Přihlásit se

Skoky
Cena Eliota 2021
Oficiální závody (CSN) / 211008A1
08.10.2021 - 10.10.2021
A / Praha Velká Chuchle
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0304 - V Team Prague Arena, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
A0064
Jaroslav Sedláček
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2313
Markéta Matoušková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0475
Monika Prokůpková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B1443
Ladislav Dub
CZE
Skoky
Stavitel
chief
Z9A0W
Magdolna Erdélyi
Skoky
Steward
E0109
Jan Metelka
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž, „Z“ na limitovaný čas – 100 cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
08.10.2021 8:00

40
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 16:48:40
#JezdecKůňSubjekt
1Zahoř Jan (D1638)<0YUM>JAMAICA 67 (KJ0YUM, K)Pavel Zahoř (MD0144)
2Čížková Nicol (J0R97)<0MHW>MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)Rescue and riders team (MC0307)
3Tomaidesová Sandra (B1990)<0ZWO>RISING STAR (KJ0ZWO, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
4Honigová Lenka (B3342)<0WC7>WALLIS-R (KJ0WC7, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
5Benešová Karolína (A1653)<0FV6>RÁCHEL 7 (KJ0FV6, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
6Horký Václav (C0688)<0ZHE>IMPRESSION (KJ0ZHE, H)JK Tandem (MC0163)
7Kohoutová Jana (D1280)<0ZR9>GALOSOFT PESETA (KJ0ZR9, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
8Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0ZZV>HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Potůčková Barbora (A1818)<0T44>CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
10Chadimová Hana (D2002)<0SDC>DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
11Siskosová Dominika (B3743)<0IO6>OLWEN (KJ0IO6, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
12Barešová Zuzana (J0EM6)<0RXY>TOP TORA QUALITY-SL (KJ0RXY, K)AUDIT SULICE (MA0124)
13Suchopárová Nikola (J0YHX)<10OT>DONDERSTEEN (KJ10OT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
14Lorencová Karolína (A3054)<0UT7>DYLANIA (KJ0UT7, K)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
15Šípová Magdaléna (J0VTM)<0V5Z>GUILANDO P (KJ0V5Z, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
16Padevětová Barbora (B0231)<0YR5>KING H.B (KJ0YR5, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
17Petříková Johanka (J0WMJ)<0RXT>BLAIR DK (KJ0RXT, K)AUDIT SULICE (MA0124)
18Brejlová Angela (J10F1)<0Y0V>GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
19Petříková Viktorie (J0WMK)<0YCI>BOSTA (KJ0YCI, K)AUDIT SULICE (MA0124)
20Příhodová Petra (J0ZOF)<10IH>BERUŠKA 12 (KJ10IH, K)Dragons Pardubice z. s. (MF0434)
21Smrčka Jakub (E1174)<0MN7>CAPRILORD (KJ0MN7, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
22Nechanická Kristýna (A1498)<0Z6I>RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
23Jindra Jaroslav (H0373)<0ZZB>CASSIUS CAY (KJ0ZZB, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
24Smaha Luděk (D0541)<1005>DUKE HTW Z (KJ1005, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
25Netušil Petr (E1342)<0YJQ>GRANCIER (KJ0YJQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
26Horká Gabriela (J0O6Y)<0VXZ>QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)JK Tandem (MC0163)
27Pleskačová Barbora (J0JKS)<0S3C>FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
28Zahoř Jan (D1638)<0XOY>RULANDO P. (KJ0XOY, V)Pavel Zahoř (MD0144)
29Čížková Nicol (J0R97)<0RXJ>FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)Rescue and riders team (MC0307)
30Adamková Kristýna (E1847)<0L87>BENTO 6 (KJ0L87, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
31Tomaidesová Sandra (B1990)<0ZWP>QUITELANO (KJ0ZWP, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
32Honigová Lenka (B3342)<0XUI>GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
33Benešová Karolína (A1653)<0Z7U>HICKSTEADAME (KJ0Z7U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
34Vernerová Anna (E2087)<0LSI>LE-BLANC Karsit (KJ0LSI, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
35Besedová Tereza (J0O38)<0JSG>RANSI (KJ0JSG, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
36Škobisová Renata (B1550)<0WQG>C´EST SON HISTOIRE (KJ0WQG, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
37Zigová Kateřina (E1020)<0Z0H>818001892 (KJ0Z0H, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
38Luža Jiří (D0299)<0YGU>RUNTIN R (KJ0YGU, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
39Mestenhauserová Kateřina (B1832)<101S>DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Pospěch Daniel (K0251)<106H>CARSTEN (KJ106H, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
Skoky
02_ Skoková soutěž, „ZL“ na čas – 110 cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.10.2021 10:00

58
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 16:48:40
#JezdecKůňSubjekt
1Kotalík Matěj (C0863)<0ZX4>CASALLA BLUE PS (KJ0ZX4, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
2Lánský Josef (B2511)<0YPI>CARTIER LB (KJ0YPI, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3Soukupová Petra (E2008)<0S66>LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
4Heckel Nicole (Z9AC1)<0009>LESLEY (KZ06D9, X)Německo (MZ0069)
5Vojtková Barbora (A1145)<0Z6A>CAROLIN (KJ0Z6A, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6Vojtková Alžběta (A1146)<10EJ>CASSANDRA DE LIS (KJ10EJ, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
7Pospíšil Ondřej (E0549)<10FV>HD CHALLI (KJ10FV, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
8Krupičková Jana (J0W6Y)<0TCY>EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
9Müller Patrick (A3066)<102D>CASALLICO (KJ102D, V)Horse Academy (MA0047)
10Janatová Zuzana (B0942)<0ZV8>KIKI JHX 'JD (KJ0ZV8, K)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
11Doležal Petr (E1047)<0W56>GUIMERO-M (KJ0W56, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
12Suchopárová Nikola (J0YHX)<0L1H>RUMBA/ RUMBA TEREA (KJ0L1H, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
13Rýparová Anna (J0XRZ)<0XVT>TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
14Hlávka Jakub (F3043)<0LRS>CARMELIA-K (KJ0LRS, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
15Čížková Nicol (J0R97)<0Z57>IASHA (KJ0Z57, K)Rescue and riders team (MC0307)
16Půlpánová Adéla (B2630)<0YPD>BABALU Z (KJ0YPD, H)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
17Abrahámová Monika (A0908)<0G0Z>MOJITO (KJ0G0Z, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
18Nechanická Kristýna (A1498)<0MWQ>CONTINUE (KJ0MWQ, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
19Dohnal Petr (G0176)<0YST>CASANOVA BS (KJ0YST, H)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
20Kessnerová Lucie (A2036)<0VNO>FEINE LADY (KJ0VNO, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
