Přihlásit se

Skoky
Cena Eliota 2021
Oficiální závody (CSN) / 211008A1
08.10.2021 - 10.10.2021
A / Praha Velká Chuchle
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž, „Z“ na limitovaný čas – 100 cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

54/ 90
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Čížková Nicol (J0R97)FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)Rescue and riders team (MC0307)
2 Čížková Nicol (J0R97)MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)Rescue and riders team (MC0307)
3 Horký Václav (C0688)IMPRESSION (KJ0ZHE, H)JK Tandem (MC0163)
4 Siskosová Dominika (B3743)OLWEN (KJ0IO6, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
5 Pleskačová Barbora (J0JKS)FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
6 Horká Gabriela (J0O6Y)QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)JK Tandem (MC0163)
7 Potůčková Barbora (A1818)CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
8 Smaha Luděk (D0541)DUKE HTW Z (KJ1005, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
9 Smrčka Jakub (E1174)CAPRILORD (KJ0MN7, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
10 Tomaidesová Sandra (B1990)RISING STAR (KJ0ZWO, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
11 Tomaidesová Sandra (B1990)QUITELANO (KJ0ZWP, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
12 Chábová Klára (A1062)EIGEN WAHL (KJ0S4Q, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
13 Chábová Klára (A1062)DEMI 1 (KJ0S4R, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
14 Masár Dominik (J0MSI)CARSTEN (KJ106H, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
15 Padevětová Barbora (B0231)KING H.B (KJ0YR5, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
16 Hromádková Adéla (J0WQI)CAPRIO (KJ0UJW, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
17 Soukupová Petra (E2008)LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
18 Lorencová Karolína (A3054)DYLANIA (KJ0UT7, K)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
19 Zelená Kateřina (B2967)CASSIUS CAY (KJ0ZZB, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
20 Petříková Viktorie (J0WMK)BOSTA (KJ0YCI, K)AUDIT SULICE (MA0124)
21 Petříková Johanka (J0WMJ)BLAIR DK (KJ0RXT, K)AUDIT SULICE (MA0124)
22 Pařenicová Petra (A2138)CAT SUN (KJ0YCH, K)AUDIT SULICE (MA0124)
23 Luža Jiří (D0299)RUNTIN R (KJ0YGU, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
24 Adamková Kristýna (E1847)BENTO 6 (KJ0L87, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
25 Benešová Karolína (A1653)HICKSTEADAME (KJ0Z7U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
26 Benešová Karolína (A1653)RÁCHEL 7 (KJ0FV6, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
27 Vitáková Anna (D1889)ORVAL VAN DE LENTAKKER (KJ0WUZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28 Kotalík Matěj (C0863)DANUBIA (KJ0SRV, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
29 Pospíšil Ondřej (E0549)EXCELLENCE HDS (KJ10MV, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
30 Zigová Kateřina (E1020)818001892 (KJ0Z0H, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
31 Škobisová Renata (B1550)C´EST SON HISTOIRE (KJ0WQG, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
32 Kohoutová Jana (D1280)VANELLOPE (KJ0WNF, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
33 Kohoutová Jana (D1280)GALOSOFT PESETA (KJ0ZR9, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
34 Vernerová Anna (E2087)LE-BLANC Karsit (KJ0LSI, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
35 Besedová Tereza (J0O38)RANSI (KJ0JSG, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
36 Pospíšil Ondřej (E0549)OXFORD QUALITY (KJ10L5, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
37 Pospíšil Ondřej (E0549)CATINO 1 (KJ10MX, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
38 Příhodová Petra (J0ZOF)BERUŠKA 12 (KJ10IH, K)Dragons Pardubice z. s. (MF0434)
39 Suchopárová Nikola (J0YHX)DONDERSTEEN (KJ10OT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
40 Nechanická Kristýna (A1498)RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
41 Honigová Lenka (B3342)GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
42 Honigová Lenka (B3342)WALLIS-R (KJ0WC7, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
43 Horáčková Kateřina (G1815)CASTELLA DE LA ARGENTEA (KJ0ZWW, K)JK Team Noskov (MB0111)
44 Zahoř Jan (D1638)BLACK & WHITE P. (KJ0ZX1, V)Pavel Zahoř (MD0144)
45 Zahoř Jan (D1638)JAMAICA 67 (KJ0YUM, K)Pavel Zahoř (MD0144)
46 Chadimová Hana (D2002)DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
47 Šípová Magdaléna (J0VTM)GUILANDO P (KJ0V5Z, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
48 Mestenhauserová Kateřina (B1832)HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
49 Mestenhauserová Kateřina (B1832)RITA 98 (KJ0ZZJ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
50 Brejlová Angela (J10F1)GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
51 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
52 Netušil Petr (E1342)CHASINTA (KJ0DU6, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
53 Mašková Štěpánka (J0VR3)METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
54 Malcová Alžběta (A0996)BLUEBELLE 1 (KJ0XKR, K)Horse Academy (MA0047)
Skoky
02_ Skoková soutěž, „ZL“ na čas – 110 cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

55/ 90
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Španko Emma Sophia (J0W1L)CALVINO LB (KJ0X3Z, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
2 Čížková Nicol (J0R97)IASHA (KJ0Z57, K)Rescue and riders team (MC0307)
3 Lánský Josef (B2511)CARTIER LB (KJ0YPI, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4 Lánský Josef (B2511)CASPIEN LB (KJ0YPK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5 Lánský Josef (B2511)TOP STAR LB (KJ0YPL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
6 Krupičková Jana (J0W6Y)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
7 Krupičková Jana (J0W6Y)EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
8 Egrová Nikola (D1982)QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
9 Dvořáková Linda (J0ZNL)KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
10 Kessnerová Lucie (A2036)FEINE LADY (KJ0VNO, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
11 Suchopárová Nikola (J0YHX)RUMBA/ RUMBA TEREA (KJ0L1H, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
12 Půlpánová Adéla (B2630)BABALU Z (KJ0YPD, H)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
13 Vojtková Alžběta (A1146)CASSANDRA DE LIS (KJ10EJ, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
14 Vojtková Barbora (A1145)CRUSTAK (KJ0Z69, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
