Přihlásit se

Skoky
MČR Skoky senioři/U25 Olomouc
Mistrovství ČR (CSN-MČR) / 210715H1
15.07.2021 - 18.07.2021
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
01_ MČR - U25 (ST*+ST**+ST**)
Běžná ST* (135) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A

19
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Laryšová Tina (H4561)LORD LUDGER (KJ0ZYK, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
2 Laryšová Tina (H4561)SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
4 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
5 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
6 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
7 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
8 Najmanová Sofie (B3119)NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
10 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
11 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
12 Bartoňková Nyna (G4048)DJANGO S 3 (KJ0ZEK, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
13 Simovski Dušan (V0583)ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
14 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
15 Stružinský František (E1779)CAMOLUS (KJ00ZG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
16 Stružinský František (E1779)BOB SAINT CLAR (KJ0LXN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
17 Paličková Aneta (B2948)CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
18 Vegrichtová Denisa (B3071)IROCCA VAN DE POSTBAAN (KJ0ZE8, K)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
19 Plšek Tomáš (A1780)KATAPULT 1 (KJ0YDV, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
Skoky
01A Skok st. ST* na čas - 1. kolo MČR U25 + Otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
02_ MČR - SENIOŘI (T*+T**+T**)
Běžná T* (145) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A

21
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Malý Jan (H2416)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
2 Klus Marek (H1948)LARGO 18 (KJ0KYN, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
3 Klus Marek (H1948)TENERIFE'S QATAR (KJ0MRD, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
4 Kincl Josef ml. (H1638)G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
5 Hentšel Marek (H1939)TREND D'ELSENDAM Z (KJ0LRT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
6 Hentšel Marek (H1939)CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7 Veselá Tereza (F2659)FERRARI (KJ0ZB0, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
8 Doležal Rudolf (F0382)FALOU (KJ00Y8, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9 Šoupal Martin (F0200)CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
10 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
11 Tměj Jiří (F2911)CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
12 Pospíšil Ondřej (E0549)HUNTELAAR 1 (KJ0WYP, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
13 Pospíšil Ondřej (E0549)EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
14 Adam Přemysl (B2208)CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
15 Tretera Vladimír (G0884)GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
16 Jindra Jaroslav (H0373)CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
17 Štětina Jan (C0547)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
18 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
19 Kučerová Kateřina (E1671)KING KONG (KJ0WEE, V)PIVOVAR SVIJANY, a.s. (MK0085)
20 Zigová Kateřina (E1020)CLASSIC FLY MJ (KJ0X4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
21 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Skoky
02A Skok st. T* na čas - 1. kolo MČR SEN. + Otevřená
Běžná T* (145) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
03_ Skok st. ST** na čas - 2. kolo MČR U25 + Otevřená
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
04_ MČR - ŽENY (S**+ST*+ST**)
Běžná S** (130) 299.3.6.2.1 - MČR jednotlivci - vše dle A / A

45
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
2 Škanderová Miroslava (H2834)QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3 Horáková Martina (H4489)QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
4 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
5 Strnadlová Lucie (H2395)CALOX (KJ0SNX, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
6 Strnadlová Lucie (H2395)STOCANTES (KJ0SNY, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
7 Cielecká Natálie (H4434)ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
8 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
9 Strnadlová Lucie (H2395)DICAPRIO Z (KJ104V, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
10 Mžiková Michaela (H3268)QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11 Zavoralová Štěpánka (F0147)DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
13 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
14 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
15 Veselá Tereza (F2659)KOSMOS (KJ10GN, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
16 Veselá Tereza (F2659)JAGUAR (KJ10GK, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
17 De Jagerová Kateřina (C1412)CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
18 Nechanická Kristýna (A1498)CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
19 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
20 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
21 Hanušová Kateřina (A0314)CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
22 Hendrichová Adéla (A1568)FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
23 Heřmanová Lenka (B3072)CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Židovice (ME0147)
24 Vacková Veronika (B3327)CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
25 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
26 Šusterová Viktorie (E1964)CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
27 Šusterová Viktorie (E1964)DARIO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0ZKE, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
28 Dittrichová Anežka (E1791)JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
29 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
30 Horáková Sabina (B3419)CAYMAN 33 (KJ0Z81, V)Stáj Housa (MB0156)
31 Mücková Tereza (B2721)CLARETINO (KJ0LYQ, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
32 Veselá Kamila (D1187)WARRANTER (KJ0WI4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
33 Wáclavíková Kateřina (B2097)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
34 Pekárková Iva (B0394)QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
35 Veselovská Kateřina (D0118)CELANO S (KJ0LW7, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
36 Pospíšilová Šárka (C0051)GARISTA (KJ0JP4, K)JS Dražice (MB0055)
37 Jelínková Veronika (G2210)JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
38 Opravilová Eliška (H2614)KLEONS EMPIRE (KJ0ZE7, V)Stillus EQUESTER CZECH TEAM (MG0091)
39 Hanáková Jana (D0585)NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
40 Hanuščinová Michala (D0769)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
41 Kodadová Nikita (D1910)CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
42 Kodadová Nikita (D1910)CARTANO K (KJ0MYY, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
43 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
44 Tesárková Dominika (B3266)VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
45 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Skoky
04A Skok st. S** na čas - 1. kolo MČR Ženy + Otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
05_ MČR - DRUŽSTVA (S**+S**)
Běžná S** (130) 299.2.6 -Soutěž družstev - rozeskakování / A

