Přihlásit se

Skoky
Květnová Hořovická Tour II.
Oficiální závody (CSN) / 170513B2
13.05.2017 - 14.05.2017
B / Hořovice
Výsledky
Skoky
01_ Stupňová obtížnost do 90 cm
Běžná do 90 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

35/ 55
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Melmerová Lucie (A1902)MUŠARGO (KJ0IT0, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Veselovská Kateřina (D0118)DANUBIA (KJ0SRV, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
3 Veselovská Kateřina (D0118)AVGE-Ř (KJ0J1M, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4 Dvořáková Sára (B3518)HANK (KJ0CI6, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
5 Dvořáková Sára (B3518)LUCKY LORD (KJ0HYD, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
6 Kliková Kateřina (B1451)BESSY 7 (KJ0B5X, K)
7 Dyková Markéta (D1382)CARABAS 1 (KJ0L72, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
8 Horáčková Milada (A0738)CYRÁNO (KJ0T92, V)Stáj Železná (MB0421)
9 Hofmanová Veronika (B2381)MARKETA (KJ0P90, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10 Krausová Szakos Hana (D0768)ANGEE (KJ0JS6, V)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
11 Deverová Kateřina (B3773)LIKÉR 1 (KJ09KQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12 Doerrová Natálie (J0R6I)BILBERRY (KJ0EZ1, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
13 Bardonová Kateřina (B1325)JYNCKX VAN DE FRUITKORF (KJ0TBP, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
14 Bílková Daniela (D0087)MEN OF HONOR (KJ0GSG, V)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
15 Jílková Petra (D1472)BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
16 Prachová Tereza (D1895)IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17 Hůlka Tomáš (A1388)NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
18 Řeháková Rebeka (J0TGD)LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
19 Ungrová Marie (D1480)ESCOBAR (KJ0LNV, V)JK Svojkovice, z.s. (MD0233)
20 Vašková Klára (J0M3L)KIJA (KJ0BUV, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
21 Vašková Klára (J0M3L)TIFANIE (KJ04M6, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
22 Motygin Sergej (C0207)CLEVER (KJ00UX, V)JK Všetice (MB0216)
23 Motygin Sergej (C0207)QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
24 Štětina Jan (C0547)CALIDO S (KJ0THJ, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
25 Štětina Jan (C0547)DIARADOS S (KJ0THI, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26 Uzlová Dominika (A2049)FRESKA 2 (KJ0ESX, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
27 Pětioká Jana (B2314)SIR MARPLE (KJ0SNU, V)JS Fiala, z.s. (MB0012)
28 Koldinská Markéta (B3818)DEMINKA (KJ0KPN, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
29 Arient Ladislav (C0857)ACASTON (KJ0IRC, H)JK Cavallomio.eu (MC0199)
30 Bejčková Denisa (B2968)LAURA 25 (KJ0SDJ, K)Asined-b z.s. (MD0236)
31 Šlamborová Lucie (E1938)PRETTY WOMEN (KJ0TBU, K)Stáj Letní stráň (ME0115)
32 Bláhová Barbora (D1355)COLATO ŠABATA-2 (KJ0KXC, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
33 Landová Eva (B2253)JASNĚNKA 6 (KJ0FQ5, K)
34 Rhodes Peter (H4558)ITAMINKO'N' (KJ0SGG, V)
35 Rhodes Peter (H4558)INTERESSANT (KJ0SGH, V)
Skoky
02_ Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

59/ 65
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Finsterle Sára (F3983)NORD 6 (KJ0TSP, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
2 Černá Erika (F2064)CALVARO DEREVEL (KJ00WE, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
3 Melmerová Lucie (A1902)ÉRA 3 (KJ0EDU, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
4 Melmerová Lucie (A1902)MUŠARGO (KJ0IT0, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
5 Veselovská Kateřina (D0118)DANUBIA (KJ0SRV, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6 Veselovská Kateřina (D0118)AVGE-Ř (KJ0J1M, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
7 Dvořáková Sára (B3518)HANK (KJ0CI6, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
8 Dvořáková Sára (B3518)LUCKY LORD (KJ0HYD, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
9 Kliková Kateřina (B1451)BESSY 7 (KJ0B5X, K)
10 Veselovská Kateřina (D0118)ZARJA 1 (KJ0LL8, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
11 Dyková Markéta (D1382)CARABAS 1 (KJ0L72, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
12 Smaha Luděk (D0541)MONTREAL DV (KJ0T0N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
13 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
14 Piechotová Marie (B1454)CONTE CAPITOL (KJ0F2N, V)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
15 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
16 Horáčková Milada (A0738)CYRÁNO (KJ0T92, V)Stáj Železná (MB0421)
17 Hofmanová Veronika (B2381)MARKETA (KJ0P90, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18 Borčová Renata (D1834)CHRIS 3 (KJ0FJE, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
19 Novák Jan (A1312)ROYAL DREAM-T (KJ0MK9, K)JK Tarpan (MA0065)
20 Krausová Szakos Hana (D0768)ANGEE (KJ0JS6, V)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
21 Doerrová Natálie (J0R6I)BILBERRY (KJ0EZ1, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
22 Paličková Aneta (B2948)CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
23 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
24 Bardonová Kateřina (B1325)JYNCKX VAN DE FRUITKORF (KJ0TBP, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
25 Bílková Daniela (D0087)MEN OF HONOR (KJ0GSG, V)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
26 Bílková Daniela (D0087)MERULA (KJ0HYC, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
27 Rozlívka Jiří (F4190)ESPRIT FFH (KJ0M97, V)
28 Richterová Helena (B2407)JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
29 Hladíková Veronika (D1934)QUEEN OF TIME (KJ0GGX, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
30 Trnková Simona (B2976)MYSTIK (KJ0KP5, H)JK Sedmička (MA0204)
31 Prachová Tereza (D1895)IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32 Zajícová Kristýna (D1363)BORIS BOON (KJ0LTE, H)Sportovní stáj VLK (MD0187)
33 Hůlka Tomáš (A1388)NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
34 Hůlka Tomáš (A1388)CORRIE 1 (KJ0LZC, K)TH Equiclub (MA0220)
