Přihlásit se

Skoky
MČR Skoky Děti/Junioři Zduchovice
Mistrovství ČR (CSN-MČR) / 190814B1
14.08.2019 - 18.08.2019
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0283 - JO La-Boheme Zduchovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0079
Radovan Šalek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0528
Petra Mašková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01O Skoková soutěž L* - 115cm - OTEVŘENÁ
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
16.08.2019 8:30

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 15:56:04
#JezdecKůňSubjekt
1Hojovcová Marie (G4015)<60>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
2Ujčíková Karen (J0QHC)<71>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
3Pospíšilová Anna-Marie (K0330)<73>CREATIV (KJ0I7V, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
4Miková Markéta (B3289)<91>PERSONA GRATA (KJ0IB2, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Najmanová Sofie (B3119)<92>HOURAYA 2 (KJ0XLE, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Písařík Adam (J0V0E)<95>CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
7Sikorová Lenka (B3537)<98>ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Stöhrová Alice (J0WBW)<108>GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
9Stöhrová Alice (J0WBW)<109>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
10Čurdová Kateřina (J0RHL)<115>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Dvořáková Karolína (C1609)<116>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
12Dvořáková Karolína (C1609)<117>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13Skutecký Viktor (A2238)<119>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
14Španko Emma Sophia (J0W1L)<120>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
15Najmanová Laura (B3689)<124>LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16Najmanová Laura (B3689)<125>LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17Očenášková Natálie (L0307)<156>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
18Špačková Veronika (F4085)<157>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
19Špačková Veronika (F4085)<158>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
20Rýparová Anna (J0XRZ)<198>QUASSINA (KJ0TFK, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
21Vítek Anna Marie (A2213)<219>MAMA MIA PICOBELLO Z (KJ0XJ0, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
22Vítek Kristýna (A2212)<220>CHICCO 330 (KJ0XIK, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
Skoky
01_ Skoková soutěž L* - 115cm - 1.kolo děti + otevřená
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.08.2019 8:30

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.08.2019 09:05:42
#JezdecKůňSubjekt
1Najmanová Laura (B3689)<125>LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2Stöhrová Alice (J0WBW)<109>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3Dvořáková Karolína (C1609)<116>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Sovová Rozálie (J0URR)<127>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Danková Kristýna (J0S59)<217>SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
6Hakr Daniel (A2081)<118>ATASCHA B Z (KJ0MME, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
7Bubáková Kateřina (J0VYN)<122>CLASSIC CAN DO B (KJ0TLL, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
8Abtová Anna (A2258)<121>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Libichová Natálie (J0QXE)<123>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
10Petrusová Eliška (F4271)<113>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
11Filip Štěpán (H4241)<104>GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
12Pulchartová Klára (C1621)<107>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
13Kozojedová Alena (C1540)<106>LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
14Vítek Kristýna (A2212)<220>CHICCO 330 (KJ0XIK, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
15Hayerová Vanda (J0WRJ)<112>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
16Saláková Ema (J0T5U)<111>QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
17Bártová Nikola (J0IRU)<114>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
18Rýparová Anna (J0XRZ)<198>QUASSINA (KJ0TFK, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19Španko Emma Sophia (J0W1L)<120>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
20Vítek Anna Marie (A2213)<219>MAMA MIA PICOBELLO Z (KJ0XJ0, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
21Korábová Tereza (J0UZU)<110>GILMÉ (KJ0IW5, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
22Čurdová Kateřina (J0RHL)<115>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
23Šebestová Johana Laura (B3747)<126>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24Najmanová Laura (B3689)<124>LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25Skutecký Viktor (A2238)<119>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
26Maršíková Julie (J0ORD)<26>MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
27Stöhrová Alice (J0WBW)<108>GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
28Dvořáková Karolína (C1609)<117>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
29Špačková Veronika (F4085)<158>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
30Miková Markéta (B3289)<91>PERSONA GRATA (KJ0IB2, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
31Najmanová Sofie (B3119)<92>HOURAYA 2 (KJ0XLE, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
32Písařík Adam (J0V0E)<95>CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
33Sikorová Lenka (B3537)<98>ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
34Hojovcová Marie (G4015)<60>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
35Pospíšilová Anna-Marie (K0330)<73>CREATIV (KJ0I7V, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
36Ujčíková Karen (J0QHC)<71>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
37Očenášková Natálie (L0307)<156>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
38Špačková Veronika (F4085)<157>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
Skoky
02O Skoková soutěž L** - 120cm - OTEVŘENÁ
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
16.08.2019

13
Skoky
02_ Skoková soutěž L** - 120cm - 1.kolo ml.junioři + otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.08.2019

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.08.2019 11:41:22
#JezdecKůňSubjekt
1Písařík Oliver (J0V0F)<144>DONA 9 (KJ067K, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Svobodová Tereza (B3238)<150>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
3Žižáková Viktorie (B3644)<154>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
4Kodadová Sarah (D1930)<213>PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
5Matušková Kateřina (H4419)<130>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
6Melmerová Lucie (A1902)<102>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
7Kovářová Natálie (H4180)<137>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
8Kostková Anna (B3752)<142>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
9Táboříková Jana (C1038)<133>CONTO BONO (KJ0KT6, V)JK Falea (MC0185)
10Poláková Karolína (K0277)<139>CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Pártlová Barbora (C1541)<131>CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
12Sikorová Lenka (B3537)<147>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Slavíčková Lenka (B3541)<148>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14Pospíchalová Tina (E2093)<138>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
15Čermáková Daniela (G3668)<136>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16Smékalová Klára (A2175)<141>ARAGON 2 (KJ0EZG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
17Písařík Oliver (J0V0F)<145>BON AMIE (KJ0WTM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18Svobodová Tereza (B3238)<151>CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
19Bartoňková Nyna (G4048)<134>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
20Richtrová Betty (D1965)<221>MAMEHA (KJ0HY9, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
21Poledňáková Klára (H4262)<128>SPELLBOUND (KJ0KQA, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
22Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<201>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
23Šťastná Karolína (B3804)<149>ZENON (KJ0TNB, V)JK Všetice (MB0216)
24Pokorná Kristýna (V0764)<135>GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
25Žižáková Viktorie (B3644)<153>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
26Kodadová Sarah (D1930)<62>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
27Matušková Kateřina (H4419)<129>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
28Melmerová Lucie (A1902)<101>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
29Kovářová Natálie (H4180)<61>CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
30Kostková Anna (B3752)<143>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
31Táboříková Jana (C1038)<132>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
32Poláková Karolína (K0277)<140>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
33Očenášková Natálie (L0307)<155>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
34Písařík Oliver (J0V0F)<146>TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
35Svobodová Tereza (B3238)<152>MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
36Jedlička Alex (J0TH3)<86>LUPÉZ (KJ0JWI, V)JK Pazderna (MB0021)
37Písařík Adam (J0V0E)<95>CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
Skoky
03O Skoková soutěž S* - 125cm - 1.kolo st.junioři OTEVŘENÁ
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
16.08.2019

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 15:56:04
#JezdecKůňSubjekt
1Kuková Valentýna (A2080)<80>CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)
2Kuková Valentýna (A2080)<81>PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)Equestrians Club (MA0086)
3Kuková Valentýna (A2080)<82>SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
4De Jagerová Alexandra (C1045)<164>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
5Nová Chantal (G3547)<166>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
6Kolářová Veronika (G3964)<167>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
7Přikrylová Pavlína (H3740)<169>CACHART (KJ0VZY, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
8Finsterle Sára (F3983)<173>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
9Finsterle Sára (F3983)<174>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
10Finsterle Sára (F3983)<175>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
11Markusková Tereza (K0181)<178>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
12Markusková Tereza (K0181)<179>QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
13Pavlů Karolína (K0305)<181>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
14Helebrantová Anna (A1963)<184>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
15Pařenicová Petra (A2138)<185>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
16Pařenicová Petra (A2138)<230>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
17Najmanová Sofie (B3119)<192>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Novak Anna Lani (A1892)<193>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
19Písařík Adam (J0V0E)<195>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20Písařík Adam (J0V0E)<196>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
21Kodadová Nikita (D1910)<222>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
22Hartzová Nina (A1968)<225>EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
Skoky
03_ Skoková soutěž S* - 125cm - 1.kolo st.junioři + otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.08.2019