65
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Malý Jan (H2416)I AM (KJ0ZYF, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
2 Koutná Kristýna (H2964)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
3 Hanáčková Alexandra (L0108)CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
4 Pavlíček Jan (H2371)HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
5 Klus Marek (H1948)VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
6 Strnadlová Lucie (H2395)FRANCESCA (KJ0V8C, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
7 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
8 Kincl Josef ml. (H1638)UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
9 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
10 Vysoudilová Tereza (H3757)IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
11 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
12 Bajnar Tomáš (H1470)LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
13 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14 Šrámková Lucie (F2851)MOLOCO H STROJMOTIV (KJ0ZEP, K)JK Čermná (MF0366)
15 Málková Kateřina (F2906)CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
16 Pechanová Vladimíra (F3807)ROSA-P (KJ0IPY, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
17 Veselá Tereza (F2659)KEMINKO “N” (KJ10GI, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
18 Skřivan Jiří (F0031)HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
19 Doležal Rudolf (F0382)ARISPOT (KJ0VBR, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
20 Hruška Zdeněk (F0304)GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
21 Mayer Jiří (A0043)ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
22 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
23 Štěrba Jakub (B1107)HEARTVIT ZH (KJ0SQO, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
24 Kotalík Matěj (C0863)MY-BOY (KJ0ZX5, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
25 Kozák Luboš (C0224)QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
26 Arient Ladislav (C0857)HIDALGO 26 (KJ0XNA, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
27 Tměj Jiří (F2911)ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
28 Štěrba Jakub (B1107)CANNON REUVEKAMP'S Z (KJ0WK0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
29 Hruška Zdeněk (F0304)CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
30 Netušil Petr (E1342)DJUMPER (KJ0LSP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
31 Pospěch Daniel (K0251)JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
32 Škodová Markéta (B3332)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
33 Vacková Veronika (B3327)ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
34 Pospíšil Ondřej (E0549)HD KASH (KJ0MLE, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
35 Daněk Aleš (E0829)QUALITY BOY Z (KJ00Y7, V)JK Záhořany (MB0344)
36 Daněk Aleš (E0829)CHESTER 92 (KJ0VPH, V)JK Záhořany (MB0344)
37 Halíková Andrea (B2628)OMARD LOTTIE (KJ010N, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
38 Najmanová Sofie (B3119)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
39 Mücková Tereza (B2721)CARLIDO (KJ0TKO, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
40 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
41 Bardon Jan (B2022)HILLIJA MM (KJ0UGY, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
42 Wáclavíková Kateřina (B2097)ZORM (KJ0UP2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
43 Veselovská Kateřina (D0118)MY DIVINE (KJ0UVE, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
44 Kozáková Vladimíra (A0116)ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
45 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
46 Toth Zoltán (G0831)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
47 Tretera Vladimír (G0884)FAIR LADY VLS (KJ0T4B, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
48 Matějčková Anna (A0981)GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
49 Becáničová Dagmar (D1579)CALVARO STAR (KJ0M50, V)Dagmar Becáničová (MD0228)
50 Hanáková Jana (D0585)CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
51 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
52 Jindra Jaroslav (H0373)KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
53 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
54 Kostová Irena (D0252)GUCCI KOSTA (KJ0SAX, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
55 Rolínek Daniel (D1755)CENTRAMO (KJ0VOO, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
56 Štětina Jan (C0547)ELVIS-S (KJ0VLE, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
57 Stružinský František (E1779)CUSHLAS HILTON (KJ0ZWD, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
58 Kabátová Alena (A1860)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
59 Kučerová Kateřina (E1671)E-VINCENT HDH (KJ0XO6, V)PIVOVAR SVIJANY, a.s. (MK0085)
60 Michálková Tereza (K0299)LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
61 Hrnčíř Zdeněk (C0439)CASILIA 1 (KJ0VT2, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
62 Vyštajnová Alžběta (B2897)SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
63 Hrubešová Dominika (A1527)APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
64 Studnička Jan (A0942)ESPRESSO (KJ00X7, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
65 Zigová Kateřina (E1020)SUMMER COAT (KJ0VMF, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
Skoky
05A Skok st. S** na čas - 1. kolo MČR Družstva + Otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
06_ Skok st. ST** - 3. kolo MČR U25
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
07_ Skok st. ST* na čas - 2. kolo MČR Ženy + Otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08_ Skok st. T* na čas - 2. kolo MČR SEN. + Otevřená
Běžná T* (145) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
09_ POSLEDNÍ ŠANCE – Dvoufázové skákání 130/135cm
Běžná do 130 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
10_ Skok st. S** - 2. kolo MČR Družstev
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
11_ Stok st. ST** - 3. kolo MČR Ženy
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
12_ Stok st. T** - 3. kolo MČR SEN
Běžná T** (150) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
99A Zahajovací trénink 120 - 130 cm (90 vteřin)
Běžná do 120 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

