Přihlásit se

Skoky
Cena Olomouckého kraje
Oficiální závody (CSN) / 210910H1
10.09.2021 - 12.09.2021
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
01_ Parkur st. ZM na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Brychnáčová Sofie (J0VL5)DESICA (KJ10DT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
2 Ivičičová Lucie (J0PO8)DAHINHO (KJ0LD5, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
3 Horňáčková Barbora (H3266)QUIBELLE-H (KJ105E, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4 Macourková Daniela (L0126)ROBBIE 1 (KJ103T, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
5 Langová Magdaléna (J0XR9)GLEN SHAKIRA (KJ0X04, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
6 Fürstová Karolína (A1551)LECASSIN (KJ0Z62, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
7 Šoupal Martin (F0200)QUAILL 1 (KJ10A6, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
8 Hruška Jiří (H0173)THUNDERBIRD DE GOEDEREEDE Z (KJ1069, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
9 Hruška Jiří (H0173)DORINE (KJ100W, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
10 Kočí Lenka (H3223)POPPEMIE DE GOEDEREEDE (KJ10CH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
11 Kočí Lenka (H3223)PIXIE WHITE DE GOEDEREEDE (KJ10FC, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
12 Hůlková Michaela (J0JJU)QUENTIN 12 (KJ0TH8, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
13 Sarbu Sabina (J0XEW)RABANA-T (KJ0VMH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
14 Sarbu Nikola (J0XEV)ADELAIDE 1 (KJ0YYK, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
15 Psotová Kristýna (J129Q)CAR 3 (KJ0GS6, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
16 Beková Patricie (J0S74)DAHOME (KJ0UYR, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
17 Poláchová Valentýna (H3893)LA VIE (KJ10AP, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
18 Kalábová Silvie (G0486)STEVE 1 (KJ0SYD, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
19 Malý Jiří (H2415)CERON 1 (KJ0ZHU, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
20 Znišťal Petra (J117O)VASABI (KJ0LJV, V)Jezdecká stáj Watango Staříč, z.s. (MH0164)
21 Létalová Natalie (H4441)ROGER 1 (KJ0GNK, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22 Bittner Libor (H0620)CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
23 Šudřichová Alexandra (H4244)LITTLE MISS CRAZY (KJ0ZUQ, K)JK Iros Praha (MA0031)
Skoky
02_ Parkur st. Z s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

52
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2 Jandora Martin (J0YPI)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
3 Hájková Kateřina (L0268)STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
4 Grebeňová Natálie (J0RCU)DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
5 Ulčová Natálie (G3849)SENDY - HS (KJ0YYJ, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
6 Brychnáčová Sofie (J0VL5)DESICA (KJ10DT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
7 Ivičičová Lucie (J0PO8)DAHINHO (KJ0LD5, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
8 Horňáčková Barbora (H3266)QUIBELLE-H (KJ105E, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9 Vachutka Ladislav (H2762)QUICK VAN T WINNENHOF (KJ10G5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Pavlíček Jan (H2371)MON CHERIE.D (KJ102W, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
11 Pavlíček Jan (H2371)MATCHO 28 (KJ102X, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
12 Langová Magdaléna (J0XR9)GLEN SHAKIRA (KJ0X04, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
13 Nejezová Klára (H3510)LAVER 1 (KJ0DDT, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
14 Ryška Jonáš (H4373)RADHOŠŤ HF (KJ0YF5, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
15 Ryška Jonáš (H4373)JENČÍ (KJ0SFL, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
16 Vávrová Barbora (L0010)DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
17 Liďáková Karolína (H3963)QUASTILO (KJ0ZTW, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
18 Fürstová Karolína (A1551)LECASSIN (KJ0Z62, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
19 Fürstová Karolína (A1551)LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
20 Šoupal Martin (F0200)QUAILL 1 (KJ10A6, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
21 Šoupal Martin (F0200)WILDE BERRY (KJ0YXV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
22 Prokopová Natálie (F3833)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23 Hruška Jiří (H0173)THUNDERBIRD DE GOEDEREEDE Z (KJ1069, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
24 Hruška Jiří (H0173)DORINE (KJ100W, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
25 Kočí Lenka (H3223)POPPEMIE DE GOEDEREEDE (KJ10CH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
26 Kočí Lenka (H3223)PIXIE WHITE DE GOEDEREEDE (KJ10FC, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
27 Hůlková Michaela (J0JJU)QUENTIN 12 (KJ0TH8, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
28 Poláchová Valentýna (H3893)LA VIE (KJ10AP, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
29 Hlavatá Silvie (H2636)IRRA (KJ0H5A, K)JK Bernartice (MH0134)
30 Hlavatá Silvie (H2636)ADAM 4 (KJ0CI3, V)JK Bernartice (MH0134)
31 Pavlíčková Eva (J10PU)CASILOR (KJ0JRA, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
32 Pavlíčková Eva (J10PU)REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
33 Kutálek Antonín (H1346)FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
34 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
