Přihlásit se

Multi-disciplína
MČR Pony Zduchovice D + S
Mistrovství ČR (CHN-MČR) / 190821B1
21.08.2019 - 25.08.2019
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
01B Zahajovací skokový trénink do 60 cm
Pony ZLP 202 - Zahajovcí tréning / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vokounová Viktorie (J0VKJ)LUNETA 10 (KJ0GO8, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2 Nosálová Dominika (J0UWI)BLESK 28 (KJ0TV7, V)Stáj Ježkovice, z.s. (MF0414)
3 Humplík Václav (J0W6J)MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4 Humplíková Anna (J0W6I)ČESTÍK (KJ0UGR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
5 Humplíková Anna (J0W6I)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
6 Lorencová Karolína (A3054)SAMARA 1 (KJ0JB1, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
7 Miloňová Vendula (J0T7Q)VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
8 Růžičková Kateřina (A2184)INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Kykalová Anna (A3052)MIRACLE 3 (KJ0XM1, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10 Kozlovská Natálie (J0TFK)KANTJE´S CARIJA (KJ0MFG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11 Hakrová Adriana (J0OQL)SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
12 Mačátová Viktorie (J0USE)VENDELÍN 3 (KJ0ULX, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13 Pospíšilová Barbora (J0VM4)ALIBABA 1 (KJ0VKZ, V)Stáj Židovice (ME0147)
14 Hučková Tereza (J0VUS)NANDO 1 (KJ0MPE, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
15 Valštýnová Tereza (J0T9G)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16 Kretová Adéla (J0Y5V)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
17 Tůmová Veronika (J0PYQ)SURRI 1 (KJ0WCT, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
18 Kodadová Davida (J0ROU)JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
19 Krejčířová Barbora (V0790)GLANTEIFI GUTO(GBR) (KJ0X6K, H)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
20 Kodytková Lucie (J0RB5)CIPÍSEK 5 (KJ0ILB, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21 Písařík Albert (J0WAV)CHARLOTTE-L (KJ0IYG, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22 Písařík Albert (J0WAV)FÍK 2 (KJ0AOS, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
23 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)DEL AIFR (KJ0EBY, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
24 Holušová Valentýna (J0VSA)DANNY BOY 1 (KJ0U9B, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
25 Korábová Tereza (J0UZU)ŤUK (KJ0WMG, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
26 Vysoudilová Valerie (H4515)ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
27 Kaclerová Anna (J0RCQ)AMIK 1 (KJ0T08, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
28 Lahodná ml. Jana (J0KRD)MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
29 Kašparová Tereza (J0RQI)AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
30 Špůrková Adéla (J0YWA)SATURN 3 (KJ0B92, V)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
31 Šímová Rozálie (J0LO3)BUCINKA (KJ0S9Z, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
32 Sikora Martin (J0UPD)GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
33 Hlavatá Nikola (J0VEJ)MY GRAVE II (KJ0GE5, K)JS Slavíkov (MF0017)
34 Mošťková Klára (J0WCY)ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
35 Mošťková Klára (J0WCY)LIPO 1 (KJ0EMA, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
Skoky
01C Zahajovací skokový trénink do 70 cm
Pony ZLP 202 - Zahajovcí tréning / A

48
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Adámková Nikola (V0786)LOTUS-DRAGON (KJ0I97, V)Jezdecký klub Třešt, z.s. (MV0016)
2 Ramachová Michaela (J0QFO)VITEA (KJ0TVF, K)JK Opatský Mlýn z. s. (MV0122)
3 Horníková Karolína (J0Q55)HARRY 5 (KJ0G5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
4 Vejmělková Erika (V0734)NIA V (KJ0L62, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
5 Nosálová Daniela (J0UWH)GINGER BABE (KJ0TV6, K)Stáj Ježkovice, z.s. (MF0414)
6 Kymplová Petra (J0NBX)MARUŠE (KJ0JRT, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
7 Navrátil David (H4555)DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
8 Průšová Karolína (J0USY)MABELINE'S DELANO (KJ0WT5, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Růžičková Kateřina (A2184)THINK ABOUT VICTOR (KJ0UZD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10 Ektilahova Magda Anna (J0WAE)NOLANDS FREEDOM (KJ0UNU, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11 Picková Adéla (J0ZBX)VALENTINO 6 (KJ0VT4, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12 Fraňková Sofie (A3050)IZALLA (KJ0W80, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13 Kykalová Anna (A3052)PILAT'S MIRACLE MAKE MY DAY (KJ0WTC, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14 Hučková Nikola (J0VUR)VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
15 Rejnek Ronald Tycho (G3553)DEL GRACE (KJ0KPS, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
17 Schillerová Katrin (J0QK4)ARAGAJ HONEY (KJ0TAP, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
18 Dajbychova Sarah (J0VQJ)TOPI 5 (KJ0WM3, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
19 Kodadová Sarah (D1930)GLORIE 5 (KJ0UBX, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
20 Kodadová Davida (J0ROU)VODA (KJ0GWH, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
21 Bečvářová Helena (D1981)GISSELL (KJ0IX7, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
22 Vítková Natália (J0XKM)MIDNIGHT STAR PRYNN (KJ0KH5, H)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
23 Dědková Monika (J0THB)ABBÉ (KJ0VUO, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
24 Ustrnulová Anne-Marie (J0KQ2)MAJDIGA (KJ0RXO, K)Jezdecký klub Mladá Vožice (MC0164)
25 Hlaváčková Klára (K0336)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
26 Čížková Nicol (J0R97)KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Rescue and riders team (MC0307)
27 Čížková Nicol (J0R97)BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
28 Bahledová Nikol (J0S6D)POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
29 Bahledová Vanessa (J0S6E)PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
30 Bahledová Vanessa (J0S6E)FIONA 12 (KJ0WED, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
31 Kodytková Lucie (J0RB5)TAYLOR 2 (KJ0VGL, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
32 Šolcová Marie (F4355)MEGAN 4 (KJ0S8H, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
33 Trakalová Nikola (J0I0H)SILVER 13 (KJ0SF5, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
34 Houdová Eliška (J0PWT)SHADOW 7 (KJ0V2U, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
35 Korábová Barbora (J0UZV)ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
36 Drastich Jakub (J0KZG)TEDDY 1 (KJ0AGW, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
37 Vysoudilová Valerie (H4515)IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
38 Perlíková Eliška (J0TEH)JURÁŠ 33 (KJ0VPB, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
39 Složil Jiří (J0H97)SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
40 Bezperátová Eliška (J0QH6)SHADOW 4 (KJ0IHI, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
41 Kašparová Tereza (J0RQI)ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
42 Zástěra Petr (J0GEG)KOKOS 1 (KJ0TGU, V)Stáj U Zlatého potoka, z.s. (MV0091)
43 Petrusová Eliška (F4271)JURÁŠEK 12 (KJ0BY4, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
44 Barvířová Tina (J0QCM)ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
45 Hlavatá Nikola (J0VEJ)MY GRAVE II (KJ0GE5, K)JS Slavíkov (MF0017)
46 Hlavatá Nikola (J0VEJ)STÁZKA 1 (KJ0E97, K)JS Slavíkov (MF0017)
47 Sommer Vítek (J0XDM)SHARON DAWRA (KJ0HSV, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
48 Štráchalová Viktorie (E2039)RAIMOND (KJ0MRG, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
Skoky
01D Zahajovací skokový trénink do 80 cm
Pony ZLP 202 - Zahajovcí tréning / A

