Přihlásit se

Skoky
Velká cena Brna - ČSP
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 180505G1
05.05.2018 - 06.05.2018
G / Brno - Veveří
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MG0010 - TJ Moravan Brno
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
G0460
Iveta Adámková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0318
Milada Gašparová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0202
Josef Trojanec
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
Skoky
01A Skoková soutěž st. ZL - Cena NUTRITIS
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018
21
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Klára Trunkátová (G2379)<26>MAXIME (KJ0MZA)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
2Marcela Šedá (G1280)<3>CETRICK (KJ0ITP)JK Ideas (MG0167)
3Veronika Jelínková (G2210)<15>LOTTE-HS (KJ0KVP)JK Sever Brno (MG0156)
4Nela Doláková (G3299)<13>PÍNIE (KJ0C8L)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
5Ladislav Vachutka (H2762)<2>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Aleš Richter (F1103)<23>CONVETA (KJ0LRC)JK Stáj Machovi (MF0285)
7Natálie Ulčová (G3849)<18>GOLD LADDY (KJ0K5B)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
8Martina Horáková (H4489)<73>ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9Radek Šídlo (F0586)<17>PORTHOS - HS (KJ0EOT)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10Veronika Kolářová (G3964)<68>CARSEY (KJ0TL8)PAP spol. s r.o. (MG0322)
11Lucie Chládková (G3845)<12>CARMEN 4 (KJ0AT9)Kalenda TEAM (MG0309)
12Zdeněk Matýska (G0406)<31>FLYINGE GUCCI (KJ0KW8)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
13Hana Pecková (G2309)<8>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
14Tereza Veselá (F2659)<22>HANDSOME DD HDH (KJ0U2L)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
15Valentýna Poláchová (H3893)<28>JLB TIZZY (KJ0KAL)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16Kateřina Matušková (H4419)<65>AVANTI 4 (KJ0KFN)SK Sportino z. s. (MH0369)
17Milan Klár (H1916)<9>CARTE BLANCHE (KJ0TVU)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18Klára Trunkátová (G2379)<27>ESTAFETTE (KJ0LR0)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
19Veronika Jelínková (G2210)<16>CLAPTON - HS (KJ0M3T)JK Sever Brno (MG0156)
20Katarina Štefancová (Z1354)<144>JOLKA HF Alkapet (KZ01CS)
21Karel Lamich (H0174)<147>CHACVALLEY (KJ00YN)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
01B Skoková soutěž st. ZL - Kvalifikace Amateur Tour
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018
32
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Monika Najmanová (H1583)<35>DORIEN (KJ0IFV)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Libor Bittner (H0620)<50>ALEXIS 3 (KJ0D9G)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
3Alexandra Janků (G3959)<32>EAGLE-EYE (KJ0MB5)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4Lucie Bartl Langerová (H2613)<49>MOZART-H (KJ0EKR)JK Bludoveček (MH0360)
5Tereza Kadeřábková (G2109)<39>SEBASTIAN 3 (KJ0K13)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6Pavlína Jankotová (H4433)<30>PRESTA (KJ0U8N)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7Denisa Fischer Broegger (G3497)<46>CHALLENGE N (KJ0HR1)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8Dana Pinkavová (H1270)<37>LA CORA 1 (KJ0GNF)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
9Libor Stuchlý (H2263)<55>CATY CATANGA-O (KJ0EIE)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10Kateřina Slezáková (G2226)<54>GÁJA 5 (KJ0FZU)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
11Sandra Petković (G1599)<38>JACQUELINE (KJ0KX8)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12Barbora Dušková (G3840)<42>URIET (KJ0HU0)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13Zuzana Kubíková (F2884)<52>LARINJO (KJ0GI6)JK Stáj Machovi (MF0285)