35 Šebele Noemi (J1092)HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
36 Klár Sebastian (J10IV)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
37 Kalábová Silvie (G0486)STEVE 1 (KJ0SYD, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
38 Maludová Jana (H2678)AURORA (KJ0CEP, K)Hipoklub Natur, z.s. (MH0157)
39 Holátková Růžena (H1548)CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
40 Malý Jiří (H2415)CERON 1 (KJ0ZHU, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
41 Malý Jiří (H2415)GARSIUS II (KJ0ZHS, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
42 Ivánková Zuzana (H2399)CHIRAZ (KJ0LGT, V)Jezdecká stáj Watango Staříč, z.s. (MH0164)
43 Znišťal Petra (J117O)VASABI (KJ0LJV, V)Jezdecká stáj Watango Staříč, z.s. (MH0164)
44 Vaníčková Jana (H2289)MILLA 1 (KJ0XK4, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
45 Létalová Terezie (G1521)DREAMER (KJ0WXU, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
46 Létalová Natalie (H4441)ROGER 1 (KJ0GNK, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
47 Zbranková Klára (J0X7V)AMAZING 1 (KJ0UBU, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
48 Bittner Libor (H0620)CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
49 Bílková Sandra Karen (J0YGD)NERADINE (KJ10KA, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
50 Šudřichová Alexandra (H4244)LITTLE MISS CRAZY (KJ0ZUQ, K)JK Iros Praha (MA0031)
51 Rodová Michaela (D1827)DINOLA (KJ0X55, K)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
52 Faldynová Daniela (J0XLD)KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
Skoky
03_ Parkur st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

49
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2 Žíla Zdeněk (F0969)RORSCHACH (KJ0XE8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
3 Hájková Kateřina (L0268)STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
4 Zwinger Jan (H2741)KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
5 Zwinger Jan (H2741)KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
6 Zwinger Jan (H2741)JASPER B. (KJ0ZAS, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
7 Přibylová Veronika (J0WEG)JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8 Ulčová Natálie (G3849)SENDY - HS (KJ0YYJ, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
9 Kubík Radomír (G0385)SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
10 Měřínská Alena (J0T5Y)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
11 Körnerová Bohdana (H0450)CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
12 Zuštinová Monika (H0449)CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
13 Vachutka Ladislav (H2762)QUICK VAN T WINNENHOF (KJ10G5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Vachutková Lenka (H2481)VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15 Nejezová Klára (H3510)LAVER 1 (KJ0DDT, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
16 Hurtík Jakub (G3983)ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
17 Ryška Jonáš (H4373)RADHOŠŤ HF (KJ0YF5, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
18 Ryška Jonáš (H4373)JENČÍ (KJ0SFL, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
19 Mráčková Miroslava (G1951)LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
20 Vávrová Barbora (L0010)DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
21 Svěráková Kateřina (G3322)ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
22 Liďáková Karolína (H3963)QUASTILO (KJ0ZTW, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23 Macková Klára (F4214)CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
24 Fürstová Karolína (A1551)LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
25 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
26 Šoupal Martin (F0200)WILDE BERRY (KJ0YXV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
27 Prokopová Natálie (F3833)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
28 Francová Karolína (J0OOZ)QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
29 Hruška Jiří (H0173)PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE (KJ106J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
30 Hlavatá Silvie (H2636)IRRA (KJ0H5A, K)JK Bernartice (MH0134)
31 Hlavatá Silvie (H2636)ADAM 4 (KJ0CI3, V)JK Bernartice (MH0134)
32 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
33 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
34 Liďáková Karolína (H3963)LAVALLOU (KJ0VTC, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
35 Šebele Noemi (J1092)HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
36 Götzingerová Eva (G4066)LUDGER N (KJ0JZZ, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
37 Repper Jakub (H1953)APRIL 6 (KJ0XFN, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
38 Maludová Jana (H2678)GOOD FOR NOTHING JM (KJ0HU2, K)Hipoklub Natur, z.s. (MH0157)
39 Holátková Růžena (H1548)CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
40 Malý Jiří (H2415)GARSIUS II (KJ0ZHS, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
41 Ivánková Zuzana (H2399)CHIRAZ (KJ0LGT, V)Jezdecká stáj Watango Staříč, z.s. (MH0164)
42 Faldynová Daniela (J0XLD)KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
43 Vaníčková Jana (H2289)CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
44 Vaníčková Jana (H2289)MILLA 1 (KJ0XK4, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
45 Létalová Terezie (G1521)DREAMER (KJ0WXU, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
46 Zbranková Klára (J0X7V)AMAZING 1 (KJ0UBU, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
