Přihlásit se

Skoky
Velká cena Brna - ČSP
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 180505G1
05.05.2018 - 06.05.2018
G / Brno - Veveří
Výsledky
Skoky
01A Skoková soutěž st. ZL otevřená soutěž Cena NUTRITIS
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

31
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Moravanský Lubomír (G2290)ECAMPIONE (KJ0LV5, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
2 Vachutka Ladislav (H2762)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
4 Munzarová Sylvie (G3851)ALLDRON (KJ0I46, V)JS Robin J. Hradec (MC0265)
5 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)JK Sentice (MG0123)
6 Jelínková Veronika (G2210)HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
7 Procházková Dana (G3976)GARET 3 (KJ0BRO, V)JK Sever Brno (MG0156)
8 Pecková Hana (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
9 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10 Zykánová Rozálie (H3797)BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11 Kalužíková Tereza (H3310)AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12 Chládková Lucie (G3845)CARMEN 4 (KJ0AT9, K)Kalenda TEAM (MG0309)
13 Doláková Nela (G3299)PÍNIE (KJ0C8L, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
14 Doláková Nela (G3299)NORDANCE (KJ0MDG, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
15 Jelínková Veronika (G2210)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
16 Jelínková Veronika (G2210)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
17 Šídlo Radek (F0586)PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18 Ulčová Natálie (G3849)GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
19 Pospíšilová Kateřina (G4033)FULL HOUSE DVL (KJ0MGR, V)JK Dantte (MG0144)
20 Vábek Jaroslav (B2063)DEKAMERON (KJ0FX9, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
21 Vábek Jaroslav (B2063)LADY CHARLOTTE (KJ0GI9, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
22 Veselá Tereza (F2659)HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
23 Richter Aleš (F1103)CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
24 Soukalová Tereza (F4438)VÍLA 5 (KJ0DDD, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
25 Pilbauerová Nela (B2502)GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
26 Trunkátová Klára (G2379)MAXIME (KJ0MZA, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
27 Trunkátová Klára (G2379)ESTAFETTE (KJ0LR0, K)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
28 Poláchová Valentýna (H3893)JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
29 Beranová Dana (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30 Jankotová Pavlína (H4433)PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
31 Matýska Zdeněk (G0406)FLYINGE GUCCI (KJ0KW8, V)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
Skoky
01B Skoková soutěž st. ZL pouze pro účastníky Amateur Tour 2018
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

30
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Janků Alexandra (G3959)CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Janků Alexandra (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
3 Špatná Michaela (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Najmanová Monika (H1583)DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5 Najmanová Monika (H1583)PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Fischer Broegger Denisa (G3497)CHALLENGE N (KJ0HR1, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7 Pinkavová Dana (H1270)LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
8 Petković Sandra (G1599)JACQUELINE (KJ0KX8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9 Kadeřábková Tereza (G2109)SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
10 Dvořáková Anna (G0916)LUCKY LIFESTYLE (KJ0J4R, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11 Kvapilová Romana (C0918)LUCIANO 2 (KJ0J83, V)Frey Team, z.s. (MB0394)
12 Dušková Barbora (G3840)URIET (KJ0HU0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13 Vrbíková Leona (H3459)GLAMOUR 1 (KJ0MXV, H)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
14 Moravanská Ingrid (L0145)BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
15 Moravanský Lubomír (G2290)ECAMPIONE (KJ0LV5, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
16 Chyba Jiří (G4009)COLETTE 1 (KJ0CF2, K)JK Sever Brno (MG0156)
17 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)JK Sentice (MG0123)
18 Procházková Dana (G3976)GARET 3 (KJ0BRO, V)JK Sever Brno (MG0156)
19 Kubová Markéta (H1563)FLUX (KJ010R, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20 Bartl Tomáš (H4378)SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
21 Bartl Langerová Lucie (H2613)MOZART-H (KJ0EKR, V)JK Bludoveček (MH0360)
22 Bittner Libor (H0620)ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
23 Bittner Libor (H0620)CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
24 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
25 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26 Slezáková Kateřina (G2226)GÁJA 5 (KJ0FZU, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
27 Kubíková Zuzana (F2884)LARINJO (KJ0GI6, V)JK Stáj Machovi (MF0285)
28 Dulínek Martin (G0536)TROYA (KJ0GKM, K)TJ Moravan Brno (MG0010)
29 Beranová Dana (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30 Jankotová Pavlína (H4433)PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. L ** "Czech Junior Cup 2017
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bartoňková Nyna (G4048)STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
3 Nová Chantal (G3547)QUISSINI (KJ0JAD, H)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4 Matoušová Tereza (L0448)QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
6 Michlíčková Mariana (G3847)CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
7 Michlíčková Mariana (G3847)TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
8 Svěráková Kateřina (G3322)ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9 Matušková Kateřina (H4419)AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
10 Matušková Kateřina (H4419)F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
11 Kolářová Veronika (G3964)DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
12 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
13 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
14 Skřivan Jiří ml. (F4125)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Stáj Manon (MF0016)
15 Šrámková Lucie (F2851)GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
16 Hurtík Jan (G3856)DARMON 1 (KJ0IYU, V)JK Sever Brno (MG0156)
17 Horáková Martina (H4489)ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
18 Horáková Martina (H4489)BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19 Soukalová Tereza (F4438)VÍLA 5 (KJ0DDD, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
20 Kreislová Natálie (L0410)JIAMANT (KJ0USZ, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
21 Kreislová Natálie (L0410)LANDOCTRO VAN T HOLEINDE (KJ0UT0, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
22 Novak Anna Lani (A1892)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
23 Poláchová Valentýna (H3893)JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. L** Cena společnosti BIOVETA, a.s.
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

