Přihlásit se

Skoky
Cena Olomouckého kraje
Oficiální závody (CSN) / 210910H1
10.09.2021 - 12.09.2021
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H2499
Kateřina Krhutová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0066
Jarmila Měrková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0046
Darja Hrůzková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0290
Vítězslav Hrůzek
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Parkur st. ZM na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
10.09.2021 9:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Hruška Jiří (H0173)<100W>DORINE (KJ100W, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
2Kočí Lenka (H3223)<10FC>PIXIE WHITE DE GOEDEREEDE (KJ10FC, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
3Znišťal Petra (J117O)<0LJV>VASABI (KJ0LJV, V)Jezdecká stáj Watango Staříč, z.s. (MH0164)
4Šoupal Martin (F0200)<10A6>QUAILL 1 (KJ10A6, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
5Vachutka Ladislav (H2762)<105E>QUIBELLE-H (KJ105E, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Sarbu Sabina (J0XEW)<0VMH>RABANA-T (KJ0VMH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Beková Patricie (J0S74)<0UYR>DAHOME (KJ0UYR, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
8Šudřichová Alexandra (H4244)<0ZUQ>LITTLE MISS CRAZY (KJ0ZUQ, K)JK Iros Praha (MA0031)
9Macourková Daniela (L0126)<103T>ROBBIE 1 (KJ103T, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
10Ivičičová Lucie (J0PO8)<0LD5>DAHINHO (KJ0LD5, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
11Brychnáčová Sofie (J0VL5)<10DT>DESICA (KJ10DT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
12Létalová Natalie (H4441)<0GNK>ROGER 1 (KJ0GNK, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
13Poláchová Valentýna (H3893)<10AP>LA VIE (KJ10AP, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
14Langová Magdaléna (J0XR9)<0X04>GLEN SHAKIRA (KJ0X04, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
15Malý Jiří (H2415)<0ZHU>CERON 1 (KJ0ZHU, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
16Fürstová Karolína (A1551)<0Z62>LECASSIN (KJ0Z62, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
17Psotová Kristýna (J129Q)<0GS6>CAR 3 (KJ0GS6, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
18Hůlková Michaela (J0JJU)<0TH8>QUENTIN 12 (KJ0TH8, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19Hruška Jiří (H0173)<1069>THUNDERBIRD DE GOEDEREEDE Z (KJ1069, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
02_ Parkur st. Z s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
10.09.2021 10:15

44
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Ryška Jonáš (H4373)<0SFL>JENČÍ (KJ0SFL, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
2Feťková Barbora (Z1329)<01CX>GEN (KZ01CX, X)Slovensko (MZ0040)
3Pavlíčková Eva (J10PU)<0JRA>CASILOR (KJ0JRA, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
4Malý Jiří (H2415)<0ZHU>CERON 1 (KJ0ZHU, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
5Vachutka Ladislav (H2762)<105E>QUIBELLE-H (KJ105E, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Hlavatá Silvie (H2636)<0CI3>ADAM 4 (KJ0CI3, V)JK Bernartice (MH0134)
7Šoupal Martin (F0200)<10A6>QUAILL 1 (KJ10A6, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
8Fürstová Karolína (A1551)<0Z62>LECASSIN (KJ0Z62, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
9Pavlíček Jan (H2371)<102W>MON CHERIE.D (KJ102W, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
10Kočí Lenka (H3223)<0UYR>DAHOME (KJ0UYR, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
11Hruška Jiří (H0173)<1069>THUNDERBIRD DE GOEDEREEDE Z (KJ1069, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
12Bílková Sandra Karen (J0YGD)<10KA>NERADINE (KJ10KA, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
13Brychnáčová Sofie (J0VL5)<10DT>DESICA (KJ10DT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Ivičičová Lucie (J0PO8)<0LD5>DAHINHO (KJ0LD5, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
15Šebele Noemi (J1092)<0TZ3>HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
16Jelínková Veronika (G2210)<0YYJ>SENDY - HS (KJ0YYJ, K)JK Sever Brno (MG0156)
17Grebeňová Natálie (J0RCU)<0ST5>DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Létalová Terezie (G1521)<0WXU>DREAMER (KJ0WXU, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19Bittnerová Evelína (H3305)<0F0U>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Létalová Natalie (H4441)<0GNK>ROGER 1 (KJ0GNK, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
21Klár Sebastian (J10IV)<0EEY>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
22Poláchová Valentýna (H3893)<10AP>LA VIE (KJ10AP, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
23Langová Magdaléna (J0XR9)<0X04>GLEN SHAKIRA (KJ0X04, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
24Prokopová Natálie (F3833)<0JET>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
25Vávrová Barbora (L0010)<0LSF>DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
26Hájková Kateřina (L0268)<0LGO>STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
27Maludová Jana (H2678)<0CEP>AURORA (KJ0CEP, K)Hipoklub Natur, z.s. (MH0157)
28Hůlková Michaela (J0JJU)<0TH8>QUENTIN 12 (KJ0TH8, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
