Přihlásit se

Skoky
Cena Radegasta 2018
Oficiální závody (CSN) / 180728H1
28.07.2018 - 29.07.2018
H / Frenštát p/R
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0051 - TJ Slovan Frenštát p.R., z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H1335
David Hrnčíř
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0031
Zdeněk Babor
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3537
Denisa Hanáková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0007
Olga Havrlantová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H2925
Karolina Holá
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skok st. ZZ na limitovaný čas - Cena SRNĚNSKÁ & SVOBODOVÁ
Běžná ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
28.07.2018 8:00

12
Skoky
02_ Skok st. ZM s návazným rozeskakováním - Cena Jezdeckých potřeb PEGAS
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.07.2018 8:45

44
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.08.2018 17:28:21
#JezdecKůňSubjekt
1Masárová Michaela (H4410)<5>ASAZI (KJ05WO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
2Ludvík Jakub (H2930)<41>QUANTITY (KJ0VCZ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
3Kotuličová Marika (H2739)<27>DANTE Chovtrans (KJ0LKB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4Ciesariková Veronika (H3717)<25>FARRUCO (KJ0JZT, V)BUJNOCH RANCH (MH0367)
5Fajkusová Petra (H2329)<30>DIAMOND 95 (KJ0W1V, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
6Tioková Tereza (H3872)<22>PYŠNÝ PÁV (KJ0VRO, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
7Sýkorová Jůlia (J0VYM)<17>NATHALI (KJ0IFU, K)SK Vitality Slezsko, z.s. (MH0322)
8Neunerová Zuzana (Z99CJ)<133>EMIL 119 (KJ0T41, V)Slovensko (MZ0040)
9Banašová Radka (H3520)<9>JLB CAROLINO (KJ0LSX, V)JK Cento Bruzovice (MH0017)
10Prajer Lucie (H2441)<28>PERSIA (KJ0VXX, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
11Dobešová Gabriela (H0815)<31>TAKRAS 1 (KJ0DPL, V)Jezdecký klub NAZARET OSTRAVA (MH0142)
12Hepperová Alexandra (H4207)<4>PIEROT 1 (KJ0DDO, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
13Kollárová Martina (H4468)<8>CALWARO (KJ0RZT, V)Jezdecký klub Na Rozvodí, z.s. (MH0287)
14Kortová Vendula (J0SQK)<35>CASCARELLO (KJ0M9A, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15Vyvialová Tereza (H4120)<36>MAGISTR (KJ0JNS, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16Hilscherová Adéla (H4536)<137>SILVER 12 (KJ0JNB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
17Polnická Marie (A3053)<6>MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
18Fabiánová Zuzana (H4385)<14>HIGH FIVE (KJ0VR4, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
19Hrochová Kateřina (J004H)<2>ARON 13 (KJ0I8T, V)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
20Radovesnická Renata (H2098)<13>PENELOPE G 1 (KJ0VA6, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
21Lušňáková Kateřina (J0NST)<29>GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
22Froľová Katarína (Z99O1)<128>MOCHITO RUF (KJ0K07, V)Slovensko (MZ0040)
23Rojáková Tereza (H1937)<37>PRINCESS OF JUNGLE (KJ0H4Q, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
24Turčynová Radka (H0837)<34>ARMANI Z KAČÁKOVY SAMOTY (KJ0U9T, V)Radka Turčynová (ML0126)
25Jarková Jana (G0732)<15>RODRIGO 6 (KJ0V62, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
26Dordová Dagmar (J0RI7)<24>LIMETREE FRAGILE (KJ0SN0, K)Carpentalis Moravian Ranch (MH0390)
27Pinkavová Dana (H1270)<21>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
28Martynková Anežka (H2695)<18>ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
29Banasova Sandra (J0W7Q)<16>CATANGO-T 1 (KJ0UST, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
30Žilinská Martina (H0419)<39>NESQUIK 2 (KJ0V9B, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
31Poppelková Lucie (H3977)<26>WHITE SPOT (KJ0EIS, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
32Železňáková Kateřina (H1801)<38>SURRY (KJ0MXB, V)Samostatný dětský oddíl Brontosauři (MH0095)
33Grebeňová Natálie (J0RCU)<11>RICARDA 1 (KJ0T3O, K)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
34Riessová Patricie (J0O01)<40>DARLING IV.D.VAN (KJ0T7R, V)Stáj Ever Dream, z.s. (MH0343)
35Matúšová Klára (H3536)<48>CLER 1 (KJ0GXA, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
36Bittnerová Sabina (H2848)<47>SHADOW RIVER (KJ0TYS, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
37Pelánková Nikol (L0416)<10>DARLING 3 (KJ0KVR, K)Radka Turčynová (ML0126)
38Pokorná Hana (H4404)<20>PRINC 20 (KJ0F13, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
39Řezníčková Markéta (G4024)<19>M-ROCKINA-CH II (KJ0IBW, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
40Španělová Klára (J0NFI)<7>BERY 1 (KJ0GNP, V)Stáj Hrádky Valmez (ML0089)
41Pydychová Alena (G1229)<33>QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
42Masárová Michaela (H4410)<23>THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
43Ludvík Jakub (H2930)<42>GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, H)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
44Musilová Kateřina (J0NWU)<66>NAVAR 3 (KJ0SNR, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
Skoky
03_ Stupňovaná obtížnost do 100cm, 8 překážek se žolíkem - Cena Jezdeckých potřeb EQUIVET
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
28.07.2018 10:45