14Rozálie Zykánová (H3797)<10>BE MY GUEST (KJ0M6A)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15Denisa Materová (H3340)<53>LANAKEN (KJ0DDS)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16Markéta Kubová (H1563)<47>FLUX (KJ010R)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17Nikol Soukopová (G4018)<5>BRILLIANT (KJ0L3R)JK Sentice (MG0123)
18Tereza Kalužíková (H3310)<11>AVRIL (KJ0H5X)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
19Martin Dulínek (G0536)<56>TROYA (KJ0GKM)TJ Moravan Brno (MG0010)
20Leona Chladníčková (H3459)<43>GLAMOUR 1 (KJ0MXV)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
21Lubomír Moravanský (G2290)<1>ECAMPIONE (KJ0LV5)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
22Michaela Špatná (G3271)<34>POISON IVY (KJ0G4F)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
23Romana Kvapilová (C0918)<41>LUCIANO 2 (KJ0J83)Frey Team, z.s. (MB0394)
24Ingrid Moravanská (L0145)<44>BELINDA V. (KJ0KNZ)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
25Dana Procházková (G3976)<7>GARET 3 (KJ0BRO)JK Sever Brno (MG0156)
26Nela Pilbauerová (B2502)<25>GAIA 4 (KJ0L79)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
27Jiří Chyba (G4009)<45>COLETTE 1 (KJ0CF2)JK Sever Brno (MG0156)
28Monika Najmanová (H1583)<36>PICASSO 5 (KJ0MWT)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
29Libor Bittner (H0620)<51>CONSUL 1 (KJ0VIS)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
30Alexandra Janků (G3959)<33>CEJLON 8 (KJ0HNB)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
31Lucie Bartl Langerová (H2613)<48>SALLIMA (KJ0MLS)JK Bludoveček (MH0360)
32Dana Beranová (G1904)<29>DRAK LANDOS (KJ0VQW)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Skoky
02_ Skoková soutěž L*/L** - Kvalifikace Czech Junior Cup
Běžná Výškový handicap 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
05.05.2018
22
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Mariana Michlíčková (G3847)<62>CORNET'S BOY (KJ0T95)Srpek s.r.o. (MG0321)
2Kateřina Matušková (H4419)<66>F.TRIOMF (KJ0MEL)SK Sportino z. s. (MH0369)
3Marie Hojovcová (G4015)<69>ARIEL 4 (KJ0MK1)JK Stáj Jelínek (MG0063)
4Nyna Bartoňková (G4048)<57>STRESMAN 1 (KJ0UTL)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5Chantal Nová (G3547)<58>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
6Lucie Kumarová (H3724)<61>ATHOS 17 (KJ0I2R)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
7Martina Horáková (H4489)<74>BOTTICELLI (KJ0S2B)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8Veronika Kolářová (G3964)<67>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V)PAP spol. s r.o. (MG0322)
9Natálie Kreislová (L0410)<76>LANDOCTRO VAN T HOLEINDE (KJ0UT0)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10Jan Hurtík (G3856)<72>DARMON 1 (KJ0IYU)JK Sever Brno (MG0156)
11Kateřina Svěráková (G3322)<64>ARVEN 3 (KJ0KAG)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12Anna Lani Novak (A1892)<77>LOLLA TRENCH (KJ0LL6)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Lucie Šrámková (F2851)<71>GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K)JK Čermná (MF0366)
14Jiří ml. Skřivan (F4125)<70>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07)Stáj Manon (MF0016)
15Valentýna Poláchová (H3893)<28>JLB TIZZY (KJ0KAL)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16Chantal Nová (G3547)<59>QUISSINI (KJ0JAD)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
17Lucie Kumarová (H3724)<101>CONCANTUS (KJ0OJP)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
18Martina Horáková (H4489)<73>ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19Veronika Kolářová (G3964)<68>CARSEY (KJ0TL8)PAP spol. s r.o. (MG0322)
20Natálie Kreislová (L0410)<75>JIAMANT (KJ0USZ)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
21Tereza Matoušová (L0448)<60>QUASTINA (KJ0J5S)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22Mariana Michlíčková (G3847)<63>TRISCHAS GIRL (KJ0UQD)Srpek s.r.o. (MG0321)
Skoky
03_ Skoková soutěž L** - Cena společnosti BIOVETA, a.s.
