Přihlásit se

Skoky
Květnová Hořovická Tour II.
Oficiální závody (CSN) / 170513B2
13.05.2017 - 14.05.2017
B / Hořovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0002 - Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0829
Ivana Kolmanová
CZE
Skoky
Rozhodčí
HR
D0169
Eva Mentlíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0528
Petra Mašková
CZE
Skoky
Rozhodčí
HR
D0585
Jana Hanáková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0169
Eva Mentlíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0163
Zdeněk Krpela
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0438
Roman Hladík
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ 1. Stupňovaná obtížnost do 90 cm
Běžná do 90 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A
13.05.2017 8:30

34
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2017 19:37:12
#JezdecKůňSubjekt
1Půlpánová Adéla (B2630)<24>CALIDO S (KJ0THJ, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
2Vašková Klára (J0M3L)<20>KIJA (KJ0BUV, K)Stáj Mirda (MK0070)
3Veselovská Kateřina (D0118)<2>DANUBIA (KJ0SRV, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
4Dvořáková Sára (B3518)<5>LUCKY LORD (KJ0HYD, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
5Dvořáková Stanislava (F1176)<277>HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
6Landová Eva (B2253)<33>JASNĚNKA 6 (KJ0FQ5, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
7Uzlová Dominika (A2049)<26>FRESKA 2 (KJ0ESX, K)Jezdecký klub Sagitta, z.s. (MA0250)
8Šlamborová Lucie (E1938)<31>PRETTY WOMEN (KJ0TBU, K)Stáj Letní stráň (ME0115)
9Kliková Kateřina (B1451)<6>BESSY 7 (KJ0B5X, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
10Ungrová Marie (D1480)<19>ESCOBAR (KJ0LNV, V)JK Svojkovice, z.s. (MD0233)
11Melmerová Lucie (A1902)<1>MUŠARGO (KJ0IT0, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
12Deverová Kateřina (B3773)<11>LIKÉR 1 (KJ09KQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
13Bílková Daniela (D0087)<14>MEN OF HONOR (KJ0GSG, V)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
14Pětioká Jana (B2314)<27>SIR MARPLE (KJ0SNU, V)JS Fiala, z.s. (MB0012)
15Horáčková Milada (A0738)<8>CYRÁNO (KJ0T92, V)Stáj Železná (MB0421)
16Rhodes Peter (H4558)<35>INTERESSANT (KJ0SGH, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Bláhová Barbora (D1355)<32>COLATO ŠABATA-2 (KJ0KXC, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
18Dyková Markéta (D1382)<7>CARABAS 1 (KJ0L72, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
19Hůlka Tomáš (A1388)<17>NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
20Jílková Petra (D1472)<15>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
21Koldinská Markéta (B3818)<28>DEMINKA (KJ0KPN, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
22Řeháková Rebeka (J0TGD)<18>LIBERTY-T (KJ0LAN, K)TH Equiclub (MA0220)
23Hofmanová Veronika (B2381)<9>MARKETA (KJ0P90, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
24Holíková Iva (B1557)<274>HAITY (KJ0MNS, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
25Bardonová Kateřina (B1325)<13>JYNCKX VAN DE FRUITKORF (KJ0TBP, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
26Bejčková Denisa (B2968)<30>LAURA 25 (KJ0SDJ, K)Asined-b z.s. (MD0236)
27Doerrová Natálie (J0R6I)<12>BILBERRY (KJ0EZ1, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
28Štětina Jan (C0547)<25>DIARADOS S (KJ0THI, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
29Vašková Klára (J0M3L)<21>TIFANIE (KJ04M6, K)Stáj Mirda (MK0070)
30Veselovská Kateřina (D0118)<3>AVGE-Ř (KJ0J1M, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
31Dvořáková Sára (B3518)<4>HANK (KJ0CI6, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
32Prachová Tereza (D1895)<16>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33Rhodes Peter (H4558)<34>ITAMINKO'N' (KJ0SGG, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
34Rozlívka Jiří (F4190)<45>ESPRIT FFH (KJ0M97, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Skoky
02_ 2. Skoková soutěž st. Z, na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
13.05.2017 9:45

54
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2017 19:37:12
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<25>DIARADOS S (KJ0THI, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Rhodes Peter (H4558)<34>ITAMINKO'N' (KJ0SGG, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
3Prachová Tereza (D1895)<16>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Veselovská Kateřina (D0118)<3>AVGE-Ř (KJ0J1M, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
5Bílková Daniela (D0087)<14>MEN OF HONOR (KJ0GSG, V)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
6Dvořáková Sára (B3518)<4>HANK (KJ0CI6, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
7Dvořáková Stanislava (F1176)<277>HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
8Melmerová Lucie (A1902)<1>MUŠARGO (KJ0IT0, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
9Hůlka Tomáš (A1388)<51>CORRIE 1 (KJ0LZC, K)TH Equiclub (MA0220)
10Šlamborová Lucie (E1938)<31>PRETTY WOMEN (KJ0TBU, K)Stáj Letní stráň (ME0115)
11Smaha Luděk (D0541)<38>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
12Doerrová Natálie (J0R6I)<12>BILBERRY (KJ0EZ1, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
13Bardonová Kateřina (B1325)<13>JYNCKX VAN DE FRUITKORF (KJ0TBP, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
14Landová Eva (B2253)<33>JASNĚNKA 6 (KJ0FQ5, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
15Štětina Jan (C0547)<65>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
16Černá Erika (F2064)<36>CALVARO DEREVEL (KJ00WE, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
17Horáčková Milada (A0738)<8>CYRÁNO (KJ0T92, V)Stáj Železná (MB0421)
18Řeháková Rebeka (J0TGD)<18>LIBERTY-T (KJ0LAN, K)TH Equiclub (MA0220)
19Bláhová Barbora (D1355)<32>COLATO ŠABATA-2 (KJ0KXC, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
20Rozlívka Jiří (F4190)<45>ESPRIT FFH (KJ0M97, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
21Hofmanová Veronika (B2381)<9>MARKETA (KJ0P90, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
22Vašková Klára (J0M3L)<54>TREFFER (KJ0NLD, V)Stáj Mirda (MK0070)
23Paličková Aneta (B2948)<43>CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
24Deverová Kateřina (B3773)<59>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25Králová Julie (D1861)<58>TENNESSEE 3 (KJ0J05, K)Stáj Cornet (MD0208)
26Finsterle Sára (F3983)<46>NORD 6 (KJ0TSP, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
27Holíková Iva (B1557)<274>HAITY (KJ0MNS, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
28Veselovská Kateřina (D0118)<2>DANUBIA (KJ0SRV, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