29Holátková Růžena (H1548)<0EHO>CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
30Vachutka Ladislav (H2762)<10G5>QUICK VAN T WINNENHOF (KJ10G5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
31Znišťal Petra (J117O)<0LJV>VASABI (KJ0LJV, V)Jezdecká stáj Watango Staříč, z.s. (MH0164)
32Rodová Michaela (D1827)<0X55>DINOLA (KJ0X55, K)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
33Šudřichová Alexandra (H4244)<0ZUQ>LITTLE MISS CRAZY (KJ0ZUQ, K)JK Iros Praha (MA0031)
34Nejezová Klára (H3510)<0DDT>LAVER 1 (KJ0DDT, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
35Ryška Jonáš (H4373)<0YF5>RADHOŠŤ HF (KJ0YF5, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
36Feťková Barbora (Z1329)<0205>LIMIT (KZ0205, X)Slovensko (MZ0040)
37Pavlíčková Eva (J10PU)<0FTH>REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
38Malý Jiří (H2415)<0ZHS>GARSIUS II (KJ0ZHS, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
39Hlavatá Silvie (H2636)<0H5A>IRRA (KJ0H5A, K)JK Bernartice (MH0134)
40Fürstová Karolína (A1551)<0DAJ>LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
41Pavlíček Jan (H2371)<102X>MATCHO 28 (KJ102X, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
42Kočí Lenka (H3223)<10FC>PIXIE WHITE DE GOEDEREEDE (KJ10FC, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
43Hruška Jiří (H0173)<100W>DORINE (KJ100W, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
44Liďáková Karolína (H3963)<0ZTW>QUASTILO (KJ0ZTW, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
03_ Parkur st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
10.09.2021 13:00

46
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Zwinger Jan (H2741)<0YTZ>KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
2Ryška Jonáš (H4373)<0YF5>RADHOŠŤ HF (KJ0YF5, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
3Bajčík Štefan (Z1261)<0156>LET IT BY GRACE (KZ06CO, X)Slovensko (MZ0040)
4Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
5Kuba Petr (G0255)<0ZXD>TOULOUSE 1 (KJ0ZXD, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
6Liďáková Karolína (H3963)<0ZTW>QUASTILO (KJ0ZTW, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
7Hlavatá Silvie (H2636)<0H5A>IRRA (KJ0H5A, K)JK Bernartice (MH0134)
8Hlocký Simon (Z1414)<02AH>G-STAR (KZ02AH, X)Slovensko (MZ0040)
9Feťková Barbora (Z1329)<0205>LIMIT (KZ0205, X)Slovensko (MZ0040)
10Francová Karolína (J0OOZ)<0LQT>QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
11Prokopová Natálie (F3833)<0JET>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
12Fürstová Karolína (A1551)<0DAJ>LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
13Malý Jiří (H2415)<0ZHS>GARSIUS II (KJ0ZHS, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
14Jelínková Veronika (G2210)<0YYJ>SENDY - HS (KJ0YYJ, K)JK Sever Brno (MG0156)
15Götzingerová Eva (G4066)<0JZZ>LUDGER N (KJ0JZZ, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
16Nejezová Klára (H3510)<0DDT>LAVER 1 (KJ0DDT, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
17Přibylová Veronika (J0WEG)<0LBT>JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
18Zwinger Jan (H2741)<0ZXX>KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19Zuštinová Monika (H0449)<0MMR>CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
20Körnerová Bohdana (H0450)<0MIQ>CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
21Ivánková Zuzana (H2399)<0LGT>CHIRAZ (KJ0LGT, V)Jezdecká stáj Watango Staříč, z.s. (MH0164)
22Vávrová Barbora (L0010)<0LSF>DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
23Hájková Kateřina (L0268)<0LGO>STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
24Maludová Jana (H2678)<0HU2>GOOD FOR NOTHING JM (KJ0HU2, K)Hipoklub Natur, z.s. (MH0157)
25Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
26Vachutka Ladislav (H2762)<10G5>QUICK VAN T WINNENHOF (KJ10G5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
27Holátková Růžena (H1548)<0EHO>CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
28Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
29Kubík Radomír (G0385)<0SYZ>SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
30Hurtík Jakub (G3983)<0JC3>ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
31Zbranková Klára (J0X7V)<0UBU>AMAZING 1 (KJ0UBU, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
32Létalová Terezie (G1521)<0WXU>DREAMER (KJ0WXU, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
33Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
34Svěráková Kateřina (G3322)<0KAG>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
35Měřínská Alena (J0T5Y)<0HWI>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
36Bílková Sandra Karen (J0YGD)<10KA>NERADINE (KJ10KA, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
37Ryška Jonáš (H4373)<0SFL>JENČÍ (KJ0SFL, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
38Bajčík Štefan (Z1261)<0084>KYRANIA P (KZ055Q, X)Slovensko (MZ0040)
39Ratajová Viola (J0XTQ)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
40Kuba Petr (G0255)<0ZXC>LE GRANNO QUICK PS (KJ0ZXC, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
41Hlavatá Silvie (H2636)<0CI3>ADAM 4 (KJ0CI3, V)JK Bernartice (MH0134)
42Feťková Barbora (Z1329)<01CX>GEN (KZ01CX, X)Slovensko (MZ0040)
43Zwinger Jan (H2741)<0ZAS>JASPER B. (KJ0ZAS, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