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018
41
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Veronika Jelínková (G2210)<16>CLAPTON - HS (KJ0M3T)JK Sever Brno (MG0156)
2Radek Šídlo (F0586)<86>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
3Katarina Štefancová (Z1354)<145>CENDRILLON (KZ028V)
4Jan Štětina (C0547)<92>GYLORD-S (KJ0MS4)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
5Alexandra Janků (G3959)<32>EAGLE-EYE (KJ0MB5)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
6Lucie Bartl Langerová (H2613)<49>MOZART-H (KJ0EKR)JK Bludoveček (MH0360)
7Tereza Veselá (F2659)<22>HANDSOME DD HDH (KJ0U2L)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
8Nela Doláková (G3299)<13>PÍNIE (KJ0C8L)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
9Milan Klár (H1916)<82>RAPSODIE 1 (KJ0EEY)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10Natálie Ulčová (G3849)<18>GOLD LADDY (KJ0K5B)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
11Zoltán Toth (G0831)<99>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
12Denisa Menšíková (F3870)<85>ELIOT 5 (KJ0H87)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13Ladislav Vachutka (H2762)<146>NAGOJA 2 (KJ0MXF)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Monika Najmanová (H1583)<36>PICASSO 5 (KJ0MWT)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Michaela Špatná (G3271)<34>POISON IVY (KJ0G4F)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
16Klára Trunkátová (G2379)<98>FORBES (KJ0I7F)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
17Lenka Vachutková (H2481)<80>KORNET 1 (KJ0A1I)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18Lucie Krampotová (H4331)<78>VALENTINO C (KJ0IPR)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
19Zdeněk Žíla (F0969)<95>CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
20Veronika Jelínková (G2210)<6>HERAKLES (KJ0KXT)JK Sever Brno (MG0156)
21Aleš Bittner (H2200)<81>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22Ingrid Bumbová (G2310)<79>LADY VOLTEIR (KJ0GTI)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
23Miroslava Škanderová (H2834)<88>DELISA 3 (KJ0KFM)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24Marek Klus (H1948)<87>SOLIDAT (KJ0LQR)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25Aleš Richter (F1103)<23>CONVETA (KJ0LRC)JK Stáj Machovi (MF0285)
26Ingrid Moravanská (L0145)<44>BELINDA V. (KJ0KNZ)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
27Václav Staněk (V0481)<97>CODROIPO (KJ0IRG)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
28Tereza Kalužíková (H3310)<11>AVRIL (KJ0H5X)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
29Karel Lamich (H0174)<147>CHACVALLEY (KJ00YN)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
30Michaela Fojtová (H3054)<94>LANGAR (KJ0GM8)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
31Tereza Mücková (B2721)<110>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A)Stáj Karsit (MF0242)
32Radek Šídlo (F0586)<17>PORTHOS - HS (KJ0EOT)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
33Jan Štětina (C0547)<91>GUUS S (KJ0N06)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
34Lucie Bartl Langerová (H2613)<48>SALLIMA (KJ0MLS)JK Bludoveček (MH0360)
35Alexandra Janků (G3959)<33>CEJLON 8 (KJ0HNB)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
36Tereza Veselá (F2659)<93>EASY JET HDH (KJ010B)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
37Milan Klár (H1916)<9>CARTE BLANCHE (KJ0TVU)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
38Natálie Ulčová (G3849)<89>DEMONT (KJ0KG2)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
39Veronika Jelínková (G2210)<100>LOTUS - HS (KJ0ICH)JK Sever Brno (MG0156)
40Katarina Štefancová (Z1354)<144>JOLKA HF Alkapet (KZ01CS)
41Martin Šoupal (F0200)<155>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
04_ Skoková soutěž S** - Cena společnosti HOKR, s.r.o.