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.08.2019 12:58:48
#JezdecKůňSubjekt
1Finsterle Sára (F3983)<175>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
2Kuková Valentýna (A2080)<82>SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
3Pařenicová Petra (A2138)<230>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
4Miková Markéta (B3289)<190>PAPAYA 1 (KJ0GR9, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Laryšová Tina (H4561)<163>DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
6Bartková Aneta (F4321)<176>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
7Najmanová Sofie (B3119)<191>LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Markusková Tereza (K0181)<178>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
9Novak Anna Lani (A1892)<194>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
10Písařík Adam (J0V0E)<195>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
11Pospěch Daniel (K0251)<223>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
12Špačková Veronika (F4085)<158>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
13Pavlů Karolína (K0305)<181>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
14De Jagerová Alexandra (C1045)<164>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
15Machalová Eliška (H4341)<159>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16Kodadová Nikita (D1910)<222>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
17Kupková Lucie (C1489)<165>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
18Kolářová Veronika (G3964)<167>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
19Přikrylová Pavlína (H3740)<169>CACHART (KJ0VZY, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
20Hofmeisterová Kristýna (D1852)<171>APOLLO 7 (KJ0J7C, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
21Roubíčková Magdaléna (H4268)<161>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
22Lipavská Tereza (F3936)<172>LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
23Plšek Tomáš (A1780)<183>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
24Bártová Adéla (A3073)<182>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
25Finsterle Sára (F3983)<174>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
26Kuková Valentýna (A2080)<81>PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)Equestrians Club (MA0086)
27Pokorná Adéla (B3764)<197>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
28Hušková Veronika (E1941)<170>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
29Horáková Martina (H4489)<160>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
30Helebrantová Anna (A1963)<184>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
31Hartzová Nina (A1968)<225>EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32Košťálová Lenka (E2032)<188>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
33Matuška Petr-Jan (B2982)<90>GLEN PRISCILA (KJ0FMS, K)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
34Knotková Sára (A1924)<187>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Kráslová Natálie (B3508)<89>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
36Nová Chantal (G3547)<166>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
37Svěráková Kateřina (G3322)<168>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
38Pařenicová Petra (A2138)<185>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
39Miková Markéta (B3289)<189>TURBO 3 (KJ0KVV, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Laryšová Tina (H4561)<162>CARINA 6 (KJ0IWH, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
41Bartková Aneta (F4321)<177>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
42Najmanová Sofie (B3119)<192>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
43Markusková Tereza (K0181)<179>QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
44Novak Anna Lani (A1892)<193>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
45Písařík Adam (J0V0E)<196>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
46Pospěch Daniel (K0251)<224>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
47Špačková Veronika (F4085)<157>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
48Finsterle Sára (F3983)<173>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
49Kuková Valentýna (A2080)<80>CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)
Skoky
04O Skoková soutěž ZL - 110cm - OTEVŘENÁ
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
16.08.2019

16
Skoky
04_ Skoková soutěž ZL - 110cm - 1.kolo děti družstva
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.08.2019

46
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.08.2019 14:55:07
#JezdecKůňSubjekt
1Šmatláková Kristýna (A2185)<28>DUNCAN 3 (KJ0XKQ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2Hakr Daniel (A2081)<23>COFFEE 24 (KJ0X5Y, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
3Kozová Johanka (D1990)<209>JOHANKA 9 (KJ0GQZ, K)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
4Kolísková Kateřina (D1962)<208>CARBOŠ (KJ0EEA, V)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
5Mlčochová Karolína (J0VQF)<10>CAPTURE (KJ0IIY, H)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
6Najmanová Laura (B3689)<36>NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Hanousková Natálie (J0SN1)<21>LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Bártová Nikola (J0IRU)<13>GARANT 1 (KJ0I4H, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
9Ivičičová Adriana (J0UZR)<6>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10Dvoranová Adéla (B3779)<33>BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
11Maršíková Julie (J0ORD)<25>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
12Skutecký Viktor (A2238)<27>LATINA S 4 (KJ0WD8, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
13Kodadová Davida (J0ROU)<206>AHA (KJ0KCM, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
14Zatloukal Adam (J0R2Y)<3>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
15Janoušková Valerie (J0N4A)<31>CAROSSELO (KJ0IUN, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
16Stöhrová Alice (J0WBW)<8>SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
17Bubáková Kateřina (J0VYN)<32>ROZÁRKA (KJ0561, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
18Kašparová Tereza (J0RQI)<19>RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19Entová Anežka (J0UR9)<16>EACHAUN (KJ0MDN, V)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
20Plotnárková Pavlína (J0UZP)<5>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21Pavlečková Lucie (J0O5Q)<38>QUIDO-M (KJ0GR3, V)JK Pazderna (MB0021)
22Lorencová Karolína (A3054)<24>I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
23Dvořáková Karolína (C1609)<22>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
24Jílková Karolína (J0RQS)<205>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
25Pavelková Markéta (J0WD6)<2>JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26Bečvářová Helena (D1981)<203>NIOBARA 1 (KJ0GX0, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
27Jandová Karolína (E2040)<11>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
28Libichová Natálie (J0QXE)<35>VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
29Čurdová Kateřina (J0RHL)<20>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
30Perthenová Eva (J0R9E)<17>CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
31Pavlíček Filip (H4526)<7>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
32Hronová Simona (J0MUL)<34>OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
33Srnová Elena (A3011)<30>HARD BIE D (KJ0LE4, K)TH Equiclub (MA0220)
34Španko Emma Sophia (J0W1L)<29>DONELY (KJ0FX7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
35Štefánský David (K0316)<210>KARA 3 (KJ0LPF, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
36Špůrková Natálie (H4381)<1>OLÍRIO (KJ0WZ7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
37Rýparová Anna (J0XRZ)<199>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
38Saláková Ema (J0T5U)<12>LOUTANO (KJ0DG8, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
39Sovová Rozálie (J0URR)<40>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Škardová Barbora (J0WBN)<18>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
41Kubias Josef (F4170)<14>LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
42Nečasová Sabina (J0PO4)<4>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
43Vacková Kristýna (J0S2Z)<41>MERLIN-P (KJ0INY, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
44Bartoňková Nyna (G4048)<57>STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
45Danková Kristýna (J0S59)<204>CITRUS 1 (KJ0FIK, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
46Prušáková Karolína (B3766)<229>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
05O Skoková soutěž L** - 120cm - OTEVŘENÁ
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
16.08.2019

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 15:56:04
#JezdecKůňSubjekt
1Kolářová Veronika (G3964)<55>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
2Čermáková Daniela (G3668)<56>RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
3Bartoňková Nyna (G4048)<57>STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4Hojovcová Marie (G4015)<59>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
5Finsterle Sára (F3983)<63>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
6Matulová Barbora (J0KO8)<69>SANTA SILVIA (KJ0M5S, K)Sportovní stáj Donthová (MK0002)
7Michálková Tereza (K0299)<70>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Bártová Adéla (A3073)<74>FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9Markusková Tereza (K0181)<84>LARABELLA (KJ0MSX, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
10Kostková Anna (B3752)<87>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
11Najmanová Sofie (B3119)<92>HOURAYA 2 (KJ0XLE, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Novak Anna Lani (A1892)<93>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
13Písařík Adam (J0V0E)<94>VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
14Písařík Oliver (J0V0F)<96>CHARAMBA (KJ0XP9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
15Remková Nicola (B3782)<97>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
16Pavlů Karolína (K0305)<180>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
17Šnoblová Nicole (J0OKZ)<216>JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
Skoky
05_ Skoková soutěž L** - 120cm - 1.kolo junioři družstva
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.08.2019

