Přihlásit se

Skoky
Grand Prix Jana Kutěje
Oficiální závody (CSN) / 211008H1
08.10.2021 - 10.10.2021
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

65
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hentšel Marek (H1939)CEREMONIE FITMIN (KJ0Y7S, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2 Machalová Eliška (H4341)CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Macečková Natálie (H4442)FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Zwinger Jan (H2741)KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
5 Ulčová Natálie (G3849)SENDY - HS (KJ0YYJ, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
6 Vrzal Radek (G0958)LOOK AT ME HW (KJ0ZI4, V)Radek Vrzal (ML0137)
7 Měřínská Alena (J0T5Y)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
8 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
9 Studničková Taťána (D1335)BALDANZA Z (KJ0VVX, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
10 Studnička Václav (A0888)STRUWWELLIESE (KJ0M1Z, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
11 Nečasová Sabina (J0PO4)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
12 Materová Denisa (H3340)DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13 Zwinger Jan (H2741)KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
14 Vysoudilová Veronika (H3756)JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
15 Klus Marek (H1948)2686 ARES RVP (KJ0Y63, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
16 Šnyrychová Lucie (H2453)ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
17 Doláková Nela (G3299)GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
18 Malý Jiří (H2415)CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
19 Dostálová Hana (H3109)RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
20 Rymešová Lenka (J0R7G)CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)ITAL CE.KA (MG0282)
21 Kozubková Kristýna (J0QW8)MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
22 Zelinková Silvie (H3115)LUCAS 7 (KJ0GZS, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
23 Havlová Karolína (L0326)KYVOLA (KJ0YTB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
24 Havlová Karolína (L0326)FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
25 Havlová Karolína (L0326)TANGO D'ECRY 1 (KJ10K2, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
26 Malý Jan (H2416)CARLOS 488 (KJ1054, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
27 Malý Jan (H2416)RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
28 Lamich Karel (H0174)POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
29 Langrová Vanessa (J0T8U)ESPRIT LUCKY BOY (KJ0SNH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
30 Vaníčková Jana (H2289)MILLA 1 (KJ0XK4, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
31 Vaníčková Jana (H2289)CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
32 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
33 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
34 Rektořík Petr (G1753)PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
35 Francová Jana (F1526)WHY NOT 2 (KJ0ZYM, H)JK ALIKA Čelčice (ML0178)
36 Francová Jana (F1526)QUINOA 1 (KJ0ZYL, K)JK ALIKA Čelčice (ML0178)
37 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
38 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
39 Koutná Monika (H1552)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
40 Malý Jan (H2416)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
41 Hložková Karolína (H4411)LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
42 Binarová Tereza (J0Y2R)NOBLESSE FLUSH Z (KJ0Y8C, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
43 Zelinková Silvie (H3115)BONY 11 (KJ0MKU, K)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
44 Najmanová Monika (H1583)JAY JAY (KJ10NR, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
45 Drbalová Izabela (B3400)FAMOUS 1 (KJ0VW4, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
46 Špůrková Natálie (H4381)PARÁDA-M (KJ0ZQY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
47 Benediktová Kateřina (L0330)COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
48 Zemanová Beata (J0S6F)CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
49 Novotná Zuzana (H1892)CECILKA (KJ0VAV, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
50 Hošák Stanislav (H0880)RADHOŠŤ HF (KJ0YF5, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
51 Hošák Stanislav (H0880)DRAHOMÍRA NOVOJICKÁ HF (KJ0Z2N, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
52 Dohnalová Valentýna (J0OLB)LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
53 Eim Petr (G1628)CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
54 Plotnárková Pavlína (J0UZP)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
55 Kočí Lenka (H3223)CORDINA 1 (KJ10CI, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
56 Kočí Lenka (H3223)SANTA QUINTA 'B' (KJ100X, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
57 Hůlková Michaela (J0JJU)QUENTIN 12 (KJ0TH8, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
58 Hruška Jiří (H0173)PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE (KJ106J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
59 Hruška Jiří (H0173)EOWYN DE GOEDEREEDE Z (KJ106A, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
60 Kočí Lenka (H3223)PIXIE WHITE DE GOEDEREEDE (KJ10FC, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
61 Hruška Jiří (H0173)THUNDERBIRD DE GOEDEREEDE Z (KJ1069, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
62 Benediktová Kateřina (L0330)LOCARDO-H (KJ105X, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
63 Žíla Zdeněk (F0969)RORSCHACH (KJ0XE8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
64 Knotová Lucie (E0672)DIEGO BEAUTIFUL LIFE (KJ0X8N, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
65 Knotová Lucie (E0672)CLEO 7 (KJ0TCW, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

