# |
Jezdec
|
Kůň
|
Subjekt
| |
---|
1
| Včeláková Adéla (B3513) | STRUWWELLIESE (KJ0M1Z, K) | Jezdecká stáj Bílichov (MA0255) | |
2
| Veselá Kamila (D1187) | ARABESQUE ELYETTE HR (KJ0ZK9, K) | Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154) | |
3
| Veselá Kamila (D1187) | LATINO HOLLY HR (KJ0Y2L, H) | Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154) | |
4
| Veselovská Kateřina (D0118) | HANDSOME 1 (KJ0UDE, V) | Sportovní stáj Veselovský (MB0506) | |
5
| Egrová Nikola (D1982) | ANDROMEDA 6 (KJ0SJQ, K) | JK Red Horse, z. s. (MD0275) | |
6
| Tajzichová Nikola (B2060) | CELESTINE (KJ0YZW, K) | Horse Academy (MA0047) | |
7
| Jílková Barbora (J0RQT) | RIGHTLY STAR (KJ0Y66, V) | JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190) | |
8
| Hrnková Alžběta (J0NW2) | GENESIS 14 (KJ0V5Y, K) | HORSE FLOWER z.s. (MK0090) | |
9
| Kotalík Matěj (C0863) | RULANDO P. (KJ0XOY, V) | Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131) | |
10
| Kotalík Matěj (C0863) | BLACK & WHITE P. (KJ0ZX1, V) | Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131) | |
11
| Krýslová Nela (J0Y35) | ŠIPKA II 1 (KJ0SVZ, K) | Jezdecký klub Plzeň (MD0058) | |
12
| Fenclová Vladislava (D0132) | MUCH TO TOUCH VDE (KJ1111, K) | Jezdecká stáj Egrensis (MK0042) | |
13
| Suchopárová Nikola (J0YHX) | DONDERSTEEN (KJ10OT, V) | Rost-invest s.r.o. (MK0094) | |
14
| Suchopárová Nikola (J0YHX) | RUMBA/ RUMBA TEREA (KJ0L1H, K) | Rost-invest s.r.o. (MK0094) | |
15
| Kohoutová Jana (D1280) | VANELLOPE (KJ0WNF, K) | Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232) | |
16
| Kohoutová Jana (D1280) | GALOSOFT PESETA (KJ0ZR9, K) | Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232) | |
17
| Doležalová Kristýna (G1984) | ROSŤA 1 (KJ0X2U, V) | Jezdecká společnost Tarpan (MA0185) | |
18
| Masár Dominik (J0MSI) | GUIMERO-M (KJ0W56, V) | AGROTRADE STABLES (MA0295) | |
19
| Tomaidesová Sandra (B1990) | QUITELANO (KJ0ZWP, H) | Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303) | |
20
| Padevětová Barbora (B0231) | KING H.B (KJ0YR5, V) | Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303) | |
21
| Smaha Luděk (D0541) | DUKE HTW Z (KJ1005, V) | Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109) | |
22
| Krupičková Jana (J0W6Y) | ILLUSION (KJ0WRW, V) | Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109) | |
23
| Krupičková Jana (J0W6Y) | HTADERMIE (KJ0T1N, V) | Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109) | |
24
| Krupičková Jana (J0W6Y) | EBERLINA (KJ0TCY, K) | Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109) | |
25
| Čížková Nicol (J0R97) | FAIRY 1 (KJ0RXJ, K) | Rescue and riders team (MC0307) | |
26
| Čížková Nicol (J0R97) | IASHA (KJ0Z57, K) | Rescue and riders team (MC0307) | |
27
| Čížková Nicol (J0R97) | MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H) | Rescue and riders team (MC0307) | |
28
| Polívková Anežka (J1088) | ELVÍRA 2 (KJ0LMK, K) | Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363) | |
29
| Polívková Anežka (J1088) | ZERO WASTE (KJ0106, V) | Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363) | |
30
| Halíková Andrea (B2628) | UNICORN (KJ0YKA, V) | Miloslav Halík-MHM (MB0332) | |
31
| Lorencová Karolína (A3054) | COOPER Z (KJ10FD, V) | Stáje Nechánice, z.s. (MB0533) | |
32
| Štiková Nina (D1370) | LITTLE LENNOX (KJ0YSU, V) | Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002) | |
33
| Simovski Dušan (V0583) | GAWERA JDM (KJ11KQ, K) | KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135) | |
34
| Štětina Jan (C0547) | LORENZO-S (KJ0Y1J, V) | Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072) | |
35
| Simovski Dušan (V0583) | GANTT (KJ0YHM, H) | KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135) | |
36
| Fraňková Sofie (A3050) | INSPIRATION (KJ10MF, V) | Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107) | |
37
| Rokůsková Tereza (J0XX2) | CONTERGEN (KJ0L6C, V) | Rescue and riders team (MC0307) | |
38
| Simandlová Nikola (J0VQR) | BALOUBINA 2 (KJ0YSW, K) | BS Equestrian Team z.s. (MA0329) | |
39
| Drábiková Kateřina (J0PUA) | LARGHETTO (KJ0YPM, V) | JK Záhořany (MB0344) | |
40
| Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599) | ICE FACE-KL (KJ0ZN7, K) | Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282) | |
41
| Kolbabová Tereza (A0380) | RAWAL HF (KJ0MM8, V) | Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188) | |
42
