (D1928)CLOVIS LB (KJ0X40, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
6 Peták Jaroslav (D1928)CAESARION LB (KJ0X3Y, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
7 Stejskalová Soňa (C1391)MIA WALLACE (KJ0WYD, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
8 Severová Veronika (A2206)BELANDRO (KJ0IC2, V)Pony Park (MA0234)
9 Vášáryová Johana (J0RR3)BLACK 499 (KJ0W35, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
10 Váňová Karolína (B3694)CALVIN JUNG (KJ0V57, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
11 Čechová Magdalena (J0W3X)RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12 Kopecká Hana (H2066)PORTA "R" (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
13 Jirglová Daniela (J0XPY)LOJZKA (KJ0E6K, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
14 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)FERNANDO VAN D´N OTTERDIJK (KJ0MX5, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15 Kraus Ondřej (B2225)ERNY 2 (KJ0SW2, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
16 Krausová Ludmila (B2371)MONTY 13 (KJ0G6T, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
17 Stará Michaela (B3614)LEONARDO 7 (KJ0I7X, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
18 Kotrbová Karolína (B3144)AL-KHAM-SA BENTLEY (KJ0W4V, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
19 Jindra Jaroslav (H0373)WALLIS-R (KJ0WC7, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
20 Bečvářová Natálie (J0QFV)C´EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21 Viesnerová Miriam (A1854)FLOW 1 (KJ0EPR, K)Equestrians Club (MA0086)
22 Vítek Miloslav (C0024)EVITA-RA (KJ0XQR, K)Equestrians Club (MA0086)
23 Helásková Renáta (B3241)NEPÁL 1 (KJ0GM5, V)Equestrians Club (MA0086)
24 Resselová Sandra (A1255)COLORICA (KJ0KU0, K)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
25 Ježková Martina (J0PT9)MEIDLINGER'S CHLOE (KJ00YW, K)Equestrians Club (MA0086)
26 Bardonová Kateřina (B1325)WAKIEKIE (KJ0LEF, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
27 Vítek Miloslav (C0024)UNO 31 (KJ0XD2, H)Equestrians Club (MA0086)
28 Tolarová Pavla (D0855)FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
29 Tolarová Pavla (D0855)PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
30 Cáhlíková Anna (A2170)SANCHO (KJ0CG6, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
31 Páralová Hana (J0QLH)DOLLOM PRINCE OF ALHAMBRA (KJ0F02, H)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
32 Kessnerová Lucie (A2036)RIOWA OH (KJ0K3E, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
33 Hudečková Žaneta (A3061)BLUMITTA (KJ0XIH, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
34 Hudečková Žaneta (A3061)GUIDAMINO (KJ0XIG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
35 Lappyová Klára (J0XKE)PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
36 Resselová Sandra (A1255)CAYETINO-KL (KJ0XHM, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
Skoky
03_ Zrušeno dne: 26.09.2019 10:05
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
04_ Skoková soutěž ZL - 110cm - na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hrdličková Tereza (J0WEE)ČAGARA (KJ0K8E, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
2 Humeni Vanesa (A2203)JETTA (KJ0CPD, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
3 Mikešová Tereza (B2638)MATTEO (KJ0SX8, V)Stáj Preláta (MA0014)
4 Brutovská Denisa (G1944)KENNTUKY (KJ0LY3, V)JK Všetice (MB0216)
5 Hledíková Erika (B1861)GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Záhořany (MB0344)
6 Sedláková Karolína (D1963)JUMPING LARINJO (KJ0L82, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
7 Stejskalová Soňa (C1391)MIA WALLACE (KJ0WYD, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
8 Dytrychová Irena (A0526)KEFALONIA (KJ0FO7, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
9 Zbořilová Tereza (D1606)LANTANA 1 (KJ0I3L, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
10 Kraus Ondřej (B2225)ERNY 2 (KJ0SW2, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
11 Kraus Ondřej (B2225)MAX 8 (KJ0GEA, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
12 Krausová Ludmila (B2371)MONTY 13 (KJ0G6T, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
13 Grünthalová Nicola (B2769)SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
14 Jindra Jaroslav (H0373)WALLIS-R (KJ0WC7, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
15 Viesnerová Miriam (A1854)FLOW 1 (KJ0EPR, K)Equestrians Club (MA0086)
16 Vítek Miloslav (C0024)BONNE CHANCE-2 (KJ0VZS, V)Equestrians Club (MA0086)
17 Resselová Sandra (A1255)COLORICA (KJ0KU0, K)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
18 Ježková Martina (J0PT9)MEIDLINGER'S CHLOE (KJ00YW, K)Equestrians Club (MA0086)
19 Severa Milan (A0866)JAMESON COLA (KJ0TFO, V)Stáj Enorm o.s. (MA0129)
20 Bardonová Kateřina (B1325)JYNCKX VAN DE FRUITKORF (KJ0TBP, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
21 Tolarová Pavla (D0855)FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
22 Cáhlíková Anna (A2170)SANCHO (KJ0CG6, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
23 Krobová Markéta (B2885)LASCALA 1 (KJ0JVT, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
24 Lappyová Klára (J0XKE)PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
Skoky
05_ Skoková soutěž L* - 115cm - na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

