Přihlásit se

Skoky
Channel Star Zduchovice
Oficiální závody (CSN) / 190906B1
06.09.2019 - 08.09.2019
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0283 - JO La-Boheme Zduchovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0528
Petra Mašková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0035
Antonín Klauz
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž ZM - 90cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.09.2019 8:00

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Palička Zdeněk (B0066)<17>FOREVER FORS WH (KJ0W91, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
2Matuška Petr-Jan (B2982)<38>GLENN NIKÉ (KJ0WZY, K)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
3Peták Jaroslav (D1928)<23>DIAMANT ZF (KJ0WQS, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4Zelená Kateřina (B2967)<22>NASCHWILLE (KJ0JJK, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
5Kraus Ondřej (B2225)<28>ERNY 2 (KJ0SW2, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
6Smolíková Barbora (J0VE9)<9>FORNIKA JANKA (KJ0JE5, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
7Lorencová Karolína (A3054)<25>BEN 8 (KJ0JRW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
8Vávrová Zdeňka (B2490)<29>ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
9Sieratovská Lenka (E1477)<32>CLIFF 1 (KJ0G69, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
10Půlpánová Adéla (B2630)<11>ANNA DE VIL Z (KJ0VJ7, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
11Koptová Tereza (E1798)<6>4 MOTION (KJ0WWF, V)Jezdecký spolek Cora (ME0281)
12Hájovský Ladislav (A0892)<1>NO NAME 4 (KJ0JL7, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
13Jarolímková Julie-Anna (C1597)<3>CREDITKA (KJ0T8H, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
14Palička Zdeněk (B0066)<18>ROOCKY SOHN WH (KJ0XET, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
15Kopecká Hana (H2066)<5>DARKLINE 'R' (KJ0WIY, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
16Novotná Andrea (A1728)<7>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
17Janečková Petra (J0PVE)<27>REMBRANDT 2 (KJ0JYY, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
18Doerrová Natálie (J0R6I)<2>ALICE AUX PAYS DES MERVEILLES (KJ0KGY, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19Nolč Tomáš (B3279)<36>CARMEN 32 (KJ0SS1, K)Stáj Bílý kámen (MB0153)
20Stará Michaela (B3614)<26>LEONARDO 7 (KJ0I7X, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
21Vanko Milan (A2071)<15>WICHER 1 (KJ0SEU, V)TH Equiclub (MA0220)
22Váňová Karolína (B3694)<13>CALVIN JUNG (KJ0V57, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
23Šmejkalová Diana (B2486)<30>RUSSEL CROWE (KJ0T68, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
24Stahlová Michaela (A1580)<8>CAMERON 3 (KJ0LHY, V)JK Záhořany (MB0344)
25Arnoldová Veronika (J0S7A)<21>CALORDA-T (KJ0LA4, K)JK Ústí nad Labem (ME0076)
26Nejeschlebová Diana (E1859)<31>PATRIOT 3 (KJ0CZG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
27Hledíková Erika (B1861)<20>GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Všetice (MB0216)
28Půlpánová Adéla (B2630)<10>JAWEL TETTIE H (KJ0XIO, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
29Chloupková Barbora (A1744)<4>ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
30Poláková Anna (J0WBQ)<14>FARAWAY (KJ0FFR, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
31Würzová Eva (B3828)<33>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
32Vratná Vanessa (J0Z4K)<12>BYOUX (KJ0TW9, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
33Palička Zdeněk (B0066)<16>COOPER 4 (KJ0VUD, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
34Matuška Petr-Jan (B2982)<37>GLEN FORD (KJ0K93, H)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
35Lappyová Klára (J0XKE)<172>PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
36Horký Václav (C0688)<19>CESSARIO (KJ0WP3, H)JK Tandem (MC0163)
37Gratzelová Dana (E2084)<41>GIDEON 3 (KJ0TTX, V)TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou, spolek (ME0019)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.09.2019

54
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Gratzelová Dana (E2084)<41>GIDEON 3 (KJ0TTX, V)TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou, spolek (ME0019)
2Nejeschlebová Diana (E1859)<31>PATRIOT 3 (KJ0CZG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
3Procházková Tereza (A1882)<67>CHIRIDOR (KJ0XPD, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
4Doerrová Natálie (J0R6I)<2>ALICE AUX PAYS DES MERVEILLES (KJ0KGY, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5Poláková Anna (J0WBQ)<14>FARAWAY (KJ0FFR, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Würzová Eva (B3828)<33>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
7Prušáková Karolína (B3766)<43>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8Sieratovská Lenka (E1477)<32>CLIFF 1 (KJ0G69, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
9Novotná Sharon (D1710)<52>DOMINIKA-SVRŽNO (KJ0FQ7, K)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
10Tesaříková Eva (A1193)<56>VIVALDI Z (KJ0TLG, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
11Půlpánová Adéla (B2630)<11>ANNA DE VIL Z (KJ0VJ7, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
12Janoušková Valerie (J0N4A)<48>DELLI 1 (KJ0GPZ, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
13Horký Václav (C0688)<19>CESSARIO (KJ0WP3, H)JK Tandem (MC0163)
14Koptová Tereza (E1798)<6>4 MOTION (KJ0WWF, V)Jezdecký spolek Cora (ME0281)
15Peták Jaroslav (D1928)<53>COOL AIR LB (KJ0VH8, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
16Humeni Vanesa (A2203)<63>JETTA (KJ0CPD, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
17Vaňkátová Nicol (B3732)<61>ARAM 2 (KJ0LC2, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
18Stará Michaela (B3614)<26>LEONARDO 7 (KJ0I7X, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
19Vávrová Zdeňka (B2490)<29>ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
20Novotná Andrea (A1728)<7>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
21Nolč Tomáš (B3279)<36>CARMEN 32 (KJ0SS1, K)Stáj Bílý kámen (MB0153)
22Jílková Petra (D1472)<54>QUE-SERA (KJ0K14, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
23Váňová Karolína (B3694)<13>CALVIN JUNG (KJ0V57, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
24Kraus Ondřej (B2225)<28>ERNY 2 (KJ0SW2, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
25Šmejkalová Diana (B2486)<30>RUSSEL CROWE (KJ0T68, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
26Stahlová Michaela (A1580)<8>CAMERON 3 (KJ0LHY, V)JK Záhořany (MB0344)
27Jarolímková Julie-Anna (C1597)<3>CREDITKA (KJ0T8H, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
28Arnoldová Veronika (J0S7A)<21>CALORDA-T (KJ0LA4, K)JK Ústí nad Labem (ME0076)
29Oehmová Karolína (E2014)<62>CHACCO 1 (KJ0VWU, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
30Hledíková Erika (B1861)<20>GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Všetice (MB0216)
31Palička Zdeněk (B0066)<16>COOPER 4 (KJ0VUD, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
32Kupková Lucie (C1489)<46>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
33Břízová Patricia (B3430)<68>CAP ARCONA (KJ0UBA, H)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
34Patková Alžběta (B2578)<70>QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
35Janečková Petra (J0PVE)<27>REMBRANDT 2 (KJ0JYY, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
36Zelená Kateřina (B2967)<51>LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
37Brutovská Denisa (G1944)<50>KENNTUKY (KJ0LY3, V)JK Všetice (MB0216)
38Nejeschlebová Diana (E1859)<59>RINALDO 1 (KJ0IPU, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
39Procházková Tereza (A1882)<66>GAVORA BONO (KJ0JAS, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
40Doerrová Natálie (J0R6I)<39>BILBERRY (KJ0EZ1, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
41Janoušková Valerie (J0N4A)<49>CAROSSELO (KJ0IUN, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
42Sieratovská Lenka (E1477)<60>ROMEO 21 (KJ0TOH, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
43Sovová Rozálie (J0URR)<42>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
44Prušáková Karolína (B3766)<44>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
45Poláková Anna (J0WBQ)<45>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
46Ottlová Kristýna (J0PLR)<65>CHRISTA 1 (KJ0I7R, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
47Novotný Jakub (B1699)<57>ALTER EGO (KJ0UP3, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
48Vratná Vanessa (J0Z4K)<12>BYOUX (KJ0TW9, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
49Chloupková Barbora (A1744)<4>ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
50Půlpánová Adéla (B2630)<10>JAWEL TETTIE H (KJ0XIO, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
51Horký Václav (C0688)<47>COLTENDER (KJ0W1L, H)JK Tandem (MC0163)
52Lappyová Klára (J0XKE)<172>PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
53Pulchartová Klára (C1621)<84>KARINA 11 (KJ0EZR, K)JK Slapy (MC0247)
54Palička Zdeněk (B0066)<85>COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.09.2019

