Přihlásit se

Skoky
Velká cena Brna - ČSP
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 180505G1
05.05.2018 - 06.05.2018
G / Brno - Veveří
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MG0010 - TJ Moravan Brno
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
G0460
Iveta Adámková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0318
Milada Gašparová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0202
Josef Trojanec
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
Skoky
01A Skoková soutěž st. ZL - Cena NUTRITIS
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018 9:00

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Trunkátová Klára (G2379)<26>MAXIME (KJ0MZA, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
2Šedá Marcela (G1280)<3>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
3Jelínková Veronika (G2210)<15>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
4Doláková Nela (G3299)<13>PÍNIE (KJ0C8L, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
5Vachutka Ladislav (H2762)<2>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Richter Aleš (F1103)<23>CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
7Ulčová Natálie (G3849)<18>GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
8Horáková Martina (H4489)<73>ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9Šídlo Radek (F0586)<17>PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10Kolářová Veronika (G3964)<68>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
11Chládková Lucie (G3845)<12>CARMEN 4 (KJ0AT9, K)Kalenda TEAM (MG0309)
12Matýska Zdeněk (G0406)<31>FLYINGE GUCCI (KJ0KW8, V)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
13Pecková Hana (G2309)<8>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
14Veselá Tereza (F2659)<22>HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
15Poláchová Valentýna (H3893)<28>JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16Matušková Kateřina (H4419)<65>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
17Klár Milan (H1916)<9>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18Trunkátová Klára (G2379)<27>ESTAFETTE (KJ0LR0, K)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
19Jelínková Veronika (G2210)<16>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
20Štefancová Katarina (Z1354)<144>JOLKA HF Alkapet (KZ01CS, X)Slovensko (MZ0040)
21Lamich Karel (H0174)<147>CHACVALLEY (KJ00YN, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
01B Skoková soutěž st. ZL - Kvalifikace Amateur Tour
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018 9:00

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Najmanová Monika (H1583)<35>DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Bittner Libor (H0620)<50>ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
3Janků Alexandra (G3959)<32>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4Bartl Langerová Lucie (H2613)<49>MOZART-H (KJ0EKR, V)JK Bludoveček (MH0360)
5Kadeřábková Tereza (G2109)<39>SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6Jankotová Pavlína (H4433)<30>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7Fischer Broegger Denisa (G3497)<46>CHALLENGE N (KJ0HR1, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8Pinkavová Dana (H1270)<37>LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
9Stuchlý Libor (H2263)<55>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10Slezáková Kateřina (G2226)<54>GÁJA 5 (KJ0FZU, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
11Petković Sandra (G1599)<38>JACQUELINE (KJ0KX8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12Dušková Barbora (G3840)<42>URIET (KJ0HU0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13Kubíková Zuzana (F2884)<52>LARINJO (KJ0GI6, V)JK Stáj Machovi (MF0285)
14Zykánová Rozálie (H3797)<10>BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15Materová Denisa (H3340)<53>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16Kubová Markéta (H1563)<47>FLUX (KJ010R, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17Soukopová Nikol (G4018)<5>BRILLIANT (KJ0L3R, V)JK Sentice (MG0123)
18Kalužíková Tereza (H3310)<11>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
19Dulínek Martin (G0536)<56>TROYA (KJ0GKM, K)TJ Moravan Brno (MG0010)
20Vrbíková Leona (H3459)<43>GLAMOUR 1 (KJ0MXV, H)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
21Moravanský Lubomír (G2290)<1>ECAMPIONE (KJ0LV5, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
22Špatná Michaela (G3271)<34>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
23Kvapilová Romana (C0918)<41>LUCIANO 2 (KJ0J83, V)Frey Team, z.s. (MB0394)
24Moravanská Ingrid (L0145)<44>BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
25Procházková Dana (G3976)<7>GARET 3 (KJ0BRO, V)JK Sever Brno (MG0156)
26Pilbauerová Nela (B2502)<25>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
27Chyba Jiří (G4009)<45>COLETTE 1 (KJ0CF2, K)JK Sever Brno (MG0156)
28Najmanová Monika (H1583)<36>PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
29Bittner Libor (H0620)<51>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
30Janků Alexandra (G3959)<33>CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
31Bartl Langerová Lucie (H2613)<48>SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
32Beranová Dana (G1904)<29>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Skoky
02D Skoková soutěž L* - Kvalifikace Czech Junior Cup -Děti
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
05.05.2018

