Přihlásit se

Skoky
Z-Jumping festival Zduchovice
Oficiální závody (CSN) / 190927B1
27.09.2019 - 29.09.2019
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0283 - JO La-Boheme Zduchovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0528
Petra Mašková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1160
Lenka Valtrová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž ZM - 90cm - na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.09.2019 14:00

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2019 13:52:57
#JezdecKůňSubjekt
1Hudečková Žaneta (A3061)<18>GUIDAMINO (KJ0XIG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
2Sedláková Karolína (D1963)<2>ORVAL VAN DE LENTAKKER (KJ0WUZ, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
3Bečvářová Natálie (J0QFV)<13>C'EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Peták Jaroslav (D1928)<3>DIAMANT ZF (KJ0WQS, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5Zelená Kateřina (B2967)<1>NASCHWILLE (KJ0JJK, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
6Resselová Sandra (A1255)<19>CAYETINO-KL (KJ0XHM, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
7Tolarová Pavla (D0855)<14>PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
8Kopecká Hana (H2066)<8>PORTA "R" (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
9Jirglová Daniela (J0XPY)<9>LOJZKA (KJ0E6K, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
10Vášáryová Johana (J0RR3)<5>BLACK 499 (KJ0W35, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
11Čechová Magdalena (J0W3X)<7>RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)<10>FERNANDO VAN D´N OTTERDIJK (KJ0MX5, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13Stará Michaela (B3614)<11>LEONARDO 7 (KJ0I7X, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
14Kessnerová Lucie (A2036)<16>RIOWA OH (KJ0K3E, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
15Helásková Renáta (B3241)<31>NEPÁL 1 (KJ0GM5, V)Equestrians Club (MA0086)
16Páralová Hana (J0QLH)<15>DOLLOM PRINCE OF ALHAMBRA (KJ0F02, H)JK Equilann z.s. (MD0259)
17Váňová Karolína (B3694)<6>CALVIN JUNG (KJ0V57, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
18Hudečková Žaneta (A3061)<17>BLUMITTA (KJ0XIH, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
19Bardonová Kateřina (B1325)<155>RUSCAL (KJ0XJ3, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
20Bečvářová Natálie (J0QFV)<157>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z - 100cm - na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.09.2019

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2019 14:36:06
#JezdecKůňSubjekt
1Tolarová Pavla (D0855)<14>PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
2Hudečková Žaneta (A3061)<17>BLUMITTA (KJ0XIH, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
3Peták Jaroslav (D1928)<23>CLOVIS LB (KJ0X40, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4Lánský Josef (B2511)<22>COOL AIR LB (KJ0VH8, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5Bečvářová Natálie (J0QFV)<157>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
6Vítek Miloslav (C0024)<35>UNO 31 (KJ0XD2, V)Equestrians Club (MA0086)
7Resselová Sandra (A1255)<19>CAYETINO-KL (KJ0XHM, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
8Vášáryová Johana (J0RR3)<5>BLACK 499 (KJ0W35, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
9Čechová Magdalena (J0W3X)<7>RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Váňová Karolína (B3694)<6>CALVIN JUNG (KJ0V57, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
11Hledíková Erika (B1861)<20>GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Všetice (MB0216)
12Krausová Ludmila (B2371)<27>MONTY 13 (KJ0G6T, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
13Kopecká Hana (H2066)<8>PORTA "R" (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
14Viesnerová Lada (A2261)<29>FLOW 1 (KJ0EPR, K)Equestrians Club (MA0086)
15Stará Michaela (B3614)<11>LEONARDO 7 (KJ0I7X, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
16Bardonová Kateřina (B1325)<34>WAKIEKIE (KJ0LEF, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
17Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)<10>FERNANDO VAN D´N OTTERDIJK (KJ0MX5, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18Jindra Jaroslav (H0373)<28>WALLIS-R (KJ0WC7, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
19Páralová Hana (J0QLH)<15>DOLLOM PRINCE OF ALHAMBRA (KJ0F02, H)JK Equilann z.s. (MD0259)
20Peták Jaroslav (D1928)<24>CAESARION LB (KJ0X3Y, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
21Kraus Ondřej (B2225)<26>ERNY 2 (KJ0SW2, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
22Sedláková Karolína (D1963)<2>ORVAL VAN DE LENTAKKER (KJ0WUZ, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
23Stejskalová Soňa (C1391)<25>MIA WALLACE (KJ0WYD, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
24Jirglová Daniela (J0XPY)<9>LOJZKA (KJ0E6K, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
25Lappyová Klára (J0XKE)<38>PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
26Kessnerová Lucie (A2036)<16>RIOWA OH (KJ0K3E, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
27Ježková Martina (J0PT9)<33>MEIDLINGER'S CHLOE (KJ00YW, K)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
28Helásková Renáta (B3241)<31>NEPÁL 1 (KJ0GM5, V)Equestrians Club (MA0086)
29Cáhlíková Anna (A2170)<37>SANCHO (KJ0CG6, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
30Tolarová Pavla (D0855)<36>FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
31Hudečková Žaneta (A3061)<18>GUIDAMINO (KJ0XIG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
32Lánský Josef (B2511)<21>LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
33Peták Jaroslav (D1928)<159>BELMONDO 3 (KJ0XFB, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
34Vítek Miloslav (C0024)<30>EVITA-RA (KJ0XQR, K)Equestrians Club (MA0086)
35Resselová Sandra (A1255)<32>COLORICA (KJ0KU0, K)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
36Bečvářová Natálie (J0QFV)<13>C'EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
04_ Skoková soutěž ZL - 110cm - na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
27.09.2019

