Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Hořovice
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200911A2
11.09.2020 - 13.09.2020
B / Hořovice
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž st. ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

32/ 40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Škardová Barbora (J0WBN)SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
3 Šmídová Karolína (D1815)ROLAND 5 (KJ0Z43, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
4 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
5 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
6 Kroftová Kamila (J0Y5B)LADY SHAKIRA HG (KJ0HUX, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
7 Roubalová Sára (A1756)SIRIUS 19 (KJ0YAV, V)Durt Design Equestrian club (MA0312)
8 Beldová Soňa (B3552)FABIEN 2 (KJ0XV6, K)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
9 Tichotová Natálie (J0V07)CALEXANDRA Z HÁJŮ (KJ0VC7, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
10 Tichotová Natálie (J0V07)QUANTUM-M (KJ0W57, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
11 Filipová Aneta (B3697)TREMP (KJ0TNC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12 Routová Veronika (J0XFS)QUINTIN TARANTIN (KJ0JYQ, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
13 Štruncová Karolína (D0402)KARÁT 6 (KJ0Z24, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
14 Simovski Dušan (V0583)CHARME'S OSTWIND (KJ0Z8F, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
15 Vávrová Tereza (J0Y0J)LOUTANO (KJ0DG8, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
16 Pešková Natálie (J0YWQ)FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17 Pitnerová Kateřina (E1908)FLEUR DE CLASS (KJ0VRY, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
18 Lančaričová Leona (E1809)CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
19 Lančaričová Leona (E1809)LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
20 Koktová Darina (J0GT1)DIAGNOSE (KJ0YH3, K)Taxis Iustinia s.r.o. (MB0540)
21 Hladíková Veronika (D1934)QUEEN OF TIME (KJ0GGX, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
22 Vanko Milan (A2071)WOOMERA (KJ0YA5, K)TH Equiclub (MA0220)
23 Zahoř Jan (D1638)JAMESTOWN (KJ0YUN, K)Pavel Zahoř (MD0144)
24 Zahoř Jan (D1638)JAMAICA 67 (KJ0YUM, K)Pavel Zahoř (MD0144)
25 Hromádková Adéla (J0WQI)CAPRIO (KJ0UJW, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
26 Rejnková Kristina Claudia (G3554)GENTLEMAN 7 (KJ0WO5, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
27 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
28 Uzlová Dominika (A2049)LULU 1 (KJ0Z6H, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
29 Hanuščinová Michala (D0769)CARUSO 5 (KJ0HUN, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
30 Krýslová Nela (J0Y35)BACARDI AR (KJ0VXN, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
31 Nechutná Eliška (J0YBZ)PASCAL 2 (KJ0CHY, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
32 Beranová Lucie (D1672)DŽAFFA (KJ0TD4, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. Z - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

49/ 60
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)TH Equiclub (MA0220)
2 Škardová Barbora (J0WBN)SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3 Straka Vladislav (D1080)CONTERO 13 (KJ0YJ6, H)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
4 Straka Vladislav (D1080)GARSIUS (KJ0VC1, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
5 Šimková Kateřina (B3261)JAMES BOND 3 (KJ0XW6, V)Jezdecká stáj Mauricia, z. s. (MA0310)
6 Šimková Kateřina (B3261)DANNY 3 (KJ0K6O, V)Jezdecká stáj Mauricia, z. s. (MA0310)
7 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
8 Voráčková Kristýna (D1854)RHEINFEE (KJ0VWD, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
9 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
10 Kroftová Kamila (J0Y5B)LADY SHAKIRA HG (KJ0HUX, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
11 Roubalová Sára (A1756)SIRIUS 19 (KJ0YAV, V)Durt Design Equestrian club (MA0312)
12 Beldová Soňa (B3552)FABIEN 2 (KJ0XV6, K)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
13 Tichotová Natálie (J0V07)CALEXANDRA Z HÁJŮ (KJ0VC7, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
14 Tichotová Natálie (J0V07)QUANTUM-M (KJ0W57, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
15 Filipová Aneta (B3697)TREMP (KJ0TNC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16 Rýparová Anna (J0XRZ)TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17 Kůst Jaroslav (D0144)KENTUCKY BALIA (KJ0WLR, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
18 Routová Veronika (J0XFS)QUINTIN TARANTIN (KJ0JYQ, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
19 Štruncová Karolína (D0402)KARÁT 6 (KJ0Z24, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
20 Hanuščinová Michala (D0769)QUARUZO VAN HET NETEHOF (KJ0YAY, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
21 Hanuščinová Michala (D0769)QUILDA (KJ0Z29, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
22 Simovski Dušan (V0583)CHARME'S OSTWIND (KJ0Z8F, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
23 Pešková Natálie (J0YWQ)FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24 Tovačovská Natálie (J0UYP)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25 Vaňkátová Nicol (B3732)ARAM 2 (KJ0LC2, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
26 Pitnerová Kateřina (E1908)FLEUR DE CLASS (KJ0VRY, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
27 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
28 Lančaričová Leona (E1809)CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
29 Lančaričová Leona (E1809)LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
30 Bláha Vladimír (E0601)LARINA SPECIAL ZK (KJ0YIP, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
31 Bláha Vladimír (E0601)KALA 2 (KJ0YIQ, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
32 Marešová Eva (J03NJ)QUING (KJ0Z10, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33 Koktová Darina (J0GT1)DIAGNOSE (KJ0YH3, K)Taxis Iustinia s.r.o. (MB0540)
34 Hladíková Veronika (D1934)QUEEN OF TIME (KJ0GGX, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
35 Štětina Jan (C0547)QUERIDO - S (KJ0YR4, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
36 Štětina Jan (C0547)QIWANDO - S (KJ0YNX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
37 Štětina Jan (C0547)LORENZO-S (KJ0Y1J, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
38 Zahoř Jan (D1638)JAMESTOWN (KJ0YUN, K)Pavel Zahoř (MD0144)
39 Zahoř Jan (D1638)JAMAICA 67 (KJ0YUM, K)Pavel Zahoř (MD0144)
40 Chadimová Hana (D2002)DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
41 Hromádková Adéla (J0WQI)CAPRIO (KJ0UJW, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
42 Rejnková Kristina Claudia (G3554)GENTLEMAN 7 (KJ0WO5, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
43 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
44 Uzlová Dominika (A2049)LULU 1 (KJ0Z6H, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
45 Uzlová Dominika (A2049)KALI VAN DE SCHIMMELSTAL (KJ0Z8P, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
46 Hanuščinová Michala (D0769)CARUSO 5 (KJ0HUN, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
47 Krýslová Nela (J0Y35)BACARDI AR (KJ0VXN, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
48 Nechutná Eliška (J0YBZ)PASCAL 2 (KJ0CHY, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
49 Kůst Jaroslav (D0144)COFFE 25 (KJ0XPR, K)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