39
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Janků Alexandra (G3959)CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Špatná Michaela (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Najmanová Monika (H1583)PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5 Bumbová Ingrid (G2310)LADY VOLTEIR (KJ0GTI, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
6 Ulčová Natálie (G3849)GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
7 Vachutková Lenka (H2481)KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
9 Moravanská Ingrid (L0145)BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
10 Jelínková Veronika (G2210)HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
11 Bartl Tomáš (H4378)SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
12 Bartl Langerová Lucie (H2613)MOZART-H (KJ0EKR, V)JK Bludoveček (MH0360)
13 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14 Klár Milan (H1916)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15 Klár Pavel (H1922)EMPTY POCKET (KJ0MI9, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
16 Klár Pavel (H1922)CHELSEA 9 (KJ0M6E, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
17 Kalužíková Tereza (H3310)AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18 Menšíková Denisa (F3870)ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
19 Doláková Nela (G3299)PÍNIE (KJ0C8L, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
20 Doláková Nela (G3299)NORDANCE (KJ0MDG, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
21 Jelínková Veronika (G2210)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
22 Jelínková Veronika (G2210)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
23 Šídlo Radek (F0586)PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
24 Šídlo Radek (F0586)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25 Klus Marek (H1948)SOLIDAT (KJ0LQR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
28 Řeháková Markéta (G2707)CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
29 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
30 Štětina Jan (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
31 Veselá Tereza (F2659)EASY JET HDH (KJ010B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
32 Veselá Tereza (F2659)HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
33 Richter Aleš (F1103)CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
34 Fojtová Michaela (H3054)LANGAR (KJ0GM8, V)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
35 Žíla Zdeněk (F0969)CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
36 Žíla Zdeněk (F0969)COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
37 Staněk Václav (V0481)CODROIPO (KJ0IRG, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
38 Trunkátová Klára (G2379)FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
39 Toth Zoltán (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. "S** Cena společnosti HOKR, s.r.o
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bumbová Ingrid (G2310)LADY VOLTEIR (KJ0GTI, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
2 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
3 Kumarová Lucie (H3724)CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
4 Vachutková Lenka (H2481)KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6 Michlíčková Mariana (G3847)TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
7 Žilinský Michal (H2980)KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
8 Dostálová Klára (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
9 Vachutka Ladislav (H2762)VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
11 Kubrická Kateřina (H2783)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
12 Křížková Kateřina (H3890)KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13 Menšíková Denisa (F3870)ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
14 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
15 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16 Jelínková Veronika (G2210)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
17 Klus Marek (H1948)SOLIDAT (KJ0LQR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
18 Klus Marek (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19 Klus Marek (H1948)QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21 Mücková Tereza (B2721)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
22 Řeháková Markéta (G2707)CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
23 Turzíková Martina (G3270)RADOX (KJ0EFE, V)EST Perná (MG0038)
24 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
25 Štětina Jan (C0547)CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
27 Fojtová Michaela (H3054)LANGAR (KJ0GM8, V)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
28 Žíla Zdeněk (F0969)CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
29 Žíla Zdeněk (F0969)JACAMPO (KJ0GZT, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
30 Staněk Václav (V0481)CODROIPO (KJ0IRG, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
31 Trunkátová Klára (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
32 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
33 Novak Anna Lani (A1892)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
34 Toth Zoltán (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
35 Šalková Tina (H2910)DIGER (KJ0FX2, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
36 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
37 Zavoralová Štěpánka (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
38 Chýle Jan (E0251)CIMBURA 1 (KJ0L6L, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ST* Cena společnosti FALTON, s.r.o.
Běžná ST* (135) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kumarová Lucie (H3724)CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
2 Žilinský Michal (H2980)KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
3 Vachutka Ladislav (H2762)VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4 Jelínková Veronika (G2210)FOREVER (KJ0D1B, H)JK Sever Brno (MG0156)
5 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6 Kubrická Kateřina (H2783)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7 Skřivan Jiří (F0031)FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon (MF0016)
8 Klus Marek (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
9 Klus Marek (H1948)QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
10 Klus Marek (H1948)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
11 Mücková Tereza (B2721)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
12 Mücková Tereza (B2721)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
13 Turzíková Martina (G3270)RADOX (KJ0EFE, V)EST Perná (MG0038)
14 Aberl Tomáš (G1949)ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
15 Štětina Jan (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
16 Štětina Jan (C0547)CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
17 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
18 Veselá Tereza (F2659)EASY JET HDH (KJ010B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
19 Matýska Zdeněk (G0406)BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
20 Žíla Zdeněk (F0969)JACAMPO (KJ0GZT, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
21 Žíla Zdeněk (F0969)LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
22 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
23 Šalková Tina (H2910)FRASCATI VAN TER HULST (KJ0MO2, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
24 Zavoralová Štěpánka (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25 Chýle Jan (E0251)CIMBURA 1 (KJ0L6L, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
26 Chýle Jan (E0251)COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. L** Czech Junior Cup 2018
Běžná do 120 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