29Rhodes Peter (H4558)<35>INTERESSANT (KJ0SGH, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
30Motygin Sergej (C0207)<55>ZIZOU Z (KJ00UU, V)JK Všetice (MB0216)
31Kliková Kateřina (B1451)<6>BESSY 7 (KJ0B5X, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
32Špičák Roman (B1353)<52>GREENWOOD (KJ0TBQ, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
33Pětioká Jana (B2314)<27>SIR MARPLE (KJ0SNU, V)JS Fiala, z.s. (MB0012)
34Richterová Helena (B2407)<47>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
35Trnková Simona (B2976)<49>MYSTIK (KJ0KP5, H)Sportovní klub Městské polici hl. m. Prahy (MA0190)
36Uzlová Dominika (A2049)<26>FRESKA 2 (KJ0ESX, K)Jezdecký klub Sagitta, z.s. (MA0250)
37Piechotová Marie (B1454)<39>CONTE CAPITOL (KJ0F2N, V)Stáj Preláta (MA0014)
38Hladíková Veronika (D1934)<48>QUEEN OF TIME (KJ0GGX, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
39Štefková Petra (G0999)<40>FORWHAT (KJ0ISB, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
40Daněk Aleš (E0829)<56>LE MANS 2 (KJ0MSP, V)JK Záhořany (MB0344)
41Dyková Markéta (D1382)<7>CARABAS 1 (KJ0L72, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
42Koldinská Markéta (B3818)<28>DEMINKA (KJ0KPN, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
43Bílková Daniela (D0087)<44>MERULA (KJ0HYC, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
44Dvořáková Sára (B3518)<5>LUCKY LORD (KJ0HYD, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
45Melmerová Lucie (A1902)<53>ÉRA 3 (KJ0EDU, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
46Hůlka Tomáš (A1388)<17>NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
47Novák Jan (A1312)<42>ROYAL DREAM-T (KJ0MK9, K)JK Tarpan (MA0065)
48Šlamborová Lucie (E1938)<63>PAMPALINI (KJ0B9G, V)Stáj Letní stráň (ME0115)
49Půlpánová Adéla (B2630)<24>CALIDO S (KJ0THJ, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
50Jedlička Alex (J0TH3)<60>GLEN PEGAS 11 (KJ058S, V)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
51Smaha Luděk (D0541)<37>MONTREAL DV (KJ0T0N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
52Veselovská Kateřina (D0118)<64>ZARJA 1 (KJ0LL8, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
53Motygin Sergej (C0207)<23>QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
54Borčová Renata (D1834)<41>CHRIS 3 (KJ0FJE, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
Skoky
03_ 3. Skoková soutěž st. ZL, na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.05.2017 11:30

65
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2017 19:37:12
#JezdecKůňSubjekt
1Smaha Luděk (D0541)<37>MONTREAL DV (KJ0T0N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
2Motygin Sergej (C0207)<104>ZENON (KJ0TNB, V)JK Všetice (MB0216)
3Hůlka Tomáš (A1388)<51>CORRIE 1 (KJ0LZC, K)TH Equiclub (MA0220)
4Půlpánová Adéla (B2630)<106>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
5Lánský Josef (B2511)<113>TINA 14 (KJ0L1D, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
6Vondráčková Linda (A1124)<98>CASSIARA (KJ00WN, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
7Daněk Aleš (E0829)<108>QUALITY BOY Z (KJ00Y7, V)JK Záhořany (MB0344)
8Melková Olga (A1995)<93>PLAY THE GAME (KJ0P1U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
9Melmerová Lucie (A1902)<53>ÉRA 3 (KJ0EDU, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
10Novák Jan (A1312)<42>ROYAL DREAM-T (KJ0MK9, K)JK Tarpan (MA0065)
11Králová Julie (D1861)<58>TENNESSEE 3 (KJ0J05, K)Stáj Cornet (MD0208)
12Svobodová Tereza (B3238)<76>BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
13Mayer Jiří (A0043)<80>MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
14Piechotová Marie (B1454)<39>CONTE CAPITOL (KJ0F2N, V)Stáj Preláta (MA0014)
15Paličková Aneta (B2948)<43>CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
16Šrámková Markéta (C0862)<110>CASARELLA (KJ00XH, K)JK Tandem (MC0163)
17Zítková Olga (B2236)<67>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18Dvořáková Stanislava (F1176)<114>FAME HDH (KJ010C, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
19Veselovská Kateřina (D0118)<64>ZARJA 1 (KJ0LL8, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
20Hladíková Veronika (D1934)<48>QUEEN OF TIME (KJ0GGX, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
21Borčová Renata (D1834)<41>CHRIS 3 (KJ0FJE, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
22Hušková Nikola (A1690)<69>TADEÁŠ KIESER TRAINING (KJ0CQH, V)NH Equiteam (MA0217)
23Štětina Jan (C0547)<65>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
24Šťastná Karolína (B3804)<105>CARILLON (KJ0H7G, H)JK Všetice (MB0216)
25Ondračková Klára (B3398)<82>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
26Štefková Petra (G0999)<40>FORWHAT (KJ0ISB, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
27Smaha Luděk (D0541)<78>HARVESTER-G (KJ0MXM, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
28Bardonová Kateřina (B1325)<92>FONTENDAME (KJ0HYU, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
29Kadlecová Michaela (A0229)<90>CONTE NOIR (KJ0GKV, V)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
30Vitáková Anna (D1889)<95>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
31Špičák Roman (B1353)<52>GREENWOOD (KJ0TBQ, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
32Šlamborová Lucie (E1938)<63>PAMPALINI (KJ0B9G, V)Stáj Letní stráň (ME0115)
33Benešová Eliška (B3021)<87>WERDIKT (KJ0EN2, V)JK Záhořany (MB0344)
34Motygin Sergej (C0207)<55>ZIZOU Z (KJ00UU, V)JK Všetice (MB0216)
35Hůlka Tomáš (A1388)<102>DUQUE D'ATELA (KJ0MI5, H)TH Equiclub (MA0220)
36Deverová Kateřina (B3773)<59>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
37Hálová Veronika (D1857)<100>GRIM 2 (KJ0FKH, V)Sportovní stáj VLK (MD0187)
38Mádlová Tereza (E1651)<111>IMAGINATION CURASA (KJ0IL7, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
39Černá Erika (F2064)<36>CALVARO DEREVEL (KJ00WE, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
40Roučková Natálie (A0840)<71>H.ELMÉ (KJ03D8, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
41Richterová Helena (B2407)<47>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
42Kotoučová Josefina (J0PMM)<91>ARAGON 2 (KJ0EZG, V)JK Sedmička (MA0204)
43Finsterle Sára (F3983)<46>NORD 6 (KJ0TSP, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
44Janovská Aneta (E1853)<85>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
45Bílková Daniela (D0087)<44>MERULA (KJ0HYC, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
46Štětina Jan (C0547)<107>ELDORADO-S (KJ00X8, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
47Hanušová Kateřina (A0314)<81>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
48Lánský Josef (B2511)<112>LARS ON (KJ0M41, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