56
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.08.2019 18:45:26
#JezdecKůňSubjekt
1Kolářová Veronika (G3964)<55>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
2Helebrantová Anna (A1963)<77>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
3Poláková Karolína (K0277)<140>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Moulisová Barbora (D1908)<214>ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
5Svobodová Tereza (B3238)<150>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
6Košanová Vanesa (D1952)<202>FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
7Pleva Matěj (J0P8E)<47>RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
8Dvořáková Sára (B3518)<76>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
9Marečková Kateřina (A1969)<53>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Tandem (MC0163)
10Laryšová Tina (H4561)<48>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
11Finsterle Sára (F3983)<63>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
12Novak Anna Lani (A1892)<93>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
13Pakostová Karolína (J0SZC)<58>ZARRY (KJ0GPT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Melmerová Lucie (A1902)<102>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
15Pavlů Karolína (K0305)<180>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
16Kodadová Nikita (D1910)<207>CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
17Písařík Adam (J0V0E)<94>VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18Hrachová Kateřina (D1912)<211>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
19Machalová Eliška (H4341)<42>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Bártová Adéla (A3073)<74>FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21Miřejovská Lucie (F4104)<67>DOLORES 5 (KJ0KVB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
22Ujčíková Karen (J0QHC)<71>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
23Květoňová Barbora (C1590)<54>LARA 14 (KJ0JCS, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
24Vysoudilová Tereza (H3757)<43>IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
25Bartková Aneta (F4321)<177>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
26Benešová Eliška (B3021)<85>GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
27Hojovcová Marie (G4015)<59>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
28Kuková Valentýna (A2080)<82>SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
29Michálková Tereza (K0299)<70>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
30Egrová Nikola (D1982)<200>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
31Písařík Oliver (J0V0F)<96>CHARAMBA (KJ0XP9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
32Šnoblová Nicole (J0OKZ)<216>JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
33Juříková Eliška (H4520)<49>LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
34Müller Patrick (A3066)<228>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
35Kaněrová Natálie (F4213)<66>CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
36Pospíšilová Anna-Marie (K0330)<73>CREATIV (KJ0I7V, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
37Pártlová Barbora (C1541)<51>RULETT 1 (KJ0VW8, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
38Kovářová Natálie (H4180)<227>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
39Černá Josefína (F4398)<64>GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
40Kostková Anna (B3752)<87>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
41Bartoňková Nyna (G4048)<57>STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
42Pařenicová Petra (A2138)<79>GIDEON H2 (KJ0MMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
43Markusková Tereza (K0181)<84>LARABELLA (KJ0MSX, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
44Pospěch Daniel (K0251)<215>ELIOTT (KJ0VFE, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
45Najmanová Sofie (B3119)<92>HOURAYA 2 (KJ0XLE, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
46Kodadová Sarah (D1930)<62>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
47Poledňáková Klára (H4262)<44>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
48Červená Aneta (A2061)<75>SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
49Marková Bára (F4441)<68>JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
50Matulová Barbora (J0KO8)<69>SANTA SILVIA (KJ0M5S, K)Sportovní stáj Donthová (MK0002)
51Táboříková Jana (C1038)<52>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
52Matušková Kateřina (H4419)<45>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
53Perthenová Kateřina ml. (F4356)<65>MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
54Miková Markéta (B3289)<91>PERSONA GRATA (KJ0IB2, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
55Čermáková Daniela (G3668)<56>RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
56Remková Nicola (B3782)<97>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
Skoky
06O 6. Skoková soutěž L* - 115cm - OTEVŘENÁ
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
17.08.2019

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 15:56:04
#JezdecKůňSubjekt
1Hojovcová Marie (G4015)<60>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
2Matulová Barbora (J0KO8)<69>SANTA SILVIA (KJ0M5S, K)Sportovní stáj Donthová (MK0002)
3Ujčíková Karen (J0QHC)<71>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Pospíšilová Anna-Marie (K0330)<73>CREATIV (KJ0I7V, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
5Písařík Adam (J0V0E)<95>CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6Remková Nicola (B3782)<97>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
7Korábová Tereza (J0UZU)<110>GILMÉ (KJ0IW5, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
8Saláková Ema (J0T5U)<111>QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
9Bártová Nikola (J0IRU)<114>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
10Čurdová Kateřina (J0RHL)<115>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Dvořáková Karolína (C1609)<116>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
12Dvořáková Karolína (C1609)<117>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13Skutecký Viktor (A2238)<119>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
14Španko Emma Sophia (J0W1L)<120>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
15Bubáková Kateřina (J0VYN)<122>CLASSIC CAN DO B (KJ0TLL, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
16Najmanová Laura (B3689)<124>LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17Najmanová Laura (B3689)<125>LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Sovová Rozálie (J0URR)<127>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
19Písařík Oliver (J0V0F)<146>TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20Machalová Eliška (H4341)<159>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
21Horáková Martina (H4489)<160>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
22Rýparová Anna (J0XRZ)<198>QUASSINA (KJ0TFK, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
23Košanová Vanesa (D1952)<202>FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
24Hrachová Kateřina (D1912)<211>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
25Šnoblová Nicole (J0OKZ)<216>JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
26Vítek Anna Marie (A2213)<219>MAMA MIA PICOBELLO Z (KJ0XJ0, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
27Vítek Kristýna (A2212)<220>CHICCO 330 (KJ0XIK, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
28Kovářová Natálie (H4180)<227>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
Skoky
06_ Skoková soutěž L* - 115cm - 2.kolo děti + otevřená
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.08.2019

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.08.2019 07:36:07
#JezdecKůňSubjekt
1Najmanová Laura (B3689)<124>LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2Stöhrová Alice (J0WBW)<109>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3Dvořáková Karolína (C1609)<116>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Vítek Anna Marie (A2213)<219>MAMA MIA PICOBELLO Z (KJ0XJ0, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
5Čurdová Kateřina (J0RHL)<115>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
6Filip Štěpán (H4241)<104>GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
7Maršíková Julie (J0ORD)<26>MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
8Pulchartová Klára (C1621)<107>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
9Vítek Kristýna (A2212)<220>CHICCO 330 (KJ0XIK, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
10Rýparová Anna (J0XRZ)<198>QUASSINA (KJ0TFK, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
11Danková Kristýna (J0S59)<217>SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
12Saláková Ema (J0T5U)<111>QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
13Abtová Anna (A2258)<121>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14Bubáková Kateřina (J0VYN)<122>CLASSIC CAN DO B (KJ0TLL, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
15Libichová Natálie (J0QXE)<123>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
16Najmanová Laura (B3689)<125>LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17Stöhrová Alice (J0WBW)<108>GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
18Hayerová Vanda (J0WRJ)<112>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
19Hakr Daniel (A2081)<118>ATASCHA B Z (KJ0MME, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
20Kozojedová Alena (C1540)<106>LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
21Dvořáková Karolína (C1609)<117>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22Korábová Tereza (J0UZU)<110>GILMÉ (KJ0IW5, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
23Skutecký Viktor (A2238)<119>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
24Petrusová Eliška (F4271)<113>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
25Šebestová Johana Laura (B3747)<126>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26Sovová Rozálie (J0URR)<127>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
27Španko Emma Sophia (J0W1L)<120>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
28Písařík Adam (J0V0E)<95>CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
29Písařík Oliver (J0V0F)<146>TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
30Remková Nicola (B3782)<97>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
31Šnoblová Nicole (J0OKZ)<216>JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
32Hrachová Kateřina (D1912)<211>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
33Košanová Vanesa (D1952)<202>FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
34Bártová Nikola (J0IRU)<114>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
35Hojovcová Marie (G4015)<60>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
36Horáková Martina (H4489)<160>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
37Machalová Eliška (H4341)<159>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
38Kovářová Natálie (H4180)<227>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
39Pospíšilová Anna-Marie (K0330)<73>CREATIV (KJ0I7V, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
40Ujčíková Karen (J0QHC)<71>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
41Matulová Barbora (J0KO8)<69>SANTA SILVIA (KJ0M5S, K)Sportovní stáj Donthová (MK0002)
Skoky
07O 7. Skok. soutěž S* - 125cm - OTEVŘENÁ
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
17.08.2019

14
Skoky
07_ Skoková soutěž S* - 125cm - 2.kolo ml.junioři + otevřená
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.08.2019