76
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
2 Bajnar Tomáš (H1470)LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
3 Kincl Josef ml. (H1638)UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
4 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
5 Bartoňková Nyna (G4048)DJANGO S 3 (KJ0ZEK, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
6 Netušil Petr (E1342)DJUMPER (KJ0LSP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
7 Pospěch Daniel (K0251)JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
8 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
9 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
10 Mžiková Michaela (H3268)QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11 Tesárková Dominika (B3266)VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
12 Mücková Tereza (B2721)CARLIDO (KJ0TKO, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
13 Doležal Rudolf (F0382)ARISPOT (KJ0VBR, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
14 Hendrichová Adéla (A1568)FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
15 Štětina Jan (C0547)JIMMY JANE (KJ0VLD, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
16 Rolínek Daniel (D1755)CENTRAMO (KJ0VOO, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
17 Kostová Irena (D0252)GUCCI KOSTA (KJ0SAX, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
18 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
19 Horáková Sabina (B3419)CAYMAN 33 (KJ0Z81, V)Stáj Housa (MB0156)
20 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
21 Veselovská Kateřina (D0118)MY DIVINE (KJ0UVE, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22 Škodová Markéta (B3332)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
23 Vacková Veronika (B3327)ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
24 Nechanická Kristýna (A1498)CHESTO/OLMETTA-S (KJ0KN5, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
25 Arient Ladislav (C0857)HIDALGO 26 (KJ0XNA, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
26 Cielecká Natálie (H4434)ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27 Koutná Kristýna (H2964)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
28 Pavlíček Jan (H2371)HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
29 Laryšová Tina (H4561)SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
30 Laryšová Tina (H4561)LORD LUDGER (KJ0ZYK, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
31 Strnadlová Lucie (H2395)FRANCESCA (KJ0V8C, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
32 Strnadlová Lucie (H2395)CALOX (KJ0SNX, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
33 Strnadlová Lucie (H2395)STOCANTES (KJ0SNY, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
34 Vegrichtová Denisa (B3071)IROCCA VAN DE POSTBAAN (KJ0ZE8, K)Jezdecká farma BB Horse s.r.o. (MA0284)
35 Kodadová Nikita (D1910)AMARILLO-I (KJ0K57, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
36 Pospíšilová Šárka (C0051)GARISTA (KJ0JP4, K)JS Dražice (MB0055)
37 Hanáková Jana (D0585)CROWN BOY NOVAEQUI (KJ0LED, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
38 Klus Marek (H1948)VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
39 Klus Marek (H1948)LARGO 18 (KJ0KYN, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
40 Hanáčková Alexandra (L0108)CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
41 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
42 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
43 Becáničová Dagmar (D1579)CALVARO STAR (KJ0M50, V)Dagmar Becáničová (MD0228)
44 Malý Jan (H2416)I AM (KJ0ZYF, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
45 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
46 Mayer Jiří (A0043)ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
47 Šusterová Viktorie (E1964)CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
48 Šusterová Viktorie (E1964)DARIO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0ZKE, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
49 Škanderová Miroslava (H2834)QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
50 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
51 Horáková Martina (H4489)QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
52 Kozák Luboš (C0224)QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
53 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
54 Daněk Aleš (E0829)QUALITY BOY Z (KJ00Y7, V)JK Záhořany (MB0344)
55 Daněk Aleš (E0829)CHESTER 92 (KJ0VPH, V)JK Záhořany (MB0344)
56 Štěrba Jakub (B1107)HEARTVIT ZH (KJ0SQO, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
57 Štěrba Jakub (B1107)CANNON REUVEKAMP'S Z (KJ0WK0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
58 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
59 Hruška Zdeněk (F0304)GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
60 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
61 Kozáková Vladimíra (A0116)ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
62 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
63 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
64 Málková Kateřina (F2906)CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
65 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
66 Veselá Tereza (F2659)JAGUAR (KJ10GK, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
67 Veselá Tereza (F2659)KOSMOS (KJ10GN, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
68 Veselá Tereza (F2659)KEMINKO “N” (KJ10GI, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
69 Stružinský František (E1779)CUSHLAS HILTON (KJ0ZWD, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
70 Kabátová Alena (A1860)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
71 Pospíšil Ondřej (E0549)HD KASH (KJ0MLE, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
72 Heřmanová Lenka (B3072)CALADOR (KJ0VO1, V)Stáj Židovice (ME0147)
73 Halíková Andrea (B2628)OMARD LOTTIE (KJ010N, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
74 Michálková Tereza (K0299)LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
75 Najmanová Sofie (B3119)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
76 Hrnčíř Zdeněk (C0439)CASILIA 1 (KJ0VT2, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
Skoky
99B Zahajovací trénink 125 - 135 cm (90 vteřin)
Běžná do 125 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

