Přihlásit se

Skoky
MČR Skoky Děti/Junioři Zduchovice
Mistrovství ČR (CSN-MČR) / 190814B1
14.08.2019 - 18.08.2019
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž L* - 115cm - 1.kolo děti + otevřená
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
02_ Skoková soutěž L** - 120cm - 1.kolo ml.junioři + otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
03_ Skoková soutěž S* - 125cm - 1.kolo st.junioři + otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
04_ Skoková soutěž ZL - 110cm - 1.kolo děti družstva
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
05_ Skoková soutěž L** - 120cm - 1.kolo junioři družstva
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
06_ Skoková soutěž L* - 115cm - 2.kolo děti + otevřená
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
07_ Skoková soutěž S* - 125cm - 2.kolo ml.junioři + otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08_ Skoková soutěž S** - 130cm - 2.kolo st.junioři + otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
09_ MČR DRUŽSTVA DĚTI - 2.kolo děti družstva
Běžná ZL (110) 299.2.7 - Soutěž družstev - čas 2. kola / A

51
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Špůrková Natálie (H4381)OLÍRIO (KJ0WZ7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
2 Pavelková Markéta (J0WD6)JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Zatloukal Adam (J0R2Y)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
4 Nečasová Sabina (J0PO4)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
5 Plotnárková Pavlína (J0UZP)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
6 Ivičičová Adriana (J0UZR)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
7 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
8 Vacková Kristýna (J0S2Z)MERLIN-P (KJ0INY, H)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
9 Sovová Rozálie (J0URR)LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10 Prušáková Karolína (B3766)PEM (KJ05AM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11 Bubáková Kateřina (J0VYN)ROZÁRKA (KJ0561, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
12 Dvoranová Adéla (B3779)BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
13 Hronová Simona (J0MUL)OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
14 Ottlová Kristýna (J0PLR)CHRISTA 1 (KJ0I7R, K)JK Záhořany (MB0344)
15 Pavlečková Lucie (J0O5Q)QUIDO-M (KJ0GR3, V)JK Dance and Jump (MA0171)
16 Najmanová Laura (B3689)NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Libichová Natálie (J0QXE)VIGO 1 (KJ0AFA, H)JK Sedlářství Libich (MB0554)
18 Stöhrová Alice (J0WBW)SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
19 Korábová Tereza (J0UZU)CALIOPE (KJ0BJS, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
20 Mlčochová Karolína (J0VQF)CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
21 Jandová Karolína (E2040)GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
22 Saláková Ema (J0T5U)LOUTANO (KJ0DG8, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
23 Dvořáková Karolína (C1609)ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
24 Hakr Daniel (A2081)COFFEE G (KJ0X5Y, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
25 Skutecký Viktor (A2238)LATINA S 4 (KJ0WD8, K)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
26 Srnová Elena (A3011)HARD BIE D (KJ0LE4, K)TH Equiclub (MA0220)
27 Lorencová Karolína (A3054)I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
28 Maršíková Julie (J0ORD)MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
29 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
30 Šmatláková Kristýna (A2185)DUNCAN 3 (KJ0XKQ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
31 Španko Emma Sophia (J0W1L)DONELY (KJ0FX7, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32 Bártová Nikola (J0IRU)GARANT 1 (KJ0I4H, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
33 Kubias Josef (F4170)LORETA 7 (KJ0CCF, K)Lázně 1897, s.r.o. (MF0453)
34 Entová Anežka (J0UR9)AL PACHINO (KJ0WGZ, H)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
35 Entová Anežka (J0UR9)EACHAUN (KJ0MDN, V)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
36 Perthenová Eva (J0R9E)CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
37 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
38 Kašparová Tereza (J0RQI)RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Horses Camp Nivy - Petr Negucz (MK0089)
39 Čurdová Kateřina (J0RHL)LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
40 Hanousková Natálie (J0SN1)LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
41 Janoušková Valerie (J0N4A)CAROSSELO (KJ0IUN, V)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
42 Bečvářová Helena (D1981)NIOBARA 1 (KJ0GX0, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
43 Danková Kristýna (J0S59)CITRUS 1 (KJ0FIK, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
44 Jílková Karolína (J0RQS)MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
45 Kodadová Davida (J0ROU)AHA (KJ0KCM, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
46 Kodadová Davida (J0ROU)CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
47 Kolísková Kateřina (D1962)CARBOŠ (KJ0EEA, V)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
48 Kozová Johanka (D1990)JOHANKA 9 (KJ0GQZ, K)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
49 Rýparová Anna (J0XRZ)GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
50 Štefánský David (K0316)KARA 3 (KJ0LPF, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
51 Prušáková Karolína (B3766)CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
10_ MČR DRUŽSTVA JUNIOŘI - 2.kolo junioři družstva
Běžná L** (120) 299.2.7 - Soutěž družstev - čas 2. kola / A
10_
72