47 Vaníčková Jana (H2289)ARMEN 1 (KJ0H9M, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
48 Kuba Petr (G0255)TOULOUSE 1 (KJ0ZXD, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
49 Kuba Petr (G0255)LE GRANNO QUICK PS (KJ0ZXC, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
Skoky
04_ Parkur st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

39
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2 Pavlíková Eva (G0417)UMBRO (KJ0LL1, H)Stáj Boškůvky (MG0286)
3 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
5 Žíla Zdeněk (F0969)CORNET CASSINI HF (KJ0UV5, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
6 Žíla Zdeněk (F0969)CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
7 Zwinger Jan (H2741)KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8 Zwinger Jan (H2741)KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9 Zwinger Jan (H2741)JASPER B. (KJ0ZAS, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10 Ulčová Natálie (G3849)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
11 Kubík Radomír (G0385)SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
12 Pakostová Karolína (J0SZC)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
13 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
16 Mičková Vendula (H4459)LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
17 Vachutková Lenka (H2481)VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18 Vachutková Lenka (H2481)VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
19 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
20 Kolářová Veronika (G3964)GALANDRA (KJ10D2, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
21 Pavlíček Jan (H2371)HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
22 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
23 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
24 Jelínková Veronika (G2210)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
25 Komínková Eva (G1284)VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
26 Mráčková Miroslava (G1951)LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
27 Macková Klára (F4214)CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
28 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
29 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
30 Francová Karolína (J0OOZ)QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
31 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
32 Liďáková Karolína (H3963)LAVALLOU (KJ0VTC, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
33 Götzingerová Eva (G4066)LUDGER N (KJ0JZZ, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
34 Vachutka Ladislav (H2762)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
35 Repper Jakub (H1953)APRIL 6 (KJ0XFN, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
36 Jelínková Veronika (G2210)CARSEY (KJ0TL8, K)JK Sever Brno (MG0156)
37 Malý Jiří (H2415)DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
38 Matušková Kateřina (H4419)FOREST 31 (KJ10CW, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
39 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
Skoky
05_ Parkur st. Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hájková Kateřina (L0268)STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
2 Grebeňová Natálie (J0RCU)DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Birková Agáta (H2768)NORIS 2 (KJ0HSX, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
4 Brychnáčová Sofie (J0VL5)DESICA (KJ10DT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
5 Masárová Natalie (J0RCF)ANITA 7 (KJ0S2A, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
6 Horňáčková Barbora (H3266)QUIBELLE-H (KJ105E, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7 Martynková Anežka (H2695)WICARA (KJ0Y43, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
8 Ludvík Jakub (H2930)KAYEN-L (KJ0ZS1, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
9 Ludvík Jakub (H2930)CALORD (KJ0ZS0, H)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
10 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)STAKSOM (KJ0XA1, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
11 Fürstová Karolína (A1551)LECASSIN (KJ0Z62, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
12 Fürstová Karolína (A1551)LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
13 Šoupal Martin (F0200)QUAILL 1 (KJ10A6, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14 Pavlíčková Eva (J10PU)CASILOR (KJ0JRA, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
15 Pavlíčková Eva (J10PU)REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
16 Jílek Milan (G0807)EOWYN FB (KJ0Y7I, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
17 Jílková Veronika (V0120)LUCKY 1382 (KJ0Y7H, V)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
18 Vrzal Radek (G0958)LOOK AT ME HW (KJ0ZI4, V)Radek Vrzal (ML0137)
19 Rypková Nikol (J0UY6)FAWAN VAN BEEK (KJ0ZSJ, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
20 Grohmanová Aneta (H4121)CAMERON HG (KJ0KP4, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
21 Pavelková Markéta (J0WD6)SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22 Klár Sebastian (J10IV)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
23 Červenková Noemi Anna (J0S9V)DIASINI HB Z (KJ0VNL, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
24 Holušová Valentýna (J0VSA)KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
25 Špůrková Natálie (H4381)PARÁDA-M (KJ0ZQY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
