Přihlásit se

Multi-disciplína
MČR Pony Zduchovice D + S
Mistrovství ČR (CHN-MČR) / 190821B1
21.08.2019 - 25.08.2019
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
Drezura
Pořadatelé:
MB0283 - JO La-Boheme Zduchovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0073
Miloslav Perníček
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0633
Sylvie Boušková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0714
Venuše Antoniszynová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0065
Markéta Šveňková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0069
Gabriela Valeriánová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G1146
Simona Fialová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
Z1063
Ilja Vietor
Skoky
Rozhodčí
RZ
Z7116
Mascha Reijs
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0119
Milena Minářová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
Drezura
Rozhodčí
HR
B0073
Miloslav Perníček
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
D0069
Gabriela Valeriánová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
G1146
Simona Fialová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
Z1063
Ilja Vietor
Drezura
Rozhodčí
RZ
Z7116
Mascha Reijs
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0119
Milena Minářová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0065
Markéta Šveňková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
Z99ZT
Johan Sailer
Drezura
Rozhodčí
Z9A0O
Waclav Pruchniewicz
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
02_ Finále NP ČJF 2019 ve stylovém parkurovém skákání na ponypro jezdce ve věku 8 –10 let na pony S+A
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
21.08.2019

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2019 18:31:58
#JezdecKůňSubjekt
1Kullack Emily (J0XKO)<3>PHILLIP (KJ0VUE, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2Hakrová Adriana (J0OQL)<194>JM'S LEX (KJ01P7, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
3Younis Naila (J0XKD)<1>MACHO 1 (KJ0XFD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4Mošťková Klára (J0WCY)<46>ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
5Špůrková Adéla (J0YWA)<42>SATURN 3 (KJ0B92, V)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
6Rothová Eva (J0XKP)<193>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7Humplíková Anna (J0W6I)<17>VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
8Vokounová Viktorie (J0VKJ)<13>LUNETA 10 (KJ0GO8, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9Melmerová Natálie (J0L6M)<189>JOPJE D (KJ0M3G, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
10Valštýnová Tereza (J0T9G)<27>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
11Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<35>DEL AIFR (KJ0EBY, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
12Bahledová Nikol (J0S6D)<191>LILU (KJ0TL0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13Písařík Albert (J0WAV)<33>CHARLOTTE-L (KJ0IYG, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
14Lahodná ml. Jana (J0KRD)<40>MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Humplík Václav (J0W6J)<15>MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
16Korábová Barbora (J0UZV)<82>ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
17Bahledová Vanessa (J0S6E)<190>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
18Kykalová Emma (J0XKB)<192>SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
03_ Finále NP ČJF 2019 ve stylovém parkurovém skákání na ponypro jezdce ve věku 11–13 let na pony S+A
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
21.08.2019

16
Skoky
04_ Finále NP ČJF 2019 ve stylovém parkurovém skákání na ponypro jezdce ve věku 8–13 let na pony B
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
21.08.2019

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2019 18:31:58
#JezdecKůňSubjekt
1Valčíková Sofie (J0RF7)<180>NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
2Picková Adéla (J0ZBX)<58>VALENTINO 6 (KJ0VT4, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3Fraňková Sofie (A3050)<59>IZALLA (KJ0W80, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4Dvoranová Adéla (B3779)<202>ŠIBAL (KJ0BFK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5Ektilahova Magda Anna (J0WAE)<57>NOLANDS FREEDOM (KJ0UNU, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6Kodadová Davida (J0ROU)<67>VODA (KJ0GWH, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
7Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<108>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
8Barvířová Tina (J0QCM)<174>VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
9Ambrožová Sofie (J0R22)<200>VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
10Sommer Vítek (J0XDM)<93>SHARON DAWRA (KJ0HSV, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
11Pšenicová Kristýna (J0ULS)<119>AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
12Hlaváčková Klára (K0336)<155>BIM 1 (KJ0L5O, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
13Held Magdalena (A2183)<203>MISTER HAY GUY (KJ0WTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14Průšová Karolína (J0USY)<55>MABELINE'S DELANO (KJ0WT5, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15Wiesnerová Laura (J0RNI)<201>VIKI 3 (KJ0BQS, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
16Pichrtová Rozálie (H4569)<183>PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
17Dorociaková Kateřina (J0OMM)<199>WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
18Humplík Václav (J0W6J)<99>ANGELIS DESMOND (KJ0LDB, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
05_ Finále NP ČJF 2019 ve stylovém parkurovém skákání na ponypro jezdce ve věku 14–16 let na pony do 148
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
21.08.2019

