Přihlásit se

Skoky
Grand Prix Jana Kutěje
Oficiální závody (CSN) / 211008H1
08.10.2021 - 10.10.2021
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0046
Darja Hrůzková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0066
Jarmila Měrková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0290
Vítězslav Hrůzek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H2499
Kateřina Krhutová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.10.2021 9:00

57
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 21:18:04
#JezdecKůňSubjekt
1Havlová Karolína (L0326)<0J64>FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
2Kočí Lenka (H3223)<100X>SANTA QUINTA 'B' (KJ100X, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
3Hruška Jiří (H0173)<1069>THUNDERBIRD DE GOEDEREEDE Z (KJ1069, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Francová Jana (F1526)<0ZYL>QUINOA 1 (KJ0ZYL, K)JK ALIKA Čelčice (ML0178)
5Vaníčková Jana (H2289)<0WZ4>CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
6Zwinger Jan (H2741)<0YTZ>KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
7Ratajová Viola (J0XTQ)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
8Hošák Stanislav (H0880)<0YF5>RADHOŠŤ HF (KJ0YF5, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
9Studnička Václav (A0888)<0M1Z>STRUWWELLIESE (KJ0M1Z, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
10Binarová Tereza (J0Y2R)<0Y8C>NOBLESSE FLUSH Z (KJ0Y8C, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
11Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
12Dohnalová Valentýna (J0OLB)<0I39>LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
13Macečková Natálie (H4442)<0MKZ>FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
14Kubišová Henrieta (Z1181)<0157>NINO VAN BERKENBROEKEN (KZ06DE, X)Slovensko (MZ0040)
15Měřínská Alena (J0T5Y)<0HWI>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
16Eim Petr (G1628)<0VT5>CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
17Žíla Zdeněk (F0969)<0XE8>RORSCHACH (KJ0XE8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
18Lamich Karel (H0174)<0X6D>POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19Hentšel Marek (H1939)<0Y7S>CEREMONIE FITMIN (KJ0Y7S, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20Vysoudilová Veronika (H3756)<0GTT>JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
21Vrzal Radek (G0958)<0ZI4>LOOK AT ME HW (KJ0ZI4, V)Radek Vrzal (ML0137)
22Malý Jiří (H2415)<0Y37>CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
23Materová Denisa (H3340)<0LQV>DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24Koutná Monika (H1552)<0HUV>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
25Malý Jan (H2416)<0WZA>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
26Kočí Lenka (H3223)<10FC>PIXIE WHITE DE GOEDEREEDE (KJ10FC, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
27Hruška Jiří (H0173)<106J>PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE (KJ106J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
28Machalová Eliška (H4341)<0XEI>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
29Novotná Zuzana (H1892)<0VAV>CECILKA (KJ0VAV, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
30Rektořík Petr (G1753)<0YLH>PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
31Šnyrychová Lucie (H2453)<0K9I>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
32Zemanová Beata (J0S6F)<0ULQ>CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
33Götzingerová Eva (G4066)<0JZZ>LUDGER N (KJ0JZZ, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
34Špůrková Natálie (H4381)<0ZQY>PARÁDA-M (KJ0ZQY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
35Klus Marek (H1948)<0Y63>2686 ARES RVP (KJ0Y63, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
36Nečasová Sabina (J0PO4)<0L02>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
37Kozubková Kristýna (J0QW8)<0V7R>MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
38Drbalová Izabela (B3400)<0VW4>FAMOUS 1 (KJ0VW4, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
39Hůlková Michaela (J0JJU)<0TH8>QUENTIN 12 (KJ0TH8, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40Jelínková Veronika (G2210)<0YYJ>SENDY - HS (KJ0YYJ, K)JK Sever Brno (MG0156)
41Gábor Patrícia (Z9AB5)<03ZA>FEMSARA VDL (KZ03ZA, X)Slovensko (MZ0040)
42Francová Jana (F1526)<0ZYM>WHY NOT 2 (KJ0ZYM, H)JK ALIKA Čelčice (ML0178)
43Vaníčková Jana (H2289)<0XK4>MILLA 1 (KJ0XK4, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
44Studničková Taťána (D1335)<0VVX>BALDANZA Z (KJ0VVX, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
45Zwinger Jan (H2741)<0ZXX>KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
46Kuba Petr (G0255)<0ZXD>TOULOUSE 1 (KJ0ZXD, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
47Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
48Hošák Stanislav (H0880)<0Z2N>DRAHOMÍRA NOVOJICKÁ HF (KJ0Z2N, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
49Vysoudilová Tereza (H3757)<0V8C>FRANCESCA (KJ0V8C, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
50Binarová Tereza (J0Y2R)<0LIE>QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
51Havlová Karolína (L0326)<10K2>TANGO D'ECRY 1 (KJ10K2, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
52Malý Jan (H2416)<1054>CARLOS 488 (KJ1054, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