95
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Benešová Kateřina (J0UPF)EXTREME LUCKY (KJ0KVH, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
2 Horníková Kristýna (H4372)HVĚZDA - H (KJ0J18, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
3 Smékalová Klára (A2175)MAJA 1 (KJ0LKX, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
4 Lagronová Agáta (J0RO1)MEZENNEST'S RAMONA (KJ0LTR, K)Rodinná stáj Kopista (MF0384)
5 Humplík Václav (J0W6J)ANGELIS DESMOND (KJ0LDB, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
6 Arnoldová Veronika (J0S7A)JOKER VAN HET ROZENDAEL HOF (KJ0X1N, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
7 Langrová Vanessa (J0T8U)PUKIEL (KJ0KOY, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
8 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
9 Lorencová Karolína (A3054)BEN 8 (KJ0JRW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
10 Poledňáková Klára (H4262)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
11 Dorociaková Kateřina (J0OMM)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
12 Růžičková Kateřina (A2184)DON PIRO (KJ0NGW, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13 Šmatláková Kristýna (A2185)ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
15 Žákovská Adéla (L0394)AL-KHAM-SA CHAMPAGNO (KJ0LO4, H)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
16 Vítek Anna Marie (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
17 Vítek Anna Marie (A2213)MATEO DI BELLE (KJ0MPJ, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
18 Vítek Kristina (A2212)KAMIREZ VAN ORCHID'S (KJ0XJL, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
19 Krejčí Štěpánka (J0V3U)LAKI 3 (KJ0SV7, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
20 Kopřivová Gabriela (H4305)GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
21 Kopřivová Gabriela (H4305)PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
22 Štefánský David (K0316)ARAMŠAR (KJ0L04, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
23 Štefánský David (K0316)LÍDA 1 (KJ0KR3, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
24 Holíková Marie (L0400)CHUCKI (KJ0K3C, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
25 Pšenicová Kristýna (J0ULS)AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
26 Rypková Nikol (J0UY6)SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
27 Kudelová Viktorie (L0296)ASTARTA BORDERI (KJ0M8P, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
28 Mašková Štěpánka (J0VR3)MUCKRIM EACHAN (KJ0TQT, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
29 Dubová Anna (F4417)INGE 1 (KJ0E79, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
30 Dajbychova Sarah (J0VQJ)TOP DEJA VUE (KJ0E2B, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
31 Dvořáková Sára (B3518)GEJZER (KJ0MPO, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
32 Dvořáková Sára (B3518)FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
33 Kodadová Sarah (D1930)NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
34 Kodadová Davida (J0ROU)NARNIA VOM VILSTAL (KJ0NH9, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
35 Kodadová Davida (J0ROU)GOLDEN DUKE (KJ0KHO, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
36 Španko Emma Sophia (J0W1L)LIPTON TIMON (KJ0LFM, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
37 Dohnalová Adéla (B3513)PRETTY 11 (KJ0UI7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
38 Bečvářová Helena (D1981)CHUANITA (KJ0G8H, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
39 Špůrková Natálie (H4381)VANESA 8 (KJ0ESB, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
40 Safari Leticia (F4329)LITTLE CRAZY LOVE (KJ0IVA, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
41 Safari Leticia (F4329)CONSTANTINO S (KJ0M34, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
42 Kozová Johanka (D1990)RICO JACK SAMBARS (KJ0H6X, V)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
43 Hurtík Jakub (G3983)MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)JK Sever Brno (MG0156)
44 Divišová Anežka (J0PBU)SILVER 15 (KJ0UDH, V)Chodská pila - Srnka s.r.o. (MD0090)
45 Janoušková Valerie (J0N4A)JÓŽIN (KJ0GGK, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
46 Červenková Noemi Anna (J0S9V)FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
47 Dědková Monika (J0THB)KILDARE FOX (KJ0T8W, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
48 Doležalová Sára (J0SY1)LUCKY STAR 2 (KJ0HUK, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
49 Lovětínská Natálie (J0VAH)FALCO 23 (KJ0T5V, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
50 Bubáková Kateřina (J0VYN)IDA FLORIMA (KJ0J4K, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
51 Bubáková Kateřina (J0VYN)QUINTEN 1 (KJ00YM, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
52 Theimerová Terezie (L0390)JACKIE JENNY (KJ0J1V, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
53 Havelková Nela (F4250)LAKY (KJ0MB2, V)JS Slavíkov (MF0017)
54 Dudová Anna (J0SJ1)H-KARINA (KJ0MSC, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
55 Dudová Anna (J0SJ1)HILARY 3 (KJ0SBK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
56 Hudečková Denisa (A3049)LADY 51 (KJ0VIE, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
57 Hudečková Denisa (A3049)CARAMELA 2 (KJ0SBJ, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
58 Hudečková Denisa (A3049)SÍLA (KJ0VIF, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
59 Hlaváčková Klára (K0336)SAM 19 (KJ0IVW, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
60 Hlaváčková Klára (K0336)CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
61 Hlaváčková Klára (K0336)BIM 1 (KJ0L5O, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
62 Slušná Marie (F4399)ETUDA 2 (KJ0U45, K)Stáj Slušný (MF0365)
63 Bahledová Nikol (J0S6D)CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
64 Jandová Karolína (E2040)NALOON (KJ0CHF, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
65 Jandová Karolína (E2040)ORAGE DE MESSITERT (KJ0VJR, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
66 Přikrylová Kristýna (J0O10)GOLDENBAY MAGIC MOON (KJ0VY3, V)JO Albert Stolany (MF0138)
67 Přikrylová Kristýna (J0O10)DOLLOM CASSINO (KJ00YO, V)JO Albert Stolany (MF0138)
68 Kubias Josef (F4170)BRAX (KJ0KVG, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
69 Štěpánková Ema (J0PWU)PUNTÍK (KJ0TZG, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
70 Štěpánková Ema (J0PWU)LENY GOLD K (KJ0U1C, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
71 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
72 Urbanová Sophie (J0X0S)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
73 Humeni Vanesa (A2203)DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
74 Kalibánová Kristýna (F4342)NORMAN 3 (KJ0TS8, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
75 Hanousková Natálie (J0SN1)HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
76 Čurdová Kateřina (J0RHL)CODY 5 (KJ0UNG, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
77 Saláková Ema (J0T5U)WHITNEY 4 (KJ0V90, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
78 Bradáčová Žaneta (J0RMI)LANDOS 1 (KJ0DQ2, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
79 Šímová Natalie (K0341)MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
80 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
81 Barvířová Tina (J0QCM)ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
82 Slavíková Kateřina (J0ML1)SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
83 Bílková Eliška (J0RER)SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
84 Slavíková Kateřina (J0ML1)TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
85 Mlčochová Karolína (J0VQF)KASHMIR VAN ORCHID'S (KJ0X4E, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
86 Mlčochová Karolína (J0VQF)SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
87 Valčíková Sofie (J0RF7)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
88 Hložková Karolína (H4411)SMOOTLY (KJ0J69, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
89 Hložková Karolína (H4411)IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
90 Pichrtová Rozálie (H4569)PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
91 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
92 Bečková Natalie (H4356)CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
93 Simandlová Nikola (J0VQR)VERIS PONYSPORT (KJ0TSS, K)TH Equiclub (MA0220)
94 Veitová Laura (F4244)ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O, K)Spolek Jezdecká stáj EquiMind Paceřice (ME0258)
95 Špůrková Natálie (H4381)SONY 2 (KJ0HUR, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
Skoky
02_ Finále NP ČJF 2019 ve stylovém parkurovém skákání na ponypro jezdce ve věku 8 –10 let na pony S+A
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