21Ceplová Markéta (A0990)<0VWX>GUINNESS 2 (KJ0VWX, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
22Prášková Tereza (A1296)<0ZM6>BEN HUR (KJ0ZM6, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Monhartová Aneta (J0S5V)<0KP5>MYSTIK (KJ0KP5, H)JK Slapy (MC0247)
24Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
25Kohoutová Jana (D1280)<0WNF>VANELLOPE (KJ0WNF, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
26Kotalík Matěj (C0863)<0YVO>QUENTARIO DWERSE HAGEN (KJ0YVO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
27Pilátová Antonie (F4281)<0SP2>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
28Lánský Josef (B2511)<0YPK>CASPIEN LB (KJ0YPK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
29Kelemenová Nicole (D1833)<0Z2P>ROMANTIK (KJ0Z2P, V)Areál koní Kozolupy, z.s. (MD0272)
30Španko Emma Sophia (J0W1L)<0X3Z>CALVINO LB (KJ0X3Z, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
31Štiková Nina (D1370)<0YSU>LITTLE LENNOX (KJ0YSU, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Blažek Martin (B3122)<0T38>MONICA (KJ0T38, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
33Cherkasová Sofiya (J0QDI)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
34Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
35Vejdělková Lucie (F4416)<0JG0>REIKI (KJ0JG0, K)Horse Academy (MA0047)
36Třísková Kateřina (J0PF6)<0JJM>AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
37Dvořáková Linda (J0ZNL)<0FV5>KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
38Vejvodová Nela (J126F)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
39Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0UNZ>HILETTON (KJ0UNZ, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Frydrychová Barbora (K0253)<0W53>ULTIMO 2 (KJ0W53, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
41Buben Jan (F0369)<0XHB>ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
42Šťovíčková Miroslava (D1266)<0YO2>TACALICO (KJ0YO2, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
43Krýslová Nela (J0Y35)<0SVZ>ŠIPKA II 1 (KJ0SVZ, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
44Lorencová Karolína (A3054)<0UT7>DYLANIA (KJ0UT7, K)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
45Soukupová Petra (E2008)<0HO3>REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
46Doležalová Kristýna (G1984)<10CF>EVER GIVEN (KJ10CF, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
47Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)<0M1L>FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
48Heckel Nicole (Z9AC1)<06AP>LOLITA 254 (KZ06AP, X)Německo (MZ0069)
49Vojtková Barbora (A1145)<0Z69>CRUSTAK (KJ0Z69, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
50Pospíšil Ondřej (E0549)<10SX>CEDRICK (KJ10SX, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
51Pilátová Antonie (F4281)<0U8J>GUCCI 7 (KJ0U8J, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
52Mašková Štěpánka (J0VR3)<0T4M>METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
53Krupičková Jana (J0W6Y)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
54Müller Patrick (A3066)<00VX>CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
55Janatová Zuzana (B0942)<0YJO>PERLE DER NATUR 'JD (KJ0YJO, K)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
56Kotalík Matěj (C0863)<0V60>GUIBET P (KJ0V60, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
57Lánský Josef (B2511)<0YPL>TOP STAR LB (KJ0YPL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
58Abrahámová Monika (A0908)<0UNQ>CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
Skoky
03_ Skoková soutěž, „L**“ na čas – 120 cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.10.2021 12:30

62
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.10.2021 10:59:58
#JezdecKůňSubjekt
1Pospěch Daniel (K0251)<0YZK>FLY JACK (KJ0YZK, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
2Dohnal Petr (G0176)<0N02>QUAID P. (KJ0N02, V)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
3Skutecký Viktor (A2238)<0ZQF>UCAPITOL (KJ0ZQF, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
4Heckel Hardy (Z9ABY)<0010>CORA (KZ06DA, X)Německo (MZ0069)
5Horký Václav (C0688)<0X6Q>CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
6Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
7Růžičková Kateřina (A2184)<0UAF>LONDON 3 (KJ0UAF, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
8Fenclová Vladislava (D0132)<0YN4>JEBEA HH (KJ0YN4, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
9Pospíšil Ondřej (E0549)<0XZW>AMARETTO (KJ0XZW, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
10Šmejkalová Zuzana (B3605)<0MYJ>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
11Dudová Anna Marie (J0SJ1)<10KH>ELDONA LANDAISE (KJ10KH, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
12Adam Přemysl (B2208)<0XCM>TIMOTI-S (KJ0XCM, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
13Janatová Zuzana (B0942)<0ZVQ>KARLSON (KJ0ZVQ, V)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
14Lánský Josef (B2511)<0SGP>LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
15Prášková Tereza (A1296)<0YAK>PASTIS D'O (KJ0YAK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16Metelková Andrea (B0092)<0MOH>JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
17Půlpánová Adéla (B2630)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
18Egrová Nikola (D1982)<0ZJL>BALOTELLI (KJ0ZJL, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19Smrčka Jakub (E1174)<0XER>QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
20Táboříková Jana (C1038)<0S8L>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
21Španko Emma Sophia (J0W1L)<00YP>EDITH PIAF HF ALKAPET (KJ00YP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
22Štefková Petra (G0999)<0ISB>FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
23Müller Patrick (A3066)<0SJ8>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
24Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
25Buben Jan (F0369)<0VK1>FIONA VI (KJ0VK1, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
26Saláková Ema (J0T5U)<0L1W>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
27Hanušová Kateřina (A0314)<0VTV>GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
28Mayer Jiří (A0043)<0KV9>MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
29Pospěch Daniel (K0251)<0X2U>ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
30Dohnal Petr (G0176)<0Z58>PEACHES BS (KJ0Z58, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
31Skutecký Viktor (A2238)<0VFQ>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
32Vojtková Alžběta (A1146)<0XF4>KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
33Vojtková Barbora (A1145)<0Z0D>CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34Lužová Kateřina (D1371)<0TY9>LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
