Přihlásit se

Multi-disciplína
MČR pony Zduchovice
Mistrovství ČR (CHN-MČR) / 170817B1
16.08.2017 - 20.08.2017
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
01_ Zahajovací skákání ZP
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Anna Abtová (A2258)NANTANO B.B. (KJ0TEI)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
2 Anna Abtová (A2258)TABU (KJ0MS1)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
3 Kristýna Veverková (F4410)MOORKIEKER GOBLIN (KJ0DSZ)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4 Kristýna Veverková (F4410)SANKAO ALEGRES (KJ0L0U)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
5 Eliška Strachallová (C1593)PEPSI 1 (KJ0BPI)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
6 Barbora Buchtová (J0QSV)LIMETREE MOSSY (KJ0EHW)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
7 Barbora Buchtová (J0QSV)RÁCHEL 5 (KJ0G3U)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
8 Lucie Kodytková (J0RB5)CIPÍSEK 5 (KJ0ILB)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9 Jakub Drastich (J0KZG)TEDDY 1 (KJ0AGW)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
10 Karolína Horníková (J0Q55)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11 Victoria Schopper (J0RHV)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
12 Valerie Kohoutová (L0490)BLESK 26 (KJ0H9Y)SK ALLMETAL Martinice o.s. (ML0018)
13 Johana Laura Šebestová (B3747)KENT 9 (KJ0G4Y)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Sofie Fraňková (A3050)SIRIUS 11 (KJ0D46)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15 Kristýna Šmatláková (A2185)NIKITA 8 (KJ0MU3)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16 Kristýna Šmatláková (A2185)MAJANS JESSY (KJ0TPX)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17 Adéla Dohnalová (B3513)SIMMERS AIMABEL (KJ00ZV)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18 Žaneta Prošková (A2086)JAKUCJA (KJ00U5)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19 Daniel Hakr (A2081)JM'S LEX (KJ01P7)JS Horseland Equiservis (MA0214)
20 Sarah Kodadová (D1930)VODA (KJ0GWH)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
21 Kristýna Březovjáková (J0MCD)SHEILA 8 (KJ0T07)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
22 Klára Hlaváčková (K0336)TOBY 2 (KJ0GCV)Bohuslav Novohradský (MK0065)
23 Natálie Melmerová (J0L6M)FORREST (KJ0DSH)JK Equuleus Praha (MA0114)
24 Valerie Vysoudilová (H4515)GLEN SNOW (KJ0JJJ)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
25 Nikola Bártová (J0IRU)ARAGAJ HONEY (KJ0TAP)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
26 Nikola Bártová (J0IRU)PRIM 2 (KJ0B19)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
27 Klára Pulchartová (C1621)POLY 7 (KJ0HBC)JK Slapy (MC0247)
28 Denisa Hudečková (A3049)HILARY 3 (KJ0SBK)Stáj Urban z.s. (MA0046)
29 Viktorie Zerzoňová (J0RFD)SHARIF (KJ00TG)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
30 Sofie Valčíková (J0RF7)LIPO 1 (KJ0EMA)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
31 Gabriela Kopřivová (H4305)ELIŠKA 6 (KJ0IN1)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
32 Natalie Bečková (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75)STÁJ PHARLAP (MH0351)
33 Barbora Krejčířová (V0790)DIABLO 1 (KJ0SXN)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
34 Barbora Krejčířová (V0790)DOLLY FAN DEJ (KJ0SHU)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
35 Filip Pavlíček (H4526)SAFIRA 4 (KJ0L4C)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
36 Anna Kaclerová (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
37 Natálie Šroubková (K0338)MARTINI 2 (KJ0FS7)JK Podkrušnohorského zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
38 Karolína Jandová (E2040)NALOON (KJ0CHF)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
Skoky
02_ Finále Styl šampionátu 2017 pro jezdce ve věku 8 – 10 let na pony S+A
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