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2019 18:31:58
#JezdecKůňSubjekt
1Arnoldová Veronika (J0S7A)<100>JOKER VAN HET ROZENDAEL HOF (KJ0X1N, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
2Šmatláková Kristýna (A2185)<107>ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3Kozová Johanka (D1990)<136>RICO JACK SAMBARS (KJ0H6X, V)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
4Žákovská Adéla (L0394)<109>AL-KHAM-SA CHAMPAGNO (KJ0LO4, H)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
5Červenková Noemi Anna (J0S9V)<140>FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
6Rypková Nikol (J0UY6)<120>SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
7Semrádová Eliška (J0R2B)<204>SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
8Jandová Karolína (E2040)<158>NALOON (KJ0CHF, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
9Holasová Ema (J0UTL)<234>DRAK 11 (KJ0F9N, V)JK Slapy (MC0247)
10Špůrková Natálie (H4381)<188>SONY 2 (KJ0HUR, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11Langrová Vanessa (J0T8U)<102>AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
12Dvořáková Sára (B3518)<125>GEJZER (KJ0MPO, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
13Mlčochová Karolína (J0VQF)<179>SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA, K)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
14Poledňáková Klára (H4262)<104>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
15Táboříková Jana (C1038)<205>GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
16Liďáková Karolína (H3963)<206>SUN SHAIN (KJ0EGY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
17Bečková Natalie (H4356)<185>CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
Drezura
06_ MČR v jízdě na pony do 135cm - drezurní zkouška - Z1/2016
Pony Z1/2016 - ČJF
21.08.2019
06B
12
Skoky
07O PÁTEK - Skoková soutěž LPA* - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ
Pony LPA*(75) 238.2.1 - Soutěž na čas /
23.08.2019
07B
22
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2019 18:31:58
#JezdecKůňSubjekt
1Hakrová Adriana (J0OQL)<23>SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
2Písařík Albert (J0WAV)<34>FÍK 2 (KJ0AOS, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
3Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<35>DEL AIFR (KJ0EBY, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
4Lahodná ml. Jana (J0KRD)<40>MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5Mošťková Klára (J0WCY)<47>LIPO 1 (KJ0EMA, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
6Ramachová Michaela (J0QFO)<49>VITEA (KJ0TVF, K)JK Opatský Mlýn z. s. (MV0122)
7Rejnek Ronald Tycho (G3553)<62>DEL GRACE (KJ0KPS, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
8Čížková Nicol (J0R97)<73>KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Rescue and riders team (MC0307)
9Čížková Nicol (J0R97)<74>BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
10Bahledová Vanessa (J0S6E)<77>FIONA 12 (KJ0WED, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11Bezperátová Eliška (J0QH6)<87>SHADOW 4 (KJ0IHI, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12Arnoldová Veronika (J0S7A)<100>JOKER VAN HET ROZENDAEL HOF (KJ0X1N, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
13Červenková Noemi Anna (J0S9V)<140>FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
14Jandová Karolína (E2040)<159>ORAGE DE MESSITERT (KJ0VJR, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
15Urbanová Sophie (J0X0S)<166>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
16Hanousková Natálie (J0SN1)<169>HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Čurdová Kateřina (J0RHL)<170>CODY 5 (KJ0UNG, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18Melmerová Natálie (J0L6M)<189>JOPJE D (KJ0M3G, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
19Kykalová Emma (J0XKB)<192>SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
20Rothová Eva (J0XKP)<193>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
21Hájková Kristýna (J0V4U)<223>THISTLEDOWN ATLANTIS (KJ0WJF, V)Stáj U Sepíka, z.s. (MB0507)
22Vichrová Tereza (V0760)<226>VIKTORIE 9 (KJ0K2Y, K)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
Skoky
07_ MČR kategorie 8 – 10 let na pony do 135 cm KVH
Pony LPA**(80) 299.3.6.2.2 - MČR jednotlivci 1 kolo dle stylu samostatně / A
24.08.2019