26 Malý Jiří (H2415)ARISTAR M Z (KJ0ZHR, K)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
27 Malý Jiří (H2415)DÁLIA (KJ100V, K)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
28 Bílková Sandra Karen (J0YGD)NERADINE (KJ10KA, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
29 Zemanová Beata (J0S6F)CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
30 Holíková Marie (L0400)FRENNY 40 (KJ10B7, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
Skoky
06_ Parkur st. ZL s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

66
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kubrická Kateřina (H2783)GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Jandora Martin (J0YPI)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
4 Hájková Kateřina (L0268)STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
5 Grebeňová Natálie (J0RCU)DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6 Birková Agáta (H2768)LEX 1 (KJ0L11, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
7 Birková Agáta (H2768)NORIS 2 (KJ0HSX, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8 Přibylová Veronika (J0WEG)JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9 Ulčová Natálie (G3849)SENDY - HS (KJ0YYJ, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
10 Masárová Natalie (J0RCF)ANITA 7 (KJ0S2A, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
11 Masárová Petra (H0865)LOLA 6 (KJ0WZ6, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
12 Tioková Klára (H4143)ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
13 Antonová Kateřina (L0493)SONADOR-H (KJ0X9J, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
14 Vachutka Ladislav (H2762)QUICK VAN T WINNENHOF (KJ10G5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15 Martynková Anežka (H2695)WICARA (KJ0Y43, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
16 Pavlíček Jan (H2371)MON CHERIE.D (KJ102W, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
17 Pavlíček Jan (H2371)MATCHO 28 (KJ102X, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
18 Šnyrychová Lucie (H2453)ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
19 Minářová Romana (L0059)ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
20 Rektořík Petr (G1753)PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
21 Ludvík Jakub (H2930)KAYEN-L (KJ0ZS1, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
22 Ludvík Jakub (H2930)CALORD (KJ0ZS0, H)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
23 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
24 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)STAKSOM (KJ0XA1, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
25 Hošák Stanislav (H0880)DRAHOMÍRA NOVOJICKÁ HF (KJ0Z2N, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
26 Mráčková Miroslava (G1951)LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
27 Doláková Nela (G3299)GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
28 Grohmanová Aneta (H4121)CAMERON HG (KJ0KP4, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
29 Macková Klára (F4214)CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
30 Fürstová Karolína (A1551)LECASSIN (KJ0Z62, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
31 Fürstová Karolína (A1551)LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
32 Petrželková Eva (H4043)QUANTANO (KJ0TFT, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
33 Prokopová Natálie (F3833)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
34 Lamich Karel (H0174)POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
35 Orlíková Veronika (H4163)E-BLUE (KJ0MCP, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
36 Humplíková Anna (J0W6I)BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
37 Hruška Jiří (H0173)PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE (KJ106J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
38 Poláchová Valentýna (H3893)LA VIE (KJ10AP, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
39 Hlavatá Silvie (H2636)IRRA (KJ0H5A, K)JK Bernartice (MH0134)
40 Hlavatá Silvie (H2636)ADAM 4 (KJ0CI3, V)JK Bernartice (MH0134)
41 Kutálek Antonín (H1346)FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
42 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
43 Tylšar Martin (G3793)ATTILA 3 (KJ0VCC, V)MTV Team Tylšar (MG0346)
44 Jílek Milan (G0807)EOWYN FB (KJ0Y7I, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
45 Jílková Veronika (V0120)LUCKY 1382 (KJ0Y7H, V)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
46 Lušňáková Kateřina (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
47 Vrzal Radek (G0958)LOOK AT ME HW (KJ0ZI4, V)Radek Vrzal (ML0137)
48 Rypková Nikol (J0UY6)FAWAN VAN BEEK (KJ0ZSJ, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
49 Pavelková Markéta (J0WD6)SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
50 Turzíková Martina (G3270)MAESTRO VAN DE DANCHASTABLES (KJ102R, V)EST Perná (MG0038)
51 Červenková Noemi Anna (J0S9V)DIASINI HB Z (KJ0VNL, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
52 Holušová Valentýna (J0VSA)KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
53 Horáková Ivona (G3095)SCARLETT BRILANT (KJ0V5X, K)JK Prostějov (MG0051)
54 Maludová Jana (H2678)GOOD FOR NOTHING JM (KJ0HU2, K)Hipoklub Natur, z.s. (MH0157)
55 Holíková Marie (L0400)FRENNY 40 (KJ10B7, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
56 Žákovská Adéla (L0394)SAGÁNA L (KJ0HZE, K)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
57 Špůrková Natálie (H4381)PARÁDA-M (KJ0ZQY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