15
Skoky
06_ Dvoufázové skákání 125/130 cm
Běžná do 125 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

7
Skoky
07_ Skoková soutěž Z - 100cm - na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kysílková Tereza (J0RJV)KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
2 Kysílková Tereza (J0RJV)CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
3 Simeonovová Alžběta (A1399)GREAT GATSBY (KJ0M4O, V)JK Tandem (MC0163)
4 Luxová Kristýna (A0745)MORGANA 2 (KJ0T4W, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
5 Vondrová Lucie (F4416)CHRIS (KJ0W8C, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
6 Pěknicová Šarlota (C1664)QUENTIN 6 (KJ0G9E, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
7 Morawetzová Julie (J0VS1)LUKKY BOY (KJ0UQT, H)JK Equilann z.s. (MD0259)
8 Svojtková Lenka (B2693)CARMEN 19 (KJ0HUM, K)JK Statek Nečín (MA0230)
9 Babák Marek (A2160)LANCELOT 24 (KJ0FMX, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
10 Padevětová Barbora (B0231)JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
11 Bendová Veronika (J0XS0)TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
12 Bendová Veronika (J0XS0)C'EST L'AMOUR 2 (KJ0WQX, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
13 Matyšová Eva (C1519)PINOT NERO (KJ0V6K, V)JK Chadeva (MC0139)
14 Javorská Karolína (A2048)CASSANDRA (KJ0X3C, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
15 Javorská Karolína (A2048)CARETTA (KJ0XEJ, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
16 Jarošová Markéta (A1369)ZACLIN (KJ0VRK, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
17 Straková Lucie (D1993)CONCETTA (KJ0MB8, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
18 Smrčka Jakub (E1174)ELIOT 7 (KJ0WWD, H)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
19 Páralová Jolana (D1905)QUIDAM EN (KJ0W6U, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
Skoky
08_ Skoková soutěž ZL - 110cm - na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ondračková Klára (B3398)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2 Hrdličková Tereza (J0WEE)ČAGARA (KJ0K8E, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
3 Roubalová Sára (A1756)ARIENZO (KJ0HWY, V)WDHteam z.s. (MA0270)
4 Kysílková Tereza (J0RJV)KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
5 Kysílková Tereza (J0RJV)CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
6 Simeonovová Alžběta (A1399)GREAT GATSBY (KJ0M4O, V)JK Tandem (MC0163)
7 Luxová Kristýna (A0745)MORGANA 2 (KJ0T4W, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
8 Filipová Jitka (A1832)EMPIRE 2 (KJ0N07, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
9 Vondrová Lucie (F4416)CHRIS (KJ0W8C, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
10 Pokorná Barbora (C0965)QUALITY TIME - S (KJ0MEJ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
11 Mrázková Beata (J0P5T)CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
12 Mrázková Beata (J0P5T)GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
13 Pěknicová Šarlota (C1664)QUENTIN 6 (KJ0G9E, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
14 Pěknicová Martina (C0399)CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
15 Morawetzová Julie (J0VS1)LUKKY BOY (KJ0UQT, H)JK Equilann z.s. (MD0259)
16 Plšek Tomáš (A1780)B-FREYDIS BLUE (KJ0X1H, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
17 Svojtková Lenka (B2693)CARMEN 19 (KJ0HUM, K)JK Statek Nečín (MA0230)
18 Babák Marek (A2160)LANCELOT 24 (KJ0FMX, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
19 Padevětová Barbora (B0231)JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
20 Bendová Veronika (J0XS0)TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
21 Bendová Veronika (J0XS0)C'EST L'AMOUR 2 (KJ0WQX, K)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
22 Tesaříková Eva (A1193)VIVALDI Z (KJ0TLG, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
23 Jarošová Markéta (A1369)COCO CHANNEL (KJ0JXE, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
24 Javorská Karolína (A2048)CASSANDRA (KJ0X3C, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
25 Javorská Karolína (A2048)CARETTA (KJ0XEJ, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
26 Sojka Lukáš (F1136)IT WASN'T ME (KJ0TLJ, H)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
27 Tajzichová Nikola (B2060)KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
28 Jarošová Markéta (A1369)ZACLIN (KJ0VRK, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
29 Havlíčková Jana (D1768)ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
30 Smrčka Jakub (E1174)CHACCO 1 (KJ0VWU, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
31 Smrčka Jakub (E1174)ELIOT 7 (KJ0WWD, H)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
32 Páralová Jolana (D1905)QUIDAM EN (KJ0W6U, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
Skoky
09_ Skoková soutěž handicap pro 5/6 leté koně - 110/115cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