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Machalová Eliška (H4341)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2 Vysoudilová Tereza (H3757)IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
3 Poledňáková Klára (H4262)LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
4 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
5 Roubíčková Magdalena (H4268)MANCRET (KJ0FWW, V)Jezdecký klub STEALLY Opava (MH0059)
6 Pleva Matěj (J0P8E)RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7 Laryšová Tina (H4561)ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
8 Juříková Eliška (H4520)LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
9 De Jagerová Alexandra (C1045)VOIGTSDORF CITYSLICKER (KJ0M0P, V)JK Slapy (MC0247)
10 Pártlová Barbora (C1541)RULETT 1 (KJ0VW8, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
11 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
12 Marečková Kateřina (A1969)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Tandem (MC0163)
13 Květoňová Barbora (C1590)LARA 14 (KJ0JCS, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
14 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
15 Čermáková Daniela (G3668)RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16 Bartoňková Nyna (G4048)STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
17 Pakostová Karolína (J0SZC)ZARRY (KJ0GPT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
18 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
19 Hojovcová Marie (G4015)AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
20 Kovářová Natálie (H4180)CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
21 Remková Nicola (B3782)MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
22 Benešová Eliška (B3021)GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
23 Miková Markéta (B3289)PERSONA GRATA (KJ0IB2, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
24 Novak Anna Lani (A1892)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
25 Kostková Anna (B3752)LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
26 Kostková Anna (B3752)CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27 Matuška Petr-Jan (B2982)GLEN PRISCILA (KJ0FMS, K)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
28 Jedlička Alex (J0TH3)LUPÉZ (KJ0JWI, V)TH Equiclub (MA0220)
29 Najmanová Sofie (B3119)HOURAYA 2 (KJ0XLE, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
30 Sikorová Lenka (B3537)ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
31 Štechová Kateřina (B3832)CENTUS (KJ0J7T, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
32 Štechová Kateřina (B3832)CASIRI (KJ0M01, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
33 Písařík Adam (J0V0E)VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
34 Písařík Adam (J0V0E)CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
35 Písařík Oliver (J0V0F)CHARAMBA (KJ0XP9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
36 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
37 Kodadová Sarah (D1930)CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
38 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
39 Pařenicová Petra (A2138)GIDEON H2 (KJ0MMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
40 Kuková Valentýna (A2080)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)Equestrians Club (MA0086)
41 Kuková Valentýna (A2080)SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
42 Kuková Valentýna (A2080)CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)
43 Melmerová Lucie (A1902)LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
44 Helebrantová Anna (A1963)GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
45 Červená Aneta (A2061)SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
46 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
47 Dvořáková Sára (B3518)LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
48 Finsterle Sára (F3983)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
49 Černá Josefína (F4398)GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)
50 Perthenová Kateřina ml. (F4356)MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
51 Kaněrová Natálie (F4213)CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
52 Miřejovská Lucie (F4104)DOLORES 5 (KJ0KVB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
53 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
54 Matulová Barbora (J0KO8)SANTA SILVIA (KJ0M5S, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
55 Michálková Tereza (K0299)LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
56 Ujčíková Karen (J0QHC)LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
57 Modrová Michala (K0297)SAY ME (KJ0LKA, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
58 Pospíšilová Anna-Marie (K0330)CREATIV (KJ0I7V, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
59 Markusková Tereza (K0181)DORIAN GRAY (KJ0LRK, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
60 Markusková Tereza (K0181)LARABELLA (KJ0MSX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
61 Melmerová Lucie (A1902)FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
62 Egrová Nikola (D1982)ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
63 Hrachová Kateřina (D1912)CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
64 Kodadová Nikita (D1910)CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
65 Kodadová Nikita (D1910)HELIETA (KJ0X7Z, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
66 Kodadová Sarah (D1930)PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
67 Košanová Vanesa (D1952)FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
68 Moulisová Barbora (D1908)ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
69 Pospěch Daniel (K0251)ELIOTT (KJ0VFE, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
70 Šnoblová Nicole (J0OKZ)JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