57
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.08.2018 17:28:21
#JezdecKůňSubjekt
1Prajer Lucie (H2441)<28>PERSIA (KJ0VXX, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
2Šídlo Radek (F0586)<52>CAILI (KJ0ULQ, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
3Řezníčková Markéta (G4024)<19>M-ROCKINA-CH II (KJ0IBW, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
4Hromjaková Ema (Z99IX)<131>ARMIN (KZ00C9, X)Slovensko (MZ0040)
5Miloň Tomáš (H4266)<135>BELLESTIAL (KJ0SNZ, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
6Ludvík Jakub (H2930)<42>GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, H)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
7Kortová Vendula (J0SQK)<35>CASCARELLO (KJ0M9A, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8Musilová Kateřina (J0NWU)<66>NAVAR 3 (KJ0SNR, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
9Dobrocsanyiová Aneta (H3374)<59>HANNIBAL 2 (KJ0S2J, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
10Rojáková Tereza (H1937)<37>PRINCESS OF JUNGLE (KJ0H4Q, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
11Fajkusová Petra (H2329)<30>DIAMOND 95 (KJ0W1V, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
12Poppelková Lucie (H3977)<26>WHITE SPOT (KJ0EIS, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
13Jajtnerová Renata (H3311)<60>ANITTA VIKTORI (KJ0KBR, K)Stáj Hrádky Valmez (ML0089)
14Žilinská Martina (H0419)<39>NESQUIK 2 (KJ0V9B, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
15Neunerová Zuzana (Z99CJ)<133>EMIL 119 (KJ0T41, V)Slovensko (MZ0040)
16Kotuličová Marika (H2739)<27>DANTE Chovtrans (KJ0LKB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
17Turčynová Radka (H0837)<34>ARMANI Z KAČÁKOVY SAMOTY (KJ0U9T, V)Radka Turčynová (ML0126)
18Pokorná Hana (H4404)<20>PRINC 20 (KJ0F13, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
19Banasova Sandra (J0W7Q)<16>CATANGO-T 1 (KJ0UST, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
20Břenek Pavel (H0224)<62>OK BATHORY (KJ0J66, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
21Kovandová Denisa (V0520)<45>BARLOU ORION (KJ0V4Y, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
22Sípos René (H0692)<57>FALANGA 1 (KJ0S9T, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
23Fabiánová Zuzana (H4385)<14>HIGH FIVE (KJ0VR4, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
24Martynková Anežka (H2695)<18>ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
25Dutková Denisa (H3761)<49>AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
26Dobešová Gabriela (H0815)<31>TAKRAS 1 (KJ0DPL, V)Jezdecký klub NAZARET OSTRAVA (MH0142)
27Cielecká Natálie (H4434)<67>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28Kočí Lenka (H3223)<71>DONA CASIA (KJ0LJF, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
29Šídlo Radek (F0586)<54>LISSCORN (KJ0VKI, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
30Vyvialová Tereza (H4120)<36>MAGISTR (KJ0JNS, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
31Mičková Vendula (H4459)<56>ILTON DH (KJ0MIA, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
32Pecková Hana (G2309)<50>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
33Matúšová Klára (H3536)<48>CLER 1 (KJ0GXA, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
34Bittnerová Sabina (H2848)<47>SHADOW RIVER (KJ0TYS, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
35Bortlová Lucie (L0322)<58>ORIN-T (KJ0IXY, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
36Roubíčková Magdaléna (H4268)<69>OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
37Riessová Patricie (J0O01)<40>DARLING IV.D.VAN (KJ0T7R, V)Stáj Ever Dream, z.s. (MH0343)
38Sýkorová Jůlia (J0VYM)<17>NATHALI (KJ0IFU, K)SK Vitality Slezsko, z.s. (MH0322)
39Lyčková Marie (H3513)<46>BRILIANT 3 (KJ0SUR, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
40Mičulková Michaela (H4062)<65>ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
41Dordová Dagmar (J0RI7)<24>LIMETREE FRAGILE (KJ0SN0, K)Carpentalis Moravian Ranch (MH0390)
42Lušňáková Kateřina (J0NST)<29>GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
43Masárová Michaela (H4410)<23>THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
44Ciesariková Veronika (H3717)<25>FARRUCO (KJ0JZT, V)BUJNOCH RANCH (MH0367)
45Železňáková Kateřina (H1801)<38>SURRY (KJ0MXB, V)Samostatný dětský oddíl Brontosauři (MH0095)
46Venclíková Lucie (H4291)<68>PERRA (KJ0MXC, K)Samostatný dětský oddíl Brontosauři (MH0095)
47Březinová Anežka (H3945)<55>AMAZING 1 (KJ0UBU, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
48Pydychová Alena (G1229)<33>QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
49Hájková Markéta (H4214)<64>LIVIUS 1 (KJ0FFX, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
50Ondrášková Veronika (H4212)<63>SPEEDY 1 (KJ0DN6, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
51Tioková Tereza (H3872)<22>PYŠNÝ PÁV (KJ0VRO, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
52Pinkavová Dana (H1270)<21>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
53Hromjaková Ema (Z99IX)<132>JARYS (KZ04R8, X)Slovensko (MZ0040)
54Miloň Tomáš (H4266)<32>QUAGILIO (KJ0TES, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
55Řezníčková Markéta (G4024)<51>SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
56Šídlo Radek (F0586)<53>LANDRO LOU (KJ0ULR, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
57Balková Dominika (H3926)<139>SANTA CLARA "B" (KJ0HT0, K)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
Skoky
04_ Dvouf. skákání 110/110 cm - Cena AUTO Sitta
Běžná do 110 cm 274.5.3 - Obě fáze na čas /
28.07.2018 13:15