55
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.09.2019 10:29:04
#JezdecKůňSubjekt
1Gratzelová Dana (E2084)<41>GIDEON 3 (KJ0TTX, V)TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou, spolek (ME0019)
2Nejeschlebová Diana (E1859)<31>PATRIOT 3 (KJ0CZG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
3Procházková Tereza (A1882)<67>CHIRIDOR (KJ0XPD, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
4Doerrová Natálie (J0R6I)<2>ALICE AUX PAYS DES MERVEILLES (KJ0KGY, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5Poláková Anna (J0WBQ)<14>FARAWAY (KJ0FFR, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Würzová Eva (B3828)<33>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
7Prušáková Karolína (B3766)<43>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8Sieratovská Lenka (E1477)<32>CLIFF 1 (KJ0G69, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
9Novotná Sharon (D1710)<52>DOMINIKA-SVRŽNO (KJ0FQ7, K)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
10Tesaříková Eva (A1193)<56>VIVALDI Z (KJ0TLG, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
11Půlpánová Adéla (B2630)<11>ANNA DE VIL Z (KJ0VJ7, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
12Janoušková Valerie (J0N4A)<48>DELLI 1 (KJ0GPZ, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
13Horký Václav (C0688)<19>CESSARIO (KJ0WP3, H)JK Tandem (MC0163)
14Koptová Tereza (E1798)<6>4 MOTION (KJ0WWF, V)Jezdecký spolek Cora (ME0281)
15Peták Jaroslav (D1928)<53>COOL AIR LB (KJ0VH8, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
16Humeni Vanesa (A2203)<63>JETTA (KJ0CPD, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
17Vaňkátová Nicol (B3732)<61>ARAM 2 (KJ0LC2, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
18Stará Michaela (B3614)<26>LEONARDO 7 (KJ0I7X, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
19Vávrová Zdeňka (B2490)<29>ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
20Novotná Andrea (A1728)<7>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
21Nolč Tomáš (B3279)<36>CARMEN 32 (KJ0SS1, K)Stáj Bílý kámen (MB0153)
22Jílková Petra (D1472)<54>QUE-SERA (KJ0K14, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
23Váňová Karolína (B3694)<13>CALVIN JUNG (KJ0V57, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
24Kraus Ondřej (B2225)<28>ERNY 2 (KJ0SW2, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
25Šmejkalová Diana (B2486)<30>RUSSEL CROWE (KJ0T68, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
26Stahlová Michaela (A1580)<8>CAMERON 3 (KJ0LHY, V)JK Záhořany (MB0344)
27Jarolímková Julie-Anna (C1597)<3>CREDITKA (KJ0T8H, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
28Arnoldová Veronika (J0S7A)<21>CALORDA-T (KJ0LA4, K)JK Ústí nad Labem (ME0076)
29Oehmová Karolína (E2014)<62>CHACCO 1 (KJ0VWU, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
30Hledíková Erika (B1861)<20>GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Všetice (MB0216)
31Palička Zdeněk (B0066)<16>COOPER 4 (KJ0VUD, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
32Kupková Lucie (C1489)<46>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
33Břízová Patricia (B3430)<68>CAP ARCONA (KJ0UBA, H)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
34Patková Alžběta (B2578)<70>QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
35Janečková Petra (J0PVE)<27>REMBRANDT 2 (KJ0JYY, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
36Zelená Kateřina (B2967)<51>LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
37Brutovská Denisa (G1944)<50>KENNTUKY (KJ0LY3, V)JK Všetice (MB0216)
38Nejeschlebová Diana (E1859)<59>RINALDO 1 (KJ0IPU, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
39Procházková Tereza (A1882)<66>GAVORA BONO (KJ0JAS, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
40Doerrová Natálie (J0R6I)<39>BILBERRY (KJ0EZ1, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
41Janoušková Valerie (J0N4A)<49>CAROSSELO (KJ0IUN, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
42Kopecká Hana (H2066)<5>DARKLINE 'R' (KJ0WIY, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
42Sieratovská Lenka (E1477)<60>ROMEO 21 (KJ0TOH, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
43Sovová Rozálie (J0URR)<42>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
44Prušáková Karolína (B3766)<44>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
45Poláková Anna (J0WBQ)<45>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
46Ottlová Kristýna (J0PLR)<65>CHRISTA 1 (KJ0I7R, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
47Novotný Jakub (B1699)<57>ALTER EGO (KJ0UP3, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
48Vratná Vanessa (J0Z4K)<12>BYOUX (KJ0TW9, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
49Chloupková Barbora (A1744)<4>ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
50Půlpánová Adéla (B2630)<10>JAWEL TETTIE H (KJ0XIO, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
51Horký Václav (C0688)<47>COLTENDER (KJ0W1L, H)JK Tandem (MC0163)
52Lappyová Klára (J0XKE)<172>PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
53Pulchartová Klára (C1621)<84>KARINA 11 (KJ0EZR, K)JK Slapy (MC0247)
54Palička Zdeněk (B0066)<85>COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2019

59
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.09.2019 13:13:41
#JezdecKůňSubjekt
1Lorencová Karolína (A3054)<25>BEN 8 (KJ0JRW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
2Palička Zdeněk (B0066)<86>COMCOLA WH (KJ0XEU, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
3Novotný Jakub (B1699)<57>ALTER EGO (KJ0UP3, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
4Pulchartová Klára (C1621)<84>KARINA 11 (KJ0EZR, K)JK Slapy (MC0247)
5Horký Václav (C0688)<47>COLTENDER (KJ0W1L, H)JK Tandem (MC0163)
6Prušáková Karolína (B3766)<44>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7Mestenhauserová Kateřina (B1832)<328>DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8Sovová Rozálie (J0URR)<42>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Baumgartner Daniel (B2367)<107>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
10Bothin Elisa-maria (Z99VM)<326>CENTAUER (KZ059E, X)Německo (MZ0069)
11Košťálová Jana (E2031)<72>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
12Peták Jaroslav (D1928)<92>DIAVOLT (KJ0VRA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
13Janoušková Valerie (J0N4A)<49>CAROSSELO (KJ0IUN, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
14Procházková Tereza (A1882)<66>GAVORA BONO (KJ0JAS, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
15Humeni Vanesa (A2203)<63>JETTA (KJ0CPD, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
16Jindra Jaroslav (H0373)<80>KARELIA NORTH (KJ0XJ4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
17Břízová Patricia (B3430)<104>AUTONOM (KJ0D08, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
18Doerrová Natálie (J0R6I)<39>BILBERRY (KJ0EZ1, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19Novotný Jakub (B1699)<105>OLÍNEK (KJ0JKB, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
20Richterová Helena (B2407)<76>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
21Košťálová Lenka (E2032)<71>CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
22Žlábek Filip (C0616)<103>FANTASTISCHE (KJ0XF0, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
23Poláková Anna (J0WBQ)<45>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
24Abtová Anna (A2258)<79>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25Vaňkátová Nicol (B3732)<61>ARAM 2 (KJ0LC2, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
26Ečerová Nikola (A1274)<323>GRACIA (KJ0WIN, K)Horse Academy (MA0047)
27Palička Zdeněk (B0066)<87>ELEN SOHN WH (KJ0W93, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
28Flégrová Hana (B1794)<81>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
29Kraus Ondřej (B2225)<99>MAX 8 (KJ0GEA, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
30Chadimová Klára (J0VRW)<93>CLAUDIE 6 (KJ0TLS, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
31Zupančič Eva (A2273)<95>BRUNO WAY (KJ0X4A, V)Eventing Team (MA0227)
32Oehmová Karolína (E2014)<62>CHACCO 1 (KJ0VWU, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
33Ottlová Kristýna (J0PLR)<65>CHRISTA 1 (KJ0I7R, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
34Melmerová Lucie (A1902)<77>I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
35Bohumská Tereza (J0T8C)<100>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
36Kupková Lucie (C1489)<46>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
37Novotná Sharon (D1710)<52>DOMINIKA-SVRŽNO (KJ0FQ7, K)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
38Jílková Petra (D1472)<54>QUE-SERA (KJ0K14, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
39Dvoranová Adéla (B3779)<96>BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
40Brutovská Denisa (G1944)<50>KENNTUKY (KJ0LY3, V)JK Všetice (MB0216)
41Kahlenová Aneta (B3791)<89>BAGHERA (KJ0XGB, V)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
42Kurucová Tereza (B3324)<82>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
43Tesaříková Eva (A1193)<56>VIVALDI Z (KJ0TLG, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
44Pulchartová Klára (C1621)<83>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
45Horký Václav (C0688)<88>CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
46Baumgartner Daniel (B2367)<106>CABRITO (KJ00YK, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
47Bothin Elisa-maria (Z99VM)<327>ET TRIPLE B (KZ059B, X)Německo (MZ0069)
48Mestenhauserová Kateřina (B1832)<97>DIA 425 (KJ0SGD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
49Sovová Rozálie (J0URR)<78>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
50Prušáková Karolína (B3766)<43>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
51Vegrichtová Denisa (B3071)<94>HOLD ON HARRY (KJ0X4K, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
52Filipová Jitka (A1832)<90>EMPIRE 2 (KJ0N07, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
53Košťálová Jana (E2031)<73>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
54Peták Jaroslav (D1928)<91>BELMONDO 3 (KJ0XFB, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
55Janoušková Valerie (J0N4A)<48>DELLI 1 (KJ0GPZ, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
56Žlábek Filip (C0616)<67>CHIRIDOR (KJ0XPD, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
57Vanko Milan (A2071)<116>LA FRANCE Z (KJ0TQZ, V)TH Equiclub (MA0220)
58Nejeschlebová Diana (E1859)<59>RINALDO 1 (KJ0IPU, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
59Sieratovská Lenka (E1477)<60>ROMEO 21 (KJ0TOH, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2019