71 Kovářová Natálie (H4180)CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
72 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
Skoky
11_ Nemistrovská skoková soutěž handicap - 115/120/125cm - POSLEDNÍ ŠANCE
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
12_ MČR DĚTI (12-14let) - tříkolová soutěž
Běžná L* (115) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž / A

33
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kopřivová Gabriela (H4305)KIARA 4 (KJ0KZL, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
2 Filip Štěpán (H4241)GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
3 Filip Štěpán (H4241)CASCAR (KJ0BA6, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
4 Kozojedová Alena (C1540)LEA 5 (KJ0LZW, K)JK Slupenec (MC0134)
5 Pulchartová Klára (C1621)CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
6 Abtová Anna (A2258)CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
7 Sovová Rozálie (J0URR)ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8 Bubáková Kateřina (J0VYN)CLASSIC CAN DO B (KJ0TLL, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
9 Šebestová Johana Laura (B3747)MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10 Najmanová Laura (B3689)LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
12 Najmanová Laura (B3689)LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13 Stöhrová Alice (J0WBW)GOYA 635 (KJ0W0A, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
14 Stöhrová Alice (J0WBW)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
15 Korábová Tereza (J0UZU)GILMÉ (KJ0IW5, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
16 Saláková Ema (J0T5U)QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
17 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
18 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
19 Hakr Daniel (A2081)ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
20 Skutecký Viktor (A2238)JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
21 Skutecký Viktor (A2238)LATINA S 4 (KJ0WD8, K)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
22 Maršíková Julie (J0ORD)MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
23 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
24 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELIS 4 (KJ0H81, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
25 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
26 Petrusová Eliška (F4271)LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
27 Bártová Nikola (J0IRU)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
28 Čurdová Kateřina (J0RHL)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
29 Danková Kristýna (J0S59)SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
30 Rýparová Anna (J0XRZ)QUASSINA (KJ0TFK, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
31 Vítek Anna Marie (A2213)LVS SHELBY (KJ0XIY, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
32 Vítek Anna Marie (A2213)MAMA MIA PICOBELLO Z (KJ0XJ0, K)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
33 Vítek Kristina (A2212)CHICCO 330 (KJ0XIK, V)V Team Prague Arena, z.s. (MA0304)
Skoky
13_ MČR MLADŠÍ JUNIOŘI (14-16let) - tříkolová soutěž
Běžná L** (120) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž / A

36
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Očenášková Natálie (L0307)QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
2 Očenášková Natálie (L0307)LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
3 Poledňáková Klára (H4262)SPELLBOUND (KJ0KQA, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
4 Matušková Kateřina (H4419)F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
5 Matušková Kateřina (H4419)AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
6 Pártlová Barbora (C1541)CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
7 Táboříková Jana (C1038)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
8 Táboříková Jana (C1038)CONTO BONO (KJ0KT6, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
9 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
10 Pokorná Kristýna (V0764)GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
11 Čermáková Daniela (G3668)LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
12 Kovářová Natálie (H4180)CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
13 Žižáková Viktorie (B3644)CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
14 Žižáková Viktorie (B3644)CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
15 Kostková Anna (B3752)TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16 Kostková Anna (B3752)COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17 Šťastná Karolína (B3804)ZENON (KJ0TNB, V)JK Všetice (MB0216)
18 Svobodová Tereza (B3238)CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
19 Svobodová Tereza (B3238)MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
20 Svobodová Tereza (B3238)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
21 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
23 Písařík Oliver (J0V0F)BON AMIE (KJ0WTM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
24 Písařík Oliver (J0V0F)DONA 9 (KJ067K, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
25 Písařík Oliver (J0V0F)TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
26 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
27 Kodadová Sarah (D1930)CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
28 Smékalová Klára (A2175)ARAGON 2 (KJ0EZG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
29 Melmerová Lucie (A1902)LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
30 Poláková Karolína (K0277)CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
31 Poláková Karolína (K0277)LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