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2019 18:31:58
#JezdecKůňSubjekt
1Písařík Albert (J0WAV)<33>CHARLOTTE-L (KJ0IYG, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Písařík Albert (J0WAV)<34>FÍK 2 (KJ0AOS, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
3Bahledová Vanessa (J0S6E)<76>PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4Bahledová Nikol (J0S6D)<191>LILU (KJ0TL0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5Bahledová Nikol (J0S6D)<75>POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6Kykalová Emma (J0XKB)<192>SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7Humplíková Anna (J0W6I)<17>VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
8Valštýnová Tereza (J0T9G)<27>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
9Hakrová Adriana (J0OQL)<23>SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
10Bahledová Vanessa (J0S6E)<190>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11Lahodná ml. Jana (J0KRD)<40>MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12Humplík Václav (J0W6J)<15>MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
13Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<35>DEL AIFR (KJ0EBY, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
14Špůrková Adéla (J0YWA)<42>SATURN 3 (KJ0B92, V)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
15Korábová Barbora (J0UZV)<82>ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
16Urbanová Sophie (J0X0S)<166>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
17Rothová Eva (J0XKP)<193>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18Mošťková Klára (J0WCY)<46>ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
19Hlavatá Nikola (J0VEJ)<92>STÁZKA 1 (KJ0E97, K)JS Slavíkov (MF0017)
20Melmerová Natálie (J0L6M)<189>JOPJE D (KJ0M3G, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
Skoky
08O ČTVRTEK - Skoková soutěž LPA** - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ
Pony LPA**(80) 238.2.1 - Soutěž na čas /
22.08.2019
08A
25
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2019 18:31:58
#JezdecKůňSubjekt
1Růžičková Kateřina (A2184)<20>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2Mačátová Viktorie (J0USE)<24>VENDELÍN 3 (KJ0ULX, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
3Šímová Rozálie (J0LO3)<43>BUCINKA (KJ0S9Z, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
4Mošťková Klára (J0WCY)<47>LIPO 1 (KJ0EMA, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
5Adámková Nikola (V0786)<48>LOTUS-DRAGON (KJ0I97, V)Jezdecký klub Třešt, z.s. (MV0016)
6Nosálová Daniela (J0UWH)<52>GINGER BABE (KJ0TV6, K)Stáj Ježkovice, z.s. (MF0414)
7Navrátil David (H4555)<54>DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
8Kykalová Anna (A3052)<60>PILAT'S MIRACLE MAKE MY DAY (KJ0WTC, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9Rejnek Ronald Tycho (G3553)<62>DEL GRACE (KJ0KPS, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
10Tůmová Veronika (J0PYQ)<63>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
11Schillerová Katrin (J0QK4)<64>ARAGAJ HONEY (KJ0TAP, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
12Vítková Natália (J0XKM)<69>MIDNIGHT STAR PRYNN (KJ0KH5, H)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
13Hlaváčková Klára (K0336)<72>GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
14Čížková Nicol (J0R97)<73>KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Rescue and riders team (MC0307)
15Čížková Nicol (J0R97)<74>BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
16Kašparová Tereza (J0RQI)<88>ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Zástěra Petr (J0GEG)<89>KOKOS 1 (KJ0TGU, V)Stáj U Zlatého potoka, z.s. (MV0091)
18Štráchalová Viktorie (E2039)<94>RAIMOND (KJ0MRG, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
19Dudová Anna (J0SJ1)<148>H-KARINA (KJ0MSC, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
20Dudová Anna (J0SJ1)<149>HILARY 3 (KJ0SBK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
21Simandlová Nikola (J0VQR)<187>VERIS PONYSPORT (KJ0TSS, K)TH Equiclub (MA0220)
22Fraňková Sofie (A3050)<197>ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23Held Magdalena (A2183)<198>ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
24Hájková Kristýna (J0V4U)<223>THISTLEDOWN ATLANTIS (KJ0WJF, V)Stáj U Sepíka, z.s. (MB0507)
25Melmerová Natálie (J0L6M)<230>MUŠARGO (KJ0IT0, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
Skoky
08P PÁTEK - Skoková soutěž SPA* - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ
Pony SPA*(85) 238.2.1 - Soutěž na čas /
23.08.2019
8B
11
Skoky
08_ MČR ve skákání jezdců 11–13let na pony do 135 cm KVH
Pony SPA**(90) 299.3.6.2 - MČR jednotlivci kola samostatně dle A / A
25.08.2019 11:00