53Kočí Lenka (H3223)<10CI>CORDINA 1 (KJ10CI, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
54Hruška Jiří (H0173)<106A>EOWYN DE GOEDEREEDE Z (KJ106A, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
55Najmanová Monika (H1583)<10NR>JAY JAY (KJ10NR, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
56Rymešová Lenka (J0R7G)<0WOF>CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)ITAL CE.KA (MG0282)
57Šedá Marcela (G1280)<0ITP>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.10.2021 11:45

66
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 21:18:04
#JezdecKůňSubjekt
1Žíla Zdeněk (F0969)<0XE8>RORSCHACH (KJ0XE8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
2Šoupal Martin (F0200)<0LQT>QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
3Rektořík Petr (G1753)<0YLH>PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
4Hojovcová Marie (G4015)<0MK1>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
5Kolářová Veronika (G3964)<0TL7>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
6Hruška Jiří (H0173)<106A>EOWYN DE GOEDEREEDE Z (KJ106A, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Šulek Igor (Z1098)<0059>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
8Endrysová Kateřina (L0161)<0MPM>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
9Nová Chantal (G3547)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
10Malý Jiří (H2415)<0WK3>DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
11Kubišová Henrieta (Z1181)<0157>NINO VAN BERKENBROEKEN (KZ06DE, X)Slovensko (MZ0040)
12Orlovová Lucia (H3093)<0SGY>CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
13Příhoda Miloslav (F1976)<0XHP>REMEMBER ME 1 (KJ0XHP, H)JK Všetice (MB0216)
14Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15Hošák Stanislav (H0880)<0YF5>RADHOŠŤ HF (KJ0YF5, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
16Kumarová Lucie (H3724)<0ZUW>NIAL (KJ0ZUW, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
17Kočí Lenka (H3223)<10CI>CORDINA 1 (KJ10CI, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
18Dohnalová Valentýna (J0OLB)<0I39>LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
19Bittner Aleš (H2200)<0D2I>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
21Kozubková Kristýna (J0QW8)<0V7R>MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
22Vrbíková Leona (H3459)<0MXV>GLAMOUR 1 (KJ0MXV, H)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
23Götzingerová Eva (G4066)<0JZZ>LUDGER N (KJ0JZZ, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
24Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
25Kalábová Silvie (G0486)<0SPM>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
26Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
27Hentšel Marek (H1939)<0XBT>KAMUZE F (KJ0XBT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
28Mičková Vendula (H4459)<0M41>LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
29Doláková Nela (G3299)<0XVC>GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
30Lamich Karel (H0174)<0X6D>POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
31Prajer Lucie (H2441)<0WNC>QUESTION 1 (KJ0WNC, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
32Kuba Petr (G0255)<0ZXD>TOULOUSE 1 (KJ0ZXD, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
33Tretera Vladimír (G0884)<0X23>ZIK ZAK Z (KJ0X23, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
34Jarková Jana (G0732)<0J96>ARVEN 2 (KJ0J96, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
35Žíla Zdeněk (F0969)<0UV7>CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
36Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
37Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
38Eim Petr (G1628)<0VT5>CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
39Drápal Stanislav (F2480)<0GJA>JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
40Matušková Kateřina (H4419)<10CW>FOREST 31 (KJ10CW, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
41Včeláková Adéla (B3513)<0U25>DARK BERRY (KJ0U25, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
42Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
43Gábor Patrícia (Z9AB5)<03ZA>FEMSARA VDL (KZ03ZA, X)Slovensko (MZ0040)
44Francová Jana (F1526)<0YR6>CHRIS 468 (KJ0YR6, V)JK ALIKA Čelčice (ML0178)
45Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
46Šulek Igor (Z1098)<0M00>LAFIBOLUS (KJ0M00, V)Slovensko (MZ0040)
47Šedá Marcela (G1280)<0ITP>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
48Rektořík Petr (G1753)<0WBU>ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
49Hojovcová Marie (G4015)<0V8H>QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
50Jelínková Veronika (G2210)<0M3T>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
51Kolářová Veronika (G3964)<0TL8>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
52Hruška Jiří (H0173)<106J>PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE (KJ106J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
53Ratajová Viola (J0XTQ)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
54Nová Chantal (G3547)<0M7X>QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
55Malý Jiří (H2415)<0OJT>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
56Orlovová Lucia (H3093)<0W5U>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