35Levová Barbora (K0206)<00VP>BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
36Humeni Vanesa (A2203)<0J4Z>AVALANCHE N (KJ0J4Z, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
37Vaňková Klára (G2955)<0S2M>QUICK ONE (KJ0S2M, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
38Nágr Ondřej (D0257)<0WRF>CORNESSINI (KJ0WRF, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
39Nechanická Kristýna (A1498)<0KN5>CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
40Šťovíčková Miroslava (D1266)<0V6W>ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
41Štiková Nina (D1370)<0H97>CASALLY (KJ0H97, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
42Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
43Heckel Hardy (Z9ABY)<06AL>QUINTO 102 (KZ06AL, X)Německo (MZ0069)
44Horký Václav (C0688)<0MBY>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
45Jílková Karolína (J0RQS)<0LPV>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
46Růžičková Kateřina (A2184)<0X5Y>COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
47Fenclová Vladislava (D0132)<0YN3>KASPER 2 (KJ0YN3, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
48Prachová Tereza (D1895)<0YUG>KORUSA (KJ0YUG, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
49Pospíšil Ondřej (E0549)<10MX>CATINO 1 (KJ10MX, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
50Heřmanová Lenka (B3072)<0VO1>CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Židovice (ME0147)
51Šmejkalová Zuzana (B3605)<0JQY>AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
52Dudová Anna Marie (J0SJ1)<0ZB5>FARAMBOLE (KJ0ZB5, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
53Mašková Štěpánka (J0VR3)<0K6S>KAIRO 1 (KJ0K6S, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
54Dajbychova Sarah (J0VQJ)<0WE8>EOLITA 1 (KJ0WE8, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
55Adam Přemysl (B2208)<0KYS>CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
56Janatová Zuzana (B0942)<0YIN>KADAR V.L. (KJ0YIN, V)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
57Dohnal Petr (G0176)<10FH>BABALOU F (KJ10FH, V)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
58Prášková Tereza (A1296)<108I>LENSKY (KJ108I, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
59Skutecký Viktor (A2238)<00VS>MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
60Abrahámová Monika (A0908)<0UNP>LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
61Šíchová Renata (A1173)<0IIY>CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
62Saláková Ema (J0T5U)<10EH>ONASIS VD BISSCHOP (KJ10EH, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
Skoky
04_ Skoková soutěž, „S**“ dvoufázové skákání – 130/130 cm
Běžná do 130 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
08.10.2021 15:15

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.10.2021 14:38:15
#JezdecKůňSubjekt
1Doležal Filip (E1023)<0WGJ>KINGSTON E (KJ0WGJ, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
2Heckel Hardy (Z9ABY)<06AU>CLAYRE (KZ06AU, X)Německo (MZ0069)
3Skutecký Viktor (A2238)<0NOR>G-STAR 1 (KJ0NOR, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
4Dohnal Petr (G0176)<0VYU>CANTHAGA (KJ0VYU, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
5Soukupová Natálie (A2123)<0UAE>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
6Horký Václav (C0688)<0X6R>GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
7Najmanová Laura (B3689)<0XOJ>LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Španko Emma Sophia (J0W1L)<0IZP>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
9Kotalík Matěj (C0863)<0SRV>DANUBIA (KJ0SRV, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
10Dvořáková Karolína (C1609)<0VYD>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
11Prachová Tereza (D1895)<0SGI>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
13Aschenbrier Viktor (F0980)<0WX0>CASTIO (KJ0WX0, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
14Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN7>NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
15Rýparová Anna (J0XRZ)<0TP3>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
16Hrubešová Dominika (A1527)<0LMY>APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
17Smaha Luděk (D0541)<0WRW>ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
18Štefková Petra (G0999)<0JNX>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
19Pospíšil Ondřej (E0549)<10MV>EXCELLENCE HDS (KJ10MV, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
20Doležal Filip (E1023)<0Y04>PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
21Heckel Hardy (Z9ABY)<06AS>DSP LENA - BELLINI (KZ06AS, X)Německo (MZ0069)
22Hrnková Alžběta (J0NW2)<0TS1>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
23Hanušová Kateřina (A0314)<0LUC>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
24Hanuščinová Michala (D0769)<0KUF>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
25Vojtková Barbora (A1145)<0SEQ>CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
26Skutecký Viktor (A2238)<0JR5>HERCULE VD CAATSHOEVE (KJ0JR5, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
27Dohnal Petr (G0176)<0LK0>TASHITA (KJ0LK0, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
28Soukupová Natálie (A2123)<0U8P>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
29Horký Václav (C0688)<0JJ4>ASILE DE PAIX P (KJ0JJ4, K)JK Tandem (MC0163)
30Najmanová Laura (B3689)<0K96>LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
31Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGL>LONGINES LB (KJ0SGL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32Dvořáková Karolína (C1609)<0NXD>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
33Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
34Kotalík Matěj (C0863)<0J7N>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
35Doležal Filip (E1023)<0YUC>COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
36Heckel Hardy (Z9ABY)<0011>QUINT (KZ06DB, X)Německo (MZ0069)
37Nágr Ondřej (D0257)<0JEU>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
38Bardon Jan (B2022)<0VJW>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
Skoky
05_ Skoková soutěž „ZL“ na čas – 110 cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
09.10.2021 9:00

65
Poslední aktualizace startovní listiny: 09.10.2021 08:37:42
#JezdecKůňSubjekt
1Lánský Josef (B2511)<0YPI>CARTIER LB (KJ0YPI, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
2Tomaidesová Sandra (B1990)<0ZWP>QUITELANO (KJ0ZWP, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
3Soukupová Petra (E2008)<0S66>LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
4Krupičková Jana (J0W6Y)<0TCY>EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
5Suchopárová Nikola (J0YHX)<0L1H>RUMBA/ RUMBA TEREA (KJ0L1H, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
6Pospěch Daniel (K0251)<0X2U>ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