61/ 70
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vyštajnová Alžběta (B2897)J.ELIZABETH (KJ0YJB, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
2 Vyštajnová Alžběta (B2897)NOTTING HILL (KJ0MYC, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
3 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4 Straka Vladislav (D1080)CONTERO 13 (KJ0YJ6, H)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
5 Straka Vladislav (D1080)GARSIUS (KJ0VC1, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
6 Šimková Kateřina (B3261)JAMES BOND 3 (KJ0XW6, V)Jezdecká stáj Mauricia, z. s. (MA0310)
7 Šimková Kateřina (B3261)DANNY 3 (KJ0K6O, V)Jezdecká stáj Mauricia, z. s. (MA0310)
8 Košťálová Lenka (E2032)DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
9 Košťálová Lenka (E2032)JARLEY S (KJ0WRY, V)Petra Charvátová (MB0460)
10 Košťálová Jana (E2031)ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
11 Větrovská Karolína (F2722)DYSINA (KJ0IJW, K)JK JAS Český Dub (ME0237)
12 Voráčková Kristýna (D1854)RHEINFEE (KJ0VWD, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
13 Šimečková Zuzana (D1846)SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
14 Rýparová Anna (J0XRZ)TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
15 Kůst Jaroslav (D0144)GIO GRINO MARIENSERVIS (KJ0V9M, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
16 Rechnerová Martina (K0127)CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
17 Hrnková Alžběta (J0NW2)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
18 Rokůsková Tereza (J0XX2)CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
19 Doležal Filip (E1023)COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
20 Doležal Filip (E1023)PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
21 Třísková Kateřina (J0PF6)AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
22 Chadimová Klára (J0VRW)CLAUDIE 6 (KJ0TLS, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
23 Chadimová Klára (J0VRW)HIP-HOP (KJ0K1C, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
24 Hanuščinová Michala (D0769)QUARUZO VAN HET NETEHOF (KJ0YAY, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
25 Hanuščinová Michala (D0769)QUILDA (KJ0Z29, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
26 Fraňková Sofie (A3050)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
27 Fraňková Sofie (A3050)BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
28 Simovski Dušan (V0583)OWEN VAN HET HOOGEINDE (KJ0YAI, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
29 Simovski Dušan (V0583)KORUSA (KJ0YUG, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
30 Prášková Tereza (A1296)KANE G (KJ0YAJ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
31 Pochmann Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
32 Tovačovská Natálie (J0UYP)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33 Bechná Dominika (J0XSG)AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
34 Vaňkátová Nicol (B3732)ARAM 2 (KJ0LC2, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
35 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
36 Bláha Vladimír (E0601)LARINA SPECIAL ZK (KJ0YIP, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
37 Bláha Vladimír (E0601)KALA 2 (KJ0YIQ, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
38 Marešová Eva (J03NJ)QUING (KJ0Z10, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
39 Pospěch Daniel (K0251)QUEEN OF PARADISE (KJ0Y7L, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
40 Pospěch Daniel (K0251)GUIDAPO TANYA (KJ0Y7U, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
41 Pospěch Daniel (K0251)JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
42 Nerglová Kateřina (J0VU2)IRON 1 (KJ0B7G, V)
43 Šlechtová Nela (E1208)BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
44 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
45 Hemerová Aneta (B3030)SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
46 Mládková Dominika (D1786)CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
47 Štětina Jan (C0547)QUERIDO - S (KJ0YR4, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
48 Štětina Jan (C0547)QIWANDO - S (KJ0YNX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
49 Štětina Jan (C0547)LORENZO-S (KJ0Y1J, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
50 Zahoř Jan (D1638)GUIBET P (KJ0V60, V)Pavel Zahoř (MD0144)
51 Thomas Ilona (B1979)GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
52 Anýžová Lucie (B3132)SILVERÁDO (KJ0DUS, V)
53 Anýžová Lucie (B3132)HENNESSYS (KJ0K4O, V)
54 Rejnková Kristina Claudia (G3554)ČILIKA (KJ0S1E, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
55 Kůst Jaroslav (D0144)KENTUCKY BALIA (KJ0WLR, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
56 Uzlová Dominika (A2049)KALI VAN DE SCHIMMELSTAL (KJ0Z8P, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
57 Uzlová Dominika (A2049)CALATIN (KJ010P, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
58 Pospíšil Ondřej (E0549)106PD18 - VILLYINO (KJ0Z5P, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
59 Rhodes Peter (H4558)DIADOR (KJ0US1, H)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
60 Stropková Marina (B3602)OLAF VD BEGIJNAKKER (KJ0Z05, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
61 Kůst Jaroslav (D0144)COFFE 25 (KJ0XPR, K)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. L*/L** - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