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.08.2019 10:39:56
#JezdecKůňSubjekt
1Táboříková Jana (C1038)<133>CONTO BONO (KJ0KT6, V)JK Falea (MC0185)
2Žižáková Viktorie (B3644)<154>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
3Pártlová Barbora (C1541)<131>CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
4Matušková Kateřina (H4419)<130>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
5Čermáková Daniela (G3668)<136>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
6Slavíčková Lenka (B3541)<148>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Kostková Anna (B3752)<143>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
8Richtrová Betty (D1965)<221>MAMEHA (KJ0HY9, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
9Poledňáková Klára (H4262)<128>SPELLBOUND (KJ0KQA, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
10Šťastná Karolína (B3804)<149>ZENON (KJ0TNB, V)JK Všetice (MB0216)
11Kovářová Natálie (H4180)<61>CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
12Táboříková Jana (C1038)<132>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
13Pospíchalová Tina (E2093)<138>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
14Bartoňková Nyna (G4048)<134>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
15Svobodová Tereza (B3238)<151>CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
16Sikorová Lenka (B3537)<147>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17Písařík Oliver (J0V0F)<145>BON AMIE (KJ0WTM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18Poláková Karolína (K0277)<139>CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19Žižáková Viktorie (B3644)<153>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
20Kostková Anna (B3752)<142>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
21Kodadová Sarah (D1930)<213>PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
22Očenášková Natálie (L0307)<155>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
23Kovářová Natálie (H4180)<137>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
24Smékalová Klára (A2175)<141>ARAGON 2 (KJ0EZG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
25Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<201>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
26Pokorná Kristýna (V0764)<135>GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
27Matušková Kateřina (H4419)<129>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
28Melmerová Lucie (A1902)<101>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
29Svobodová Tereza (B3238)<152>MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
30Písařík Oliver (J0V0F)<144>DONA 9 (KJ067K, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
31Čermáková Daniela (G3668)<56>RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
32Laryšová Tina (H4561)<48>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
33Horáková Martina (H4489)<160>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
34Kodadová Sarah (D1930)<62>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
35Matušková Kateřina (H4419)<45>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
Skoky
08O 8. Skoková soutěž S** - 130cm - OTEVŘENÁ
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
17.08.2019

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 15:56:04
#JezdecKůňSubjekt
1Kuková Valentýna (A2080)<80>CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)
2Kuková Valentýna (A2080)<81>PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)Equestrians Club (MA0086)
3Špačková Veronika (F4085)<157>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
4Špačková Veronika (F4085)<158>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
5De Jagerová Alexandra (C1045)<164>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
6Nová Chantal (G3547)<166>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7Přikrylová Pavlína (H3740)<169>CACHART (KJ0VZY, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
8Finsterle Sára (F3983)<173>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
9Finsterle Sára (F3983)<174>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
10Finsterle Sára (F3983)<175>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
11Markusková Tereza (K0181)<178>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
12Markusková Tereza (K0181)<179>QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
13Pavlů Karolína (K0305)<181>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
14Pařenicová Petra (A2138)<185>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
15Pařenicová Petra (A2138)<230>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
16Najmanová Sofie (B3119)<191>LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17Najmanová Sofie (B3119)<192>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Písařík Adam (J0V0E)<195>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
19Písařík Adam (J0V0E)<196>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20Kodadová Nikita (D1910)<222>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
21Hartzová Nina (A1968)<225>EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
Skoky
08_ Skoková soutěž S** - 130cm - 2.kolo st.junioři + otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
17.08.2019

44
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.08.2019 12:17:26
#JezdecKůňSubjekt
1Miková Markéta (B3289)<190>PAPAYA 1 (KJ0GR9, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2Laryšová Tina (H4561)<163>DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3Kráslová Natálie (B3508)<89>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Hušková Veronika (E1941)<170>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
5Kupková Lucie (C1489)<165>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
6Pavlů Karolína (K0305)<181>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
7Novak Anna Lani (A1892)<194>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
8Nová Chantal (G3547)<166>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
9Písařík Adam (J0V0E)<196>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
10Košťálová Lenka (E2032)<188>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
11Kodadová Nikita (D1910)<222>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
12De Jagerová Alexandra (C1045)<164>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
13Lipavská Tereza (F3936)<172>LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
14Bártová Adéla (A3073)<182>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
15Finsterle Sára (F3983)<174>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
16Najmanová Sofie (B3119)<191>LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17Špačková Veronika (F4085)<157>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
18Markusková Tereza (K0181)<178>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
19Hartzová Nina (A1968)<225>EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
20Kolářová Veronika (G3964)<167>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
21Bartková Aneta (F4321)<176>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
22Plšek Tomáš (A1780)<183>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
23Roubíčková Magdaléna (H4268)<161>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
24Pokorná Adéla (B3764)<197>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
25Písařík Adam (J0V0E)<195>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
26Pospěch Daniel (K0251)<223>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
27Laryšová Tina (H4561)<162>CARINA 6 (KJ0IWH, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
28Pařenicová Petra (A2138)<230>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
29Helebrantová Anna (A1963)<184>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
30Finsterle Sára (F3983)<173>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
31Kuková Valentýna (A2080)<80>CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)
32Najmanová Sofie (B3119)<192>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
33Špačková Veronika (F4085)<158>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
34Přikrylová Pavlína (H3740)<169>CACHART (KJ0VZY, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
35Knotková Sára (A1924)<187>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
36Hofmeisterová Kristýna (D1852)<171>APOLLO 7 (KJ0J7C, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
37Novak Anna Lani (A1892)<193>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
38Markusková Tereza (K0181)<179>QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
39Miková Markéta (B3289)<189>TURBO 3 (KJ0KVV, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Pospěch Daniel (K0251)<224>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
41Svěráková Kateřina (G3322)<168>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
42Pařenicová Petra (A2138)<185>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
43Kuková Valentýna (A2080)<81>PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)Equestrians Club (MA0086)
44Finsterle Sára (F3983)<175>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
Skoky
09_ MČR DRUŽSTVA DĚTI - děti družstva
Běžná ZL (110) 299.2.1.7 - MČR družstev /
17.08.2019

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.08.2019 15:28:44
#JezdecKůňSubjekt
1Šmatláková Kristýna (A2185)<28>DUNCAN 3 (KJ0XKQ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2Hakr Daniel (A2081)<23>COFFEE 24 (KJ0X5Y, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
3Kozová Johanka (D1990)<209>JOHANKA 9 (KJ0GQZ, K)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
4Kolísková Kateřina (D1962)<208>CARBOŠ (KJ0EEA, V)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
5Mlčochová Karolína (J0VQF)<10>CAPTURE (KJ0IIY, H)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
6Najmanová Laura (B3689)<36>NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Hanousková Natálie (J0SN1)<21>LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9Ivičičová Adriana (J0UZR)<6>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10Dvoranová Adéla (B3779)<33>BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
11Maršíková Julie (J0ORD)<25>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
12Skutecký Viktor (A2238)<27>LATINA S 4 (KJ0WD8, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
14Zatloukal Adam (J0R2Y)<3>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
15Janoušková Valerie (J0N4A)<31>CAROSSELO (KJ0IUN, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
16Stöhrová Alice (J0WBW)<8>SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
17Bubáková Kateřina (J0VYN)<32>ROZÁRKA (KJ0561, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
18Kašparová Tereza (J0RQI)<19>RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19Entová Anežka (J0UR9)<16>EACHAUN (KJ0MDN, V)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
20Plotnárková Pavlína (J0UZP)<5>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21Pavlečková Lucie (J0O5Q)<38>QUIDO-M (KJ0GR3, V)JK Pazderna (MB0021)
22Lorencová Karolína (A3054)<24>I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
23Dvořáková Karolína (C1609)<22>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
24Jílková Karolína (J0RQS)<205>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
25Pavelková Markéta (J0WD6)<2>JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26Bečvářová Helena (D1981)<203>NIOBARA 1 (KJ0GX0, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
27Jandová Karolína (E2040)<11>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
28Libichová Natálie (J0QXE)<35>VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
29Čurdová Kateřina (J0RHL)<20>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
30Perthenová Eva (J0R9E)<17>CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
31Pavlíček Filip (H4526)<7>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
32Hronová Simona (J0MUL)<34>OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
33Srnová Elena (A3011)<30>HARD BIE D (KJ0LE4, K)TH Equiclub (MA0220)
34Španko Emma Sophia (J0W1L)<29>DONELY (KJ0FX7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
35Štefánský David (K0316)<210>KARA 3 (KJ0LPF, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
36Špůrková Natálie (H4381)<1>OLÍRIO (KJ0WZ7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
37Rýparová Anna (J0XRZ)<199>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
38Saláková Ema (J0T5U)<12>LOUTANO (KJ0DG8, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
39Sovová Rozálie (J0URR)<40>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Škardová Barbora (J0WBN)<18>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
41Kubias Josef (F4170)<14>LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
42Nečasová Sabina (J0PO4)<4>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
43Vacková Kristýna (J0S2Z)<41>MERLIN-P (KJ0INY, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
Skoky
09_ MČR DRUŽSTVA DĚTI - děti družstva
Běžná ZL (110) 299.2.1.7 - MČR družstev /
17.08.2019