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2019 18:31:58
#JezdecKůňSubjekt
1Čížková Nicol (J0R97)<74>BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
2Dudová Anna (J0SJ1)<149>HILARY 3 (KJ0SBK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
3Veverková Kristýna (F4410)<207>BEAUTY 9 (KJ0V4Q, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Kykalová Anna (A3052)<60>PILAT'S MIRACLE MAKE MY DAY (KJ0WTC, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5Lagronová Agáta (J0RO1)<98>MEZENNEST'S RAMONA (KJ0LTR, K)Rodinná stáj Kopista (MF0384)
6Abtová Anna (A2258)<208>LUCKY 31 (KJ0MWP, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7Kašparová Tereza (J0RQI)<88>ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Rejnek Ronald Tycho (G3553)<62>DEL GRACE (KJ0KPS, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
9Korábová Tereza (J0UZU)<37>ŤUK (KJ0WMG, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
10Kodytková Lucie (J0RB5)<78>TAYLOR 2 (KJ0VGL, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
11Gutová Kristýna (J0WA0)<209>KARIN 692 (KJ0VC4, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Růžičková Kateřina (A2184)<20>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13Horníková Karolína (J0Q55)<50>HARRY 5 (KJ0G5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
14Vysoudilová Valerie (H4515)<84>IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
15Wiesnerová Laura (J0RNI)<210>SWEET HEART (KJ0M9V, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
16Hučková Tereza (J0VUS)<26>NANDO 1 (KJ0MPE, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
17Dědková Monika (J0THB)<70>ABBÉ (KJ0VUO, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
18Přikrylová Kristýna (J0O10)<161>DOLLOM CASSINO (KJ00YO, V)JO Albert Stolany (MF0138)
19Dvoranová Adéla (B3779)<211>KENDY 3 (KJ0F3C, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
20Vítek Anna Marie (A2213)<110>MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
21Doležalová Sára (J0SY1)<142>LUCKY STAR 2 (KJ0HUK, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
22Simandlová Nikola (J0VQR)<187>VERIS PONYSPORT (KJ0TSS, K)TH Equiclub (MA0220)
23Fraňková Sofie (A3050)<197>ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
24Held Magdalena (A2183)<198>ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
25Tůmová Veronika (J0PYQ)<63>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
26Podešvová Michaela (J0UTJ)<195>BRILLIANT-TEREZA (KJ0H83, K)JK Falea (MC0185)
27Čížková Nicol (J0R97)<73>KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Rescue and riders team (MC0307)
28Dudová Anna (J0SJ1)<148>H-KARINA (KJ0MSC, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
29Veverková Kristýna (F4410)<196>SANKAO ALEGRES (KJ0L0U, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Skoky
09O ČTVRTEK - Skoková soutěž LPB** - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ
Pony LPB**(90) 238.2.1 - Soutěž na čas /
22.08.2019
09A
41
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2019 18:31:58
#JezdecKůňSubjekt
1Průšová Karolína (J0USY)<55>MABELINE'S DELANO (KJ0WT5, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2Růžičková Kateřina (A2184)<56>THINK ABOUT VICTOR (KJ0UZD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3Ektilahova Magda Anna (J0WAE)<57>NOLANDS FREEDOM (KJ0UNU, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4Hučková Nikola (J0VUR)<61>VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
5Bahledová Vanessa (J0S6E)<77>FIONA 12 (KJ0WED, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6Bezperátová Eliška (J0QH6)<87>SHADOW 4 (KJ0IHI, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
7Benešová Kateřina (J0UPF)<95>EXTREME LUCKY (KJ0KVH, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
8Langrová Vanessa (J0T8U)<102>AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
9Dorociaková Kateřina (J0OMM)<105>OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
10Růžičková Kateřina (A2184)<106>DON PIRO (KJ0NGW, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Šmatláková Kristýna (A2185)<107>ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12Žákovská Adéla (L0394)<109>AL-KHAM-SA CHAMPAGNO (KJ0LO4, H)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
13Štefánský David (K0316)<116>ARAMŠAR (KJ0L04, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
14Holíková Marie (L0400)<118>CHUCKI (KJ0K3C, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
15Kudelová Viktorie (L0296)<121>ASTARTA BORDERI (KJ0M8P, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
16Mašková Štěpánka (J0VR3)<122>MUCKRIM EACHAN (KJ0TQT, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
17Dajbychova Sarah (J0VQJ)<124>TOP DEJA VUE (KJ0E2B, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
18Dvořáková Sára (B3518)<125>GEJZER (KJ0MPO, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
19Kodadová Davida (J0ROU)<129>GOLDEN DUKE (KJ0KHO, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
20Dohnalová Adéla (B3513)<131>PRETTY 11 (KJ0UI7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
21Safari Leticia (F4329)<134>LITTLE CRAZY LOVE (KJ0IVA, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
22Divišová Anežka (J0PBU)<138>SILVER 15 (KJ0UDH, V)Chodská pila - Srnka s.r.o. (MD0090)
23Havelková Nela (F4250)<147>LAKY (KJ0MB2, V)JS Slavíkov (MF0017)
24Hudečková Denisa (A3049)<150>LADY 51 (KJ0VIE, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
25Hlaváčková Klára (K0336)<153>SAM 19 (KJ0IVW, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
26Hlaváčková Klára (K0336)<155>BIM 1 (KJ0L5O, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
27Slušná Marie (F4399)<156>ETUDA 2 (KJ0U45, K)Stáj Slušný (MF0365)
28Bahledová Nikol (J0S6D)<157>CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
29Přikrylová Kristýna (J0O10)<160>GOLDENBAY MAGIC MOON (KJ0VY3, V)JO Albert Stolany (MF0138)
30Tlašková Kateřina (J0RF5)<165>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
31Humeni Vanesa (A2203)<167>DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
32Hanousková Natálie (J0SN1)<169>HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
33Čurdová Kateřina (J0RHL)<170>CODY 5 (KJ0UNG, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
34Valčíková Sofie (J0RF7)<180>NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
35Pichrtová Rozálie (H4569)<183>PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
36Held Magdalena (A2183)<203>MISTER HAY GUY (KJ0WTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
37Semrádová Eliška (J0R2B)<204>SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
38Vejmělková Erika (V0734)<212>NANCY 3 (KJ0K1D, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
39Vichrová Tereza (V0760)<226>VIKTORIE 9 (KJ0K2Y, K)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
40Táboříková Jana (C1038)<228>PINKY PAY 1 (KJ0W4S, K)JK Falea (MC0185)
41Podešvová Michaela (J0UTJ)<205>GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
Skoky
09P PÁTEK - Skoková soutěž SPB* - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ
Pony SPB*(95) 238.2.1 - Soutěž na čas /
23.08.2019
9B
13
Skoky
09_ MČR ve skákání jezdců 11 –13 let na pony kat.B (136 -148 cm KVH)
Pony SPB**(100) 299.3.6.2 - MČR jednotlivci kola samostatně dle A / A
25.08.2019 12:30