58 Malý Jiří (H2415)ARISTAR M Z (KJ0ZHR, K)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
59 Malý Jiří (H2415)DÁLIA (KJ100V, K)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
60 Bortlová Lucie (L0322)CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
61 Zemanová Beata (J0S6F)CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
62 Dohnalová Valentýna (J0OLB)LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
63 Prokopová Dominika (J0QPA)BRITANY 2 (KJ0K7I, K)JK Prostějov (MG0051)
64 Vinzens Otto ml. (F0303)GINEVRA-IN (KJ0WTE, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
65 Šindlerová Anežka (L0467)DIADÉM 3 (KJ0UWU, K)Jezdecký klub Ladies (MH0307)
66 Rodová Michaela (D1827)DINOLA (KJ0X55, K)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
Skoky
07_ Parkur st. L* na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

71
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2 Kubrická Kateřina (H2783)GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Machalová Eliška (H4341)CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Žíla Zdeněk (F0969)RORSCHACH (KJ0XE8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
5 Zwinger Jan (H2741)JASPER B. (KJ0ZAS, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
6 Birková Agáta (H2768)LEX 1 (KJ0L11, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
7 Přibylová Veronika (J0WEG)JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
9 Nečasová Sabina (J0PO4)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10 Nečasová Sabina (J0PO4)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
11 Měřínská Alena (J0T5Y)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
12 Potyszová Daniela (H2879)QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13 Masárová Petra (H0865)QUICK SEF (KJ0T0J, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
14 Tioková Klára (H4143)ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
15 Antonová Kateřina (L0493)SONADOR-H (KJ0X9J, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
16 Martynková Anežka (H2695)ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
17 Šnyrychová Lucie (H2453)ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
18 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
19 Foldyna Adam (H3070)QUESTION 1 (KJ0WNC, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
20 Minářová Romana (L0059)ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
21 Rektořík Petr (G1753)PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
22 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
23 Plotnárková Pavlína (J0UZP)KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
24 Plotnárková Pavlína (J0UZP)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
25 Hurtík Jakub (G3983)ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
26 Hošák Stanislav (H0880)DRAHOMÍRA NOVOJICKÁ HF (KJ0Z2N, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
27 Mráčková Miroslava (G1951)LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
28 Kuřitková Dana (G0323)DARK SECRET LANDOS (KJ0WJQ, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
29 Svěráková Kateřina (G3322)ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
30 Doláková Nela (G3299)GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
31 Pokorná Kristýna (V0764)EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
32 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
33 Petrželková Eva (H4043)QUANTANO (KJ0TFT, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
34 Šoupal Martin (F0200)WILDE BERRY (KJ0YXV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
35 Prokopová Natálie (F3833)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
36 Francová Karolína (J0OOZ)QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
37 Lamich Karel (H0174)POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
38 Humplíková Vladislava (H0177)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
39 Humplíková Anna (J0W6I)BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40 Hruška Jiří (H0173)PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE (KJ106J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
41 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
42 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
43 Tylšar Martin (G3793)ATTILA 3 (KJ0VCC, V)MTV Team Tylšar (MG0346)
44 Lušňáková Kateřina (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
45 Jílek Milan (G0807)BENTLEY FB (KJ0RZO, V)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
46 Svíbová Vendula (H1973)ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
47 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
48 Pichrtová Rozálie (H4569)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
49 Pichrtová Rozálie (H4569)CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
50 Repper Jakub (H1953)APRIL 6 (KJ0XFN, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
51 Horáková Ivona (G3095)SCARLETT BRILANT (KJ0V5X, K)JK Prostějov (MG0051)
52 Maludová Jana (H2678)GOOD FOR NOTHING JM (KJ0HU2, K)Hipoklub Natur, z.s. (MH0157)
53 Maludová Jana (H2678)CABI (KJ0CZF, V)Hipoklub Natur, z.s. (MH0157)
54 Žákovská Adéla (L0394)SAGÁNA L (KJ0HZE, K)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
55 Trunkátová Klára (G2379)FORBES (KJ0I7F, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
56 Malý Jiří (H2415)DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
57 Malý Jiří (H2415)CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
58 Bortlová Lucie (L0322)CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