6
Skoky
10_ Skoková soutěž L** - 120cm - na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ondračková Klára (B3398)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2 Roubalová Sára (A1756)GOYA 1 (KJ00WI, V)WDHteam z.s. (MA0270)
3 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
4 Filipová Jitka (A1832)EMPIRE 2 (KJ0N07, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
5 Trčová Veronika (B3287)NAZARETA (KJ0JWL, K)Stáj Housa (MB0156)
6 Pokorná Barbora (C0965)QUALITY TIME - S (KJ0MEJ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
7 Mrázková Beata (J0P5T)CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
8 Mrázková Beata (J0P5T)GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
9 Pěknicová Martina (C0399)CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
10 Smékalová Klára (A2175)ARAGON 2 (KJ0EZG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
11 Tomaidesová Sandra (B1990)KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
12 Trnková Simona (B2976)MYSTIK (KJ0KP5, H)Stáj Šlechta (ME0146)
13 Špurková Jaroslava (A1868)FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
14 Jarošová Markéta (A1369)COCO CHANNEL (KJ0JXE, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
15 Tajzichová Nikola (B2060)KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
16 Tajzichová Nikola (B2060)LEXUS (KJ0EI9, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
17 Kupcová Kamila (G2007)CALCADA (KJ0W70, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
18 Havlíčková Jana (D1768)ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
19 Smrčka Jakub (E1174)CHACCO 1 (KJ0VWU, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
Skoky
11_ Skoková soutěž S** - 130cm - na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