35 Řeháková Rebeka (J0TGD)LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
36 Špičák Roman (B1353)GREENWOOD (KJ0TBQ, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
37 Vašková Klára (J0M3L)TREFFER (KJ0NLD, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
38 Motygin Sergej (C0207)CLEVER (KJ00UX, V)JK Všetice (MB0216)
39 Motygin Sergej (C0207)QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
40 Motygin Sergej (C0207)ZIZOU Z (KJ00UU, V)JK Všetice (MB0216)
41 Štětina Jan (C0547)CALIDO S (KJ0THJ, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
42 Štětina Jan (C0547)DIARADOS S (KJ0THI, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
43 Daněk Aleš (E0829)LE MANS 2 (KJ0MSP, V)JK Záhořany (MB0344)
44 Hanousek Michal (H3066)DEXTER 3 (KJ0LHI, V)Stáj Cornet (MD0208)
45 Králová Julie (D1861)TENNESSEE 3 (KJ0J05, K)Stáj Cornet (MD0208)
46 Uzlová Dominika (A2049)FRESKA 2 (KJ0ESX, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
47 Deverová Kateřina (B3773)CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
48 Pětioká Jana (B2314)SIR MARPLE (KJ0SNU, V)JS Fiala, z.s. (MB0012)
49 Koldinská Markéta (B3818)DEMINKA (KJ0KPN, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
50 Jedlička Alex (J0TH3)GLEN PEGAS 11 (KJ058S, V)JK Pazderna (MB0021)
51 Bejčková Denisa (B2968)CACAU (KJ0JM5, V)Asined-b z.s. (MD0236)
52 La Rotella Andrea (G4061)NESQUICK (KJ0K80, V)
53 Šlamborová Lucie (E1938)PRETTY WOMEN (KJ0TBU, K)Stáj Letní stráň (ME0115)
54 Šlamborová Lucie (E1938)PAMPALINI (KJ0B9G, V)Stáj Letní stráň (ME0115)
55 Bláhová Barbora (D1355)COLATO ŠABATA-2 (KJ0KXC, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
56 Landová Eva (B2253)JASNĚNKA 6 (KJ0FQ5, K)
57 Tříska Jan (D0185)JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecký spolek Luhov (MD0167)
58 Rhodes Peter (H4558)ITAMINKO'N' (KJ0SGG, V)
59 Rhodes Peter (H4558)INTERESSANT (KJ0SGH, V)
Skoky
03_ ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

77/ 85
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Finsterle Sára (F3983)NORD 6 (KJ0TSP, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
2 Jindra Jaroslav (H0373)HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
3 Zítková Olga (B2236)NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4 Zítková Olga (B2236)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5 Černá Erika (F2064)CALVARO DEREVEL (KJ00WE, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
6 Hušková Nikola (A1690)TADEÁŠ KIESER TRAINING (KJ0CQH, V)NH Equiteam (MA0217)
7 Melmerová Lucie (A1902)ÉRA 3 (KJ0EDU, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
8 Damborská Klára (A0411)NICATO (KJ0TC1, V)Equest o.s. (MA0193)
9 Roučková Natálie (A0840)H.ELMÉ (KJ03D8, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10 Sabathilová Antonia (D1586)GULIANA (KJ0TAC, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
11 Veselovská Kateřina (D0118)ZARJA 1 (KJ0LL8, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
12 Holíková Iva (B1557)GOOD TIME VDD (KJ0MK8, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
13 Holíková Iva (B1557)GOLDEN-POWER (KJ0MPB, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
14 Svobodová Tereza (B3238)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
15 Svobodová Tereza (B3238)BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
16 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
17 Smaha Luděk (D0541)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
18 Smaha Luděk (D0541)HARVESTER-G (KJ0MXM, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
19 Piechotová Marie (B1454)CONTE CAPITOL (KJ0F2N, V)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
20 Mayer Jiří (A0043)ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
21 Mayer Jiří (A0043)MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
22 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
23 Ondračková Klára (B3398)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
25 Borčová Renata (D1834)CHRIS 3 (KJ0FJE, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
26 Dudášová Jarmila (D1731)JACKIE eN (KJ0CTF, K)Sportovní jezdecký klub Hostouň (MK0084)
27 Novák Jan (A1312)ROYAL DREAM-T (KJ0MK9, K)JK Tarpan (MA0065)
28 Novák Jan (A1312)GRANDIOSO (KJ0T4U, V)JK Tarpan (MA0065)
29 Janovská Aneta (E1853)MARFI Agramm (KJ0GUX, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
30 Refka Ondřej (B0950)EUPHORY (KJ0LR2, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
31 Benešová Eliška (B3021)WERDIKT (KJ0EN2, V)JK Záhořany (MB0344)
32 Švecová Irena (B3041)ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
33 Paličková Aneta (B2948)CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
34 Paličková Aneta (B2948)DORCA (KJ0DSL, K)JK Záhořany (MB0344)
35 Kadlecová Michaela (A0229)CONTE NOIR (KJ0GKV, V)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
36 Kotoučová Josefina (J0PMM)ARAGON 2 (KJ0EZG, V)JK Paganini (MA0208)
37 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
38 Bardonová Kateřina (B1325)FONTENDAME (KJ0HYU, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
39 Melková Olga (A1995)PLAY THE GAME (KJ0P1U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
40 Melková Olga (A1995)LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
41 Bílková Daniela (D0087)MERULA (KJ0HYC, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
42 Rozlívka Jiří (F4190)ESPRIT FFH (KJ0M97, V)
43 Richterová Helena (B2407)JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
44 Hladíková Veronika (D1934)QUEEN OF TIME (KJ0GGX, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
45 Vitáková Anna (D1889)CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
46 Vondráček Luboš (A0134)ALBERT 4 (KJ0JZX, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
47 Vondráčková Linda (A1124)BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
48 Vondráčková Linda (A1124)CASSIARA (KJ00WN, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
49 Prachová Tereza (D1895)AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
50 Zajícová Kristýna (D1363)BORIS BOON (KJ0LTE, H)Sportovní stáj VLK (MD0187)
51 Hálová Veronika (D1857)GRIM 2 (KJ0FKH, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