57Příhoda Miloslav (F1976)<0YCK>CASALLETTO (KJ0YCK, V)JK Všetice (MB0216)
58Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
59Horáková Martina (H4489)<04G3>CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
60Materová Denisa (H3340)<0DDS>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
61Kumarová Lucie (H3724)<0OJP>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
62Kočí Lenka (H3223)<100X>SANTA QUINTA 'B' (KJ100X, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
63Žíla Zdeněk (F0969)<0X9E>LADY - L (KJ0X9E, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
64Šoupal Martin (F0200)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
65Vysoudilová Tereza (H3757)<0HAS>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
66Endrysová Kateřina (L0161)<0NXC>ZACATE CAS 1 (KJ0NXC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. S** na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
08.10.2021 14:45

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 21:18:04
#JezdecKůňSubjekt
1Šulek Igor (Z1098)<02VX>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
2Příhoda Miloslav (F1976)<0XHP>REMEMBER ME 1 (KJ0XHP, H)JK Všetice (MB0216)
3Klus Marek (H1948)<0SW4>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
4Bartoňková Nyna (G4048)<0ZEK>DJANGO S 3 (KJ0ZEK, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
5Studnička Václav (A0888)<0SX6>WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
6Cibere Radovan (G3088)<0VII>COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
7Žíla Zdeněk (F0969)<00X8>ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
8Malý Jiří (H2415)<0OJT>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
9Kolářová Veronika (G3964)<10D2>GALANDRA (KJ10D2, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
10Hanáčková Alexandra (L0108)<0BR1>CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
11Zwinger Jan (H2741)<0V7F>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
12Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
13Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
14Vachutka Ladislav (H2762)<0V5H>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Šulek Igor (Z1098)<0158>ROSANNA (KZ023F, X)Slovensko (MZ0040)
16Příhoda Miloslav (F1976)<0YAG>PATTAYA VD BISSCHOP (KJ0YAG, K)JK Všetice (MB0216)
17Klus Marek (H1948)<0YQM>VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
18Horáková Martina (H4489)<0UL2>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19Kumarová Lucie (H3724)<0I2R>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
20Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
21Jelínková Veronika (G2210)<0TQY>JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
22Jarková Jana (G0732)<0J96>ARVEN 2 (KJ0J96, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
23Drápal Stanislav (F2480)<0GJA>JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
24Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
25Kalábová Silvie (G0486)<0SPM>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
26Kuba Petr (G0255)<0XWN>CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
27Vysoudilová Tereza (H3757)<0UR2>IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
28Hentšel Marek (H1939)<0ISJ>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
29Prajer Lucie (H2441)<0WNC>QUESTION 1 (KJ0WNC, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
30Žíla Zdeněk (F0969)<0UV1>CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
31Cibere Radovan (G3088)<0SQ1>DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
32Studnička Václav (A0888)<0VVW>BONIE 5 (KJ0VVW, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
33Bartoňková Nyna (G4048)<0H8L>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
34Šulek Igor (Z1098)<006O>WAVO ARAMIS (KZ006O, X)Slovensko (MZ0040)
35Příhoda Miloslav (F1976)<0XNZ>IQUACHEC PAVLIN (KJ0XNZ, V)JK Všetice (MB0216)
36Klus Marek (H1948)<0YM2>LIVERPOOL 2 (KJ0YM2, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
Skoky
04A GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie L** 120 cm - 1. kolo
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
09.10.2021

87
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 21:18:04
#JezdecKůňSubjekt
1Zwinger Jan (H2741)<0ZXX>KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
2Šulek Igor (Z1098)<0059>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
3Příhoda Miloslav (F1976)<0YCK>CASALLETTO (KJ0YCK, V)JK Všetice (MB0216)
4Orlovová Lucia (H3093)<0SGY>CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
5Hentšel Marek (H1939)<0XBT>KAMUZE F (KJ0XBT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
6Ratajová Viola (J0XTQ)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
7Petrusová Eliška (F4271)<0M80>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
8Materová Denisa (H3340)<0LQV>DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
9Očenášková Natálie (L0307)<0EQP>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
10Strnadlová Lucie (H2395)<10M9>DON 837 (KJ10M9, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
11Kumarová Lucie (H3724)<0ZUW>NIAL (KJ0ZUW, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
12Endrysová Kateřina (L0161)<0NXC>ZACATE CAS 1 (KJ0NXC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