18
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Melmerová Natálie (J0L6M)JOPJE D (KJ0M3G, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3 Bahledová Nikol (J0S6D)LILU (KJ0TL0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Vokounová Viktorie (J0VKJ)LUNETA 10 (KJ0GO8, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5 Mošťková Klára (J0WCY)ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
6 Špůrková Adéla (J0YWA)SATURN 3 (KJ0B92, V)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
7 Valštýnová Tereza (J0T9G)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
8 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)DEL AIFR (KJ0EBY, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
9 Humplíková Anna (J0W6I)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
10 Humplík Václav (J0W6J)MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
11 Lahodná ml. Jana (J0KRD)MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12 Korábová Barbora (J0UZV)ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
13 Písařík Albert (J0WAV)CHARLOTTE-L (KJ0IYG, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
14 Younis Naila (J0XKD)MACHO 1 (KJ0XFD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15 Kykalová Emma (J0XKB)SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16 Rothová Eva (J0XKP)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17 Hakrová Adriana (J0OQL)JM'S LEX (KJ01P7, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
18 Kullack Emily (J0XKO)PHILLIP (KJ0VUE, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
03_ Finále NP ČJF 2019 ve stylovém parkurovém skákání na ponypro jezdce ve věku 11–13 let na pony S+A
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

18
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Krejčířová Barbora (V0790)GLANTEIFI GUTO(GBR) (KJ0X6K, H)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
2 Dědková Monika (J0THB)ABBÉ (KJ0VUO, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
3 Kodadová Davida (J0ROU)JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
4 Podešvová Michaela (J0UTJ)BRILLIANT-TEREZA (KJ0H83, K)JK Falea (MC0185)
5 Kodytková Lucie (J0RB5)CIPÍSEK 5 (KJ0ILB, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6 Veverková Kristýna (F4410)SANKAO ALEGRES (KJ0L0U, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
7 Navrátil David (H4555)DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
8 Holušová Valentýna (J0VSA)DANNY BOY 1 (KJ0U9B, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
9 Miloňová Vendula (J0T7Q)VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
10 Kašparová Tereza (J0RQI)ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11 Hlaváčková Klára (K0336)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
12 Korábová Tereza (J0UZU)ŤUK (KJ0WMG, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
13 Pospíšilová Barbora (J0VM4)ALIBABA 1 (KJ0VKZ, V)Stáj Židovice (ME0147)
14 Tůmová Veronika (J0PYQ)SURRI 1 (KJ0WCT, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
15 Kretová Adéla (J0Y5V)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
16 Held Magdalena (A2183)ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17 Fraňková Sofie (A3050)ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18 Kykalová Anna (A3052)MIRACLE 3 (KJ0XM1, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
04_ Finále NP ČJF 2019 ve stylovém parkurovém skákání na ponypro jezdce ve věku 8–13 let na pony B
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

19
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Janoušková Valerie (J0N4A)JÓŽIN (KJ0GGK, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
2 Kodadová Davida (J0ROU)VODA (KJ0GWH, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
3 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
4 Pichrtová Rozálie (H4569)PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
5 Pšenicová Kristýna (J0ULS)AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
6 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
7 Valčíková Sofie (J0RF7)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
8 Dorociaková Kateřina (J0OMM)WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
9 Humplík Václav (J0W6J)ANGELIS DESMOND (KJ0LDB, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
10 Hlaváčková Klára (K0336)BIM 1 (KJ0L5O, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
11 Sommer Vítek (J0XDM)SHARON DAWRA (KJ0HSV, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
12 Ambrožová Sofie (J0R22)VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
13 Held Magdalena (A2183)MISTER HAY GUY (KJ0WTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14 Wiesnerová Laura (J0RNI)VIKI 3 (KJ0BQS, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
15 Dvoranová Adéla (B3779)ŠIBAL (KJ0BFK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
16 Dědková Monika (J0THB)KILDARE FOX (KJ0T8W, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
17 Průšová Karolína (J0USY)MABELINE'S DELANO (KJ0WT5, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18 Ektilahova Magda Anna (J0WAE)NOLANDS FREEDOM (KJ0UNU, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19 Fraňková Sofie (A3050)IZALLA (KJ0W80, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
05_ Finále NP ČJF 2019 ve stylovém parkurovém skákání na ponypro jezdce ve věku 14–16 let na pony do 148cm
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

17
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Semrádová Eliška (J0R2B)SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Kozová Johanka (D1990)RICO JACK SAMBARS (KJ0H6X, V)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
3 Táboříková Jana (C1038)GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
4 Rypková Nikol (J0UY6)SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
5 Bečková Natalie (H4356)CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
6 Špůrková Natálie (H4381)SONY 2 (KJ0HUR, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
7 Liďáková Karolína (H3963)SUN SHAIN (KJ0EGY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
8 Červenková Noemi Anna (J0S9V)FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
9 Poledňáková Klára (H4262)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
10 Arnoldová Veronika (J0S7A)JOKER VAN HET ROZENDAEL HOF (KJ0X1N, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
11 Jandová Karolína (E2040)NALOON (KJ0CHF, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
12 Mlčochová Karolína (J0VQF)SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
14 Žákovská Adéla (L0394)AL-KHAM-SA CHAMPAGNO (KJ0LO4, H)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
15 Dvořáková Sára (B3518)GEJZER (KJ0MPO, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
16 Šmatláková Kristýna (A2185)ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17 Picková Adéla (J0ZBX)VALENTINO 6 (KJ0VT4, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Drezura
06_ MČR v jízdě na pony do 135cm
Pony Z1/2016 - ČJF / N40 - 3 rozhodčí
06B
11
Uzavřená
Skoky
07_ MČR ve skákání věkové kategorie 8 –10 let na pony do 135 cm KVH
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