49Vondráčková Linda (A1124)<97>BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
50Daněk Aleš (E0829)<56>LE MANS 2 (KJ0MSP, V)JK Záhořany (MB0344)
51Melková Olga (A1995)<94>LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
52Novák Jan (A1312)<84>GRANDIOSO (KJ0T4U, V)JK Tarpan (MA0065)
53Králová Julie (D1861)<109>CALOTTA (KJ0OKM, K)Stáj Cornet (MD0208)
54La Rotella Andrea (G4061)<62>NESQUICK (KJ0K80, V)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
55Prachová Tereza (D1895)<99>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
56Zítková Olga (B2236)<68>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
57Mayer Jiří (A0043)<79>ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
58Paličková Aneta (B2948)<89>DORCA (KJ0DSL, K)JK Záhořany (MB0344)
59Motygin Sergej (C0207)<103>LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
60Hůlka Tomáš (A1388)<101>BOREC 1 (KJ0JVX, V)TH Equiclub (MA0220)
61Holíková Iva (B1557)<74>GOLDEN-POWER (KJ0MPB, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
62Jindra Jaroslav (H0373)<66>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
63Portychová Linda (B3517)<278>FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
64Smaha Luděk (D0541)<77>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
65Štětina Jan (C0547)<149>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
Skoky
04_ 4. Skoková soutěž st. L*, na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.05.2017 13:30

82
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2017 19:37:12
#JezdecKůňSubjekt
1Bardonová Kateřina (B1325)<92>FONTENDAME (KJ0HYU, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
2Holíková Iva (B1557)<74>GOLDEN-POWER (KJ0MPB, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
3Hanušová Kateřina (A0314)<81>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
4Půlpánová Adéla (B2630)<147>GUIDAM-S (KJ0MEH, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
5Štětina Jan (C0547)<149>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
6Vondráčková Linda (A1124)<97>BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
7Lánský Josef (B2511)<112>LARS ON (KJ0M41, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
8Rhodes Peter (H4558)<154>FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9Opatrný Aleš (B0808)<123>IZLAND (KJ0SOZ, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
10Smrčka Jakub (E1174)<125>SALOME 4 (KJ0BRF, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
11Kučerová Martina (F3010)<117>LIANOS (KJ0K5V, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
12Dudášová Jarmila (D1731)<132>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
13Jindra Jaroslav (H0373)<66>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
14Benešová Eliška (B3021)<134>ATHÉNA 3 (KJ0ECV, K)JK Záhořany (MB0344)
15Melková Olga (A1995)<94>LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
16Prachová Tereza (D1895)<99>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Hůlka Tomáš (A1388)<102>DUQUE D'ATELA (KJ0MI5, H)TH Equiclub (MA0220)
18Mayer Jiří (A0043)<79>ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
19Smaha Luděk (D0541)<78>HARVESTER-G (KJ0MXM, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
20Lančová Michaela (B3046)<137>ESSEN (KJ0H7V, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
21Pokorná Hana (C0889)<115>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
22Jirušová Kabátová Lenka (A0829)<142>INDOCTRA (KJ0I95, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
23Mádlová Tereza (E1651)<111>IMAGINATION CURASA (KJ0IL7, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
24Klugarová Michaela (B3168)<153>CASSINO-B (KJ0K3G, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
25Zítková Olga (B2236)<68>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
26Veselovská Kateřina (D0118)<124>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
27Janovská Aneta (E1853)<85>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
28Králová Julie (D1861)<109>CALOTTA (KJ0OKM, K)Stáj Cornet (MD0208)
29Malák Vladimír (B1853)<146>NOBODY 1 (KJ0MLG, V)JK Všetice (MB0216)
30Špičák Roman (B1353)<145>CARETA (KJ0FND, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
31Štětina Jan (C0547)<107>ELDORADO-S (KJ00X8, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
32Daněk Aleš (E0829)<150>ROXY STAR (KJ0GWI, K)JK Záhořany (MB0344)
33Kadlecová Michaela (A0229)<90>CONTE NOIR (KJ0GKV, V)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
34Štefková Petra (G0999)<131>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
35Smrčka Jakub (E1174)<126>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
36Refková Michaela (D1463)<133>RAWAL HF (KJ0MM8, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
37Motygin Sergej (C0207)<103>LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
38Hanušová Kateřina (A0314)<129>CONCALIDA (KJ0KKZ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
39Vondráčková Linda (A1124)<98>CASSIARA (KJ00WN, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
40Lánský Josef (B2511)<113>TINA 14 (KJ0L1D, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
41Bardonová Kateřina (B1325)<139>BALOUDAI (KJ0JVQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
42Svobodová Tereza (B3238)<75>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
43Hálová Veronika (D1857)<100>GRIM 2 (KJ0FKH, V)Sportovní stáj VLK (MD0187)
44Kůst Jaroslav (D0144)<122>ESPERANO (KJ0KNQ, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
45Ondračková Klára (B3398)<82>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
46Blažek Martin (B3122)<120>COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
47Vondráček Luboš (A0134)<96>ALBERT 4 (KJ0JZX, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
48Opatrný Aleš (B0808)<155>EXCLUSIVE QUINTUS (KJ0SG2, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
49Hušková Nikola (A1690)<69>TADEÁŠ KIESER TRAINING (KJ0CQH, V)NH Equiteam (MA0217)
50Šrámková Markéta (C0862)<110>CASARELLA (KJ00XH, K)JK Tandem (MC0163)
51Kotoučová Josefina (J0PMM)<91>ARAGON 2 (KJ0EZG, V)JK Sedmička (MA0204)
52Půlpánová Adéla (B2630)<106>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
53Tomaidesová Sandra (B1990)<128>JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
54Zajícová Kristýna (D1363)<144>BEZAR (KJ0HCY, H)Sportovní stáj VLK (MD0187)
55Novák Jan (A1312)<84>GRANDIOSO (KJ0T4U, V)JK Tarpan (MA0065)
56Vitáková Anna (D1889)<95>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
57Dvořáková Stanislava (F1176)<114>FAME HDH (KJ010C, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
58Rhodes Peter (H4558)<272>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