32 Melmerová Lucie (A1902)FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
33 Kodadová Sarah (D1930)PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
34 Richtrová Betty (D1965)MAMEHA (KJ0HY9, K)
35 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
36 Kovářová Natálie (H4180)CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
Skoky
14_ MČR STARŠÍ JUNIOŘI (17-18let) - tříkolová soutěž
Běžná S* (125) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž / A

49
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Špačková Veronika (F4085)LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK K plus K (MR0027)
2 Špačková Veronika (F4085)LARA 15 (KJ0LZN, K)JK K plus K (MR0027)
3 Machalová Eliška (H4341)CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5 Roubíčková Magdalena (H4268)KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub STEALLY Opava (MH0059)
6 Laryšová Tina (H4561)CARINA 6 (KJ0IWH, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
7 Laryšová Tina (H4561)DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
8 De Jagerová Alexandra (C1045)CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
9 Kupková Lucie (C1489)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
10 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
11 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
12 Svěráková Kateřina (G3322)ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13 Miková Markéta (B3289)TURBO 3 (KJ0KVV, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14 Miková Markéta (B3289)PAPAYA 1 (KJ0GR9, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
15 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
16 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
17 Košťálová Lenka (E2032)CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
18 Matuška Petr-Jan (B2982)GLEN PRISCILA (KJ0FMS, K)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
19 Pokorná Adéla (B3764)ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
20 Najmanová Sofie (B3119)LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21 Najmanová Sofie (B3119)PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22 Knotková Sára (A1924)VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23 Písařík Adam (J0V0E)DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
24 Písařík Adam (J0V0E)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
25 Přikrylová Pavlína (H3740)CACHART (KJ0VZY, V)Jezdecký klub Loděnice, spolek (MH0391)
26 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
27 Hofmeisterová Kristýna (D1852)APOLLO 7 (KJ0J7C, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
28 Plšek Tomáš (A1780)ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
29 Bártová Adéla (A3073)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30 Pařenicová Petra (A2138)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
31 Pařenicová Petra (A2138)CALLEDA (KJ0ATG, K)AUDIT SULICE (MA0124)
32 Kuková Valentýna (A2080)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)Equestrians Club (MA0086)
33 Kuková Valentýna (A2080)SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
34 Kuková Valentýna (A2080)CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)
35 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
36 Lipavská Tereza (F3936)LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
37 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
38 Finsterle Sára (F3983)PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
39 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
40 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
41 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
42 Markusková Tereza (K0181)COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
43 Markusková Tereza (K0181)QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
44 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
45 Pavlů Karolína (K0305)VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
46 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
47 Pospěch Daniel (K0251)CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
48 Pospěch Daniel (K0251)NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
49 Pařenicová Petra (A2138)GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
Skoky
91_ TRÉNINK DĚTI + DĚTI DRUŽSTVA - do 110cm
Běžná do 110 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

57
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Špůrková Natálie (H4381)OLÍRIO (KJ0WZ7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
2 Kozojedová Alena (C1540)LEA 5 (KJ0LZW, K)JK Slupenec (MC0134)
3 Pulchartová Klára (C1621)CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
4 Nečasová Sabina (J0PO4)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
5 Plotnárková Pavlína (J0UZP)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
6 Ivičičová Adriana (J0UZR)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
7 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
8 Vacková Kristýna (J0S2Z)MERLIN-P (KJ0INY, H)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
9 Abtová Anna (A2258)CARA Z-KL (KJ0VN6, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
10 Sovová Rozálie (J0URR)ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11 Sovová Rozálie (J0URR)LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12 Prušáková Karolína (B3766)PEM (KJ05AM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13 Bubáková Kateřina (J0VYN)ROZÁRKA (KJ0561, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
14 Bubáková Kateřina (J0VYN)CLASSIC CAN DO B (KJ0TLL, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
15 Dvoranová Adéla (B3779)BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
16 Hronová Simona (J0MUL)OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
