Přihlásit se

Skoky
Velká cena Brna - ČSP
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 180505G1
05.05.2018 - 06.05.2018
G / Brno - Veveří
Výsledky
Skoky
01A Skoková soutěž st. ZL otevřená soutěž Cena NUTRITIS
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

31
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lubomír Moravanský (G2290)ECAMPIONE (KJ0LV5, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
2 Ladislav Vachutka (H2762)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3 Marcela Šedá (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
4 Sylvie Munzarová (G3851)ALLDRON (KJ0I46, V)JS Robin J. Hradec (MC0265)
5 Nikol Soukopová (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)JK Sentice (MG0123)
6 Veronika Jelínková (G2210)HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
7 Dana Procházková (G3976)GARET 3 (KJ0BRO, V)JK Sever Brno (MG0156)
8 Hana Pecková (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
9 Milan Klár (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10 Rozálie Zykánová (H3797)BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11 Tereza Kalužíková (H3310)AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12 Lucie Chládková (G3845)CARMEN 4 (KJ0AT9, K)Kalenda TEAM (MG0309)
13 Nela Doláková (G3299)PÍNIE (KJ0C8L, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
14 Nela Doláková (G3299)NORDANCE (KJ0MDG, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
15 Veronika Jelínková (G2210)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
16 Veronika Jelínková (G2210)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
17 Radek Šídlo (F0586)PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18 Natálie Ulčová (G3849)GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
19 Kateřina Pospíšilová (G4033)FULL HOUSE DVL (KJ0MGR, V)JK Dantte (MG0144)
20 Jaroslav Vábek (B2063)DEKAMERON (KJ0FX9, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
21 Jaroslav Vábek (B2063)LADY CHARLOTTE (KJ0GI9, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
22 Tereza Veselá (F2659)HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
23 Aleš Richter (F1103)CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
24 Tereza Soukalová (F4438)VÍLA 5 (KJ0DDD, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
25 Nela Pilbauerová (B2502)GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
26 Klára Trunkátová (G2379)MAXIME (KJ0MZA, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
27 Klára Trunkátová (G2379)ESTAFETTE (KJ0LR0, K)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
28 Valentýna Poláchová (H3893)JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
29 Dana Beranová (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30 Pavlína Jankotová (H4433)PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
31 Zdeněk Matýska (G0406)FLYINGE GUCCI (KJ0KW8, V)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
Skoky
01B Skoková soutěž st. ZL pouze pro účastníky Amateur Tour 2018
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

30
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Alexandra Janků (G3959)CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Alexandra Janků (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
3 Michaela Špatná (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Monika Najmanová (H1583)DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5 Monika Najmanová (H1583)PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Denisa Fischer Broegger (G3497)CHALLENGE N (KJ0HR1, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7 Dana Pinkavová (H1270)LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
8 Sandra Petković (G1599)JACQUELINE (KJ0KX8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9 Tereza Kadeřábková (G2109)SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
10 Anna Dvořáková (G0916)LUCKY LIFESTYLE (KJ0J4R, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11 Romana Kvapilová (C0918)LUCIANO 2 (KJ0J83, V)Frey Team, z.s. (MB0394)
12 Barbora Dušková (G3840)URIET (KJ0HU0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13 Leona Vrbíková (H3459)GLAMOUR 1 (KJ0MXV, H)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
14 Ingrid Moravanská (L0145)BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
15 Lubomír Moravanský (G2290)ECAMPIONE (KJ0LV5, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
16 Jiří Chyba (G4009)COLETTE 1 (KJ0CF2, K)JK Sever Brno (MG0156)
17 Nikol Soukopová (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)JK Sentice (MG0123)
18 Dana Procházková (G3976)GARET 3 (KJ0BRO, V)JK Sever Brno (MG0156)
19 Markéta Kubová (H1563)FLUX (KJ010R, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20 Tomáš Bartl (H4378)SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
21 Lucie Bartl Langerová (H2613)MOZART-H (KJ0EKR, V)JK Bludoveček (MH0360)
22 Libor Bittner (H0620)ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
23 Libor Bittner (H0620)CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
24 Libor Stuchlý (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
25 Denisa Materová (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26 Kateřina Slezáková (G2226)GÁJA 5 (KJ0FZU, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
27 Zuzana Kubíková (F2884)LARINJO (KJ0GI6, V)JK Stáj Machovi (MF0285)
28 Martin Dulínek (G0536)TROYA (KJ0GKM, K)TJ Moravan Brno (MG0010)
29 Dana Beranová (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30 Pavlína Jankotová (H4433)PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. L ** "Czech Junior Cup 2017
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Nyna Bartoňková (G4048)STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Chantal Nová (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
3 Chantal Nová (G3547)QUISSINI (KJ0JAD, H)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4 Tereza Matoušová (L0448)QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5 Lucie Kumarová (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
6 Mariana Michlíčková (G3847)CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
7 Mariana Michlíčková (G3847)TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
8 Kateřina Svěráková (G3322)ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9 Kateřina Matušková (H4419)AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
10 Kateřina Matušková (H4419)F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
11 Veronika Kolářová (G3964)DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
12 Veronika Kolářová (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
13 Marie Hojovcová (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
14 Jiří ml. Skřivan (F4125)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Stáj Manon (MF0016)
15 Lucie Šrámková (F2851)GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
16 Jan Hurtík (G3856)DARMON 1 (KJ0IYU, V)JK Sever Brno (MG0156)
17 Martina Horáková (H4489)ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
18 Martina Horáková (H4489)BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19 Tereza Soukalová (F4438)VÍLA 5 (KJ0DDD, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
20 Natálie Kreislová (L0410)JIAMANT (KJ0USZ, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
21 Natálie Kreislová (L0410)LANDOCTRO VAN T HOLEINDE (KJ0UT0, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
22 Anna Lani Novak (A1892)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
23 Valentýna Poláchová (H3893)JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. L** Cena společnosti BIOVETA, a.s.
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