14
Skoky
03_ Zahajovací skákání ZLP
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

56
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Natálie Špůrková (H4381)SATURN 3 (KJ0B92)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
2 Natálie Špůrková (H4381)WANESA 2 (KJ0GN3)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
3 Karolína Gálová (E1780)CHOCK (KJ0CJD)JK QUELLA, z.s. (ME0216)
4 Daniel Pospěch (K0251)ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5 Daniel Pospěch (K0251)ARTIST-L NOVA EQUI (KJ0H3T)Pegas Děpoltovice (MK0001)
6 Michaela Neumannová (C1104)ŠIKULKA (KJ05WX)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
7 Adéla Opatrná (B3519)DIAMANT 4 (KJ0MVE)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8 Adéla Opatrná (B3519)PATTY (KJ0T0O)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9 Alena Kozojedová (C1540)BERUŠKA 4 (KJ08LG)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
10 Barbora Novotná (B3595)MISS ELLIE (KJ0IT4)JVS Ing.Jan Tupý, z.s. (MB0274)
11 David Štefánský (K0316)SCHEILA (KJ0K1H)Jezdecká společnost Kočík Stružná, z.s. (MK0026)
12 David Štefánský (K0316)LÍDA 1 (KJ0KR3)Jezdecká společnost Kočík Stružná, z.s. (MK0026)
13 Taťána Kostková (J0TB1)SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
14 Kristýna Horníková (H4372)SAMBA AZ PNEU (KJ0LPH)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
15 Viktorie Kudelová (L0296)ASTARTA BORDERI (KJ0M8P)JS Al-Kham-Sa, z.s. (ML0019)
16 Klára Smékalová (A2175)MILKY WAY 1 (KJ0G2B)Stáj Urban z.s. (MA0046)
17 Adéla Dvoranová (B3779)KENDY 3 (KJ0F3C)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
18 Johanka Kozová (D1990)ORIN 6 (KJ0M1A)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
19 Natalia Tarabini (B3284)SAHGAR (KJ0H8B)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
20 Ema Bulíčková (J0TBC)MARUŠE (KJ0JRT)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
21 Kristýna Vítková (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
22 Anna Marie Vítková (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
23 Nela Havelková (F4250)PÍRKO (KJ0DUY)JS Slavíkov (MF0017)
24 Adéla Žákovská (L0394)MORAVIA FRAJER (KJ0DHO)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
25 Petra Pařenicová (A2138)MAXIMUS 2 (KJ0S23)AUDIT SULICE (MA0124)
26 Laura Najmanová (B3689)CHIKO (KJ08DE)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27 Lenka Sikorová (B3537)TOMÁŠEK (KJ07ZU)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
28 Adéla Drastichová (V0768)AMÁLKA 3 (KJ05XS)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
29 Kateřina Růžičková (A2184)INDIGO 6 (KJ0T0F)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
30 Daniel Hakr (A2081)QUINTEN 1 (KJ00YM)JS Horseland Equiservis (MA0214)
31 Nikol Bahledová (J0S6D)BABY 1 (KJ0G50)Kalenda TEAM (MG0309)
32 Sarah Kodadová (D1930)GOLDEN DUKE (KJ0KHO)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
33 Antonie Pilátová (F4281)RAMZES 3 (KJ0M96)EQUISCHOOL, z.s. (MF0199)
34 Klára Hlaváčková (K0336)SAM 19 (KJ0IVW)Bohuslav Novohradský (MK0065)
35 Klára Hlaváčková (K0336)GOLDBÄR (KJ0C2Q)Bohuslav Novohradský (MK0065)
36 Karolína Lorencová (A3054)SAMARA 1 (KJ0JB1)JK Equuleus Praha (MA0114)
37 Mariana Michlíčková (G3847)MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT)JK Sever Brno (MG0156)
38 Štěpán Filip (H4241)BAM 2 (KJ0L5P)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
39 Štěpán Filip (H4241)DEL CARMEN (KJ0GH2)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
40 Helena Bečvářová (D1981)GISSELL (KJ0IX7)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
41 Žaneta Hudečková (A3061)MIRABEL 2 (KJ0JEJ)Stáj Urban z.s. (MA0046)
42 Karolína Hložková (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
43 Tereza Vyvialová (H4120)AIFRA (KJ0KCR)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
44 Gabriela Kopřivová (H4305)HARRY 5 (KJ0G5F)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
45 Gabriela Kopřivová (H4305)GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
46 Natalie Bečková (H4356)TIM-TAM (KJ0BZ4)STÁJ PHARLAP (MH0351)
47 Karolína Jandová (E2040)LARUSSO VOM VILSTAL (KJ0L3Y)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
48 Ema Havlenová (J0K4X)ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
49 Eliška Petrusová (F4271)JURÁŠEK 12 (KJ0BY4)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
50 Eliška Šimková (D1900)REGIE (KJ0T7K)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
51 Klára Poledňáková (H4262)ELI 1 (KJ0L4D)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
52 Ema Štěpánková (J0PWU)MIDNIGHT STAR PRYNN (KJ0KH5)APOLENKA z.s. (MF0183)
53 Viktorie Šusterová (E1964)SNIPSY CHIPSY (KJ0KV1)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
54 Josef Kubias (F4170)BOHEMIAN FLORA (KJ0ATQ)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
55 Martina Rydrychová (B3522)SINDBAD 1 (KJ0MBC)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
56 Karolína Jandová (E2040)NALOON (KJ0CHF)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
Skoky
04_ Finále Styl šampionátu 2017 pro jezdce ve věku 11 – 13 let na pony S+A
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