43
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2 Kincl Josef ml. (H1638)G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
3 Plšek Tomáš (A1780)KATAPULT 1 (KJ0YDV, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
4 Veselá Kamila (D1187)WARRANTER (KJ0WI4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
5 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
6 Šrámková Lucie (F2851)MOLOCO H STROJMOTIV (KJ0ZEP, K)JK Čermná (MF0366)
7 Mücková Tereza (B2721)CLARETINO (KJ0LYQ, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
8 Doležal Rudolf (F0382)FALOU (KJ00Y8, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9 Štětina Jan (C0547)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
10 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
11 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
12 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
14 Zigová Kateřina (E1020)SUMMER COAT (KJ0VMF, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
15 Vacková Veronika (B3327)CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
16 Toth Zoltán (G0831)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
17 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
18 Strnadlová Lucie (H2395)DICAPRIO Z (KJ104V, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
19 Kodadová Nikita (D1910)CENTADINTON (KJ0T5Y, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
20 Kodadová Nikita (D1910)CARTANO K (KJ0MYY, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
21 Hanáková Jana (D0585)NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
22 Zavoralová Štěpánka (F0147)DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
23 Pekárková Iva (B0394)QUILA-H (KJ0J8A, K)JK Sedlářství Libich (MB0554)
24 Pechanová Vladimíra (F3807)ROSA-P (KJ0IPY, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
25 Paličková Aneta (B2948)CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
26 Jindra Jaroslav (H0373)KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
27 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
28 Hanušová Kateřina (A0314)CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
29 Studnička Jan (A0942)ESPRESSO (KJ00X7, V)Stáj Jan Studnička z.s. (MA0316)
30 Jelínková Veronika (G2210)JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
31 Kučerová Kateřina (E1671)E-VINCENT HDH (KJ0XO6, V)PIVOVAR SVIJANY, a.s. (MK0085)
32 Tměj Jiří (F2911)ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
33 Hruška Zdeněk (F0304)CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
34 Bardon Jan (B2022)HILLIJA MM (KJ0UGY, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
35 Dittrichová Anežka (E1791)JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Ranch 4 Horses z.s. (ME0301)
36 Kotalík Matěj (C0863)MY-BOY (KJ0ZX5, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
37 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
38 Simovski Dušan (V0583)ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
39 Opravilová Eliška (H2614)KLEONS EMPIRE (KJ0ZE7, V)Stillus EQUESTER CZECH TEAM (MG0091)
40 Stružinský František (E1779)CAMOLUS (KJ00ZG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
41 Pospíšil Ondřej (E0549)HUNTELAAR 1 (KJ0WYP, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
42 Vyštajnová Alžběta (B2897)SITTING BILL (KJ0MX7, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
43 Najmanová Sofie (B3119)NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
Skoky
CSN-MČR
MČR Skoky senioři/U25 Olomouc
Výsledky
15. 7. – 18. 7.
H / ESC Olomouc
ESC Olomouc

Pro větší detail klikněte!