59
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Lorencová Karolína (A3054)<25>BEN 8 (KJ0JRW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
2Palička Zdeněk (B0066)<86>COMCOLA WH (KJ0XEU, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
3Novotný Jakub (B1699)<57>ALTER EGO (KJ0UP3, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
4Pulchartová Klára (C1621)<84>KARINA 11 (KJ0EZR, K)JK Slapy (MC0247)
5Horký Václav (C0688)<47>COLTENDER (KJ0W1L, H)JK Tandem (MC0163)
6Prušáková Karolína (B3766)<44>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7Mestenhauserová Kateřina (B1832)<328>DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8Sovová Rozálie (J0URR)<42>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Baumgartner Daniel (B2367)<107>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
10Bothin Elisa-maria (Z99VM)<326>CENTAUER (KZ059E, X)Německo (MZ0069)
11Košťálová Jana (E2031)<72>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
12Peták Jaroslav (D1928)<92>DIAVOLT (KJ0VRA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
13Janoušková Valerie (J0N4A)<49>CAROSSELO (KJ0IUN, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
14Procházková Tereza (A1882)<66>GAVORA BONO (KJ0JAS, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
15Humeni Vanesa (A2203)<63>JETTA (KJ0CPD, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
16Jindra Jaroslav (H0373)<80>KARELIA NORTH (KJ0XJ4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
17Břízová Patricia (B3430)<104>AUTONOM (KJ0D08, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
18Doerrová Natálie (J0R6I)<39>BILBERRY (KJ0EZ1, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19Novotný Jakub (B1699)<105>OLÍNEK (KJ0JKB, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
20Richterová Helena (B2407)<76>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
21Košťálová Lenka (E2032)<71>CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
22Žlábek Filip (C0616)<103>FANTASTISCHE (KJ0XF0, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
23Poláková Anna (J0WBQ)<45>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
24Abtová Anna (A2258)<79>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25Vaňkátová Nicol (B3732)<61>ARAM 2 (KJ0LC2, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
26Ečerová Nikola (A1274)<323>GRACIA (KJ0WIN, K)Horse Academy (MA0047)
27Palička Zdeněk (B0066)<87>ELEN SOHN WH (KJ0W93, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
28Flégrová Hana (B1794)<81>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
29Kraus Ondřej (B2225)<99>MAX 8 (KJ0GEA, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
30Chadimová Klára (J0VRW)<93>CLAUDIE 6 (KJ0TLS, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
31Zupančič Eva (A2273)<95>BRUNO WAY (KJ0X4A, V)Eventing Team (MA0227)
32Oehmová Karolína (E2014)<62>CHACCO 1 (KJ0VWU, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
33Ottlová Kristýna (J0PLR)<65>CHRISTA 1 (KJ0I7R, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
34Melmerová Lucie (A1902)<77>I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
35Bohumská Tereza (J0T8C)<100>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
36Kupková Lucie (C1489)<46>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
37Novotná Sharon (D1710)<52>DOMINIKA-SVRŽNO (KJ0FQ7, K)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
38Jílková Petra (D1472)<54>QUE-SERA (KJ0K14, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
39Dvoranová Adéla (B3779)<96>BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
40Brutovská Denisa (G1944)<50>KENNTUKY (KJ0LY3, V)JK Všetice (MB0216)
41Kahlenová Aneta (B3791)<89>BAGHERA (KJ0XGB, V)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
42Kurucová Tereza (B3324)<82>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
43Tesaříková Eva (A1193)<56>VIVALDI Z (KJ0TLG, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
44Pulchartová Klára (C1621)<83>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
45Horký Václav (C0688)<88>CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
46Baumgartner Daniel (B2367)<106>CABRITO (KJ00YK, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
47Bothin Elisa-maria (Z99VM)<327>ET TRIPLE B (KZ059B, X)Německo (MZ0069)
48Mestenhauserová Kateřina (B1832)<97>DIA 425 (KJ0SGD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
49Sovová Rozálie (J0URR)<78>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
50Prušáková Karolína (B3766)<43>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
51Vegrichtová Denisa (B3071)<94>HOLD ON HARRY (KJ0X4K, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
52Filipová Jitka (A1832)<90>EMPIRE 2 (KJ0N07, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
53Košťálová Jana (E2031)<73>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
54Peták Jaroslav (D1928)<91>BELMONDO 3 (KJ0XFB, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
55Janoušková Valerie (J0N4A)<48>DELLI 1 (KJ0GPZ, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
56Žlábek Filip (C0616)<67>CHIRIDOR (KJ0XPD, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
57Vanko Milan (A2071)<116>LA FRANCE Z (KJ0TQZ, V)TH Equiclub (MA0220)
58Nejeschlebová Diana (E1859)<59>RINALDO 1 (KJ0IPU, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
59Sieratovská Lenka (E1477)<60>ROMEO 21 (KJ0TOH, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
Skoky
04_ Skoková soutěž L* - 115cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2019

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.09.2019 14:07:32
#JezdecKůňSubjekt
1Košťálová Lenka (E2032)<71>CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
2Táboříková Jana (C1038)<113>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Falea (MC0185)
3Peták Jaroslav (D1928)<118>GOSSE (KJ0XR6, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4Lánský Josef (B2511)<121>CASSABLANCA (KJ0KYS, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5Drtilová Kristýna (D1891)<109>CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
6Mestenhauserová Kateřina (B1832)<122>TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7Bothin Elisa-maria (Z99VM)<324>GLADDYS 32 (KZ05HI, X)Německo (MZ0069)
8Kupková Lucie (C1489)<117>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
9Miková Markéta (B3289)<112>TURBO 3 (KJ0KVV, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Vegrichtová Denisa (B3071)<94>HOLD ON HARRY (KJ0X4K, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
11Baumgartner Daniel (B2367)<124>COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
12Horký Václav (C0688)<88>CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
13Chadimová Klára (J0VRW)<93>CLAUDIE 6 (KJ0TLS, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
14Melmerová Lucie (A1902)<77>I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
15Vanko Milan (A2071)<116>LA FRANCE Z (KJ0TQZ, V)TH Equiclub (MA0220)
16Žlábek Filip (C0616)<103>FANTASTISCHE (KJ0XF0, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
17Táboříková Jana (C1038)<114>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
18Filipová Jitka (A1832)<90>EMPIRE 2 (KJ0N07, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
19Richterová Helena (B2407)<76>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
20Kraus Ondřej (B2225)<99>MAX 8 (KJ0GEA, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
21Kurucová Tereza (B3324)<82>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
22Sovová Rozálie (J0URR)<78>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
23Flégrová Hana (B1794)<81>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
24Košťálová Lenka (E2032)<108>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
25Kahlenová Aneta (B3791)<89>BAGHERA (KJ0XGB, V)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
26Zupančič Eva (A2273)<95>BRUNO WAY (KJ0X4A, V)Eventing Team (MA0227)
27Drtilová Kristýna (D1891)<110>CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
28Baumgartner Daniel (B2367)<107>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
29Bothin Elisa-maria (Z99VM)<325>CORDIO B (KZ05HK, X)Německo (MZ0069)
30Lánský Josef (B2511)<120>LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
31Peták Jaroslav (D1928)<119>COMMODOR (KJ0FM2, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32Miková Markéta (B3289)<111>PAPAYA 1 (KJ0GR9, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
33Mestenhauserová Kateřina (B1832)<123>QUERISTA (KJ0W0D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
34Táboříková Jana (C1038)<115>KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
35Košťálová Jana (E2031)<73>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
Skoky
04_ Skoková soutěž L* - 115cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2019

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Košťálová Lenka (E2032)<71>CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
2Táboříková Jana (C1038)<113>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Falea (MC0185)
3Peták Jaroslav (D1928)<118>GOSSE (KJ0XR6, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4Lánský Josef (B2511)<121>CASSABLANCA (KJ0KYS, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5Drtilová Kristýna (D1891)<109>CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
6Mestenhauserová Kateřina (B1832)<122>TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7Bothin Elisa-maria (Z99VM)<324>GLADDYS 32 (KZ05HI, X)Německo (MZ0069)
8Kupková Lucie (C1489)<117>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
9Miková Markéta (B3289)<112>TURBO 3 (KJ0KVV, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Vegrichtová Denisa (B3071)<94>HOLD ON HARRY (KJ0X4K, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
11Baumgartner Daniel (B2367)<124>COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
12Horký Václav (C0688)<88>CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
13Chadimová Klára (J0VRW)<93>CLAUDIE 6 (KJ0TLS, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
14Melmerová Lucie (A1902)<77>I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
15Vanko Milan (A2071)<116>LA FRANCE Z (KJ0TQZ, V)TH Equiclub (MA0220)
16Žlábek Filip (C0616)<103>FANTASTISCHE (KJ0XF0, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
17Táboříková Jana (C1038)<114>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
18Filipová Jitka (A1832)<90>EMPIRE 2 (KJ0N07, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
19Richterová Helena (B2407)<76>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
20Kraus Ondřej (B2225)<99>MAX 8 (KJ0GEA, V)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
21Kurucová Tereza (B3324)<82>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
22Sovová Rozálie (J0URR)<78>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
23Flégrová Hana (B1794)<81>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
24Košťálová Lenka (E2032)<108>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
25Kahlenová Aneta (B3791)<89>BAGHERA (KJ0XGB, V)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
26Zupančič Eva (A2273)<95>BRUNO WAY (KJ0X4A, V)Eventing Team (MA0227)
27Drtilová Kristýna (D1891)<110>CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
28Baumgartner Daniel (B2367)<107>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
29Bothin Elisa-maria (Z99VM)<325>CORDIO B (KZ05HK, X)Německo (MZ0069)
30Lánský Josef (B2511)<120>LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
31Peták Jaroslav (D1928)<119>COMMODOR (KJ0FM2, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32Miková Markéta (B3289)<111>PAPAYA 1 (KJ0GR9, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
33Mestenhauserová Kateřina (B1832)<123>QUERISTA (KJ0W0D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
34Táboříková Jana (C1038)<115>KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
35Košťálová Jana (E2031)<73>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
Skoky
05_ Skoková soutěž pony handicap - ZLP
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.09.2019 15:00