52 Hůlka Tomáš (A1388)CORRIE 1 (KJ0LZC, K)TH Equiclub (MA0220)
53 Hůlka Tomáš (A1388)BOREC 1 (KJ0JVX, V)TH Equiclub (MA0220)
54 Hůlka Tomáš (A1388)DUQUE D'ATELA (KJ0MI5, H)TH Equiclub (MA0220)
55 Špičák Roman (B1353)GREENWOOD (KJ0TBQ, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
56 Motygin Sergej (C0207)ZIZOU Z (KJ00UU, V)JK Všetice (MB0216)
57 Motygin Sergej (C0207)LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
58 Motygin Sergej (C0207)ZENON (KJ0TNB, V)JK Všetice (MB0216)
59 Šťastná Karolína (B3804)CARILLON (KJ0H7G, H)JK Všetice (MB0216)
60 Štětina Jan (C0547)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
61 Štětina Jan (C0547)ELDORADO-S (KJ00X8, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
62 Daněk Aleš (E0829)LE MANS 2 (KJ0MSP, V)JK Záhořany (MB0344)
63 Daněk Aleš (E0829)QUALITY BOY Z (KJ00Y7, V)JK Záhořany (MB0344)
64 Hanousek Michal (H3066)DEXTER 3 (KJ0LHI, V)Stáj Cornet (MD0208)
65 Králová Julie (D1861)TENNESSEE 3 (KJ0J05, K)Stáj Cornet (MD0208)
66 Králová Julie (D1861)CALOTTA (KJ0OKM, K)Stáj Cornet (MD0208)
67 Šrámková Markéta (C0862)CASARELLA (KJ00XH, K)JK Falea (MC0185)
68 Deverová Kateřina (B3773)CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
69 Mádlová Tereza (E1651)IMAGINATION CURASA (KJ0IL7, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
70 Jedlička Alex (J0TH3)GLEN PEGAS 11 (KJ058S, V)JK Pazderna (MB0021)
71 Lánský Josef (B2511)LARS ON (KJ0M41, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
72 Lánský Josef (B2511)TINA 14 (KJ0L1D, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
73 Bejčková Denisa (B2968)CACAU (KJ0JM5, V)Asined-b z.s. (MD0236)
74 La Rotella Andrea (G4061)NESQUICK (KJ0K80, V)
75 Dvořáková Stanislava (F1176)FAME HDH (KJ010C, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
76 Šlamborová Lucie (E1938)PAMPALINI (KJ0B9G, V)Stáj Letní stráň (ME0115)
77 Tříska Jan (D0185)JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecký spolek Luhov (MD0167)
Skoky
04_ L * na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

89/ 100
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
2 Pokorná Hana (C0889)CV (KJ0IA9, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
3 Kučerová Martina (F3010)LIANOS (KJ0K5V, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
4 Kučerová Martina (F3010)CHINA BLUE (CHIQUITINA) (KJ0LC9, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
5 Jindra Jaroslav (H0373)HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
6 Jindra Jaroslav (H0373)GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
7 Zítková Olga (B2236)NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8 Zítková Olga (B2236)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9 Blažek Martin (B3122)COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
10 Hušková Nikola (A1690)TADEÁŠ KIESER TRAINING (KJ0CQH, V)NH Equiteam (MA0217)
11 Hušková Nikola (A1690)CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)NH Equiteam (MA0217)
12 Kůst Jaroslav (D0144)ESPERANO (KJ0KNQ, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
13 Damborská Klára (A0411)NICATO (KJ0TC1, V)Equest o.s. (MA0193)
14 Roučková Natálie (A0840)IZLAND (KJ0SOZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Sabathilová Antonia (D1586)GULIANA (KJ0TAC, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
16 Veselovská Kateřina (D0118)LIANDRA (KJ0M2C, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
17 Holíková Iva (B1557)GOOD TIME VDD (KJ0MK8, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
18 Holíková Iva (B1557)GOLDEN-POWER (KJ0MPB, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
19 Svobodová Tereza (B3238)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
20 Smrčka Jakub (E1174)SALOME 4 (KJ0BRF, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
21 Smrčka Jakub (E1174)LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
22 Kořínek Matouš (F4100)CASIUS 1 (KJ0G28, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
23 Smaha Luděk (D0541)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
24 Smaha Luděk (D0541)HARVESTER-G (KJ0MXM, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
25 Tomaidesová Sandra (B1990)JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)AGROTRADE STABLES (MA0295)
26 Mayer Jiří (A0043)ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
27 Mayer Jiří (A0043)MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
28 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
29 Hanušová Kateřina (A0314)CONCALIDA (KJ0KKZ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
30 Hanušová Kateřina (A0314)CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)JS Ohrazenice (MC0213)
31 Ondračková Klára (B3398)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
33 Dudášová Jarmila (D1731)CARINJO (KJ0MS2, V)Sportovní jezdecký klub Hostouň (MK0084)
34 Dudášová Jarmila (D1731)JACKIE eN (KJ0CTF, K)Sportovní jezdecký klub Hostouň (MK0084)
35 Novák Jan (A1312)GRANDIOSO (KJ0T4U, V)JK Tarpan (MA0065)
36 Janovská Aneta (E1853)MARFI Agramm (KJ0GUX, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
37 Refka Ondřej (B0950)EUPHORY (KJ0LR2, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
38 Refková Michaela (D1463)RAWAL HF (KJ0MM8, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
39 Benešová Eliška (B3021)WERDIKT (KJ0EN2, V)JK Záhořany (MB0344)
40 Benešová Eliška (B3021)ATHÉNA 3 (KJ0ECV, K)JK Záhořany (MB0344)
41 Švecová Irena (B3041)ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
42 Švec Petr (C0387)WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
43 Kadlecová Michaela (A0229)CONTE NOIR (KJ0GKV, V)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
44 Kotoučová Josefina (J0PMM)ARAGON 2 (KJ0EZG, V)JK Paganini (MA0208)
45 Lančová Michaela (B3046)JERICHO (KJ0KXU, V)JK Dance and Jump (MA0171)
46 Lančová Michaela (B3046)ESSEN (KJ0H7V, V)JK Dance and Jump (MA0171)
47 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
48 Bardonová Kateřina (B1325)HILARY 1 (KJ0K5X, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
49 Bardonová Kateřina (B1325)FONTENDAME (KJ0HYU, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
50 Bardonová Kateřina (B1325)BALOUDAI (KJ0JVQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
