Přihlásit se

Skoky
GRAND FINÁLE + Finále Čechy PARAGAN JUMP TOUR 2020
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200918A1
25.09.2020 - 27.09.2020
A / Hradištko
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž st. ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

41
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bohatová Tereza (J0TRJ)FRA CO KI(CZE) (KJ0Z1U, V)Jezdecká stáj Dobré Pole (MA0274)
2 Horáková Tereza (J0REX)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
3 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
4 Novotná Andrea (A1728)RANNÍ MLHA (KJ0YRD, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
5 Honigová Lenka (B3342)GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
6 Honigová Lenka (B3342)WALLIS-R (KJ0WC7, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
7 Lančaričová Leona (E1809)CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
8 Lančaričová Leona (E1809)LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
9 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
10 Hančová Andrea (J0PMC)SOUTHERN DANCER (KJ0THB, H)SPK Ústí nad Labem, z. s. (ME0302)
11 Chadimová Eva (A0878)WAR HORSE CHESS (KJ0WOB, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
12 Černilová Diana (E1978)MY TIGRESS (KJ0P1G, K)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
13 Vojtková Alžběta (A1146)CASINJO (KJ0Z0C, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
14 Vojtková Barbora (A1145)CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
15 Veselá Tereza (B3374)CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
16 Hollerová Kateřina (B3302)ROSA 7 (KJ0XR1, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
17 Hlaušek Rostislav (H0280)GRISH (KJ0YZ8, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
18 Matoušková Lea (J0ZAX)PRZEDSWIT IX MT-1/JANETE (KJ0XBW, K)Jezdecká společnost Javorník (ME0089)
19 Poživilová Petra (B3647)AL CAPONE (KJ0Z3T, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
20 Perlíková Eliška (J0TEH)DARIA 1 (KJ09CN, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
21 Froňková Veronika (A2028)CORIDA 4 (KJ0I2Q, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
22 Syrová Iveta (B3575)UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
23 Švástová Lýdie (B3305)DAMIAN (KJ0GX2, V)Eventing Team (MA0227)
24 Halamová Romana (J0R1A)DINKA (KJ0P1S, K)JK Tanvald, z.s. (ME0133)
25 Rejnková Kristina Claudia (G3554)GENTLEMAN 7 (KJ0WO5, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
26 Bahbouhová Kamila (J0PQP)VALLY JAZZ (KJ0L2B, K)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
27 Flégrová Hana (B1794)QUICK LAFIT (KJ0TZ0, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
28 Tivodarová Nikola (F4127)RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
29 Strnadová Irena (B3259)PURPUR (KJ0P0A, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
30 Sokol Martin (A0115)DANIELA 6 (KJ0VDV, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
31 Sosnovcová Barbora (B1873)VENDA 1 (KJ0EJN, V)Eventing Team (MA0227)
32 Olbrichová Kristýna (B2442)CLUMSY (KJ0WFI, V)JK Sobotka z.s. (MF0072)
33 Lukačková Hana (H0648)RUDY (KJ0X5T, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
34 Tichá Petra (A1211)JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
35 Venhudová Silvie (H4380)ALPENROSE (KJ0Z1P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
36 Cepková Renata (J0WCT)LEXUS (KJ0EI9, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
37 Šoupal Martin (F0200)EDWINSTAR Z (KJ0Z2T, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
38 Šoupal Martin (F0200)MR.LORENZ 1 (KJ0YJF, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
39 Lassakova Markéta (H3132)CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
40 Veisová Anna (J0YRZ)WILDE BERRY (KJ0YXV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
41 Tivodarová Nikola (F4127)JAQUELINE FLEUR (KJ0JLV, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. Z - cena NutriHorse
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