17 Ottlová Kristýna (J0PLR)CHRISTA 1 (KJ0I7R, K)JK Záhořany (MB0344)
18 Pavlečková Lucie (J0O5Q)QUIDO-M (KJ0GR3, V)JK Dance and Jump (MA0171)
19 Šebestová Johana Laura (B3747)MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
20 Najmanová Laura (B3689)NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21 Najmanová Laura (B3689)LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
23 Libichová Natálie (J0QXE)VIGO 1 (KJ0AFA, H)JK Sedlářství Libich (MB0554)
24 Najmanová Laura (B3689)LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25 Stöhrová Alice (J0WBW)SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
26 Stöhrová Alice (J0WBW)GOYA 635 (KJ0W0A, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
27 Stöhrová Alice (J0WBW)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
28 Korábová Tereza (J0UZU)CALIOPE (KJ0BJS, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
29 Korábová Tereza (J0UZU)GILMÉ (KJ0IW5, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
30 Mlčochová Karolína (J0VQF)CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
31 Jandová Karolína (E2040)GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
32 Saláková Ema (J0T5U)LOUTANO (KJ0DG8, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
33 Saláková Ema (J0T5U)QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
34 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
35 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
36 Dvořáková Karolína (C1609)ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
37 Hakr Daniel (A2081)ATASCHA B Z (KJ0MME, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
38 Hakr Daniel (A2081)COFFEE G (KJ0X5Y, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
39 Skutecký Viktor (A2238)JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
40 Skutecký Viktor (A2238)LATINA S 4 (KJ0WD8, K)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
41 Srnová Elena (A3011)HARD BIE D (KJ0LE4, K)TH Equiclub (MA0220)
42 Lorencová Karolína (A3054)I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
43 Maršíková Julie (J0ORD)MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
44 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
45 Šmatláková Kristýna (A2185)DUNCAN 3 (KJ0XKQ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
46 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELIS 4 (KJ0H81, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
47 Španko Emma Sophia (J0W1L)DONELY (KJ0FX7, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
48 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
49 Petrusová Eliška (F4271)LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
50 Bártová Nikola (J0IRU)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
51 Bártová Nikola (J0IRU)GARANT 1 (KJ0I4H, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
52 Kubias Josef (F4170)LORETA 7 (KJ0CCF, K)Lázně 1897, s.r.o. (MF0453)
53 Entová Anežka (J0UR9)AL PACHINO (KJ0WGZ, H)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
54 Entová Anežka (J0UR9)EACHAUN (KJ0MDN, V)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
55 Perthenová Eva (J0R9E)CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
56 Rýparová Anna (J0XRZ)QUASSINA (KJ0TFK, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
57 Rýparová Anna (J0XRZ)GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
Skoky
92_ TRÉNINK ML. JUNIOŘI + JUNIOŘI DRUŽSTVA- do 120cm
Běžná do 120 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

65
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Poledňáková Klára (H4262)SPELLBOUND (KJ0KQA, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
2 Poledňáková Klára (H4262)LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
3 Pártlová Barbora (C1541)CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
4 Táboříková Jana (C1038)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
5 Táboříková Jana (C1038)CONTO BONO (KJ0KT6, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
6 De Jagerová Alexandra (C1045)VOIGTSDORF CITYSLICKER (KJ0M0P, V)JK Slapy (MC0247)
7 Pártlová Barbora (C1541)RULETT 1 (KJ0VW8, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
8 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
9 Marečková Kateřina (A1969)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Tandem (MC0163)
10 Květoňová Barbora (C1590)LARA 14 (KJ0JCS, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
11 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
12 Pokorná Kristýna (V0764)GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
13 Čermáková Daniela (G3668)LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
14 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
15 Čermáková Daniela (G3668)RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16 Bartoňková Nyna (G4048)STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
17 Pakostová Karolína (J0SZC)ZARRY (KJ0GPT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
18 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
19 Hojovcová Marie (G4015)AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
20 Remková Nicola (B3782)MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
21 Žižáková Viktorie (B3644)CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
22 Žižáková Viktorie (B3644)CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
23 Benešová Eliška (B3021)GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
24 Miková Markéta (B3289)PERSONA GRATA (KJ0IB2, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25 Novak Anna Lani (A1892)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
26 Kostková Anna (B3752)TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27 Kostková Anna (B3752)COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28 Kostková Anna (B3752)LYCORRADO (KJ0UZ6, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