19
Skoky
05_ Finále Styl šampionátu 2017 pro jezdce ve věku 8 – 13 let na pony B
Pony ZLPB (80) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Viktor Skutecký (A2238)MARSCHALL (KJ0HG5)Stáj Urban z.s. (MA0046)
2 Anna Abtová (A2258)NANTANO B.B. (KJ0TEI)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
3 Natálie Špůrková (H4381)WANESA 2 (KJ0GN3)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
4 Barbora Buchtová (J0QSV)RÁCHEL 5 (KJ0G3U)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
5 Vanesa Humeni (A2203)VANESA 8 (KJ0ESB)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
6 Taťána Kostková (J0TB1)SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
7 Kristýna Horníková (H4372)SAMBA AZ PNEU (KJ0LPH)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
8 Victoria Schopper (J0RHV)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
9 Petra Pařenicová (A2138)MID NIGHT SUN (KJ0JK7)AUDIT SULICE (MA0124)
10 Karolína Dvořáková (C1609)LUCKY AIA (KJ0J0B)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
11 Isabella Heldová (A2085)COCO CHANELL 1 (KJ0100)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12 Kristýna Šmatláková (A2185)MAJANS JESSY (KJ0TPX)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13 Adéla Dohnalová (B3513)SIMMERS AIMABEL (KJ00ZV)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14 Daniel Hakr (A2081)A STARLIGHT C (KJ0NGX)JS Horseland Equiservis (MA0214)
15 Sarah Kodadová (D1930)VODA (KJ0GWH)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
16 Klára Hlaváčková (K0336)HOPE VAN'T KRUIS (KJ0LA9)Bohuslav Novohradský (MK0065)
17 Karolína Poláková (K0277)BIM 1 (KJ0L5O)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18 Kateřina Kolísková (D1962)MOLENHORN´S MELODY (KJ0BE3)Jezdecká škola Kozolupy (MD0220)
19 Aneta Červená (A2061)ALTAMIRO C (KJ0G5B)JK Mělník, z.s. (MB0024)
20 Klára Matoušová (B3777)OLYMPIA BENY (KJ0DGA)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
21 Karolína Hložková (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
22 Gabriela Kopřivová (H4305)GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
23 Natalie Bečková (H4356)TIM-TAM (KJ0BZ4)STÁJ PHARLAP (MH0351)
24 Karolína Jandová (E2040)LARUSSO VOM VILSTAL (KJ0L3Y)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
25 Filip Pavlíček (H4526)SAFIRA 4 (KJ0L4C)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
26 Anna Kaclerová (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
Skoky
06_ Zahajovací skákání LPB
Pony LP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šárka Štvánová (C1159)TIMEA 1 (KJ0JRR)JK Bártův Dvůr Přeštěnice (MB0484)
2 Klára Kumičíková (K0244)IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005)
3 Barbora Moulisová (D1908)SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
4 Barbora Moulisová (D1908)DARINKA 2 (KJ0LGS)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
5 Denisa Trnková (B3673)EXTREME LUCKY (KJ0KVH)JK Marko, z.s. (MB0285)
6 Matěj Beinhauer (L0278)HVĚZDA - H (KJ0J18)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
7 Alexandra De Jagerová (C1045)DRAK 11 (KJ0F9N)JK Slapy (MC0247)
8 Klára Smékalová (A2175)MAJA 1 (KJ0LKX)Stáj Urban z.s. (MA0046)
9 Natalia Tarabini (B3284)SONY 4 (KJ0KG1)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
10 Anna Marie Vítková (A2213)MATEO DI BELLE (KJ0MPJ)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
11 Eliška Mazurová (F4305)BERT 3 (KJ0G1X)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12 Lenka Slavíčková (B3541)DOLLOM MOONLIGHT (KJ0GYC)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13 Adéla Tichá (B3663)CARDA (KJ0BRZ)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Nikita Kodadová (D1910)NARNIA VOM VILSTAL (KJ0NH9)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
15 Nikita Kodadová (D1910)NOBLI (KJ0MDU)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
16 Klára Hlaváčková (K0336)SHADOW 4 (KJ0IHI)Bohuslav Novohradský (MK0065)
17 Klára Hlaváčková (K0336)HOPE VAN'T KRUIS (KJ0LA9)Bohuslav Novohradský (MK0065)
18 Eliška Hasnedlová (E1909)BEN 8 (KJ0JRW)JK Mělník, z.s. (MB0024)
19 Eliška Hasnedlová (E1909)CARRY 2 (KJ0JQ3)JK Mělník, z.s. (MB0024)
20 Karolína Liďáková (H3963)STASIEK (KJ0JQP)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
21 Lucie Šlamborová (E1938)PRETTY WOMEN (KJ0TBU)Stáj Letní stráň (ME0115)
22 Karolína Prušáková (B3766)SARGO (KJ0C6C)JK Mělník, z.s. (MB0024)
23 Karolína Liďáková (H3963)SUN SHAIN (KJ0EGY)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
24 Žaneta Hudečková (A3061)MICHELE 1 (KJ0JEL)Stáj Urban z.s. (MA0046)
25 Petr-Jan Matuška (B2982)GLEN SAHIB (KJ0CH8)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
26 Lucie Boháčová (H4285)POSEJDON 1 (KJ0MY4)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
27 Lucie Boháčová (H4285)DOLORES EWITA (KJ0S9X)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
28 Viktorie Šusterová (E1964)SELENE (KJ0K26)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
Skoky
07_ Finále Styl šampionátu 2017 pro jezdce ve věku 14 – 16 let na pony B
Pony LPB (90) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