19
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Melmerová Natálie (J0L6M)JOPJE D (KJ0M3G, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3 Bahledová Nikol (J0S6D)LILU (KJ0TL0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Bahledová Nikol (J0S6D)POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Hlavatá Nikola (J0VEJ)STÁZKA 1 (KJ0E97, K)JS Slavíkov (MF0017)
6 Bahledová Vanessa (J0S6E)PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7 Mošťková Klára (J0WCY)ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
8 Špůrková Adéla (J0YWA)SATURN 3 (KJ0B92, V)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
9 Valštýnová Tereza (J0T9G)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
10 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)DEL AIFR (KJ0EBY, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
11 Humplíková Anna (J0W6I)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
12 Humplík Václav (J0W6J)MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
13 Urbanová Sophie (J0X0S)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
14 Lahodná ml. Jana (J0KRD)MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15 Korábová Barbora (J0UZV)ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
16 Hakrová Adriana (J0OQL)SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
17 Písařík Albert (J0WAV)SARGO (KJ0C6C, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18 Kykalová Emma (J0XKB)SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19 Rothová Eva (J0XKP)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
07O PÁTEK - Skoková soutěž LPA* - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ-2.KOLO MČR ve skákání věkové kategorie 8 –10 let na pony do 135 cm KVH
Pony LPA*(75) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
07B
0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08_ MČR ve skákání věkové kategorie 11–13let na pony do 135 cm KVH
Pony LP* 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

30
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dědková Monika (J0THB)ABBÉ (KJ0VUO, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
2 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
3 Vítek Anna Marie (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
4 Čížková Nicol (J0R97)BERUŠKA 4 (KJ08LG, K)Rescue and riders team (MC0307)
5 Čížková Nicol (J0R97)KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Rescue and riders team (MC0307)
6 Podešvová Michaela (J0UTJ)BRILLIANT-TEREZA (KJ0H83, K)JK Falea (MC0185)
7 Lagronová Agáta (J0RO1)MEZENNEST'S RAMONA (KJ0LTR, K)Rodinná stáj Kopista (MF0384)
8 Kodytková Lucie (J0RB5)TAYLOR 2 (KJ0VGL, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9 Veverková Kristýna (F4410)BEAUTY 9 (KJ0V4Q, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
10 Veverková Kristýna (F4410)SANKAO ALEGRES (KJ0L0U, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
11 Přikrylová Kristýna (J0O10)DOLLOM CASSINO (KJ00YO, V)JO Albert Stolany (MF0138)
12 Vysoudilová Valerie (H4515)IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
13 Rejnek Ronald Tycho (G3553)DEL GRACE (KJ0KPS, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
14 Horníková Karolína (J0Q55)HARRY 5 (KJ0G5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
15 Kašparová Tereza (J0RQI)ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16 Korábová Tereza (J0UZU)ŤUK (KJ0WMG, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
17 Simandlová Nikola (J0VQR)VERIS PONYSPORT (KJ0TSS, K)TH Equiclub (MA0220)
18 Dudová Anna (J0SJ1)HILARY 3 (KJ0SBK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
19 Dudová Anna (J0SJ1)H-KARINA (KJ0MSC, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
20 Held Magdalena (A2183)ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
21 Fraňková Sofie (A3050)ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22 Kymplová Petra (J0NBX)MARUŠE (KJ0JRT, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
23 Abtová Anna (A2258)LUCKY 31 (KJ0MWP, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
24 Gutová Kristýna (J0WA0)KARIN 692 (KJ0VC4, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25 Wiesnerová Laura (J0RNI)SWEET HEART (KJ0M9V, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
26 Doležalová Sára (J0SY1)LUCKY STAR 2 (KJ0HUK, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
27 Dvoranová Adéla (B3779)KENDY 3 (KJ0F3C, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
28 Hučková Tereza (J0VUS)NANDO 1 (KJ0MPE, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
29 Růžičková Kateřina (A2184)INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
30 Kykalová Anna (A3052)PILAT'S MIRACLE MAKE MY DAY (KJ0WTC, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
08O ČTVRTEK - Skoková soutěž LPA** - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ- 1.KOLO MČR ve skákání věkové kategorie 11–13let na pony do 135 cm KVH
Pony LPA**(80) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
08A
0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08P PÁTEK - Skoková soutěž SPA* - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ-2.KOLO MČR ve skákání věkové kategorie 11–13let na pony do 135 cm KVH
Pony SPA*(85) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
8B
0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
09_ MČR ve skákání věkové kategorie 11 –13 let na pony kat.B (136 -148 cm KVH)
Pony LPB**(90) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