69/ 80
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vyštajnová Alžběta (B2897)J.ELIZABETH (KJ0YJB, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
2 Vyštajnová Alžběta (B2897)NOTTING HILL (KJ0MYC, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
3 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
5 Straka Vladislav (D1080)DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
6 Straka Vladislav (D1080)MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
7 Košťálová Lenka (E2032)DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
8 Košťálová Lenka (E2032)JARLEY S (KJ0WRY, V)Petra Charvátová (MB0460)
9 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
10 Větrovská Karolína (F2722)RUBÍNKA (KJ0KUD, K)JK JAS Český Dub (ME0237)
11 Hrubešová Dominika (A1527)KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
12 Hrubešová Dominika (A1527)APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
13 Návojová Kateřina (L0106)TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
14 Šimečková Zuzana (D1846)SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
15 Weidnerová Linda (J0TFY)CLEMAN (KJ0WCM, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16 Rýparová Anna (J0XRZ)NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17 Kůst Jaroslav (D0144)GIO GRINO MARIENSERVIS (KJ0V9M, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
18 Rechnerová Martina (K0127)CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
19 Hrnková Alžběta (J0NW2)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
20 Rokůsková Tereza (J0XX2)CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
21 Doležal Filip (E1023)COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
22 Doležal Filip (E1023)PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
23 Vitáková Anna (D1889)CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24 Ohnheiser Gabriela (B2565)CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25 Třísková Kateřina (J0PF6)AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
26 Luža Jiří (D0299)TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
27 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
28 Fraňková Sofie (A3050)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
29 Fraňková Sofie (A3050)BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
30 Simovski Dušan (V0583)CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
31 Simovski Dušan (V0583)CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
32 Simovski Dušan (V0583)ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
33 Prášková Tereza (A1296)KANE G (KJ0YAJ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
34 Pochmann Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
35 Bardonová Kateřina (B1325)VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
36 Bechná Dominika (J0XSG)AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
37 Šusterová Viktorie (E1964)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
38 Šusterová Viktorie (E1964)LATIZIANA (KJ0OLA, K)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
39 Šusterová Viktorie (E1964)CENPARO (KJ0MAX, H)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
40 Eim Petr (G1628)CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
41 Doležal Filip (E1023)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
42 Prach Opatrná Jitka (B0877)GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43 Pospěch Daniel (K0251)QUEEN OF PARADISE (KJ0Y7L, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
44 Pospěch Daniel (K0251)GUIDAPO TANYA (KJ0Y7U, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
45 Pospěch Daniel (K0251)JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
46 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
47 Šlechtová Nela (E1208)GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
48 Šlechtová Nela (E1208)BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
49 Plotnárková Eliška (J0TGB)ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
50 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
51 Vegrichtová Denisa (B3071)HANDSOME 1 (KJ0UDE, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
52 Vanko Milan (A2071)LA FRANCE Z (KJ0TQZ, V)TH Equiclub (MA0220)
53 Mládková Dominika (D1786)CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
54 Thomas Ilona (B1979)GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
55 Thomas Ilona (B1979)GRACEFUL SCYRIS (KJ0VAU, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
56 Anýžová Lucie (B3132)SILVERÁDO (KJ0DUS, V)
57 Anýžová Lucie (B3132)HENNESSYS (KJ0K4O, V)
58 Anýžová Lucie (B3132)RINKA (KJ0GRT, K)
59 Rejnková Kristina Claudia (G3554)ČILIKA (KJ0S1E, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
60 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
61 Kodadová Sarah (D1930)CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
62 Kodadová Sarah (D1930)LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
63 Kodadová Nikita (D1910)PADOVA (KJ0X1W, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
64 Uzlová Dominika (A2049)CALATIN (KJ010P, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
65 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
66 Pospíšil Ondřej (E0549)106PD18 - VILLYINO (KJ0Z5P, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
67 Rhodes Peter (H4558)ARMANI CODE (KJ0S1K, H)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
68 Rhodes Peter (H4558)DIADOR (KJ0US1, H)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
69 Hnízdilová Eliška (C1342)EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. S*/S** - cena Paragan
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

34/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2 Straka Vladislav (D1080)DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
3 Straka Vladislav (D1080)MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
4 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
5 Větrovská Karolína (F2722)EL PASO II (KJ0FSO, H)JK JAS Český Dub (ME0237)
6 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
7 Hrubešová Dominika (A1527)KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
8 Hrubešová Dominika (A1527)APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
9 Návojová Kateřina (L0106)TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
10 Weidnerová Linda (J0TFY)CLEMAN (KJ0WCM, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11 Doležal Filip (E1023)CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
12 Doležal Filip (E1023)DOLLAR-KL (KJ0W2O, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
13 Vitáková Anna (D1889)CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14 Ohnheiser Gabriela (B2565)CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Lužová Kateřina (D1371)LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
16 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
17 Simovski Dušan (V0583)CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
18 Simovski Dušan (V0583)CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
19 Simovski Dušan (V0583)ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
20 Prášková Tereza (A1296)KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22 Šusterová Viktorie (E1964)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
23 Šusterová Viktorie (E1964)LATIZIANA (KJ0OLA, K)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
24 Šusterová Viktorie (E1964)CENPARO (KJ0MAX, H)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
25 Doležal Filip (E1023)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
26 Prach Opatrná Jitka (B0877)GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
28 Šlechtová Nela (E1208)GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
29 Vegrichtová Denisa (B3071)HANDSOME 1 (KJ0UDE, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
30 Thomas Ilona (B1979)GRACEFUL SCYRIS (KJ0VAU, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
31 Anýžová Lucie (B3132)RINKA (KJ0GRT, K)
32 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33 Hnízdilová Eliška (C1342)EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
34 Prachová Tereza (D1895)IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. ZM - cena ManMat
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Škardová Barbora (J0WBN)SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2 Prošek Tomáš (E0989)BALLOU (KJ0YIS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
3 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
4 Bohuslavová Anna (V0691)WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
5 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
6 Kroftová Kamila (J0Y5B)LADY SHAKIRA HG (KJ0HUX, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
7 Fiřtová Šárka (J0SDY)MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
8 Rajchmanová Anna (J0WA5)NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
9 Králová Kateřina (J0OL2)CALDERON 1 (KJ0DBC, V)Jaroslava Králová (MC0138)
10 Simovski Dušan (V0583)CHARME'S OSTWIND (KJ0Z8F, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
11 Vávrová Tereza (J0Y0J)LOUTANO (KJ0DG8, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
12 Pešková Natálie (J0YWQ)FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
13 Krupičková Jana (J0W6Y)EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
14 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
15 Páralová Hana (J0QLH)DOLLOM PRINCE OF ALHAMBRA (KJ0F02, H)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
16 Lančaričová Leona (E1809)CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
17 Lančaričová Leona (E1809)LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
18 Trnková Ivana (J0X2I)SENNY BOND (KJ0UZ9, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
19 Smaha Luděk (D0541)ATLANTIK 2 (KJ0ZAN, H)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
20 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21 Roučová Matylda (J0WCG)ZADELEEN A.B. (KJ0I8Y, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
22 Roučová Matylda (J0WCG)JOZEPEE (KJ0KD8, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
23 Benešová Simona (J0S1V)SUMMER 1 (KJ0ITW, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
24 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
25 Heřmanová Lenka (B3072)HD WARNPRE (KJ0YUS, V)Stáj Židovice (ME0147)
26 Heřmanová Lenka (B3072)HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)Stáj Židovice (ME0147)
27 Krýslová Nela (J0Y35)BACARDI AR (KJ0VXN, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
28 Hakrová Natálie (A1820)LANDOR G (KJ00VW, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
Skoky
07_ Skoková soutěž st. Z - cena Höveler
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