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 15:56:04
#JezdecKůňSubjekt
1Šmatláková Kristýna (A2185)<28>DUNCAN 3 (KJ0XKQ, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2Hakr Daniel (A2081)<23>COFFEE 24 (KJ0X5Y, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
3Kozová Johanka (D1990)<209>JOHANKA 9 (KJ0GQZ, K)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
4Kolísková Kateřina (D1962)<208>CARBOŠ (KJ0EEA, V)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
5Mlčochová Karolína (J0VQF)<10>CAPTURE (KJ0IIY, H)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
6Najmanová Laura (B3689)<36>NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Hanousková Natálie (J0SN1)<21>LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
8Bártová Nikola (J0IRU)<13>GARANT 1 (KJ0I4H, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
9Ivičičová Adriana (J0UZR)<6>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10Dvoranová Adéla (B3779)<33>BALANTÝNKA (KJ0GVR, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
11Maršíková Julie (J0ORD)<25>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
12Skutecký Viktor (A2238)<27>LATINA S 4 (KJ0WD8, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
13Kodadová Davida (J0ROU)<206>AHA (KJ0KCM, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
14Zatloukal Adam (J0R2Y)<3>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
15Janoušková Valerie (J0N4A)<31>CAROSSELO (KJ0IUN, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
16Stöhrová Alice (J0WBW)<8>SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
17Bubáková Kateřina (J0VYN)<32>ROZÁRKA (KJ0561, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
18Kašparová Tereza (J0RQI)<19>RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19Entová Anežka (J0UR9)<16>EACHAUN (KJ0MDN, V)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
20Plotnárková Pavlína (J0UZP)<5>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21Pavlečková Lucie (J0O5Q)<38>QUIDO-M (KJ0GR3, V)JK Pazderna (MB0021)
22Lorencová Karolína (A3054)<24>I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
23Dvořáková Karolína (C1609)<22>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
24Jílková Karolína (J0RQS)<205>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
25Pavelková Markéta (J0WD6)<2>JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26Bečvářová Helena (D1981)<203>NIOBARA 1 (KJ0GX0, K)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
27Jandová Karolína (E2040)<11>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
28Libichová Natálie (J0QXE)<35>VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
29Čurdová Kateřina (J0RHL)<20>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
30Perthenová Eva (J0R9E)<17>CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
31Pavlíček Filip (H4526)<7>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
32Hronová Simona (J0MUL)<34>OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
33Srnová Elena (A3011)<30>HARD BIE D (KJ0LE4, K)TH Equiclub (MA0220)
34Španko Emma Sophia (J0W1L)<29>DONELY (KJ0FX7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
35Štefánský David (K0316)<210>KARA 3 (KJ0LPF, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
36Špůrková Natálie (H4381)<1>OLÍRIO (KJ0WZ7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
37Rýparová Anna (J0XRZ)<199>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
38Saláková Ema (J0T5U)<12>LOUTANO (KJ0DG8, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
39Sovová Rozálie (J0URR)<40>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Škardová Barbora (J0WBN)<18>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
41Kubias Josef (F4170)<14>LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
42Nečasová Sabina (J0PO4)<4>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
43Vacková Kristýna (J0S2Z)<41>MERLIN-P (KJ0INY, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
Skoky
10_ MČR DRUŽSTVA JUNIOŘI - junioři družstva
Běžná L** (120) 299.2.1.7 - MČR družstev /
17.08.2019
10_
54
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.08.2019 17:09:18
#JezdecKůňSubjekt
1Kolářová Veronika (G3964)<55>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
2Helebrantová Anna (A1963)<77>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
3Poláková Karolína (K0277)<140>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Moulisová Barbora (D1908)<214>ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
5Svobodová Tereza (B3238)<150>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
6Košanová Vanesa (D1952)<202>FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
7Pleva Matěj (J0P8E)<47>RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
8Dvořáková Sára (B3518)<76>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
9Marečková Kateřina (A1969)<53>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Tandem (MC0163)
10Laryšová Tina (H4561)<48>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
11Finsterle Sára (F3983)<63>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
12Novak Anna Lani (A1892)<93>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
13Pakostová Karolína (J0SZC)<58>ZARRY (KJ0GPT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Melmerová Lucie (A1902)<102>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
15Pavlů Karolína (K0305)<180>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
16Kodadová Nikita (D1910)<207>CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
17Písařík Adam (J0V0E)<94>VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18Hrachová Kateřina (D1912)<211>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
19Machalová Eliška (H4341)<42>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Bártová Adéla (A3073)<74>FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21Miřejovská Lucie (F4104)<67>DOLORES 5 (KJ0KVB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
22Ujčíková Karen (J0QHC)<71>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
23Květoňová Barbora (C1590)<54>LARA 14 (KJ0JCS, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
24Vysoudilová Tereza (H3757)<43>IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
25Bartková Aneta (F4321)<177>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
26Benešová Eliška (B3021)<85>GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
27Hojovcová Marie (G4015)<59>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
28Kuková Valentýna (A2080)<82>SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
29Michálková Tereza (K0299)<70>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
30Egrová Nikola (D1982)<200>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
31Písařík Oliver (J0V0F)<96>CHARAMBA (KJ0XP9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
32Šnoblová Nicole (J0OKZ)<216>JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
33Juříková Eliška (H4520)<49>LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
34Müller Patrick (A3066)<228>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
35Kaněrová Natálie (F4213)<66>CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
36Pospíšilová Anna-Marie (K0330)<73>CREATIV (KJ0I7V, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
37Pártlová Barbora (C1541)<51>RULETT 1 (KJ0VW8, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
38Kovářová Natálie (H4180)<227>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
39Černá Josefína (F4398)<64>GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
40Kostková Anna (B3752)<87>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
41Bartoňková Nyna (G4048)<57>STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
42Pařenicová Petra (A2138)<79>GIDEON H2 (KJ0MMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
43Markusková Tereza (K0181)<84>LARABELLA (KJ0MSX, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
44Pospěch Daniel (K0251)<215>ELIOTT (KJ0VFE, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
45Najmanová Sofie (B3119)<92>HOURAYA 2 (KJ0XLE, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
46Kodadová Sarah (D1930)<62>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
47Poledňáková Klára (H4262)<44>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
48Červená Aneta (A2061)<75>SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
49Marková Bára (F4441)<68>JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
50Matulová Barbora (J0KO8)<69>SANTA SILVIA (KJ0M5S, K)Sportovní stáj Donthová (MK0002)
51Táboříková Jana (C1038)<52>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
52Matušková Kateřina (H4419)<45>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
53Perthenová Kateřina ml. (F4356)<65>MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
54Miková Markéta (B3289)<91>PERSONA GRATA (KJ0IB2, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
10_ MČR DRUŽSTVA JUNIOŘI - junioři družstva
Běžná L** (120) 299.2.1.7 - MČR družstev /
17.08.2019
10_
54
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 15:56:04
#JezdecKůňSubjekt
1Kolářová Veronika (G3964)<55>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
2Helebrantová Anna (A1963)<77>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
3Poláková Karolína (K0277)<140>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Moulisová Barbora (D1908)<214>ARISING MOON (KJ0JK4, K)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
5Svobodová Tereza (B3238)<150>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
6Košanová Vanesa (D1952)<202>FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
7Pleva Matěj (J0P8E)<47>RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
8Dvořáková Sára (B3518)<76>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
9Marečková Kateřina (A1969)<53>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)JK Tandem (MC0163)
10Laryšová Tina (H4561)<48>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
11Finsterle Sára (F3983)<63>QUE SERA 15 (KJ0TDW, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
12Novak Anna Lani (A1892)<93>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
13Pakostová Karolína (J0SZC)<58>ZARRY (KJ0GPT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Melmerová Lucie (A1902)<102>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
15Pavlů Karolína (K0305)<180>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
16Kodadová Nikita (D1910)<207>CROUCH (KJ0JH3, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
17Písařík Adam (J0V0E)<94>VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18Hrachová Kateřina (D1912)<211>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
19Machalová Eliška (H4341)<42>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Bártová Adéla (A3073)<74>FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21Miřejovská Lucie (F4104)<67>DOLORES 5 (KJ0KVB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
22Ujčíková Karen (J0QHC)<71>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
23Květoňová Barbora (C1590)<54>LARA 14 (KJ0JCS, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
24Vysoudilová Tereza (H3757)<43>IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
25Bartková Aneta (F4321)<177>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
26Benešová Eliška (B3021)<85>GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
27Hojovcová Marie (G4015)<59>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
28Kuková Valentýna (A2080)<82>SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
29Michálková Tereza (K0299)<70>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
30Egrová Nikola (D1982)<200>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
31Písařík Oliver (J0V0F)<96>CHARAMBA (KJ0XP9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
32Šnoblová Nicole (J0OKZ)<216>JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
33Juříková Eliška (H4520)<49>LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
34Müller Patrick (A3066)<228>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
35Kaněrová Natálie (F4213)<66>CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
36Pospíšilová Anna-Marie (K0330)<73>CREATIV (KJ0I7V, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
37Pártlová Barbora (C1541)<51>RULETT 1 (KJ0VW8, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
38Kovářová Natálie (H4180)<227>CONTENDRA S (KJ0MBK, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
39Černá Josefína (F4398)<64>GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
40Kostková Anna (B3752)<87>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
41Bartoňková Nyna (G4048)<57>STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
42Pařenicová Petra (A2138)<79>GIDEON H2 (KJ0MMH, V)AUDIT SULICE (MA0124)
43Markusková Tereza (K0181)<84>LARABELLA (KJ0MSX, K)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
44Pospěch Daniel (K0251)<215>ELIOTT (KJ0VFE, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
45Najmanová Sofie (B3119)<92>HOURAYA 2 (KJ0XLE, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
46Kodadová Sarah (D1930)<62>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
47Poledňáková Klára (H4262)<44>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
48Červená Aneta (A2061)<75>SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
49Marková Bára (F4441)<68>JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
50Matulová Barbora (J0KO8)<69>SANTA SILVIA (KJ0M5S, K)Sportovní stáj Donthová (MK0002)
51Táboříková Jana (C1038)<52>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
52Matušková Kateřina (H4419)<45>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
53Perthenová Kateřina ml. (F4356)<65>MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
54Miková Markéta (B3289)<91>PERSONA GRATA (KJ0IB2, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
11_ Nemistrovská skoková soutěž handicap - 110/120/125cm - POSLEDNÍ ŠANCE
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
18.08.2019 8:00