52
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Návojová Kateřina (L0106)ZANTARKA (KJ0X7U, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Bohatová Tereza (J0TRJ)FRA CO KI(CZE) (KJ0Z1U, V)Jezdecká stáj Dobré Pole (MA0274)
3 Horáková Tereza (J0REX)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4 Novotná Andrea (A1728)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
5 Honigová Lenka (B3342)GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
6 Honigová Lenka (B3342)WALLIS-R (KJ0WC7, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
7 Lančaričová Leona (E1809)CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
8 Lančaričová Leona (E1809)LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
9 Engelová Simona (J0Y8D)SILBI (KJ0CE3, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
10 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
11 Kysílková Tereza (J0RJV)KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
12 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
13 Vomáčková Karolína (J0SI1)JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
14 Ceplová Markéta (A0990)GUINNESS 2 (KJ0VWX, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
15 Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
16 Chadimová Eva (A0878)WAR HORSE CHESS (KJ0WOB, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
17 Černilová Diana (E1978)MY TIGRESS (KJ0P1G, K)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
18 Vojtková Alžběta (A1146)CASINJO (KJ0Z0C, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
19 Vojtková Barbora (A1145)CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20 Vojtková Barbora (A1145)KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21 Veselá Tereza (B3374)CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
22 Bílková Daniela (D0087)MERYL 2 (KJ0UU9, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
23 Thomas Ilona (B1979)GIN 9 (KJ0FVU, V)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
24 Muchová Karolína (J10QF)NOELL 1 (KJ0WV8, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
25 Šimková Natálie (F4210)WANESS 1 (KJ0YEA, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
26 Landsingerová Kateřina (J0THP)TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
27 Hlaušek Rostislav (H0280)GRISH (KJ0YZ8, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
28 Benešová Kateřina (J0UPF)EXTREME LUCKY (KJ0KVH, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
29 Matoušková Lea (J0ZAX)PRZEDSWIT IX MT-1/JANETE (KJ0XBW, K)Jezdecká společnost Javorník (ME0089)
30 Poživilová Petra (B3647)AL CAPONE (KJ0Z3T, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
31 Perlíková Eliška (J0TEH)DARIA 1 (KJ09CN, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
32 Froňková Veronika (A2028)CHANELLE (KJ0TO3, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
33 Froňková Veronika (A2028)CORIDA 4 (KJ0I2Q, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
34 Syrová Iveta (B3575)UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
35 Hayerová Vanda (J0WRJ)PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
36 Hayerová Vanda (J0WRJ)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
37 Halamová Romana (J0R1A)DINKA (KJ0P1S, K)JK Tanvald, z.s. (ME0133)
38 Rejnková Kristina Claudia (G3554)GENTLEMAN 7 (KJ0WO5, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
39 Kunstová Zdeňka (A0164)NARWEN (KJ0GQC, K)PJK Gabrielka (MA0008)
40 Bahbouhová Kamila (J0PQP)VALLY JAZZ (KJ0L2B, K)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
41 Flégrová Hana (B1794)QUICK LAFIT (KJ0TZ0, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
42 Tivodarová Nikola (F4127)RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
43 Sokol Martin (A0115)DANIELA 6 (KJ0VDV, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
44 Sosnovcová Barbora (B1873)VENDA 1 (KJ0EJN, V)Eventing Team (MA0227)
45 Tichá Petra (A1211)JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
46 Venhudová Silvie (H4380)ALPENROSE (KJ0Z1P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
47 Šoupal Martin (F0200)EDWINSTAR Z (KJ0Z2T, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
48 Šoupal Martin (F0200)MR.LORENZ 1 (KJ0YJF, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
49 Lassakova Markéta (H3132)ATLANTIS (KJ0BXR, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
50 Lassakova Markéta (H3132)CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
51 Veisová Anna (J0YRZ)WILDE BERRY (KJ0YXV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
52 Tivodarová Nikola (F4127)JAQUELINE FLEUR (KJ0JLV, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. ZL - cena TOPVET
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