5
Skoky
02J Skoková soutěž L** - Kvalifikace Czech Junior Cup - Junioři
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
05.05.2018

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.07.2018 14:59:59
#JezdecKůňSubjekt
1Poláchová Valentýna (H3893)<28>JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
2Nová Chantal (G3547)<58>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
3Nová Chantal (G3547)<59>QUISSINI (KJ0JAD, H)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4Matoušová Tereza (L0448)<60>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5Kumarová Lucie (H3724)<61>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
6Svěráková Kateřina (G3322)<64>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7Kolářová Veronika (G3964)<67>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
8Kolářová Veronika (G3964)<68>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
9Skřivan Jiří ml. (F4125)<70>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Stáj Manon (MF0016)
10Šrámková Lucie (F2851)<71>GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
11Hurtík Jan (G3856)<72>DARMON 1 (KJ0IYU, V)JK Sever Brno (MG0156)
12Horáková Martina (H4489)<73>ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
13Horáková Martina (H4489)<74>BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
14Kreislová Natálie (L0410)<75>JIAMANT (KJ0USZ, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15Kreislová Natálie (L0410)<76>LANDOCTRO VAN T HOLEINDE (KJ0UT0, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
16Novak Anna Lani (A1892)<77>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17Kumarová Lucie (H3724)<101>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
Skoky
02_ Skoková soutěž L*/L** - Kvalifikace Czech Junior Cup
Běžná Výškový handicap 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
05.05.2018 11:30

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Michlíčková Mariana (G3847)<62>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
2Matušková Kateřina (H4419)<66>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
3Hojovcová Marie (G4015)<69>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
4Bartoňková Nyna (G4048)<57>STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5Nová Chantal (G3547)<58>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
6Kumarová Lucie (H3724)<61>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
7Horáková Martina (H4489)<74>BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8Kolářová Veronika (G3964)<67>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
9Kreislová Natálie (L0410)<76>LANDOCTRO VAN T HOLEINDE (KJ0UT0, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10Hurtík Jan (G3856)<72>DARMON 1 (KJ0IYU, V)JK Sever Brno (MG0156)
11Svěráková Kateřina (G3322)<64>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12Novak Anna Lani (A1892)<77>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Šrámková Lucie (F2851)<71>GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
14Skřivan Jiří ml. (F4125)<70>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Stáj Manon (MF0016)
15Poláchová Valentýna (H3893)<28>JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16Nová Chantal (G3547)<59>QUISSINI (KJ0JAD, H)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
17Kumarová Lucie (H3724)<101>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
18Horáková Martina (H4489)<73>ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19Kolářová Veronika (G3964)<68>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
20Kreislová Natálie (L0410)<75>JIAMANT (KJ0USZ, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
21Matoušová Tereza (L0448)<60>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22Michlíčková Mariana (G3847)<63>TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
Skoky
03_ Skoková soutěž L** - Cena společnosti BIOVETA, a.s.
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018 12:30