7Čáslavová Natálie (A3058)<0J1I>GALISTO-S (KJ0J1I, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
8Čížková Nicol (J0R97)<0Z57>IASHA (KJ0Z57, K)Rescue and riders team (MC0307)
9Šíma Jaroslav (D1419)<0X3U>SINDIBAD-H (KJ0X3U, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
10Zigová Kateřina (E1020)<0Z0H>818001892 (KJ0Z0H, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
11Kohoutová Jana (D1280)<0ZR9>GALOSOFT PESETA (KJ0ZR9, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
12Hůrková Sandra (B2947)<10JN>LOULITA (KJ10JN, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
13Šachová Šárka (F2593)<0UV9>KIARA 79 (KJ0UV9, K)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
14Španko Emma Sophia (J0W1L)<0X3Z>CALVINO LB (KJ0X3Z, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
15Padevětová Barbora (B0231)<0YR5>KING H.B (KJ0YR5, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
16Luža Jiří (D0299)<0YGU>RUNTIN R (KJ0YGU, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17Doležal Petr (E1047)<0W56>GUIMERO-M (KJ0W56, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
18Štechová Markéta (J0R11)<0J7T>CENTUS (KJ0J7T, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
19Bendová Marie (A1904)<0CEI>LE PATRON M (KJ0CEI, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
20Adamková Kristýna (E1847)<0L87>BENTO 6 (KJ0L87, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
21Hanušová Eliška (B3420)<0Z8A>COSTADOR (KJ0Z8A, V)Stáj Housa (MB0156)
22Smrčková Lucie (B3265)<0VJV>INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
23Pospíšil Ondřej (E0549)<10FV>HD CHALLI (KJ10FV, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
24Smaha Luděk (D0541)<1005>DUKE HTW Z (KJ1005, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
25Šťovíčková Miroslava (D1266)<0YO2>TACALICO (KJ0YO2, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
26Egrová Nikola (D1982)<0L1J>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
27Nosková Sofie (D1892)<0WY8>CALITO-KL (KJ0WY8, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
28Půlpánová Adéla (B2630)<0YPD>BABALU Z (KJ0YPD, H)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
29Wiesnerová Karolína (B3338)<0W1O>JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
30Mašková Štěpánka (J0VR3)<0T4M>METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
31Pilátová Antonie (F4281)<0U8J>GUCCI 7 (KJ0U8J, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
32Lánský Josef (B2511)<0YPK>CASPIEN LB (KJ0YPK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
33Doležalová Kristýna (G1984)<10CF>EVER GIVEN (KJ10CF, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
34Vojtková Barbora (A1145)<0Z6A>CAROLIN (KJ0Z6A, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
35Vojtková Alžběta (A1146)<10EJ>CASSANDRA DE LIS (KJ10EJ, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
36Monhartová Aneta (J0S5V)<0KP5>MYSTIK (KJ0KP5, H)JK Slapy (MC0247)
37Vejvodová Nela (J126F)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
38Nechanická Kristýna (A1498)<0Z6I>RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
39Bečvářová Helena (D1981)<0ZFL>ICE BRAKER E.B (IMPERIOR) (KJ0ZFL, H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
40Ceplová Markéta (A0990)<0VWX>GUINNESS 2 (KJ0VWX, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
41Kessnerová Lucie (A2036)<0VNO>FEINE LADY (KJ0VNO, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
42Heckel Nicole (Z9AC1)<0009>LESLEY (KZ06D9, X)Německo (MZ0069)
43Pavlečková Lucie (J0O5Q)<0TCD>LASAGNA L D'15 (KJ0TCD, K)JK Dance and Jump (MA0171)
44Cherkasová Sofiya (J0QDI)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
45Dohnal Petr (G0176)<0YST>CASANOVA BS (KJ0YST, H)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
46Dvořáková Linda (J0ZNL)<0FV5>KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
47Štiková Nina (D1370)<0YSU>LITTLE LENNOX (KJ0YSU, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
48Návojová Kateřina (L0106)<0A3W>TEREZKA 1 (KJ0A3W, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
49Rechnerová Martina (K0127)<0OAN>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
50Smrčka Jakub (E1174)<0MN7>CAPRILORD (KJ0MN7, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
51Potůčková Barbora (A1818)<0T44>CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
52Horká Gabriela (J0O6Y)<0VXZ>QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)JK Tandem (MC0163)
53Petrus Jakub (F2435)<0UC1>KIRA 6 (KJ0UC1, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
54Tomaidesová Sandra (B1990)<0ZWO>RISING STAR (KJ0ZWO, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
55Soukupová Petra (E2008)<0HO3>REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
56Krupičková Jana (J0W6Y)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
57Suchopárová Nikola (J0YHX)<10OT>DONDERSTEEN (KJ10OT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
58Pospěch Daniel (K0251)<106H>CARSTEN (KJ106H, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
59Čáslavová Natálie (A3058)<0L3M>ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
60Čížková Nicol (J0R97)<0RXJ>FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)Rescue and riders team (MC0307)
61Šíma Jaroslav (D1419)<0Z2Q>QIKI SUE VAN HET NETEHOF (KJ0Z2Q, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
62Zigová Kateřina (E1020)<0V3P>GARTINO (KJ0V3P, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
63Kohoutová Jana (D1280)<0WNF>VANELLOPE (KJ0WNF, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
64Lánský Josef (B2511)<0YPL>TOP STAR LB (KJ0YPL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
65Pilátová Antonie (F4281)<0SP2>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
Skoky
06_ Skoková soutěž „L**“ na čas – 120 cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
09.10.2021 11:30

70
Poslední aktualizace startovní listiny: 09.10.2021 10:40:11
#JezdecKůňSubjekt
1Müller Patrick (A3066)<00VX>CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
2Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGP>LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3Kotalík Matěj (C0863)<0ZX4>CASALLA BLUE PS (KJ0ZX4, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
4Pospíšil Ondřej (E0549)<10SX>CEDRICK (KJ10SX, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
5Skutecký Viktor (A2238)<0ZQF>UCAPITOL (KJ0ZQF, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
6Fenclová Vladislava (D0132)<0YN4>JEBEA HH (KJ0YN4, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
7Heckel Hardy (Z9ABY)<06AL>QUINTO 102 (KZ06AL, X)Německo (MZ0069)
8Libichová Natálie (J0QXE)<0VYK>GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)JK Sedlářství Libich (MB0554)
9Nechanická Kristýna (A1498)<0MWQ>CONTINUE (KJ0MWQ, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