32
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vejmělková Erika (V0734)NANCY 3 (KJ0K1D, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
2 Hurtík Jakub (G3983)MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)JK Sever Brno (MG0156)
3 Ambrožová Sofie (J0R22)VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
4 Benešová Kateřina (J0UPF)EXTREME LUCKY (KJ0KVH, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
5 Dajbychova Sarah (J0VQJ)TOP DEJA VUE (KJ0E2B, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
6 Divišová Anežka (J0PBU)SILVER 15 (KJ0UDH, V)Chodská pila - Srnka s.r.o. (MD0090)
7 Kodadová Davida (J0ROU)GOLDEN DUKE (KJ0KHO, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
8 Mašková Štěpánka (J0VR3)MUCKRIM EACHAN (KJ0TQT, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
9 Vítek Anna Marie (A2213)MATEO DI BELLE (KJ0MPJ, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
10 Vítek Kristina (A2212)KAMIREZ VAN ORCHID'S (KJ0XJL, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
11 Štěpánková Ema (J0PWU)PUNTÍK (KJ0TZG, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
12 Petrusová Eliška (F4271)KAČENKA 1 (KJ0E3I, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
13 Šolcová Marie (F4355)MEGAN 4 (KJ0S8H, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
14 Žilinská Jana (H4503)PRETORIA ROSWELL (CZE) (KJ0SUZ, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
15 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
16 Pšenicová Kristýna (J0ULS)AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
17 Valčíková Sofie (J0RF7)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
18 Hložková Karolína (H4411)SMOOTLY (KJ0J69, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
19 Hložková Karolína (H4411)IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
20 Dorociaková Kateřina (J0OMM)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
21 Bradáčová Žaneta (J0RMI)LANDOS 1 (KJ0DQ2, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
22 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
23 Theimerová Terezie (L0390)JACKIE JENNY (KJ0J1V, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
24 Held Magdalena (A2183)MISTER HAY GUY (KJ0WTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
25 Abtová Anna (A2258)NANTANO B.B. (KJ0TEI, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
26 Prušáková Karolína (B3766)SABINA 3 (KJ0FBT, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
27 Sovová Rozálie (J0URR)ANABELA 2 (KJ0UZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
28 Pavlečková Lucie (J0O5Q)POSEJDON 1 (KJ0MY4, V)JK Pazderna (MB0021)
29 Slavíková Kateřina (J0ML1)SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
30 Dvoranová Adéla (B3779)ŠIBAL (KJ0BFK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
31 Dohnalová Adéla (B3513)PRETTY 11 (KJ0UI7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
32 Růžičková Kateřina (A2184)DON PIRO (KJ0NGW, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
09O ČTVRTEK - Skoková soutěž LPB** - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ - 1.KOLO MČR ve skákání věkové kategorie 11 –13 let na pony kat.B
Pony LPB**(90) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
09A
0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
09P PÁTEK - Skoková soutěž SPB* - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ - 2.KOLO MČR ve skákání věkové kategorie 11 –13 let na pony kat.B
Pony SPB*(95) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
9B
0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
10_ Mistrovství ČR ve skákání věkové kategorie 14 –16 let na pony do 148 cm KVH
Pony SPB**(100) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

28
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hudečková Denisa (A3049)CARAMELA 2 (KJ0SBJ, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
2 Hudečková Denisa (A3049)SÍLA (KJ0VIF, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
3 Langrová Vanessa (J0T8U)PUKIEL (KJ0KOY, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
4 Bečvářová Helena (D1981)CHUANITA (KJ0G8H, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
5 Kodadová Sarah (D1930)NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
6 Štefánský David (K0316)LÍDA 1 (KJ0KR3, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
7 Táboříková Jana (C1038)ARTIST-L NOVA EQUI (KJ0H3T, H)JK Falea (MC0185)
8 Táboříková Jana (C1038)KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
9 Kubias Josef (F4170)BRAX (KJ0KVG, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
10 Rypková Nikol (J0UY6)SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
11 Bečková Natalie (H4356)CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
12 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
13 Špůrková Natálie (H4381)SONY 2 (KJ0HUR, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
14 Kopřivová Gabriela (H4305)PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
15 Kopřivová Gabriela (H4305)GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16 Liďáková Karolína (H3963)STASIEK (KJ0JQP, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
17 Liďáková Karolína (H3963)SUN SHAIN (KJ0EGY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
18 Poledňáková Klára (H4262)VANESA 13 (KJ0UWE, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
19 Poledňáková Klára (H4262)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
20 Horníková Kristýna (H4372)HVĚZDA - H (KJ0J18, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
21 Hlaváčková Klára (K0336)CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
22 Mlčochová Karolína (J0VQF)KASHMIR VAN ORCHID'S (KJ0X4E, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
23 Jandová Karolína (E2040)ORAGE DE MESSITERT (KJ0VJR, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
24 Dvořáková Sára (B3518)FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
25 Safari Leticia (F4329)CONSTANTINO S (KJ0M34, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
26 Lorencová Karolína (A3054)BEN 8 (KJ0JRW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
27 Smékalová Klára (A2175)MAJA 1 (KJ0LKX, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
28 Španko Emma Sophia (J0W1L)LIPTON TIMON (KJ0LFM, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
Skoky
10O ČTVRTEK - Skoková soutěž SPB** - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ - 1. KOLO MČR ve skákání věkové kategorie 14 –16 let na pony do 148 cm KVH
Pony SPB**(100) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
10A
0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
10S SOBOTA - Skoková soutěž STPB* - OTEVŘENÁ SOUTĚŽ-2. kolo MČR jezdců 14 – 16 let na pony do 148 cm KVH
Pony STPB*(105) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
10B
0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
11_ MČR ve skákání kategorie DRUŽSTVA pony do 135 cm KVH
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