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018
36
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Jan Štětina (C0547)<91>GUUS S (KJ0N06)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Marek Klus (H1948)<108>CAREBIS (KJ0LTK)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Tina Šalková (H2910)<119>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI)SK Oxer, z.s. (MH0129)
4Zdeněk Žíla (F0969)<95>CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
5Anna Lani Novak (A1892)<77>LOLLA TRENCH (KJ0LL6)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Mariana Michlíčková (G3847)<63>TRISCHAS GIRL (KJ0UQD)Srpek s.r.o. (MG0321)
7Lenka Vachutková (H2481)<80>KORNET 1 (KJ0A1I)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8Kateřina Křížková (H3890)<107>KAMELOT 1 (KJ0CVJ)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9Klára Dostálová (G3865)<103>MANA 3 (KJ0GHE)JK Sever Brno (MG0156)
10Ingrid Bumbová (G2310)<79>LADY VOLTEIR (KJ0GTI)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
11Lucie Šrámková (F2851)<114>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7)JK Čermná (MF0366)
12Karel Lamich (H0174)<148>CHACCO STAR (KJ0MEX)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
13Martin Šoupal (F0200)<155>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Veronika Jelínková (G2210)<100>LOTUS - HS (KJ0ICH)JK Sever Brno (MG0156)
15Ladislav Vachutka (H2762)<104>VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16Martina Turzíková (G3270)<111>RADOX (KJ0EFE)EST Perná (MG0038)
17Jan Štětina (C0547)<113>BENITO - S (KJ0JG1)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
18Miroslava Škanderová (H2834)<88>DELISA 3 (KJ0KFM)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19Marek Klus (H1948)<109>QUINCY 2 (KJ0M8Z)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20Štěpánka Zavoralová (F0147)<120>KAREN 5 (KJ0GP6)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21Tereza Mücková (B2721)<125>CONTROL ME Karsit (KJ0IWT)Stáj Karsit (MF0242)
22Aleš Bittner (H2200)<81>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
23Zoltán Toth (G0831)<99>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
24Klára Trunkátová (G2379)<116>ELBANDOLERO (KJ0GZ5)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
25Jiří Hruška (H0173)<151>CLIPER (KJ0JBG)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
26Václav Staněk (V0481)<97>CODROIPO (KJ0IRG)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
27Michaela Fojtová (H3054)<94>LANGAR (KJ0GM8)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
28Lucie Krampotová (H4331)<78>VALENTINO C (KJ0IPR)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
29Denisa Menšíková (F3870)<85>ELIOT 5 (KJ0H87)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30Natálie Ulčová (G3849)<89>DEMONT (KJ0KG2)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
31Michal Žilinský (H2980)<102>KAIRA (KJ0JX5)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
32Tina Šalková (H2910)<118>DIGER (KJ0FX2)SK Oxer, z.s. (MH0129)
33Zdeněk Žíla (F0969)<115>JACAMPO (KJ0GZT)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
34Anna Lani Novak (A1892)<117>LAST MINUTE 64 (KJ0THP)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Jan Štětina (C0547)<112>CELANO S (KJ0LW7)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
36Marek Klus (H1948)<87>SOLIDAT (KJ0LQR)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
05_ Skoková soutěž ST* - Cena společnosti FALTON, s.r.o.