10Vojtková Barbora (A1145)<0Z0D>CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
11Vojtková Alžběta (A1146)<0XF4>KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
12Tesaříková Julie (A3057)<0UP3>ALTER EGO (KJ0UP3, V)JK Dance and Jump (MA0171)
13Richterová Helena (B2407)<0KV2>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
14Dohnal Petr (G0176)<10FH>BABALOU F (KJ10FH, V)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
15Soudková Anna (J0WC2)<0HYD>LUCKY LORD (KJ0HYD, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
16Pavlečková Lucie (J0O5Q)<0MXO>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)JK Dance and Jump (MA0171)
17Vaňková Klára (G2955)<0S2M>QUICK ONE (KJ0S2M, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
18Štefková Petra (G0999)<0ISB>FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
19Abrahámová Monika (A0908)<0G0Z>MOJITO (KJ0G0Z, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
20Smrčka Jakub (E1174)<0XER>QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
21Říhová Sandra (B2684)<0MLX>CLEOPATRA 5 (KJ0MLX, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
22Růžičková Kateřina (A2184)<0UAF>LONDON 3 (KJ0UAF, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
23Frydrychová Barbora (K0253)<0W53>ULTIMO 2 (KJ0W53, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
24Dudová Anna Marie (J0SJ1)<0ZB5>FARAMBOLE (KJ0ZB5, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
25Rýparová Anna (J0XRZ)<0XVT>TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
26Krýslová Nela (J0Y35)<0SVZ>ŠIPKA II 1 (KJ0SVZ, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
27Kaclíková Kristýna (A1476)<0J1M>AVGE-Ř (KJ0J1M, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
28Metelková Andrea (B0092)<0MOH>JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
29Třísková Kateřina (J0PF6)<0JJM>AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
30Holíková Iva (B1557)<0MHW>MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
31Španko Emma Sophia (J0W1L)<00YP>EDITH PIAF HF ALKAPET (KJ00YP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32Müller Patrick (A3066)<102D>CASALLICO (KJ102D, V)Horse Academy (MA0047)
33Kotalík Matěj (C0863)<0YVO>QUENTARIO DWERSE HAGEN (KJ0YVO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
34Pospíšil Ondřej (E0549)<0XZW>AMARETTO (KJ0XZW, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
35Skutecký Viktor (A2238)<0VFQ>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
36Abtová Anna (A2258)<0XCX>MY HAPPY GIRL-KL (KJ0XCX, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
37Táboříková Jana (C1038)<0S8L>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
38Mašková Štěpánka (J0VR3)<0K6S>KAIRO 1 (KJ0K6S, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
39Kudějová Barbora (B2800)<00TM>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
40Štechová Kateřina (B3832)<0IRG>CODROIPO (KJ0IRG, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
41Vejdělková Lucie (F4416)<0JG0>REIKI (KJ0JG0, K)Horse Academy (MA0047)
42Škodová Markéta (B3332)<0EI0>VALENTÝNKA 1 (KJ0EI0, K)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
43Doležalová Kristýna (G1984)<0YZK>FLY JACK (KJ0YZK, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
44Heckel Nicole (Z9AC1)<06AP>LOLITA 254 (KZ06AP, X)Německo (MZ0069)
45Blažek Martin (B3122)<0T38>MONICA (KJ0T38, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
46Buben Jan (F0369)<0XHB>ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
47Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
48Hubáčková Kristýna (J0PWQ)<0GYT>BREAK DANCE Orling (KJ0GYT, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
49Najmanová Laura (B3689)<00XI>BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
50Najmanová Sofie (B3119)<0ZMM>CHECKI-CHUCK (KJ0ZMM, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
51Hrubešová Dominika (A1527)<0N0A>GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
52Fenclová Vladislava (D0132)<0YN3>KASPER 2 (KJ0YN3, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
53Heckel Hardy (Z9ABY)<0010>CORA (KZ06DA, X)Německo (MZ0069)
54Libichová Natálie (J0QXE)<0Z7I>FERLIN J (KJ0Z7I, V)JK Sedlářství Libich (MB0554)
55Nechanická Kristýna (A1498)<0KN5>CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
56Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
57Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)<0M1L>FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
58Vojtková Barbora (A1145)<0Z69>CRUSTAK (KJ0Z69, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
59Tesaříková Julie (A3057)<0TLG>VIVALDI Z (KJ0TLG, V)JK Dance and Jump (MA0171)
60Richterová Helena (B2407)<0MY3>LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
61Dohnal Petr (G0176)<0Z58>PEACHES BS (KJ0Z58, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
62Smrčka Jakub (E1174)<0UNP>LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
63Abrahámová Monika (A0908)<0UNQ>CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
64Šíchová Renata (A1173)<0IIY>CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
65Španko Emma Sophia (J0W1L)<0IZP>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
66Skutecký Viktor (A2238)<00VS>MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
67Kotalík Matěj (C0863)<0V60>GUIBET P (KJ0V60, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
68Müller Patrick (A3066)<0SJ8>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
69Pospíšil Ondřej (E0549)<10MX>CATINO 1 (KJ10MX, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
70Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0Y5Y>QUENSIS (KJ0Y5Y, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
07_ Skoková soutěž „S**“ dvoufázové skákání – 130/135 cm
Běžná do 130 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
09.10.2021 14:00

61
Poslední aktualizace startovní listiny: 09.10.2021 13:31:18
#JezdecKůňSubjekt
1Doležal Filip (E1023)<0YUC>COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
2Helebrantová Anna (A1963)<0S4S>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
3Pařenicová Petra (A2138)<0Z8Y>U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
4Dvořáková Karolína (C1609)<0VYD>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5Adam Přemysl (B2208)<0XCM>TIMOTI-S (KJ0XCM, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
6Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
7Horký Václav (C0688)<0X6Q>CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
8Najmanová Sofie (B3119)<0WN8>JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Saláková Ema (J0T5U)<0L1W>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
10Dohnal Petr (G0176)<0VYU>CANTHAGA (KJ0VYU, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