13Malý Jan (H2416)<0Z0I>LAMBIEK V.D.HOOGEWEG (KJ0Z0I, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
14Malý Jiří (H2415)<0Y37>CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
15Doláková Nela (G3299)<0XVC>GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
16Macečková Natálie (H4442)<0MKZ>FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17Kubišová Henrieta (Z1181)<0157>NINO VAN BERKENBROEKEN (KZ06DE, X)Slovensko (MZ0040)
18Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
19Studnička Václav (A0888)<0M1Z>STRUWWELLIESE (KJ0M1Z, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
20Nová Chantal (G3547)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
21Šoupal Martin (F0200)<0ULQ>CAILI (KJ0ULQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
22Nečasová Sabina (J0PO4)<0L02>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
23Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
24Vysoudilová Veronika (H3756)<0GTT>JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
25Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
26Kozubková Kristýna (J0QW8)<0V7R>MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
27Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
28Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
29Machalová Eliška (H4341)<0XEI>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
30Francová Jana (F1526)<0YR6>CHRIS 468 (KJ0YR6, V)JK ALIKA Čelčice (ML0178)
31Drbalová Izabela (B3400)<0VW4>FAMOUS 1 (KJ0VW4, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
32Netušil Petr (E1342)<0LSP>DJUMPER (KJ0LSP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
33Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
34Pokorná Kristýna (V0764)<0L6Q>EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
35Kolářová Veronika (G3964)<0TL8>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
36Přikrylová Lucie (H3008)<0SN4>QUESTO QUI (KJ0SN4, V)Jezdecký klub Loděnice, spolek (MH0391)
37Vaníčková Jana (H2289)<0XK4>MILLA 1 (KJ0XK4, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
38Bittner Aleš (H2200)<0D2I>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
39Žíla Zdeněk (F0969)<0UV7>CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
40Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
41Chasáková Nikol (H4277)<0MI1>ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
42Horáková Martina (H4489)<04G3>CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
43Klus Marek (H1948)<0Y63>2686 ARES RVP (KJ0Y63, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
44Hruška Jiří (H0173)<0X6F>PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL (KJ0X6F, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
45Poledňáková Klára (H4262)<0VKJ>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
46Havlová Karolína (L0326)<10K2>TANGO D'ECRY 1 (KJ10K2, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
47Eim Petr (G1628)<0VT5>CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
48Tretera Vladimír (G0884)<0X23>ZIK ZAK Z (KJ0X23, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
49Komínková Eva (G1284)<0UEY>VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
50Matušková Kateřina (H4419)<10CW>FOREST 31 (KJ10CW, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
51Ramachová Michaela (J0QFO)<0KB9>FLEUR 2 (KJ0KB9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
52Špůrková Natálie (H4381)<0LPI>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
53Humplíková Vladislava (H0177)<00WH>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
54Mičková Vendula (H4459)<0M41>LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
55Mücková Tereza (B2721)<10I9>IMOLA (KJ10I9, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
56Binarová Tereza (J0Y2R)<0LIE>QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
57Šoupal Martin (F0200)<0LQT>QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
58Jelínková Veronika (G2210)<0YYJ>SENDY - HS (KJ0YYJ, K)JK Sever Brno (MG0156)
59Pospěch Daniel (K0251)<0S0G>JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
60Janoušková Leona (J0WBO)<0KBW>BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
61Vysoudilová Tereza (H3757)<0V8C>FRANCESCA (KJ0V8C, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
62Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
63Měřínská Alena (J0T5Y)<0HWI>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
64Studničková Taťána (D1335)<0VVX>BALDANZA Z (KJ0VVX, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
65Laryšová Tina (H4561)<0UF8>ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
66Strnadlová Lucie (H2395)<0SNX>CALOX (KJ0SNX, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
67Včeláková Adéla (B3513)<0U25>DARK BERRY (KJ0U25, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
68Götzingerová Eva (G4066)<0JZZ>LUDGER N (KJ0JZZ, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
69Ludvík Jakub (H2930)<0LJH>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
70Gábor Patrícia (Z9AB5)<03ZA>FEMSARA VDL (KZ03ZA, X)Slovensko (MZ0040)
71Zwinger Jan (H2741)<0YTZ>KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
72Šulek Igor (Z1098)<0M00>LAFIBOLUS (KJ0M00, V)Slovensko (MZ0040)
73Příhoda Miloslav (F1976)<0XHP>REMEMBER ME 1 (KJ0XHP, H)JK Všetice (MB0216)