15 Vojtková Barbora (A1145)CAROLIN (KJ0Z6A, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
16 Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
17 Vejdělková Lucie (F4416)REIKI (KJ0JG0, K)Horse Academy (MA0047)
18 Doležalová Kristýna (G1984)EVER GIVEN (KJ10CF, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
19 Doležalová Kristýna (G1984)FLY JACK (KJ0YZK, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
20 Doležal Petr (E1047)GUIMERO-M (KJ0W56, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
21 Müller Patrick (A3066)CASALLICO (KJ102D, V)Horse Academy (MA0047)
22 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
23 Soukupová Petra (E2008)REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
24 Lorencová Karolína (A3054)I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
25 Šťovíčková Miroslava (D1266)TACALICO (KJ0YO2, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
26 Dohnal Petr (G0176)CASANOVA BS (KJ0YST, H)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
27 Krýslová Nela (J0Y35)ŠIPKA II 1 (KJ0SVZ, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
28 Rýparová Anna (J0XRZ)TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
29 Hrubá Kateřina (J0QDN)CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
30 Třísková Kateřina (J0PF6)AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
31 Pilátová Antonie (F4281)GUCCI 7 (KJ0U8J, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
32 Pilátová Antonie (F4281)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
33 Pilátová Antonie (F4281)OHIO VD SLYPSHOEK (KJ0VPN, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
34 Kelemenová Nicole (D1833)ROMANTIK (KJ0Z2P, V)Areál koní Kozolupy, z.s. (MD0272)
35 Buben Jan (F0369)ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
36 Vejvodová Nela (J126F)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
37 Štiková Nina (D1370)LITTLE LENNOX (KJ0YSU, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
38 Frydrychová Barbora (K0253)ULTIMO 2 (KJ0W53, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
39 Kotalík Matěj (C0863)GUIBET P (KJ0V60, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
40 Hlávka Jakub (F3043)CARMELIA-K (KJ0LRS, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
41 Heřmanová Lenka (B3072)CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Židovice (ME0147)
42 Blažek Martin (B3122)MONICA (KJ0T38, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
43 Janatová Zuzana (B0942)PERLE DER NATUR 'JD (KJ0YJO, K)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
44 Janatová Zuzana (B0942)KIKI JHX 'JD (KJ0ZV8, K)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
45 Monhartová Aneta (J0S5V)MYSTIK (KJ0KP5, H)JK Slapy (MC0247)
46 Štechová Kateřina (B3832)CODROIPO (KJ0IRG, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
47 Cherkasová Sofiya (J0QDI)ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
48 Nechanická Kristýna (A1498)CONTINUE (KJ0MWQ, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
49 Kotalík Matěj (C0863)CASALLA BLUE PS (KJ0ZX4, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
50 Kotalík Matěj (C0863)QUENTARIO DWERSE HAGEN (KJ0YVO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
51 Marešová Eva (J03NJ)QUING (KJ0Z10, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
52 Sopčáková Victoria (K0332)FELISITI (KJ0JXL, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
53 Ceplová Markéta (A0990)GUINNESS 2 (KJ0VWX, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
54 Zigová Kateřina (E1020)GARTINO (KJ0V3P, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
55 Mestenhauserová Kateřina (B1832)HILETTON (KJ0UNZ, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
03_ Skoková soutěž, „L**“ na čas – 120 cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

60/ 70
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Humeni Vanesa (A2203)AVALANCHE N (KJ0J4Z, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
2 Španko Emma Sophia (J0W1L)EDITH PIAF HF ALKAPET (KJ00YP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3 Lánský Josef (B2511)CLOVIS LB (KJ0X40, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4 Smaha Luděk (D0541)JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
5 Egrová Nikola (D1982)BALOTELLI (KJ0ZJL, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
6 Metelková Andrea (B0092)JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
7 Skutecký Viktor (A2238)UCAPITOL (KJ0ZQF, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
8 Skutecký Viktor (A2238)JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
9 Skutecký Viktor (A2238)MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
10 Horký Václav (C0688)CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
11 Smrčka Jakub (E1174)QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
12 Horký Václav (C0688)EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
13 Jílková Karolína (J0RQS)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
14 Jílková Karolína (J0RQS)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
15 Fenclová Vladislava (D0132)JEBEA HH (KJ0YN4, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
16 Fenclová Vladislava (D0132)KASPER 2 (KJ0YN3, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
17 Půlpánová Adéla (B2630)WINONA 2 (KJ0X95, K)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
18 Vojtková Alžběta (A1146)KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
19 Vojtková Barbora (A1145)CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20 Doležalová Kristýna (G1984)KYREN (KJ0VG4, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
21 Masár Dominik (J0MSI)ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
22 Saláková Ema (J0T5U)GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
23 Saláková Ema (J0T5U)GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
24 Soukupová Petra (E2008)LUCKY 23 (KJ0FHO, H)Stáj Židovice (ME0147)
25 Mašková Štěpánka (J0VR3)KAIRO 1 (KJ0K6S, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
26 Dajbychova Sarah (J0VQJ)EOLITA 1 (KJ0WE8, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
27 Šťovíčková Miroslava (D1266)ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
28 Dohnal Petr (G0176)PEACHES BS (KJ0Z58, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
29 Dohnal Petr (G0176)BABALOU F (KJ10FH, V)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
30 Rýparová Anna (J0XRZ)NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
31 Lužová Kateřina (D1371)LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
32 Luža Jiří (D0299)TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
33 Šíchová Renata (A1173)CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