12
Skoky
06_ Skoková soutěž pony handicap - LP**
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2019

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Budilová Žaneta (J0XZY)<133>BÁRA 20 (KJ0UQU, K)Asined-b z.s. (MD0236)
2Hakrová Adriana (J0OQL)<142>SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
3Veverková Kristýna (F4410)<139>BEAUTY 9 (KJ0V4Q, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Prošková Žaneta (A2086)<138>JAKUCJA (KJ00U5, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
5Růžičková Kateřina (A2184)<144>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6Gutová Kristýna (J0WA0)<141>KARIN 692 (KJ0VC4, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7Rosolová Julie (B3648)<126>PASJA (KJ0T1U, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
8Veverková Kristýna (F4410)<155>TOBY 2 (KJ0GCV, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Zeman ml. Jan (J0YA5)<129>BAM 2 (KJ0L5P, V)Stáj Zeman (MD0263)
10Wiesnerová Laura (J0RNI)<143>VIKI 3 (KJ0BQS, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Arnoldová Veronika (J0S7A)<132>JOKER VAN HET ROZENDAEL HOF (KJ0X1N, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
12Sovová Rozálie (J0URR)<140>ANABELA 2 (KJ0UZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13Matrasová Zuzana (J0UW1)<135>JENNIFER 2 (KJ0F19, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
14Mašková Štěpánka (J0VR3)<146>MUCKRIM EACHAN (KJ0TQT, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
15Dajbychova Sarah (J0VQJ)<147>TOP DEJA VUE (KJ0E2B, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
16Růžičková Kateřina (A2184)<145>THINK ABOUT VICTOR (KJ0UZD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17Prošková Žaneta (A2086)<125>KAVELLO P (KJ0VN8, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
Skoky
06_ Skoková soutěž pony handicap - LP**
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2019

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.09.2019 15:35:00
#JezdecKůňSubjekt
1Budilová Žaneta (J0XZY)<133>BÁRA 20 (KJ0UQU, K)Asined-b z.s. (MD0236)
2Hakrová Adriana (J0OQL)<142>SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
3Veverková Kristýna (F4410)<139>BEAUTY 9 (KJ0V4Q, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Prošková Žaneta (A2086)<138>JAKUCJA (KJ00U5, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
5Růžičková Kateřina (A2184)<144>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6Gutová Kristýna (J0WA0)<141>KARIN 692 (KJ0VC4, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7Rosolová Julie (B3648)<126>PASJA (KJ0T1U, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
8Veverková Kristýna (F4410)<155>TOBY 2 (KJ0GCV, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Zeman ml. Jan (J0YA5)<129>BAM 2 (KJ0L5P, V)Stáj Zeman (MD0263)
10Wiesnerová Laura (J0RNI)<143>VIKI 3 (KJ0BQS, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Arnoldová Veronika (J0S7A)<132>JOKER VAN HET ROZENDAEL HOF (KJ0X1N, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
12Sovová Rozálie (J0URR)<140>ANABELA 2 (KJ0UZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13Matrasová Zuzana (J0UW1)<135>JENNIFER 2 (KJ0F19, K)JK Dick Lipí, z.s. (MB0203)
14Mašková Štěpánka (J0VR3)<146>MUCKRIM EACHAN (KJ0TQT, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
15Dajbychova Sarah (J0VQJ)<147>TOP DEJA VUE (KJ0E2B, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
16Růžičková Kateřina (A2184)<145>THINK ABOUT VICTOR (KJ0UZD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17Prošková Žaneta (A2086)<125>KAVELLO P (KJ0VN8, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
Skoky
07_ Skoková soutěž pony handicap - SP**
Pony SP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2019

13
Skoky
08_ Skoková soutěž pony handicap - STP**
Pony STP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2019

4
Skoky
09_ Skoková soutěž pony handicap - ZLP
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
07.09.2019 8:00

4
Skoky
09_ Skoková soutěž pony handicap - ZLP
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
07.09.2019 8:00

4
Skoky
10_ Skoková soutěž pony handicap - LP**
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.09.2019

12
Skoky
11_ Skoková soutěž pony handicap - SP**
Pony SP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.09.2019

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Veverková Kristýna (F4410)<139>BEAUTY 9 (KJ0V4Q, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
2Růžičková Kateřina (A2184)<144>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3Prošková Žaneta (A2086)<138>JAKUCJA (KJ00U5, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
4Abtová Anna (A2258)<161>LUCKY 31 (KJ0MWP, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Wiesnerová Laura (J0RNI)<150>SWEET HEART (KJ0M9V, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Gutová Kristýna (J0WA0)<141>KARIN 692 (KJ0VC4, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7Dvoranová Adéla (B3779)<164>KENDY 3 (KJ0F3C, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
8Veverková Kristýna (F4410)<155>TOBY 2 (KJ0GCV, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Dvořáková Sára (B3518)<162>FLY SKY (KJ010G, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
10Bubáková Kateřina (J0VYN)<153>IDA FLORIMA (KJ0J4K, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
11Sovová Rozálie (J0URR)<140>ANABELA 2 (KJ0UZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Abtová Anna (A2258)<149>NANTANO B.B. (KJ0TEI, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13Mlčochová Karolína (J0VQF)<165>KASHMIR VAN ORCHID'S (KJ0X4E, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
14Kozojedová Alena (C1540)<163>ANDY 11 (KJ0SZS, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
15Táboříková Jana (C1038)<148>PINKY PAY 1 (KJ0W4S, K)JK Falea (MC0185)
16Růžičková Kateřina (A2184)<154>DON PIRO (KJ0NGW, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17Bubáková Kateřina (J0VYN)<331>QUINTEN 1 (KJ00YM, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
18Mašková Štěpánka (J0VR3)<146>MUCKRIM EACHAN (KJ0TQT, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
19Dajbychova Sarah (J0VQJ)<147>TOP DEJA VUE (KJ0E2B, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
20Prošková Žaneta (A2086)<125>KAVELLO P (KJ0VN8, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
Skoky
12_ Skoková soutěž pony handicap - STP**
Pony STP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.09.2019

9
Skoky
13_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
07.09.2019 10:30

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Palička Zdeněk (B0066)<85>COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
2Pařenica Josef (A0187)<190>JUMBO JUMP (KJ0XMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
3Bendová Veronika (J0XS0)<179>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Koptová Tereza (E1798)<6>4 MOTION (KJ0WWF, V)Jezdecký spolek Cora (ME0281)
5Hermannová Alžběta (B3242)<174>POLLY 4 (KJ0JFA, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
6Pěknicová Šarlota (C1664)<168>QUENTIN 6 (KJ0G9E, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
7Bozděchová Simona (E1592)<170>ARNIKA 11 (KJ0DL3, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
8Šimečková Zuzana (D1846)<185>ANDROMEDA 6 (KJ0SJQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
9Veverková Kristýna (F4410)<113>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
10Kozojedová Alena (C1540)<176>NESTEA (KJ0WH2, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
11Vavříková Nikola (B3608)<173>ROBI 645 (KJ0WS8, H)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
12Sosnovcová Barbora (B1873)<171>VENDA 1 (KJ0EJN, V)Eventing Team (MA0227)
13Palička Zdeněk (B0066)<16>COOPER 4 (KJ0VUD, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
14Pavelková Barbora (B2783)<175>ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
15Vantroba Michal (B2094)<321>VDM PANDUR (KJ0V95, H)JK Vidovice (MB0163)
16Bechná Dominika (J0XSG)<183>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Peták Jaroslav (D1928)<23>DIAMANT ZF (KJ0WQS, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
18Gratzelová Dana (E2084)<41>GIDEON 3 (KJ0TTX, V)TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou, spolek (ME0019)
19Navrátilová Anežka (B3212)<207>LUCKY WING (KJ0FS0, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
20Mlčochová Karolína (J0VQF)<97>DIA 425 (KJ0SGD, K)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
21Poláková Anna (J0WBQ)<14>FARAWAY (KJ0FFR, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
22Würzová Eva (B3828)<33>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
23Gabryšová Petra (B3028)<189>BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
24Nolč Tomáš (B3279)<36>CARMEN 32 (KJ0SS1, K)Stáj Bílý kámen (MB0153)
25Dohnal Petr (G0176)<184>CARTIMO-R (KJ0WXR, H)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
26Kudrnová Věra (A1599)<169>LIRA 3 (KJ0FE0, K)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
27Rezáková Kateřina (A2162)<167>PICOLLO 2 (KJ0W8J, H)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
28Nygrýnová Tereza (A3062)<186>COLIBRI (KJ0IUB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
29Bahbouhová Johanka (J0PPV)<166>VALLY JAZZ (KJ0L2B, K)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
30Vančura Petr (B0680)<178>KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
31Vantroba Michal (B2094)<322>VDM ANDORRA (KJ0V94, K)JK Vidovice (MB0163)
32Bendová Veronika (J0XS0)<180>C'EST L'AMOUR 2 (KJ0WQX, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33Palička Zdeněk (B0066)<18>ROOCKY SOHN WH (KJ0XET, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
34Pařenica Josef (A0187)<192>ARISING STAR (KJ0XN1, K)AUDIT SULICE (MA0124)
35Novák Jan (A1312)<182>PAINTED BLUE-T (KJ0W5A, H)JK Tarpan (MA0065)
Skoky
14_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.09.2019