74Orlovová Lucia (H3093)<0W5U>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
75Hentšel Marek (H1939)<0Y7S>CEREMONIE FITMIN (KJ0Y7S, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
76Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
77Petrusová Eliška (F4271)<0JVC>GARISTO (KJ0JVC, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
78Materová Denisa (H3340)<0DDS>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
79Očenášková Natálie (L0307)<0XDH>TAMARACK (KJ0XDH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
80Kumarová Lucie (H3724)<0OJP>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
81Endrysová Kateřina (L0161)<0MPM>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
82Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
83Malý Jan (H2416)<0WZA>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
84Malý Jiří (H2415)<0WK3>DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
85Mücková Tereza (B2721)<0TKO>CARLIDO (KJ0TKO, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
86Poláchová Valentýna (H3893)<0V0F>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
87Rymešová Lenka (J0R7G)<0WOF>CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)ITAL CE.KA (MG0282)
Skoky
04B GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie L** 120 cm - 2. kolo
Běžná L** (120) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
10.10.2021 8:00

50
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 21:18:04
#JezdecKůňSubjekt
1Hentšel Marek (H1939)<0XBT>KAMUZE F (KJ0XBT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2Zwinger Jan (H2741)<0ZXX>KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
3Šoupal Martin (F0200)<0ULQ>CAILI (KJ0ULQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
4Ratajová Viola (J0XTQ)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
5Orlovová Lucia (H3093)<0SGY>CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
6Příhoda Miloslav (F1976)<0XHP>REMEMBER ME 1 (KJ0XHP, H)JK Všetice (MB0216)
7Očenášková Natálie (L0307)<0EQP>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
8Kumarová Lucie (H3724)<0ZUW>NIAL (KJ0ZUW, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
9Havlová Karolína (L0326)<10K2>TANGO D'ECRY 1 (KJ10K2, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
10Kolářová Veronika (G3964)<0TL8>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
11Klus Marek (H1948)<0Y63>2686 ARES RVP (KJ0Y63, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
12Poledňáková Klára (H4262)<0VKJ>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
13Mičková Vendula (H4459)<0M41>LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14Nová Chantal (G3547)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
15Malý Jan (H2416)<0Z0I>LAMBIEK V.D.HOOGEWEG (KJ0Z0I, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
16Vysoudilová Veronika (H3756)<0GTT>JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
17Horáková Martina (H4489)<04G3>CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
18Poláchová Valentýna (H3893)<0V0F>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
19Gábor Patrícia (Z9AB5)<03ZA>FEMSARA VDL (KZ03ZA, X)Slovensko (MZ0040)
20Drbalová Izabela (B3400)<0VW4>FAMOUS 1 (KJ0VW4, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
21Ramachová Michaela (J0QFO)<0KB9>FLEUR 2 (KJ0KB9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
22Studnička Václav (A0888)<0M1Z>STRUWWELLIESE (KJ0M1Z, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
23Špůrková Natálie (H4381)<0LPI>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
24Malý Jiří (H2415)<0WK3>DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
25Žíla Zdeněk (F0969)<0UV7>CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
26Materová Denisa (H3340)<0LQV>DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27Bittner Aleš (H2200)<0D2I>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
28Zwinger Jan (H2741)<0YTZ>KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
29Šoupal Martin (F0200)<0LQT>QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
30Binarová Tereza (J0Y2R)<0LIE>QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
31Orlovová Lucia (H3093)<0W5U>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
32Pokorná Kristýna (V0764)<0L6Q>EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
33Včeláková Adéla (B3513)<0U25>DARK BERRY (KJ0U25, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
34Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
35Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
36Očenášková Natálie (L0307)<0XDH>TAMARACK (KJ0XDH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
37Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
38Mücková Tereza (B2721)<0TKO>CARLIDO (KJ0TKO, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
39Petrusová Eliška (F4271)<0M80>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
40Francová Jana (F1526)<0YR6>CHRIS 468 (KJ0YR6, V)JK ALIKA Čelčice (ML0178)
41Tretera Vladimír (G0884)<0X23>ZIK ZAK Z (KJ0X23, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
42Vaníčková Jana (H2289)<0XK4>MILLA 1 (KJ0XK4, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
43Kumarová Lucie (H3724)<0OJP>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
44Příhoda Miloslav (F1976)<0YCK>CASALLETTO (KJ0YCK, V)JK Všetice (MB0216)
45Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
46Matušková Kateřina (H4419)<10CW>FOREST 31 (KJ10CW, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
47Hentšel Marek (H1939)<0Y7S>CEREMONIE FITMIN (KJ0Y7S, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
48Hruška Jiří (H0173)<0X6F>PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL (KJ0X6F, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
49Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
50Šulek Igor (Z1098)<0M00>LAFIBOLUS (KJ0M00, V)Slovensko (MZ0040)
Skoky
05A GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie S** 130 cm - 1. kolo
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
09.10.2021

58
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 21:18:04
#JezdecKůňSubjekt
1Mücková Tereza (B2721)<0LYQ>CLARETINO (KJ0LYQ, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
2Klus Marek (H1948)<0YQM>VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
3Vachutka Ladislav (H2762)<0V5H>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Humplíková Vladislava (H0177)<00WH>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
5Šulek Igor (Z1098)<0059>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
6Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
7Žíla Zdeněk (F0969)<0X9E>LADY - L (KJ0X9E, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
8Kolářová Veronika (G3964)<0TL7>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
9Strnadlová Lucie (H2395)<0SNX>CALOX (KJ0SNX, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
10Laryšová Tina (H4561)<0LQS>SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
11Šoupal Martin (F0200)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
12Kočí Lenka (H3223)<0LC7>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
13Ludvík Jakub (H2930)<0LJH>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
14Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
15Endrysová Kateřina (L0161)<0MPM>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
16Hojovcová Marie (G4015)<0V8H>QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
17Jelínková Veronika (G2210)<0KVP>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
18Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
19Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
20Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21Tretera Vladimír (G0884)<0T4B>FAIR LADY VLS (KJ0T4B, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
22Šídlo Radek (F0586)<0X77>NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
23Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
24Hruška Jiří (H0173)<0L03>Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
25Skřivan Jiří (F0031)<0ZMB>CATTANI 1 (KJ0ZMB, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
26Kumarová Lucie (H3724)<0I2R>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
27Horáková Martina (H4489)<0UL2>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28Bartoňková Nyna (G4048)<0H8L>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
29Očenášková Natálie (L0307)<0MBZ>SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
30Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
31Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
32Eim Petr (G0340)<0WAI>BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
33Veverková Kristýna (F4410)<0SEV>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
34Nová Chantal (G3547)<0M7X>QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
35Ramachová Michaela (J0QFO)<0KB9>FLEUR 2 (KJ0KB9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
36Čermáková Daniela (G3668)<0X0Q>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
37Zwinger Jan (H2741)<0V7F>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
38Příhoda Miloslav (F1976)<0YAG>PATTAYA VD BISSCHOP (KJ0YAG, K)JK Všetice (MB0216)
39Lamich Karel (H0174)<0MEX>CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40Studnička Václav (A0888)<0SX6>WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
41Malý Jiří (H2415)<0OJT>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
42Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
43Klus Marek (H1948)<0YM2>LIVERPOOL 2 (KJ0YM2, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
44Vachutka Ladislav (H2762)<0K9F>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
45Humplíková Vladislava (H0177)<0VBQ>GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
46Šulek Igor (Z1098)<0158>ROSANNA (KZ023F, X)Slovensko (MZ0040)
47Cibere Radovan (G3088)<0SQ1>DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
48Žíla Zdeněk (F0969)<0UV1>CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
49Kolářová Veronika (G3964)<10D2>GALANDRA (KJ10D2, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
50Strnadlová Lucie (H2395)<0XAR>QUADIRA (KJ0XAR, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
51Šoupal Martin (F0200)<0LQT>QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
52Kočí Lenka (H3223)<0VBU>JOHANNES (KJ0VBU, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
53Ludvík Jakub (H2930)<0UJR>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
54Malý Jan (H2416)<0ZYF>I AM (KJ0ZYF, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
55Koutná Kristýna (H2964)<0L3E>SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
