Přihlásit se

Skoky
MČR Skoky senioři/U25 Olomouc
Mistrovství ČR (CSN-MČR) / 210715H1
15.07.2021 - 18.07.2021
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0079
Radovan Šalek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0046
Darja Hrůzková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B1443
Ladislav Dub
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0633
Sylvie Boušková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
Z4593
Marco Behrens
Skoky
Stavitel
chief
H2925
Karolina Holá
CZE
Skoky
Steward
E0109
Jan Metelka
CZE
Skoky
Steward
H0290
Vítězslav Hrůzek
CZE
Skoky
Steward
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
Steward
H0066
Jarmila Měrková
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01A Skok st. ST* - Otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
15.07.2021

8
Skoky
01_ MČR - U25 (ST*+ST**+ST**)
Běžná ST** (140) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A
15.07.2021

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.07.2021 16:00:18
#JezdecKůňSubjekt
1Laryšová Tina (H4561)<0ZYK>LORD LUDGER (KJ0ZYK, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
2Laryšová Tina (H4561)<0LQS>SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3Kaločová Nina (H3664)<0L6B>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
4Šalková Tina (H2910)<0KEI>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
5Mládek Václav (F4208)<0WQH>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
6Šrámková Lucie (F2851)<0FY7>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
7Málková Kateřina (F2906)<0KXR>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
8Najmanová Sofie (B3119)<0TZ7>NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Grünthalová Nicola (B2769)<0M39>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
10Ulčová Natálie (G3849)<0KG2>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
11Bartoňková Nyna (G4048)<0H8L>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
12Bartoňková Nyna (G4048)<0ZEK>DJANGO S 3 (KJ0ZEK, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
13Simovski Dušan (V0583)<0106>ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
14Rolínek Daniel (D1755)<0L5S>SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
15Stružinský František (E1779)<0LXN>BOB SAINT CLAR (KJ0LXN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
16Paličková Aneta (B2948)<0SS2>CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
17Vegrichtová Denisa (B3071)<0ZE8>IROCCA VAN DE POSTBAAN (KJ0ZE8, K)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
18Plšek Tomáš (A1780)<0YDV>KATAPULT 1 (KJ0YDV, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
Skoky
02A Skok st. T* - Otevřená
Běžná T* (145) 238.2.1 - Soutěž na čas /
15.07.2021

12
Skoky
02_ MČR - SENIOŘI (T*+T*+T**)
Běžná T** (150) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A
15.07.2021

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.07.2021 16:00:18
#JezdecKůňSubjekt
1Malý Jan (H2416)<0VRB>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
2Klus Marek (H1948)<0KYN>LARGO 18 (KJ0KYN, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
3Klus Marek (H1948)<0MRD>TENERIFE'S QATAR (KJ0MRD, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
4Kincl Josef ml. (H1638)<0MJH>G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
5Hentšel Marek (H1939)<0LRT>TREND D'ELSENDAM Z (KJ0LRT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
6Hentšel Marek (H1939)<0ISJ>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7Veselá Tereza (F2659)<0ZB0>FERRARI (KJ0ZB0, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
8Doležal Rudolf (F0382)<00Y8>FALOU (KJ00Y8, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
10Kotalík Matěj (C0863)<0J7N>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
11Tměj Jiří (F2911)<0LD8>CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
12Pospíšil Ondřej (E0549)<0WYP>HUNTELAAR 1 (KJ0WYP, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
13Pospíšil Ondřej (E0549)<0LWI>EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
14Adam Přemysl (B2208)<0LVJ>CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
15Tretera Vladimír (G0884)<00TR>GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
16Jindra Jaroslav (H0373)<0KKX>CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
17Štětina Jan (C0547)<0MMD>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
18Štětina Jan (C0547)<0N06>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
19Kučerová Kateřina (E1671)<0WEE>KING KONG (KJ0WEE, V)PIVOVAR SVIJANY, a.s. (MK0085)
20Zigová Kateřina (E1020)<0X4X>CLASSIC FLY MJ (KJ0X4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
21Vojtková Alžběta (A1146)<0MN6>CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Skoky
03_ Skok st. ST** - Otevřená
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.07.2021