34 Abrahámová Monika (A0908)MOJITO (KJ0G0Z, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
35 Abrahámová Monika (A0908)LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
36 Abrahámová Monika (A0908)CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
37 Buben Jan (F0369)FIONA VI (KJ0VK1, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
38 Táboříková Jana (C1038)KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
39 Růžičková Kateřina (A2184)COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
40 Růžičková Kateřina (A2184)LONDON 3 (KJ0UAF, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
41 Štiková Nina (D1370)CASALLY (KJ0H97, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
42 Hanušová Kateřina (A0314)GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
43 Nágr Ondřej (D0257)CORNESSINI (KJ0WRF, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
44 Prachová Tereza (D1895)KORUSA (KJ0YUG, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
45 Vaňková Klára (G2955)QUICK ONE (KJ0S2M, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
46 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
47 Janatová Zuzana (B0942)KARLSON (KJ0ZVQ, V)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
48 Janatová Zuzana (B0942)KADAR V.L. (KJ0YIN, V)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
49 Nechanická Kristýna (A1498)CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
50 Šmejkalová Zuzana (B3605)AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
51 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
52 Gaudník Milan (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
53 Mayer Jiří (A0043)MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
54 Malcová Alžběta (A0996)EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Horse Academy (MA0047)
55 Lánský Josef (B2511)LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
56 Adam Přemysl (B2208)TIMOTI-S (KJ0XCM, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
57 Adam Přemysl (B2208)CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
58 Dohnal Petr (G0176)QUAID P. (KJ0N02, V)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
59 Dudová Anna Marie (J0SJ1)FARAMBOLE (KJ0ZB5, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
60 Dudová Anna Marie (J0SJ1)ELDONA LANDAISE (KJ10KH, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
Skoky
04_ Skoková soutěž, „S**“ dvoufázové skákání – 130/130 cm
Běžná do 130 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

35/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Španko Emma Sophia (J0W1L)LONGINES LB (KJ0SGL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
2 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3 Smaha Luděk (D0541)ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
4 Egrová Nikola (D1982)MARLEEN (KJ0KV9, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5 Skutecký Viktor (A2238)HERCULE VD CAATSHOEVE (KJ0JR5, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
6 Skutecký Viktor (A2238)G-STAR 1 (KJ0NOR, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
7 Horký Václav (C0688)ASILE DE PAIX P (KJ0JJ4, K)JK Tandem (MC0163)
8 Horký Václav (C0688)GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
9 Levová Barbora (K0206)BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
10 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
11 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
12 Najmanová Laura (B3689)LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13 Najmanová Laura (B3689)LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
15 Dohnal Petr (G0176)TASHITA (KJ0LK0, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
16 Dohnal Petr (G0176)CANTHAGA (KJ0VYU, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
17 Rýparová Anna (J0XRZ)GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
18 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
19 Aschenbrier Viktor (F0980)CASTIO (KJ0WX0, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
20 Doležal Filip (E1023)PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
21 Doležal Filip (E1023)KINGSTON E (KJ0WGJ, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
22 Doležal Filip (E1023)COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
23 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
24 Hrubešová Dominika (A1527)APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
25 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
26 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
27 Prachová Tereza (D1895)IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28 Hanuščinová Michala (D0769)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
29 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
30 Helebrantová Anna (A1963)CIKADDO (KJ0T1R, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
31 Zigová Kateřina (E1020)SUMMER COAT (KJ0VMF, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
32 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
33 Hrnková Alžběta (J0NW2)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
34 Soukupová Natálie (A2123)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
35 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
Skoky
05_ Skoková soutěž „ZL“ na čas – 110 cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

74/ 90
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Čížková Nicol (J0R97)FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)Rescue and riders team (MC0307)
2 Čížková Nicol (J0R97)MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)Rescue and riders team (MC0307)
3 Bečvářová Helena (D1981)ICE BRAKER E.B (IMPERIOR) (KJ0ZFL, H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
4 Pavlečková Lucie (J0O5Q)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)JK Dance and Jump (MA0171)
5 Lánský Josef (B2511)CARTIER LB (KJ0YPI, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
6 Lánský Josef (B2511)CASPIEN LB (KJ0YPK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
7 Lánský Josef (B2511)TOP STAR LB (KJ0YPL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
8 Krupičková Jana (J0W6Y)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
9 Krupičková Jana (J0W6Y)EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
10 Egrová Nikola (D1982)QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
11 Horká Gabriela (J0O6Y)QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)JK Tandem (MC0163)
12 Potůčková Barbora (A1818)CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
13 Smaha Luděk (D0541)DUKE HTW Z (KJ1005, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
14 Smrčka Jakub (E1174)CAPRILORD (KJ0MN7, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
15 Dvořáková Linda (J0ZNL)KRYSTAL 2 (KJ0FV5, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