62
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.09.2019 13:23:04
#JezdecKůňSubjekt
1Vančura Petr (B0680)<178>KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2Šimečková Zuzana (D1846)<185>ANDROMEDA 6 (KJ0SJQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
3Pulchartová Klára (C1621)<83>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
4Vantroba Michal (B2094)<322>VDM ANDORRA (KJ0V94, K)JK Vidovice (MB0163)
5Bendová Veronika (J0XS0)<180>C'EST L'AMOUR 2 (KJ0WQX, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
6Švecová Irena (B3041)<205>LORNA (KJ0BX0, K)JK Záhořany (MB0344)
7Palička Zdeněk (B0066)<86>COMCOLA WH (KJ0XEU, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
8Mrázková Beata (J0P5T)<196>GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
9Dohnal Petr (G0176)<184>CARTIMO-R (KJ0WXR, H)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
10Bubáková Kateřina (J0VYN)<101>CLASSIC CAN DO B (KJ0TLL, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
11Prušáková Karolína (B3766)<44>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Peták Jaroslav (D1928)<91>BELMONDO 3 (KJ0XFB, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
13Helebrantová Anna (A1963)<213>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
14Dvořáková Sára (B3518)<202>OSADKOWSKI BORODIN (KJ0WI1, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
15Gabryšová Petra (B3028)<189>BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
16Bechná Dominika (J0XSG)<183>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Kudrnová Věra (A1599)<169>LIRA 3 (KJ0FE0, K)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
18Nygrýnová Tereza (A3062)<186>COLIBRI (KJ0IUB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Rezáková Kateřina (A2162)<167>PICOLLO 2 (KJ0W8J, H)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
20Navrátilová Anežka (B3212)<207>LUCKY WING (KJ0FS0, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
21Pěknicová Martina (C0399)<195>CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
22Buzowská Karolína (A1616)<210>CORALIT/CORDA 1 (KJ0JM3, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
23Hermannová Alžběta (B3242)<174>POLLY 4 (KJ0JFA, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
24Ludvík Filip (F1133)<211>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
25Pařenica Josef (A0187)<192>ARISING STAR (KJ0XN1, K)AUDIT SULICE (MA0124)
26Vančura Petr (B0680)<209>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
27Novák Jan (A1312)<182>PAINTED BLUE-T (KJ0W5A, H)JK Tarpan (MA0065)
28Bahbouhová Johanka (J0PPV)<166>VALLY JAZZ (KJ0L2B, K)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
29Jedlička Alex (J0TH3)<341>LUPÉZ (KJ0JWI, V)JK Pazderna (MB0021)
30Nolč Tomáš (B3279)<36>CARMEN 32 (KJ0SS1, K)Stáj Bílý kámen (MB0153)
31Bothin Elisa-maria (Z99VM)<326>CENTAUER (KZ059E, X)Německo (MZ0069)
32Kupková Lucie (C1489)<46>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
33Chadimová Eva (A0878)<214>QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
34Egrová Nikola (D1982)<198>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
35Dvoranová Adéla (B3779)<96>BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
36Jarolímková Julie-Anna (C1597)<3>CREDITKA (KJ0T8H, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
37Würzová Eva (B3828)<33>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
38Prušáková Karolína (B3766)<43>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
39Mlčochová Karolína (J0VQF)<193>CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
40Pěknicová Šarlota (C1664)<168>QUENTIN 6 (KJ0G9E, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
41Krobová Markéta (B2885)<212>LASCALA 1 (KJ0JVT, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
42Bozděchová Simona (E1592)<170>ARNIKA 11 (KJ0DL3, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
43Simovski Dušan (V0583)<340>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
44Štiková Nina (D1370)<218>LIONHEART (KJ0KKE, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
45Lacinová Klára (B2975)<201>CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
46Peérová Magdalena (B3459)<194>CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
47Palička Zdeněk (B0066)<87>ELEN SOHN WH (KJ0W93, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
48Ladrová Barbora (B3189)<199>DREAM 2 (KJ0J7F, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
49Šimečková Zuzana (D1846)<216>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
50Pulchartová Klára (C1621)<84>KARINA 11 (KJ0EZR, K)JK Slapy (MC0247)
51Bendová Veronika (J0XS0)<179>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
52Švecová Irena (B3041)<206>ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
53Mečavová Marie (A2295)<203>CARMEN 23 (KJ0JHL, K)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
54Mrázková Beata (J0P5T)<197>CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
55Dohnal Petr (G0176)<215>CANDY CRUSH 1 (KJ0UFZ, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
56Peták Jaroslav (D1928)<53>COOL AIR LB (KJ0VH8, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
57Pařenica Josef (A0187)<190>JUMBO JUMP (KJ0XMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
58Vančura Petr (B0680)<208>HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
59Bubáková Kateřina (J0VYN)<102>COCOA B (KJ0TLD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
60Poláková Anna (J0WBQ)<45>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
61Sovová Rozálie (J0URR)<42>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
62Abtová Anna (A2258)<79>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
14_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.09.2019

62
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Vančura Petr (B0680)<178>KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2Šimečková Zuzana (D1846)<185>ANDROMEDA 6 (KJ0SJQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
3Pulchartová Klára (C1621)<83>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
4Vantroba Michal (B2094)<322>VDM ANDORRA (KJ0V94, K)JK Vidovice (MB0163)
5Bendová Veronika (J0XS0)<180>C'EST L'AMOUR 2 (KJ0WQX, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
6Švecová Irena (B3041)<205>LORNA (KJ0BX0, K)JK Záhořany (MB0344)
7Palička Zdeněk (B0066)<86>COMCOLA WH (KJ0XEU, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
8Mrázková Beata (J0P5T)<196>GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
9Dohnal Petr (G0176)<184>CARTIMO-R (KJ0WXR, H)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
10Bubáková Kateřina (J0VYN)<101>CLASSIC CAN DO B (KJ0TLL, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
11Prušáková Karolína (B3766)<44>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Peták Jaroslav (D1928)<91>BELMONDO 3 (KJ0XFB, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
13Helebrantová Anna (A1963)<213>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
14Dvořáková Sára (B3518)<202>OSADKOWSKI BORODIN (KJ0WI1, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
15Gabryšová Petra (B3028)<189>BON VOYAGE 1 (KJ0JHW, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
16Bechná Dominika (J0XSG)<183>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Kudrnová Věra (A1599)<169>LIRA 3 (KJ0FE0, K)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
18Nygrýnová Tereza (A3062)<186>COLIBRI (KJ0IUB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Rezáková Kateřina (A2162)<167>PICOLLO 2 (KJ0W8J, H)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
20Navrátilová Anežka (B3212)<207>LUCKY WING (KJ0FS0, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
21Pěknicová Martina (C0399)<195>CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
22Buzowská Karolína (A1616)<210>CORALIT/CORDA 1 (KJ0JM3, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
23Hermannová Alžběta (B3242)<174>POLLY 4 (KJ0JFA, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
24Ludvík Filip (F1133)<211>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
25Pařenica Josef (A0187)<192>ARISING STAR (KJ0XN1, K)AUDIT SULICE (MA0124)
26Vančura Petr (B0680)<209>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
27Novák Jan (A1312)<182>PAINTED BLUE-T (KJ0W5A, H)JK Tarpan (MA0065)
28Bahbouhová Johanka (J0PPV)<166>VALLY JAZZ (KJ0L2B, K)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
29Jedlička Alex (J0TH3)<341>LUPÉZ (KJ0JWI, V)JK Pazderna (MB0021)
30Nolč Tomáš (B3279)<36>CARMEN 32 (KJ0SS1, K)Stáj Bílý kámen (MB0153)
31Bothin Elisa-maria (Z99VM)<326>CENTAUER (KZ059E, X)Německo (MZ0069)
32Kupková Lucie (C1489)<46>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
33Chadimová Eva (A0878)<214>QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
34Egrová Nikola (D1982)<198>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
35Dvoranová Adéla (B3779)<96>BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
36Jarolímková Julie-Anna (C1597)<3>CREDITKA (KJ0T8H, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
37Würzová Eva (B3828)<33>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
38Prušáková Karolína (B3766)<43>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
39Mlčochová Karolína (J0VQF)<193>CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
40Pěknicová Šarlota (C1664)<168>QUENTIN 6 (KJ0G9E, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
41Krobová Markéta (B2885)<212>LASCALA 1 (KJ0JVT, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
42Bozděchová Simona (E1592)<170>ARNIKA 11 (KJ0DL3, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
43Simovski Dušan (V0583)<340>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
44Štiková Nina (D1370)<218>LIONHEART (KJ0KKE, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
45Lacinová Klára (B2975)<201>CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
46Peérová Magdalena (B3459)<194>CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
47Palička Zdeněk (B0066)<87>ELEN SOHN WH (KJ0W93, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
48Ladrová Barbora (B3189)<199>DREAM 2 (KJ0J7F, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
49Šimečková Zuzana (D1846)<216>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
50Pulchartová Klára (C1621)<84>KARINA 11 (KJ0EZR, K)JK Slapy (MC0247)
51Bendová Veronika (J0XS0)<179>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
52Švecová Irena (B3041)<206>ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
53Mečavová Marie (A2295)<203>CARMEN 23 (KJ0JHL, K)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
54Mrázková Beata (J0P5T)<197>CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
55Dohnal Petr (G0176)<215>CANDY CRUSH 1 (KJ0UFZ, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
56Peták Jaroslav (D1928)<53>COOL AIR LB (KJ0VH8, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
57Pařenica Josef (A0187)<190>JUMBO JUMP (KJ0XMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
58Vančura Petr (B0680)<208>HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
59Bubáková Kateřina (J0VYN)<102>COCOA B (KJ0TLD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
60Poláková Anna (J0WBQ)<45>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
61Sovová Rozálie (J0URR)<42>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
62Abtová Anna (A2258)<79>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
15_ Skoková soutěž L* - 115cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.09.2019