46
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Návojová Kateřina (L0106)TEREZKA 1 (KJ0A3W, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Návojová Kateřina (L0106)ZANTARKA (KJ0X7U, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
3 Ermisová Jana (B1746)DEJAVUE Z (KJ0XLJ, K)
4 Rechnerová Martina (K0127)CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
5 Novotná Andrea (A1728)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
6 Hrubešová Dominika (A1527)AROX-RUF (KJ0TFJ, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
7 Hrubešová Dominika (A1527)DENY 15 (KJ0K5R, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
8 Engelová Simona (J0Y8D)SILBI (KJ0CE3, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
9 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
10 Kysílková Tereza (J0RJV)KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
11 Faustová Kateřina (B3134)LOLA CAROLINES (KJ0W0K, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
12 Vomáčková Karolína (J0SI1)JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
13 Ceplová Markéta (A0990)GUINNESS 2 (KJ0VWX, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
14 Šimková Natálie (F4210)WELINDA (KJ0TIJ, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
15 Peterka Jaroslav (K0278)COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
16 Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
17 Holub Pavel (J0V1D)CARLIDO (KJ0TKO, V)Lázně 1897, s.r.o. (MF0453)
18 Čáslavová Natálie (A3058)ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
19 Martínková Aneta (J0RJU)LUDWIG AUSTRIA (KJ0HT2, H)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
20 Vojtková Barbora (A1145)KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21 Bílková Daniela (D0087)MERYL 2 (KJ0UU9, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
22 Horáková Sabina (B3419)LUDOVIKA (KJ0VNP, K)Stáj Housa (MB0156)
23 Kašíková Barbora (B2806)GUMP OBROCKÝ (KJ0IYA, V)Stáj Housa (MB0156)
24 Thomas Ilona (B1979)GIN 9 (KJ0FVU, V)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
25 Thomas Ilona (B1979)GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
26 Šimková Natálie (F4210)WANESS 1 (KJ0YEA, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
27 Hlaušek Rostislav (H0280)QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
28 Pospíšilová Ivona (C0049)GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
29 Froňková Veronika (A2028)CHANELLE (KJ0TO3, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
30 Hrubešová Dominika (A1527)DAISY 63 (KJ0XGL, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
31 Hayerová Vanda (J0WRJ)PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
32 Hayerová Vanda (J0WRJ)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
33 Perlíková Martina (A0477)KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
34 Rejnková Kristina Claudia (G3554)ČILIKA (KJ0S1E, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
35 Kunstová Zdeňka (A0164)NARWEN (KJ0GQC, K)PJK Gabrielka (MA0008)
36 Flégrová Hana (B1794)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
37 Kurucová Tereza (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
38 Knická Sarah (J0S82)CORLEON (KJ0A66, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
39 Mücková Tereza (B2721)RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
40 Mücková Tereza (B2721)LADY PRINCES (KJ0K8F, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
41 Plundrová Zuzana (F1591)DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
42 Schwaninger Kateřina (B2635)CLEVELAND-P (KJ0SVV, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
43 Benešová Kateřina (J0UPF)EXTREME LUCKY (KJ0KVH, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
44 Mücková Tereza (B2721)TAADCHY (KJ0V14, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
45 Zúdorová Marika (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
46 Šoupal Martin (F0200)FRANCIS 8 (KJ0ULZ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. L*/L** - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Návojová Kateřina (L0106)TEREZKA 1 (KJ0A3W, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Ermisová Jana (B1746)DEJAVUE Z (KJ0XLJ, K)
3 Kopecká Hana (H2066)DORIAN GRAY 1 (KJ0KW9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
4 Rechnerová Martina (K0127)CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
5 Hrubešová Dominika (A1527)APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
6 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
7 Hrubešová Dominika (A1527)KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
8 Šimková Natálie (F4210)WELINDA (KJ0TIJ, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
9 Peterka Jaroslav (K0278)COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
10 Holub Pavel (J0V1D)CARLIDO (KJ0TKO, V)Lázně 1897, s.r.o. (MF0453)
11 Čáslavová Natálie (A3058)ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
12 Martínková Aneta (J0RJU)BALOU 1 (KJ0JM1, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
13 Beková Christina (B2840)ESSEX (KJ0H6J, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
14 Vojtková Alžběta (A1146)ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
15 Vojtková Alžběta (A1146)PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
16 Horáková Sabina (B3419)LUDOVIKA (KJ0VNP, K)Stáj Housa (MB0156)
17 Kašíková Barbora (B2806)GUMP OBROCKÝ (KJ0IYA, V)Stáj Housa (MB0156)
18 Thomas Ilona (B1979)GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
19 Pospíšilová Ivona (C0049)GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
20 Pospíšilová Šárka (C0051)JIM GRAND (KJ0SRU, H)JS Dražice (MB0055)
21 Perlíková Martina (A0477)KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
22 Rejnková Kristina Claudia (G3554)ČILIKA (KJ0S1E, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
23 Flégrová Hana (B1794)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
24 Kurucová Tereza (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
25 Knická Sarah (J0S82)CORLEON (KJ0A66, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
26 Mücková Tereza (B2721)RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
27 Mücková Tereza (B2721)LOLA CAROLINES (KJ0W0K, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
28 Mücková Tereza (B2721)LADY PRINCES (KJ0K8F, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
29 Plundrová Zuzana (F1591)DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
30 Schwaninger Kateřina (B2635)CLEVELAND-P (KJ0SVV, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
31 Zúdorová Marika (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
32 Šoupal Martin (F0200)FRANCIS 8 (KJ0ULZ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
05_ Soutěž hobby 60/70 cm + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR hobby 60 cm Čechy - cena Happy Horses
Hobby do 60 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2 Hrabalová Anna (J0V0Y)TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
3 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4 Vrhelová Barbora (J0UX7)VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
5 Vrhelová Karolína (J0UX8)LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6 Adamec Vojtěch (J0XG5)KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7 Bostocková Daisy (J0VB6)MAJKA 1 (KJ0BWM, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
8 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
9 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10 Doleček Matěj (J0SW3)BALOU 2 (KJ0J4M, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
11 Rajchmanová Anna (J0WA5)NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
12 Rajchmanová Andrea (J0WA6)SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
13 Scheinherrová Klára (D1677)BARNEY 2 (KJ0TGS, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
14 Housková Barbora (J0ME1)HILDON (KJ0CMN, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
15 Vaňková Kateřina (J10MQ)KOODY (KJ0V7T, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
16 Mikloszyová Simona (E1708)FERON 3 (KJ0YAX, H)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
17 Bahbouhová Anežka (J104W)EASY RIDER (KJ0L2C, V)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
18 Haplová Klaudie (J0ZFT)CENTAREA (KJ0Z7Y, K)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
19 Jirglová Daniela (J0XPY)FRANCES SKAL (KJ0W9W, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
20 Formánková Natálie (J10RG)BONARIA (KJ0AMW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
21 Spálený Pavel (J0Z6H)FELICITA 42 (KJ0XDV, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
22 Štěpničková Julie (J1032)KARIN 692 (KJ0VC4, K)HV Equiteam, z.s. (MB0530)
23 Štěpničková Klára (J115C)SAIMON 4 (KJ0FXN, V)HV Equiteam, z.s. (MB0530)
24 Jandus Jakub (J1033)PRINC 24 (KJ0RY0, V)HV Equiteam, z.s. (MB0530)
Skoky
06_ Soutěž hobby 70/80 cm + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR hobby 70 cm Čechy - cena ORLING
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