11Najmanová Laura (B3689)<0XOJ>LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Hrubešová Dominika (A1527)<0LMY>APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
13Levová Barbora (K0206)<00VP>BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
14Hanušová Kateřina (A0314)<0VTV>GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
15Pekárková Iva (B0394)<0J8A>QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
16Kabátová Alena (A1860)<0MBN>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
17Pospíšil Ondřej (E0549)<10MV>EXCELLENCE HDS (KJ10MV, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
18Buben Jan (F0369)<0VK1>FIONA VI (KJ0VK1, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
19Lánský Josef (B2511)<0VHA>LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
20Hušková Veronika (E1941)<0MDL>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
21Dudová Anna Marie (J0SJ1)<10KH>ELDONA LANDAISE (KJ10KH, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
22Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0SGE>TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
23Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
24Gaudník Milan (A0099)<0LLW>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
25Aschenbrier Viktor (F0980)<0WX0>CASTIO (KJ0WX0, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
26Šťovíčková Miroslava (D1266)<0V6W>ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
27Růžičková Kateřina (A2184)<0X5Y>COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
28Doležal Filip (E1023)<0Y04>PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
29Helebrantová Anna (A1963)<0T1R>CIKADDO (KJ0T1R, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
30Abtová Anna (A2258)<0VN6>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
31Pařenicová Petra (A2138)<0VH3>CRAZY 3 (KJ0VH3, K)AUDIT SULICE (MA0124)
32Dajbychova Sarah (J0VQJ)<0WE8>EOLITA 1 (KJ0WE8, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
33Soukupová Natálie (A2123)<0UAE>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
34Heckel Hardy (Z9ABY)<06AU>CLAYRE (KZ06AU, X)Německo (MZ0069)
35Nágr Ondřej (D0257)<0WRF>CORNESSINI (KJ0WRF, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
36Pospěch Daniel (K0251)<0YZK>FLY JACK (KJ0YZK, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
37Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
38Štefková Petra (G0999)<0JNX>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
39Štiková Nina (D1370)<0H97>CASALLY (KJ0H97, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
40Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGL>LONGINES LB (KJ0SGL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
41Půlpánová Adéla (B2630)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
42Egrová Nikola (D1982)<0ZJL>BALOTELLI (KJ0ZJL, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
43Skutecký Viktor (A2238)<0JR5>HERCULE VD CAATSHOEVE (KJ0JR5, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
44Lužová Kateřina (D1371)<0TY9>LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
45Rýparová Anna (J0XRZ)<0TP3>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
46Dvořáková Karolína (C1609)<0NXD>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
47Jindra Jaroslav (H0373)<0K91>KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
48Adam Přemysl (B2208)<0KYS>CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
49Jílková Karolína (J0RQS)<0LPV>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
50Horký Václav (C0688)<0MBY>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
51Najmanová Sofie (B3119)<0TZ7>NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
52Saláková Ema (J0T5U)<10EH>ONASIS VD BISSCHOP (KJ10EH, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
53Dohnal Petr (G0176)<0N02>QUAID P. (KJ0N02, V)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
54Hanušová Eliška (B3420)<0MC7>LA CARTHAGINA (KJ0MC7, K)Stáj Housa (MB0156)
55Mayer Jiří (A0043)<0LUB>ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
56Najmanová Laura (B3689)<0K96>LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
57Doležal Filip (E1023)<0WGJ>KINGSTON E (KJ0WGJ, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
58Helebrantová Anna (A1963)<0VTN>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
59Pařenicová Petra (A2138)<0TYB>ZETA 2 (KJ0TYB, K)AUDIT SULICE (MA0124)
60Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0X6B>GRAZIE 1 (KJ0X6B, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
61Heřmanová Lenka (B3072)<0VO1>CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Židovice (ME0147)
Skoky
08_ Skoková soutěž „ST**“ na čas – 140 cm
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas /
09.10.2021 16:30

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 16:48:40
#JezdecKůňSubjekt
1Doležal Filip (E1023)<0Y03>CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
2Horký Václav (C0688)<0JJ4>ASILE DE PAIX P (KJ0JJ4, K)JK Tandem (MC0163)
3Kotalík Matěj (C0863)<0SRV>DANUBIA (KJ0SRV, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
4Heckel Hardy (Z9ABY)<0011>QUINT (KZ06DB, X)Německo (MZ0069)
5Jindra Jaroslav (H0373)<0KKX>CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
6Skutecký Viktor (A2238)<0NOR>G-STAR 1 (KJ0NOR, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
7Bardon Jan (B2022)<0VJW>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
8Soukupová Natálie (A2123)<0U8P>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
9Nágr Ondřej (D0257)<0JEU>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
10Hanuščinová Michala (D0769)<0KUF>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
11Dohnal Petr (G0176)<0LK0>TASHITA (KJ0LK0, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
12Smaha Luděk (D0541)<0WRW>ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
13Plšek Tomáš (A1780)<0YDV>KATAPULT 1 (KJ0YDV, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
14Zigová Kateřina (E1020)<0VMF>SUMMER COAT (KJ0VMF, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
15Pařenicová Petra (A2138)<0LAF>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
16Vojtková Alžběta (A1146)<0MN6>CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
17Vojtková Barbora (A1145)<0SEQ>CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
18Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN7>NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
19Grünthalová Nicola (B2769)<0M39>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
20Hanušová Kateřina (A0314)<0LUC>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
21Doležal Filip (E1023)<0TMO>NAGANO 2 (KJ0TMO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
22Horký Václav (C0688)<0X6R>GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
23Kotalík Matěj (C0863)<0J7N>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