14
Skoky
08_ ŠAMPIONÁT NADĚJÍ 2017
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

15
Skoky
09_ MČR ve skákání věkové kategorie 8 – 10 let na pony do 125 cm KVH
Pony ZLPS (60) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

5
Uzavřená
Skoky
10_ MČR ve skákání věkové kategorie 8 – 10 let na pony kat. A (126 - 135 cm KVH)
Pony ZLPA (70) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

11
Uzavřená
Skoky
11_ Mistrovství ČR ve skákání věkové kategorie 8 – 13 let na pony do 135 cm KVH
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

20
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Natálie Špůrková (H4381)SATURN 3 (KJ0B92)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
2 Gabriela Kopřivová (H4305)HARRY 5 (KJ0G5F)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
3 Natalie Bečková (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75)STÁJ PHARLAP (MH0351)
4 David Štefánský (K0316)SCHEILA (KJ0K1H)Jezdecká společnost Kočík Stružná, z.s. (MK0026)
5 Ema Bulíčková (J0TBC)MARUŠE (KJ0JRT)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
6 Karolína Prušáková (B3766)FÍK 2 (KJ0AOS)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Laura Najmanová (B3689)GERA 1 (KJ059T)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8 Adéla Dvoranová (B3779)KENDY 3 (KJ0F3C)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
9 Barbora Novotná (B3595)MISS ELLIE (KJ0IT4)JVS Ing.Jan Tupý, z.s. (MB0274)
10 Kristýna Vítková (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
11 Viktor Skutecký (A2238)CHARLOTTE-L (KJ0IYG)Stáj Urban z.s. (MA0046)
12 Karolína Wiesnerová (B3338)SWEET HEART (KJ0M9V)Pony Park (MA0234)
13 Sára Dvořáková (B3518)JOPJE D (KJ0M3G)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
14 Eliška Petrusová (F4271)JURÁŠEK 12 (KJ0BY4)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
15 Josef Kubias (F4170)BOHEMIAN FLORA (KJ0ATQ)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
16 Leticia Safari (F4329)IRON LADY MOONLIGHT (KJ0I5V)Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377)
17 Natálie Šroubková (K0338)MARTINI 2 (KJ0FS7)JK Podkrušnohorského zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
18 Alena Kozojedová (C1540)BERUŠKA 4 (KJ08LG)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
19 Michaela Neumannová (C1104)ŠIKULKA (KJ05WX)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
20 Daniela Čermáková (G3668)IRV DESIRE (KJ0HL8)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
Skoky
12_ Mistrovství ČR ve skákání věkové kategorie 8 – 13 let na pony kat.B (136 - 148 cm KVH
Pony LPB (90) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