59 Faldynová Daniela (J0XLD)KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
60 Čermáková Daniela (G3668)IREZZO VAN'T KATHOF (KJ1050, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
61 Vaníčková Jana (H2289)CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
62 Vaníčková Jana (H2289)MILLA 1 (KJ0XK4, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
63 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
64 Vaníčková Jana (H2289)ARMEN 1 (KJ0H9M, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
65 Ramachová Michaela (J0QFO)FLEUR 2 (KJ0KB9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
66 Dohnalová Valentýna (J0OLB)LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
67 Prokopová Dominika (J0QPA)BRITANY 2 (KJ0K7I, K)JK Prostějov (MG0051)
68 Vinzens Otto ml. (F0303)GINEVRA-IN (KJ0WTE, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
69 Vinzens Otto ml. (F0303)NONAME (KJ0X59, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
70 Šindlerová Anežka (L0467)DIADÉM 3 (KJ0UWU, K)Jezdecký klub Ladies (MH0307)
71 Macečková Natálie (H4442)FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
Skoky
08_ Parkur st. S* s návazným rozeskakováním
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

54
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Slezák Michal (G0906)MALCOLM 1 (KJ0ZBU, V)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
2 Pavlíková Eva (G0417)UMBRO (KJ0LL1, H)Stáj Boškůvky (MG0286)
3 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
5 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
7 Žíla Zdeněk (F0969)LADY - L (KJ0X9E, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
8 Zwinger Jan (H2741)ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
10 Ulčová Natálie (G3849)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
11 Kubík Radomír (G0385)SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
12 Pakostová Karolína (J0SZC)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
13 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14 Potyszová Daniela (H2879)QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
15 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
16 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
17 Mičková Vendula (H4459)LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18 Masár Ladislav (H0663)CASCADEUR "B" (KJ0LMH, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
19 Masárová Petra (H0865)QUICK SEF (KJ0T0J, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
20 Vachutka Ladislav (H2762)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22 Martynková Anežka (H2695)ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
23 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
24 Kolářová Veronika (G3964)GALANDRA (KJ10D2, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
25 Pavlíček Jan (H2371)HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
26 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
27 Eim Petr (G0340)BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
28 Foldyna Adam (H3070)QUESTION 1 (KJ0WNC, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
29 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
30 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
31 Jelínková Veronika (G2210)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
32 Komínková Eva (G1284)VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
33 Kuřitková Dana (G0323)DARK SECRET LANDOS (KJ0WJQ, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
34 Macková Klára (F4214)CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
35 Pokorná Kristýna (V0764)EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
36 Hruška Jiří (H0173)Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
37 Humplíková Vladislava (H0177)GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
38 Humplíková Vladislava (H0177)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
39 Kočí Lenka (H3223)JOHANNES (KJ0VBU, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40 Kočí Lenka (H3223)STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
41 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
42 Jílek Milan (G0807)BENTLEY FB (KJ0RZO, V)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
43 Svíbová Vendula (H1973)ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
44 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
45 Pichrtová Rozálie (H4569)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
46 Pichrtová Rozálie (H4569)CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
47 Jelínková Veronika (G2210)CARSEY (KJ0TL8, K)JK Sever Brno (MG0156)
48 Malý Jiří (H2415)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
49 Čermáková Daniela (G3668)LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
50 Vaníčková Jana (H2289)ALGHERO (KJ0WD7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
51 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
52 Koutná Kristýna (H2964)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
53 Ramachová Michaela (J0QFO)FLEUR 2 (KJ0KB9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
54 Vinzens Otto ml. (F0303)NONAME (KJ0X59, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Skoky
09_ Parkur st. ST* na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Slezák Michal (G0906)MALCOLM 1 (KJ0ZBU, V)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
2 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
4 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
5 Žíla Zdeněk (F0969)CORNET CASSINI HF (KJ0UV5, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