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 07:50:39
#JezdecKůňSubjekt
1Machalová Eliška (H4341)<42>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2Ivičičová Adriana (J0UZR)<6>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
3Sovová Rozálie (J0URR)<40>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4Lorencová Karolína (A3054)<24>I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
5Zatloukal Adam (J0R2Y)<3>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
6Stöhrová Alice (J0WBW)<8>SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
7Plotnárková Pavlína (J0UZP)<5>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
8Ujčíková Karen (J0QHC)<71>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9Pospíchalová Tina (E2093)<138>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
10Jedlička Alex (J0TH3)<86>LUPÉZ (KJ0JWI, V)JK Pazderna (MB0021)
11Prušáková Karolína (B3766)<229>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Škardová Barbora (J0WBN)<18>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
13Pavelková Markéta (J0WD6)<2>JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
14Danková Kristýna (J0S59)<204>CITRUS 1 (KJ0FIK, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
15Maršíková Julie (J0ORD)<25>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
16Košanová Vanesa (D1952)<202>FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17Poláková Karolína (K0277)<140>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18Dvořáková Karolína (C1609)<22>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
19Rýparová Anna (J0XRZ)<199>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
20Nečasová Sabina (J0PO4)<4>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21Bubáková Kateřina (J0VYN)<32>ROZÁRKA (KJ0561, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
22Šnoblová Nicole (J0OKZ)<216>JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
23Jílková Karolína (J0RQS)<205>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
24Hojovcová Marie (G4015)<60>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
25Novak Anna Lani (A1892)<194>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
26Kodadová Sarah (D1930)<62>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
27Pakostová Karolína (J0SZC)<58>ZARRY (KJ0GPT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
28Poledňáková Klára (H4262)<44>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
29Bártová Adéla (A3073)<74>FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30Písařík Oliver (J0V0F)<146>TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
31Matulová Barbora (J0KO8)<69>SANTA SILVIA (KJ0M5S, K)Sportovní stáj Donthová (MK0002)
32Michálková Tereza (K0299)<70>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
33Pospíšilová Anna-Marie (K0330)<73>CREATIV (KJ0I7V, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
34Pleva Matěj (J0P8E)<47>RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
35Remková Nicola (B3782)<97>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
36Žižáková Viktorie (B3644)<153>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
37Hrachová Kateřina (D1912)<211>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
38Miková Markéta (B3289)<190>PAPAYA 1 (KJ0GR9, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
39Machalová Eliška (H4341)<159>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
40Hojovcová Marie (G4015)<59>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
41Pavlů Karolína (K0305)<181>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
42Finsterle Sára (F3983)<174>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
43Pařenicová Petra (A2138)<230>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
44Špačková Veronika (F4085)<157>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
45Písařík Adam (J0V0E)<94>VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
46Laryšová Tina (H4561)<48>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
47Táboříková Jana (C1038)<133>CONTO BONO (KJ0KT6, V)JK Falea (MC0185)
48Novak Anna Lani (A1892)<93>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
49Finsterle Sára (F3983)<175>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
Skoky
11_ Nemistrovská skoková soutěž handicap - 110/120/125cm - POSLEDNÍ ŠANCE
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
18.08.2019 8:00

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 15:56:04
#JezdecKůňSubjekt
1Machalová Eliška (H4341)<42>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2Ivičičová Adriana (J0UZR)<6>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
3Sovová Rozálie (J0URR)<40>LAURUS 1 (KJ0IX6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4Lorencová Karolína (A3054)<24>I-CASHMIRA VD WATERKANT (KJ0WUL, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
5Zatloukal Adam (J0R2Y)<3>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
6Stöhrová Alice (J0WBW)<8>SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
7Plotnárková Pavlína (J0UZP)<5>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
8Ujčíková Karen (J0QHC)<71>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9Pospíchalová Tina (E2093)<138>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
10Jedlička Alex (J0TH3)<86>LUPÉZ (KJ0JWI, V)JK Pazderna (MB0021)
11Prušáková Karolína (B3766)<229>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Škardová Barbora (J0WBN)<18>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
13Pavelková Markéta (J0WD6)<2>JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
14Danková Kristýna (J0S59)<204>CITRUS 1 (KJ0FIK, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
15Maršíková Julie (J0ORD)<25>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
16Košanová Vanesa (D1952)<202>FROSTY SILVER (KJ0MCY, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17Poláková Karolína (K0277)<140>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18Dvořáková Karolína (C1609)<22>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
19Rýparová Anna (J0XRZ)<199>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
20Nečasová Sabina (J0PO4)<4>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21Bubáková Kateřina (J0VYN)<32>ROZÁRKA (KJ0561, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
22Šnoblová Nicole (J0OKZ)<216>JOKE VAN HET NETEHOF (KJ0MBL, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
23Jílková Karolína (J0RQS)<205>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
24Hojovcová Marie (G4015)<60>AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
25Novak Anna Lani (A1892)<194>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
26Kodadová Sarah (D1930)<62>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
27Pakostová Karolína (J0SZC)<58>ZARRY (KJ0GPT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
28Poledňáková Klára (H4262)<44>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
29Bártová Adéla (A3073)<74>FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30Písařík Oliver (J0V0F)<146>TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
31Matulová Barbora (J0KO8)<69>SANTA SILVIA (KJ0M5S, K)Sportovní stáj Donthová (MK0002)
32Michálková Tereza (K0299)<70>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
33Pospíšilová Anna-Marie (K0330)<73>CREATIV (KJ0I7V, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
34Pleva Matěj (J0P8E)<47>RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
35Remková Nicola (B3782)<97>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
36Žižáková Viktorie (B3644)<153>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
37Hrachová Kateřina (D1912)<211>CINDERELLA 232 (KJ0U0G, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
38Miková Markéta (B3289)<190>PAPAYA 1 (KJ0GR9, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
39Machalová Eliška (H4341)<159>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
40Hojovcová Marie (G4015)<59>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
41Pavlů Karolína (K0305)<181>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
42Finsterle Sára (F3983)<174>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
43Pařenicová Petra (A2138)<230>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
44Špačková Veronika (F4085)<157>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
45Písařík Adam (J0V0E)<94>VERDI-S (KJ0KIJ, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
46Laryšová Tina (H4561)<48>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
47Táboříková Jana (C1038)<133>CONTO BONO (KJ0KT6, V)JK Falea (MC0185)
48Novak Anna Lani (A1892)<93>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
49Finsterle Sára (F3983)<175>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
Skoky
12_ MČR DĚTI (12-14let) - tříkolová soutěž
Běžná L* (115) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /
18.08.2019 10:00