35
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Gabriela Kopřivová (H4305)GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
2 Natalie Bečková (H4356)TIM-TAM (KJ0BZ4)STÁJ PHARLAP (MH0351)
3 Daniel Hakr (A2081)A STARLIGHT C (KJ0NGX)JS Horseland Equiservis (MA0214)
4 Daniel Hakr (A2081)QUINTEN 1 (KJ00YM)JS Horseland Equiservis (MA0214)
5 Valentýna Kuková (A2080)GLEN NANCY (KJ0EQB)JK Delta (MA0086)
6 Valentýna Kuková (A2080)BLUEBERRY VALMART (KJ0E7J)JK Delta (MA0086)
7 Isabella Heldová (A2085)COCO CHANELL 1 (KJ0100)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Julie Pásková (A1934)NARAVINO (KJ0MRS)Bohuslav Novohradský (MK0065)
9 Karolína Poláková (K0277)BIM 1 (KJ0L5O)Pegas Děpoltovice (MK0001)
10 David Štefánský (K0316)LÍDA 1 (KJ0KR3)Jezdecká společnost Kočík Stružná, z.s. (MK0026)
11 Sarah Kodadová (D1930)GOLDEN DUKE (KJ0KHO)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
12 Helena Bečvářová (D1981)CHUANITA (KJ0G8H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
13 Štěpán Filip (H4241)BAM 2 (KJ0L5P)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
14 Aneta Červená (A2061)ALTAMIRO C (KJ0G5B)JK Mělník, z.s. (MB0024)
15 Eliška Hasnedlová (E1909)CARRY 2 (KJ0JQ3)JK Mělník, z.s. (MB0024)
16 Eliška Hasnedlová (E1909)BEN 8 (KJ0JRW)JK Mělník, z.s. (MB0024)
17 Adéla Opatrná (B3519)PATTY (KJ0T0O)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18 Adéla Opatrná (B3519)DIAMANT 4 (KJ0MVE)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19 Laura Najmanová (B3689)NIGHTBEAUTY T. (KJ0F9G)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
20 Lenka Sikorová (B3537)LEON 16 (KJ0C3O)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21 Kristýna Vítková (A2212)AUSTIN'S BOY (KJ0TUR)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
22 Viktor Skutecký (A2238)MARSCHALL (KJ0HG5)Stáj Urban z.s. (MA0046)
23 Viktor Skutecký (A2238)VASIL (KJ0E7L)Stáj Urban z.s. (MA0046)
24 Viktor Skutecký (A2238)DON PIRO (KJ0NGW)Stáj Urban z.s. (MA0046)
25 Sára Dvořáková (B3518)FLY SKY (KJ010G)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
26 Sára Dvořáková (B3518)LITTLE CRAZY LOVE (KJ0IVA)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
27 Vanesa Humeni (A2203)VANESA 8 (KJ0ESB)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
28 Petra Pařenicová (A2138)MAXIMUS 2 (KJ0S23)AUDIT SULICE (MA0124)
29 Petra Pařenicová (A2138)MID NIGHT SUN (KJ0JK7)AUDIT SULICE (MA0124)
30 Antonie Pilátová (F4281)RAMZES 3 (KJ0M96)EQUISCHOOL, z.s. (MF0199)
31 Leticia Safari (F4329)CONSTANTINO S (KJ0M34)Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377)
32 Nela Havelková (F4250)PÍRKO (KJ0DUY)JS Slavíkov (MF0017)
33 Lucie Šlamborová (E1938)PRETTY WOMEN (KJ0TBU)Stáj Letní stráň (ME0115)
34 Karolína Dvořáková (C1609)LUCKY AIA (KJ0J0B)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
35 Mariana Michlíčková (G3847)MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT)JK Sever Brno (MG0156)
Skoky
13_ Mistrovství ČR ve skákání věkové kategorie 14 – 16 let na pony do 148 cm KVH
Pony SP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