59Kučerová Martina (F3010)<118>CHINA BLUE (CHIQUITINA) (KJ0LC9, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
60Pokorná Hana (C0889)<116>CV (KJ0IA9, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
61Jindra Jaroslav (H0373)<119>GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
62Benešová Eliška (B3021)<87>WERDIKT (KJ0EN2, V)JK Záhořany (MB0344)
63Melková Olga (A1995)<93>PLAY THE GAME (KJ0P1U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
64Hůlka Tomáš (A1388)<101>BOREC 1 (KJ0JVX, V)TH Equiclub (MA0220)
65Mayer Jiří (A0043)<80>MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
66Zítková Olga (B2236)<67>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
67Smaha Luděk (D0541)<77>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
68Lančová Michaela (B3046)<136>JERICHO (KJ0KXU, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
69Jirušová Kabátová Lenka (A0829)<143>NERETVA (KJ0FOB, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
70Hanušová Kateřina (A0314)<130>CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)JS Ohrazenice (MC0213)
71Vondráčková Linda (A1124)<141>LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
72Lánský Josef (B2511)<152>CALLIAS (KJ0MAG, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
73Bardonová Kateřina (B1325)<138>HILARY 1 (KJ0K5X, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
74Refková Michaela (D1463)<86>EUPHORY (KJ0LR2, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
75Štětina Jan (C0547)<148>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
76Motygin Sergej (C0207)<23>QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
77Švecová Irena (B3041)<88>ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)Petr Švec (MB0463)
78Malák Vladimír (B1853)<211>EIFLORRI (KJ0KBI, K)JK Všetice (MB0216)
79Švec Petr (C0387)<135>WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)Petr Švec (MB0463)
80Smrčka Jakub (E1174)<221>VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
81Portychová Linda (B3517)<278>FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
82Šťastná Karolína (B3804)<104>ZENON (KJ0TNB, V)JK Všetice (MB0216)
Skoky
05_ 5. Skoková soutěž st. S*, s návazným rozeskakováním
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
13.05.2017 15:45

62
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2017 19:37:12
#JezdecKůňSubjekt
1Opatrný Aleš (B0808)<155>EXCLUSIVE QUINTUS (KJ0SG2, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
2Rhodes Peter (H4558)<178>LA BELLE Z (KJ0SP1, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
3Štětina Jan (C0547)<148>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4Roučková Natálie (A0840)<167>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Smrčka Jakub (E1174)<126>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
6Půlpánová Adéla (B2630)<147>GUIDAM-S (KJ0MEH, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
7Kučerová Martina (F3010)<161>CHLODWIGA MARIE (KJ0LVA, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
8Jindra Jaroslav (H0373)<162>KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
9Tomaidesová Sandra (B1990)<128>JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
10Dudášová Jarmila (D1731)<132>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
11Hanušová Kateřina (A0314)<130>CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)JS Ohrazenice (MC0213)
12Severa Milan (A0866)<170>AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Stáj Enorm o.s. (MA0129)
13Jirušová Kabátová Lenka (A0829)<143>NERETVA (KJ0FOB, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
14Pokorná Hana (C0889)<116>CV (KJ0IA9, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
15Holíková Iva (B1557)<169>CON NO NAME Z (KJ0MFZ, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
16Bardonová Kateřina (B1325)<139>BALOUDAI (KJ0JVQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
17Lančová Michaela (B3046)<137>ESSEN (KJ0H7V, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
18Finsterle Sára (F3983)<159>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
19Lánský Josef (B2511)<152>CALLIAS (KJ0MAG, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
20Zajícová Kristýna (D1363)<144>BEZAR (KJ0HCY, H)Sportovní stáj VLK (MD0187)
21Malák Vladimír (B1853)<146>NOBODY 1 (KJ0MLG, V)JK Všetice (MB0216)
22Kukačka Michal (B1611)<177>PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)JK Záhořany (MB0344)
23Prach Opatrná Jitka (B0877)<281>DEAUVILLE (KJ0LW6, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24Portychová Linda (B3517)<280>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25Hušková Nikola (A1690)<121>CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)NH Equiteam (MA0217)
26Švec Petr (C0387)<135>WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)Petr Švec (MB0463)
27Refková Michaela (D1463)<133>RAWAL HF (KJ0MM8, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
28Špičák Roman (B1353)<175>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
29Klugarová Michaela (B3168)<153>CASSINO-B (KJ0K3G, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30Opatrný Aleš (B0808)<181>SANTORINO (KJ00X4, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
31Rhodes Peter (H4558)<180>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Kořínek Matouš (F4100)<172>LUCY 352 (KJ0TRV, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
33Roučková Natálie (A0840)<165>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
34Smrčka Jakub (E1174)<125>SALOME 4 (KJ0BRF, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
35Kučerová Martina (F3010)<118>CHINA BLUE (CHIQUITINA) (KJ0LC9, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
36Vondráčková Linda (A1124)<141>LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
37Kůst Jaroslav (D0144)<122>ESPERANO (KJ0KNQ, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
38Veselovská Kateřina (D0118)<124>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
39Blažek Martin (B3122)<120>COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
40Štefková Petra (G0999)<131>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
41Paličková Aneta (B2948)<89>DORCA (KJ0DSL, K)JK Záhořany (MB0344)
42Dvořáková Stanislava (F1176)<140>F-NARCIST (KJ0MXY, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
43Benešová Eliška (B3021)<134>ATHÉNA 3 (KJ0ECV, K)JK Záhořany (MB0344)
44Jindra Jaroslav (H0373)<163>NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
45Tomaidesová Sandra (B1990)<174>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
46Hanušová Kateřina (A0314)<129>CONCALIDA (KJ0KKZ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
47Severa Milan (A0866)<171>VENDOME DU PARADIS (KJ00XJ, V)Stáj Enorm o.s. (MA0129)