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Jelínková Veronika (G2210)<16>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
2Šídlo Radek (F0586)<86>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
3Štefancová Katarina (Z1354)<145>CENDRILLON (KZ028V, X)Slovensko (MZ0040)
4Štětina Jan (C0547)<92>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
5Janků Alexandra (G3959)<32>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
6Bartl Langerová Lucie (H2613)<49>MOZART-H (KJ0EKR, V)JK Bludoveček (MH0360)
7Veselá Tereza (F2659)<22>HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
8Doláková Nela (G3299)<13>PÍNIE (KJ0C8L, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
9Klár Milan (H1916)<82>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10Ulčová Natálie (G3849)<18>GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
11Toth Zoltán (G0831)<99>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
12Menšíková Denisa (F3870)<85>ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13Vachutka Ladislav (H2762)<146>NAGOJA 2 (KJ0MXF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Najmanová Monika (H1583)<36>PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Špatná Michaela (G3271)<34>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
16Trunkátová Klára (G2379)<98>FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
17Vachutková Lenka (H2481)<80>KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18Krampotová Lucie (H4331)<78>VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
19Žíla Zdeněk (F0969)<95>CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
20Jelínková Veronika (G2210)<6>HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
21Bittner Aleš (H2200)<81>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22Bumbová Ingrid (G2310)<79>LADY VOLTEIR (KJ0GTI, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
23Škanderová Miroslava (H2834)<88>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24Klus Marek (H1948)<87>SOLIDAT (KJ0LQR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25Richter Aleš (F1103)<23>CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
26Moravanská Ingrid (L0145)<44>BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
27Staněk Václav (V0481)<97>CODROIPO (KJ0IRG, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
28Kalužíková Tereza (H3310)<11>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
29Lamich Karel (H0174)<147>CHACVALLEY (KJ00YN, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
30Fojtová Michaela (H3054)<94>LANGAR (KJ0GM8, V)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
31Mücková Tereza (B2721)<110>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
32Šídlo Radek (F0586)<17>PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
33Štětina Jan (C0547)<91>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
34Bartl Langerová Lucie (H2613)<48>SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
35Janků Alexandra (G3959)<33>CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
36Veselá Tereza (F2659)<93>EASY JET HDH (KJ010B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
37Klár Milan (H1916)<9>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
38Ulčová Natálie (G3849)<89>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
39Jelínková Veronika (G2210)<100>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
40Štefancová Katarina (Z1354)<144>JOLKA HF Alkapet (KZ01CS, X)Slovensko (MZ0040)
41Šoupal Martin (F0200)<155>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
04_ Skoková soutěž S** - Cena společnosti HOKR, s.r.o.
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018 14:00

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<91>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Klus Marek (H1948)<108>CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Šalková Tina (H2910)<119>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
4Žíla Zdeněk (F0969)<95>CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
5Novak Anna Lani (A1892)<77>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Michlíčková Mariana (G3847)<63>TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
7Vachutková Lenka (H2481)<80>KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8Křížková Kateřina (H3890)<107>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9Dostálová Klára (G3865)<103>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
10Bumbová Ingrid (G2310)<79>LADY VOLTEIR (KJ0GTI, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
11Šrámková Lucie (F2851)<114>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
12Lamich Karel (H0174)<148>CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
13Šoupal Martin (F0200)<155>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Jelínková Veronika (G2210)<100>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
15Vachutka Ladislav (H2762)<104>VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16Turzíková Martina (G3270)<111>RADOX (KJ0EFE, V)EST Perná (MG0038)
17Štětina Jan (C0547)<113>BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
18Škanderová Miroslava (H2834)<88>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19Klus Marek (H1948)<109>QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20Zavoralová Štěpánka (F0147)<120>KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21Mücková Tereza (B2721)<125>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
22Bittner Aleš (H2200)<81>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
23Toth Zoltán (G0831)<99>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
24Trunkátová Klára (G2379)<116>ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
25Hruška Jiří (H0173)<151>CLIPER (KJ0JBG, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
26Staněk Václav (V0481)<97>CODROIPO (KJ0IRG, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
27Fojtová Michaela (H3054)<94>LANGAR (KJ0GM8, V)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
28Krampotová Lucie (H4331)<78>VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
29Menšíková Denisa (F3870)<85>ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30Ulčová Natálie (G3849)<89>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
31Žilinský Michal (H2980)<102>KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
32Šalková Tina (H2910)<118>DIGER (KJ0FX2, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
33Žíla Zdeněk (F0969)<115>JACAMPO (KJ0GZT, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
34Novak Anna Lani (A1892)<117>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Štětina Jan (C0547)<112>CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
36Klus Marek (H1948)<87>SOLIDAT (KJ0LQR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
05_ Skoková soutěž ST* - Cena společnosti FALTON, s.r.o.
Běžná ST* (135) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018 15:30