16 Tomaidesová Sandra (B1990)RISING STAR (KJ0ZWO, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
17 Tomaidesová Sandra (B1990)QUITELANO (KJ0ZWP, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
18 Kessnerová Lucie (A2036)FEINE LADY (KJ0VNO, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
19 Půlpánová Adéla (B2630)BABALU Z (KJ0YPD, H)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
20 Vojtková Alžběta (A1146)CASSANDRA DE LIS (KJ10EJ, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21 Vojtková Barbora (A1145)CAROLIN (KJ0Z6A, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22 Vejdělková Lucie (F4416)REIKI (KJ0JG0, K)Horse Academy (MA0047)
23 Doležalová Kristýna (G1984)EVER GIVEN (KJ10CF, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
24 Doležal Petr (E1047)GUIMERO-M (KJ0W56, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
25 Masár Dominik (J0MSI)CARSTEN (KJ106H, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
26 Masár Dominik (J0MSI)ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
27 Padevětová Barbora (B0231)KING H.B (KJ0YR5, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
28 Hromádková Adéla (J0WQI)CAPRIO (KJ0UJW, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
29 Hůrková Sandra (B2947)LOULITA (KJ10JN, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
30 Soukupová Petra (E2008)REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
31 Soukupová Petra (E2008)LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
32 Šťovíčková Miroslava (D1266)TACALICO (KJ0YO2, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
33 Dohnal Petr (G0176)CASANOVA BS (KJ0YST, H)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
34 Pilátová Antonie (F4281)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
35 Pilátová Antonie (F4281)OHIO VD SLYPSHOEK (KJ0VPN, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
36 Luža Jiří (D0299)RUNTIN R (KJ0YGU, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
37 Vejvodová Nela (J126F)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
38 Rechnerová Martina (K0127)CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
39 Adamková Kristýna (E1847)BENTO 6 (KJ0L87, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
40 Růžičková Kateřina (A2184)HILETTON (KJ0UNZ, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
41 Návojová Kateřina (L0106)TEREZKA 1 (KJ0A3W, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
42 Štiková Nina (D1370)LITTLE LENNOX (KJ0YSU, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43 Šachová Šárka (F2593)KIARA 79 (KJ0UV9, K)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
44 Ceplová Markéta (A0990)GUINNESS 2 (KJ0VWX, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
45 Kotalík Matěj (C0863)GUIBET P (KJ0V60, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
46 Čáslavová Natálie (A3058)GALISTO-S (KJ0J1I, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
47 Čáslavová Natálie (A3058)ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
48 Hendrichová Adéla (A1568)KINGSROAD TN (KJ0Z7C, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
49 Hendrichová Adéla (A1568)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
50 Hendrichová Adéla (A1568)HD BITTER SWEET (KJ0TNH, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
51 Hanušová Eliška (B3420)COSTADOR (KJ0Z8A, V)Stáj Housa (MB0156)
52 Lukačková Hana (H0648)RUDY (KJ0X5T, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
53 Kohoutová Jana (D1280)VANELLOPE (KJ0WNF, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
54 Kohoutová Jana (D1280)GALOSOFT PESETA (KJ0ZR9, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
55 Pospíšil Ondřej (E0549)OXFORD QUALITY (KJ10L5, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
56 Pospíšil Ondřej (E0549)CATINO 1 (KJ10MX, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
57 Pospíšil Ondřej (E0549)AMARETTO (KJ0XZW, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
58 Nosková Sofie (D1892)CALITO-KL (KJ0WY8, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
59 Bendová Marie (A1904)LE PATRON M (KJ0CEI, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
60 Drábiková Kateřina (J0PUA)CÄTHCHEN (KJ10MJ, K)JK Záhořany (MB0344)
61 Wiesnerová Karolína (B3338)JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
62 Monhartová Aneta (J0S5V)MYSTIK (KJ0KP5, H)JK Slapy (MC0247)
63 Smrčková Lucie (B3265)INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
64 Cherkasová Sofiya (J0QDI)ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
65 Nechanická Kristýna (A1498)RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
66 Kotalík Matěj (C0863)CASALLA BLUE PS (KJ0ZX4, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
67 Kotalík Matěj (C0863)QUENTARIO DWERSE HAGEN (KJ0YVO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
68 Martínková Aneta (J0RJU)COMTESA 2 (KJ0WZ3, K)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
69 Brejlová Angela (J10F1)GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
70 Zigová Kateřina (E1020)818001892 (KJ0Z0H, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
71 Šíma Jaroslav (D1419)SINDIBAD-H (KJ0X3U, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
72 Šíma Jaroslav (D1419)QIKI SUE VAN HET NETEHOF (KJ0Z2Q, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
73 Mašková Štěpánka (J0VR3)METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
74 Malcová Alžběta (A0996)BLUEBELLE 1 (KJ0XKR, K)Horse Academy (MA0047)
Skoky
06_ Skoková soutěž „L**“ na čas – 120 cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

64/ 90
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Španko Emma Sophia (J0W1L)CALVINO LB (KJ0X3Z, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
2 Španko Emma Sophia (J0W1L)EDITH PIAF HF ALKAPET (KJ00YP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3 Španko Emma Sophia (J0W1L)LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4 Čížková Nicol (J0R97)IASHA (KJ0Z57, K)Rescue and riders team (MC0307)
5 Pavlečková Lucie (J0O5Q)LASAGNA L D'15 (KJ0TCD, K)JK Dance and Jump (MA0171)
6 Smaha Luděk (D0541)JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
7 Skutecký Viktor (A2238)UCAPITOL (KJ0ZQF, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
8 Smrčka Jakub (E1174)QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
9 Fenclová Vladislava (D0132)JEBEA HH (KJ0YN4, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
10 Fenclová Vladislava (D0132)KASPER 2 (KJ0YN3, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
11 Vojtková Alžběta (A1146)KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