30
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Karolína Liďáková (H3963)SUN SHAIN (KJ0EGY)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
2 Karolína Liďáková (H3963)STASIEK (KJ0JQP)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
3 Adéla Škutová (H3869)SONY 2 (KJ0HUR)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
4 Natálie Očenášková (L0307)FARGO 1 (KJ0CBP)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
5 Matěj Beinhauer (L0278)HVĚZDA - H (KJ0J18)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
6 Lucie Boháčová (H4285)POSEJDON 1 (KJ0MY4)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
7 Lucie Boháčová (H4285)DOLORES EWITA (KJ0S9X)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
8 Nina Hartzová (A1968)LADY STAR (KJ0F9O)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
9 Klára Smékalová (A2175)MAJA 1 (KJ0LKX)Stáj Urban z.s. (MA0046)
10 Daniel Pospěch (K0251)ARTIST-L NOVA EQUI (KJ0H3T)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11 Daniel Pospěch (K0251)HILDA 1 (KJ0I9A)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12 Michala Modrová (K0297)MISCHEL (KJ0HKX)Pegas Děpoltovice (MK0001)
13 Klára Kumičíková (K0244)IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005)
14 Nikita Kodadová (D1910)NARNIA VOM VILSTAL (KJ0NH9)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
15 Nikita Kodadová (D1910)NOBLI (KJ0MDU)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
16 Barbora Moulisová (D1908)DARINKA 2 (KJ0LGS)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
17 Šárka Štvánová (C1159)TIMEA 1 (KJ0JRR)JK Bártův Dvůr Přeštěnice (MB0484)
18 Natalia Tarabini (B3284)SONY 4 (KJ0KG1)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
19 Petr-Jan Matuška (B2982)GLEN ALLY (KJ0D3A)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
20 Petr-Jan Matuška (B2982)GLEN SAHIB (KJ0CH8)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
21 Denisa Trnková (B3673)EXTREME LUCKY (KJ0KVH)JK Marko, z.s. (MB0285)
22 Markéta Miková (B3289)GILLETTE (KJ0FKJ)JK Mělník, z.s. (MB0024)
23 Žaneta Hudečková (A3061)MICHELE 1 (KJ0JEL)Stáj Urban z.s. (MA0046)
24 Tereza Lipavská (F3936)KAČENKA 1 (KJ0E3I)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
25 Viktorie Šusterová (E1964)SELENE (KJ0K26)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
26 Helena Valentová (E1888)RICO JACK SAMBARS (KJ0H6X)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
27 Natalie Veberová (E1793)MINO (KJ0L98)Parkur klub Děčín (ME0114)
28 Alexandra De Jagerová (C1045)BEST SIMPLY'S BOY (KJ0LCU)JK Slapy (MC0247)
29 Alexandra De Jagerová (C1045)DRAK 11 (KJ0F9N)JK Slapy (MC0247)
30 Jana Táboříková (C1038)KARA 261 (KJ0H7T)JK Falea (MC0185)
Drezura
14_ Mistrovství ČR v drezuře věkové kategorie 14 – 16 let na pony do 148 cm KVH
Pony DD/2017 - FEI-L / N40 - 5 rozhodčích

7
Uzavřená
Drezura
15_ Mistrovství ČR v drezuře v kategorii MASTER věková kategorie 8-16 let na pony do 148 cm KVH
Pony PU/2016 - FEI-L PONY / N40 - 5 rozhodčích

4
Uzavřená
Drezura
16_ Mistrovství ČR v drezuře věkové kategorie 11 – 13 let na pony do 135 cm KVH
Pony DU-B/2016 - FEI-Z / N40 - 3 rozhodčí

8
Uzavřená
Drezura
17_ Mistrovství ČR v drezuře věkové kategorie 8 – 10 let na pony do 148 cm KVH
Pony DU-A/2016 - FEI-Z / N40 - 3 rozhodčí

13
Uzavřená
Drezura
18_ Mistrovství ČR v drezuře věkové kategorie 11 – 13 let na pony do kat.B (136 - 148 cm KVH)
Pony DU-B/2016 - FEI-Z / N40 - 3 rozhodčí