44Kutálek Antonín (H1346)<0XOW>FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
45Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
46Macková Klára (F4214)<0MQQ>CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
04_ Parkur st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
10.09.2021 15:00

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Žíla Zdeněk (F0969)<0UV5>CORNET CASSINI HF (KJ0UV5, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
2Zwinger Jan (H2741)<0YTZ>KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
3Jelínková Veronika (G2210)<0M3T>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
4Nová Chantal (G3547)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
6Kolářová Veronika (G3964)<0TL7>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
7Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
9Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
10Francová Karolína (J0OOZ)<0LQT>QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
11Pavlíček Jan (H2371)<0TCE>HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
12Bajčík Štefan (Z1261)<0156>LET IT BY GRACE (KZ06CO, X)Slovensko (MZ0040)
13Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Pavlíková Eva (G0417)<0LL1>UMBRO (KJ0LL1, H)Stáj Boškůvky (MG0286)
15Götzingerová Eva (G4066)<0JZZ>LUDGER N (KJ0JZZ, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
16Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
17Vachutka Ladislav (H2762)<0V5H>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18Bittner Aleš (H2200)<0D2I>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19Žíla Zdeněk (F0969)<0UV7>CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
20Zwinger Jan (H2741)<0ZAS>JASPER B. (KJ0ZAS, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
21Jelínková Veronika (G2210)<0TL8>CARSEY (KJ0TL8, K)JK Sever Brno (MG0156)
22Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
23Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
24Měřínská Alena (J0T5Y)<0HWI>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
25Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
26Komínková Eva (G1284)<0UEY>VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
27Hlocký Simon (Z1414)<02AH>G-STAR (KZ02AH, X)Slovensko (MZ0040)
28Kubík Radomír (G0385)<0SYZ>SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
29Malý Jiří (H2415)<0WK3>DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
30Nová Chantal (G3547)<0M7X>QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
31Kolářová Veronika (G3964)<10D2>GALANDRA (KJ10D2, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
32Vachutková Lenka (H2481)<0V5G>VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
33Mičková Vendula (H4459)<0M41>LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
34Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
35Žíla Zdeněk (F0969)<0UV1>CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
36Zwinger Jan (H2741)<0ZXX>KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
37Šoupal Martin (F0200)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
38Bajčík Štefan (Z1261)<0084>KYRANIA P (KZ055Q, X)Slovensko (MZ0040)
Skoky
05_ Parkur st. Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
11.09.2021 8:30

26
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Fürstová Karolína (A1551)<0Z62>LECASSIN (KJ0Z62, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
2Malý Jiří (H2415)<0ZHR>ARISTAR M Z (KJ0ZHR, K)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
3Pavlíčková Eva (J10PU)<0JRA>CASILOR (KJ0JRA, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
4Šoupal Martin (F0200)<10A6>QUAILL 1 (KJ10A6, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
5Červenková Noemi Anna (J0S9V)<0VNL>DIASINI HB Z (KJ0VNL, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6Grohmanová Aneta (H4121)<0KP4>CAMERON HG (KJ0KP4, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
7Holíková Marie (L0400)<10B7>FRENNY 40 (KJ10B7, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
8Zemanová Beata (J0S6F)<0ULQ>CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
9Brychnáčová Sofie (J0VL5)<10DT>DESICA (KJ10DT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10Vachutka Ladislav (H2762)<105E>QUIBELLE-H (KJ105E, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Jílková Veronika (V0120)<0Y7H>LUCKY 1382 (KJ0Y7H, V)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
12Jílek Milan (G0807)<0Y7I>EOWYN FB (KJ0Y7I, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
13Špůrková Natálie (H4381)<0ZQY>PARÁDA-M (KJ0ZQY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
14Rypková Nikol (J0UY6)<0ZSJ>FAWAN VAN BEEK (KJ0ZSJ, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
15Grebeňová Natálie (J0RCU)<0ST5>DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16Pavelková Markéta (J0WD6)<0WQM>SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17Vrzal Radek (G0958)<0ZI4>LOOK AT ME HW (KJ0ZI4, V)Radek Vrzal (ML0137)
18Ďurechová Laura (Z99J0)<00R1>SAVANA (KZ00R1, X)Slovensko (MZ0040)
19Poláchová Valentýna (H3893)<10AP>LA VIE (KJ10AP, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
20Martynková Anežka (H2695)<0Y43>WICARA (KJ0Y43, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
21Horníková Karolína (J0Q55)<0J18>HVĚZDA - H (KJ0J18, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