51 Melková Olga (A1995)PLAY THE GAME (KJ0P1U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
52 Melková Olga (A1995)LORENTINO (KJ0KZ9, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
53 Dvořáková Stanislava (F1176)F-NARCIST (KJ0MXY, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
54 Vitáková Anna (D1889)CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
55 Vondráček Luboš (A0134)ALBERT 4 (KJ0JZX, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
56 Vondráčková Linda (A1124)BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
57 Vondráčková Linda (A1124)CASSIARA (KJ00WN, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
58 Vondráčková Linda (A1124)LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
59 Jirušová Kabátová Lenka (A0829)INDOCTRA (KJ0I95, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
60 Jirušová Kabátová Lenka (A0829)NERETVA (KJ0FOB, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
61 Prachová Tereza (D1895)AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
62 Zajícová Kristýna (D1363)BEZAR (KJ0HCY, H)Sportovní stáj VLK (MD0187)
63 Hálová Veronika (D1857)GRIM 2 (KJ0FKH, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
64 Hůlka Tomáš (A1388)BOREC 1 (KJ0JVX, V)TH Equiclub (MA0220)
65 Hůlka Tomáš (A1388)DUQUE D'ATELA (KJ0MI5, H)TH Equiclub (MA0220)
66 Špičák Roman (B1353)CARETA (KJ0FND, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
67 Motygin Sergej (C0207)LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
68 Motygin Sergej (C0207)ZENON (KJ0TNB, V)JK Všetice (MB0216)
69 Malák Vladimír (B1853)NOBODY 1 (KJ0MLG, V)JK Všetice (MB0216)
70 Šťastná Karolína (B3804)CARILLON (KJ0H7G, H)JK Všetice (MB0216)
71 Štětina Jan (C0547)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
72 Štětina Jan (C0547)GUIDAM-S (KJ0MEH, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
73 Štětina Jan (C0547)ELDORADO-S (KJ00X8, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
74 Štětina Jan (C0547)CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
75 Štětina Jan (C0547)CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
76 Daněk Aleš (E0829)ROXY STAR (KJ0GWI, K)JK Záhořany (MB0344)
77 Hanousek Michal (H3066)NOBERLINA 1 (KJ0I1A, K)Stáj Cornet (MD0208)
78 Králová Julie (D1861)CALOTTA (KJ0OKM, K)Stáj Cornet (MD0208)
79 Šrámková Markéta (C0862)CASARELLA (KJ00XH, K)JK Falea (MC0185)
80 Mádlová Tereza (E1651)IMAGINATION CURASA (KJ0IL7, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
81 Lánský Josef (B2511)LARS ON (KJ0M41, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
82 Lánský Josef (B2511)TINA 14 (KJ0L1D, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
83 Lánský Josef (B2511)CALLIAS (KJ0MAG, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
84 Dvořáková Stanislava (F1176)FAME HDH (KJ010C, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
85 Klugarová Michaela (B3168)CASSINO-B (KJ0K3G, V)
86 Rhodes Peter (H4558)FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)
87 Opatrný Aleš (B0808)EXCLUSIVE QUINTUS (KJ0SG2, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
88 Ohnheiser Gabriela (B2565)CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
89 Ohnheiser Martin (H2096)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
Skoky
05_ S* s návazným rozeskakováním
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

63/ 80
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
2 Finsterle Sára (F3983)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
3 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
4 Pokorná Hana (C0889)CV (KJ0IA9, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
5 Kučerová Martina (F3010)CHINA BLUE (CHIQUITINA) (KJ0LC9, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
6 Kučerová Martina (F3010)ROCKY (KJ0DD5, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
7 Kučerová Martina (F3010)CHLODWIGA MARIE (KJ0LVA, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
8 Jindra Jaroslav (H0373)KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
9 Jindra Jaroslav (H0373)NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
10 Blažek Martin (B3122)COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
11 Hušková Nikola (A1690)CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)NH Equiteam (MA0217)
12 Kůst Jaroslav (D0144)ESPERANO (KJ0KNQ, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
13 Damborská Klára (A0411)TOP QUALITY (KJ0JIK, K)Equest o.s. (MA0193)
14 Roučková Natálie (A0840)CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Roučková Natálie (A0840)EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16 Roučková Natálie (A0840)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17 Roučková Natálie (A0840)IZLAND (KJ0SOZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18 Veselovská Kateřina (D0118)LIANDRA (KJ0M2C, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
19 Holíková Iva (B1557)LUANA T (KJ0LA8, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
20 Holíková Iva (B1557)CON NO NAME Z (KJ0MFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
21 Smrčka Jakub (E1174)SALOME 4 (KJ0BRF, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
22 Smrčka Jakub (E1174)LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
23 Severa Milan (A0866)AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Stáj Enorm o.s. (MA0129)
24 Severa Milan (A0866)VENDOME DU PARADIS (KJ00XJ, V)Stáj Enorm o.s. (MA0129)
25 Kořínek Matouš (F4100)CASIUS 1 (KJ0G28, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
26 Kořínek Matouš (F4100)LUCY 352 (KJ0TRV, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
27 Kořínek Matouš (F4100)GOOD GIRL (KJ0HLT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
28 Tomaidesová Sandra (B1990)PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)AGROTRADE STABLES (MA0295)
29 Tomaidesová Sandra (B1990)JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)AGROTRADE STABLES (MA0295)
30 Hanušová Kateřina (A0314)CONCALIDA (KJ0KKZ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
31 Hanušová Kateřina (A0314)CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)JS Ohrazenice (MC0213)
32 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