59
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)TH Equiclub (MA0220)
2 Škardová Barbora (J0WBN)SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3 Prošek Tomáš (E0989)BALLOU (KJ0YIS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
4 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
5 Bohuslavová Anna (V0691)WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
6 Máchová Ladislava (C0804)CARUSO 3 (KJ0EID, V)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
7 Šmídová Karolína (D1815)ROLAND 5 (KJ0Z43, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
8 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
9 Benešová Karolína (A1653)VARISTA (KJ0GCZ, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
10 Benešová Karolína (A1653)RÁCHEL 7 (KJ0FV6, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
11 Kroftová Kamila (J0Y5B)LADY SHAKIRA HG (KJ0HUX, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
12 Lajtnerová Štěpánka (J0P8H)EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
13 Tichotová Natálie (J0V07)QUANTUM-M (KJ0W57, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
14 Routová Veronika (J0XFS)QUINTIN TARANTIN (KJ0JYQ, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
15 Hudečková Silvie (J0JFC)ELVÍRA 2 (KJ0LMK, K)JS Pohoda, z.s. (MB0215)
16 Kolářová Kateřina (D1706)WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
17 Nováková Karolína (A3069)FALKE (KJ0HYP, V)AUDIT SULICE (MA0124)
18 Fiřtová Šárka (J0SDY)MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
19 Rajchmanová Anna (J0WA5)NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
20 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
21 Králová Kateřina (J0OL2)CALDERON 1 (KJ0DBC, V)Jaroslava Králová (MC0138)
22 Simovski Dušan (V0583)CHARME'S OSTWIND (KJ0Z8F, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
23 Špičková Viktorie (A2178)BACARDI 13 (KJ0WO6, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
24 Pešková Natálie (J0YWQ)FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25 Hvězdová Šárka (A2179)ALESKA (KJ0IT7, K)TH Equiclub (MA0220)
26 Krupičková Jana (J0W6Y)EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
27 Duláková Veronika (A2050)KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
28 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
29 Smrčková Kateřina (B3601)SAFÍRA 5 (KJ0WU9, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
30 Smrčková Kateřina (B3601)FLÉR 3 (KJ0FLK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
31 Sedláčková Šárka (J0V46)ANNA-BELL (KJ0S1G, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
32 Tovačovská Natálie (J0UYP)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33 Vaňkátová Nicol (B3732)ARAM 2 (KJ0LC2, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
34 Páralová Hana (J0QLH)DOLLOM PRINCE OF ALHAMBRA (KJ0F02, H)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
35 Turner Jolana (D1905)QUIDAM EN (KJ0W6U, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
36 Lančaričová Leona (E1809)CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
37 Lančaričová Leona (E1809)LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
38 Trnková Ivana (J0X2I)SENNY BOND (KJ0UZ9, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
39 Smaha Luděk (D0541)ATLANTIK 2 (KJ0ZAN, H)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
40 Smaha Luděk (D0541)GRÁCIE 14 (KJ0YUW, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
41 Marešová Eva (J03NJ)QUING (KJ0Z10, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
42 Kochlefflová Jana (B2269)TRISTAN 6 (KJ0DH5, V)Jezdecký areál Beta Pšovlky , z.s. (MB0547)
43 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
44 Houdová Karolína (B3416)QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
45 Roučová Matylda (J0WCG)ZADELEEN A.B. (KJ0I8Y, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
46 Roučová Matylda (J0WCG)JOZEPEE (KJ0KD8, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
47 Bieliková Nikola (E0891)QUAID CASIO (KJ0YRO, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
48 Benešová Simona (J0S1V)SUMMER 1 (KJ0ITW, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
49 Hrdličková Tereza (J0WEE)ČAGARA (KJ0K8E, K)Sportovní Stáj Adri, z.s. (MD0252)
50 Heřmanová Lenka (B3072)HD WARNPRE (KJ0YUS, V)Stáj Židovice (ME0147)
51 Heřmanová Lenka (B3072)HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)Stáj Židovice (ME0147)
52 Šimečková Zuzana (D1846)LAP TOP (KJ0HO7, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
53 Hladíková Veronika (D1934)QUEEN OF TIME (KJ0GGX, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
54 Heinzlová Zuzana (D1685)AMADEA 3 (KJ0VRV, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
55 Uzlová Dominika (A2049)LULU 1 (KJ0Z6H, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
56 Krýslová Nela (J0Y35)BACARDI AR (KJ0VXN, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
57 Hakrová Natálie (A1820)LANDOR G (KJ00VW, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
58 Bílková Daniela (D0087)MERULA (KJ0HYC, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
59 Bílková Daniela (D0087)MERYL 2 (KJ0UU9, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
Skoky
08_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