17
Skoky
07_ Skoková soutěž st. 120/130 cm Cena společnosti BIOVETA, a.s
Běžná do 120 cm 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

34
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Janků Alexandra (G3959)CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Janků Alexandra (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
3 Špatná Michaela (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Najmanová Monika (H1583)PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Vachutková Lenka (H2481)KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8 Moravanská Ingrid (L0145)BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
9 Vachutka Ladislav (H2762)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
11 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12 Klár Milan (H1916)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13 Klár Pavel (H1922)EMPTY POCKET (KJ0MI9, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14 Klár Pavel (H1922)CHELSEA 9 (KJ0M6E, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16 Jelínková Veronika (G2210)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
17 Jelínková Veronika (G2210)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
18 Jelínková Veronika (G2210)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
19 Šídlo Radek (F0586)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
20 Klus Marek (H1948)SOLIDAT (KJ0LQR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21 Klus Marek (H1948)QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22 Mücková Tereza (B2721)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
23 Řeháková Markéta (G2707)CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
24 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
25 Štětina Jan (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26 Veselá Tereza (F2659)HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
27 Žíla Zdeněk (F0969)CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
28 Žíla Zdeněk (F0969)COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
29 Doležal Rudolf (F0382)LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30 Trunkátová Klára (G2379)FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
31 Trunkátová Klára (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
32 Toth Zoltán (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
33 Nechanická Kristýna (A1498)CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
34 Arient Ladislav (C0857)APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
Skoky
08_ Skoková soutěž st. ZL FINÁLE Amateur Tour 2018
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0/ 25
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
09_ Skoková soutěž st. L** " FINÁLE Czech Junior Cup 2018
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0/ 50
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
10_ Skoková soutěž st. ST* U 25 partner JEANSWEAR.CZ
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

14
Skoky
11_ FALTON VELKÁ CENA BRNA 2018
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jelínková Veronika (G2210)FOREVER (KJ0D1B, H)JK Sever Brno (MG0156)
2 Skřivan Jiří (F0031)FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon (MF0016)
3 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Klus Marek (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5 Klus Marek (H1948)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
6 Mücková Tereza (B2721)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
7 Aberl Tomáš (G1949)ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
8 Štětina Jan (C0547)CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
9 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
10 Pospíšil Ondřej (E0549)EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
11 Pospíšil Ondřej (E0549)ZANDIRO (KJ0LWM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
12 Veselá Tereza (F2659)EASY JET HDH (KJ010B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
13 Žíla Zdeněk (F0969)LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
14 Doležal Rudolf (F0382)LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
15 Příhoda Miloslav (F1976)CASALLY (KJ0H97, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
16 Příhoda Miloslav (F1976)CLEAR JOLIE (KJ0JNO, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
17 Šalková Tina (H2910)FRASCATI VAN TER HULST (KJ0MO2, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
18 Arient Ladislav (C0857)APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
19 Kotalík Matěj (C0863)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
20 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
21 Papoušek Jiří (C0057)CALOTTA FS (KJ0VIU, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
22 Papoušek Jiří (C0057)DJUMPER (KJ0LSP, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
23 Chýle Jan (E0251)COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
Skoky
CSN-ČSP
Velká cena Brna - ČSP
Výsledky
5. 5. – 6. 5.
G / Brno - Veveří
TJ Moravan Brno

Pro větší detail klikněte!