12 Vojtková Barbora (A1145)CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13 Vojtková Barbora (A1145)CRUSTAK (KJ0Z69, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
14 Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
15 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
16 Richterová Helena (B2407)JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
17 Richterová Helena (B2407)LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
18 Doležalová Kristýna (G1984)FLY JACK (KJ0YZK, H)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
19 Müller Patrick (A3066)CASALLICO (KJ102D, V)Horse Academy (MA0047)
20 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
21 Soukupová Petra (E2008)LUCKY 23 (KJ0FHO, H)Stáj Židovice (ME0147)
22 Mašková Štěpánka (J0VR3)KAIRO 1 (KJ0K6S, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
23 Dajbychova Sarah (J0VQJ)EOLITA 1 (KJ0WE8, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
24 Najmanová Sofie (B3119)CHECKI-CHUCK (KJ0ZMM, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25 Najmanová Laura (B3689)BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26 Šťovíčková Miroslava (D1266)ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
27 Dohnal Petr (G0176)PEACHES BS (KJ0Z58, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
28 Dohnal Petr (G0176)BABALOU F (KJ10FH, V)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
29 Krýslová Nela (J0Y35)ŠIPKA II 1 (KJ0SVZ, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
30 Rýparová Anna (J0XRZ)TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
31 Rýparová Anna (J0XRZ)NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
32 Kaclíková Kristýna (A1476)AVGE-Ř (KJ0J1M, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
33 Lužová Kateřina (D1371)LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
34 Hrubá Kateřina (J0QDN)CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
35 Třísková Kateřina (J0PF6)AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
36 Pilátová Antonie (F4281)GUCCI 7 (KJ0U8J, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
37 Šíchová Renata (A1173)CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
38 Abrahámová Monika (A0908)MOJITO (KJ0G0Z, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
39 Abrahámová Monika (A0908)CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
40 Buben Jan (F0369)ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
41 Hubáčková Kristýna (J0PWQ)BREAK DANCE Orling (KJ0GYT, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
42 Bardon Jan (B2022)LONDON 4 (KJ0XBS, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
43 Tesaříková Julie (A3057)VIVALDI Z (KJ0TLG, V)JK Dance and Jump (MA0171)
44 Tesaříková Julie (A3057)ALTER EGO (KJ0UP3, V)JK Dance and Jump (MA0171)
45 Abtová Anna (A2258)MY HAPPY GIRL-KL (KJ0XCX, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
46 Blažek Martin (B3122)MONICA (KJ0T38, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
47 Frydrychová Barbora (K0253)ULTIMO 2 (KJ0W53, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
48 Soudková Anna (J0WC2)LUCKY LORD (KJ0HYD, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
49 Mestenhauserová Kateřina (B1832)QUENSIS (KJ0Y5Y, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
50 Nágr Ondřej (D0257)CORNESSINI (KJ0WRF, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
51 Říhová Sandra (B2684)CLEOPATRA 5 (KJ0MLX, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
52 Růžičková Sára (V0818)GARTINO (KJ0V3P, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
53 Heřmanová Lenka (B3072)CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Židovice (ME0147)
54 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
55 Kudějová Barbora (B2800)CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
56 Petrus Jakub (F2435)KIRA 6 (KJ0UC1, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
57 Štechová Kateřina (B3832)CODROIPO (KJ0IRG, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
58 Nechanická Kristýna (A1498)CONTINUE (KJ0MWQ, H)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
59 Nechanická Kristýna (A1498)CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
60 Šnoblová Nicole (J0OKZ)DIARADOS S (KJ0THI, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
61 Kabátová Alena (A1860)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
62 Škodová Markéta (B3332)VALENTÝNKA 1 (KJ0EI0, K)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
63 Libichová Natálie (J0QXE)GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)JK Sedlářství Libich (MB0554)
64 Libichová Natálie (J0QXE)FERLIN J (KJ0Z7I, V)JK Sedlářství Libich (MB0554)
Skoky
07_ Skoková soutěž „S**“ dvoufázové skákání – 130/135 cm
Běžná do 130 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

65/ 70
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Španko Emma Sophia (J0W1L)LONGINES LB (KJ0SGL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
2 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3 Lánský Josef (B2511)LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4 Egrová Nikola (D1982)BALOTELLI (KJ0ZJL, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5 Jindra Jaroslav (H0373)SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
6 Jindra Jaroslav (H0373)KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
7 Skutecký Viktor (A2238)HERCULE VD CAATSHOEVE (KJ0JR5, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
8 Skutecký Viktor (A2238)JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
9 Skutecký Viktor (A2238)MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
10 Horký Václav (C0688)CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
11 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
12 Horký Václav (C0688)EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
13 Jílková Karolína (J0RQS)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
14 Jílková Karolína (J0RQS)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
15 Levová Barbora (K0206)BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
16 Půlpánová Adéla (B2630)WINONA 2 (KJ0X95, K)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
17 Dvořáková Karolína (C1609)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
18 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
19 Doležalová Kristýna (G1984)KYREN (KJ0VG4, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
20 Saláková Ema (J0T5U)GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
21 Saláková Ema (J0T5U)GIMMY 1 (KJ0L1W, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
22 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
23 Najmanová Laura (B3689)LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24 Najmanová Laura (B3689)LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25 Najmanová Sofie (B3119)NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26 Najmanová Sofie (B3119)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