19
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kristýna Pulchartová (B3454)AL-KHAM-SA CHAMPAGNO (KJ0LO4)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
2 Julie Pásková (A1934)NARAVINO (KJ0MRS)Bohuslav Novohradský (MK0065)
3 Karolína Poláková (K0277)JASPER 3 (KJ0G5W)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4 Ema Havlenová (J0K4X)AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
5 Denisa Mádrová (B3682)TONDA (KJ0DW2)JK Marko, z.s. (MB0285)
6 Tereza Kamínková (B3675)PRINCEZNA JASNĚNKA (KJ0SIS)JK Marko, z.s. (MB0285)
7 Samuel Olivier Krušina (B3562)JOLLY JOKER / BILBO (KJ0MHQ)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
8 Zuzana Hradilová (A2280)PRINCE (KJ0UIY)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
9 Tereza Tothová (A2241)HVĚZDIČKA 3 (KJ0SIX)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
10 Lucie Procházková (A2279)LIPTON SAMBA (KJ0KB2)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
11 Victoria Schopper (J0RHV)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
12 Karolína Wiesnerová (B3338)OJOETSJNI'S GREVENRIT (KJ0KC6)Pony Park (MA0234)
13 Tereza Matoušková (A2218)EMIL-R (KJ0DMA)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
14 Anna Procházková (F4333)GRENADIER (KJ0BG9)Pony Park (MA0234)
15 Nela Havelková (F4250)PÍRKO (KJ0DUY)JS Slavíkov (MF0017)
16 Barbora Kavanová (E2107)JANEK GLASSOR (KJ076Z)Jezdecká společnost Javorník (ME0089)
17 Lucie Šlamborová (E1938)OLALA (KJ00W4)Stáj Letní stráň (ME0115)
18 Karolína Dvořáková (C1609)PRETTY GINGER (KJ0K7N)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
19 Nikol Krakovičová (C1610)SUNNY 4 (KJ0F3A)JK Šárka Protivín (MC0260)
Skoky
19_ MČR ve skákání kategorie DRUŽSTVA pony do 135 cm KVH
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

25
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Klára Poledňáková (H4262)ELI 1 (KJ0L4D)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
2 Vanesa Langrová (J0T8U)MARS ATÉNA (KJ0EBW)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
3 Kristýna Březovjáková (J0MCD)SHEILA 8 (KJ0T07)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
4 Adéla Žákovská (L0394)MORAVIA FRAJER (KJ0DHO)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
5 Gabriela Kopřivová (H4305)ELIŠKA 6 (KJ0IN1)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
6 Sofie Valčíková (J0RF7)LIPO 1 (KJ0EMA)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
7 Kateřina Růžičková (A2184)INDIGO 6 (KJ0T0F)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Kateřina Růžičková (A2184)SUNNY BOY 1 (KJ0M90)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Karolína Poláková (K0277)MIRABEL 4 (KJ0TS0)Pegas Děpoltovice (MK0001)
10 Natálie Hanousková (J0SN1)DERCYK BLADE (KJ0JJF)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11 Kateřina Dlesková (K0350)PRIMA NARNIA FROM ISLAND (KJ0KXS)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
12 Eliška Hasnedlová (E1909)LUCKY 31 (KJ0MWP)JK Mělník, z.s. (MB0024)
13 Ema Bulíčková (J0TBC)MARUŠE (KJ0JRT)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
14 Karolína Prušáková (B3766)SARGO (KJ0C6C)JK Mělník, z.s. (MB0024)
15 Martina Rydrychová (B3522)SINDBAD 1 (KJ0MBC)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
16 Laura Najmanová (B3689)CHIKO (KJ08DE)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Johana Laura Šebestová (B3747)KENT 9 (KJ0G4Y)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18 Žaneta Prošková (A2086)JAKUCJA (KJ00U5)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19 Denisa Hudečková (A3049)HILARY 3 (KJ0SBK)Stáj Urban z.s. (MA0046)
20 Kristýna Šmatláková (A2185)NIKITA 8 (KJ0MU3)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
21 Karolína Lorencová (A3054)SAMARA 1 (KJ0JB1)JK Equuleus Praha (MA0114)
22 Eliška Strachallová (C1593)PEPSI 1 (KJ0BPI)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
23 Klára Pulchartová (C1621)POLY 7 (KJ0HBC)JK Slapy (MC0247)
24 David Navrátil (H4555)DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
25 Michaela Podešvová (J0UTJ)BRILLIANT-TEREZA (KJ0H83)JK Falea (MC0185)
Skoky
20_ MČR ve skákání kategorie DRUŽSTVA pony do 148 cm KVH
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