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2019 15:09:50
#JezdecKůňSubjekt
1Kraus Ondřej (B2225)<26>ERNY 2 (KJ0SW2, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
2Vítek Miloslav (C0024)<35>UNO 31 (KJ0XD2, V)Equestrians Club (MA0086)
3Krausová Ludmila (B2371)<27>MONTY 13 (KJ0G6T, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
4Lappyová Klára (J0XKE)<38>PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
5Ježková Martina (J0PT9)<33>MEIDLINGER'S CHLOE (KJ00YW, K)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
6Hledíková Erika (B1861)<20>GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Všetice (MB0216)
7Jindra Jaroslav (H0373)<28>WALLIS-R (KJ0WC7, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
8Viesnerová Lada (A2261)<29>FLOW 1 (KJ0EPR, K)Equestrians Club (MA0086)
9Mikešová Tereza (B2638)<41>MATTEO (KJ0SX8, V)Stáj Preláta (MA0014)
10Krobová Markéta (B2885)<51>LASCALA 1 (KJ0JVT, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
11Vítek Miloslav (C0024)<30>EVITA-RA (KJ0XQR, K)Equestrians Club (MA0086)
12Stejskalová Soňa (C1391)<25>MIA WALLACE (KJ0WYD, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
13Tolarová Pavla (D0855)<36>FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
14Humeni Vanesa (A2203)<40>JETTA (KJ0CPD, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
15Hartzová Nina (A1968)<153>I-C.S.R. OUR PLEASURE (KJ00Z1, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
16Lánský Josef (B2511)<21>LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
17Sedláková Karolína (D1963)<43>JUMPING LARINJO (KJ0L82, V)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
18Hrdličková Tereza (J0WEE)<39>ČAGARA (KJ0K8E, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
19Kraus Ondřej (B2225)<46>MAX 8 (KJ0GEA, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
20Vítek Miloslav (C0024)<48>BONNE CHANCE-2 (KJ0VZS, V)Equestrians Club (MA0086)
21Bardonová Kateřina (B1325)<50>JYNCKX VAN DE FRUITKORF (KJ0TBP, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
Skoky
05_ Skoková soutěž L* - 115cm - na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
27.09.2019