42
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Zástěra Petr (J0GEG)KOKOS 1 (KJ0TGU, V)Stáj U Zlatého potoka, z.s. (MV0091)
2 Adámková Nikola (V0786)LOTUS-DRAGON (KJ0I97, V)Jezdecký klub Třešt, z.s. (MV0016)
3 Drastich Jakub (J0KZG)TEDDY 1 (KJ0AGW, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
4 Krejčířová Barbora (V0790)GLANTEIFI GUTO(GBR) (KJ0X6K, H)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
5 Kretová Adéla (J0Y5V)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
6 Tůmová Veronika (J0PYQ)SURRI 1 (KJ0WCT, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
7 Kaclerová Anna (J0RCQ)AMIK 1 (KJ0T08, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
8 Složil Jiří (J0H97)SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
9 Trakalová Nikola (J0I0H)SILVER 13 (KJ0SF5, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
10 Čížková Nicol (J0R97)KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Rescue and riders team (MC0307)
11 Ustrnulová Anne-Marie (J0KQ2)MAJDIGA (KJ0RXO, K)Jezdecký klub Mladá Vožice (MC0164)
12 Houdová Eliška (J0PWT)SHADOW 7 (KJ0V2U, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
13 Hlavatá Nikola (J0VEJ)MY GRAVE II (KJ0GE5, K)JS Slavíkov (MF0017)
14 Nosálová Dominika (J0UWI)BLESK 28 (KJ0TV7, V)Stáj Ježkovice, z.s. (MF0414)
15 Nosálová Daniela (J0UWH)GINGER BABE (KJ0TV6, K)Stáj Ježkovice, z.s. (MF0414)
16 Perlíková Eliška (J0TEH)JURÁŠ 33 (KJ0VPB, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
17 Schillerová Katrin (J0QK4)ARAGAJ HONEY (KJ0TAP, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
18 Vítková Natália (J0XKM)MIDNIGHT STAR PRYNN (KJ0KH5, H)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
19 Mačátová Viktorie (J0USE)VENDELÍN 3 (KJ0ULX, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
20 Petrusová Eliška (F4271)JURÁŠEK 12 (KJ0BY4, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
21 Vokounová Viktorie (J0VKJ)LUNETA 10 (KJ0GO8, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22 Mošťková Klára (J0WCY)LIPO 1 (KJ0EMA, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
23 Valštýnová Tereza (J0T9G)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
24 Navrátil David (H4555)DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
25 Holušová Valentýna (J0VSA)DANNY BOY 1 (KJ0U9B, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
26 Vysoudilová Valerie (H4515)ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
27 Miloňová Vendula (J0T7Q)VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
28 Humplíková Anna (J0W6I)ČESTÍK (KJ0UGR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
29 Barvířová Tina (J0QCM)ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
30 Kašparová Tereza (J0RQI)AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
31 Lahodná ml. Jana (J0KRD)CARMEN H (KJ0VYQ, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
32 Šímová Rozálie (J0LO3)BUCINKA (KJ0S9Z, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
33 Hlaváčková Klára (K0336)SAM 19 (KJ0IVW, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
34 Lorencová Karolína (A3054)SAMARA 1 (KJ0JB1, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
35 Hájková Kristýna (J0V4U)THISTLEDOWN ATLANTIS (KJ0WJF, V)Stáj U Sepíka, z.s. (MB0507)
36 Gutová Kristýna (J0WA0)DOLLOM CARNEVAL (KJ0IJC, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
37 Sikora Martin (J0UPD)GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
38 Písařík Albert (J0WAV)CHARLOTTE-L (KJ0IYG, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
39 Písařík Albert (J0WAV)FÍK 2 (KJ0AOS, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
40 Horká Gabriela (J0O6Y)LAURA - W (KJ0J60, K)JK Tandem (MC0163)
41 Younis Naila (J0XKD)MACHO 1 (KJ0XFD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
42 Kykalová Anna (A3052)MIRACLE 3 (KJ0XM1, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
12_ MČR ve skákání kategorie DRUŽSTVA pony do 148 cm KVH
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A