56Hojovcová Marie (G4015)<0MK1>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
57Jelínková Veronika (G2210)<0M3T>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
58Mücková Tereza (B2721)<10I9>IMOLA (KJ10I9, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
Skoky
05B GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie S** 130 cm - 2. kolo
Běžná S** (130) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
10.10.2021 10:45

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 21:18:04
#JezdecKůňSubjekt
1Hojovcová Marie (G4015)<0V8H>QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
2Strnadlová Lucie (H2395)<0XAR>QUADIRA (KJ0XAR, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3Šulek Igor (Z1098)<0059>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
4Klus Marek (H1948)<0YM2>LIVERPOOL 2 (KJ0YM2, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
5Kolářová Veronika (G3964)<0TL7>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
6Kočí Lenka (H3223)<0LC7>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Koutná Kristýna (H2964)<0L3E>SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
8Jelínková Veronika (G2210)<0KVP>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
9Eim Petr (G0340)<0WAI>BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
10Nová Chantal (G3547)<0M7X>QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
11Šoupal Martin (F0200)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
12Horáková Martina (H4489)<0UL2>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13Skřivan Jiří (F0031)<0ZMB>CATTANI 1 (KJ0ZMB, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
14Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
15Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
16Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
17Čermáková Daniela (G3668)<0X0Q>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
18Humplíková Vladislava (H0177)<00WH>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19Hruška Jiří (H0173)<0L03>Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
20Tretera Vladimír (G0884)<0T4B>FAIR LADY VLS (KJ0T4B, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
21Endrysová Kateřina (L0161)<0MPM>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
22Studnička Václav (A0888)<0SX6>WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
23Příhoda Miloslav (F1976)<0YAG>PATTAYA VD BISSCHOP (KJ0YAG, K)JK Všetice (MB0216)
24Vachutka Ladislav (H2762)<0V5H>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
25Bartoňková Nyna (G4048)<0H8L>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
26Hojovcová Marie (G4015)<0MK1>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
27Strnadlová Lucie (H2395)<0SNX>CALOX (KJ0SNX, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
28Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
29Malý Jan (H2416)<0ZYF>I AM (KJ0ZYF, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
30Očenášková Natálie (L0307)<0MBZ>SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
31Kočí Lenka (H3223)<0VBU>JOHANNES (KJ0VBU, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
32Mücková Tereza (B2721)<10I9>IMOLA (KJ10I9, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
33Šulek Igor (Z1098)<0158>ROSANNA (KZ023F, X)Slovensko (MZ0040)
34Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
35Kumarová Lucie (H3724)<0I2R>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
36Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
37Klus Marek (H1948)<0YQM>VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
38Veverková Kristýna (F4410)<0SEV>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
39Lamich Karel (H0174)<0MEX>CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40Žíla Zdeněk (F0969)<0X9E>LADY - L (KJ0X9E, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
41Jelínková Veronika (G2210)<0M3T>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
42Laryšová Tina (H4561)<0LQS>SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
43Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
44Šídlo Radek (F0586)<0X77>NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
45Kolářová Veronika (G3964)<10D2>GALANDRA (KJ10D2, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
46Malý Jiří (H2415)<0OJT>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
47Cibere Radovan (G3088)<0SQ1>DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
48Zwinger Jan (H2741)<0V7F>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
49Ludvík Jakub (H2930)<0LJH>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
Skoky
06A GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie ST** 140 cm - 1. kolo - Cena CET
Běžná ST** (140) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
09.10.2021

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 21:18:04
#JezdecKůňSubjekt
1Kočí Lenka (H3223)<0LC7>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
2Vachutka Ladislav (H2762)<0K9F>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3Šulek Igor (Z1098)<02VX>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
4Hruška Jiří (H0173)<0S88>REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
5Tretera Vladimír (G0884)<00TR>GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
6Klus Marek (H1948)<0SW4>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