39
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Alexandra Janků (G3959)CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Michaela Špatná (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3 Lucie Krampotová (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Monika Najmanová (H1583)PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5 Ingrid Bumbová (G2310)LADY VOLTEIR (KJ0GTI, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
6 Natálie Ulčová (G3849)GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
7 Lenka Vachutková (H2481)KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8 Aleš Bittner (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
9 Ingrid Moravanská (L0145)BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
10 Veronika Jelínková (G2210)HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
11 Tomáš Bartl (H4378)SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
12 Lucie Bartl Langerová (H2613)MOZART-H (KJ0EKR, V)JK Bludoveček (MH0360)
13 Milan Klár (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14 Milan Klár (H1916)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15 Pavel Klár (H1922)EMPTY POCKET (KJ0MI9, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
16 Pavel Klár (H1922)CHELSEA 9 (KJ0M6E, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
17 Tereza Kalužíková (H3310)AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18 Denisa Menšíková (F3870)ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
19 Nela Doláková (G3299)PÍNIE (KJ0C8L, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
20 Nela Doláková (G3299)NORDANCE (KJ0MDG, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
21 Veronika Jelínková (G2210)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
22 Veronika Jelínková (G2210)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
23 Radek Šídlo (F0586)PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
24 Radek Šídlo (F0586)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25 Marek Klus (H1948)SOLIDAT (KJ0LQR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26 Miroslava Škanderová (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27 Natálie Ulčová (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
28 Markéta Řeháková (G2707)CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
29 Jan Štětina (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
30 Jan Štětina (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
31 Tereza Veselá (F2659)EASY JET HDH (KJ010B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
32 Tereza Veselá (F2659)HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
33 Aleš Richter (F1103)CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
34 Michaela Fojtová (H3054)LANGAR (KJ0GM8, V)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
35 Zdeněk Žíla (F0969)CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
36 Zdeněk Žíla (F0969)COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
37 Václav Staněk (V0481)CODROIPO (KJ0IRG, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
38 Klára Trunkátová (G2379)FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
39 Zoltán Toth (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. "S** Cena společnosti HOKR, s.r.o
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ingrid Bumbová (G2310)LADY VOLTEIR (KJ0GTI, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
2 Lucie Kumarová (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
3 Lucie Kumarová (H3724)CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
4 Lenka Vachutková (H2481)KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5 Aleš Bittner (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6 Mariana Michlíčková (G3847)TRISCHAS GIRL (KJ0UQD, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
7 Michal Žilinský (H2980)KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
8 Klára Dostálová (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
9 Ladislav Vachutka (H2762)VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Kateřina Kubrická (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
11 Kateřina Kubrická (H2783)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
12 Kateřina Křížková (H3890)KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13 Denisa Menšíková (F3870)ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
14 Lucie Šrámková (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
15 Natálie Ulčová (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16 Veronika Jelínková (G2210)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
17 Marek Klus (H1948)SOLIDAT (KJ0LQR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
18 Marek Klus (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19 Marek Klus (H1948)QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20 Miroslava Škanderová (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21 Tereza Mücková (B2721)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
22 Markéta Řeháková (G2707)CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
23 Martina Turzíková (G3270)RADOX (KJ0EFE, V)EST Perná (MG0038)
24 Jan Štětina (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
25 Jan Štětina (C0547)CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26 Jan Štětina (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
27 Michaela Fojtová (H3054)LANGAR (KJ0GM8, V)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
28 Zdeněk Žíla (F0969)CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
29 Zdeněk Žíla (F0969)JACAMPO (KJ0GZT, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
30 Václav Staněk (V0481)CODROIPO (KJ0IRG, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
31 Klára Trunkátová (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
32 Anna Lani Novak (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
33 Anna Lani Novak (A1892)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
34 Zoltán Toth (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
35 Tina Šalková (H2910)DIGER (KJ0FX2, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
36 Tina Šalková (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
37 Štěpánka Zavoralová (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
38 Jan Chýle (E0251)CIMBURA 1 (KJ0L6L, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ST* Cena společnosti FALTON, s.r.o.
Běžná ST* (135) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lucie Kumarová (H3724)CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
2 Michal Žilinský (H2980)KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
3 Ladislav Vachutka (H2762)VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4 Veronika Jelínková (G2210)FOREVER (KJ0D1B, H)JK Sever Brno (MG0156)
5 Kateřina Kubrická (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6 Kateřina Kubrická (H2783)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7 Jiří Skřivan (F0031)FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon (MF0016)
8 Marek Klus (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
9 Marek Klus (H1948)QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
10 Marek Klus (H1948)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
11 Tereza Mücková (B2721)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
12 Tereza Mücková (B2721)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
13 Martina Turzíková (G3270)RADOX (KJ0EFE, V)EST Perná (MG0038)
14 Tomáš Aberl (G1949)ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
15 Jan Štětina (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
16 Jan Štětina (C0547)CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
17 Jan Štětina (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
18 Tereza Veselá (F2659)EASY JET HDH (KJ010B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
19 Zdeněk Matýska (G0406)BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
20 Zdeněk Žíla (F0969)JACAMPO (KJ0GZT, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
21 Zdeněk Žíla (F0969)LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
22 Anna Lani Novak (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
23 Tina Šalková (H2910)FRASCATI VAN TER HULST (KJ0MO2, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
24 Štěpánka Zavoralová (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25 Jan Chýle (E0251)CIMBURA 1 (KJ0L6L, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
26 Jan Chýle (E0251)COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. L** Czech Junior Cup 2018
Běžná L** (120) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