33 Dudášová Jarmila (D1731)CARINJO (KJ0MS2, V)Sportovní jezdecký klub Hostouň (MK0084)
34 Refková Michaela (D1463)RAWAL HF (KJ0MM8, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
35 Benešová Eliška (B3021)ATHÉNA 3 (KJ0ECV, K)JK Záhořany (MB0344)
36 Švec Petr (C0387)WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
37 Paličková Aneta (B2948)DORCA (KJ0DSL, K)JK Záhořany (MB0344)
38 Lančová Michaela (B3046)JERICHO (KJ0KXU, V)JK Dance and Jump (MA0171)
39 Lančová Michaela (B3046)ESSEN (KJ0H7V, V)JK Dance and Jump (MA0171)
40 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
41 Bardonová Kateřina (B1325)HILARY 1 (KJ0K5X, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
42 Bardonová Kateřina (B1325)BALOUDAI (KJ0JVQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
43 Dvořáková Stanislava (F1176)F-NARCIST (KJ0MXY, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
44 Vondráčková Linda (A1124)LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
45 Jirušová Kabátová Lenka (A0829)INDOCTRA (KJ0I95, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
46 Jirušová Kabátová Lenka (A0829)NERETVA (KJ0FOB, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
47 Zajícová Kristýna (D1363)BEZAR (KJ0HCY, H)Sportovní stáj VLK (MD0187)
48 Špičák Roman (B1353)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
49 Malák Vladimír (B1853)NOBODY 1 (KJ0MLG, V)JK Všetice (MB0216)
50 Štětina Jan (C0547)GUIDAM-S (KJ0MEH, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
51 Štětina Jan (C0547)CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
52 Štětina Jan (C0547)CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
53 Hanousek Michal (H3066)NOBERLINA 1 (KJ0I1A, K)Stáj Cornet (MD0208)
54 Rédl Jaroslav (D0881)CARO ZH (KJ0FL4, H)Jezdecký klub chovu koní Bernartice (MD0020)
55 Kukačka Michal (B1611)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)JK Všetice (MB0216)
56 Lánský Josef (B2511)CALLIAS (KJ0MAG, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
57 Klugarová Michaela (B3168)CASSINO-B (KJ0K3G, V)
58 Rhodes Peter (H4558)LA BELLE Z (KJ0SP1, K)
59 Rhodes Peter (H4558)FOREWER 1 (KJ0L0V, V)
60 Rhodes Peter (H4558)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)
61 Opatrný Aleš (B0808)EXCLUSIVE QUINTUS (KJ0SG2, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
62 Opatrný Aleš (B0808)SANTORINO (KJ00X4, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
63 Ohnheiser Martin (H2096)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
Skoky
06_ Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

16/ 20
Skoky
07_ ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

29/ 30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Finsterle Sára (F3983)NORD 6 (KJ0TSP, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
2 Sušánková Jana (D1240)HABIBI "B" (KJ0K61, V)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
3 Nágr Václav (K0257)CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
4 Roučková Natálie (A0840)H.ELMÉ (KJ03D8, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5 Sabathilová Antonia (D1586)GULIANA (KJ0TAC, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
6 Veselovská Kateřina (D0118)DEEP (KJ0K5Q, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
7 Veselovská Kateřina (D0118)FLY SKY (KJ010G, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
8 Tyšerová Zuzana (A0629)DONA 9 (KJ067K, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
9 Holíková Iva (B1557)GOOD TIME VDD (KJ0MK8, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
10 Svobodová Tereza (B3238)BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
11 Ondračková Klára (B3398)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
13 Novák Jan (A1312)ROYAL DREAM-T (KJ0MK9, K)JK Tarpan (MA0065)
14 Novák Jan (A1312)GRANDIOSO (KJ0T4U, V)JK Tarpan (MA0065)
15 Janovská Aneta (E1853)MARFI Agramm (KJ0GUX, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
16 Rolínek Daniel (D1755)VERONA II (KJ0BHC, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
17 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
18 Helebrantová Anna (A1963)CALL ME Z (KJ00WS, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
19 Helebrantová Anna (A1963)SANTO (KJ0J0S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
20 Kadlecová Michaela (A0229)CALETINA (KJ0FDI, K)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
21 Kotoučová Josefina (J0PMM)ARAGON 2 (KJ0EZG, V)JK Paganini (MA0208)
22 Štefková Petra (G0999)FORWHAT (KJ0ISB, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
23 Rozlívka Jiří (F4190)ESPRIT FFH (KJ0M97, V)
24 Prachová Tereza (D1895)AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25 Špičák Roman (B1353)WAKIEKIE (KJ0LEF, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
26 Valentová Helena (E1888)FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
27 Daněk Aleš (E0829)LE MANS 2 (KJ0MSP, V)JK Záhořany (MB0344)
28 Daněk Aleš (E0829)QUALITY BOY Z (KJ00Y7, V)JK Záhořany (MB0344)
29 Deverová Kateřina (B3773)CLEAR SUMMER (KJ0LX8, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
08_ L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

61/ 60
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
2 Rolínek Daniel (D1755)SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
3 Macháčková Lenka (D0233)BEEFEATER 2 (KJ0L5R, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
4 Sušánková Jana (D1240)HABIBI "B" (KJ0K61, V)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
5 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
6 Kučerová Martina (F3010)LIANOS (KJ0K5V, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
7 Jindra Jaroslav (H0373)GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
8 Zítková Olga (B2236)NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9 Zítková Olga (B2236)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10 Hušková Nikola (A1690)TADEÁŠ KIESER TRAINING (KJ0CQH, V)NH Equiteam (MA0217)
11 Hušková Nikola (A1690)CLINDOR/CLINTON-S (KJ0KIM, H)NH Equiteam (MA0217)
12 Damborská Klára (A0411)NICATO (KJ0TC1, V)Equest o.s. (MA0193)
13 Nágr Václav (K0257)CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