11
Skoky
12_ Skoková soutěž ST** - 140cm - na rozeskakování
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

4
Skoky
13_ Skoková soutěž ZL - 110cm - na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

14
Skoky
14_ Skoková soutěž handicap pro 5/6 leté koně - 115/120cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

5
Skoky
15_ Skoková soutěž L* - 115cm - na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ondračková Klára (B3398)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2 Nygrýnová Tereza (A3062)COLIBRI (KJ0IUB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Najmanová Laura (B3689)ZENON (KJ0TNB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4 Slavíčková Lenka (B3541)EIGARA (KJ0M6J, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5 Roubalová Sára (A1756)ARIENZO (KJ0HWY, V)WDHteam z.s. (MA0270)
6 Roubalová Sára (A1756)GOYA 1 (KJ00WI, V)WDHteam z.s. (MA0270)
7 Gaudník Milan (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
8 Černá Erika (F2064)CALVARO DEREVEL (KJ00WE, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
9 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
10 Straka Vladislav (D1080)MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
11 Najmanová Sofie (B3119)NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12 Knotková Sára (A1924)CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13 Peták Jaroslav (D1928)COMMODOR (KJ0FM2, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
14 Peták Jaroslav (D1928)GOSSE (KJ0XR6, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
15 Dvoranová Adéla (B3779)BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
16 Veselovský Petr (D0636)LANNDIS (KJ0G75, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
17 Tyšerová Zuzana (A0629)LADY HEARTBREAK (KJ0KY1, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
18 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
20 Kozáková Vladimíra (A0116)ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
21 Hanuščinová Michala (D0769)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
22 Kudějová Barbora (B2800)CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
23 Saláková Ema (J0T5U)GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
24 Tesárková Dominika (B3266)VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
25 Bieliková Nikola (E0891)LAWENTE Z (KJ0MVG, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
26 Hasnedlová Eliška (E1909)BELLESTIAL (KJ0SNZ, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
27 Pospíchalová Tina (E2093)MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
28 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
29 Kinclová Nikola (B3125)MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
30 Bardonová Kateřina (B1325)VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
31 Smrčka Jakub (E1174)VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
32 Závůrková Adéla (E1220)SUNDAY 1 (KJ0EJE, K)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
33 Netušil Petr (E1342)HAGAR 2 (KJ0T9V, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
Skoky
16_ Skoková soutěž S* - 125cm - na čas
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Wáclavíková Kateřina (B2097)TARAPACA (KJ0LPK, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
2 Najmanová Sofie (B3119)HOURAYA 2 (KJ0XLE, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Gaudník Milan (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
4 Černá Erika (F2064)CALVARO DEREVEL (KJ00WE, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
5 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
6 Straka Vladislav (D1080)MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
7 Straka Vladislav (D1080)ZELATA (KJ0JDM, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
8 Tomaidesová Sandra (B1990)DIADOR (KJ0US1, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
9 Tomaidesová Sandra (B1990)KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
10 Lánský Josef (B2511)LARRY LB (KJ0SGP, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
11 Lánský Josef (B2511)CASSABLANCA (KJ0KYS, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
12 Hanousek Michal (H3066)QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)Stáj Cornet (MD0208)
13 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
14 Bláha Vladimír (E0601)DANNY 2 (KJ0LHB, V)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
15 Veselovský Petr (D0636)LANNDIS (KJ0G75, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
16 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
18 Hanuščinová Michala (D0769)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
19 Kudějová Barbora (B2800)CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
20 Saláková Ema (J0T5U)GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
21 Tesárková Dominika (B3266)VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
22 Bieliková Nikola (E0891)LAWENTE Z (KJ0MVG, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
23 Bieliková Nikola (E0891)QUITE RIGHT (KJ0TEY, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
24 Bieliková Nikola (E0891)DROVER (KJ0TET, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
25 Hasnedlová Eliška (E1909)FEEGASUS (KJ0WCI, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
26 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
27 Kinclová Nikola (B3125)MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
28 Bardonová Kateřina (B1325)VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
29 Smrčka Jakub (E1174)VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
30 Netušil Petr (E1342)HAGAR 2 (KJ0T9V, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
Skoky
17_ Skoková soutěž ST* - 135cm - na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

14
Skoky
18_ Skoková soutěž T* - 145cm - na rozeskakování
Běžná T* (145) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

7
Skoky
CSN
Z-Jumping festival Zduchovice
Výsledky
27. 9. – 29. 9.
B / Zduchovice
JO Zduchovice

Pro větší detail klikněte!