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 10:44:51
#JezdecKůňSubjekt
1Najmanová Laura (B3689)<125>LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2Stöhrová Alice (J0WBW)<109>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3Dvořáková Karolína (C1609)<116>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Sovová Rozálie (J0URR)<127>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Danková Kristýna (J0S59)<217>SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
6Hakr Daniel (A2081)<118>ATASCHA B Z (KJ0MME, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
7Bubáková Kateřina (J0VYN)<122>CLASSIC CAN DO B (KJ0TLL, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
8Abtová Anna (A2258)<121>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Libichová Natálie (J0QXE)<123>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
10Petrusová Eliška (F4271)<113>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
11Filip Štěpán (H4241)<104>GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
12Pulchartová Klára (C1621)<107>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
13Kozojedová Alena (C1540)<106>LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
14Vítek Kristýna (A2212)<220>CHICCO 330 (KJ0XIK, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
15Hayerová Vanda (J0WRJ)<112>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
16Saláková Ema (J0T5U)<111>QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
17Bártová Nikola (J0IRU)<114>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
18Rýparová Anna (J0XRZ)<198>QUASSINA (KJ0TFK, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19Španko Emma Sophia (J0W1L)<120>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
20Vítek Anna Marie (A2213)<219>MAMA MIA PICOBELLO Z (KJ0XJ0, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
21Korábová Tereza (J0UZU)<110>GILMÉ (KJ0IW5, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
22Čurdová Kateřina (J0RHL)<115>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
23Šebestová Johana Laura (B3747)<126>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24Najmanová Laura (B3689)<124>LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25Skutecký Viktor (A2238)<119>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
26Maršíková Julie (J0ORD)<26>MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
27Stöhrová Alice (J0WBW)<108>GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
28Dvořáková Karolína (C1609)<117>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Skoky
12_ MČR DĚTI (12-14let) - tříkolová soutěž
Běžná L* (115) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /
18.08.2019 10:00

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 15:56:04
#JezdecKůňSubjekt
1Najmanová Laura (B3689)<125>LA FREI (KJ0K96, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2Stöhrová Alice (J0WBW)<109>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3Dvořáková Karolína (C1609)<116>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Sovová Rozálie (J0URR)<127>ELLA 1 (KJ0M4X, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Danková Kristýna (J0S59)<217>SIRIUS BLACK (KJ0L8O, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
6Hakr Daniel (A2081)<118>ATASCHA B Z (KJ0MME, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
7Bubáková Kateřina (J0VYN)<122>CLASSIC CAN DO B (KJ0TLL, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
8Abtová Anna (A2258)<121>CARA Z-KL (KJ0VN6, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Libichová Natálie (J0QXE)<123>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
10Petrusová Eliška (F4271)<113>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
11Filip Štěpán (H4241)<104>GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
12Pulchartová Klára (C1621)<107>CARETA (KJ0FND, K)JK Slapy (MC0247)
13Kozojedová Alena (C1540)<106>LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
14Vítek Kristýna (A2212)<220>CHICCO 330 (KJ0XIK, V)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
15Hayerová Vanda (J0WRJ)<112>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
16Saláková Ema (J0T5U)<111>QUANDO 1 (KJ0JOQ, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
17Bártová Nikola (J0IRU)<114>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
18Rýparová Anna (J0XRZ)<198>QUASSINA (KJ0TFK, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19Španko Emma Sophia (J0W1L)<120>ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
20Vítek Anna Marie (A2213)<219>MAMA MIA PICOBELLO Z (KJ0XJ0, K)Prague Equestrian Centre, z. s. (MD0257)
21Korábová Tereza (J0UZU)<110>GILMÉ (KJ0IW5, V)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
22Čurdová Kateřina (J0RHL)<115>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
23Šebestová Johana Laura (B3747)<126>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24Najmanová Laura (B3689)<124>LOLA VLS 1 (KJ0XOJ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25Skutecký Viktor (A2238)<119>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
26Maršíková Julie (J0ORD)<26>MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
27Stöhrová Alice (J0WBW)<108>GOYA 635 (KJ0W0A, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
28Dvořáková Karolína (C1609)<117>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Skoky
13_ MČR MLADŠÍ JUNIOŘI (14-16let) - tříkolová soutěž
Běžná L** (120) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /
18.08.2019 12:00

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 15:56:04
#JezdecKůňSubjekt
1Písařík Oliver (J0V0F)<144>DONA 9 (KJ067K, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Svobodová Tereza (B3238)<150>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
3Žižáková Viktorie (B3644)<154>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
4Kodadová Sarah (D1930)<213>PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
5Matušková Kateřina (H4419)<130>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
6Melmerová Lucie (A1902)<102>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
7Kovářová Natálie (H4180)<137>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
8Kostková Anna (B3752)<142>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
9Táboříková Jana (C1038)<133>CONTO BONO (KJ0KT6, V)JK Falea (MC0185)
10Poláková Karolína (K0277)<139>CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Pártlová Barbora (C1541)<131>CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
12Sikorová Lenka (B3537)<147>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Slavíčková Lenka (B3541)<148>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14Pospíchalová Tina (E2093)<138>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
15Čermáková Daniela (G3668)<136>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16Smékalová Klára (A2175)<141>ARAGON 2 (KJ0EZG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
17Písařík Oliver (J0V0F)<145>BON AMIE (KJ0WTM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18Svobodová Tereza (B3238)<151>CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
19Bartoňková Nyna (G4048)<134>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
20Richtrová Betty (D1965)<221>MAMEHA (KJ0HY9, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
21Poledňáková Klára (H4262)<128>SPELLBOUND (KJ0KQA, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
22Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<201>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
23Šťastná Karolína (B3804)<149>ZENON (KJ0TNB, V)JK Všetice (MB0216)
24Pokorná Kristýna (V0764)<135>GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
25Žižáková Viktorie (B3644)<153>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
26Kodadová Sarah (D1930)<62>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
27Matušková Kateřina (H4419)<129>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
28Melmerová Lucie (A1902)<101>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
29Kovářová Natálie (H4180)<61>CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
30Kostková Anna (B3752)<143>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
31Táboříková Jana (C1038)<132>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
32Poláková Karolína (K0277)<140>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
33Očenášková Natálie (L0307)<155>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
34Písařík Oliver (J0V0F)<146>TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
35Svobodová Tereza (B3238)<152>MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
Skoky
13_ MČR MLADŠÍ JUNIOŘI (14-16let) - tříkolová soutěž
Běžná L** (120) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /
18.08.2019 12:00