29 Šťastná Karolína (B3804)ZENON (KJ0TNB, V)JK Všetice (MB0216)
30 Svobodová Tereza (B3238)CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
31 Svobodová Tereza (B3238)MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
32 Svobodová Tereza (B3238)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
33 Matuška Petr-Jan (B2982)GLEN PRISCILA (KJ0FMS, K)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
34 Jedlička Alex (J0TH3)LUPÉZ (KJ0JWI, V)TH Equiclub (MA0220)
35 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
36 Najmanová Sofie (B3119)HOURAYA 2 (KJ0XLE, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
37 Sikorová Lenka (B3537)ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
38 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
39 Štechová Kateřina (B3832)CENTUS (KJ0J7T, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
40 Štechová Kateřina (B3832)CASIRI (KJ0M01, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
41 Písařík Adam (J0V0E)VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
42 Písařík Adam (J0V0E)CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
43 Písařík Oliver (J0V0F)BON AMIE (KJ0WTM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
44 Písařík Oliver (J0V0F)TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
45 Písařík Oliver (J0V0F)CHARAMBA (KJ0XP9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
46 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
47 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
48 Egrová Nikola (D1982)ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
49 Smékalová Klára (A2175)ARAGON 2 (KJ0EZG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
50 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
51 Pařenicová Petra (A2138)GIDEON H2 (KJ0MMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
52 Melmerová Lucie (A1902)LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
53 Helebrantová Anna (A1963)GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
54 Červená Aneta (A2061)SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
55 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
56 Dvořáková Sára (B3518)LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
57 Finsterle Sára (F3983)QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
58 Černá Josefína (F4398)GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)
59 Perthenová Kateřina ml. (F4356)MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
60 Kaněrová Natálie (F4213)CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
61 Miřejovská Lucie (F4104)DOLORES 5 (KJ0KVB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
62 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
63 Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
64 Košanová Vanesa (D1952)FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
65 Melmerová Lucie (A1902)FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
Skoky
93_ TRÉNINK ST. JUNIOŘI - do 125cm
Běžná do 125 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

35
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Špačková Veronika (F4085)LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK K plus K (MR0027)
2 Špačková Veronika (F4085)LARA 15 (KJ0LZN, K)JK K plus K (MR0027)
3 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
4 De Jagerová Alexandra (C1045)CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
5 Kupková Lucie (C1489)COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
6 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
8 Svěráková Kateřina (G3322)ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9 Miková Markéta (B3289)TURBO 3 (KJ0KVV, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10 Miková Markéta (B3289)PAPAYA 1 (KJ0GR9, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
12 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
13 Košťálová Lenka (E2032)CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
14 Pokorná Adéla (B3764)ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
15 Najmanová Sofie (B3119)LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16 Najmanová Sofie (B3119)PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Knotková Sára (A1924)VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18 Písařík Adam (J0V0E)DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
19 Písařík Adam (J0V0E)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20 Přikrylová Pavlína (H3740)CACHART (KJ0VZY, V)Jezdecký klub Loděnice, spolek (MH0391)
21 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
22 Plšek Tomáš (A1780)ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
23 Bártová Adéla (A3073)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
24 Pařenicová Petra (A2138)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
25 Pařenicová Petra (A2138)CALLEDA (KJ0ATG, K)AUDIT SULICE (MA0124)
26 Kuková Valentýna (A2080)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)Equestrians Club (MA0086)
27 Kuková Valentýna (A2080)SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
28 Kuková Valentýna (A2080)CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)
29 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
30 Lipavská Tereza (F3936)LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
31 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
32 Finsterle Sára (F3983)PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
33 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
34 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
35 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
CSN-MČR
MČR Skoky Děti/Junioři Zduchovice
Výsledky
14. 8. – 18. 8.
B / Zduchovice
JO Zduchovice

Pro větší detail klikněte!