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2019 18:31:58
#JezdecKůňSubjekt
1Bubáková Kateřina (J0VYN)<145>QUINTEN 1 (KJ00YM, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
2Hložková Karolína (H4411)<182>IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
3Pavlečková Lucie (J0O5Q)<218>POSEJDON 1 (KJ0MY4, V)JK Pazderna (MB0021)
4Průšová Karolína (J0USY)<55>MABELINE'S DELANO (KJ0WT5, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5Hurtík Jakub (G3983)<137>MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)JK Sever Brno (MG0156)
6Žilinská Jana (H4503)<214>PRETORIA ROSWELL (CZE) (KJ0SUZ, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
7Kodadová Davida (J0ROU)<129>GOLDEN DUKE (KJ0KHO, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
8Vítek Kristina (A2212)<112>KAMIREZ VAN ORCHID'S (KJ0XJL, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
9Vejmělková Erika (V0734)<212>NANCY 3 (KJ0K1D, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
10Pšenicová Kristýna (J0ULS)<119>AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
11Benešová Kateřina (J0UPF)<95>EXTREME LUCKY (KJ0KVH, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
12Valčíková Sofie (J0RF7)<180>NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
13Růžičková Kateřina (A2184)<106>DON PIRO (KJ0NGW, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<108>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
15Dvoranová Adéla (B3779)<202>ŠIBAL (KJ0BFK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
16Vítek Anna Marie (A2213)<111>MATEO DI BELLE (KJ0MPJ, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
17Tlašková Kateřina (J0RF5)<165>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
18Sovová Rozálie (J0URR)<217>ANABELA 2 (KJ0UZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
19Held Magdalena (A2183)<203>MISTER HAY GUY (KJ0WTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
20Šolcová Marie (F4355)<79>MEGAN 4 (KJ0S8H, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
21Dohnalová Adéla (B3513)<131>PRETTY 11 (KJ0UI7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
22Ambrožová Sofie (J0R22)<200>VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
23Theimerová Terezie (L0390)<146>JACKIE JENNY (KJ0J1V, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
24Divišová Anežka (J0PBU)<138>SILVER 15 (KJ0UDH, V)Chodská pila - Srnka s.r.o. (MD0090)
25Slavíková Kateřina (J0ML1)<175>SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
26Bradáčová Žaneta (J0RMI)<172>LANDOS 1 (KJ0DQ2, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
27Dajbychova Sarah (J0VQJ)<124>TOP DEJA VUE (KJ0E2B, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
28Štěpánková Ema (J0PWU)<163>PUNTÍK (KJ0TZG, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
29Mašková Štěpánka (J0VR3)<122>MUCKRIM EACHAN (KJ0TQT, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
30Abtová Anna (A2258)<215>NANTANO B.B. (KJ0TEI, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
31Petrusová Eliška (F4271)<213>KAČENKA 1 (KJ0E3I, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
32Dorociaková Kateřina (J0OMM)<105>OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
33Prušáková Karolína (B3766)<216>SABINA 3 (KJ0FBT, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
34Bubáková Kateřina (J0VYN)<144>IDA FLORIMA (KJ0J4K, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
35Hložková Karolína (H4411)<181>SMOOTLY (KJ0J69, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
Skoky
10O ČTVRTEK - Skoková soutěž SPB** - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ
Pony SPB**(100) 238.2.1 - Soutěž na čas /
22.08.2019
10A
16
Skoky
10S 10S-SOBOTA - Skoková soutěž STPB* - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ
Pony STPB*(105) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.08.2019
10B
16
Skoky
10_ MČR ve skákání jezdců 14 –16 let na pony do 148 cm KVH
Pony STPB**(110) 299.3.6.2 - MČR jednotlivci kola samostatně dle A / A
25.08.2019 14:00