| Macková Klára (F4214) | CARDELA (KJ0M94, K) | SHOWPAL EQUITEAM (MF0249) | |
43
| Fürstová Karolína (A1551) | QUAPETA (KJ0UL2, K) | Top Teams (MB0475) | |
44
| Fürstová Karolína (A1551) | LECASSIN (KJ0Z62, V) | Top Teams (MB0475) | |
45
| Picková Adéla (J0ZBX) | MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V) | Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107) | |
46
| Francová Karolína (J0OOZ) | QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V) | SHOWPAL EQUITEAM (MF0249) | |
47
| Cherkasová Sofiya (J0QDI) | ELIOTT (KJ0VFE, V) | Jezdecká společnost Dvůr Krutěnice, z.s. (MD0183) | |
48
| Hnízdilová Eliška (C1342) | EASTERBOY (KJ0MBY, V) | JK Tandem (MC0163) | |
49
| Najmanová Laura (B3689) | RUTTERFLY VAN HET LELIEHOF (KJ0ZML, V) | JK Mariánovice, z.s. (MB0058) | |
50
| Najmanová Sofie (B3119) | MÖTLEY CRÜE (KJ10DC, V) | JK Mariánovice, z.s. (MB0058) | |
51
| Najmanová Sofie (B3119) | MALIBU BLUE M (KJ10D6, V) | JK Mariánovice, z.s. (MB0058) | |
52
| Tměj Jiří (F2911) | LEANDER LJ Z (KJ0Y2M, V) | Jumping Team For Pleasure (MA0256) | |
53
| Kostová Irena (D0252) | GUCCI KOSTA (KJ0SAX, V) | Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054) | |
54
| Aschenbrier Viktor (F0980) | CASTIO (KJ0WX0, V) | JK BON Equi Club Louny (ME0023) | |
55
| Hubáčková Kristýna (J0PWQ) | BREAK DANCE Orling (KJ0GYT, V) | JK BON Equi Club Louny (ME0023) | |
56
| Prošková Žaneta (A2086) | IRONDA (KJ0UR9, K) | Sportovní stáj Vondráček (MA0109) | |
57
| Sluková Lucie (B2900) | ER-KILL (KJ0GUN, V) | Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282) | |
58
| Kodadová Davida (J0ROU) | BILLY BARON Z (KJ00XI, V) | JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043) | |
59
| Kodadová Nikita (D1910) | AMARILLO-I (KJ0K57, V) | JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043) | |
60
| Kodadová Nikita (D1910) | HELIETA (KJ0X7Z, K) | JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043) | |
61
| Blažek Martin (B3122) | MONICA (KJ0T38, K) | Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376) | |
62
| Hrubá Kateřina (J0QDN) | KIARA (KJ10EG, K) | St.Hippolyt Team, z.s. (MD0286) | |
63
| Pokorná Hana (C0889) | KORTÉS (KJ0V3O, V) | JK Zemědělské služby Dynín (MC0225) | |
64
| Hrachová Kateřina (D1912) | CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K) | Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212) | |
65
| Kukačka Michal (B1611) | COLOMBO D (KJ0ZCV, V) | Stáj Mlýn Krsice - Kukačka (MC0325) | |
66
| Aschenbrennerová Melánie (J0ZOH) | FAIR LADY VLS (KJ0T4B, K) | Zelený dvůr s.r.o. (ME0289) | |
67
| Doležal Rudolf (F0382) | CENTO GOLD 1 (KJ0YBP, V) | Stáj Bohemia Sobětuš, z.s. (MF0483) | |
68
| Morávková Alžběta (A1146) | GUCCI 8 (KJ0ZVK, H) | Horse Point Sojovice z.s. (MA0332) | |
69
| Vitáková Anna (D1889) | ORVAL VAN DE LENTAKKER (KJ0WUZ, V) | Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072) | |
70
| Brát Martin (H2808) | ALPENROSE (KJ0Z1P, K) | Equihealth Equestrian Team (MB0575) | |
71
| Marunová Eliška (J0WM8) | LAFIORA (KJ0XWI, K) | Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310) | |
72
| Najmanová Laura (B3689) | FHORLA (KJ0MUG, V) | JK Mariánovice, z.s. (MB0058) | |
73
| Kozojedová Alena (C1540) | NESTEA (KJ0WH2, K) | JK Slupenec (MC0134) | |
74
| Finsterle Sára (F3983) | COOKIE CATCHER-F (KJ10AD, V) | RHS TEAM - z.s. (MF0349) | |
75
| Pokorná Žaneta (B3038) | APOLLO CERA DU MAILLET Z (KJ0ZW0, V) | Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411) | |
76
| Chadimová Klára (J0VRW) | CLAUDIE 6 (KJ0TLS, K) | Jezdecký klub Plzeň (MD0058) | |
77
| Příhoda Miloslav (F1976) | FERREOLUS INTERKONIX (KJ0MCW, V) | JK Všetice (MB0216) | |
78
| Burianová Anna (B3744) | KEY OF HOPE (KJ0Y86, V) | Economy studio s.r.o. (MB0504) | |
79
| Motygin Sergej (C0207) | MIROCCO (KJ0ZZ6, V) | JK Všetice (MB0216) | |
80
| Aschenbrier Viktor (F0980) | QUALITY-A (KJ0VGB, V) | JK BON Equi Club Louny (ME0023) | |
81
| Jílková Karolína (J0RQS) | BUGGYNA (KJ0S2H, K) | JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190) | |
82
| Smaha Luděk (D0541) | DIAMCON (KJ104B, V) | Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109) | |
83
| Kotalíková Daniela (H3482) | CINDERELLA 234 (KJ0YNI, K) | Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131) | |
84
| Malcová Alžběta (A0996) | LAFAYETTE DE LA POMME (KJ10PT, V) | Horse Academy (MA0047) | |
85
| Sušánková Jana (D1240) | CASCAVELLO-B (KJ0GSE, H) | Jezdecká společnost PENKO (MD0215) | |