6 Žíla Zdeněk (F0969)CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
7 Žíla Zdeněk (F0969)ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
8 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9 Zwinger Jan (H2741)ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10 Ulčová Natálie (G3849)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
11 Masár Ladislav (H0663)CASCADEUR "B" (KJ0LMH, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
12 Vachutka Ladislav (H2762)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Eim Petr (G0340)BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
15 Jelínková Veronika (G2210)JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
16 Šoupal Martin (F0200)CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17 Hruška Jiří (H0173)Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
18 Humplíková Vladislava (H0177)GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19 Lamich Karel (H0174)CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
20 Kočí Lenka (H3223)JOHANNES (KJ0VBU, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
21 Kočí Lenka (H3223)STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
22 Turzíková Martina (G3270)CHIN PLEASURE (KJ10HI, V)EST Perná (MG0038)
23 Malý Jiří (H2415)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
24 Vaníčková Jana (H2289)ALGHERO (KJ0WD7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
25 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
26 Koutná Kristýna (H2964)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
27 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
28 Matušková Kateřina (H4419)FOREST 31 (KJ10CW, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
29 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
Skoky
10_ Parkur st. ZL s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dostálová Hana (H3109)RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
2 Žíla Zdeněk (F0969)RORSCHACH (KJ0XE8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
3 Jandora Martin (J0YPI)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
4 Grebeňová Natálie (J0RCU)DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
5 Přibylová Veronika (J0WEG)JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
6 Ulčová Natálie (G3849)SENDY - HS (KJ0YYJ, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
7 Měřínská Alena (J0T5Y)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
8 Masárová Natalie (J0RCF)ANITA 7 (KJ0S2A, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
9 Tioková Klára (H4143)ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
10 Vachutková Lenka (H2481)VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11 Rektořík Petr (G1753)PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
12 Doláková Nela (G3299)GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
13 Fürstová Karolína (A1551)LECASSIN (KJ0Z62, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
14 Fürstová Karolína (A1551)LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
15 Hrubá Elen (H4456)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
16 Šoupal Martin (F0200)QUAILL 1 (KJ10A6, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17 Šoupal Martin (F0200)WILDE BERRY (KJ0YXV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
18 Prokopová Natálie (F3833)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
19 Orlíková Veronika (H4163)E-BLUE (KJ0MCP, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
20 Pavlíčková Eva (J10PU)CASILOR (KJ0JRA, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
21 Pavlíčková Eva (J10PU)REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
22 Kutálek Antonín (H1346)FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
23 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
24 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
25 Vrzal Radek (G0958)LOOK AT ME HW (KJ0ZI4, V)Radek Vrzal (ML0137)
26 Pavelková Markéta (J0WD6)SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
27 Klár Sebastian (J10IV)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
28 Turzíková Martina (G3270)MAESTRO VAN DE DANCHASTABLES (KJ102R, V)EST Perná (MG0038)
29 Červenková Noemi Anna (J0S9V)DIASINI HB Z (KJ0VNL, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
30 Bílková Sandra Karen (J0YGD)NERADINE (KJ10KA, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
31 Zemanová Beata (J0S6F)CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
32 Kuba Petr (G0255)TOULOUSE 1 (KJ0ZXD, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
33 Kuba Petr (G0255)LE GRANNO QUICK PS (KJ0ZXC, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
34 Látalová Tereza (H4528)PEDRO 9 (KJ0I77, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
35 Lamlová Kristýna (H4530)CANADA 1 (KJ0J9N, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
Skoky
11_ Parkur st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dostálová Hana (H3109)RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
2 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
3 Kubrická Kateřina (H2783)GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Machalová Eliška (H4341)CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
5 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
6 Zwinger Jan (H2741)JASPER B. (KJ0ZAS, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
7 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
8 Nečasová Sabina (J0PO4)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