72
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Táboříková Jana (C1038)<113>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Falea (MC0185)
2Dvořáková Sára (B3518)<202>OSADKOWSKI BORODIN (KJ0WI1, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
3Peták Jaroslav (D1928)<118>GOSSE (KJ0XR6, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4Drtilová Kristýna (D1891)<109>CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5Bubáková Kateřina (J0VYN)<102>COCOA B (KJ0TLD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
6Chrdlová Adéla (A1925)<224>ZIDANE 2 (KJ0NX8, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
7Miková Markéta (B3289)<112>TURBO 3 (KJ0KVV, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8Košťálová Jana (E2031)<72>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
9Opatrná Adéla (B3519)<249>DIABLO 2 (KJ0X3S, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10Simovski Dušan (V0583)<340>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
11Švecová Irena (B3041)<206>ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
12Lacinová Klára (B2975)<201>CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
13Mrázková Beata (J0P5T)<196>GOYA DES TERDRIX Z (KJ0VI0, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
14Roubalová Sára (A1756)<226>GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
15Smrčka Jakub (E1174)<219>AVGE-Ř (KJ0J1M, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
16Helebrantová Anna (A1963)<213>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
17Ladrová Barbora (B3189)<199>DREAM 2 (KJ0J7F, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
18Vyštajnová Alžběta (B2897)<200>ELZAR (KJ0M35, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
19Vančura Petr (B0680)<208>HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
20Kahlenová Aneta (B3791)<89>BAGHERA (KJ0XGB, V)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
21Prachová Tereza (D1895)<248>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22Weidnerová Linda (J0TFY)<240>CLEMAN (KJ0WCM, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Smrčková Lucie (B3265)<243>DAVOS 2 (KJ0FX3, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
24Michálková Renata (B0401)<229>RITUÁL (KJ0S34, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
25Černá Erika (F2064)<238>CALVARO DEREVEL (KJ00WE, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
26Bohumská Tereza (J0T8C)<100>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
27Mládek Václav (F4208)<301>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
28Burianová Anna (B3744)<220>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
29Pěknicová Martina (C0399)<195>CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
30Peca Natan (E1929)<242>LOTOS 8 (KJ0LVK, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
31Ludvík Filip (F1133)<211>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
32Egrová Nikola (D1982)<198>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
33Prach Opatrná Jitka (B0877)<338>ITSDARTIER (KJ0VGW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
34Abtová Anna (A2258)<79>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
35Mestenhauserová Kateřina (B1832)<328>DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
36Šimečková Zuzana (D1846)<216>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
37Ečerová Nikola (A1274)<323>GRACIA (KJ0WIN, K)Horse Academy (MA0047)
38Košťálová Lenka (E2032)<71>CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
39Táboříková Jana (C1038)<114>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
40Švecová Irena (B3041)<205>LORNA (KJ0BX0, K)JK Záhořany (MB0344)
41Bierhanzlová Anna (D1773)<236>WAVO NORIS 1 (KJ0X7S, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
42Mlčochová Karolína (J0VQF)<193>CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
43Loužilová Tereza (B3318)<237>HECER (KJ0P17, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
44Kudějová Barbora (B2800)<239>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
45Krobová Markéta (B2885)<212>LASCALA 1 (KJ0JVT, K)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
46Kupková Lucie (C1489)<117>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
47Vitáková Anna (D1889)<241>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
48Buzowská Karolína (A1616)<210>CORALIT/CORDA 1 (KJ0JM3, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
49Chadimová Eva (A0878)<214>QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
50Melmerová Lucie (A1902)<222>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
51Bothin Elisa-maria (Z99VM)<327>ET TRIPLE B (KZ059B, X)Německo (MZ0069)
52Kaclíková Kristýna (A1476)<228>ADUELA (KJ0M2H, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
53Dohnal Petr (G0176)<215>CANDY CRUSH 1 (KJ0UFZ, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
54Dvořáková Sára (B3518)<227>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
55Peták Jaroslav (D1928)<92>DIAVOLT (KJ0VRA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
56Lánský Josef (B2511)<120>LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
57Drtilová Kristýna (D1891)<110>CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
58Chrdlová Adéla (A1925)<223>KARUSO DWERSE HAGEN (KJ0VQT, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
59Miková Markéta (B3289)<111>PAPAYA 1 (KJ0GR9, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
60Bubáková Kateřina (J0VYN)<101>CLASSIC CAN DO B (KJ0TLL, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
61Košťálová Jana (E2031)<73>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
62Opatrná Adéla (B3519)<250>LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
63Peérová Magdalena (B3459)<194>CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
64Lacinová Klára (B2975)<231>CONTIKI (KJ0LZ2, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
65Mrázková Beata (J0P5T)<197>CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
66Roubalová Sára (A1756)<225>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
67Vyštajnová Alžběta (B2897)<230>NOTTING HILL (KJ0MYC, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
68Vančura Petr (B0680)<209>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
69Melmerová Lucie (A1902)<221>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
70Simovski Dušan (V0583)<337>CHARLES BLUE (KJ0VQV, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
71Kupková Lucie (C1489)<46>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
72Táboříková Jana (C1038)<115>KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
Skoky
16_ Skoková soutěž S* - 125cm
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.09.2019

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Mestenhauserová Kateřina (B1832)<122>TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2Chrdlová Adéla (A1925)<224>ZIDANE 2 (KJ0NX8, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
3Melmerová Lucie (A1902)<221>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
4Opatrná Adéla (B3519)<250>LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Bothin Elisa-maria (Z99VM)<324>GLADDYS 32 (KZ05HI, X)Německo (MZ0069)
6Burianová Anna (B3744)<220>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
7Košťálová Lenka (E2032)<108>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
8Kaclíková Kristýna (A1476)<228>ADUELA (KJ0M2H, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
9Bierhanzlová Anna (D1773)<236>WAVO NORIS 1 (KJ0X7S, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
10Lánský Josef (B2511)<251>LARRY LB (KJ0SGP, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
11Smrčková Lucie (B3265)<243>DAVOS 2 (KJ0FX3, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
12Dvořáková Sára (B3518)<227>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
13Sovová Rozálie (J0URR)<78>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14Lacinová Klára (B2975)<231>CONTIKI (KJ0LZ2, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
15Prachová Tereza (D1895)<248>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16Peca Natan (E1929)<242>LOTOS 8 (KJ0LVK, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
17Vyštajnová Alžběta (B2897)<230>NOTTING HILL (KJ0MYC, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
18Kudějová Barbora (B2800)<239>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
19Simovski Dušan (V0583)<337>CHARLES BLUE (KJ0VQV, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
20Vitáková Anna (D1889)<241>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21Prach Opatrná Jitka (B0877)<338>ITSDARTIER (KJ0VGW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22Weidnerová Linda (J0TFY)<240>CLEMAN (KJ0WCM, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Michálková Renata (B0401)<229>RITUÁL (KJ0S34, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
24Černá Erika (F2064)<238>CALVARO DEREVEL (KJ00WE, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
25Smrčka Jakub (E1174)<219>AVGE-Ř (KJ0J1M, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
26Melmerová Lucie (A1902)<222>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
27Opatrná Adéla (B3519)<249>DIABLO 2 (KJ0X3S, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28Bothin Elisa-maria (Z99VM)<325>CORDIO B (KZ05HK, X)Německo (MZ0069)
29Lánský Josef (B2511)<121>CASSABLANCA (KJ0KYS, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
30Peták Jaroslav (D1928)<119>COMMODOR (KJ0FM2, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
31Chrdlová Adéla (A1925)<223>KARUSO DWERSE HAGEN (KJ0VQT, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
32Mestenhauserová Kateřina (B1832)<123>QUERISTA (KJ0W0D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
16_ Skoková soutěž S* - 125cm
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.09.2019