52
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)TH Equiclub (MA0220)
2 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3 Máchová Ladislava (C0804)CARUSO 3 (KJ0EID, V)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
4 Kohoutová Jana (D1280)CARNA Z HÁJŮ (KJ0SIT, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
5 Voráčková Kristýna (D1854)RHEINFEE (KJ0VWD, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
6 Švec Petr (C0387)BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
7 Benešová Karolína (A1653)VARISTA (KJ0GCZ, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
8 Benešová Karolína (A1653)RÁCHEL 7 (KJ0FV6, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
9 Lajtnerová Štěpánka (J0P8H)EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
10 Hudečková Silvie (J0JFC)ELVÍRA 2 (KJ0LMK, K)JS Pohoda, z.s. (MB0215)
11 Kolářová Kateřina (D1706)WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
12 Havlíčková Jana (D1768)ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
13 Nováková Karolína (A3069)FALKE (KJ0HYP, V)AUDIT SULICE (MA0124)
14 Jílková Karolína (J0RQS)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
15 Fraňková Sofie (A3050)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
16 Fraňková Sofie (A3050)BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
17 Simovski Dušan (V0583)OWEN VAN HET HOOGEINDE (KJ0YAI, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
18 Simovski Dušan (V0583)KORUSA (KJ0YUG, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
19 Špičková Viktorie (A2178)BACARDI 13 (KJ0WO6, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
20 Hvězdová Šárka (A2179)ALESKA (KJ0IT7, K)TH Equiclub (MA0220)
21 Duláková Veronika (A2050)KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
22 Roulichová Michaela (A1928)DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
23 Smrčková Kateřina (B3601)FLÉR 3 (KJ0FLK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
24 Smrčková Kateřina (B3601)SAFÍRA 5 (KJ0WU9, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
25 Sedláčková Šárka (J0V46)ANNA-BELL (KJ0S1G, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
26 Pochmann Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
27 Tovačovská Natálie (J0UYP)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28 Bechná Dominika (J0XSG)AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
29 Vaňkátová Nicol (B3732)ARAM 2 (KJ0LC2, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
30 Pitnerová Kateřina (E1908)FLEUR DE CLASS (KJ0VRY, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
31 Peterka Jaroslav (K0278)COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
32 Turner Jolana (D1905)QUIDAM EN (KJ0W6U, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
33 Smaha Luděk (D0541)GRÁCIE 14 (KJ0YUW, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
34 Marešová Eva (J03NJ)QUING (KJ0Z10, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
35 Nerglová Kateřina (J0VU2)IRON 1 (KJ0B7G, V)
36 Šlechtová Nela (E1208)BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
37 Kochlefflová Jana (B2269)TRISTAN 6 (KJ0DH5, V)Jezdecký areál Beta Pšovlky , z.s. (MB0547)
38 Houdová Karolína (B3416)QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
39 Bečvářová Natálie (J0QFV)TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
40 Bečvářová Natálie (J0QFV)CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
41 Bieliková Nikola (E0891)QUAID CASIO (KJ0YRO, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
42 Hůlka Tomáš (A1388)WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
43 Hrdličková Tereza (J0WEE)ČAGARA (KJ0K8E, K)Sportovní Stáj Adri, z.s. (MD0252)
44 Šimečková Zuzana (D1846)SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
45 Hladíková Veronika (D1934)QUEEN OF TIME (KJ0GGX, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
46 Heinzlová Zuzana (D1685)AMADEA 3 (KJ0VRV, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
47 Vacková Kristýna (J0S2Z)MERLIN-P (KJ0INY, H)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
48 Kinclová Nikola (B3125)MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
49 Rhodes Peter (H4558)DIADOR (KJ0US1, H)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
50 Uzlová Dominika (A2049)KALI VAN DE SCHIMMELSTAL (KJ0Z8P, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
51 Bílková Daniela (D0087)MERULA (KJ0HYC, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
52 Bílková Daniela (D0087)MERYL 2 (KJ0UU9, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
Skoky
09_ Skoková soutěž st. L*/L** - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

55
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3 Košťálová Lenka (E2032)DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
4 Košťálová Lenka (E2032)JARLEY S (KJ0WRY, V)Petra Charvátová (MB0460)
5 Košťálová Jana (E2031)ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
6 Větrovská Karolína (F2722)DYSINA (KJ0IJW, K)JK JAS Český Dub (ME0237)
7 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
8 Žižáková Johana (B3437)LE PASS (KJ0HZA, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
9 Vondráčková Linda (A1124)LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
10 Vondráčková Linda (A1124)BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
11 Kohoutová Jana (D1280)CARNA Z HÁJŮ (KJ0SIT, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
12 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
13 Švec Petr (C0387)BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
14 Havlíčková Jana (D1768)ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
15 Nágr Václav (K0257)DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
16 Hrnková Alžběta (J0NW2)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
17 Rokůsková Tereza (J0XX2)CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
18 Doležal Filip (E1023)COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
19 Doležal Filip (E1023)PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
20 Vitáková Anna (D1889)CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21 Třísková Kateřina (J0PF6)AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
22 Hrubá Kateřina (J0QDN)CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
23 Luža Jiří (D0299)TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
24 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
25 Jílková Karolína (J0RQS)MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
26 Jílková Karolína (J0RQS)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
27 Fraňková Sofie (A3050)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
28 Fraňková Sofie (A3050)BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
29 Prášková Tereza (A1296)PASTIS D'O (KJ0YAK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
30 Roulichová Michaela (A1928)DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
31 Pochmann Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
32 Bechná Dominika (J0XSG)AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33 Peterka Jaroslav (K0278)COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
34 Prach Opatrná Jitka (B0877)GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
35 Hendrichová Adéla (A1568)CONFLIKT (KJ0XGX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
36 Hendrichová Adéla (A1568)FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
37 Tesárková Dominika (B3266)VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
38 Bečvářová Natálie (J0QFV)TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
39 Bečvářová Natálie (J0QFV)CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
40 Bieliková Nikola (E0891)ODILLE VLS (KJ0VCX, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
41 Hůlka Tomáš (A1388)WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
42 Hůlka Tomáš (A1388)NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
43 Fatrdlová Adéla (A1717)PASÁT (KJ0BJ1, V)TH Equiclub (MA0220)
44 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
45 Jarolím Pavel (B0046)ELIAS-S (KJ0J6F, V)JS Dražice (MB0055)
46 Jarolímová Hana (D1840)GERDA 2 (KJ0FCI, K)JS Dražice (MB0055)
47 Šimečková Zuzana (D1846)SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
48 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
49 Mládková Dominika (D1786)CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
50 Vacková Kristýna (J0S2Z)MERLIN-P (KJ0INY, H)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
51 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
52 Kozáková Vladimíra (A0116)ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
53 Kinclová Nikola (B3125)MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
54 Rhodes Peter (H4558)DIADOR (KJ0US1, H)Hřebčín Obora s.r.o. (MC0039)
55 Hnízdilová Eliška (C1342)EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
Skoky
10_ Skoková soutěž st. S*/S** - cena TOPVET
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