45
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.08.2018 17:28:21
#JezdecKůňSubjekt
1Lyčková Marie (H3513)<46>BRILIANT 3 (KJ0SUR, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
2Miloň Tomáš (H4266)<135>BELLESTIAL (KJ0SNZ, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Horáková Martina (H4489)<95>BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
4Roubíčková Magdaléna (H4268)<69>OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
5Ludvík Jakub (H2930)<41>QUANTITY (KJ0VCZ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
6Šídlo Radek (F0586)<138>GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
7Balková Dominika (H3926)<139>SANTA CLARA "B" (KJ0HT0, K)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
8Bortlová Lucie (L0322)<58>ORIN-T (KJ0IXY, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
9Hromjaková Ema (Z99IX)<132>JARYS (KZ04R8, X)Slovensko (MZ0040)
10Hájková Markéta (H4214)<64>LIVIUS 1 (KJ0FFX, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
11Chasáková Nikol (H4277)<84>ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
12Mičková Vendula (H4459)<56>ILTON DH (KJ0MIA, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
13Kadulová Nela (H2592)<78>ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14Škutová Adéla (H3869)<88>CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
15Dobrocsanyiová Aneta (H3374)<59>HANNIBAL 2 (KJ0S2J, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
16Březinová Anežka (H3945)<55>AMAZING 1 (KJ0UBU, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
17Sípos René (H0692)<57>FALANGA 1 (KJ0S9T, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
18Řezníčková Markéta (G4024)<51>SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
19Kinčeková Klára (H4270)<76>FREEJA (KJ0GK9, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
20Zwinger Jan (H2741)<90>WALTER SCOTT (KJ0UP5, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
21Tioková Tereza (H3872)<81>ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
22Cielecká Natálie (H4434)<67>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23Venclíková Lucie (H4291)<68>PERRA (KJ0MXC, K)Samostatný dětský oddíl Brontosauři (MH0095)
24Ondrášková Veronika (H4212)<63>SPEEDY 1 (KJ0DN6, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
25Srovnalová Lada (H4142)<89>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
26Jarka Zdeněk (G1746)<74>ROCK'N ROSE (KJ0HY2, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
27Mičulková Michaela (H4062)<65>ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
28Jajtnerová Renata (H3311)<60>ANITTA VIKTORI (KJ0KBR, K)Stáj Hrádky Valmez (ML0089)
29Dutková Denisa (H3761)<49>AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
30Krivá Eva (H2060)<86>LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
31Sklenářová Renáta (H3563)<79>VIGO 2 (KJ0DU5, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
32Havlová Karolína (L0326)<83>FARLY-M (KJ0J64, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
33Jarošová Julie (H4149)<80>IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
34Břenek Pavel (H0224)<62>OK BATHORY (KJ0J66, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
35Pecková Hana (G2309)<50>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
36Klár Milan (H1916)<75>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
37Lyčková Marie (H3513)<72>VANDAL 1 (KJ0GEW, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
38Miloň Tomáš (H4266)<32>QUAGILIO (KJ0TES, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
39Horáková Martina (H4489)<94>ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
40Roubíčková Magdaléna (H4268)<93>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
41Ludvík Jakub (H2930)<92>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
42Šídlo Radek (F0586)<54>LISSCORN (KJ0VKI, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
43Bortlová Lucie (L0322)<82>CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
44Hromjaková Ema (Z99IX)<131>ARMIN (KZ00C9, X)Slovensko (MZ0040)
45Žačková Lenka (H4134)<73>KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
Skoky
05_ Skok st. L* na čas - Cena Kofoly a.s.
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.07.2018 15:00