73
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hudečková Denisa (A3049)LADY 51 (KJ0VIE, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
2 Humeni Vanesa (A2203)DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
3 Vichrová Tereza (V0760)VIKTORIE 9 (KJ0K2Y, K)Sportovní stáj Matoušek, z. s. (MV0021)
4 Lovětínská Natálie (J0VAH)FALCO 23 (KJ0T5V, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
5 Ramachová Michaela (J0QFO)VITEA (KJ0TVF, K)JK Opatský Mlýn z. s. (MV0122)
6 Vejmělková Erika (V0734)NIA V (KJ0L62, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
7 Bahledová Nikol (J0S6D)CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
8 Bahledová Vanessa (J0S6E)FIONA 12 (KJ0WED, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9 Semrádová Eliška (J0R2B)SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
10 Dědková Monika (J0THB)KILDARE FOX (KJ0T8W, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
11 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
12 Žákovská Adéla (L0394)AL-KHAM-SA CHAMPAGNO (KJ0LO4, H)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
13 Holíková Marie (L0400)CHUCKI (KJ0K3C, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
14 Kudelová Viktorie (L0296)ASTARTA BORDERI (KJ0M8P, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
15 Bečvářová Helena (D1981)GISSELL (KJ0IX7, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
16 Dajbychova Sarah (J0VQJ)TOPI 5 (KJ0WM3, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
17 Janoušková Valerie (J0N4A)JÓŽIN (KJ0GGK, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
18 Kodadová Davida (J0ROU)NARNIA VOM VILSTAL (KJ0NH9, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
19 Kodadová Davida (J0ROU)VODA (KJ0GWH, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
20 Kodadová Sarah (D1930)GLORIE 5 (KJ0UBX, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
21 Kodadová Sarah (D1930)NOBLI (KJ0MDU, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
22 Kozová Johanka (D1990)RICO JACK SAMBARS (KJ0H6X, V)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
23 Štefánský David (K0316)ARAMŠAR (KJ0L04, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
24 Křenková Barbora (J0SYA)FUNNY 3 (KJ0KFZ, K)JK Tandem (MC0163)
25 Táboříková Jana (C1038)PINKY PAY 1 (KJ0W4S, K)JK Falea (MC0185)
26 Krejčí Štěpánka (J0V3U)LAKI 3 (KJ0SV7, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
27 Podešvová Michaela (J0UTJ)GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
28 Holasová Ema (J0UTL)BEST SIMPLY'S BOY (KJ0LCU, V)JK Slapy (MC0247)
29 Dubová Anna (F4417)INGE 1 (KJ0E79, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
30 Kalibánová Kristýna (F4342)NORMAN 3 (KJ0TS8, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
31 Slušná Marie (F4399)ETUDA 2 (KJ0U45, K)Stáj Slušný (MF0365)
32 Štěpánková Ema (J0PWU)LENY GOLD K (KJ0U1C, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
33 Havelková Nela (F4250)LAKY (KJ0MB2, V)JS Slavíkov (MF0017)
34 Přikrylová Kristýna (J0O10)GOLDENBAY MAGIC MOON (KJ0VY3, V)JO Albert Stolany (MF0138)
35 Bečková Natalie (H4356)CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
36 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
37 Kopřivová Gabriela (H4305)GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
38 Hložková Karolína (H4411)SMOOTLY (KJ0J69, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
39 Hložková Karolína (H4411)IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
40 Liďáková Karolína (H3963)STASIEK (KJ0JQP, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
41 Liďáková Karolína (H3963)SUN SHAIN (KJ0EGY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
42 Špůrková Natálie (H4381)VANESA 8 (KJ0ESB, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
43 Dorociaková Kateřina (J0OMM)WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