39
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
3 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
5 Vrhelová Barbora (J0UX7)VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6 Vrhelová Karolína (J0UX8)LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7 Bostocková Daisy (J0VB6)MAJKA 1 (KJ0BWM, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
8 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
9 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10 Rejlková Nikola (J0VB1)CLOUD 1 (KJ0Z4W, K)Equuscentrum (MC0076)
11 Rejlková Nikola (J0VB1)GITA 21 (KJ0WDQ, K)Equuscentrum (MC0076)
12 Dolečková Eliška (A3060)PRINCESS AIDA (KJ0FZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13 Chvátalová Patricie (J0UXD)ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
15 Faustová Kateřina (B3134)CARIA (KJ0HTN, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
16 Rajchmanová Andrea (J0WA6)SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
17 Rajchmanová Anna (J0WA5)NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
18 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
19 Scheinherrová Klára (D1677)BARNEY 2 (KJ0TGS, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
20 Horvátová Anna (J0RHK)ALIMA II (KJ0MG8, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
21 Housková Barbora (J0ME1)HILDON (KJ0CMN, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
22 Vaňková Kateřina (J10MQ)KOODY (KJ0V7T, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
23 Holomková Kateřina (F3054)CAYENNE 2 (KJ0Z0Z, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24 Mikloszyová Simona (E1708)FERON 3 (KJ0YAX, H)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
25 Sikora Martin (J0UPD)MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
26 Zimová Nela (J0XDD)MOON ROCK (KJ0DNT, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
27 Rusková Viktorie (J0NDN)SANDRO-T (KJ0CXO, V)Jezdecký spolek Bystřany (ME0154)
28 Šídová Kateřina (J10LI)FIAMMETA (KJ0SYJ, K)JK Tanvald, z.s. (ME0133)
29 Bahbouhová Anežka (J104W)EASY RIDER (KJ0L2C, V)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
30 Matějovská Kateřina (J0PBZ)LORIER (KJ0FC9, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
31 Jirglová Daniela (J0XPY)FRANCES SKAL (KJ0W9W, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
32 Formánková Natálie (J10RG)BONARIA (KJ0AMW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
33 Spálený Pavel (J0Z6H)FELICITA 42 (KJ0XDV, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
34 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
35 Veselá Hana (B1384)MAXIM 7 (KJ0M23, V)HV Equiteam, z.s. (MB0530)
36 Štěpničková Julie (J1032)KARIN 692 (KJ0VC4, K)HV Equiteam, z.s. (MB0530)
37 Štěpničková Klára (J115C)SAIMON 4 (KJ0FXN, V)HV Equiteam, z.s. (MB0530)
38 Jandus Jakub (J1033)PRINC 24 (KJ0RY0, V)HV Equiteam, z.s. (MB0530)
39 Zichová Tereza (J0VFI)ANABEL 2 (KJ0IGK, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
Skoky
07_ Soutěž hobby 80/90 cm + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR hobby 80 cm Čechy - cena ManMat
Hobby do 80 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Rejlková Nikola (J0VB1)CLOUD 1 (KJ0Z4W, K)Equuscentrum (MC0076)
4 Rejlková Nikola (J0VB1)GITA 21 (KJ0WDQ, K)Equuscentrum (MC0076)
5 Doleček Ondřej (J0OFO)CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Chvátalová Patricie (J0UXD)ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
8 Faustová Kateřina (B3134)CARIA (KJ0HTN, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
9 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
10 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
11 Horvátová Anna (J0RHK)ALIMA II (KJ0MG8, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
12 Holomková Kateřina (F3054)CAYENNE 2 (KJ0Z0Z, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13 Červinková Zuzana (J0P75)WIKTOR (KJ0LYN, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
14 Sikora Martin (J0UPD)MR.CATRICK (KJ0DSK, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
15 Zimová Nela (J0XDD)MOON ROCK (KJ0DNT, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
16 Rusková Viktorie (J0NDN)SANDRO-T (KJ0CXO, V)Jezdecký spolek Bystřany (ME0154)
17 Šídová Kateřina (J10LI)FIAMMETA (KJ0SYJ, K)JK Tanvald, z.s. (ME0133)
18 Matějovská Kateřina (J0PBZ)LORIER (KJ0FC9, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
19 Němcová Natálie (F4042)NOBLESA 4 (KJ0LPZ, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
20 Mrázová Tereza (E1916)CAROLIN (KJ0Z6A, K)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
21 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
22 Veselá Hana (B1384)MAXIM 7 (KJ0M23, V)HV Equiteam, z.s. (MB0530)
Skoky
08_ Skoková soutěž PONY ZP - cena Pegas
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