22Zbranková Klára (J0X7V)<0UBU>AMAZING 1 (KJ0UBU, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
23Klár Sebastian (J10IV)<0EEY>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
24Fürstová Karolína (A1551)<0DAJ>LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
25Malý Jiří (H2415)<100V>DÁLIA (KJ100V, K)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
26Pavlíčková Eva (J10PU)<0FTH>REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
Skoky
06_ Parkur st. ZL s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.09.2021 9:45

57
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Fürstová Karolína (A1551)<0Z62>LECASSIN (KJ0Z62, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
2Malý Jiří (H2415)<100V>DÁLIA (KJ100V, K)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
3Hlavatá Silvie (H2636)<0CI3>ADAM 4 (KJ0CI3, V)JK Bernartice (MH0134)
4Feťková Barbora (Z1329)<01CX>GEN (KZ01CX, X)Slovensko (MZ0040)
5Pavlíček Jan (H2371)<102X>MATCHO 28 (KJ102X, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
6Dohnalová Valentýna (J0OLB)<0I39>LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
7Repper Jakub (H1953)<0XFN>APRIL 6 (KJ0XFN, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
8Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
9Martynková Anežka (H2695)<0Y43>WICARA (KJ0Y43, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
10Lušňáková Kateřina (J0NST)<0GMJ>GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
11Jílková Veronika (V0120)<0Y7H>LUCKY 1382 (KJ0Y7H, V)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
12Jílek Milan (G0807)<0Y7I>EOWYN FB (KJ0Y7I, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
13Antonová Kateřina (L0493)<0X9J>SONADOR-H (KJ0X9J, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
14Šedá Marcela (G1280)<0ITP>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
15Doláková Nela (G3299)<0XVC>GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
16Ďurechová Laura (Z99J0)<00R1>SAVANA (KZ00R1, X)Slovensko (MZ0040)
17Rypková Nikol (J0UY6)<0ZSJ>FAWAN VAN BEEK (KJ0ZSJ, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
18Červenková Noemi Anna (J0S9V)<0VNL>DIASINI HB Z (KJ0VNL, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19Pavelková Markéta (J0WD6)<0WQM>SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Kubrická Kateřina (H2783)<0Y3J>GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
21Bittnerová Evelína (H3305)<0F0U>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22Bílková Sandra Karen (J0YGD)<10KA>NERADINE (KJ10KA, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
23Rodová Michaela (D1827)<0X55>DINOLA (KJ0X55, K)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
24Zemanová Beata (J0S6F)<0ULQ>CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
25Petrželková Eva (H4043)<0TFT>QUANTANO (KJ0TFT, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
26Holíková Marie (L0400)<10B7>FRENNY 40 (KJ10B7, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
27Rektořík Petr (G1753)<0YLH>PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
28Minářová Romana (L0059)<0WBU>ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
29Bajčík Štefan (Z1261)<0156>LET IT BY GRACE (KZ06CO, X)Slovensko (MZ0040)
30Jelínková Veronika (G2210)<0YYJ>SENDY - HS (KJ0YYJ, K)JK Sever Brno (MG0156)
31Prokopová Natálie (F3833)<0JET>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
32Macková Klára (F4214)<0MQQ>CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
33Francová Karolína (J0OOZ)<0LQT>QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
34Šnyrychová Lucie (H2453)<0K9I>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
35Vinzens Otto ml. (F0303)<0WTE>GINEVRA-IN (KJ0WTE, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
36Hruška Jiří (H0173)<106J>PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE (KJ106J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
37Špůrková Natálie (H4381)<0ZQY>PARÁDA-M (KJ0ZQY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
38Humplíková Anna (J0W6I)<0KIX>BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
39Lamich Karel (H0174)<0X6D>POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40Kočí Lenka (H3223)<10CI>CORDINA 1 (KJ10CI, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
41Tylšar Martin (G3793)<0VCC>ATTILA 3 (KJ0VCC, V)MTV Team Tylšar (MG0346)
42Horníková Karolína (J0Q55)<0J18>HVĚZDA - H (KJ0J18, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
43Zbranková Klára (J0X7V)<0UBU>AMAZING 1 (KJ0UBU, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
44Tioková Klára (H4143)<0ZTY>ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
45Vachutka Ladislav (H2762)<10G5>QUICK VAN T WINNENHOF (KJ10G5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
46Vrzal Radek (G0958)<0ZI4>LOOK AT ME HW (KJ0ZI4, V)Radek Vrzal (ML0137)
47Maludová Jana (H2678)<0HU2>GOOD FOR NOTHING JM (KJ0HU2, K)Hipoklub Natur, z.s. (MH0157)
48Grohmanová Aneta (H4121)<0KP4>CAMERON HG (KJ0KP4, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
49Žákovská Adéla (L0394)<0HZE>SAGÁNA L (KJ0HZE, K)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
50Bortlová Lucie (L0322)<0KAO>CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
51Žíla Zdeněk (F0969)<0XE8>RORSCHACH (KJ0XE8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