14 Nágr Ondřej (D0257)FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
15 Roučková Natálie (A0840)IZLAND (KJ0SOZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16 Sabathilová Antonia (D1586)GULIANA (KJ0TAC, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
17 Veselovská Kateřina (D0118)ADUELA (KJ0M2H, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18 Tyšerová Zuzana (A0629)DONA 9 (KJ067K, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
19 Holíková Iva (B1557)GOOD TIME VDD (KJ0MK8, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
20 Holíková Iva (B1557)GOLDEN-POWER (KJ0MPB, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
21 Svobodová Tereza (B3238)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
22 Svobodová Tereza (B3238)BRITANIA (KJ0LAG, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
23 Klímová Veronika (B1967)LA V GRAND (KJ0IXL, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
24 Smaha Luděk (D0541)ARGON 3 (KJ00VF, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
25 Smaha Luděk (D0541)FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
26 Tomaidesová Sandra (B1990)JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)AGROTRADE STABLES (MA0295)
27 Mayer Jiří (A0043)CASIRA (KJ0GKW, K)JS Ohrazenice (MC0213)
28 Hanušová Kateřina (A0314)CASINO 3 (KJ0EUN, V)JS Ohrazenice (MC0213)
29 Hanušová Kateřina (A0314)CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
30 Dajbych Petr (D1700)DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
31 Ondračková Klára (B3398)BEN HUR JUNIOR (KJ0H0M, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
33 Novák Jan (A1312)GRANDIOSO (KJ0T4U, V)JK Tarpan (MA0065)
34 Rolínek Daniel (D1755)VERONA II (KJ0BHC, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
35 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
36 Helebrantová Anna (A1963)CALL ME Z (KJ00WS, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
37 Helebrantová Anna (A1963)SANTO (KJ0J0S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
38 Plšek Tomáš (A1780)QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
39 Plšek Tomáš (A1780)ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
40 Kadlecová Michaela (A0229)CALETINA (KJ0FDI, K)BOHEMIA HORSE, z. s. (MB0314)
41 Kotoučová Josefina (J0PMM)ARAGON 2 (KJ0EZG, V)JK Paganini (MA0208)
42 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
43 Vitáková Anna (D1889)CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
44 Dittrichová Anežka (E1791)JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
45 Prachová Tereza (D1895)AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
46 Špičák Roman (B1353)PASO DOBLE 1 (KJ0FR3, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
47 Malák Vladimír (B1853)EIFLORRI (KJ0KBI, K)JK Všetice (MB0216)
48 Štětina Jan (C0547)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
49 Daněk Aleš (E0829)ROXY STAR (KJ0GWI, K)JK Záhořany (MB0344)
50 Tomanová Kateřina (B3503)RAIN MAN (KJ0B74, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
51 Hanousek Michal (H3066)NOBERLINA 1 (KJ0I1A, K)Stáj Cornet (MD0208)
52 Šrámková Markéta (C0862)CASARELLA (KJ00XH, K)JK Falea (MC0185)
53 Bielko Eliška (C0805)CHIN CHAMP'S CALANDO McDonald's (KJ0MMM, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
54 Arient Ladislav (C0857)CONTERA JJ (KJ0MC6, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
55 Arient Ladislav (C0857)DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
56 Kovářová Jana (D1616)AKIRA (KJ0HXT, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
57 Papoušek Jiří (C0057)QUINCY 3 (KJ0MUL, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
58 Papoušek Jiří (C0057)STAKATA (KJ0L3B, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
59 Rhodes Peter (H4558)FOREWER 1 (KJ0L0V, V)
60 Rhodes Peter (H4558)FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)
61 Opatrný Aleš (B0808)EXCLUSIVE QUINTUS (KJ0SG2, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
Skoky
09_ S ** na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

70/ 75
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
2 Rolínek Daniel (D1755)SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
3 Macháčková Lenka (D0233)BEEFEATER 2 (KJ0L5R, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
4 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
5 Finsterle Sára (F3983)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
6 Pokorná Hana (C0889)CV (KJ0IA9, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
7 Kučerová Martina (F3010)CHINA BLUE (CHIQUITINA) (KJ0LC9, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
8 Jindra Jaroslav (H0373)KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
9 Jindra Jaroslav (H0373)NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
10 Blažek Martin (B3122)COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
11 Damborská Klára (A0411)TOP QUALITY (KJ0JIK, K)Equest o.s. (MA0193)
12 Nágr Ondřej (D0257)FLEETWOOD VDL (KJ0LT7, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
13 Sabathilová Antonia (D1586)ANTALIA (KJ0JLE, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
14 Veselovská Kateřina (D0118)ADUELA (KJ0M2H, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
15 Holíková Iva (B1557)LUANA T (KJ0LA8, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
16 Svobodová Tereza (B3238)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
17 Hruška Zdeněk (F0304)ELTON CHRASTINY (KJ0MJ6, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18 Smrčka Jakub (E1174)VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
19 Severa Milan (A0866)AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Stáj Enorm o.s. (MA0129)
20 Severa Milan (A0866)VENDOME DU PARADIS (KJ00XJ, V)Stáj Enorm o.s. (MA0129)
21 Klímová Veronika (B1967)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
22 Kořínek Matouš (F4100)CASIUS 1 (KJ0G28, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
23 Kořínek Matouš (F4100)LUCY 352 (KJ0TRV, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
24 Tomášková Daniela (H3482)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
25 Kotalík Matěj (C0863)KRATOS VAN DE PEULE (KJ0OEG, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