Běžná ST* (135) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
05.05.2018
30
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Jan Štětina (C0547)<112>CELANO S (KJ0LW7)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
2Marek Klus (H1948)<153>CARISON (KJ0HNO)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Jiří Hruška (H0173)<151>CLIPER (KJ0JBG)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Tereza Mücková (B2721)<125>CONTROL ME Karsit (KJ0IWT)Stáj Karsit (MF0242)
5Jan Chýle (E0251)<121>CIMBURA 1 (KJ0L6L)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
6Kateřina Kubrická (H2783)<105>LENTILKA 3 (KJ0K9Y)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7Zdeněk Žíla (F0969)<115>JACAMPO (KJ0GZT)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
8Veronika Jelínková (G2210)<122>FOREVER (KJ0D1B)JK Sever Brno (MG0156)
9Ladislav Vachutka (H2762)<104>VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Tomáš Aberl (G1949)<126>ATHENA 1 (KJ0FRR)JK Aberl, z.s. (MG0164)
11Martina Turzíková (G3270)<111>RADOX (KJ0EFE)EST Perná (MG0038)
12Zdeněk Matýska (G0406)<127>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
13Martin Šoupal (F0200)<154>TAKTICA (KJ0HAV)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Jan Štětina (C0547)<113>BENITO - S (KJ0JG1)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
15Marek Klus (H1948)<108>CAREBIS (KJ0LTK)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16Tina Šalková (H2910)<129>FRASCATI VAN TER HULST (KJ0MO2)SK Oxer, z.s. (MH0129)
17Michal Žilinský (H2980)<102>KAIRA (KJ0JX5)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
18Karel Lamich (H0174)<148>CHACCO STAR (KJ0MEX)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19Jiří Skřivan (F0031)<123>FLYING STAR 1 (KJ0LY0)Stáj Manon (MF0016)
20Štěpánka Zavoralová (F0147)<120>KAREN 5 (KJ0GP6)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21Lucie Kumarová (H3724)<101>CONCANTUS (KJ0OJP)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
22Anna Lani Novak (A1892)<117>LAST MINUTE 64 (KJ0THP)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23Jiří Hruška (H0173)<152>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
24Tereza Mücková (B2721)<110>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A)Stáj Karsit (MF0242)
25Jan Chýle (E0251)<130>COOL PARADISE (KJ0G0V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
26Kateřina Kubrická (H2783)<106>ŠEJNA 1 (KJ0OLX)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
27Zdeněk Žíla (F0969)<128>LOVEEN MONET+ (KJ0J24)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
28Jan Štětina (C0547)<92>GYLORD-S (KJ0MS4)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
29Marek Klus (H1948)<109>QUINCY 2 (KJ0M8Z)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30Tereza Veselá (F2659)<93>EASY JET HDH (KJ010B)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Skoky
06_ Skoková soutěž na styl - Kvalifikace Czech Junior Cup
Běžná L* (115) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
05.05.2018
9
Skoky
07_ Dvoufázové skákání 120/130 cm - Cena společnosti BIOVETA, a.s.
Běžná L** (120) 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
06.05.2018
31
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Veronika Jelínková (G2210)<15>LOTTE-HS (KJ0KVP)JK Sever Brno (MG0156)
2Marek Klus (H1948)<109>QUINCY 2 (KJ0M8Z)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Milan Klár (H1916)<82>RAPSODIE 1 (KJ0EEY)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
4Jan Štětina (C0547)<92>GYLORD-S (KJ0MS4)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
5Klára Trunkátová (G2379)<98>FORBES (KJ0I7F)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
6Radek Šídlo (F0586)<86>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
7Katarina Štefancová (Z1354)<145>CENDRILLON (KZ028V)
8Tereza Mücková (B2721)<110>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A)Stáj Karsit (MF0242)
9Zdeněk Žíla (F0969)<95>CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
10Martina Horáková (H4489)<73>ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
11Alexandra Janků (G3959)<33>CEJLON 8 (KJ0HNB)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
12Michaela Špatná (G3271)<34>POISON IVY (KJ0G4F)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
13Martin Šoupal (F0200)<155>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Natálie Ulčová (G3849)<18>GOLD LADDY (KJ0K5B)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