48Jirušová Kabátová Lenka (A0829)<142>INDOCTRA (KJ0I95, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
49Pokorná Hana (C0889)<115>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
50Holíková Iva (B1557)<168>LUANA T (KJ0LA8, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
51Bardonová Kateřina (B1325)<138>HILARY 1 (KJ0K5X, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
52Lančová Michaela (B3046)<136>JERICHO (KJ0KXU, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
53Finsterle Sára (F3983)<158>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
54Rhodes Peter (H4558)<179>FOREWER 1 (KJ0L0V, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
55Kořínek Matouš (F4100)<173>GOOD GIRL (KJ0HLT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
56Refková Michaela (D1463)<86>EUPHORY (KJ0LR2, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
57Malák Vladimír (B1853)<211>EIFLORRI (KJ0KBI, K)JK Všetice (MB0216)
58Smrčka Jakub (E1174)<247>CONTO BONO (KJ0KT6, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
59Portychová Linda (B3517)<279>DAVINA M (KJ025J, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
60Roučková Natálie (A0840)<166>EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
61Kučerová Martina (F3010)<160>ROCKY (KJ0DD5, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
62Opatrný Aleš (B0808)<242>KAIZAR-A (KJ0MTU, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
Skoky
06_ 6. Skoková soutěž st. Z, na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
14.05.2017 7:30

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2017 19:37:12
#JezdecKůňSubjekt
1Veselovská Kateřina (D0118)<182>FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
2Rhodes Peter (H4558)<34>ITAMINKO'N' (KJ0SGG, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
3Deverová Kateřina (B3773)<59>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Šlamborová Lucie (E1938)<63>PAMPALINI (KJ0B9G, V)Stáj Letní stráň (ME0115)
5Valentová Helena (E1888)<185>RICO JACK SAMBARS (KJ0H6X, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
6Trnková Simona (B2976)<49>MYSTIK (KJ0KP5, H)Sportovní klub Městské polici hl. m. Prahy (MA0190)
7Janovská Aneta (E1853)<85>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
8Křenková Karolína (B3772)<273>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9Špičák Roman (B1353)<183>WAKIEKIE (KJ0LEF, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
10Holíková Iva (B1557)<274>HAITY (KJ0MNS, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
11Veselovská Kateřina (D0118)<186>DEEP (KJ0K5Q, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
12Rozlívka Jiří (F4190)<45>ESPRIT FFH (KJ0M97, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
13Šlamborová Lucie (E1938)<31>PRETTY WOMEN (KJ0TBU, K)Stáj Letní stráň (ME0115)
14Valentová Helena (E1888)<184>FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
15Dvořáková Stanislava (F1176)<277>HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
16Prachová Tereza (D1895)<16>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Rhodes Peter (H4558)<35>INTERESSANT (KJ0SGH, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18Hanousek Michal (H3066)<57>DEXTER 3 (KJ0LHI, V)Stáj Cornet (MD0208)
Skoky
07_ 7. Skoková soutěž st. ZL, na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
14.05.2017 8:15

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2017 19:37:12
#JezdecKůňSubjekt
1Veselovská Kateřina (D0118)<182>FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
2Valentová Helena (E1888)<185>RICO JACK SAMBARS (KJ0H6X, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
3Helebrantová Anna (A1963)<191>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
4Daněk Aleš (E0829)<56>LE MANS 2 (KJ0MSP, V)JK Záhořany (MB0344)
5Šlamborová Lucie (E1938)<31>PRETTY WOMEN (KJ0TBU, K)Stáj Letní stráň (ME0115)
6Rozlívka Jiří (F4190)<45>ESPRIT FFH (KJ0M97, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
7Tyšerová Zuzana (A0629)<189>DONA 9 (KJ067K, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
8Sušánková Jana (D1240)<187>HABIBI "B" (KJ0K61, V)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
9Prachová Tereza (D1895)<99>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10Kotoučová Josefina (J0PMM)<91>ARAGON 2 (KJ0EZG, V)JK Sedmička (MA0204)
11Špičák Roman (B1353)<183>WAKIEKIE (KJ0LEF, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
12Deverová Kateřina (B3773)<59>CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
13Svobodová Tereza (B3238)<76>BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
14Štefková Petra (G0999)<40>FORWHAT (KJ0ISB, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
15Helebrantová Anna (A1963)<193>SANTO (KJ0J0S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
16Finsterle Sára (F3983)<46>NORD 6 (KJ0TSP, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
17Klímová Veronika (B1967)<200>LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
18Roučková Natálie (A0840)<71>H.ELMÉ (KJ03D8, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19Kadlecová Michaela (A0229)<194>CALETINA (KJ0FDI, K)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
20Veselovská Kateřina (D0118)<186>DEEP (KJ0K5Q, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
21Novák Jan (A1312)<42>ROYAL DREAM-T (KJ0MK9, K)JK Tarpan (MA0065)
22Daněk Aleš (E0829)<108>QUALITY BOY Z (KJ00Y7, V)JK Záhořany (MB0344)
23Šlamborová Lucie (E1938)<63>PAMPALINI (KJ0B9G, V)Stáj Letní stráň (ME0115)
24Šrámková Markéta (C0862)<110>CASARELLA (KJ00XH, K)JK Tandem (MC0163)
25Tomanová Kateřina (B3503)<284>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
26Hanousek Michal (H3066)<57>DEXTER 3 (KJ0LHI, V)Stáj Cornet (MD0208)
27Helebrantová Anna (A1963)<192>CALL ME Z (KJ00WS, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
28Valentová Helena (E1888)<184>FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
Skoky
08_ 8. Skoková soutěž st. L **, na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
14.05.2017 9:15

57
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2017 19:37:12
#JezdecKůňSubjekt
1Holíková Iva (B1557)<74>GOLDEN-POWER (KJ0MPB, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
2Helebrantová Anna (A1963)<192>CALL ME Z (KJ00WS, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
3Rhodes Peter (H4558)<179>FOREWER 1 (KJ0L0V, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Zítková Olga (B2236)<67>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Rolínek Daniel (D1755)<195>SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
6Smaha Luděk (D0541)<201>ARGON 3 (KJ00VF, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
7Plšek Tomáš (A1780)<208>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