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2019 18:31:58
#JezdecKůňSubjekt
1Bečková Natalie (H4356)<184>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
2Poledňáková Klára (H4262)<222>VANESA 13 (KJ0UWE, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
3Hudečková Denisa (A3049)<151>CARAMELA 2 (KJ0SBJ, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
4Liďáková Karolína (H3963)<206>SUN SHAIN (KJ0EGY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
5Kopřivová Gabriela (H4305)<115>PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
6Táboříková Jana (C1038)<219>ARTIST-L NOVA EQUI (KJ0H3T, H)JK Falea (MC0185)
7Mlčochová Karolína (J0VQF)<178>KASHMIR VAN ORCHID'S (KJ0X4E, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
8Horníková Kristýna (H4372)<96>HVĚZDA - H (KJ0J18, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
9Dvořáková Sára (B3518)<126>FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
10Špůrková Natálie (H4381)<188>SONY 2 (KJ0HUR, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11Štefánský David (K0316)<117>LÍDA 1 (KJ0KR3, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
12Jandová Karolína (E2040)<159>ORAGE DE MESSITERT (KJ0VJR, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
13Langrová Vanessa (J0T8U)<101>PUKIEL (KJ0KOY, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
14Lorencová Karolína (A3054)<103>BEN 8 (KJ0JRW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
15Smékalová Klára (A2175)<97>MAJA 1 (KJ0LKX, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
16Rypková Nikol (J0UY6)<120>SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
17Kubias Josef (F4170)<162>BRAX (KJ0KVG, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
18Hlaváčková Klára (K0336)<154>CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
19Kodadová Sarah (D1930)<127>NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
20Safari Leticia (F4329)<135>CONSTANTINO S (KJ0M34, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
21Bečvářová Helena (D1981)<132>CHUANITA (KJ0G8H, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
22Španko Emma Sophia (J0W1L)<130>LIPTON TIMON (KJ0LFM, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
23Bečková Natalie (H4356)<185>CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
24Poledňáková Klára (H4262)<104>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
25Hudečková Denisa (A3049)<152>SÍLA (KJ0VIF, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
26Liďáková Karolína (H3963)<221>STASIEK (KJ0JQP, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
27Kopřivová Gabriela (H4305)<114>GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
28Táboříková Jana (C1038)<220>KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
Skoky
11_ MČR ve skákání DRUŽSTVA pony do 135 cm KVH
Pony ZLPA (70) 299.2.1.7 - MČR družstev / A
24.08.2019

40
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2019 18:31:58
#JezdecKůňSubjekt
1Schillerová Katrin (J0QK4)<64>ARAGAJ HONEY (KJ0TAP, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
2Ustrnulová Anne-Marie (J0KQ2)<71>MAJDIGA (KJ0RXO, K)Jezdecký klub Mladá Vožice (MC0164)
3Hlavatá Nikola (J0VEJ)<45>MY GRAVE II (KJ0GE5, K)JS Slavíkov (MF0017)
4Kaclerová Anna (J0RCQ)<39>AMIK 1 (KJ0T08, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
5Vysoudilová Valerie (H4515)<38>ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
6Younis Naila (J0XKD)<1>MACHO 1 (KJ0XFD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7Kašparová Tereza (J0RQI)<41>AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Kymplová Petra (J0NBX)<53>MARUŠE (KJ0JRT, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
9Barvířová Tina (J0QCM)<91>ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
10Adámková Nikola (V0786)<48>LOTUS-DRAGON (KJ0I97, V)Jezdecký klub Třešt, z.s. (MV0016)
11Nosálová Dominika (J0UWI)<14>BLESK 28 (KJ0TV7, V)Stáj Ježkovice, z.s. (MF0414)
12Trakalová Nikola (J0I0H)<80>SILVER 13 (KJ0SF5, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
13Houdová Eliška (J0PWT)<81>SHADOW 7 (KJ0V2U, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
14Tůmová Veronika (J0PYQ)<29>SURRI 1 (KJ0WCT, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
15Vokounová Viktorie (J0VKJ)<13>LUNETA 10 (KJ0GO8, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16Lorencová Karolína (A3054)<18>SAMARA 1 (KJ0JB1, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
17Lahodná ml. Jana (J0KRD)<9>CARMEN H (KJ0VYQ, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18Doležalová Sára (J0SY1)<142>LUCKY STAR 2 (KJ0HUK, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
19Mošťková Klára (J0WCY)<47>LIPO 1 (KJ0EMA, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
20Drastich Jakub (J0KZG)<83>TEDDY 1 (KJ0AGW, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
21Mačátová Viktorie (J0USE)<24>VENDELÍN 3 (KJ0ULX, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
22Čížková Nicol (J0R97)<74>BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
23Vítková Natália (J0XKM)<69>MIDNIGHT STAR PRYNN (KJ0KH5, H)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
24Složil Jiří (J0H97)<86>SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
25Holušová Valentýna (J0VSA)<36>DANNY BOY 1 (KJ0U9B, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
26Kykalová Anna (A3052)<21>MIRACLE 3 (KJ0XM1, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
27Šímová Rozálie (J0LO3)<43>BUCINKA (KJ0S9Z, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
28Sikora Martin (J0UPD)<44>GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
29Humplíková Anna (J0W6I)<16>ČESTÍK (KJ0UGR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
30Zástěra Petr (J0GEG)<89>KOKOS 1 (KJ0TGU, V)Stáj U Zlatého potoka, z.s. (MV0091)
31Nosálová Daniela (J0UWH)<52>GINGER BABE (KJ0TV6, K)Stáj Ježkovice, z.s. (MF0414)
32Horká Gabriela (J0O6Y)<225>LAURA - W (KJ0J60, K)JK Tandem (MC0163)
33Petrusová Eliška (F4271)<90>JURÁŠEK 12 (KJ0BY4, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
34Kretová Adéla (J0Y5V)<28>MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
35Miloňová Vendula (J0T7Q)<19>VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
36Dudová Anna (J0SJ1)<148>H-KARINA (KJ0MSC, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
37Hlaváčková Klára (K0336)<153>SAM 19 (KJ0IVW, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
38Písařík Albert (J0WAV)<33>CHARLOTTE-L (KJ0IYG, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
39Navrátil David (H4555)<54>DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
40Krejčířová Barbora (V0790)<31>GLANTEIFI GUTO(GBR) (KJ0X6K, H)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
Skoky
12_ MČR ve skákání DRUŽSTVA pony do 148 cm KVH
Pony LPB**(90) 299.2.1.7 - MČR družstev / A
25.08.2019 15:15