67
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
3 Větrovská Karolína (F2722)RUBÍNKA (KJ0KUD, K)JK JAS Český Dub (ME0237)
4 Větrovská Karolína (F2722)EL PASO II (KJ0FSO, H)JK JAS Český Dub (ME0237)
5 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
6 Žižáková Johana (B3437)LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
7 Vondráčková Linda (A1124)LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
8 Vondráčková Linda (A1124)BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
9 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
11 Weidnerová Linda (J0TFY)CLEMAN (KJ0WCM, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12 Švec Petr (C0387)WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
13 Rýparová Anna (J0XRZ)NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
14 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Nágr Václav (K0257)DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
16 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
17 Hrnková Alžběta (J0NW2)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
18 Doležal Filip (E1023)CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
19 Doležal Filip (E1023)DOLLAR-KL (KJ0W2O, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
20 Doležal Filip (E1023)ENZO / EPSON DES FRESNES (KJ0XJP, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
21 Vitáková Anna (D1889)CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22 Ohnheiser Gabriela (B2565)CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
24 Hanuščinová Michala (D0769)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
25 Jílková Karolína (J0RQS)MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
26 Simovski Dušan (V0583)CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
27 Simovski Dušan (V0583)CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
28 Simovski Dušan (V0583)ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
29 Prášková Tereza (A1296)PASTIS D'O (KJ0YAK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
30 Prášková Tereza (A1296)KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
31 Prášková Tereza (A1296)CASSOULET (KJ0WYR, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32 Novotná Lucie (F2563)SIRWEN (KJ0JYP, V)Miluše Novotná (MF0428)
33 Smrčková Lucie (B3265)INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
34 Pospíšil Ondřej (E0549)COCO JUMBO (KJ0LB2, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
35 Pospíšil Ondřej (E0549)BALTIMORE DE MARS (KJ0MSJ, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
36 Bardonová Kateřina (B1325)VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
37 Šusterová Viktorie (E1964)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
38 Šusterová Viktorie (E1964)LATIZIANA (KJ0OLA, K)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
39 Šusterová Viktorie (E1964)CENPARO (KJ0MAX, H)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
40 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
41 Eim Petr (G1628)CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
42 Prach Opatrná Jitka (B0877)GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43 Hendrichová Adéla (A1568)CONFLIKT (KJ0XGX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
44 Pospěch Daniel (K0251)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
45 Pospěch Daniel (K0251)ELIOTT (KJ0VFE, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
46 Pospěch Daniel (K0251)LIMITT (KJ0VFF, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
47 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
48 Šlechtová Nela (E1208)GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
49 Plotnárková Eliška (J0TGB)ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
50 Tesárková Dominika (B3266)VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
51 Sabathilová Antonia (D1586)LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
52 Bieliková Nikola (E0891)ODILLE VLS (KJ0VCX, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
53 Bieliková Nikola (E0891)QUITE RIGHT (KJ0TEY, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
54 Bieliková Nikola (E0891)DROVER (KJ0TET, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
55 Hůlka Tomáš (A1388)NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
56 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
57 Vegrichtová Denisa (B3071)HANDSOME 1 (KJ0UDE, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
58 Jarolím Pavel (B0046)ELIAS-S (KJ0J6F, V)JS Dražice (MB0055)
59 Jarolímová Hana (D1840)GERDA 2 (KJ0FCI, K)JS Dražice (MB0055)
60 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
61 Horáková Sabina (B3419)WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
62 Vacková Veronika (B3327)CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
63 Chýle Jan (E0251)ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
64 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
65 Kozáková Vladimíra (A0116)ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
66 Hyková Denisa (B3205)LUZILL (KJ0MRR, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
67 Hnízdilová Eliška (C1342)EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
Skoky
11_ Skoková soutěž st. ST*/ST** - cena Paragan
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

34
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
2 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
3 Švec Petr (C0387)WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
4 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
6 Doležal Filip (E1023)NAGANO 2 (KJ0TMO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
7 Doležal Filip (E1023)COUP DE COEUR GP MADAME Z (KJ0URK, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
8 Lužová Kateřina (D1371)LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
9 Hanuščinová Michala (D0769)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
10 Simovski Dušan (V0583)CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
11 Simovski Dušan (V0583)CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
12 Simovski Dušan (V0583)ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
13 Prášková Tereza (A1296)ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14 Prášková Tereza (A1296)CHACHA (KJ0JPE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Opatrný Aleš (B0808)DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16 Prachová Tereza (D1895)IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17 Novotná Lucie (F2563)SIRWEN (KJ0JYP, V)Miluše Novotná (MF0428)
18 Smrčková Lucie (B3265)INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
19 Pospíšil Ondřej (E0549)EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
20 Pospíšil Ondřej (E0549)COCO JUMBO (KJ0LB2, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
21 Pospíšil Ondřej (E0549)BALTIMORE DE MARS (KJ0MSJ, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
22 Voksa Daniel (F0025)CLARETINO (KJ0LYQ, V)Horse-Support, z.s. (MB0379)
23 Voksa Daniel (F0025)CARACAS 1 (KJ0M6X, V)Horse-Support, z.s. (MB0379)
24 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
25 Hendrichová Adéla (A1568)FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
26 Hyková Denisa (B3205)LUZILL (KJ0MRR, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
27 Pospěch Daniel (K0251)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
28 Pospěch Daniel (K0251)ELIOTT (KJ0VFE, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
29 Pospěch Daniel (K0251)LIMITT (KJ0VFF, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
30 Sabathilová Antonia (D1586)LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
31 Bieliková Nikola (E0891)DROVER (KJ0TET, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
32 Bieliková Nikola (E0891)CARTHINJO (KJ0IIZ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
33 Horáková Sabina (B3419)WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
34 Chýle Jan (E0251)ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
Skoky
12_ Skoková soutěž PONY ZP - cena Happy Horses
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