13
Skoky
06_ Dvoufázové skákání 125/130 cm
Běžná do 125 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
27.09.2019

8
Skoky
07_ Skoková soutěž Z - 100cm - na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
28.09.2019 9:30

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2019 15:09:50
#JezdecKůňSubjekt
1Bendová Veronika (J0XS0)<70>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Vlčková Jana (A0935)<73>CASSANDRA (KJ0X3C, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
3Kysílková Tereza (J0RJV)<61>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
4Vejdělková Lucie (F4416)<64>CHRIS (KJ0W8C, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
5Pěknicová Šarlota (C1664)<65>QUENTIN 6 (KJ0G9E, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
6Páralová Jolana (D1905)<78>QUIDAM EN (KJ0W6U, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
7Smrčka Jakub (E1174)<77>ELIOT 7 (KJ0WWD, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
8Babák Marek (A2160)<68>LANCELOT 24 (KJ0FMX, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
9Simeonovová Alžběta (A1399)<62>GREAT GATSBY (KJ0M4O, V)JK Tandem (MC0163)
10Jarošová Markéta (A1369)<75>ZACLIN (KJ0VRK, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
11Morawetzová Julie (J0VS1)<66>LUKKY BOY (KJ0UQT, H)JK Equilann z.s. (MD0259)
12Matyšová Eva (C1519)<72>PINOT NERO (KJ0V6K, V)JK Chadeva (MC0139)
13Straková Lucie (D1993)<76>CONCETTA (KJ0MB8, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
14Cáhlíková Anna (A2170)<37>SANCHO (KJ0CG6, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
15Kotrbová Karolína (B3144)<12>AL-KHAM-SA BENTLEY (KJ0W4V, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
16Luxová Kristýna (A0745)<63>MORGANA 2 (KJ0T4W, K)JK Tandem (MC0163)
17Padevětová Barbora (B0231)<69>JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
18Svojtková Lenka (B2693)<67>CARMEN 19 (KJ0HUM, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
19Bendová Veronika (J0XS0)<71>C'EST L'AMOUR 2 (KJ0WQX, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Kysílková Tereza (J0RJV)<60>KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
21Vlčková Jana (A0935)<74>CARETTA (KJ0XEJ, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
Skoky
08_ Skoková soutěž ZL - 110cm - na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.09.2019

34
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.09.2019 08:29:12
#JezdecKůňSubjekt
1Mrázková Beata (J0P5T)<81>CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
2Smrčka Jakub (E1174)<77>ELIOT 7 (KJ0WWD, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
3Bendová Veronika (J0XS0)<70>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Kysílková Tereza (J0RJV)<61>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
5Javorská Karolína (A2048)<74>CARETTA (KJ0XEJ, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
6Jarošová Markéta (A1369)<86>COCO CHANNEL (KJ0JXE, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
7Páralová Jolana (D1905)<78>QUIDAM EN (KJ0W6U, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
8Hrdličková Tereza (J0WEE)<39>ČAGARA (KJ0K8E, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
9Luxová Kristýna (A0745)<63>MORGANA 2 (KJ0T4W, K)JK Tandem (MC0163)
10Padevětová Barbora (B0231)<69>JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
11Grünthalová Nicola (B2769)<47>SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
12Pěknicová Šarlota (C1664)<65>QUENTIN 6 (KJ0G9E, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
13Sojka Lukáš (F1136)<88>IT WASN'T ME (KJ0TLJ, H)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
14Pokorná Barbora (C0965)<80>QUALITY TIME - S (KJ0MEJ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
15Simeonovová Alžběta (A1399)<62>GREAT GATSBY (KJ0M4O, V)JK Tandem (MC0163)
16Morawetzová Julie (J0VS1)<66>LUKKY BOY (KJ0UQT, H)JK Equilann z.s. (MD0259)
17Babák Marek (A2160)<68>LANCELOT 24 (KJ0FMX, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
18Filipová Jitka (A1832)<87>EMPIRE 2 (KJ0N07, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
19Tesaříková Eva (A1193)<90>VIVALDI Z (KJ0TLG, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
20Plšek Tomáš (A1780)<84>B-FREYDIS BLUE (KJ0X1H, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
21Svojtková Lenka (B2693)<67>CARMEN 19 (KJ0HUM, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
22Pěknicová Martina (C0399)<83>CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
23Havlíčková Jana (D1768)<91>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
24Roubalová Sára (A1756)<79>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
25Cáhlíková Anna (A2170)<37>SANCHO (KJ0CG6, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
26Straková Lucie (D1993)<76>CONCETTA (KJ0MB8, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
27Tajzichová Nikola (B2060)<89>KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
28Vejdělková Lucie (F4416)<64>CHRIS (KJ0W8C, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
29Ondračková Klára (B3398)<85>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
30Mrázková Beata (J0P5T)<82>GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
31Smrčka Jakub (E1174)<92>CHACCO 1 (KJ0VWU, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
32Bendová Veronika (J0XS0)<71>C'EST L'AMOUR 2 (KJ0WQX, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33Kysílková Tereza (J0RJV)<60>KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
34Javorská Karolína (A2048)<73>CASSANDRA (KJ0X3C, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
Skoky
09_ Skoková soutěž handicap pro 5/6 leté koně - 110/115cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.09.2019