28 Dohnal Petr (G0176)CANTHAGA (KJ0VYU, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
29 Rýparová Anna (J0XRZ)GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
30 Pařenicová Petra (A2138)U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
31 Pařenicová Petra (A2138)ZETA 2 (KJ0TYB, K)AUDIT SULICE (MA0124)
32 Pařenicová Petra (A2138)CRAZY 3 (KJ0VH3, K)AUDIT SULICE (MA0124)
33 Abrahámová Monika (A0908)LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
34 Buben Jan (F0369)FIONA VI (KJ0VK1, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
35 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
36 Táboříková Jana (C1038)KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
37 Hanušová Eliška (B3420)LA CARTHAGINA (KJ0MC7, K)Stáj Housa (MB0156)
38 Aschenbrier Viktor (F0980)CASTIO (KJ0WX0, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
39 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
40 Růžičková Kateřina (A2184)COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
41 Růžičková Kateřina (A2184)LONDON 3 (KJ0UAF, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
42 Štiková Nina (D1370)CASALLY (KJ0H97, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43 Abtová Anna (A2258)CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
44 Doležal Filip (E1023)PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
45 Doležal Filip (E1023)KINGSTON E (KJ0WGJ, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
46 Doležal Filip (E1023)COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
47 Hanušová Kateřina (A0314)GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
48 Mayer Jiří (A0043)ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
49 Mestenhauserová Kateřina (B1832)GRAZIE 1 (KJ0X6B, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
50 Mestenhauserová Kateřina (B1832)TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
51 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
52 Helebrantová Anna (A1963)GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
53 Vaňková Klára (G2955)QUICK ONE (KJ0S2M, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
54 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
55 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
56 Škodová Markéta (B3332)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
57 Gaudník Milan (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
58 Mayer Jiří (A0043)MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
59 Malcová Alžběta (A0996)EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Horse Academy (MA0047)
60 Adam Přemysl (B2208)TIMOTI-S (KJ0XCM, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
61 Adam Přemysl (B2208)CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
62 Dohnal Petr (G0176)QUAID P. (KJ0N02, V)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
63 Dudová Anna Marie (J0SJ1)FARAMBOLE (KJ0ZB5, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
64 Dudová Anna Marie (J0SJ1)ELDONA LANDAISE (KJ10KH, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
65 Pekárková Iva (B0394)QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
Skoky
08_ Skoková soutěž „ST**“ na čas – 140 cm
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

26/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Smaha Luděk (D0541)ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
2 Jindra Jaroslav (H0373)HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
3 Jindra Jaroslav (H0373)CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
4 Skutecký Viktor (A2238)G-STAR 1 (KJ0NOR, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
5 Horký Václav (C0688)ASILE DE PAIX P (KJ0JJ4, K)JK Tandem (MC0163)
6 Horký Václav (C0688)GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
7 Fenclová Vladislava (D0132)PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
8 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
11 Dohnal Petr (G0176)TASHITA (KJ0LK0, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
12 Pařenicová Petra (A2138)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
13 Doležal Filip (E1023)CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
14 Doležal Filip (E1023)NAGANO 2 (KJ0TMO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
15 Doležal Filip (E1023)COUP DE COEUR GP MADAME Z (KJ0URK, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
16 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
17 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
18 Hrubešová Dominika (A1527)APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
19 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
20 Zigová Kateřina (E1020)SUMMER COAT (KJ0VMF, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
21 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
22 Kotalík Matěj (C0863)DANUBIA (KJ0SRV, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
23 Hanuščinová Michala (D0769)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
24 Helebrantová Anna (A1963)CIKADDO (KJ0T1R, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
25 Plšek Tomáš (A1780)KATAPULT 1 (KJ0YDV, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
26 Soukupová Natálie (A2123)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
Skoky
09_ Zrušeno dne: 28.09.2021 10:43
Běžná do 115 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
10_ Skoková soutěž „L**“ na čas – 120 cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

85/ 90
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Humeni Vanesa (A2203)AVALANCHE N (KJ0J4Z, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
2 Španko Emma Sophia (J0W1L)CALVINO LB (KJ0X3Z, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3 Španko Emma Sophia (J0W1L)EDITH PIAF HF ALKAPET (KJ00YP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4 Španko Emma Sophia (J0W1L)LARRY LB (KJ0SGP, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5 Čížková Nicol (J0R97)FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)Rescue and riders team (MC0307)
6 Čížková Nicol (J0R97)IASHA (KJ0Z57, K)Rescue and riders team (MC0307)
7 Pavlečková Lucie (J0O5Q)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)JK Dance and Jump (MA0171)
8 Pavlečková Lucie (J0O5Q)LASAGNA L D'15 (KJ0TCD, K)JK Dance and Jump (MA0171)
9 Lánský Josef (B2511)CLOVIS LB (KJ0X40, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
10 Krupičková Jana (J0W6Y)EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
11 Egrová Nikola (D1982)QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
12 Metelková Andrea (B0092)JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