9 Nečasová Sabina (J0PO4)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11 Masárová Petra (H0865)QUICK SEF (KJ0T0J, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
12 Tioková Klára (H4143)ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
13 Vachutková Lenka (H2481)VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Vachutková Lenka (H2481)VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15 Minářová Romana (L0059)ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
16 Komínková Eva (G1284)VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
17 Plotnárková Pavlína (J0UZP)KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
18 Plotnárková Pavlína (J0UZP)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
19 Macková Klára (F4214)CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
20 Hrubá Elen (H4456)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
21 Pokorná Kristýna (V0764)EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
22 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23 Francová Karolína (J0OOZ)QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
24 Lamich Karel (H0174)POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
25 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
26 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
27 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
28 Pichrtová Rozálie (H4569)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
29 Pichrtová Rozálie (H4569)CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
30 Repper Jakub (H1953)APRIL 6 (KJ0XFN, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
31 Jelínková Veronika (G2210)CARSEY (KJ0TL8, K)JK Sever Brno (MG0156)
32 Žákovská Adéla (L0394)SAGÁNA L (KJ0HZE, K)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
33 Trunkátová Klára (G2379)FORBES (KJ0I7F, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
34 Bortlová Lucie (L0322)CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
35 Čermáková Daniela (G3668)IREZZO VAN'T KATHOF (KJ1050, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
36 Vaníčková Jana (H2289)CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
37 Macečková Natálie (H4442)FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
38 Lamlová Kristýna (H4530)CANADA 1 (KJ0J9N, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
Skoky
12_ Parkur st. S** s návazným rozeskakováním
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2 Žíla Zdeněk (F0969)CORNET CASSINI HF (KJ0UV5, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
3 Žíla Zdeněk (F0969)CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
4 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
5 Ulčová Natálie (G3849)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
6 Pakostová Karolína (J0SZC)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
7 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
8 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
9 Mičková Vendula (H4459)LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10 Drápal Stanislav (F2480)JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
11 Vachutková Lenka (H2481)VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Kolářová Veronika (G3964)GALANDRA (KJ10D2, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
13 Pavlíček Jan (H2371)HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
14 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
15 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
16 Jelínková Veronika (G2210)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
17 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
18 Pichrtová Rozálie (H4569)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
19 Pichrtová Rozálie (H4569)CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
20 Čermáková Daniela (G3668)LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
21 Vaníčková Jana (H2289)ALGHERO (KJ0WD7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
22 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
Skoky
13_ Parkur st. ST* - Cena Olomouckého kraje
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
3 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
4 Žíla Zdeněk (F0969)LADY - L (KJ0X9E, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
5 Žíla Zdeněk (F0969)ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
6 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
7 Zwinger Jan (H2741)ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8 Ulčová Natálie (G3849)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
9 Masár Ladislav (H0663)CASCADEUR "B" (KJ0LMH, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
10 Drápal Stanislav (F2480)JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
11 Vachutka Ladislav (H2762)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
14 Jelínková Veronika (G2210)JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
15 Šoupal Martin (F0200)CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
16 Humplíková Vladislava (H0177)GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
17 Lamich Karel (H0174)CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
18 Turzíková Martina (G3270)CHIN PLEASURE (KJ10HI, V)EST Perná (MG0038)
19 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
20 Matušková Kateřina (H4419)FOREST 31 (KJ10CW, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
21 Kuba Petr (G0255)CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
Skoky
CSN
Cena Olomouckého kraje
Výsledky
10. 9. – 12. 9.
H / ESC Olomouc
ESC Olomouc

Pro větší detail klikněte!