8
Skoky
10_ Skoková soutěž L** - 120cm - na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.09.2019

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2019 15:09:50
#JezdecKůňSubjekt
1Tajzichová Nikola (B2060)<89>KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
2Mrázková Beata (J0P5T)<82>GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
3Smrčka Jakub (E1174)<92>CHACCO 1 (KJ0VWU, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
4Roubalová Sára (A1756)<94>GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
5Pokorná Barbora (C0965)<80>QUALITY TIME - S (KJ0MEJ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
6Smékalová Klára (A2175)<97>ARAGON 2 (KJ0EZG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
7Havlíčková Jana (D1768)<91>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
8Filipová Jitka (A1832)<87>EMPIRE 2 (KJ0N07, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
9Fyrbach Kupcová Kamila (G2007)<93>CALCADA (KJ0W70, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
10Müller Patrick (A3066)<95>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
11Jarošová Markéta (A1369)<86>COCO CHANNEL (KJ0JXE, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
12Tomaidesová Sandra (B1990)<98>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
13Grünthalová Nicola (B2769)<47>SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
14Pěknicová Martina (C0399)<83>CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
15Trnková Simona (B2976)<99>MYSTIK (KJ0KP5, H)JK Sedmička (MA0204)
16Špurková Jaroslava (A1868)<100>FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
17Tajzichová Nikola (B2060)<101>LEXUS (KJ0EI9, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
18Mrázková Beata (J0P5T)<81>CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
Skoky
11_ Skoková soutěž S** - 130cm - na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.09.2019

10
Skoky
12_ Skoková soutěž ST** - 140cm - na rozeskakování
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
28.09.2019

5
Skoky
13_ Skoková soutěž ZL - 110cm - na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019 9:30

15
Skoky
14_ Skoková soutěž handicap pro 5/6 leté koně - 115/120cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019