24/ 30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospíšil Ondřej (J0SUP)DENISA 8 (KJ0WDR, K)Stáj Židovice (ME0147)
2 Grešíková Zuzana (J0SU0)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
3 Opatrný Patrik (J110B)MELODIE 4 (KJ0YAT, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4 Hlavsa Patrik (J0YIB)N.N. (KJ0MU4, K)TH Equiclub (MA0220)
5 Cappellin Nicole (J0VHL)WILLEKE (KJ00Y5, K)Rescue and riders team (MC0307)
6 Jílková Karolína (J0RQS)FENIX VILÍN (KJ0Y4N, V)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
7 Nejedlá Sára (J0YCC)MOORLAND'S NINA (KJ0MNM, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8 Nejedlá Sára (J0YCC)CHIKO (KJ08DE, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9 Karásková Kateřina (J0YE0)SAFIETJE (KJ00WP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10 Maláková Anna (J0YA6)SANDY 1 (KJ04WW, K)JK Všetice (MB0216)
11 Maláková Marie (J0Z9B)SNĚHURKA/GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Všetice (MB0216)
12 Míková Eliška (J0ZM6)JURÁŠ 39 (KJ0YZ2, V)Equuscentrum (MC0076)
13 Míková Eliška (J0ZM6)ELI (KJ0CFF, K)Equuscentrum (MC0076)
14 Písková Dominika (J0REM)SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
15 Dymáčková Eva (J0YZG)SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
16 Černá Tereza (J0QNF)JURÁŠEK 22 (KJ0SBN, V)Jezdecká stáj Kosoř,z.s. (MA0263)
17 Uškovičová Klára (J0ZOK)KARLEN HEURÉKA (KJ0YGO, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
18 Šebková Barbora (J0ZOD)KARLEN IDEA (KJ0YGN, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
19 Benešová Lucie (J0Y0N)LAMBORGINY (KJ0WAL, V)JK Pretty Time z.s. (ME0242)
20 Bauerová Jana (J0LB6)BREAFFY JENNY (KJ0WLI, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
21 Grešíková Zuzana (J0SU0)DAJDA (KJ0U3F, K)Stáj Židovice (ME0147)
22 Nechutná Tereza (J0YC0)JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
23 Korábová Barbora (J0UZV)KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
24 Svobodová Lucie (J0Y6S)KOLOČAVA BERENIKA (KJ0JKR, K)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
Skoky
13_ Skoková soutěž PONY ZLP - cena Vetoflex
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

32/ 40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pospíšil Ondřej (J0SUP)DENISA 8 (KJ0WDR, K)Stáj Židovice (ME0147)
2 Grešíková Zuzana (J0SU0)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
3 Opatrný Patrik (J110B)MELODIE 4 (KJ0YAT, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4 Rajchmanová Andrea (J0WA6)SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
5 Rajchmanová Andrea (J0WA6)LIN 47 (KJ0X2V, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
6 Hlavsa Patrik (J0YIB)N.N. (KJ0MU4, K)TH Equiclub (MA0220)
7 Cappellin Nicole (J0VHL)WILLEKE (KJ00Y5, K)Rescue and riders team (MC0307)
8 Jílková Barbora (J0RQT)SHIRLI (KJ0SWT, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
9 Jílková Karolína (J0RQS)FENIX VILÍN (KJ0Y4N, V)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
10 Karásková Kateřina (J0YE0)SAFIETJE (KJ00WP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11 Stříšková Nicole Jessica (J0W32)KYLEBRACK MILLY (KJ0XSG, K)Stáj SITA (MF0099)
12 Budilová Žaneta (J0XZY)TERANO (KJ0MW0, V)Asined-b z.s. (MD0236)
13 Krbcová Stela (J0VB8)SMOKE (KJ0KYY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14 Krbcová Stela (J0VB8)DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Maláková Anna (J0YA6)SANDY 1 (KJ04WW, K)JK Všetice (MB0216)
16 Maláková Marie (J0Z9B)SNĚHURKA/GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Všetice (MB0216)
17 Míková Eliška (J0ZM6)JURÁŠ 39 (KJ0YZ2, V)Equuscentrum (MC0076)
18 Míková Eliška (J0ZM6)ELI (KJ0CFF, K)Equuscentrum (MC0076)
19 Písková Dominika (J0REM)SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
20 Dymáčková Eva (J0YZG)SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
21 Černá Tereza (J0QNF)JURÁŠEK 22 (KJ0SBN, V)Jezdecká stáj Kosoř,z.s. (MA0263)
22 Uškovičová Klára (J0ZOK)KARLEN HEURÉKA (KJ0YGO, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
23 Šebková Barbora (J0ZOD)KARLEN IDEA (KJ0YGN, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
24 Benešová Lucie (J0Y0N)LAMBORGINY (KJ0WAL, V)JK Pretty Time z.s. (ME0242)
25 Bauerová Jana (J0LB6)BREAFFY JENNY (KJ0WLI, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
26 Grešíková Zuzana (J0SU0)DAJDA (KJ0U3F, K)Stáj Židovice (ME0147)
27 Pospíšilová Barbora (J0VM4)FIDORKA 6 (KJ0TKJ, K)Stáj Židovice (ME0147)
28 Pospíšilová Barbora (J0VM4)SALY 3 (KJ0YY8, K)Stáj Židovice (ME0147)
29 Kodadová Davida (J0ROU)GLORIE 5 (KJ0UBX, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
30 Nechutná Tereza (J0YC0)JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
31 Korábová Barbora (J0UZV)KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
32 Svobodová Lucie (J0Y6S)KOLOČAVA BERENIKA (KJ0JKR, K)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
Skoky
14_ Skoková soutěž PONY LP** - cena Höveler
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A

16/ 25
Skoky
15_ Skoková soutěž PONY SP* - cena TOPVET
Pony SP* 238.2.1 - Soutěž na čas / A