7Pospěch Daniel (K0251)<0S0G>JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
8Laryšová Tina (H4561)<0ZYK>LORD LUDGER (KJ0ZYK, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
9Studnička Václav (A0888)<0VVW>BONIE 5 (KJ0VVW, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
10Malý Jan (H2416)<0VRB>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
11Jelínková Veronika (G2210)<0TQY>JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
12Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
13Lamich Karel (H0174)<0MEX>CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
14Netušil Petr (E1342)<0LSP>DJUMPER (KJ0LSP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
15Příhoda Miloslav (F1976)<0XNZ>IQUACHEC PAVLIN (KJ0XNZ, V)JK Všetice (MB0216)
16Ulčová Natálie (G3849)<0KG2>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
17Bartoňková Nyna (G4048)<0ZEK>DJANGO S 3 (KJ0ZEK, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
18Zwinger Jan (H2741)<0V7F>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19Vysoudilová Tereza (H3757)<0UR2>IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
20Mücková Tereza (B2721)<0LYQ>CLARETINO (KJ0LYQ, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
21Francová Jana (F1526)<00UT>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK ALIKA Čelčice (ML0178)
22Kuba Petr (G0255)<0XWN>CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
23Šídlo Radek (F0586)<0ZKN>L-DINO HOEJGAARD (KJ0ZKN, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
24Skřivan Jiří (F0031)<0TTZ>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
25Hentšel Marek (H1939)<0ISJ>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
26Ludvík Jakub (H2930)<0UJR>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
27Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
28Žíla Zdeněk (F0969)<00X8>ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
29Šalková Tina (H2910)<0KEI>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
30Kočí Lenka (H3223)<0T1J>IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
31Vachutka Ladislav (H2762)<0V5H>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
32Šulek Igor (Z1098)<006O>WAVO ARAMIS (KZ006O, X)Slovensko (MZ0040)
33Hruška Jiří (H0173)<0VBO>AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
34Tretera Vladimír (G0884)<00ZI>GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
35Cibere Radovan (G3088)<0VII>COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
36Klus Marek (H1948)<0MRD>TENERIFE'S QATAR (KJ0MRD, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
Skoky
06B GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie ST** 140 cm - 2. kolo - Cena CET
Běžná ST** (140) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
10.10.2021 13:30

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.10.2021 21:18:04
#JezdecKůňSubjekt
1Hruška Jiří (H0173)<0S88>REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
2Šulek Igor (Z1098)<006O>WAVO ARAMIS (KZ006O, X)Slovensko (MZ0040)
3Klus Marek (H1948)<0SW4>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
4Tretera Vladimír (G0884)<00TR>GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
5Laryšová Tina (H4561)<0ZYK>LORD LUDGER (KJ0ZYK, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
6Ludvík Jakub (H2930)<0UJR>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
7Šalková Tina (H2910)<0KEI>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
8Šídlo Radek (F0586)<0ZKN>L-DINO HOEJGAARD (KJ0ZKN, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
9Francová Jana (F1526)<00UT>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK ALIKA Čelčice (ML0178)
10Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
11Hentšel Marek (H1939)<0ISJ>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
12Ulčová Natálie (G3849)<0KG2>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
13Žíla Zdeněk (F0969)<00X8>ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
14Kočí Lenka (H3223)<0T1J>IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
15Mücková Tereza (B2721)<0LYQ>CLARETINO (KJ0LYQ, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
16Malý Jan (H2416)<0VRB>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
17Příhoda Miloslav (F1976)<0XNZ>IQUACHEC PAVLIN (KJ0XNZ, V)JK Všetice (MB0216)
18Bartoňková Nyna (G4048)<0ZEK>DJANGO S 3 (KJ0ZEK, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
19Cibere Radovan (G3088)<0VII>COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
20Kuba Petr (G0255)<0XWN>CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
21Pospěch Daniel (K0251)<0S0G>JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
22Netušil Petr (E1342)<0LSP>DJUMPER (KJ0LSP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
23Šulek Igor (Z1098)<02VX>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
24Klus Marek (H1948)<0MRD>TENERIFE'S QATAR (KJ0MRD, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
25Skřivan Jiří (F0031)<0TTZ>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
26Hruška Jiří (H0173)<0VBO>AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
27Jelínková Veronika (G2210)<0TQY>JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
28Tretera Vladimír (G0884)<00ZI>GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)