8Sušánková Jana (D1240)<187>HABIBI "B" (KJ0K61, V)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
9Klímová Veronika (B1967)<200>LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
10Svobodová Tereza (B3238)<76>BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
11Smrčka Jakub (E1174)<221>VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
12Opatrný Aleš (B0808)<123>IZLAND (KJ0SOZ, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
13Novák Jan (A1312)<84>GRANDIOSO (KJ0T4U, V)JK Tarpan (MA0065)
14Půlpánová Adéla (B2630)<106>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
15Tomanová Kateřina (B3503)<284>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
16Kadlecová Michaela (A0229)<194>CALETINA (KJ0FDI, K)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
17Veselovská Kateřina (D0118)<199>ADUELA (KJ0M2H, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
18Daněk Aleš (E0829)<150>ROXY STAR (KJ0GWI, K)JK Záhořany (MB0344)
19Dittrichová Anežka (E1791)<209>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
20Papoušek Jiří (C0057)<217>QUINCY 3 (KJ0MUL, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
21Kučerová Martina (F3010)<117>LIANOS (KJ0K5V, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
22Hanousek Michal (H3066)<151>NOBERLINA 1 (KJ0I1A, K)Stáj Cornet (MD0208)
23Helebrantová Anna (A1963)<193>SANTO (KJ0J0S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
24Rhodes Peter (H4558)<154>FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25Kovářová Jana (D1616)<216>AKIRA (KJ0HXT, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
26Tyšerová Zuzana (A0629)<189>DONA 9 (KJ067K, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
27Arient Ladislav (C0857)<214>CONTERA JJ (KJ0MC6, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
28Nágr Václav (K0257)<198>FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
29Vitáková Anna (D1889)<95>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
30Jindra Jaroslav (H0373)<119>GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
31Šrámková Markéta (C0862)<110>CASARELLA (KJ00XH, K)JK Tandem (MC0163)
32Roučková Natálie (A0840)<166>EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33Macháčková Lenka (D0233)<197>BEEFEATER 2 (KJ0L5R, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
34Tomaidesová Sandra (B1990)<121>CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
35Kotoučová Josefina (J0PMM)<91>ARAGON 2 (KJ0EZG, V)JK Sedmička (MA0204)
36Prachová Tereza (D1895)<99>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
37Dajbych Petr (D1700)<206>DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
38Zítková Olga (B2236)<68>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
39Rolínek Daniel (D1755)<196>SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
40Smaha Luděk (D0541)<202>FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
41Plšek Tomáš (A1780)<207>QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
42Arient Ladislav (C0857)<215>DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
43Papoušek Jiří (C0057)<218>STAKATA (KJ0L3B, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
44Sušánková Jana (D1240)<275>GAMBLE BROWN SUGAR 2 (KJ00QU, K)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
45Klímová Veronika (B1967)<222>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
46Svobodová Tereza (B3238)<75>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
47Opatrný Aleš (B0808)<155>EXCLUSIVE QUINTUS (KJ0SG2, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
48Helebrantová Anna (A1963)<191>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
49Rhodes Peter (H4558)<272>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
50Hanušová Kateřina (A0314)<205>CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
51Malák Vladimír (B1853)<211>EIFLORRI (KJ0KBI, K)JK Všetice (MB0216)
52Portychová Linda (B3517)<278>FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
53Dvořáková Stanislava (F1176)<114>FAME HDH (KJ010C, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
54Ondračková Klára (B3398)<82>BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
55Tomaidesová Sandra (B1990)<69>TADEÁŠ KIESER TRAINING (KJ0CQH, V)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
56Tomanová Kateřina (B3503)<212>RAIN MAN (KJ0B74, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
57Špičák Roman (B1353)<210>PASO DOBLE 1 (KJ0FR3, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
Skoky
09_ 9. Skoková soutěž st. S**, na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
14.05.2017 11:15

76
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2017 19:37:12
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<148>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Papoušek Jiří (C0057)<264>CALVIN KB (KJ010W, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
3Rhodes Peter (H4558)<272>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Malák Vladimír (B1853)<211>EIFLORRI (KJ0KBI, K)JK Všetice (MB0216)
5Arient Ladislav (C0857)<214>CONTERA JJ (KJ0MC6, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
6Rolínek Daniel (D1755)<196>SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
7Plšek Tomáš (A1780)<208>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
8Hanušová Kateřina (A0314)<205>CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
9Tomaidesová Sandra (B1990)<128>JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
10Dittrichová Anežka (E1791)<209>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
11Motygin Sergej (C0207)<255>DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
12Nágr Václav (K0257)<243>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
13Kořínek Matouš (F4100)<173>GOOD GIRL (KJ0HLT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
14Hůlka Tomáš (A1388)<232>ALESIO (KJ0GEV, V)TH Equiclub (MA0220)
15Jindra Jaroslav (H0373)<162>KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
16Opatrný Aleš (B0808)<155>EXCLUSIVE QUINTUS (KJ0SG2, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
17Severa Milan (A0866)<171>VENDOME DU PARADIS (KJ00XJ, V)Stáj Enorm o.s. (MA0129)
18Smaha Luděk (D0541)<202>FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
19Pospíšil Ondřej (E0549)<228>ZANDIRO (KJ0LWM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
20Kotalík Matěj (C0863)<224>KRATOS VAN DE PEULE (KJ0OEG, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
21Veselá Kamila (D1187)<230>EL CARDENTO (KJ0LXI, H)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
22Mayer Jiří (A0043)<225>GRANDOR (KJ0D8T, V)JS Ohrazenice (MC0213)
23Kučerová Martina (F3010)<118>CHINA BLUE (CHIQUITINA) (KJ0LC9, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