10/ 25
Skoky
16_ Skoková soutěž HOBBY 60 cm - cena Vetoflex
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

21/ 40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
4 Benešová Karolína (A1653)HICKSTEADAME (KJ0Z7U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
5 Fryšová Štěpánka (J113Y)DENNY 39 (KJ0Z59, V)
6 Kroftová Kamila (J0Y5B)DIEGO 8 (KJ0XJ8, V)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
7 Kykalová Adéla (D1893)ŠMOULA 1 (KJ0TOO, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
8 Scheinherrová Klára (D1677)BARNEY 2 (KJ0TGS, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
9 Beldová Soňa (B3552)BEAUTY 10 (KJ0ZA7, K)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
10 Polanská Natálie (J0PYS)ALLSINGINGNDANCING (KJ0YPU, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
11 Bostocková Daisy (J0VB6)MAJKA 1 (KJ0BWM, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
12 Rajchmanová Anna (J0WA5)NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
13 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
14 Kalcovská Lucie (J0MUK)KETTY 6 (KJ0K8H, K)Equestrians Club (MA0086)
15 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
16 Hrabalová Anna (J0V0Y)TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
17 Adamec Vojtěch (J0XG5)KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
18 Vrba Milan (J1186)ŠOŠON 3 (KJ0ZBF, V)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
19 Beldová Soňa (B3552)LE CAGNARD (KJ0ZBO, V)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
20 Štěrbová Lucie (J078G)AMAR 1 (KJ0FJM, V)JS Fiala, z.s. (MB0012)
21 Sůrová Monika (J0WTF)MISTR 7 (KJ0YL5, V)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
Skoky
17_ Skoková soutěž Hobby 70 cm - cena Orling
Hobby 70 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

33/ 40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
4 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
5 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
6 Nováková Lenka (J0S1W)HVĚZDIČKA 1 (KJ0S7C, K)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
7 Benešová Karolína (A1653)HICKSTEADAME (KJ0Z7U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
8 Arnoštová Šárka (J113O)DIVOCH (KJ0Z4Y, V)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
9 Kroftová Kamila (J0Y5B)DIEGO 8 (KJ0XJ8, V)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
10 Kykalová Adéla (D1893)ŠMOULA 1 (KJ0TOO, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
11 Scheinherrová Klára (D1677)BARNEY 2 (KJ0TGS, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
12 Rejlková Nikola (J0VB1)CLOUD 1 (KJ0Z4W, K)Equuscentrum (MC0076)
13 Rejlková Nikola (J0VB1)GITA 21 (KJ0WDQ, K)Equuscentrum (MC0076)
14 Beldová Soňa (B3552)BEAUTY 10 (KJ0ZA7, K)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
15 Polanská Natálie (J0PYS)ALLSINGINGNDANCING (KJ0YPU, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
16 Šemelíková Michaela (B2941)ČIPS (KJ0VJZ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
17 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
18 Bostocková Daisy (J0VB6)MAJKA 1 (KJ0BWM, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
19 Rajchmanová Anna (J0WA5)NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
20 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
21 Pospíšilová Simona (J0XNJ)MENAI ENDAF (GBR) (KJ0UHZ, V)Equuscentrum (MC0076)
22 Dětková Adéla (J0S30)SALMA 2 (KJ0XF3, K)EQUI TEAM PTICE z.s. (MB0518)
23 Kalcovská Lucie (J0MUK)KETTY 6 (KJ0K8H, K)Equestrians Club (MA0086)
24 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
26 Rusková Viktorie (J0NDN)SANDRO-T (KJ0CXO, V)Jezdecký spolek Bystřany (ME0154)
27 Bardon Jan (B2022)AURA 7 (KJ0UVW, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
28 Vrba Milan (J1186)ŠOŠON 3 (KJ0ZBF, V)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
29 Beldová Soňa (B3552)LE CAGNARD (KJ0ZBO, V)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
30 Pelantová Natálie (B3819)LAGADIR (KJ0I2E, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
31 Štěrbová Lucie (J078G)AMAR 1 (KJ0FJM, V)JS Fiala, z.s. (MB0012)
32 Sůrová Monika (J0WTF)MISTR 7 (KJ0YL5, V)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
33 Beldová Soňa (B3552)FABIEN 2 (KJ0XV6, K)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
Skoky
18_ Skoková soutěž HOBBY 80 cm - cena ManMat
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

19/ 40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
2 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
3 Šmídová Karolína (D1815)ROLAND 5 (KJ0Z43, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
4 Nováková Lenka (J0S1W)HVĚZDIČKA 1 (KJ0S7C, K)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
5 Arnoštová Šárka (J113O)DIVOCH (KJ0Z4Y, V)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
6 Rejlková Nikola (J0VB1)CLOUD 1 (KJ0Z4W, K)Equuscentrum (MC0076)
7 Rejlková Nikola (J0VB1)GITA 21 (KJ0WDQ, K)Equuscentrum (MC0076)
8 Šemelíková Michaela (B2941)ČIPS (KJ0VJZ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
9 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
10 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
11 Pospíšilová Simona (J0XNJ)MENAI ENDAF (GBR) (KJ0UHZ, V)Equuscentrum (MC0076)
12 Dětková Adéla (J0S30)SALMA 2 (KJ0XF3, K)EQUI TEAM PTICE z.s. (MB0518)
13 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Rusková Viktorie (J0NDN)SANDRO-T (KJ0CXO, V)Jezdecký spolek Bystřany (ME0154)
15 Bardon Jan (B2022)AURA 7 (KJ0UVW, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
16 Warthová Jana (J0PYW)CARUSO 5 (KJ0HUN, V)Sportovní stáj VLK (MD0187)
17 Červinková Zuzana (J0P75)WIKTOR (KJ0LYN, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
18 Pelantová Natálie (B3819)LAGADIR (KJ0I2E, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
19 Beldová Soňa (B3552)FABIEN 2 (KJ0XV6, K)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN-PJTO
PARAGAN JUMP TOUR - Hořovice
Výsledky
11. 9. – 13. 9.
B / Hořovice
JS OpatrnýBelmo s.r.o.

Pro větší detail klikněte!