16
Skoky
09_ Skoková soutěž PONY ZLP - cena Vetoflex
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Stříšková Nicole Jessica (J0W32)KYLEBRACK MILLY (KJ0XSG, K)Stáj SITA (MF0099)
2 Pospíšil Ondřej (J0SUP)DENISA 8 (KJ0WDR, K)Stáj Židovice (ME0147)
3 Grešíková Zuzana (J0SU0)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
4 Krbcová Stela (J0VB8)SMOKE (KJ0KYY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5 Krbcová Stela (J0VB8)DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
6 Korábová Barbora (J0UZV)KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
7 Dvořáková Linda (J0ZNL)MARAH SIMON (KJ0XVG, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
8 Rajchmanová Andrea (J0WA6)LIN 47 (KJ0X2V, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
9 Míková Eliška (J0ZM6)JURÁŠ 39 (KJ0YZ2, V)Equuscentrum (MC0076)
10 Míková Eliška (J0ZM6)ELI (KJ0CFF, K)Equuscentrum (MC0076)
11 Písková Dominika (J0REM)SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12 Dymáčková Eva (J0YZG)SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
13 Severa Maxim (J0YKB)LUCKY 29 (KJ0K9D, V)Stáj Enorm o.s. (MA0129)
14 Šebková Barbora (J0ZOD)KARLEN IDEA (KJ0YGN, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
15 Uškovičová Klára (J0ZOK)KARLEN HEURÉKA (KJ0YGO, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
16 Kořínková Nelly (J0Z0O)FABIO 34 (KJ0W8Z, H)Stáj Ing. Prokešová (MB0552)
17 Králíková Melanie (J0XJY)ADAM 2 (KJ0998, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
18 Procházka Lukáš (J0MIX)JURÁŠEK 34 (KJ0W4J, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
19 Lahodná ml. Jana (J0KRD)AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
20 Lahodná ml. Jana (J0KRD)MORLYN (KJ0VM0, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
21 Lahodná ml. Jana (J0KRD)HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
22 Šimková Viktorie (J10B0)VANESA 13 (KJ0UWE, K)Stáj Gallop Bohemia (ME0233)
Skoky
10_ Skoková soutěž PONY LP** - cena TOPVET
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A

15
Skoky
11_ Skoková soutěž st. ZM + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Čechy - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2 Horáková Tereza (J0REX)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
3 Pakostová Šárka (J0MF7)SACRAMOSO SAMBRA VI - 27 (KJ0SSQ, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
4 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
5 Dokoupilová Tereza (J0R3I)GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Kročáková Tereza (J0QC4)STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
7 Novotná Andrea (A1728)RANNÍ MLHA (KJ0YRD, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
8 Dobroňová Adriana (J10QB)CARPIS-C (KJ0LPX, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
9 Sokol Martin (A0115)DANIELA 6 (KJ0VDV, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
10 Vachutková Lenka (H2481)VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11 Vachutková Lenka (H2481)ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Kašíková Barbora (B2806)SCARLET 13 (KJ0YEI, K)Stáj Housa (MB0156)
13 Zanusso Klára (J0XK8)SCOTT PRINTWELL (KJ0DJD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
14 Šlechtová Nela (E1208)BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
15 Horáčková Anežka (J0W4X)GALLERY 1 (KJ0LIK, V)Stáj Šlechta (ME0146)
16 Veselá Kateřina (J0XK9)MELODY 2 (KJ0X5C, K)Petra Charvátová (MB0460)
17 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
18 Fiřtová Šárka (J0SDY)MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
19 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
20 Lančaričová Leona (E1809)CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
21 Lančaričová Leona (E1809)LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
22 Korábová Barbora (J0UZV)ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
23 Korábová Tereza (J0UZU)CELINA SL (KJ0MXR, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
24 Korábová Barbora (J0UZV)DELPRÉE (KJ0WMF, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
25 Duchková Amálie (J0XKC)VDM ANDORRA (KJ0V94, K)
26 Kopová Aneta (J0ZOM)FIOLKA (KJ0HYZ, K)Stáj Preláta (MA0014)
27 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
28 Rajchmanová Anna (J0WA5)NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
29 Bohuslavová Anna (V0691)WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
30 Pokorná Pavla (J0Y2J)RIVOLTA (KJ0I2O, K)EQUITAT z.s. (MB0526)
31 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
32 Šrámková Lucie (F2851)HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Čermná (MF0366)
33 Veselá Tereza (B3374)CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
34 Sedlářová Veronika (B3438)GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
35 Kačmařová Eva (J0Z5I)BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
36 Hlávka Jakub (F3043)LONG RIVER (KJ0YZR, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
37 Lukačková Hana (H0648)RUDY (KJ0X5T, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
38 Mrázová Tereza (E1916)CAROLIN (KJ0Z6A, K)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
Skoky
12_ Skoková soutěž st. Z + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Čechy - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