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 07.09.2019 17:45:18
#JezdecKůňSubjekt
1Mestenhauserová Kateřina (B1832)<122>TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2Chrdlová Adéla (A1925)<224>ZIDANE 2 (KJ0NX8, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
3Melmerová Lucie (A1902)<221>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
4Opatrná Adéla (B3519)<250>LORDANY 1 (KJ0WQY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Bothin Elisa-maria (Z99VM)<324>GLADDYS 32 (KZ05HI, X)Německo (MZ0069)
6Burianová Anna (B3744)<220>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
7Košťálová Lenka (E2032)<108>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
8Kaclíková Kristýna (A1476)<228>ADUELA (KJ0M2H, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
9Bierhanzlová Anna (D1773)<236>WAVO NORIS 1 (KJ0X7S, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
10Lánský Josef (B2511)<251>LARRY LB (KJ0SGP, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
11Smrčková Lucie (B3265)<243>DAVOS 2 (KJ0FX3, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
12Dvořáková Sára (B3518)<227>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
13Sovová Rozálie (J0URR)<78>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14Lacinová Klára (B2975)<231>CONTIKI (KJ0LZ2, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
15Prachová Tereza (D1895)<248>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16Peca Natan (E1929)<242>LOTOS 8 (KJ0LVK, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
17Vyštajnová Alžběta (B2897)<230>NOTTING HILL (KJ0MYC, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
18Kudějová Barbora (B2800)<239>CHICOLA (KJ00TM, K)JK Heroutice (MB0067)
19Simovski Dušan (V0583)<337>CHARLES BLUE (KJ0VQV, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
20Vitáková Anna (D1889)<241>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21Prach Opatrná Jitka (B0877)<338>ITSDARTIER (KJ0VGW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22Weidnerová Linda (J0TFY)<240>CLEMAN (KJ0WCM, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Michálková Renata (B0401)<229>RITUÁL (KJ0S34, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
24Černá Erika (F2064)<238>CALVARO DEREVEL (KJ00WE, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
25Smrčka Jakub (E1174)<219>AVGE-Ř (KJ0J1M, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
26Melmerová Lucie (A1902)<222>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
27Opatrná Adéla (B3519)<249>DIABLO 2 (KJ0X3S, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28Bothin Elisa-maria (Z99VM)<325>CORDIO B (KZ05HK, X)Německo (MZ0069)
29Lánský Josef (B2511)<121>CASSABLANCA (KJ0KYS, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
30Peták Jaroslav (D1928)<119>COMMODOR (KJ0FM2, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
31Chrdlová Adéla (A1925)<223>KARUSO DWERSE HAGEN (KJ0VQT, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
32Mestenhauserová Kateřina (B1832)<123>QUERISTA (KJ0W0D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
17_ Skoková soutěž pony handicap - ZLP
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
08.09.2019 8:00

9
Skoky
18_ Skoková soutěž pony handicap - LP**
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.09.2019

17
Skoky
18_ Skoková soutěž pony handicap - LP**
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.09.2019

17
Skoky
19_ Skoková soutěž pony handicap - SP**
Pony SP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.09.2019

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Hlaváčková Klára (K0336)<259>SAM 19 (KJ0IVW, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
2Dudová Anna (J0SJ1)<256>H-KARINA (KJ0MSC, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
3Veverková Kristýna (F4410)<155>TOBY 2 (KJ0GCV, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Wiesnerová Laura (J0RNI)<150>SWEET HEART (KJ0M9V, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Dvoranová Adéla (B3779)<164>KENDY 3 (KJ0F3C, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
6Gutová Kristýna (J0WA0)<141>KARIN 692 (KJ0VC4, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7Prošková Žaneta (A2086)<138>JAKUCJA (KJ00U5, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
8Růžičková Kateřina (A2184)<144>INDIGO 6 (KJ0T0F, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9Dudová Anna (J0SJ1)<257>HILARY 3 (KJ0SBK, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
10Veverková Kristýna (F4410)<139>BEAUTY 9 (KJ0V4Q, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
11Hudečková Denisa (A3049)<260>CARAMELA 2 (KJ0SBJ, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
12Smékalová Klára (A2175)<152>MAJA 1 (KJ0LKX, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
13Benešová Kateřina (J0UPF)<258>EXTREME LUCKY (KJ0KVH, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
14Humeni Vanesa (A2203)<160>DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
15Dajbychova Sarah (J0VQJ)<147>TOP DEJA VUE (KJ0E2B, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
16Mašková Štěpánka (J0VR3)<146>MUCKRIM EACHAN (KJ0TQT, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
17Dvoranová Adéla (B3779)<151>ŠIBAL (KJ0BFK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
18Abtová Anna (A2258)<149>NANTANO B.B. (KJ0TEI, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
19Sovová Rozálie (J0URR)<140>ANABELA 2 (KJ0UZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
20Růžičková Kateřina (A2184)<145>THINK ABOUT VICTOR (KJ0UZD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
21Táboříková Jana (C1038)<148>PINKY PAY 1 (KJ0W4S, K)JK Falea (MC0185)
22Hudečková Denisa (A3049)<261>SÍLA (KJ0VIF, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
23Prošková Žaneta (A2086)<125>KAVELLO P (KJ0VN8, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
Skoky
20_ Skoková soutěž pony handicap - STP**
Pony STP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.09.2019

11
Skoky
20_ Skoková soutěž pony handicap - STP**
Pony STP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.09.2019

11
Skoky
21_ Skoková soutěž ZL- 110 cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.09.2019 11:00

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Sovová Rozálie (J0URR)<78>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2Prušáková Karolína (B3766)<43>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3Poláková Anna (J0WBQ)<45>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4Dvořáková Sára (B3518)<263>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
5Bothin Elisa-maria (Z99VM)<326>CENTAUER (KZ059E, X)Německo (MZ0069)
6Tarabini Natalia (B3284)<270>RYKO (KJ0RXH, V)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
7Polák Karel (A0595)<276>JUST FOR FUN 27 (KJ0VJ1, K)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
8Egrová Nikola (D1982)<280>QUILISCA (KJ0L1J, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
9Táboříková Jana (C1038)<264>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JK Falea (MC0185)
10Dohnal Petr (G0176)<184>CARTIMO-R (KJ0WXR, H)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
11Hochman Jiří (B0463)<334>TAJGAMOON Interkonix (KJ0LVU, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
12Ciarkowska Eliška (A2234)<278>QATRO SUZI (KJ0JNJ, K)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
13Mlčochová Karolína (J0VQF)<193>CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
14Mestenhauserová Kateřina (B1832)<328>DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
15Abtová Anna (A2258)<79>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
16Pařenica Josef (A0187)<282>HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
17Bardonová Kateřina (B1325)<272>VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
18Stöhrová Alice (J0WBW)<279>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
19Vegrichtová Denisa (B3071)<265>CAPRIO (KJ0UJW, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
20Plšek Tomáš (A1780)<271>B-FREYDIS BLUE (KJ0X1H, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
21Havlíčková Jana (D1768)<275>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
22Veselovský Petr (D0636)<268>LANNDIS (KJ0G75, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
23Pulchartová Klára (C1621)<83>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
24Jarošová Markéta (A1369)<267>COCO CHANNEL (KJ0JXE, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
25Jedlička Alex (J0TH3)<341>LUPÉZ (KJ0JWI, V)JK Pazderna (MB0021)
26Veverková Kristýna (F4410)<113>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
27Hlaváčková Klára (K0336)<266>DAŘBUJÁN (KJ0M0R, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
28Drtilová Kristýna (D1891)<110>CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
29Dvoranová Adéla (B3779)<96>BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
30Lánský Josef (B2511)<120>LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
31Peták Jaroslav (D1928)<92>DIAVOLT (KJ0VRA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32Sovová Rozálie (J0URR)<42>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
33Prušáková Karolína (B3766)<44>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
34Poláková Anna (J0WBQ)<14>FARAWAY (KJ0FFR, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
35Mlčochová Karolína (J0VQF)<97>DIA 425 (KJ0SGD, K)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
36Würzová Eva (B3828)<33>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
37Tarabini Natalia (B3284)<269>DOMÉNA 2 (KJ0IRW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
38Polák Karel (A0595)<277>JOKE OF THE YEAR (KJ0VJ2, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
39Egrová Nikola (D1982)<198>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
40Dvořáková Sára (B3518)<262>VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
41Housa Radek (F0548)<281>ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
42Bothin Elisa-maria (Z99VM)<327>ET TRIPLE B (KZ059B, X)Německo (MZ0069)
43Montes Elissa gallego (Z99ZC)<274>ICARDO H (KJ0UY8, V)Kolumbie (MZ0185)
Skoky
22_ Skoková soutěž L** - 120 cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.09.2019

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Pařenica Josef (A0187)<282>HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
2Táboříková Jana (C1038)<113>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Falea (MC0185)
3Miková Markéta (B3289)<112>TURBO 3 (KJ0KVV, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4Hlaváčková Klára (K0336)<284>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
5Dvořáková Sára (B3518)<263>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
6Peták Jaroslav (D1928)<118>GOSSE (KJ0XR6, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
7Kozáková Vladimíra (A0116)<247>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
8Bothin Elisa-maria (Z99VM)<324>GLADDYS 32 (KZ05HI, X)Německo (MZ0069)
9Hušková Veronika (E1941)<283>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
10Sušánková Jana (D1240)<298>HABIBI "B" (KJ0K61, V)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
11Vegrichtová Denisa (B3071)<265>CAPRIO (KJ0UJW, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
12Havlíčková Jana (D1768)<275>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
13Knapová Gabriela (F2718)<293>HONEY BEE (KJ0LUN, K)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
14Kupková Lucie (C1489)<117>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
15Stöhrová Alice (J0WBW)<279>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
16Housa Radek (F0548)<281>ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
17Žižáková Johana (B3437)<295>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
18Trnková Simona (B2976)<285>MYSTIK (KJ0KP5, H)JK Sedmička (MA0204)
19Hochman Jiří (B0463)<334>TAJGAMOON Interkonix (KJ0LVU, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
20Burianová Anna (B3744)<220>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
21Jarošová Markéta (A1369)<267>COCO CHANNEL (KJ0JXE, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
22Veselovský Petr (D0636)<268>LANNDIS (KJ0G75, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
23Táboříková Jana (C1038)<114>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
24Peca Natan (E1929)<242>LOTOS 8 (KJ0LVK, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
25Loužilová Tereza (B3318)<237>HECER (KJ0P17, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
26Bohumská Tereza (J0T8C)<100>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
27Bardonová Kateřina (B1325)<272>VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
28Vondráčková Linda (A1124)<292>BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
29Tarabini Natalia (B3284)<270>RYKO (KJ0RXH, V)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
30Dohnal Petr (G0176)<215>CANDY CRUSH 1 (KJ0UFZ, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
31Drtilová Kristýna (D1891)<109>CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
32Malák Vladimír (B1853)<290>CROOK (KJ0JI4, V)JK Všetice (MB0216)
33Lánský Josef (B2511)<251>LARRY LB (KJ0SGP, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
34Peták Jaroslav (D1928)<119>COMMODOR (KJ0FM2, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
35Roubalová Sára (A1756)<225>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
36Pařenica Josef (A0187)<299>GIDEON H2 (KJ0MMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
37Miková Markéta (B3289)<111>PAPAYA 1 (KJ0GR9, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
38Hlaváčková Klára (K0336)<266>DAŘBUJÁN (KJ0M0R, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
39Dvořáková Sára (B3518)<262>VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
40Kozáková Vladimíra (A0116)<246>GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
41Bothin Elisa-maria (Z99VM)<325>CORDIO B (KZ05HK, X)Německo (MZ0069)
42Montes Elissa gallego (Z99ZC)<274>ICARDO H (KJ0UY8, V)Kolumbie (MZ0185)
43Táboříková Jana (C1038)<115>KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
Skoky
23_ Skoková soutěž S** - 130cm
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.09.2019