24Tomanová Kateřina (B3503)<212>RAIN MAN (KJ0B74, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
25Dvořáková Stanislava (F1176)<140>F-NARCIST (KJ0MXY, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
26Prach Opatrná Jitka (B0877)<281>DEAUVILLE (KJ0LW6, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27Štětina Jan (C0547)<235>CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
28Klímová Veronika (B1967)<222>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
29Dajbych Petr (D1700)<206>DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
30Roučková Natálie (A0840)<167>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
31Špičák Roman (B1353)<145>CARETA (KJ0FND, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
32Mašek Petr (C0240)<240>ALDINO (KJ0HNK, V)Petr Dohnal (MD0207)
33Veselovská Kateřina (D0118)<199>ADUELA (KJ0M2H, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
34Uleščenko Daniels (A1814)<261>MOON RAY (KJ0M5T, V)JK Všetice (MB0216)
35Hanousek Michal (H3066)<151>NOBERLINA 1 (KJ0I1A, K)Stáj Cornet (MD0208)
36Papoušek Jiří (C0057)<217>QUINCY 3 (KJ0MUL, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
37Rhodes Peter (H4558)<180>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
38Malák Vladimír (B1853)<146>NOBODY 1 (KJ0MLG, V)JK Všetice (MB0216)
39Pařenica Josef (A0187)<227>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
40Blažek Martin (B3122)<120>COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
41Macháčková Lenka (D0233)<197>BEEFEATER 2 (KJ0L5R, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
42Novotný Jakub (B1699)<259>OLÍNEK (KJ0JKB, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
43Sabathilová Antonia (D1586)<219>ANTALIA (KJ0JLE, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
44Portychová Linda (B3517)<280>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
45Klugarová Michaela (B3168)<153>CASSINO-B (KJ0K3G, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
46Hruška Zdeněk (F0304)<220>ELTON CHRASTINY (KJ0MJ6, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
47Arient Ladislav (C0857)<215>DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
48Půlpánová Adéla (B2630)<147>GUIDAM-S (KJ0MEH, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
49Svobodová Tereza (B3238)<75>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
50Štětina Jan (C0547)<237>BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
51Veselý Tomáš (B2201)<231>ŠÍPEK 1 (KJ0GWV, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
52Kovářová Jana (D1616)<216>AKIRA (KJ0HXT, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
53Tomášková Daniela (H3482)<223>SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
54Nágr Ondřej (D0257)<244>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
55Holíková Iva (B1557)<168>LUANA T (KJ0LA8, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
56Sušánková Jana (D1240)<275>GAMBLE BROWN SUGAR 2 (KJ00QU, K)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
57Smaha Luděk (D0541)<201>ARGON 3 (KJ00VF, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
58Papoušek Jiří (C0057)<218>STAKATA (KJ0L3B, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
59Rolínek Daniel (D1755)<195>SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
60Plšek Tomáš (A1780)<207>QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
61Hanušová Kateřina (A0314)<226>OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)JS Ohrazenice (MC0213)
62Tomaidesová Sandra (B1990)<283>WINNDOR (KJ0MS0, V)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
63Dittrichová Anežka (E1791)<229>SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
64Motygin Sergej (C0207)<234>EXTREME CHAOS (KJ0HFD, K)JK Všetice (MB0216)
65Nágr Václav (K0257)<198>FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
66Kořínek Matouš (F4100)<172>LUCY 352 (KJ0TRV, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
67Hůlka Tomáš (A1388)<233>CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)TH Equiclub (MA0220)
68Jindra Jaroslav (H0373)<119>GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
69Opatrný Aleš (B0808)<241>APOLO/ERGON TER ZOETENDALE (KJ0KVE, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
70Severa Milan (A0866)<170>AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Stáj Enorm o.s. (MA0129)
71Rhodes Peter (H4558)<179>FOREWER 1 (KJ0L0V, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
72Malák Vladimír (B1853)<254>CROOK (KJ0JI4, V)JK Všetice (MB0216)
73Štefková Petra (G0999)<131>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
74Smrčka Jakub (E1174)<247>CONTO BONO (KJ0KT6, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
75Pokorná Hana (C0889)<115>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
76Arient Ladislav (C0857)<29>ACASTON (KJ0IRC, H)JK Cavallomio.eu (MC0199)
Skoky
10_ 10. Skoková soutěž st. ST*, na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
14.05.2017 13:30

54
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2017 19:37:12
#JezdecKůňSubjekt
1Papoušek Jiří (C0057)<263>JENIFER 4 (KJ0EHI, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
2Tomanová Barbora (B2238)<269>DATASYS CORCOVADO (KJ0L8Q, V)JK Dance and Jump (MA0171)
3Opatrný Aleš (B0808)<242>KAIZAR-A (KJ0MTU, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
4Kotalík Matěj (C0863)<224>KRATOS VAN DE PEULE (KJ0OEG, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
5Tomaidesová Sandra (B1990)<283>WINNDOR (KJ0MS0, V)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
6Arient Ladislav (C0857)<29>ACASTON (KJ0IRC, H)JK Cavallomio.eu (MC0199)
7Kučerová Martina (F3010)<160>ROCKY (KJ0DD5, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
8Hruška Zdeněk (F0304)<220>ELTON CHRASTINY (KJ0MJ6, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
9Holíková Iva (B1557)<168>LUANA T (KJ0LA8, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
10Finsterle Sára (F3983)<158>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
11Vojtková Alžběta (A1146)<256>CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
12Smrčka Jakub (E1174)<221>VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
13Hanušová Kateřina (A0314)<226>OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)JS Ohrazenice (MC0213)
14Hůlka Tomáš (A1388)<232>ALESIO (KJ0GEV, V)TH Equiclub (MA0220)
15Rhodes Peter (H4558)<178>LA BELLE Z (KJ0SP1, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16Refková Michaela (D1463)<252>GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
17Pařenica Josef (A0187)<251>SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
18Novotný Jakub (B1699)<260>GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