8
Skoky
04A Skok st. S** - Otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.07.2021

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.07.2021 16:00:18
#JezdecKůňSubjekt
1Šusterová Viktorie (E1964)<0ZKE>DARIO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0ZKE, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
2Hanušová Kateřina (A0314)<0LUC>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
3Kodadová Nikita (D1910)<0T5Y>CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
4Wáclavíková Kateřina (B2097)<0U8P>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Tesárková Dominika (B3266)<0LKS>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
6Dittrichová Anežka (E1791)<0SUN>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
7De Jagerová Kateřina (C1412)<0MU6>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
8Finsterle Sára (F3983)<0JXV>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
9Jelínková Veronika (G2210)<0TQY>JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
10Pekárková Iva (B0394)<0J8A>QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
11Veselovská Kateřina (D0118)<0LW7>CELANO S (KJ0LW7, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
12Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
13Hanušová Kateřina (A0314)<0KKY>CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
14Kodadová Nikita (D1910)<0MYY>CARTANO K (KJ0MYY, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
15Hrnčíř Zdeněk (C0439)<0VT2>CASILIA 1 (KJ0VT2, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
16Veselá Tereza (F2659)<10GK>JAGUAR (KJ10GK, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
17Bardon Jan (B2022)<0UGY>HILLIJA MM (KJ0UGY, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
Skoky
04_ MČR - ŽENY (S**+ST*+ST**)
Běžná ST** (140) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A
16.07.2021

39
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.07.2021 16:00:18
#JezdecKůňSubjekt
1Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
2Škanderová Miroslava (H2834)<0XAR>QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Horáková Martina (H4489)<0UL2>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
4Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
5Strnadlová Lucie (H2395)<0SNX>CALOX (KJ0SNX, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
6Strnadlová Lucie (H2395)<0SNY>STOCANTES (KJ0SNY, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
7Cielecká Natálie (H4434)<0LES>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
8Mžiková Michaela (H3268)<0TF1>QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9Finsterle Sára (F3983)<0JXV>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
10Bartková Aneta (F4321)<0JWG>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
11De Jagerová Kateřina (C1412)<0MU6>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
12Nechanická Kristýna (A1498)<0KN5>CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
13Pokorná Hana (C0889)<0JY6>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
14Hanušová Kateřina (A0314)<0LUC>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
15Hanušová Kateřina (A0314)<0KKY>CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
16Hendrichová Adéla (A1568)<0DFN>FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
17Heřmanová Lenka (B3072)<0VO1>CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Židovice (ME0147)
18Vacková Veronika (B3327)<0MPF>CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
19Hušková Veronika (E1941)<0MDL>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
20Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
21Šusterová Viktorie (E1964)<0ZKE>DARIO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0ZKE, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
22Dittrichová Anežka (E1791)<0SUN>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
23Novak Anna Lani (A1892)<0WZA>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
24Horáková Sabina (B3419)<0Z81>CAYMAN 33 (KJ0Z81, V)Stáj Housa (MB0156)
25Mücková Tereza (B2721)<0LYQ>CLARETINO (KJ0LYQ, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
26Veselá Kamila (D1187)<0WI4>WARRANTER (KJ0WI4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
27Wáclavíková Kateřina (B2097)<0U8P>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
28Pekárková Iva (B0394)<0J8A>QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
29Veselovská Kateřina (D0118)<0LW7>CELANO S (KJ0LW7, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
30Pospíšilová Šárka (C0051)<0JP4>GARISTA (KJ0JP4, K)JS Dražice (MB0055)
31Jelínková Veronika (G2210)<0TQY>JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
32Opravilová Eliška (H2614)<0ZE7>KLEONS EMPIRE (KJ0ZE7, V)Stillus EQUESTER CZECH TEAM (MG0091)
33Hanáková Jana (D0585)<00WQ>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
34Hanuščinová Michala (D0769)<0KUF>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
35Kodadová Nikita (D1910)<0T5Y>CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
36Kodadová Nikita (D1910)<0MYY>CARTANO K (KJ0MYY, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
37Hrubešová Dominika (A1527)<0N0A>GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
38Tesárková Dominika (B3266)<0LKS>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
39Vojtková Barbora (A1145)<0SEQ>CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Skoky
05A Skok st. S** - Otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.07.2021