52Turzíková Martina (G3270)<102R>MAESTRO VAN DE DANCHASTABLES (KJ102R, V)EST Perná (MG0038)
53Fürstová Karolína (A1551)<0DAJ>LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
54Malý Jiří (H2415)<0ZHR>ARISTAR M Z (KJ0ZHR, K)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
55Hlavatá Silvie (H2636)<0H5A>IRRA (KJ0H5A, K)JK Bernartice (MH0134)
56Feťková Barbora (Z1329)<0205>LIMIT (KZ0205, X)Slovensko (MZ0040)
57Pavlíček Jan (H2371)<102W>MON CHERIE.D (KJ102W, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
Skoky
07_ Parkur st. L* na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
11.09.2021 12:15

64
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Poláchová Valentýna (H3893)<0V0F>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
3Ratajová Viola (J0XTQ)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
4Bajčík Štefan (Z1261)<0156>LET IT BY GRACE (KZ06CO, X)Slovensko (MZ0040)
5Hruška Jiří (H0173)<106J>PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE (KJ106J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
6Maludová Jana (H2678)<0HU2>GOOD FOR NOTHING JM (KJ0HU2, K)Hipoklub Natur, z.s. (MH0157)
7Vinzens Otto ml. (F0303)<0WTE>GINEVRA-IN (KJ0WTE, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
8Kuba Petr (G0255)<0ZXD>TOULOUSE 1 (KJ0ZXD, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
9Malý Jiří (H2415)<0Y37>CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
10Nečasová Sabina (J0PO4)<0HQX>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
11Kubrická Kateřina (H2783)<0Y3J>GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
12Tylšar Martin (G3793)<0VCC>ATTILA 3 (KJ0VCC, V)MTV Team Tylšar (MG0346)
13Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14Hlocký Simon (Z1414)<02AH>G-STAR (KZ02AH, X)Slovensko (MZ0040)
15Masárová Petra (H0865)<0T0J>QUICK SEF (KJ0T0J, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
16Prokopová Natálie (F3833)<0JET>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17Francová Karolína (J0OOZ)<0LQT>QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
18Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
19Svěráková Kateřina (G3322)<0KAG>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
20Antonová Kateřina (L0493)<0X9J>SONADOR-H (KJ0X9J, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
21Šnyrychová Lucie (H2453)<0K9I>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
22Kalábová Silvie (G0486)<0SPM>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
23Přibylová Veronika (J0WEG)<0LBT>JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
24Ramachová Michaela (J0QFO)<0KB9>FLEUR 2 (KJ0KB9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
25Pokorná Kristýna (V0764)<0L6Q>EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
26Trunkátová Klára (G2379)<0I7F>FORBES (KJ0I7F, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
27Martynková Anežka (H2695)<0V9E>ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
28Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
29Dohnalová Valentýna (J0OLB)<0I39>LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
30Měřínská Alena (J0T5Y)<0HWI>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
31Lušňáková Kateřina (J0NST)<0GMJ>GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
32Jílek Milan (G0807)<0RZO>BENTLEY FB (KJ0RZO, V)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
33Šedá Marcela (G1280)<0ITP>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
34Potyszová Daniela (H2879)<0VLP>QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
35Repper Jakub (H1953)<0XFN>APRIL 6 (KJ0XFN, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
36Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
37Žíla Zdeněk (F0969)<0XE8>RORSCHACH (KJ0XE8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
38Doláková Nela (G3299)<0XVC>GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
39Kočí Lenka (H3223)<10CI>CORDINA 1 (KJ10CI, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40Lamich Karel (H0174)<0X6D>POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
41Humplíková Anna (J0W6I)<0KIX>BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
42Humplíková Vladislava (H0177)<00WH>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
43Tioková Klára (H4143)<0ZTY>ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
44Bortlová Lucie (L0322)<0KAO>CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
45Žákovská Adéla (L0394)<0HZE>SAGÁNA L (KJ0HZE, K)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
46Zwinger Jan (H2741)<0YTZ>KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
47Machalová Eliška (H4341)<0XEI>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
48Macečková Natálie (H4442)<0MKZ>FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
49Svíbová Vendula (H1973)<0GR7>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
50Hurtík Jakub (G3983)<0JC3>ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
51Rektořík Petr (G1753)<0YLH>PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
52Minářová Romana (L0059)<0WBU>ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
53Kutálek Antonín (H1346)<0XOW>FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
54Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