13 Skutecký Viktor (A2238)UCAPITOL (KJ0ZQF, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
14 Horký Václav (C0688)CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
15 Smrčka Jakub (E1174)QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
16 Fenclová Vladislava (D0132)JEBEA HH (KJ0YN4, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
17 Fenclová Vladislava (D0132)KASPER 2 (KJ0YN3, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
18 Půlpánová Adéla (B2630)WINONA 2 (KJ0X95, K)Gema Sport Horses, z.s. (MA0317)
19 Vojtková Alžběta (A1146)KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20 Vojtková Barbora (A1145)CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21 Vojtková Barbora (A1145)CRUSTAK (KJ0Z69, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22 Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
23 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
24 Richterová Helena (B2407)JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
25 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
26 Müller Patrick (A3066)CASALLICO (KJ102D, V)Horse Academy (MA0047)
27 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
28 Hůrková Sandra (B2947)LOULITA (KJ10JN, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
29 Mašková Štěpánka (J0VR3)KAIRO 1 (KJ0K6S, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
30 Dajbychova Sarah (J0VQJ)EOLITA 1 (KJ0WE8, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
31 Najmanová Sofie (B3119)CHECKI-CHUCK (KJ0ZMM, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
32 Najmanová Laura (B3689)BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
33 Šťovíčková Miroslava (D1266)ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
34 Dohnal Petr (G0176)PEACHES BS (KJ0Z58, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
35 Dohnal Petr (G0176)BABALOU F (KJ10FH, V)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
36 Dohnal Petr (G0176)CASANOVA BS (KJ0YST, H)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
37 Krýslová Nela (J0Y35)ŠIPKA II 1 (KJ0SVZ, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
38 Rýparová Anna (J0XRZ)TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
39 Rýparová Anna (J0XRZ)NO FEAR (KJ0MSZ, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
40 Lužová Kateřina (D1371)LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
41 Hrubá Kateřina (J0QDN)CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
42 Pilátová Antonie (F4281)GUCCI 7 (KJ0U8J, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
43 Pilátová Antonie (F4281)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
44 Šíchová Renata (A1173)CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
45 Abrahámová Monika (A0908)MOJITO (KJ0G0Z, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
46 Abrahámová Monika (A0908)LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
47 Abrahámová Monika (A0908)CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
48 Bardon Jan (B2022)LONDON 4 (KJ0XBS, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
49 Růžičková Kateřina (A2184)HILETTON (KJ0UNZ, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
50 Trčová Veronika (B3287)GALETTA JJ (KJ0UYV, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
51 Tesaříková Julie (A3057)VIVALDI Z (KJ0TLG, V)JK Dance and Jump (MA0171)
52 Tesaříková Julie (A3057)ALTER EGO (KJ0UP3, V)JK Dance and Jump (MA0171)
53 Frydrychová Barbora (K0253)ULTIMO 2 (KJ0W53, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
54 Mestenhauserová Kateřina (B1832)QUENSIS (KJ0Y5Y, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
55 Simovski Dušan (V0583)LIMITT (KJ0VFF, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
56 Nágr Ondřej (D0257)CORNESSINI (KJ0WRF, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
57 Kolářová Lenka (B3404)KVESTOR (KJ0XY8, V)Stáj Šlechta (ME0146)
58 Černíková Laura (J0ZFK)GUFFY (KJ092P, V)Stáj Šlechta (ME0146)
59 Šlechta Martin (E0689)GARP 3 (KJ0VFC, V)Stáj Šlechta (ME0146)
60 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
61 Weidnerová Linda (J0TFY)NEWCASTLE DWERSE HAGEN (KJ101U, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
62 Prachová Tereza (D1895)KORUSA (KJ0YUG, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
63 Plšek Tomáš (A1780)B-FREYDIS BLUE (KJ0X1H, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
64 Plšek Tomáš (A1780)IMPORTANT (KJ0YDW, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
65 Čáslavová Natálie (A3058)ALAN 4 (KJ0L3M, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
66 Wiesnerová Karolína (B3338)JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
67 Poláková Anna (J0WBQ)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
68 Bečvářová Helena (D1981)ICE BRAKER E.B (IMPERIOR) (KJ0ZFL, H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
69 Heřmanová Lenka (B3072)CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Židovice (ME0147)
70 Nosková Sofie (D1892)CALITO-KL (KJ0WY8, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
71 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
72 Nováková Karolína (A3069)FALKE (KJ0HYP, V)AUDIT SULICE (MA0124)
73 Hrachová Kateřina (D1912)CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
74 Monhartová Aneta (J0S5V)MYSTIK (KJ0KP5, H)JK Slapy (MC0247)
75 Cherkasová Sofiya (J0QDI)ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
76 Moulisová Barbora (D1908)ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
77 Kotalík Matěj (C0863)CASALLA BLUE PS (KJ0ZX4, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
78 Kotalík Matěj (C0863)QUENTARIO DWERSE HAGEN (KJ0YVO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
79 Šíma Jaroslav (D1419)SINDIBAD-H (KJ0X3U, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
80 Šíma Jaroslav (D1419)QIKI SUE VAN HET NETEHOF (KJ0Z2Q, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
81 Benešová Eliška (B3021)GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
82 Malcová Alžběta (A0996)EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Horse Academy (MA0047)
83 Trčová Veronika (B3287)ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
84 Libichová Natálie (J0QXE)GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)JK Sedlářství Libich (MB0554)
85 Libichová Natálie (J0QXE)FERLIN J (KJ0Z7I, V)JK Sedlářství Libich (MB0554)
Skoky
11_ Skoková soutěž „ST*“ s 1 rozeskakováním – 135 cm
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

55/ 70
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Španko Emma Sophia (J0W1L)LONGINES LB (KJ0SGL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