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.08.2018 17:28:21
#JezdecKůňSubjekt
1Ludvík Jakub (H2930)<92>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
2Klár Milan (H1916)<104>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
3Horáková Martina (H4489)<94>ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
4Rektořík Petr (G1753)<98>ADONIS 4 (KJ0I38, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
5Bumbová Ingrid (G2310)<103>LADY VOLTEIR (KJ0GTI, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
6Havlová Karolína (L0326)<83>FARLY-M (KJ0J64, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
7Lyčková Marie (H3513)<72>VANDAL 1 (KJ0GEW, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
8Kinčeková Klára (H4270)<76>FREEJA (KJ0GK9, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
9Jarošová Julie (H4149)<80>IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
10Krusberská Nikol (H4147)<111>CALEDON 2 (KJ0MF7, V)Empresa, s.r.o. (MH0171)
11Zwinger Jan (H2741)<90>WALTER SCOTT (KJ0UP5, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
12Šídlo Radek (F0586)<138>GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13Tioková Tereza (H3872)<81>ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
14Minářová Romana (L0059)<96>GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
15Bajnar Tomáš (H1470)<107>CHARAMIS (KJ0KQE, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
16Horáková Eva (F4105)<108>ALANGA (KJ0LJA, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
17Roubíčková Magdaléna (H4268)<93>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
18Ludvík Jakub (H2930)<110>KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
19Macourková Daniela (L0126)<99>CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
20Srovnalová Lada (H4142)<89>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
21Bortlová Lucie (L0322)<82>CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
22Žilinský Slavomír (H0768)<136>LACAROS (KJ0KYK, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
23Žačková Lenka (H4134)<73>KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
24Jarka Zdeněk (G1746)<74>ROCK'N ROSE (KJ0HY2, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
25Fabiánová Zuzana (H4385)<105>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
26Martynková Anežka (H2695)<102>LUISSA (KJ0EHS, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
27Škutová Adéla (H3869)<88>CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
28Kočí Lenka (H3223)<101>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
29Krhutová Kateřina (H2499)<100>HASKY Fitmin (KJ0DL1, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
30Krivá Eva (H2060)<86>LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
31Kadulová Nela (H2592)<78>ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
32Klár Milan (H1916)<75>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
33Horáková Martina (H4489)<95>BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
34Rektořík Petr (G1753)<97>LORDON (KJ0I39, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
35Ludvík Jakub (H2930)<109>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
Skoky
06_ Skok st. S* s návazným rozeskakováním - Cena TJ Slovan Frenštát
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.07.2018 16:30