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Štětina Jan (C0547)<112>CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Klus Marek (H1948)<153>CARISON (KJ0HNO, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Hruška Jiří (H0173)<151>CLIPER (KJ0JBG, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Mücková Tereza (B2721)<125>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
5Chýle Jan (E0251)<121>CIMBURA 1 (KJ0L6L, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
6Kubrická Kateřina (H2783)<105>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7Žíla Zdeněk (F0969)<115>JACAMPO (KJ0GZT, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
8Jelínková Veronika (G2210)<122>FOREVER (KJ0D1B, H)JK Sever Brno (MG0156)
9Vachutka Ladislav (H2762)<104>VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Aberl Tomáš (G1949)<126>ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
11Turzíková Martina (G3270)<111>RADOX (KJ0EFE, V)EST Perná (MG0038)
12Matýska Zdeněk (G0406)<127>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
13Šoupal Martin (F0200)<154>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Štětina Jan (C0547)<113>BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
15Klus Marek (H1948)<108>CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16Šalková Tina (H2910)<129>FRASCATI VAN TER HULST (KJ0MO2, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
17Žilinský Michal (H2980)<102>KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
18Lamich Karel (H0174)<148>CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19Skřivan Jiří (F0031)<123>FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon (MF0016)
20Zavoralová Štěpánka (F0147)<120>KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21Kumarová Lucie (H3724)<101>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
22Novak Anna Lani (A1892)<117>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23Hruška Jiří (H0173)<152>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
24Mücková Tereza (B2721)<110>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
25Chýle Jan (E0251)<130>COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
26Kubrická Kateřina (H2783)<106>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
27Žíla Zdeněk (F0969)<128>LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
28Štětina Jan (C0547)<92>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
29Klus Marek (H1948)<109>QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30Veselá Tereza (F2659)<93>EASY JET HDH (KJ010B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Skoky
06_ Skoková soutěž na styl - Kvalifikace Czech Junior Cup
Běžná do 115 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
05.05.2018 17:00

9
Skoky
07_ Dvoufázové skákání 120/130 cm - Cena společnosti BIOVETA, a.s.
Běžná do 120 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
06.05.2018 8:30

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Jelínková Veronika (G2210)<15>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
2Klus Marek (H1948)<109>QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Klár Milan (H1916)<82>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
4Štětina Jan (C0547)<92>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
5Trunkátová Klára (G2379)<98>FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
6Šídlo Radek (F0586)<86>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
7Štefancová Katarina (Z1354)<145>CENDRILLON (KZ028V, X)Slovensko (MZ0040)
8Mücková Tereza (B2721)<110>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
9Žíla Zdeněk (F0969)<95>CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
10Horáková Martina (H4489)<73>ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
11Janků Alexandra (G3959)<33>CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
12Špatná Michaela (G3271)<34>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
13Šoupal Martin (F0200)<155>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Ulčová Natálie (G3849)<18>GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
15Vachutka Ladislav (H2762)<2>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16Jelínková Veronika (G2210)<16>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
17Bittner Aleš (H2200)<81>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Šalková Tina (H2910)<119>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
19Veselá Tereza (F2659)<22>HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
20Krampotová Lucie (H4331)<78>VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
21Hruška Jiří (H0173)<151>CLIPER (KJ0JBG, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
22Doležal Rudolf (F0382)<131>LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
23Klus Marek (H1948)<87>SOLIDAT (KJ0LQR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24Klár Milan (H1916)<9>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25Štětina Jan (C0547)<91>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26Trunkátová Klára (G2379)<116>ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
27Šídlo Radek (F0586)<17>PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
28Štefancová Katarina (Z1354)<144>JOLKA HF Alkapet (KZ01CS, X)Slovensko (MZ0040)
29Jelínková Veronika (G2210)<100>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
30Nechanická Kristýna (A1498)<132>CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
31Arient Ladislav (C0857)<133>APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
Skoky
08_ Skoková soutěž ZL - Finále Amateur Tour
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
06.05.2018 9:30

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Janků Alexandra (G3959)<32>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2Bittner Libor (H0620)<50>ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
3Procházková Dana (G3976)<7>GARET 3 (KJ0BRO, V)JK Sever Brno (MG0156)
4Slezáková Kateřina (G2226)<54>GÁJA 5 (KJ0FZU, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5Kubová Markéta (H1563)<47>FLUX (KJ010R, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6Chyba Jiří (G4009)<45>COLETTE 1 (KJ0CF2, K)JK Sever Brno (MG0156)
7Dušková Barbora (G3840)<42>URIET (KJ0HU0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
8Materová Denisa (H3340)<53>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
9Fischer Broegger Denisa (G3497)<46>CHALLENGE N (KJ0HR1, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
10Zykánová Rozálie (H3797)<10>BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11Kalužíková Tereza (H3310)<11>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12Stuchlý Libor (H2263)<55>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
13Moravanská Ingrid (L0145)<44>BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
14Moravanský Lubomír (G2290)<1>ECAMPIONE (KJ0LV5, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
15Jankotová Pavlína (H4433)<30>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16Beranová Dana (G1904)<29>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
17Kvapilová Romana (C0918)<41>LUCIANO 2 (KJ0J83, V)Frey Team, z.s. (MB0394)
18Špatná Michaela (G3271)<34>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19Pilbauerová Nela (B2502)<25>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
20Petković Sandra (G1599)<38>JACQUELINE (KJ0KX8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
21Vrbíková Leona (H3459)<43>GLAMOUR 1 (KJ0MXV, H)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
22Kubíková Zuzana (F2884)<52>LARINJO (KJ0GI6, V)JK Stáj Machovi (MF0285)
23Pinkavová Dana (H1270)<37>LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
24Janků Alexandra (G3959)<33>CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
25Bittner Libor (H0620)<51>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
Skoky
09D Skoková soutěž L* - Finále Czech Junior Cup - Děti
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
06.05.2018