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Hlaváčková Klára (K0336)<307>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
2Mládek Václav (F4208)<301>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
3Mestenhauserová Kateřina (B1832)<122>TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4Heřmanová Lenka (B3072)<311>COROLIMBO (KJ0H2D, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
5Bartková Aneta (F4321)<287>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
6Bláha Vladimír (E0601)<305>DANNY 2 (KJ0LHB, V)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
7Polák Karel (A0595)<313>INDEPENDENT 1 (KJ0TM6, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
8Vegrichtová Denisa (B3071)<306>CALINUS 4 (KJ0X7K, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
9Housa Radek (F0548)<316>COBAIN H (KJ0W9I, V)Stáj Housa (MB0156)
10Pařenica Josef (A0187)<299>GIDEON H2 (KJ0MMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
11Švec Petr (C0387)<310>WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
12Hochman Jiří (B0463)<335>CHIQUITA-LS (KJ0KKA, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
13Studnička Jan (A0942)<309>ESPRESSO (KJ00X7, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
14Burianová Anna (B3744)<220>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
15Vondráčková Linda (A1124)<292>BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
16Žižáková Johana (B3437)<295>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
17Ferenc Perníčková Jana (B1883)<332>LYCORDO (KJ0MWN, H)JK Heroutice (MB0067)
18Kopecká Hana (H2066)<300>EDITH PIAF HF Alkapet (KJ00YP, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
19Kozáková Vladimíra (A0116)<247>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
20Malák Vladimír (B1853)<290>CROOK (KJ0JI4, V)JK Všetice (MB0216)
21Krajníková Veronika (A0889)<315>ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
22Helebrantová Anna (A1963)<308>CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
23Sušánková Jana (D1240)<298>HABIBI "B" (KJ0K61, V)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
24Hlaváčková Klára (K0336)<284>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
25Mládek Václav (F4208)<302>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
26Bláha Vladimír (E0601)<304>ELEANOR (KJ0K6N, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
27Mestenhauserová Kateřina (B1832)<123>QUERISTA (KJ0W0D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
28Bartková Aneta (F4321)<286>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
29Kupková Lucie (C1489)<117>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
Skoky
23_ Skoková soutěž S** - 130cm
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.09.2019

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 15:17:47
#JezdecKůňSubjekt
1Hlaváčková Klára (K0336)<307>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
2Mládek Václav (F4208)<301>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
3Mestenhauserová Kateřina (B1832)<122>TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4Heřmanová Lenka (B3072)<311>COROLIMBO (KJ0H2D, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
5Bartková Aneta (F4321)<287>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
6Bláha Vladimír (E0601)<305>DANNY 2 (KJ0LHB, V)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
7Polák Karel (A0595)<313>INDEPENDENT 1 (KJ0TM6, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
8Vegrichtová Denisa (B3071)<306>CALINUS 4 (KJ0X7K, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
9Housa Radek (F0548)<316>COBAIN H (KJ0W9I, V)Stáj Housa (MB0156)
10Pařenica Josef (A0187)<299>GIDEON H2 (KJ0MMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
11Švec Petr (C0387)<310>WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
12Hochman Jiří (B0463)<335>CHIQUITA-LS (KJ0KKA, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
13Studnička Jan (A0942)<309>ESPRESSO (KJ00X7, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
14Burianová Anna (B3744)<220>ULTIMA 3 (KJ0JL4, K)Horse Academy (MA0047)
15Vondráčková Linda (A1124)<292>BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
16Žižáková Johana (B3437)<295>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
17Ferenc Perníčková Jana (B1883)<332>LYCORDO (KJ0MWN, H)JK Heroutice (MB0067)
18Kopecká Hana (H2066)<300>EDITH PIAF HF Alkapet (KJ00YP, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
19Kozáková Vladimíra (A0116)<247>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
20Malák Vladimír (B1853)<290>CROOK (KJ0JI4, V)JK Všetice (MB0216)
21Krajníková Veronika (A0889)<315>ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
22Helebrantová Anna (A1963)<308>CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
23Sušánková Jana (D1240)<298>HABIBI "B" (KJ0K61, V)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
24Hlaváčková Klára (K0336)<284>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
25Mládek Václav (F4208)<302>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
26Bláha Vladimír (E0601)<304>ELEANOR (KJ0K6N, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
27Mestenhauserová Kateřina (B1832)<123>QUERISTA (KJ0W0D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
28Bartková Aneta (F4321)<286>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
29Kupková Lucie (C1489)<117>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
Skoky
24_ Skoková soutěž ST* - 135cm
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.09.2019

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 16:41:32
#JezdecKůňSubjekt
1Bláha Vladimír (E0601)<304>ELEANOR (KJ0K6N, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
2Ferenc Perníčková Jana (B1883)<332>LYCORDO (KJ0MWN, H)JK Heroutice (MB0067)
3Mládek Václav (F4208)<302>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
4Bartková Aneta (F4321)<286>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
5Hochman Jiří (B0463)<335>CHIQUITA-LS (KJ0KKA, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
6Vegrichtová Denisa (B3071)<306>CALINUS 4 (KJ0X7K, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
7Švec Petr (C0387)<310>WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
8Pařenicová Petra (A2138)<320>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
9Heřmanová Lenka (B3072)<311>COROLIMBO (KJ0H2D, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
10Refková Michaela (D1463)<317>GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
11Housa Radek (F0548)<316>COBAIN H (KJ0W9I, V)Stáj Housa (MB0156)
12Hušková Veronika (E1941)<283>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
13Táboříková Jana (C1038)<114>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
14Polák Karel (A0595)<318>HE'S BLUE (KJ0MVO, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
15Šíma Jaroslav (D1419)<319>CHAPEAU BB Z (KJ0MCQ, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
15Studnička Jan (A0942)<309>ESPRESSO (KJ00X7, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
16Helebrantová Anna (A1963)<308>CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
17Kopecká Hana (H2066)<300>EDITH PIAF HF Alkapet (KJ00YP, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
18Krajníková Veronika (A0889)<315>ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
19Bláha Vladimír (E0601)<305>DANNY 2 (KJ0LHB, V)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
20Ferenc Perníčková Jana (B1883)<333>CASCAYA (KJ0KJJ, K)JK Heroutice (MB0067)
21Mládek Václav (F4208)<301>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
22Bartková Aneta (F4321)<287>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
24_ Skoková soutěž ST* - 135cm
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.09.2019

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2019 17:50:17
#JezdecKůňSubjekt
1Bláha Vladimír (E0601)<304>ELEANOR (KJ0K6N, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
2Ferenc Perníčková Jana (B1883)<332>LYCORDO (KJ0MWN, H)JK Heroutice (MB0067)
3Mládek Václav (F4208)<302>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
4Bartková Aneta (F4321)<286>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
5Hochman Jiří (B0463)<335>CHIQUITA-LS (KJ0KKA, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
6Vegrichtová Denisa (B3071)<306>CALINUS 4 (KJ0X7K, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
7Švec Petr (C0387)<310>WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
8Pařenicová Petra (A2138)<320>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
9Heřmanová Lenka (B3072)<311>COROLIMBO (KJ0H2D, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
10Refková Michaela (D1463)<317>GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
11Housa Radek (F0548)<316>COBAIN H (KJ0W9I, V)Stáj Housa (MB0156)
12Hušková Veronika (E1941)<283>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
13Táboříková Jana (C1038)<114>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
14Polák Karel (A0595)<318>HE'S BLUE (KJ0MVO, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
15Studnička Jan (A0942)<309>ESPRESSO (KJ00X7, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
16Helebrantová Anna (A1963)<308>CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
17Kopecká Hana (H2066)<300>EDITH PIAF HF Alkapet (KJ00YP, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
18Krajníková Veronika (A0889)<315>ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
19Bláha Vladimír (E0601)<305>DANNY 2 (KJ0LHB, V)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
20Ferenc Perníčková Jana (B1883)<333>CASCAYA (KJ0KJJ, K)JK Heroutice (MB0067)
21Mládek Václav (F4208)<301>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
22Bartková Aneta (F4321)<287>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)