5
Skoky
15_ Skoková soutěž L* - 115cm - na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.09.2019 10:56:57
#JezdecKůňSubjekt
1Peták Jaroslav (D1928)<53>GOSSE (KJ0XR6, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
2Pospíchalová Tina (E2093)<116>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
3Kozáková Vladimíra (A0116)<128>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
4Hanuščinová Michala (D0769)<129>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
5Gaudník Milan (A0099)<121>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
6Tyšerová Zuzana (A0629)<114>LADY HEARTBREAK (KJ0KY1, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
7Najmanová Sofie (B3119)<117>NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Müller Patrick (A3066)<123>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
9Veselovský Petr (D0636)<136>LANNDIS (KJ0G75, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
10Bieliková Nikola (E0891)<133>LAWENTE Z (KJ0MVG, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
11Ondračková Klára (B3398)<85>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12Saláková Ema (J0T5U)<131>GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
13Nygrýnová Tereza (A3062)<110>COLIBRI (KJ0IUB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<126>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
15Kysílková Tereza (J0RJV)<61>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
16Tesárková Dominika (B3266)<132>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
17Smrčka Jakub (E1174)<137>VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
18Roubalová Sára (A1756)<94>GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
19Šimůnková Veronika (C0794)<164>ESTANZA (KJ0MUP, K)JK Záhořany (MB0344)
20Benešová Eliška (B3021)<165>GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
21Ferenc Perníčková Jana (B1883)<160>LYCORDO (KJ0MWN, H)JK Heroutice (MB0067)
22Kudějová Barbora (B2800)<130>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
23Černá Erika (F2064)<122>CALVARO DEREVEL (KJ00WE, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
24Najmanová Laura (B3689)<120>ZENON (KJ0TNB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25Kinclová Nikola (B3125)<134>MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
26Košanová Vanesa (D1952)<154>FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
27Knotková Sára (A1924)<125>CASANOVA - S (KJ0JG2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
28Hanousek Michal (H3066)<58>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)Stáj Cornet (MD0208)
29Straka Vladislav (D1080)<124>MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
30Dvoranová Adéla (B3779)<113>BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
31Peták Jaroslav (D1928)<52>COMMODOR (KJ0FM2, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32Pospíchalová Tina (E2093)<55>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
33Kozáková Vladimíra (A0116)<127>GRAMONT (KJ0HV2, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
34Závůrková Adéla (E1220)<138>SUNDAY 1 (KJ0EJE, K)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
35Netušil Petr (E1342)<139>HAGAR 2 (KJ0T9V, K)Stáj Marek, z.s. (ME0065)
Skoky
16_ Skoková soutěž S* - 125cm - na čas
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.09.2019 12:17:29
#JezdecKůňSubjekt
1Bieliková Nikola (E0891)<118>QUITE RIGHT (KJ0TEY, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
2Lánský Josef (B2511)<56>LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3Tomaidesová Sandra (B1990)<98>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
4Straka Vladislav (D1080)<124>MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
5Najmanová Sofie (B3119)<141>HOURAYA 2 (KJ0XLE, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Müller Patrick (A3066)<123>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
7Hanousek Michal (H3066)<58>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)Stáj Cornet (MD0208)
8Tesárková Dominika (B3266)<132>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
9Bláha Vladimír (E0601)<144>DANNY 2 (KJ0LHB, V)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
10Smrčka Jakub (E1174)<137>VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
11Kinclová Nikola (B3125)<134>MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
12Pospíchalová Tina (E2093)<55>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
13Smaha Luděk (D0541)<143>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
14Veselovský Petr (D0636)<136>LANNDIS (KJ0G75, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
15Bieliková Nikola (E0891)<133>LAWENTE Z (KJ0MVG, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
16Hanuščinová Michala (D0769)<129>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
17Netušil Petr (E1342)<139>HAGAR 2 (KJ0T9V, K)Stáj Marek, z.s. (ME0065)
18Wáclavíková Kateřina (B2097)<140>TARAPACA (KJ0LPK, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Gaudník Milan (A0099)<121>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
20Saláková Ema (J0T5U)<131>GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
21Kudějová Barbora (B2800)<130>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
22Hasnedlová Eliška (E1909)<145>FEEGASUS (KJ0WCI, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
24Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<126>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
25Černá Erika (F2064)<122>CALVARO DEREVEL (KJ00WE, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
26Vaňková Klára (G2955)<158>LORDINA 1 (KJ0GV3, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
27Lánský Josef (B2511)<57>CASSABLANCA (KJ0KYS, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
28Tomaidesová Sandra (B1990)<104>DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
29Straka Vladislav (D1080)<142>ZELATA (KJ0JDM, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
30Bieliková Nikola (E0891)<119>DROVER (KJ0TET, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
Skoky
17_ Skoková soutěž ST* - 135cm - na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019

10
Skoky
18_ Skoková soutěž T* - 145cm - na rozeskakování
Běžná T* (145) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
29.09.2019

10