26 Smaha Luděk (D0541)ARGON 3 (KJ00VF, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
27 Smaha Luděk (D0541)FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
28 Tomaidesová Sandra (B1990)JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)AGROTRADE STABLES (MA0295)
29 Mayer Jiří (A0043)GRANDOR (KJ0D8T, V)JS Ohrazenice (MC0213)
30 Hanušová Kateřina (A0314)CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
31 Hanušová Kateřina (A0314)OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)JS Ohrazenice (MC0213)
32 Dajbych Petr (D1700)DUMOL (KJ0LR3, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
33 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
34 Pařenica Josef (A0187)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
35 Plšek Tomáš (A1780)QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
36 Plšek Tomáš (A1780)ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
37 Štefková Petra (G0999)QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
38 Dvořáková Stanislava (F1176)F-NARCIST (KJ0MXY, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
39 Pospíšil Ondřej (E0549)ZANDIRO (KJ0LWM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
40 Dittrichová Anežka (E1791)JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
41 Dittrichová Anežka (E1791)SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
42 Veselá Kamila (D1187)EL CARDENTO (KJ0LXI, H)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
43 Veselý Tomáš (B2201)ŠÍPEK 1 (KJ0GWV, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
44 Hůlka Tomáš (A1388)ALESIO (KJ0GEV, V)TH Equiclub (MA0220)
45 Hůlka Tomáš (A1388)CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)TH Equiclub (MA0220)
46 Špičák Roman (B1353)CARETA (KJ0FND, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
47 Malák Vladimír (B1853)EIFLORRI (KJ0KBI, K)JK Všetice (MB0216)
48 Motygin Sergej (C0207)EXTREME CHAOS (KJ0HFD, K)JK Všetice (MB0216)
49 Štětina Jan (C0547)GUIDAM-S (KJ0MEH, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
50 Štětina Jan (C0547)CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
51 Štětina Jan (C0547)CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
52 Štětina Jan (C0547)DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
53 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
54 Tomanová Kateřina (B3503)RAIN MAN (KJ0B74, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
55 Hanousek Michal (H3066)NOBERLINA 1 (KJ0I1A, K)Stáj Cornet (MD0208)
56 Vojtková Alžběta (A1146)CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
57 Vojtková Barbora (A1145)CARSINO Z (KJ0MOA, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
58 Mašek Petr (C0240)ALDINO (KJ0HNK, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
59 Arient Ladislav (C0857)CONTERA JJ (KJ0MC6, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
60 Arient Ladislav (C0857)DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
61 Kovářová Jana (D1616)AKIRA (KJ0HXT, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
62 Klugarová Michaela (B3168)CASSINO-B (KJ0K3G, V)
63 Papoušek Jiří (C0057)QUINCY 3 (KJ0MUL, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
64 Papoušek Jiří (C0057)STAKATA (KJ0L3B, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
65 Rhodes Peter (H4558)LA BELLE Z (KJ0SP1, K)
66 Rhodes Peter (H4558)FOREWER 1 (KJ0L0V, V)
67 Rhodes Peter (H4558)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)
68 Opatrný Aleš (B0808)APOLO/ERGON TER ZOETENDALE (KJ0KVE, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
69 Opatrný Aleš (B0808)EXCLUSIVE QUINTUS (KJ0SG2, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
70 Opatrný Aleš (B0808)KAIZAR-A (KJ0MTU, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
Skoky
10_ ST * na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

60/ 65
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pokorná Hana (C0889)CV (KJ0IA9, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
2 Kučerová Martina (F3010)ROCKY (KJ0DD5, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
3 Kučerová Martina (F3010)CHLODWIGA MARIE (KJ0LVA, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
4 Jindra Jaroslav (H0373)NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
5 Damborská Klára (A0411)TOP QUALITY (KJ0JIK, K)Equest o.s. (MA0193)
6 Nágr Václav (K0257)NORMAN 1 (KJ0HUT, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
7 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
8 Roučková Natálie (A0840)CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9 Roučková Natálie (A0840)EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10 Roučková Natálie (A0840)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11 Holíková Iva (B1557)LUANA T (KJ0LA8, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
12 Holíková Iva (B1557)CON NO NAME Z (KJ0MFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
13 Tměj Jiří (F2911)LINEARIS DK (KJ0HIN, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
14 Hruška Zdeněk (F0304)DIARADA DK (KJ0K8O, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
15 Hruška Zdeněk (F0304)ELTON CHRASTINY (KJ0MJ6, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
16 Smrčka Jakub (E1174)VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
17 Smrčka Jakub (E1174)CONTO BONO (KJ0KT6, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
18 Kořínek Matouš (F4100)CASIUS 1 (KJ0G28, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
19 Kořínek Matouš (F4100)LUCY 352 (KJ0TRV, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
20 Kořínek Matouš (F4100)GOOD GIRL (KJ0HLT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
21 Tomášková Daniela (H3482)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
22 Kotalík Matěj (C0863)KRATOS VAN DE PEULE (KJ0OEG, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
23 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
24 Kotalík Matěj (C0863)ARAMIS 16 (KJ0JCU, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
25 Tomaidesová Sandra (B1990)PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)AGROTRADE STABLES (MA0295)
26 Hanušová Kateřina (A0314)OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)JS Ohrazenice (MC0213)