24Heckel Hardy (Z9ABY)<06AS>DSP LENA - BELLINI (KZ06AS, X)Německo (MZ0069)
25Jindra Jaroslav (H0373)<0LSN>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
Skoky
10_ Skoková soutěž „L**“ na čas – 120 cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
10.10.2021 8:30

81
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 08:04:34
#JezdecKůňSubjekt
1Dohnal Petr (G0176)<10FH>BABALOU F (KJ10FH, V)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
2Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGP>LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3Smrčka Jakub (E1174)<0UNP>LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
4Pospíšil Ondřej (E0549)<0XZW>AMARETTO (KJ0XZW, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
5Kotalík Matěj (C0863)<0YVO>QUENTARIO DWERSE HAGEN (KJ0YVO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
6Horký Václav (C0688)<0MBY>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
7Tesaříková Julie (A3057)<0TLG>VIVALDI Z (KJ0TLG, V)JK Dance and Jump (MA0171)
8Nechanická Kristýna (A1498)<0KN5>CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
9Šťovíčková Miroslava (D1266)<0YO2>TACALICO (KJ0YO2, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
10Heckel Nicole (Z9AC1)<0009>LESLEY (KZ06D9, X)Německo (MZ0069)
11Vojtková Barbora (A1145)<0Z0D>CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
12Vojtková Alžběta (A1146)<0XF4>KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13Krupičková Jana (J0W6Y)<0TCY>EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
14Pavlečková Lucie (J0O5Q)<0MXO>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)JK Dance and Jump (MA0171)
15Plšek Tomáš (A1780)<0YDW>IMPORTANT (KJ0YDW, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
16Půlpánová Adéla (B2630)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
17Heckel Hardy (Z9ABY)<06AL>QUINTO 102 (KZ06AL, X)Německo (MZ0069)
18Šíma Jaroslav (D1419)<0X3U>SINDIBAD-H (KJ0X3U, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
19Skutecký Viktor (A2238)<0ZQF>UCAPITOL (KJ0ZQF, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
20Vejvodová Nela (J126F)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
21Monhartová Aneta (J0S5V)<0KP5>MYSTIK (KJ0KP5, H)JK Slapy (MC0247)
22Poláková Anna (J0WBQ)<0H0M>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
23Táboříková Jana (C1038)<0S8L>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
24Nosková Sofie (D1892)<0WY8>CALITO-KL (KJ0WY8, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
25Nováková Karolína (A3069)<0HYP>FALKE (KJ0HYP, V)AUDIT SULICE (MA0124)
26Wiesnerová Karolína (B3338)<0W1O>JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
27Kolářová Lenka (B3404)<0XY8>KVESTOR (KJ0XY8, V)Stáj Šlechta (ME0146)
28Hůrková Sandra (B2947)<10JN>LOULITA (KJ10JN, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
29Černíková Laura (J0ZFK)<092P>GUFFY (KJ092P, V)Stáj Šlechta (ME0146)
30Weidnerová Linda (J0TFY)<101U>NEWCASTLE DWERSE HAGEN (KJ101U, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
31Růžičková Kateřina (A2184)<0UAF>LONDON 3 (KJ0UAF, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
32Šlechta Martin (E0689)<0VFC>GARP 3 (KJ0VFC, V)Stáj Šlechta (ME0146)
33Bečvářová Helena (D1981)<0ZFL>ICE BRAKER E.B (IMPERIOR) (KJ0ZFL, H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
34Cherkasová Sofiya (J0QDI)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
35Humeni Vanesa (A2203)<0J4Z>AVALANCHE N (KJ0J4Z, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
36Heřmanová Lenka (B3072)<0VO1>CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Židovice (ME0147)
37Lužová Kateřina (D1371)<0TY9>LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
38Müller Patrick (A3066)<0SJ8>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
39Dohnal Petr (G0176)<0Z58>PEACHES BS (KJ0Z58, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
40Smrčka Jakub (E1174)<0XER>QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
41Španko Emma Sophia (J0W1L)<0X3Z>CALVINO LB (KJ0X3Z, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
42Holíková Iva (B1557)<0MHW>MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
43Kotalík Matěj (C0863)<0V60>GUIBET P (KJ0V60, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
44Hrachová Kateřina (D1912)<0U0G>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
45Čáslavová Natálie (A3058)<0L3M>ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
46Prachová Tereza (D1895)<0YUG>KORUSA (KJ0YUG, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
47Moulisová Barbora (D1908)<0JK4>ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
48Dvořáková Karolína (C1609)<0MDF>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
49Kabátová Alena (A1860)<0MBN>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
50Smrčková Lucie (B3265)<0VJV>INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
51Rýparová Anna (J0XRZ)<0XVT>TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
52Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
53Nágr Ondřej (D0257)<0WRF>CORNESSINI (KJ0WRF, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
54Třísková Kateřina (J0PF6)<0JJM>AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
55Krýslová Nela (J0Y35)<0SVZ>ŠIPKA II 1 (KJ0SVZ, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
56Frydrychová Barbora (K0253)<0W53>ULTIMO 2 (KJ0W53, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
57Štefková Petra (G0999)<0ISB>FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
58Richterová Helena (B2407)<0KV2>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
59Najmanová Laura (B3689)<00XI>BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
60Najmanová Sofie (B3119)<0ZMM>CHECKI-CHUCK (KJ0ZMM, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
61Pospíšil Ondřej (E0549)<10SX>CEDRICK (KJ10SX, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
62Horký Václav (C0688)<0X6Q>CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
63Tesaříková Julie (A3057)<0UP3>ALTER EGO (KJ0UP3, V)JK Dance and Jump (MA0171)
64Nechanická Kristýna (A1498)<0MWQ>CONTINUE (KJ0MWQ, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
65Šťovíčková Miroslava (D1266)<0V6W>ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
66Vojtková Barbora (A1145)<0Z69>CRUSTAK (KJ0Z69, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
67Heckel Nicole (Z9AC1)<06AP>LOLITA 254 (KZ06AP, X)Německo (MZ0069)
68Trčová Veronika (B3287)<0UYV>GALETTA JJ (KJ0UYV, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
69Krupičková Jana (J0W6Y)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
70Pavlečková Lucie (J0O5Q)<0TCD>LASAGNA L D'15 (KJ0TCD, K)JK Dance and Jump (MA0171)
71Plšek Tomáš (A1780)<0X1H>B-FREYDIS BLUE (KJ0X1H, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
72Skutecký Viktor (A2238)<00VS>MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