44 Dorociaková Kateřina (J0OMM)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
45 Humplík Václav (J0W6J)ANGELIS DESMOND (KJ0LDB, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
46 Červenková Noemi Anna (J0S9V)FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
47 Poledňáková Klára (H4262)VANESA 13 (KJ0UWE, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
48 Poledňáková Klára (H4262)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
49 Hanousková Natálie (J0SN1)HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
50 Čurdová Kateřina (J0RHL)CODY 5 (KJ0UNG, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
51 Bezperátová Eliška (J0QH6)SHADOW 4 (KJ0IHI, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
52 Šímová Natalie (K0341)MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
53 Arnoldová Veronika (J0S7A)JOKER VAN HET ROZENDAEL HOF (KJ0X1N, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
54 Saláková Ema (J0T5U)WHITNEY 4 (KJ0V90, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
55 Mlčochová Karolína (J0VQF)SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
56 Veitová Laura (F4244)ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O, K)Spolek Jezdecká stáj EquiMind Paceřice (ME0258)
57 Štráchalová Viktorie (E2039)RAIMOND (KJ0MRG, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
58 Jandová Karolína (E2040)NALOON (KJ0CHF, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
59 Melmerová Natálie (J0L6M)MUŠARGO (KJ0IT0, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
60 Dvořáková Sára (B3518)GEJZER (KJ0MPO, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
61 Safari Leticia (F4329)LITTLE CRAZY LOVE (KJ0IVA, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
62 Hájková Kristýna (J0V4U)TRAWEL CU MEL (CZE) (KJ0V5O, V)Stáj U Sepíka, z.s. (MB0507)
63 Wiesnerová Laura (J0RNI)VIKI 3 (KJ0BQS, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
64 Pavlečková Lucie (J0O5Q)GLEN SHERON (KJ0C58, K)JK Pazderna (MB0021)
65 Slavíková Kateřina (J0ML1)TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
66 Bílková Eliška (J0RER)SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
67 Sikorová Lenka (B3537)LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
68 Hučková Nikola (J0VUR)VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
69 Růžičková Kateřina (A2184)THINK ABOUT VICTOR (KJ0UZD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
70 Šmatláková Kristýna (A2185)ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
71 Průšová Karolína (J0USY)MABELINE'S DELANO (KJ0WT5, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
72 Ektilahova Magda Anna (J0WAE)NOLANDS FREEDOM (KJ0UNU, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
73 Holasová Ema (J0UTL)DRAK 11 (KJ0F9N, V)JK Slapy (MC0247)
Drezura
13_ Mistrovství ČR vdrezuře věkové kategorie 11 –13 let na pony do 135 cm KVH
Pony DU-B/2018 - FEI-Z / N40 - 3 rozhodčí
13A
13
Uzavřená
Drezura
14_ Mistrovství ČR vdrezuře v kategorii MASTER věková kategorie 11-16 let na pony do 148 cm KVH
Pony PD/2018 - FEI-L PONY / N40 - 5 rozhodčích
14C
5
Uzavřená
Drezura
15_ Mistrovství ČR vdrezuře věkové kategorie14 –16 let na pony do 148 cm KVH
Pony DD/2018 - FEI-L / N40 - 5 rozhodčích
15C
14
Uzavřená
Drezura
16_ Mistrovství ČR vdrezuře věkové kategorie 8 –10 let na pony do 148 cm KVH
Pony DU-A/2018 - FEI-Z / N40 - 3 rozhodčí
16A
10
Uzavřená
Drezura
17_ Mistrovství ČR vdrezuře věkové kategorie 11 –13 let na pony do kat.B (136 -148 cm KVH)
Pony DU-B/2018 - FEI-Z / N40 - 3 rozhodčí
17A
16
Uzavřená
Drezura
20_ DREZURNÍ DRUŽSTVA
Pony Tréning dle článku 429 N27 / N40 - 3 rozhodčí

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
Pony
Drezura
Pony
CHN-MČR
MČR Pony Zduchovice D + S
Výsledky
21. 8. – 25. 8.
B / Zduchovice
JO Zduchovice

Pro větší detail klikněte!