15Ladislav Vachutka (H2762)<2>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16Veronika Jelínková (G2210)<16>CLAPTON - HS (KJ0M3T)JK Sever Brno (MG0156)
17Aleš Bittner (H2200)<81>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Tina Šalková (H2910)<119>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI)SK Oxer, z.s. (MH0129)
19Tereza Veselá (F2659)<22>HANDSOME DD HDH (KJ0U2L)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
20Lucie Krampotová (H4331)<78>VALENTINO C (KJ0IPR)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
21Jiří Hruška (H0173)<151>CLIPER (KJ0JBG)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
22Rudolf Doležal (F0382)<131>LARA CROFT (KJ0FA3)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
23Marek Klus (H1948)<87>SOLIDAT (KJ0LQR)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24Milan Klár (H1916)<9>CARTE BLANCHE (KJ0TVU)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25Jan Štětina (C0547)<91>GUUS S (KJ0N06)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26Klára Trunkátová (G2379)<116>ELBANDOLERO (KJ0GZ5)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
27Radek Šídlo (F0586)<17>PORTHOS - HS (KJ0EOT)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
28Katarina Štefancová (Z1354)<144>JOLKA HF Alkapet (KZ01CS)
29Veronika Jelínková (G2210)<100>LOTUS - HS (KJ0ICH)JK Sever Brno (MG0156)
30Kristýna Nechanická (A1498)<132>CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5)JK Cavallomio.eu (MC0199)
31Ladislav Arient (C0857)<133>APOLLO 6 (KJ0GJF)JK Cavallomio.eu (MC0199)
Skoky
08_ Skoková soutěž ZL - Finále Amateur Tour
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
06.05.2018
25
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Alexandra Janků (G3959)<32>EAGLE-EYE (KJ0MB5)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2Libor Bittner (H0620)<50>ALEXIS 3 (KJ0D9G)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
3Dana Procházková (G3976)<7>GARET 3 (KJ0BRO)JK Sever Brno (MG0156)
4Kateřina Slezáková (G2226)<54>GÁJA 5 (KJ0FZU)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5Markéta Kubová (H1563)<47>FLUX (KJ010R)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6Jiří Chyba (G4009)<45>COLETTE 1 (KJ0CF2)JK Sever Brno (MG0156)
7Barbora Dušková (G3840)<42>URIET (KJ0HU0)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
8Denisa Materová (H3340)<53>LANAKEN (KJ0DDS)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
9Denisa Fischer Broegger (G3497)<46>CHALLENGE N (KJ0HR1)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
10Rozálie Zykánová (H3797)<10>BE MY GUEST (KJ0M6A)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11Tereza Kalužíková (H3310)<11>AVRIL (KJ0H5X)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12Libor Stuchlý (H2263)<55>CATY CATANGA-O (KJ0EIE)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
13Ingrid Moravanská (L0145)<44>BELINDA V. (KJ0KNZ)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
14Lubomír Moravanský (G2290)<1>ECAMPIONE (KJ0LV5)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
15Pavlína Jankotová (H4433)<30>PRESTA (KJ0U8N)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16Dana Beranová (G1904)<29>DRAK LANDOS (KJ0VQW)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
17Romana Kvapilová (C0918)<41>LUCIANO 2 (KJ0J83)Frey Team, z.s. (MB0394)
18Michaela Špatná (G3271)<34>POISON IVY (KJ0G4F)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19Nela Pilbauerová (B2502)<25>GAIA 4 (KJ0L79)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
20Sandra Petković (G1599)<38>JACQUELINE (KJ0KX8)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
21Leona Chladníčková (H3459)<43>GLAMOUR 1 (KJ0MXV)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
22Zuzana Kubíková (F2884)<52>LARINJO (KJ0GI6)JK Stáj Machovi (MF0285)
23Dana Pinkavová (H1270)<37>LA CORA 1 (KJ0GNF)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
24Alexandra Janků (G3959)<33>CEJLON 8 (KJ0HNB)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
25Libor Bittner (H0620)<51>CONSUL 1 (KJ0VIS)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
Skoky
09_ Skoková soutěž L*/L** - Finále Czech Junior Cup
Běžná Výškový handicap 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
06.05.2018
21
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Kateřina Matušková (H4419)<65>AVANTI 4 (KJ0KFN)SK Sportino z. s. (MH0369)
2Mariana Michlíčková (G3847)<62>CORNET'S BOY (KJ0T95)Srpek s.r.o. (MG0321)