73Kotalík Matěj (C0863)<0ZX4>CASALLA BLUE PS (KJ0ZX4, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
74Půlpánová Adéla (B2630)<0YPD>BABALU Z (KJ0YPD, H)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
75Heckel Hardy (Z9ABY)<0010>CORA (KZ06DA, X)Německo (MZ0069)
76Šíma Jaroslav (D1419)<0Z2Q>QIKI SUE VAN HET NETEHOF (KJ0Z2Q, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
77Müller Patrick (A3066)<00VX>CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
78Dohnal Petr (G0176)<0YST>CASANOVA BS (KJ0YST, H)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
79Španko Emma Sophia (J0W1L)<00YP>EDITH PIAF HF ALKAPET (KJ00YP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
80Smrčka Jakub (E1174)<0IIY>CAPTURE (KJ0IIY, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
81Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0Y5Y>QUENSIS (KJ0Y5Y, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
11_ Skoková soutěž „ST*“ s 1 rozeskakováním – 135 cm
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
10.10.2021 11:30

44
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 10:58:24
#JezdecKůňSubjekt
1Pařenicová Petra (A2138)<0Z8Y>U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
2Najmanová Laura (B3689)<0XOJ>LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3Libichová Natálie (J0QXE)<0VYK>GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)JK Sedlářství Libich (MB0554)
4Doležal Filip (E1023)<0XJP>ENZO / EPSON DES FRESNES (KJ0XJP, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
5Najmanová Sofie (B3119)<0WN8>JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
7Dvořáková Karolína (C1609)<0VYD>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8Skutecký Viktor (A2238)<0JR5>HERCULE VD CAATSHOEVE (KJ0JR5, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
9Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0SGE>TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Dohnal Petr (G0176)<0N02>QUAID P. (KJ0N02, V)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
11Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
12Hrubešová Dominika (A1527)<0N0A>GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
13Horký Václav (C0688)<0X6R>GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
14Hušková Veronika (E1941)<0MDL>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
15Poláková Anna (J0WBQ)<0H0M>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
16Štefková Petra (G0999)<0JNX>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
17Heckel Hardy (Z9ABY)<06AU>CLAYRE (KZ06AU, X)Německo (MZ0069)
18Richterová Helena (B2407)<0MY3>LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
19Rýparová Anna (J0XRZ)<0TP3>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
20Růžičková Kateřina (A2184)<0X5Y>COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
21Vašák Martin (B3272)<00ZZ>LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Prachová Tereza (D1895)<0SGI>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24Pospíšil Ondřej (E0549)<10MV>EXCELLENCE HDS (KJ10MV, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
25Španko Emma Sophia (J0W1L)<0SGL>LONGINES LB (KJ0SGL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
26Lánský Josef (B2511)<0VHA>LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
27Saláková Ema (J0T5U)<0L1W>GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
28Soukupová Natálie (A2123)<0U8P>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
29Weidnerová Linda (J0TFY)<0WBW>C'EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
30Pekárková Iva (B0394)<0J8A>QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
31Pařenicová Petra (A2138)<0TYB>ZETA 2 (KJ0TYB, K)AUDIT SULICE (MA0124)
32Libichová Natálie (J0QXE)<0Z7I>FERLIN J (KJ0Z7I, V)JK Sedlářství Libich (MB0554)
33Doležal Filip (E1023)<0W2O>DOLLAR-KL (KJ0W2O, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
34Najmanová Sofie (B3119)<0TZ7>NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Smaha Luděk (D0541)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
36Jílková Karolína (J0RQS)<0LPV>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
37Dvořáková Karolína (C1609)<0NXD>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
38Skutecký Viktor (A2238)<0NOR>G-STAR 1 (KJ0NOR, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
39Dohnal Petr (G0176)<0VYU>CANTHAGA (KJ0VYU, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
40Smrčka Jakub (E1174)<0XER>QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
41Hrubešová Dominika (A1527)<0LMY>APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
42Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0X6B>GRAZIE 1 (KJ0X6B, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
43Horký Václav (C0688)<0JJ4>ASILE DE PAIX P (KJ0JJ4, K)JK Tandem (MC0163)
44Najmanová Laura (B3689)<0K96>LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
Skoky
12_ CENA ELIOTA 2021
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
10.10.2021 14:30

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 14:24:18
#JezdecKůňSubjekt
1Helebrantová Anna (A1963)<0S4S>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
2Doležal Filip (E1023)<0Y03>CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
3Kotalík Matěj (C0863)<0SRV>DANUBIA (KJ0SRV, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
4Heckel Hardy (Z9ABY)<06AS>DSP LENA - BELLINI (KZ06AS, X)Německo (MZ0069)
5Jindra Jaroslav (H0373)<0KKX>CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
6Najmanová Sofie (B3119)<0TZ7>NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Plšek Tomáš (A1780)<0YDV>KATAPULT 1 (KJ0YDV, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
8Grünthalová Nicola (B2769)<0M39>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
9Hanuščinová Michala (D0769)<0KUF>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
10Helebrantová Anna (A1963)<0T1R>CIKADDO (KJ0T1R, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
11Pařenicová Petra (A2138)<0LAF>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
12Dohnal Petr (G0176)<0LK0>TASHITA (KJ0LK0, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
13Nágr Ondřej (D0257)<0JEU>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
14Vojtková Alžběta (A1146)<0MN6>CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
15Vojtková Barbora (A1145)<0SEQ>CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
16Kotalík Matěj (C0863)<0J7N>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
17Heckel Hardy (Z9ABY)<0011>QUINT (KZ06DB, X)Německo (MZ0069)
18Jindra Jaroslav (H0373)<0LSN>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
19Doležal Filip (E1023)<0TMO>NAGANO 2 (KJ0TMO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
20Helebrantová Anna (A1963)<0VTN>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)