49
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kristýna Horníková (H4372)SAMBA AZ PNEU (KJ0LPH)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
2 Natálie Špůrková (H4381)WANESA 2 (KJ0GN3)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
3 Tereza Vyvialová (H4120)AIFRA (KJ0KCR)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
4 Karolína Hložková (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
5 Daniel Hakr (A2081)A STARLIGHT C (KJ0NGX)JS Horseland Equiservis (MA0214)
6 Daniel Hakr (A2081)QUINTEN 1 (KJ00YM)JS Horseland Equiservis (MA0214)
7 Valentýna Kuková (A2080)GLEN NANCY (KJ0EQB)JK Delta (MA0086)
8 Valentýna Kuková (A2080)BLUEBERRY VALMART (KJ0E7J)JK Delta (MA0086)
9 Kristýna Šmatláková (A2185)MAJANS JESSY (KJ0TPX)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10 Klára Hlaváčková (K0336)SHADOW 4 (KJ0IHI)Bohuslav Novohradský (MK0065)
11 Klára Hlaváčková (K0336)HOPE VAN'T KRUIS (KJ0LA9)Bohuslav Novohradský (MK0065)
12 Daniel Pospěch (K0251)ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9)Pegas Děpoltovice (MK0001)
13 Tereza Michálková (K0299)FLEUR ELI (KJ0RXQ)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14 Michala Modrová (K0297)TERI (KJ0CIK)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15 Sarah Kodadová (D1930)VODA (KJ0GWH)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
16 Barbora Moulisová (D1908)SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
17 Helena Bečvářová (D1981)GISSELL (KJ0IX7)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
18 Štěpán Filip (H4241)DEL CARMEN (KJ0GH2)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
19 Natalia Tarabini (B3284)SAHGAR (KJ0H8B)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
20 Adéla Opatrná (B3519)PATTY (KJ0T0O)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21 Adéla Opatrná (B3519)DIAMANT 4 (KJ0MVE)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22 Petr-Jan Matuška (B2982)GLEN ALLY (KJ0D3A)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
23 Petr-Jan Matuška (B2982)GLEN SAHIB (KJ0CH8)Jezdecký klub Dražka (MB0164)
24 Ema Havlenová (J0K4X)ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
25 Lenka Sikorová (B3537)TOMÁŠEK (KJ07ZU)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26 Lenka Slavíčková (B3541)DOLLOM MOONLIGHT (KJ0GYC)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27 Johana Laura Šebestová (B3747)SANDY 1 (KJ04WW)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
28 Adéla Tichá (B3663)CARDA (KJ0BRZ)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
29 Kateřina Kolísková (D1962)MOLENHORN´S MELODY (KJ0BE3)Jezdecká škola Kozolupy (MD0220)
30 Johanka Kozová (D1990)ORIN 6 (KJ0M1A)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
31 Eliška Šimková (D1900)REGIE (KJ0T7K)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
32 Anna Marie Vítková (A2213)MATEO DI BELLE (KJ0MPJ)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
33 Viktor Skutecký (A2238)MARSCHALL (KJ0HG5)Stáj Urban z.s. (MA0046)
34 Sára Dvořáková (B3518)GEJZER (KJ0MPO)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
35 Žaneta Hudečková (A3061)MIRABEL 2 (KJ0JEJ)Stáj Urban z.s. (MA0046)
36 Petra Pařenicová (A2138)MAXIMUS 2 (KJ0S23)AUDIT SULICE (MA0124)
37 Petra Pařenicová (A2138)MID NIGHT SUN (KJ0JK7)AUDIT SULICE (MA0124)
38 Adéla Dohnalová (B3513)SIMMERS AIMABEL (KJ00ZV)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
39 Anna Abtová (A2258)NANTANO B.B. (KJ0TEI)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
40 Klára Smékalová (A2175)MILKY WAY 1 (KJ0G2B)Stáj Urban z.s. (MA0046)
41 Vanesa Humeni (A2203)WILLEMPIE-D (KJ0MMX)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
42 Sára Buchlová (E1821)LADY 34 (KJ0G3Y)TJ Tatran Ústí nad Labem (ME0022)
43 Karolína Gálová (E1780)CHOCK (KJ0CJD)JK QUELLA, z.s. (ME0216)
44 Michaela Horáková (E1958)WIKTOR (KJ0LYN)Parkur klub Děčín (ME0114)
45 Viktorie Šusterová (E1964)SNIPSY CHIPSY (KJ0KV1)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
46 Jana Táboříková (C1038)CHEYENNE (KJ0NH8)JK Falea (MC0185)
47 Barbora Pártlová (C1541)LOLA 3 (KJ0GIB)JK Falea (MC0185)
48 Lucie Gřegořková (C1616)VIKING 10 (KJ0HW3)JK Falea (MC0185)
49 Sára Kotisová (C1615)RŮŽENKA (KJ05Z0)JK Falea (MC0185)
Drezura
21_ MČR_DREZURA DRUŽSTVA
Pony DU-B/2016 - FEI-Z / N40 - 5 rozhodčích

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
Pony
Drezura
Pony
CHN-MČR
MČR pony Zduchovice
Výsledky
16. 8. – 20. 8.
B / Zduchovice
JO Zduchovice

Pro větší detail klikněte!