55Bajčík Štefan (Z1261)<0084>KYRANIA P (KZ055Q, X)Slovensko (MZ0040)
56Maludová Jana (H2678)<0CZF>CABI (KJ0CZF, V)Hipoklub Natur, z.s. (MH0157)
57Vinzens Otto ml. (F0303)<0X59>NONAME (KJ0X59, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
58Kuba Petr (G0255)<0ZXC>LE GRANNO QUICK PS (KJ0ZXC, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
59Malý Jiří (H2415)<0WK3>DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
60Nečasová Sabina (J0PO4)<0L02>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
61Pichrtová Rozálie (H4569)<00TP>CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
62Hruška Jiří (H0173)<0X6F>PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL (KJ0X6F, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
63Petrželková Eva (H4043)<0TFT>QUANTANO (KJ0TFT, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
64Foldyna Adam (H3070)<0WNC>QUESTION 1 (KJ0WNC, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
Skoky
08_ Parkur st. S* s návazným rozeskakováním
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.09.2021 14:30

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Pichrtová Rozálie (H4569)<00TP>CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
2Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
3Nová Chantal (G3547)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4Žíla Zdeněk (F0969)<0X9E>LADY - L (KJ0X9E, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
5Martynková Anežka (H2695)<0V9E>ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
6Zwinger Jan (H2741)<0VFL>ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
7Hruška Jiří (H0173)<0X6F>PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL (KJ0X6F, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
8Humplíková Vladislava (H0177)<00WH>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
9Kočí Lenka (H3223)<0VBU>JOHANNES (KJ0VBU, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
10Vachutka Ladislav (H2762)<0V5H>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Jelínková Veronika (G2210)<0M3T>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
12Svíbová Vendula (H1973)<0GR7>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
13Hlocký Simon (Z1414)<02AH>G-STAR (KZ02AH, X)Slovensko (MZ0040)
14Eim Petr (G0340)<0WAI>BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
15Bajčík Štefan (Z1261)<0084>KYRANIA P (KZ055Q, X)Slovensko (MZ0040)
16Pavlíková Eva (G0417)<0LL1>UMBRO (KJ0LL1, H)Stáj Boškůvky (MG0286)
17Masár Ladislav (H0663)<0LMH>CASCADEUR "B" (KJ0LMH, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
18Masárová Petra (H0865)<0T0J>QUICK SEF (KJ0T0J, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
19Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
20Kuba Petr (G0255)<0XWN>CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
21Jílek Milan (G0807)<0RZO>BENTLEY FB (KJ0RZO, V)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
22Kolářová Veronika (G3964)<10D2>GALANDRA (KJ10D2, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
23Pavlíček Jan (H2371)<0TCE>HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
24Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
25Bittner Aleš (H2200)<0D2I>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
27Komínková Eva (G1284)<0UEY>VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
28Špalková Martina (H2525)<0FMF>ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
29Malý Jiří (H2415)<0OJT>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
30Vinzens Otto ml. (F0303)<0X59>NONAME (KJ0X59, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
31Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
32Macková Klára (F4214)<0MQQ>CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
33Šoupal Martin (F0200)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
34Slezák Michal (G0906)<0ZBU>MALCOLM 1 (KJ0ZBU, V)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
35Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
36Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
37Foldyna Adam (H3070)<0WNC>QUESTION 1 (KJ0WNC, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
38Mičková Vendula (H4459)<0M41>LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
39Kalábová Silvie (G0486)<0SPM>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
40Potyszová Daniela (H2879)<0VLP>QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
41Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
42Koutná Kristýna (H2964)<0L3E>SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
43Nová Chantal (G3547)<0M7X>QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
44Žíla Zdeněk (F0969)<0UV7>CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
45Hruška Jiří (H0173)<0L03>Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
46Vachutka Ladislav (H2762)<0K9F>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
47Jelínková Veronika (G2210)<0TL8>CARSEY (KJ0TL8, K)JK Sever Brno (MG0156)
48Pichrtová Rozálie (H4569)<0OLX>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
49Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
Skoky
09_ Parkur st. ST* na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
11.09.2021 16:45

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Žíla Zdeněk (F0969)<0UV5>CORNET CASSINI HF (KJ0UV5, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
2Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
3Kočí Lenka (H3223)<0VBU>JOHANNES (KJ0VBU, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Jelínková Veronika (G2210)<0KVP>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
5Koutná Kristýna (H2964)<0L3E>SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
6Vachutka Ladislav (H2762)<0K9F>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7Zwinger Jan (H2741)<0VFL>ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8Kolářová Veronika (G3964)<0TL7>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
9Eim Petr (G0340)<0WAI>BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
10Malý Jiří (H2415)<0OJT>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
11Slezák Michal (G0906)<0ZBU>MALCOLM 1 (KJ0ZBU, V)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
12Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
13Masár Ladislav (H0663)<0LMH>CASCADEUR "B" (KJ0LMH, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
14Žíla Zdeněk (F0969)<00X8>ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
15Špalková Martina (H2525)<0FMF>ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
16Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17Kuba Petr (G0255)<0XWN>CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
18Lamich Karel (H0174)<0MEX>CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19Hruška Jiří (H0173)<0L03>Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
20Humplíková Vladislava (H0177)<0VBQ>GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
21Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
22Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
23Šalková Tina (H2910)<0KEI>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
24Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
25Turzíková Martina (G3270)<10HI>CHIN PLEASURE (KJ10HI, V)EST Perná (MG0038)
26Matušková Kateřina (H4419)<10CW>FOREST 31 (KJ10CW, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
27Kočí Lenka (H3223)<0LC7>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
28Jelínková Veronika (G2210)<0TQY>JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
29Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
30Vachutka Ladislav (H2762)<0V5H>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
31Zwinger Jan (H2741)<0V7F>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
32Žíla Zdeněk (F0969)<0UV1>CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
Skoky
10_ Parkur st. ZL s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.09.2021 8:30

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Pavlíčková Eva (J10PU)<0JRA>CASILOR (KJ0JRA, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
2Kuba Petr (G0255)<0ZXD>TOULOUSE 1 (KJ0ZXD, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
3Feťková Barbora (Z1329)<01CX>GEN (KZ01CX, X)Slovensko (MZ0040)
4Vachutka Ladislav (H2762)<105E>QUIBELLE-H (KJ105E, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Fürstová Karolína (A1551)<0DAJ>LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
6Rektořík Petr (G1753)<0YLH>PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
7Komínková Eva (G1284)<0UEY>VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
8Hurtík Jakub (G3983)<0JC3>ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
9Bílková Sandra Karen (J0YGD)<10KA>NERADINE (KJ10KA, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10Zemanová Beata (J0S6F)<0ULQ>CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
11Vrzal Radek (G0958)<0ZI4>LOOK AT ME HW (KJ0ZI4, V)Radek Vrzal (ML0137)
12Kutálek Antonín (H1346)<0XOW>FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
13Rodová Michaela (D1827)<0X55>DINOLA (KJ0X55, K)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
14Přibylová Veronika (J0WEG)<0LBT>JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16Červenková Noemi Anna (J0S9V)<0VNL>DIASINI HB Z (KJ0VNL, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17Kubrická Kateřina (H2783)<0Y3J>GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Grebeňová Natálie (J0RCU)<0ST5>DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19Macečková Natálie (H4442)<0MKZ>FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Jelínková Veronika (G2210)<0YYJ>SENDY - HS (KJ0YYJ, K)JK Sever Brno (MG0156)
21Hrubá Elen (H4456)<0J8U>CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
22Měřínská Alena (J0T5Y)<0HWI>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
23Nečasová Sabina (J0PO4)<0L02>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
24Prokopová Natálie (F3833)<0JET>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
25Šoupal Martin (F0200)<10A6>QUAILL 1 (KJ10A6, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
26Tioková Klára (H4143)<0ZTY>ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
27Zbranková Klára (J0X7V)<0UBU>AMAZING 1 (KJ0UBU, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
28Horáková Ivona (G3095)<0V5X>SCARLETT BRILANT (KJ0V5X, K)JK Prostějov (MG0051)
29Pavelková Markéta (J0WD6)<0WQM>SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
30Látalová Tereza (H4528)<0I77>PEDRO 9 (KJ0I77, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
31Klár Sebastian (J10IV)<0EEY>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
32Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
33Pavlíčková Eva (J10PU)<0FTH>REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
34Kuba Petr (G0255)<0ZXC>LE GRANNO QUICK PS (KJ0ZXC, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
35Feťková Barbora (Z1329)<0205>LIMIT (KZ0205, X)Slovensko (MZ0040)
36Vachutka Ladislav (H2762)<10G5>QUICK VAN T WINNENHOF (KJ10G5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
37Fürstová Karolína (A1551)<0Z62>LECASSIN (KJ0Z62, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
38Turzíková Martina (G3270)<102R>MAESTRO VAN DE DANCHASTABLES (KJ102R, V)EST Perná (MG0038)
Skoky
11_ Parkur st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.09.2021 10:30

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
2Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
4Mičková Vendula (H4459)<0M41>LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
5Nečasová Sabina (J0PO4)<0L02>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
6Doláková Nela (G3299)<0XVC>GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
7Machalová Eliška (H4341)<0XEI>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
9Zwinger Jan (H2741)<0YTZ>KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10Hrubá Elen (H4456)<0J8U>CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11Macková Klára (F4214)<0MQQ>CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
12Matušková Kateřina (H4419)<10CW>FOREST 31 (KJ10CW, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
13Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Bortlová Lucie (L0322)<0KAO>CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
15Žákovská Adéla (L0394)<0HZE>SAGÁNA L (KJ0HZE, K)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
16Minářová Romana (L0059)<0WBU>ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
17Jelínková Veronika (G2210)<0TL8>CARSEY (KJ0TL8, K)JK Sever Brno (MG0156)
18Ratajová Viola (J0XTQ)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
19Vachutková Lenka (H2481)<0V5G>VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20Nečasová Sabina (J0PO4)<0HQX>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
Skoky
12_ Parkur st. S** s návazným rozeskakováním
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.09.2021 11:45

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Žíla Zdeněk (F0969)<0UV7>CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
2Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
3Nová Chantal (G3547)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4Šoupal Martin (F0200)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
5Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
6Drápal Stanislav (F2480)<0GJA>JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
7Jelínková Veronika (G2210)<0M3T>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
8Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
9Zwinger Jan (H2741)<0VFL>ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10Kolářová Veronika (G3964)<10D2>GALANDRA (KJ10D2, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
11Vachutková Lenka (H2481)<0V5G>VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12Pavlíček Jan (H2371)<0TCE>HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
13Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
15Masárová Petra (H0865)<0T0J>QUICK SEF (KJ0T0J, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
16Žíla Zdeněk (F0969)<0UV1>CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
17Pichrtová Rozálie (H4569)<00TP>CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
18Nová Chantal (G3547)<0M7X>QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
Skoky
13_ Parkur st. ST* - Cena Olomouckého kraje
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
12.09.2021 13:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2021 14:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Jelínková Veronika (G2210)<0KVP>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
2Vachutka Ladislav (H2762)<0K9F>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3Žíla Zdeněk (F0969)<0X9E>LADY - L (KJ0X9E, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
4Turzíková Martina (G3270)<10HI>CHIN PLEASURE (KJ10HI, V)EST Perná (MG0038)
5Kuba Petr (G0255)<0XWN>CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
6Šalková Tina (H2910)<0KEI>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
7Zwinger Jan (H2741)<0V7F>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
9Masár Ladislav (H0663)<0LMH>CASCADEUR "B" (KJ0LMH, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
10Eim Petr (G0340)<0WAI>BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
11Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
12Drápal Stanislav (F2480)<0GJA>JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
13Kolářová Veronika (G3964)<0TL7>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
14Pichrtová Rozálie (H4569)<0OLX>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
15Špalková Martina (H2525)<0FMF>ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
16Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Jelínková Veronika (G2210)<0TQY>JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
19Vachutka Ladislav (H2762)<0V5H>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)