3Marie Hojovcová (G4015)<69>ARIEL 4 (KJ0MK1)JK Stáj Jelínek (MG0063)
4Nyna Bartoňková (G4048)<57>STRESMAN 1 (KJ0UTL)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5Veronika Kolářová (G3964)<68>CARSEY (KJ0TL8)PAP spol. s r.o. (MG0322)
6Natálie Kreislová (L0410)<75>JIAMANT (KJ0USZ)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
7Chantal Nová (G3547)<58>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8Lucie Kumarová (H3724)<61>ATHOS 17 (KJ0I2R)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
9Valentýna Poláchová (H3893)<28>JLB TIZZY (KJ0KAL)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10Lucie Šrámková (F2851)<71>GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K)JK Čermná (MF0366)
11Martina Horáková (H4489)<74>BOTTICELLI (KJ0S2B)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
12Jiří ml. Skřivan (F4125)<70>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07)Stáj Manon (MF0016)
13Kateřina Svěráková (G3322)<64>ARVEN 3 (KJ0KAG)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14Anna Lani Novak (A1892)<77>LOLLA TRENCH (KJ0LL6)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Jan Hurtík (G3856)<72>DARMON 1 (KJ0IYU)JK Sever Brno (MG0156)
16Tereza Matoušová (L0448)<60>QUASTINA (KJ0J5S)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
17Veronika Kolářová (G3964)<67>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V)PAP spol. s r.o. (MG0322)
18Chantal Nová (G3547)<59>QUISSINI (KJ0JAD)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19Lucie Kumarová (H3724)<101>CONCANTUS (KJ0OJP)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
20Kateřina Matušková (H4419)<66>F.TRIOMF (KJ0MEL)SK Sportino z. s. (MH0369)
21Mariana Michlíčková (G3847)<63>TRISCHAS GIRL (KJ0UQD)Srpek s.r.o. (MG0321)
Skoky
10_ Skoková soutěž ST* - U25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
06.05.2018
15
Skoky
11_ Skoková soutěž T* - FALTON VELKÁ CENA BRNA 2018
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
06.05.2018
26
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.05.2018 22:22:48
#JezdecKůňSubjekt
1Ondřej Pospíšil (E0549)<137>ZANDIRO (KJ0LWM)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
2Miloslav Příhoda (F1976)<138>CASALLY (KJ0H97)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
3Jiří Papoušek (C0057)<142>CALOTTA FS (KJ0VIU)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
4Jan Chýle (E0251)<121>CIMBURA 1 (KJ0L6L)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
5Marek Klus (H1948)<153>CARISON (KJ0HNO)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
6Jan Štětina (C0547)<113>BENITO - S (KJ0JG1)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
7Matěj Kotalík (C0863)<140>SIR SID (KJ0MR8)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
8Jiří Skřivan (F0031)<123>FLYING STAR 1 (KJ0LY0)Stáj Manon (MF0016)
9Ladislav Arient (C0857)<133>APOLLO 6 (KJ0GJF)JK Cavallomio.eu (MC0199)
10Rudolf Doležal (F0382)<131>LARA CROFT (KJ0FA3)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
11Tereza Mücková (B2721)<125>CONTROL ME Karsit (KJ0IWT)Stáj Karsit (MF0242)
12Tomáš Aberl (G1949)<126>ATHENA 1 (KJ0FRR)JK Aberl, z.s. (MG0164)
13Martin Šoupal (F0200)<154>TAKTICA (KJ0HAV)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Zdeněk Matýska (G0406)<127>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
15Kateřina Kubrická (H2783)<105>LENTILKA 3 (KJ0K9Y)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16Veronika Jelínková (G2210)<122>FOREVER (KJ0D1B)JK Sever Brno (MG0156)
17Tina Šalková (H2910)<129>FRASCATI VAN TER HULST (KJ0MO2)SK Oxer, z.s. (MH0129)
18Jiří Hruška (H0173)<152>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19Tereza Veselá (F2659)<93>EASY JET HDH (KJ010B)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
20Ondřej Pospíšil (E0549)<136>EINFACH (KJ0LWI)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
21Miloslav Příhoda (F1976)<139>CLEAR JOLIE (KJ0JNO)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
22Jiří Papoušek (C0057)<143>DJUMPER (KJ0LSP)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
23Jan Chýle (E0251)<130>COOL PARADISE (KJ0G0V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
24Marek Klus (H1948)<108>CAREBIS (KJ0LTK)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25Jan Štětina (C0547)<112>CELANO S (KJ0LW7)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26Matěj Kotalík (C0863)<141>CESANO V (KJ0J7N)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)