17
Skoky
07_ Skoková soutěž st. 120/130 cm Cena společnosti BIOVETA, a.s
Běžná L** (120) 274.5.6 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

34
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Alexandra Janků (G3959)CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
2 Alexandra Janků (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
3 Michaela Špatná (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Lucie Krampotová (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Monika Najmanová (H1583)PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Lenka Vachutková (H2481)KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7 Aleš Bittner (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8 Ingrid Moravanská (L0145)BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
9 Ladislav Vachutka (H2762)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Marcela Šedá (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
11 Milan Klár (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12 Milan Klár (H1916)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13 Pavel Klár (H1922)EMPTY POCKET (KJ0MI9, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14 Pavel Klár (H1922)CHELSEA 9 (KJ0M6E, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15 Natálie Ulčová (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16 Veronika Jelínková (G2210)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
17 Veronika Jelínková (G2210)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
18 Veronika Jelínková (G2210)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
19 Radek Šídlo (F0586)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
20 Marek Klus (H1948)SOLIDAT (KJ0LQR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21 Marek Klus (H1948)QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22 Tereza Mücková (B2721)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
23 Markéta Řeháková (G2707)CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
24 Jan Štětina (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
25 Jan Štětina (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26 Tereza Veselá (F2659)HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
27 Zdeněk Žíla (F0969)CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
28 Zdeněk Žíla (F0969)COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
29 Rudolf Doležal (F0382)LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30 Klára Trunkátová (G2379)FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
31 Klára Trunkátová (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
32 Zoltán Toth (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
33 Kristýna Nechanická (A1498)CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
34 Ladislav Arient (C0857)APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
Skoky
08_ Skoková soutěž st. ZL FINÁLE Amateur Tour 2018
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0/ 25
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
09_ Skoková soutěž st. L** " FINÁLE Czech Junior Cup 2018
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0/ 50
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
10_ Skoková soutěž st. ST* U 25 partner JEANSWEAR.CZ
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

14
Skoky
11_ FALTON VELKÁ CENA BRNA 2018
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Veronika Jelínková (G2210)FOREVER (KJ0D1B, H)JK Sever Brno (MG0156)
2 Jiří Skřivan (F0031)FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon (MF0016)
3 Kateřina Kubrická (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Marek Klus (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5 Marek Klus (H1948)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
6 Tereza Mücková (B2721)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
7 Tomáš Aberl (G1949)ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
8 Jan Štětina (C0547)CELANO S (KJ0LW7, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
9 Jan Štětina (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
10 Ondřej Pospíšil (E0549)EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
11 Ondřej Pospíšil (E0549)ZANDIRO (KJ0LWM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
12 Tereza Veselá (F2659)EASY JET HDH (KJ010B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
13 Zdeněk Žíla (F0969)LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
14 Rudolf Doležal (F0382)LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
15 Miloslav Příhoda (F1976)CASALLY (KJ0H97, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
16 Miloslav Příhoda (F1976)CLEAR JOLIE (KJ0JNO, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
17 Tina Šalková (H2910)FRASCATI VAN TER HULST (KJ0MO2, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
18 Ladislav Arient (C0857)APOLLO 6 (KJ0GJF, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
19 Matěj Kotalík (C0863)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
20 Matěj Kotalík (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
21 Jiří Papoušek (C0057)CALOTTA FS (KJ0VIU, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
22 Jiří Papoušek (C0057)DJUMPER (KJ0LSP, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
23 Jan Chýle (E0251)COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
Skoky
CSN-ČSP
Velká cena Brna - ČSP
Výsledky
5. 5. – 6. 5.
G / Brno - Veveří
TJ Moravan Brno

Pro větší detail klikněte!