55
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Horáková Tereza (J0REX)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
5 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
6 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
7 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)TH Equiclub (MA0220)
8 Pakostová Šárka (J0MF7)SACRAMOSO SAMBRA VI - 27 (KJ0SSQ, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
9 Rambová Eliška (J0XZ1)LANSKY (KJ0LSW, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10 Dolečková Eliška (A3060)FINLANDIA 4 (KJ0FLJ, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
11 Kročáková Tereza (J0QC4)STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
12 Dobroňová Adriana (J10QB)CARPIS-C (KJ0LPX, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
13 Sokol Martin (A0115)DANIELA 6 (KJ0VDV, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
14 Terschová Natálie (A2126)FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
15 Vachutková Lenka (H2481)VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16 Kašíková Barbora (B2806)SCARLET 13 (KJ0YEI, K)Stáj Housa (MB0156)
17 Zanusso Klára (J0XK8)SCOTT PRINTWELL (KJ0DJD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
18 Šlechtová Nela (E1208)BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
19 Horáčková Anežka (J0W4X)GALLERY 1 (KJ0LIK, V)Stáj Šlechta (ME0146)
20 Veselá Kateřina (J0XK9)MELODY 2 (KJ0X5C, K)Petra Charvátová (MB0460)
21 Šlechtová Nela (E1208)GUFFY (KJ092P, V)Stáj Šlechta (ME0146)
22 Poláková Anna (J0WBQ)FARAWAY (KJ0FFR, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
23 Chasáková Nikol (H4277)ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
24 Fiřtová Šárka (J0SDY)MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
25 Kolářová Kateřina (D1706)WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
26 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
27 Lančaričová Leona (E1809)CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
28 Lančaričová Leona (E1809)LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
29 Duláková Veronika (A2050)KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
30 Málková Lucie (F2402)RHODIA (KJ0WKQ, K)Jezdecká stáj Studečky, z. s. (MB0513)
31 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
32 Korábová Tereza (J0UZU)DELPRÉE (KJ0WMF, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
33 Korábová Tereza (J0UZU)CELINA SL (KJ0MXR, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
34 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
35 Duchková Amálie (J0XKC)VDM ANDORRA (KJ0V94, K)
36 Kopová Aneta (J0ZOM)FIOLKA (KJ0HYZ, K)Stáj Preláta (MA0014)
37 Bozděchová Simona (E1592)LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
38 Bozděchová Simona (E1592)FATIMA 253 (KJ0VD9, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
39 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
40 Buben Jan (F0369)ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
41 Bohuslavová Anna (V0691)WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
42 Ceplová Markéta (A0990)GUINNESS 2 (KJ0VWX, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
43 Pokorná Pavla (J0Y2J)RIVOLTA (KJ0I2O, K)EQUITAT z.s. (MB0526)
44 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
45 Kozáková Vladimíra (A0116)CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
46 Pešková Natálie (J0YWQ)FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
47 Tovačovská Natálie (J0UYP)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
48 Šrámková Lucie (F2851)HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Čermná (MF0366)
49 Veselá Tereza (B3374)CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
50 Smolíková Barbora (J0VE9)NOGAR (KJ0J78, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
51 Sedlářová Veronika (B3438)GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
52 Molíková Kateřina (J10QE)GUILLAUME-S (KJ0G05, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
53 Hlávka Jakub (F3043)LONG RIVER (KJ0YZR, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
54 Kadlecová Iva (G0828)ROYAL SUN (KJ0Y9N, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
55 Mrázová Tereza (E1916)CAROLIN (KJ0Z6A, K)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
Skoky
13_ Skoková soutěž st. ZL + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Čechy - cena TOPVET
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