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 13:18:34
#JezdecKůňSubjekt
1Písařík Oliver (J0V0F)<144>DONA 9 (KJ067K, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Svobodová Tereza (B3238)<150>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
3Žižáková Viktorie (B3644)<154>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
4Kodadová Sarah (D1930)<213>PRETTY 8 (KJ0H6G, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
5Matušková Kateřina (H4419)<130>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
6Melmerová Lucie (A1902)<102>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
7Kovářová Natálie (H4180)<137>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
8Kostková Anna (B3752)<142>COCO CHICO S (KJ0V1O, V)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
9Táboříková Jana (C1038)<133>CONTO BONO (KJ0KT6, V)JK Falea (MC0185)
10Poláková Karolína (K0277)<139>CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Pártlová Barbora (C1541)<131>CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
12Sikorová Lenka (B3537)<147>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Slavíčková Lenka (B3541)<148>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14Pospíchalová Tina (E2093)<138>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
15Čermáková Daniela (G3668)<136>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16Smékalová Klára (A2175)<141>ARAGON 2 (KJ0EZG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
17Písařík Oliver (J0V0F)<145>BON AMIE (KJ0WTM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18Svobodová Tereza (B3238)<151>CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
19Bartoňková Nyna (G4048)<134>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
20Richtrová Betty (D1965)<221>MAMEHA (KJ0HY9, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
21Poledňáková Klára (H4262)<128>SPELLBOUND (KJ0KQA, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
22Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<201>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
23Šťastná Karolína (B3804)<149>ZENON (KJ0TNB, V)JK Všetice (MB0216)
24Pokorná Kristýna (V0764)<135>GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
25Žižáková Viktorie (B3644)<153>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
26Kodadová Sarah (D1930)<62>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
27Matušková Kateřina (H4419)<129>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
28Melmerová Lucie (A1902)<101>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
29Kovářová Natálie (H4180)<61>CORBIN (KJ00ZT, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
30Kostková Anna (B3752)<143>TUNIKA II (KJ0JXD, K)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
31Táboříková Jana (C1038)<132>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
32Poláková Karolína (K0277)<140>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
33Očenášková Natálie (L0307)<155>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
34Písařík Oliver (J0V0F)<146>TAILORMADE STINA (KJ0XPB, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
35Svobodová Tereza (B3238)<152>MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
Skoky
14_ MČR STARŠÍ JUNIOŘI (17-18let) - tříkolová soutěž
Běžná S* (125) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /
18.08.2019 14:00

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 15:05:02
#JezdecKůňSubjekt
1Finsterle Sára (F3983)<175>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
2Kuková Valentýna (A2080)<82>SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
3Pařenicová Petra (A2138)<230>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
4Miková Markéta (B3289)<190>PAPAYA 1 (KJ0GR9, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Laryšová Tina (H4561)<163>DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
6Bartková Aneta (F4321)<176>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
7Najmanová Sofie (B3119)<191>LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Markusková Tereza (K0181)<178>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
9Novak Anna Lani (A1892)<194>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
10Písařík Adam (J0V0E)<195>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
11Pospěch Daniel (K0251)<223>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
12Špačková Veronika (F4085)<158>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
13Pavlů Karolína (K0305)<181>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
14De Jagerová Alexandra (C1045)<164>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
15Machalová Eliška (H4341)<159>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16Kodadová Nikita (D1910)<222>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
17Kupková Lucie (C1489)<165>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
18Kolářová Veronika (G3964)<167>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
19Přikrylová Pavlína (H3740)<169>CACHART (KJ0VZY, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
20Hofmeisterová Kristýna (D1852)<171>APOLLO 7 (KJ0J7C, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
21Roubíčková Magdaléna (H4268)<161>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
22Lipavská Tereza (F3936)<172>LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
23Plšek Tomáš (A1780)<183>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
24Bártová Adéla (A3073)<182>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
25Finsterle Sára (F3983)<174>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
26Kuková Valentýna (A2080)<81>PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)Equestrians Club (MA0086)
27Pokorná Adéla (B3764)<197>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
28Hušková Veronika (E1941)<170>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
29Horáková Martina (H4489)<160>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
30Helebrantová Anna (A1963)<184>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
31Hartzová Nina (A1968)<225>EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32Košťálová Lenka (E2032)<188>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
33Matuška Petr-Jan (B2982)<90>GLEN PRISCILA (KJ0FMS, K)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
34Knotková Sára (A1924)<187>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Kráslová Natálie (B3508)<89>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
36Nová Chantal (G3547)<166>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
37Svěráková Kateřina (G3322)<168>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
38Pařenicová Petra (A2138)<185>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
39Miková Markéta (B3289)<189>TURBO 3 (KJ0KVV, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Laryšová Tina (H4561)<162>CARINA 6 (KJ0IWH, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
41Bartková Aneta (F4321)<177>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
42Najmanová Sofie (B3119)<192>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
43Markusková Tereza (K0181)<179>QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
44Novak Anna Lani (A1892)<193>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
45Písařík Adam (J0V0E)<196>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
46Pospěch Daniel (K0251)<224>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
47Špačková Veronika (F4085)<157>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
48Finsterle Sára (F3983)<173>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
49Kuková Valentýna (A2080)<80>CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)
Skoky
14_ MČR STARŠÍ JUNIOŘI (17-18let) - tříkolová soutěž
Běžná S* (125) 299.3.7 - Tříkolová mistrovská soutěž /
18.08.2019 14:00

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.08.2019 15:56:04
#JezdecKůňSubjekt
1Finsterle Sára (F3983)<175>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
2Kuková Valentýna (A2080)<82>SPOTLIGHT Z (KJ0UGZ, K)Equestrians Club (MA0086)
3Pařenicová Petra (A2138)<230>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
4Miková Markéta (B3289)<190>PAPAYA 1 (KJ0GR9, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5Laryšová Tina (H4561)<163>DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
6Bartková Aneta (F4321)<176>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
7Najmanová Sofie (B3119)<191>LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Markusková Tereza (K0181)<178>COLLINS 21 (KJ0VJ8, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
9Novak Anna Lani (A1892)<194>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
10Písařík Adam (J0V0E)<195>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
11Pospěch Daniel (K0251)<223>CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
12Špačková Veronika (F4085)<158>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
13Pavlů Karolína (K0305)<181>VALENTINE (KJ0FZR, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
14De Jagerová Alexandra (C1045)<164>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
15Machalová Eliška (H4341)<159>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16Kodadová Nikita (D1910)<222>AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
17Kupková Lucie (C1489)<165>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
18Kolářová Veronika (G3964)<167>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
19Přikrylová Pavlína (H3740)<169>CACHART (KJ0VZY, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
20Hofmeisterová Kristýna (D1852)<171>APOLLO 7 (KJ0J7C, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
21Roubíčková Magdaléna (H4268)<161>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
22Lipavská Tereza (F3936)<172>LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
23Plšek Tomáš (A1780)<183>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
24Bártová Adéla (A3073)<182>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
25Finsterle Sára (F3983)<174>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
26Kuková Valentýna (A2080)<81>PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)Equestrians Club (MA0086)
27Pokorná Adéla (B3764)<197>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
28Hušková Veronika (E1941)<170>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
29Horáková Martina (H4489)<160>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
30Helebrantová Anna (A1963)<184>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
31Hartzová Nina (A1968)<225>EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32Košťálová Lenka (E2032)<188>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
33Matuška Petr-Jan (B2982)<90>GLEN PRISCILA (KJ0FMS, K)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
34Knotková Sára (A1924)<187>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Kráslová Natálie (B3508)<89>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
36Nová Chantal (G3547)<166>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
37Svěráková Kateřina (G3322)<168>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
38Pařenicová Petra (A2138)<185>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
39Miková Markéta (B3289)<189>TURBO 3 (KJ0KVV, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Laryšová Tina (H4561)<162>CARINA 6 (KJ0IWH, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
41Bartková Aneta (F4321)<177>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
42Najmanová Sofie (B3119)<192>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
43Markusková Tereza (K0181)<179>QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
44Novak Anna Lani (A1892)<193>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
45Písařík Adam (J0V0E)<196>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
46Pospěch Daniel (K0251)<224>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
47Špačková Veronika (F4085)<157>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
48Finsterle Sára (F3983)<173>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
49Kuková Valentýna (A2080)<80>CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)