27 Hanušová Kateřina (A0314)CARANKA (KJ0GG9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
28 Pařenica Josef (A0187)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
29 Pařenica Josef (A0187)SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
30 Refková Michaela (D1463)GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
31 Refková Michaela (D1463)CASIDI (KJ0FXL, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
32 Dvořáková Stanislava (F1176)F-NARCIST (KJ0MXY, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
33 Veselá Kamila (D1187)EL CARDENTO (KJ0LXI, H)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
34 Hůlka Tomáš (A1388)ALESIO (KJ0GEV, V)TH Equiclub (MA0220)
35 Hůlka Tomáš (A1388)CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)TH Equiclub (MA0220)
36 Špičák Roman (B1353)PASO DOBLE 1 (KJ0FR3, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
37 Malák Vladimír (B1853)CROOK (KJ0JI4, V)JK Všetice (MB0216)
38 Motygin Sergej (C0207)EXTREME CHAOS (KJ0HFD, K)JK Všetice (MB0216)
39 Motygin Sergej (C0207)DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
40 Štětina Jan (C0547)CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
41 Vojtková Alžběta (A1146)CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
42 Vojtková Barbora (A1145)CARSINO Z (KJ0MOA, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
43 Vojtková Alžběta (A1146)CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
44 Mašek Petr (C0240)ALDINO (KJ0HNK, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
45 Arient Ladislav (C0857)ACASTON (KJ0IRC, H)JK Cavallomio.eu (MC0199)
46 Arient Ladislav (C0857)APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
47 Kukačka Michal (B1611)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)JK Všetice (MB0216)
48 Matuška Lukáš (B2808)GLEN PRISCILA (KJ0FMS, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
49 Novotný Jakub (B1699)OLÍNEK (KJ0JKB, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
50 Novotný Jakub (B1699)GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
51 Uleščenko Daniels (A1814)MOON RAY (KJ0M5T, V)
52 Klugarová Michaela (B3168)CASSINO-B (KJ0K3G, V)
53 Papoušek Jiří (C0057)DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
54 Papoušek Jiří (C0057)JENIFER 4 (KJ0EHI, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
55 Papoušek Jiří (C0057)CALVIN KB (KJ010W, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
56 Rhodes Peter (H4558)LA BELLE Z (KJ0SP1, K)
57 Rhodes Peter (H4558)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)
58 Opatrný Aleš (B0808)BALGUERO (KJ0S1M, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
59 Opatrný Aleš (B0808)VDL FAKIR (KJ0MJC, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
60 Opatrný Aleš (B0808)KAIZAR-A (KJ0MTU, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
Skoky
11_ T* na finále
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

37/ 70
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Nágr Václav (K0257)NORMAN 1 (KJ0HUT, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
2 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
3 Roučková Natálie (A0840)CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4 Roučková Natálie (A0840)EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5 Roučková Natálie (A0840)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
6 Sabathilová Antonia (D1586)ANTALIA (KJ0JLE, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
7 Holíková Iva (B1557)CON NO NAME Z (KJ0MFZ, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
8 Tměj Jiří (F2911)LINEARIS DK (KJ0HIN, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
9 Hruška Zdeněk (F0304)DIARADA DK (KJ0K8O, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
10 Smrčka Jakub (E1174)CONTO BONO (KJ0KT6, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
11 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
12 Kotalík Matěj (C0863)ARAMIS 16 (KJ0JCU, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
13 Tomaidesová Sandra (B1990)PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)AGROTRADE STABLES (MA0295)
14 Hanušová Kateřina (A0314)CARANKA (KJ0GG9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
15 Pařenica Josef (A0187)SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
16 Refková Michaela (D1463)GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
17 Refková Michaela (D1463)CASIDI (KJ0FXL, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
18 Pospíšil Ondřej (E0549)ZANDIRO (KJ0LWM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
19 Pospíšil Ondřej (E0549)EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
20 Veselý Tomáš (B2201)ŠÍPEK 1 (KJ0GWV, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
21 Špičák Roman (B1353)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
22 Malák Vladimír (B1853)CROOK (KJ0JI4, V)JK Všetice (MB0216)
23 Motygin Sergej (C0207)DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
24 Štětina Jan (C0547)DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
25 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26 Vojtková Alžběta (A1146)CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
27 Arient Ladislav (C0857)APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
28 Novotný Jakub (B1699)PERRY 1 (KJ0CMD, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
29 Uleščenko Daniels (A1814)MOON RAY (KJ0M5T, V)
30 Papoušek Jiří (C0057)DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
31 Papoušek Jiří (C0057)JENIFER 4 (KJ0EHI, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
32 Papoušek Jiří (C0057)CALVIN KB (KJ010W, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
33 Tomanová Barbora (B2238)DATASYS CORCOVADO (KJ0L8Q, V)JK Dance and Jump (MA0171)
34 Tomanová Barbora (B2238)SORCERESS (KJ0L6N, K)JK Dance and Jump (MA0171)
35 Tomanová Barbora (B2238)CLINTON 1 (KJ0H4R, V)JK Dance and Jump (MA0171)
36 Opatrný Aleš (B0808)APOLO/ERGON TER ZOETENDALE (KJ0KVE, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
37 Opatrný Aleš (B0808)SANTORINO (KJ00X4, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
Skoky
CSN
Květnová Hořovická Tour II.
Výsledky
13. 5. – 14. 5.
B / Hořovice
JS Opatrný

Pro větší detail klikněte!