60
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2019 18:31:58
#JezdecKůňSubjekt
1Sikorová Lenka (B3537)<233>LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2Humeni Vanesa (A2203)<167>DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
3Vejmělková Erika (V0734)<51>NIA V (KJ0L62, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
4Hanousková Natálie (J0SN1)<169>HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5Bečvářová Helena (D1981)<68>GISSELL (KJ0IX7, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
6Bečková Natalie (H4356)<184>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
7Melmerová Natálie (J0L6M)<230>MUŠARGO (KJ0IT0, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
8Veitová Laura (F4244)<186>ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O, K)Spolek Jezdecká stáj EquiMind Paceřice (ME0258)
9Přikrylová Kristýna (J0O10)<160>GOLDENBAY MAGIC MOON (KJ0VY3, V)JO Albert Stolany (MF0138)
10Křenková Barbora (J0SYA)<227>FUNNY 3 (KJ0KFZ, K)JK Tandem (MC0163)
11Hložková Karolína (H4411)<181>SMOOTLY (KJ0J69, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
12Žákovská Adéla (L0394)<109>AL-KHAM-SA CHAMPAGNO (KJ0LO4, H)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
13Bahledová Vanessa (J0S6E)<77>FIONA 12 (KJ0WED, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14Pavlečková Lucie (J0O5Q)<232>GLEN SHERON (KJ0C58, K)JK Pazderna (MB0021)
15Hučková Nikola (J0VUR)<61>VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
16Hudečková Denisa (A3049)<150>LADY 51 (KJ0VIE, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
17Vichrová Tereza (V0760)<226>VIKTORIE 9 (KJ0K2Y, K)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
18Čurdová Kateřina (J0RHL)<170>CODY 5 (KJ0UNG, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19Janoušková Valerie (J0N4A)<139>JÓŽIN (KJ0GGK, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
20Liďáková Karolína (H3963)<206>SUN SHAIN (KJ0EGY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
21Štefánský David (K0316)<116>ARAMŠAR (KJ0L04, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
22Ektilahova Magda Anna (J0WAE)<57>NOLANDS FREEDOM (KJ0UNU, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23Mlčochová Karolína (J0VQF)<179>SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA, K)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
24Slušná Marie (F4399)<156>ETUDA 2 (KJ0U45, K)Stáj Slušný (MF0365)
25Štěpánková Ema (J0PWU)<164>LENY GOLD K (KJ0U1C, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
26Holasová Ema (J0UTL)<234>DRAK 11 (KJ0F9N, V)JK Slapy (MC0247)
27Humplík Václav (J0W6J)<99>ANGELIS DESMOND (KJ0LDB, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
28Holíková Marie (L0400)<118>CHUCKI (KJ0K3C, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
29Bahledová Nikol (J0S6D)<157>CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
30Slavíková Kateřina (J0ML1)<177>TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
31Wiesnerová Laura (J0RNI)<201>VIKI 3 (KJ0BQS, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
32Safari Leticia (F4329)<134>LITTLE CRAZY LOVE (KJ0IVA, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
33Lovětínská Natálie (J0VAH)<143>FALCO 23 (KJ0T5V, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
34Bezperátová Eliška (J0QH6)<87>SHADOW 4 (KJ0IHI, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
35Kodadová Sarah (D1930)<66>GLORIE 5 (KJ0UBX, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
36Poledňáková Klára (H4262)<222>VANESA 13 (KJ0UWE, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
37Kozová Johanka (D1990)<136>RICO JACK SAMBARS (KJ0H6X, V)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
38Šmatláková Kristýna (A2185)<107>ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
39Jandová Karolína (E2040)<158>NALOON (KJ0CHF, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
40Šolcová Marie (F4355)<79>MEGAN 4 (KJ0S8H, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
41Havelková Nela (F4250)<147>LAKY (KJ0MB2, V)JS Slavíkov (MF0017)
42Krejčí Štěpánka (J0V3U)<113>LAKI 3 (KJ0SV7, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
43Červenková Noemi Anna (J0S9V)<140>FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
44Langrová Vanessa (J0T8U)<102>AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
45Semrádová Eliška (J0R2B)<204>SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
46Bílková Eliška (J0RER)<176>SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
47Hájková Kristýna (J0V4U)<231>TRAWEL CU MEL (CZE) (KJ0V5O, V)Stáj U Sepíka, z.s. (MB0507)
48Dvořáková Sára (B3518)<125>GEJZER (KJ0MPO, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
49Ramachová Michaela (J0QFO)<49>VITEA (KJ0TVF, K)JK Opatský Mlýn z. s. (MV0122)
50Šímová Natalie (K0341)<173>MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
51Kodadová Davida (J0ROU)<128>NARNIA VOM VILSTAL (KJ0NH9, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
52Kopřivová Gabriela (H4305)<114>GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
53Dajbychova Sarah (J0VQJ)<65>TOPI 5 (KJ0WM3, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
54Růžičková Kateřina (A2184)<56>THINK ABOUT VICTOR (KJ0UZD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
55Saláková Ema (J0T5U)<171>WHITNEY 4 (KJ0V90, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
56Kubias Josef (F4170)<162>BRAX (KJ0KVG, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
57Dubová Anna (F4417)<123>INGE 1 (KJ0E79, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
58Táboříková Jana (C1038)<228>PINKY PAY 1 (KJ0W4S, K)JK Falea (MC0185)
59Špůrková Natálie (H4381)<133>VANESA 8 (KJ0ESB, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
60Kudelová Viktorie (L0296)<121>ASTARTA BORDERI (KJ0M8P, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
Drezura
13A 1. kolo úloha DU-B/2018 * MČR v drezuře věk. kat. 11 – 13 let na pony do 135 cm
Pony DU-B/2018 - FEI-Z
22.08.2019