53
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
2 Kocůrková Valentýna (A2219)VILÉM 1 (KJ0I2C, V)TH Equiclub (MA0220)
3 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
4 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
5 Košťálová Jana (E2031)ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
6 Rambová Eliška (J0XZ1)LANSKY (KJ0LSW, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
7 Dolečková Eliška (A3060)FINLANDIA 4 (KJ0FLJ, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8 Novotná Andrea (A1728)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
9 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
10 Terschová Natálie (A2126)FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
11 Aschenbrier Viktor (F0980)QUIET RAIN (KJ0WX1, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
12 Hubáčková Kristýna (J0PWQ)BREAK DANCE Orling (KJ0GYT, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
13 Pochmann Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
14 Šlechtová Nela (E1208)GUFFY (KJ092P, V)Stáj Šlechta (ME0146)
15 Nerglová Kateřina (J0VU2)IRON 1 (KJ0B7G, V)
16 Poláková Anna (J0WBQ)FARAWAY (KJ0FFR, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
17 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
18 Wiesnerová Karolína (B3338)JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
19 Košťálová Lenka (E2032)JARLEY S (KJ0WRY, V)Petra Charvátová (MB0460)
20 Košťálová Lenka (E2032)DIGER (KJ0FX2, V)Petra Charvátová (MB0460)
21 Chasáková Nikol (H4277)ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
22 Chasáková Nikol (H4277)VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
23 Kolářová Kateřina (D1706)WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
24 Havlíčková Jana (D1768)ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
25 Roulichová Michaela (A1928)DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
26 Duláková Veronika (A2050)KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
27 Špurková Jaroslava (A1868)FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
28 Peerová Magdalena (B3459)CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
29 Mejzrová Michaela (B2305)LANNY (KJ0IG7, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
30 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
31 Hanušová Eliška (B3420)CAPUEIRA (KJ0S6C, K)Stáj Housa (MB0156)
32 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
33 Pavlečková Lucie (J0O5Q)QUIDO-M (KJ0GR3, V)JK Dance and Jump (MA0171)
34 Pavlečková Lucie (J0O5Q)LASAGNA L D'15 (KJ0TCD, K)JK Dance and Jump (MA0171)
35 Bozděchová Simona (E1592)LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
36 Bozděchová Simona (E1592)FATIMA 253 (KJ0VD9, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
37 Buben Jan (F0369)ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
38 Rajchmanová Anna (J0WA5)NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
39 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
40 Muchová Kateřina (L0225)FRENA (KJ0T54, K)Ranč Ladná (MG0248)
41 Ceplová Markéta (A0990)GUINNESS 2 (KJ0VWX, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
42 Muchová Karolína (J10QF)NOELL 1 (KJ0WV8, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
43 Safari Leticia (F4329)GREENTEX MABELA (KJ00U9, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
44 Kozáková Vladimíra (A0116)CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
45 Pešková Natálie (J0YWQ)FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
46 Tovačovská Natálie (J0UYP)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
47 Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
48 Šrámková Lucie (F2851)GERY H STROJMOTIV (KJ0WHF, H)JK Čermná (MF0366)
49 Čtvrtečková Tereza (F4203)CARMEN 20 (KJ0GIC, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
50 Smolíková Barbora (J0VE9)NOGAR (KJ0J78, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
51 Hlaušek Rostislav (H0280)QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
52 Molíková Kateřina (J10QE)GUILLAUME-S (KJ0G05, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
53 Molík Petr (C0498)GRILIÁŠ (KJ0Y9M, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
Skoky
14_ Skoková soutěž st. L*/L** + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Čechy - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

58
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ohnheiser Gabriela (B2565)CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2 Návojová Kateřina (L0106)TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
3 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
4 Kocůrková Valentýna (A2219)VILÉM 1 (KJ0I2C, V)TH Equiclub (MA0220)
5 Jarolímová Hana (D1840)GERDA 2 (KJ0FCI, K)JS Dražice (MB0055)
6 Jarolím Pavel (B0046)CHACCOLORD (KJ0MYS, K)JS Dražice (MB0055)
7 Pohořalá Martina (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
8 Košťálová Lenka (E2032)JARLEY S (KJ0WRY, V)Petra Charvátová (MB0460)
9 Košťálová Jana (E2031)ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
10 Hlávka Jakub (F3043)CARMELIA-K (KJ0LRS, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
11 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
12 Zigová Kateřina (E1020)SATINÉ (KJ0SZ6, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
13 Novotná Andrea (A1728)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
14 Šmejkalová Zuzana (B3605)AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
15 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
16 Hrubešová Dominika (A1527)AROX-RUF (KJ0TFJ, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
17 Hrubešová Dominika (A1527)DENY 15 (KJ0K5R, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
18 Aschenbrier Viktor (F0980)QUIET RAIN (KJ0WX1, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
19 Aschenbrier Viktor (F0980)CASTIO (KJ0WX0, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
20 Jandová Karolína (E2040)ANKY (KJ0EM0, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
21 Hubáčková Kristýna (J0PWQ)BREAK DANCE Orling (KJ0GYT, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
22 Pochmann Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
23 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
24 Nerglová Kateřina (J0VU2)IRON 1 (KJ0B7G, V)
25 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
26 Šlechtová Nela (E1208)GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
27 Kraupner Tomáš (E1930)QUISSINI (KJ0JAD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
28 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
29 Wiesnerová Karolína (B3338)JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
30 Košťálová Lenka (E2032)DIGER (KJ0FX2, V)Petra Charvátová (MB0460)
31 Chasáková Nikol (H4277)VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
32 Havlíčková Jana (D1768)ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
33 Roulichová Michaela (A1928)DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
34 Špurková Jaroslava (A1868)FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
35 Seidenglanz Karel (B1072)CALEDANO (KJ0HA2, H)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
36 Peerová Magdalena (B3459)CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
37 Hanušová Eliška (B3420)CAPUEIRA (KJ0S6C, K)Stáj Housa (MB0156)
38 Pavlečková Lucie (J0O5Q)QUIDO-M (KJ0GR3, V)JK Dance and Jump (MA0171)
39 Pavlečková Lucie (J0O5Q)LASAGNA L D'15 (KJ0TCD, K)JK Dance and Jump (MA0171)
40 Buben Jan (F0369)FIONA VI (KJ0VK1, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
41 Mládek Václav (F4208)RACHOT (KJ0WPP, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
42 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
43 Michálková Renata (B0401)RITUÁL (KJ0S34, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
44 Safari Leticia (F4329)GREENTEX MABELA (KJ00U9, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
45 Kozáková Vladimíra (A0116)ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
46 Hudcová Barbora (B2054)LARGO 11 (KJ0F6A, V)Jezd.společnost Miskovice,o.s. (MB0034)
47 Šrámková Lucie (F2851)GERY H STROJMOTIV (KJ0WHF, H)JK Čermná (MF0366)
48 Čtvrtečková Tereza (F4203)CARMEN 20 (KJ0GIC, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
49 Holub Pavel (J0V1D)CONTROL ME (KJ0IWT, H)Lázně 1897, s.r.o. (MF0453)
50 Horáková Simona (G2619)LORD L (KJ0HVQ, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
51 Hrubešová Dominika (A1527)DAISY 63 (KJ0XGL, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
52 Dvořáková Karolína (C1609)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
53 Pospíšilová Ivona (C0049)GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
54 Kavalírová Lenka (B1081)SEAGRAM'S (KJ0J2V, V)JS Dražice (MB0055)
55 Muchová Kateřina (L0225)FRENA (KJ0T54, K)Ranč Ladná (MG0248)
56 Trčová Veronika (B3287)MY CHIN CHIN (KJ0YQ5, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
57 Sojka Lukáš (F1136)CHIRIDOR (KJ0XPD, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
58 Sojka Lukáš (F1136)OSCAR DOS SANTOS (KJ0YHN, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
Skoky
15_ Skoková soutěž st. S*/S** + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Čechy - cena PARAGAN
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