6
Skoky
09J Skoková soutěž L** - Finále Czech Junior Cup - Junioři
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
06.05.2018

15
Skoky
09_ Skoková soutěž L*/L** - Finále Czech Junior Cup
Běžná Výškový handicap 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
06.05.2018 11:00

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Matušková Kateřina (H4419)<65>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
2Michlíčková Mariana (G3847)<62>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
3Hojovcová Marie (G4015)<69>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
4Bartoňková Nyna (G4048)<57>STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5Kolářová Veronika (G3964)<68>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
6Kreislová Natálie (L0410)<75>JIAMANT (KJ0USZ, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
7Nová Chantal (G3547)<58>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8Kumarová Lucie (H3724)<61>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
9Poláchová Valentýna (H3893)<28>JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10Šrámková Lucie (F2851)<71>GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
11Horáková Martina (H4489)<74>BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
12Skřivan Jiří ml. (F4125)<70>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Stáj Manon (MF0016)
13Svěráková Kateřina (G3322)<64>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14Novak Anna Lani (A1892)<77>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Hurtík Jan (G3856)<72>DARMON 1 (KJ0IYU, V)JK Sever Brno (MG0156)
16Matoušová Tereza (L0448)<60>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
17Kolářová Veronika (G3964)<67>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
18Nová Chantal (G3547)<59>QUISSINI (KJ0JAD, H)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19Kumarová Lucie (H3724)<101>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
20Matušková Kateřina (H4419)<66>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
21Michlíčková Mariana (G3847)<63>TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
Skoky
10_ Skoková soutěž ST* - U25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
06.05.2018 12:30

15
Skoky
11_ Skoková soutěž T* - FALTON VELKÁ CENA BRNA 2018
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
06.05.2018 14:30

26
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Pospíšil Ondřej (E0549)<137>ZANDIRO (KJ0LWM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
2Příhoda Miloslav (F1976)<138>CASALLY (KJ0H97, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
3Papoušek Jiří (C0057)<142>CALOTTA FS (KJ0VIU, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
4Chýle Jan (E0251)<121>CIMBURA 1 (KJ0L6L, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
5Klus Marek (H1948)<153>CARISON (KJ0HNO, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
6Štětina Jan (C0547)<113>BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
7Kotalík Matěj (C0863)<140>SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
8Skřivan Jiří (F0031)<123>FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon (MF0016)
9Arient Ladislav (C0857)<133>APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
10Doležal Rudolf (F0382)<131>LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
11Mücková Tereza (B2721)<125>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
12Aberl Tomáš (G1949)<126>ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
13Šoupal Martin (F0200)<154>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Matýska Zdeněk (G0406)<127>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
15Kubrická Kateřina (H2783)<105>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16Jelínková Veronika (G2210)<122>FOREVER (KJ0D1B, H)JK Sever Brno (MG0156)
17Šalková Tina (H2910)<129>FRASCATI VAN TER HULST (KJ0MO2, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
18Hruška Jiří (H0173)<152>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19Veselá Tereza (F2659)<93>EASY JET HDH (KJ010B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
20Pospíšil Ondřej (E0549)<136>EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
21Příhoda Miloslav (F1976)<139>CLEAR JOLIE (KJ0JNO, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
22Papoušek Jiří (C0057)<143>DJUMPER (KJ0LSP, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
23Chýle Jan (E0251)<130>COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
24Klus Marek (H1948)<108>CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25Štětina Jan (C0547)<112>CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26Kotalík Matěj (C0863)<141>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)