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.07.2021 16:00:18
#JezdecKůňSubjekt
1Kodadová Nikita (D1910)<0K57>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
2Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
3Koutná Kristýna (H2964)<0L3E>SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
4Jindra Jaroslav (H0373)<0K91>KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
5Pechanová Vladimíra (F3807)<0IPY>ROSA-P (KJ0IPY, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
6Kučerová Kateřina (E1671)<0XO6>E-VINCENT HDH (KJ0XO6, V)PIVOVAR SVIJANY, a.s. (MK0085)
7Veselá Tereza (F2659)<10GI>KEMINKO “N” (KJ10GI, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
8Daněk Aleš (E0829)<00Y7>QUALITY BOY Z (KJ00Y7, V)JK Záhořany (MB0344)
9Kincl Josef ml. (H1638)<0MR9>UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
10Najmanová Sofie (B3119)<0WN8>JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11Tměj Jiří (F2911)<0MNU>ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
12Bardon Jan (B2022)<0VJW>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
13Finsterle Sára (F3983)<0MVR>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
14Hrnčíř Zdeněk (C0439)<0VT2>CASILIA 1 (KJ0VT2, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
15Pospíšil Ondřej (E0549)<0MLE>HD KASH (KJ0MLE, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
16Daněk Aleš (E0829)<0VPH>CHESTER 92 (KJ0VPH, V)JK Záhořany (MB0344)
17Hruška Zdeněk (F0304)<0VGU>GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18Štěrba Jakub (B1107)<0WK0>CANNON REUVEKAMP'S Z (KJ0WK0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
Skoky
07_ Skok st. ST* - Otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.07.2021

14
Skoky
08_ Skok st. T* - Otevřená
Běžná T* (145) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.07.2021

9
Skoky
09_ POSLEDNÍ ŠANCE - Dvoufázové skákání 130/135 cm
Běžná do 130 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze /
17.07.2021

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 19.07.2021 16:00:18
#JezdecKůňSubjekt
1Mücková Tereza (B2721)<0TKO>CARLIDO (KJ0TKO, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
2Kostová Irena (D0252)<0SAX>GUCCI KOSTA (KJ0SAX, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
3Becáničová Dagmar (D1579)<0M50>CALVARO STAR (KJ0M50, V)Dagmar Becáničová (MD0228)
4Vyštajnová Alžběta (B2897)<0MX7>SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
5Pavlíček Jan (H2371)<0TCE>HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
6Hrubešová Dominika (A1527)<0LMY>APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
7Šrámková Lucie (F2851)<0ZEP>MOLOCO H STROJMOTIV (KJ0ZEP, K)JK Čermná (MF0366)
8Štěrba Jakub (B1107)<0WK0>CANNON REUVEKAMP'S Z (KJ0WK0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
9Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
10Veselá Tereza (F2659)<10GI>KEMINKO “N” (KJ10GI, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
11Netušil Petr (E1342)<0LSP>DJUMPER (KJ0LSP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
12Kučerová Kateřina (E1671)<0XO6>E-VINCENT HDH (KJ0XO6, V)PIVOVAR SVIJANY, a.s. (MK0085)
13Hentšel Marek (H1939)<0DYY>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
14Rolínek Daniel (D1755)<0VOO>CENTRAMO (KJ0VOO, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
15Studnička Jan (A0942)<00X7>ESPRESSO (KJ00X7, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
16Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17Pechanová Vladimíra (F3807)<0IPY>ROSA-P (KJ0IPY, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
18Daněk Aleš (E0829)<0VPH>CHESTER 92 (KJ0VPH, V)JK Záhořany (MB0344)
19Hruška Zdeněk (F0304)<0VGU>GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
20Hanáková Jana (D0585)<0LED>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
21Strnadlová Lucie (H2395)<104V>DICAPRIO Z (KJ104V, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
22Kabátová Alena (A1860)<0MBN>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
23Pospíšil Ondřej (E0549)<0MLE>HD KASH (KJ0MLE, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)