16
Skoky
07_ Skok st. ZL s návazným rozeskakováním - Cena fy Jiří Raška
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
29.07.2018 10:00

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.08.2018 17:28:21
#JezdecKůňSubjekt
1Hromjaková Ema (Z99IX)<131>ARMIN (KZ00C9, X)Slovensko (MZ0040)
2Šrotková Veronika (H3094)<119>ITAR (KJ0BKB, V)Jezdecký klub ATTILA Ostrava, z.s. (MH0203)
3Říhová Anastázie (H2708)<116>AQUILA 3 (KJ0IJH, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4Macečková Natálie (H4442)<117>FILIA (KJ0MKZ, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
5Jílek Milan (G0807)<61>BENTLEY 5 (KJ0RZO, V)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
6Macourková Daniela (L0126)<99>CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
7Šedý Michal (H3622)<118>BARKAN (KJ0GVV, V)JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
8Kalužíková Tereza (H3310)<115>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
9Klár Milan (H1916)<75>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10Neunerová Zuzana (Z99CJ)<140>LACAROS (KZ04ET, X)Slovensko (MZ0040)
11Srovnalová Lada (H4142)<89>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
12Minářová Romana (L0059)<96>GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
13Žačková Lenka (H4134)<73>KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
14Mičulková Michaela (H4062)<65>ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
15Kovandová Denisa (V0520)<45>BARLOU ORION (KJ0V4Y, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
16Hromjaková Ema (Z99IX)<132>JARYS (KZ04R8, X)Slovensko (MZ0040)
17Šrotková Veronika (H3094)<120>NORMEN 4 (KJ0FN7, V)Jezdecký klub ATTILA Ostrava, z.s. (MH0203)
18Miloň Tomáš (H4266)<141>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
08_ Skok st. L** na čas - Cena pivovaru Radegast
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.07.2018 11:15

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.08.2018 17:28:21
#JezdecKůňSubjekt
1Ludvík Jakub (H2930)<110>KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
2Polášková Nicol (H3538)<126>MEREDITH-FG (KJ0KQU, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
3Šrotková Veronika (H3094)<119>ITAR (KJ0BKB, V)Jezdecký klub ATTILA Ostrava, z.s. (MH0203)
4Krampotová Lucie (H4331)<113>VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5Říhová Anastázie (H2708)<116>AQUILA 3 (KJ0IJH, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
6Šedý Michal (H3622)<118>BARKAN (KJ0GVV, V)JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
7Minářová Romana (L0059)<96>GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
8Srovnalová Lada (H4142)<89>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
9Macečková Natálie (H4442)<117>FILIA (KJ0MKZ, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
10Macourková Daniela (L0126)<99>CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
11Kočí Lenka (H3223)<101>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
12Miloň Tomáš (H4266)<141>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13Bajnar Tomáš (H1470)<107>CHARAMIS (KJ0KQE, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
14Bumbová Ingrid (G2310)<103>LADY VOLTEIR (KJ0GTI, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
15Kalužíková Tereza (H3310)<115>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
16Bendová Michaela (H3073)<124>ANGEL V DRIENE (KJ0JIG, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
17Fabiánová Zuzana (H4385)<105>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
18Vachutka Ladislav (H2762)<125>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
19Milián Jindřich (H2169)<123>KLEOPATRA 2 (KJ0DD0, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
20Krhutová Kateřina (H2499)<100>HASKY Fitmin (KJ0DL1, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
21Polášková Nicol (H3538)<127>RIMPOTCHET HF CHOVTRANS (KJ0DLL, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
22Ludvík Jakub (H2930)<109>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
23Klár Milan (H1916)<104>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
24Šrotková Veronika (H3094)<120>NORMEN 4 (KJ0FN7, V)Jezdecký klub ATTILA Ostrava, z.s. (MH0203)
Skoky
09_ Skok st. S** - Cena Radegasta 2018 - Starostky Města Frenštát p. R.
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
29.07.2018 13:00

10