2 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3 Lánský Josef (B2511)LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4 Smaha Luděk (D0541)ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
5 Smaha Luděk (D0541)JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
6 Egrová Nikola (D1982)BALOTELLI (KJ0ZJL, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
7 Jindra Jaroslav (H0373)SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
8 Jindra Jaroslav (H0373)KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
9 Skutecký Viktor (A2238)HERCULE VD CAATSHOEVE (KJ0JR5, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
10 Skutecký Viktor (A2238)G-STAR 1 (KJ0NOR, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
11 Horký Václav (C0688)ASILE DE PAIX P (KJ0JJ4, K)JK Tandem (MC0163)
12 Horký Václav (C0688)GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
13 Smrčka Jakub (E1174)QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
14 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
15 Jílková Karolína (J0RQS)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
16 Jílková Karolína (J0RQS)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
17 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
18 Dvořáková Karolína (C1609)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
19 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20 Richterová Helena (B2407)LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
21 Saláková Ema (J0T5U)GINA 11 (KJ0L5E, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
22 Najmanová Laura (B3689)LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23 Najmanová Laura (B3689)LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24 Najmanová Sofie (B3119)NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25 Najmanová Sofie (B3119)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26 Najmanová Laura (B3689)BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
28 Dohnal Petr (G0176)CANTHAGA (KJ0VYU, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
29 Rýparová Anna (J0XRZ)GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
30 Pařenicová Petra (A2138)U2 WESTLEVEN Z (KJ0Z8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
31 Pařenicová Petra (A2138)ZETA 2 (KJ0TYB, K)AUDIT SULICE (MA0124)
32 Pařenicová Petra (A2138)CRAZY 3 (KJ0VH3, K)AUDIT SULICE (MA0124)
33 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
34 Táboříková Jana (C1038)KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
35 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
36 Růžičková Kateřina (A2184)COFFEE G (KJ0X5Y, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
37 Růžičková Kateřina (A2184)LONDON 3 (KJ0UAF, V)Prague EquiTeam, z.s. (MA0307)
38 Doležal Filip (E1023)ENZO / EPSON DES FRESNES (KJ0XJP, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
39 Doležal Filip (E1023)DOLLAR-KL (KJ0W2O, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
40 Mestenhauserová Kateřina (B1832)GRAZIE 1 (KJ0X6B, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
41 Mestenhauserová Kateřina (B1832)TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
42 Hrubešová Dominika (A1527)APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
43 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
44 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
45 Kotalík Matěj (C0863)GUIBET P (KJ0V60, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
46 Prachová Tereza (D1895)IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
47 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
48 Poláková Anna (J0WBQ)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
49 Vašák Martin (B3272)LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
50 Hendrichová Adéla (A1568)HD BITTER SWEET (KJ0TNH, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
51 Sojka Lukáš (F1136)ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
52 Weidnerová Linda (J0TFY)C'EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
53 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
54 Dohnal Petr (G0176)QUAID P. (KJ0N02, V)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
55 Pekárková Iva (B0394)QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
Skoky
12_ CENA ELIOTA 2021
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

30/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jindra Jaroslav (H0373)HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
2 Jindra Jaroslav (H0373)CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
3 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
4 Fenclová Vladislava (D0132)PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
5 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
7 Dohnal Petr (G0176)TASHITA (KJ0LK0, K)AE horsetransport s.r.o. (MD0271)
8 Pařenicová Petra (A2138)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
9 Doležal Filip (E1023)CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
10 Doležal Filip (E1023)NAGANO 2 (KJ0TMO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
11 Doležal Filip (E1023)COUP DE COEUR GP MADAME Z (KJ0URK, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
12 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
13 Hendrichová Adéla (A1568)FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
14 Krbcová Stela (J0VB8)TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Plšek Tomáš (A1780)KATAPULT 1 (KJ0YDV, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
16 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
17 Kotalík Matěj (C0863)DANUBIA (KJ0SRV, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
18 Hanuščinová Michala (D0769)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
19 Opatrný Aleš (B0808)FOREWER 1 (KJ0L0V, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20 Opatrný Aleš (B0808)COLIN Z (KJ0YAU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21 Opatrný Aleš (B0808)CARMAN (KJ0TE9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22 Prášková Tereza (A1296)ENTRACTE D'AUSTRAL (KJ0ZK3, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23 Prášková Tereza (A1296)PASTIS D'O (KJ0YAK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24 Prášková Tereza (A1296)LENSKY (KJ108I, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
26 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
27 Klímová Veronika (B1967)ELEN SOHN WH (KJ0W93, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
28 Helebrantová Anna (A1963)CIKADDO (KJ0T1R, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
29 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
30 Helebrantová Anna (A1963)GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
Skoky
CSN
Cena Eliota 2021
Výsledky
8. 10. – 10. 10.
A / Praha Velká Chuchle
V Team Prague Arena, z.s.

Pro větší detail klikněte!