12
Drezura
13B 2. kolo úloha DU-B/2018 * MČR v drezuře věk. kat. 11 – 13 let na pony do 135 cm KVH
Pony DU-B/2018 - FEI-Z
24.08.2019

12
Drezura
14A 1.kolo FEI PD - MČR v drezuře v kategorii MASTER věk. kat. 11-16 let na pony do 148 cm KVH
Pony PD/2018 - FEI-L PONY
22.08.2019

5
Drezura
14B 2.kolo FEI PJ - MČR v drezuře v kategorii MASTER věk. kat. 11-16 let na pony do 148 cm
Pony PJ/2018 - FEI-L PONY
23.08.2019

5
Drezura
14C 3.kolo FEI PFreestyle - MČR v drezuře v kategorii MASTER věk. kat. 11-16 let na pony do 148 cm KVH
Pony vP/2017 - FEI Volná sestava L PONY
25.08.2019

5
Drezura
15A 1. kolo FEI DD - MČR v drezuře věk. kat. 14 – 16 let na pony do 148 cm KVH
Pony DD/2018 - FEI-L
22.08.2019

14
Drezura
15B 2. kolo FEI DJ - MČR v drezuře věk. kat. 14 – 16 let na pony do 148 cm KVH
Pony DJ/2018 - FEI-L
23.08.2019

14
Drezura
15C 3. kolo vL - MČR v drezuře věk. kat. 14 – 16 let na pony do 148 cm KVH
Pony vL/2017 - ČJF volná sestava L
25.08.2019

10
Drezura
16A 1. kolo úloha DU-A/2018 * MČR v drezuře věk. kat. 8 – 10 let na pony do 148 cm KVH
Pony DU-A/2018 - FEI-Z
23.08.2019

10
Drezura
16B 2. kolo úloha Z4/2016 * MČR v drezuře věk. kat. 8 – 10 let na pony do 148 cm KVH
Pony Z4/2016 - ČJF
24.08.2019

8
Drezura
17A 1. kolo úloha DU-B/2018 * MČR v drezuře věk. kat. 11 – 13 let na pony kat. B
Pony DU-B/2018 - FEI-Z
23.08.2019

16
Drezura
17B 2. kolo úloha DU-B/2018 * MČR v drezuře věk. kat. 11 – 13 let na pony kat. B
Pony DU-B/2018 - FEI-Z
24.08.2019

16