39
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ohnheiser Gabriela (B2565)CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2 Návojová Kateřina (L0106)TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
3 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
4 Jarolímová Hana (D1840)GERDA 2 (KJ0FCI, K)JS Dražice (MB0055)
5 Jarolím Pavel (B0046)CHACCOLORD (KJ0MYS, K)JS Dražice (MB0055)
6 Pohořalá Martina (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
7 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
8 Hlávka Jakub (F3043)CARMELIA-K (KJ0LRS, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
9 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
10 Zigová Kateřina (E1020)SUMMER COAT (KJ0VMF, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
11 Zigová Kateřina (E1020)SATINÉ (KJ0SZ6, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
12 Šmejkalová Zuzana (B3605)AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
13 Hrubešová Dominika (A1527)APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
14 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
15 Hrubešová Dominika (A1527)KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
16 Chloupková Barbora (A1744)EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
17 Aschenbrier Viktor (F0980)CASTIO (KJ0WX0, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
18 Jandová Karolína (E2040)ANKY (KJ0EM0, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
19 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
20 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
21 Šlechtová Nela (E1208)GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
22 Kraupner Tomáš (E1930)QUISSINI (KJ0JAD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
23 Hanušová Eliška (B3420)LA CARTHAGINA (KJ0MC7, K)Stáj Housa (MB0156)
24 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
26 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
27 Michálková Renata (B0401)RITUÁL (KJ0S34, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
28 Kozáková Vladimíra (A0116)ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
29 Hudcová Barbora (B2054)LARGO 11 (KJ0F6A, V)Jezd.společnost Miskovice,o.s. (MB0034)
30 Holub Pavel (J0V1D)CONTROL ME (KJ0IWT, H)Lázně 1897, s.r.o. (MF0453)
31 Vančura Petr (B0680)CONCERTINA (KJ0LNG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
32 Matunová Lenka (B1174)QUALITY KID B Z (KJ0S8O, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
33 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
35 Pospíšilová Ivona (C0049)GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
36 Kavalírová Lenka (B1081)SEAGRAM'S (KJ0J2V, V)JS Dražice (MB0055)
37 Trčová Veronika (B3287)MY CHIN CHIN (KJ0YQ5, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
38 Sojka Lukáš (F1136)CHIRIDOR (KJ0XPD, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
39 Sojka Lukáš (F1136)OSCAR DOS SANTOS (KJ0YHN, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
Skoky
16_ Finále PONY Small tour - cena Vetoflex
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

9/ 20
Uzavřená
Skoky
17_ Finále PONY Big Tour - cena Topvet
Pony SP* 238.2.1 - Soutěž na čas / A

11/ 20
Uzavřená
Skoky
18_ GRAND FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR st. ZM - cena ADW
Běžná ZM (90) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

9/ 30
Uzavřená
Skoky
19_ GRAND FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR st. Z - cena Nutri Horse
Běžná Z (100) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

9/ 30
Uzavřená
Skoky
20_ GRAND FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

6/ 30
Uzavřená
Skoky
21_ GRAND FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR st. L - cena Stivali Romitelli
Běžná L* (115) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

10/ 30
Uzavřená
Skoky
22_ GRAND FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR st. S - cena Höveler
Běžná S* (125) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

8/ 30
Uzavřená
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN-PJTO
GRAND FINÁLE + Finále Čechy PARAGAN JUMP TOUR 2020
Výsledky
25. 9. – 27. 9.
A / Hradištko
Belmo s.r.o.Equus Kinsky

Pro větší detail klikněte!