19Tměj Jiří (F2911)<245>LINEARIS DK (KJ0HIN, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
20Kukačka Michal (B1611)<177>PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)JK Záhořany (MB0344)
21Prach Opatrná Jitka (B0877)<281>DEAUVILLE (KJ0LW6, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22Portychová Linda (B3517)<279>DAVINA M (KJ025J, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Kořínek Matouš (F4100)<173>GOOD GIRL (KJ0HLT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
24Pokorná Hana (C0889)<116>CV (KJ0IA9, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
25Štětina Jan (C0547)<235>CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26Tomanová Barbora (B2238)<271>CLINTON 1 (KJ0H4R, V)JK Dance and Jump (MA0171)
27Opatrný Aleš (B0808)<265>BALGUERO (KJ0S1M, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
28Kotalík Matěj (C0863)<249>ARAMIS 16 (KJ0JCU, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
29Tomášková Daniela (H3482)<223>SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
30Motygin Sergej (C0207)<234>EXTREME CHAOS (KJ0HFD, K)JK Všetice (MB0216)
31Roučková Natálie (A0840)<167>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Klugarová Michaela (B3168)<153>CASSINO-B (KJ0K3G, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
33Jindra Jaroslav (H0373)<163>NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
34Veselá Kamila (D1187)<230>EL CARDENTO (KJ0LXI, H)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
35Mašek Petr (C0240)<240>ALDINO (KJ0HNK, V)Petr Dohnal (MD0207)
36Tomaidesová Sandra (B1990)<174>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
37Arient Ladislav (C0857)<257>APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
38Kučerová Martina (F3010)<161>CHLODWIGA MARIE (KJ0LVA, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
39Hruška Zdeněk (F0304)<246>DIARADA DK (KJ0K8O, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
40Holíková Iva (B1557)<169>CON NO NAME Z (KJ0MFZ, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
41Finsterle Sára (F3983)<159>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
42Vojtková Alžběta (A1146)<238>CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
43Hanušová Kateřina (A0314)<250>CARANKA (KJ0GG9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
44Hůlka Tomáš (A1388)<233>CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)TH Equiclub (MA0220)
45Rhodes Peter (H4558)<180>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
46Refková Michaela (D1463)<253>CASIDI (KJ0FXL, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
47Pařenica Josef (A0187)<227>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
48Novotný Jakub (B1699)<268>PERRY 1 (KJ0CMD, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
49Papoušek Jiří (C0057)<262>DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
50Tomanová Barbora (B2238)<270>SORCERESS (KJ0L6N, K)JK Dance and Jump (MA0171)
51Opatrný Aleš (B0808)<266>VDL FAKIR (KJ0MJC, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
52Kotalík Matěj (C0863)<248>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
53Štětina Jan (C0547)<236>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
54Špičák Roman (B1353)<145>CARETA (KJ0FND, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
Skoky
11_ 11. Skoková soutěž st. T*, na finále
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
14.05.2017 16:00

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.05.2017 19:37:12
#JezdecKůňSubjekt
1Papoušek Jiří (C0057)<262>DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
2Tomanová Barbora (B2238)<270>SORCERESS (KJ0L6N, K)JK Dance and Jump (MA0171)
3Kotalík Matěj (C0863)<248>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
4Vojtková Alžběta (A1146)<238>CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5Opatrný Aleš (B0808)<241>APOLO/ERGON TER ZOETENDALE (KJ0KVE, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
6Pospíšil Ondřej (E0549)<267>EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
7Štětina Jan (C0547)<236>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
8Roučková Natálie (A0840)<166>EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9Refková Michaela (D1463)<252>GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
10Hruška Zdeněk (F0304)<246>DIARADA DK (KJ0K8O, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
11Tměj Jiří (F2911)<245>LINEARIS DK (KJ0HIN, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
12Malák Vladimír (B1853)<254>CROOK (KJ0JI4, V)JK Všetice (MB0216)
13Motygin Sergej (C0207)<255>DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
14Smrčka Jakub (E1174)<247>CONTO BONO (KJ0KT6, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
15Veselý Tomáš (B2201)<231>ŠÍPEK 1 (KJ0GWV, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
16Nágr Ondřej (D0257)<244>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
17Papoušek Jiří (C0057)<264>CALVIN KB (KJ010W, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
18Tomanová Barbora (B2238)<271>CLINTON 1 (KJ0H4R, V)JK Dance and Jump (MA0171)
19Hanušová Kateřina (A0314)<250>CARANKA (KJ0GG9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
20Sabathilová Antonia (D1586)<219>ANTALIA (KJ0JLE, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
21Nágr Václav (K0257)<243>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
22Pařenica Josef (A0187)<251>SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
23Arient Ladislav (C0857)<257>APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
24Tomaidesová Sandra (B1990)<174>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)Sportovní stáj Tenerife (MG0240)
25Holíková Iva (B1557)<169>CON NO NAME Z (KJ0MFZ, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
26Uleščenko Daniels (A1814)<261>MOON RAY (KJ0M5T, V)JK Všetice (MB0216)
27Špičák Roman (B1353)<175>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
28Kotalík Matěj (C0863)<249>ARAMIS 16 (KJ0JCU, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
29Vojtková Alžběta (A1146)<256>CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30Opatrný Aleš (B0808)<181>SANTORINO (KJ00X4, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
31Pospíšil Ondřej (E0549)<228>ZANDIRO (KJ0LWM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
32Štětina Jan (C0547)<237>BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
33Roučková Natálie (A0840)<165>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
34Refková Michaela (D1463)<253>CASIDI (KJ0FXL, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
35Papoušek Jiří (C0057)<263>JENIFER 4 (KJ0EHI, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
36Tomanová Barbora (B2238)<269>DATASYS CORCOVADO (KJ0L8Q, V)JK Dance and Jump (MA0171)