74
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Orlovová Lucia (H3093)CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
2 Orlovová Lucia (H3093)KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
3 Tretera Vladimír (G0884)ZIK ZAK Z (KJ0X23, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
4 Hentšel Marek (H1939)KAMUZE F (KJ0XBT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
5 Matušková Kateřina (H4419)FOREST 31 (KJ10CW, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
6 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
9 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11 Mičková Vendula (H4459)LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12 Pichrtová Rozálie (H4569)CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
13 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
14 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
15 Ulčová Natálie (G3849)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
16 Ulčová Natálie (G3849)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
17 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
18 Pakostová Karolína (J0SZC)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
19 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
20 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
21 Hojovcová Marie (G4015)QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
22 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23 Příhoda Miloslav (F1976)CASALLETTO (KJ0YCK, V)JK Všetice (MB0216)
24 Příhoda Miloslav (F1976)REMEMBER ME 1 (KJ0XHP, H)JK Všetice (MB0216)
25 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
26 Studnička Václav (A0888)BONIE 5 (KJ0VVW, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
27 Včeláková Adéla (B3513)DARK BERRY (KJ0U25, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
28 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
29 Vysoudilová Valerie (H4515)FRANCESCA (KJ0V8C, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
30 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
31 Doláková Nela (G3299)GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
32 Malý Jiří (H2415)DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
33 Malý Jiří (H2415)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
34 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
35 Götzingerová Eva (G4066)LUDGER N (KJ0JZZ, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
36 Kumarová Lucie (H3724)CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
37 Žíla Zdeněk (F0969)CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
38 Žíla Zdeněk (F0969)LADY - L (KJ0X9E, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
39 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
40 Šoupal Martin (F0200)KAMEI RUF (KJ0W9R, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
41 Šoupal Martin (F0200)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
42 Šoupal Martin (F0200)QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
43 Kumarová Lucie (H3724)NIAL (KJ0ZUW, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
44 Dostálová Hana (H3109)RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
45 Kozubková Kristýna (J0QW8)MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
46 Vrbíková Leona (H3459)GLAMOUR 1 (KJ0MXV, H)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
47 Lamich Karel (H0174)POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
48 Horáková Martina (H4489)CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
49 Vaníčková Jana (H2289)ALGHERO (KJ0WD7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
50 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
51 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
52 Rektořík Petr (G1753)PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
53 Rektořík Petr (G1753)ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
54 Francová Jana (F1526)CHRIS 468 (KJ0YR6, V)JK ALIKA Čelčice (ML0178)
55 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
56 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
57 Vysoudilová Tereza (H3757)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
58 Hanáčková Alexandra (L0108)CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
59 Prajer Lucie (H2441)QUESTION 1 (KJ0WNC, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
60 Drápal Stanislav (F2480)JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
61 Binarová Tereza (J0Y2R)QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
62 Binarová Tereza (J0Y2R)NOBLESSE FLUSH Z (KJ0Y8C, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
63 Benediktová Kateřina (L0330)COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
64 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
65 Jarková Jana (G0732)ARVEN 2 (KJ0J96, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
66 Hošák Stanislav (H0880)RADHOŠŤ HF (KJ0YF5, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
67 Hošák Stanislav (H0880)DRAHOMÍRA NOVOJICKÁ HF (KJ0Z2N, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
68 Dohnalová Valentýna (J0OLB)LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
69 Eim Petr (G1628)CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
70 Pichrtová Rozálie (H4569)QUEESY PJ (KJ10SR, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
71 Kočí Lenka (H3223)CORDINA 1 (KJ10CI, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
72 Kočí Lenka (H3223)SANTA QUINTA 'B' (KJ100X, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
73 Hruška Jiří (H0173)PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE (KJ106J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
74 Hruška Jiří (H0173)EOWYN DE GOEDEREEDE Z (KJ106A, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. S** na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
2 Bartoňková Nyna (G4048)DJANGO S 3 (KJ0ZEK, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
3 Matějčková Anna (A0981)GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
4 Hentšel Marek (H1939)CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
5 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
6 Klus Marek (H1948)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
7 Klus Marek (H1948)VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
8 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
9 Kolářová Veronika (G3964)GALANDRA (KJ10D2, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
10 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
11 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
12 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
13 Vachutka Ladislav (H2762)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
15 Příhoda Miloslav (F1976)PATTAYA VD BISSCHOP (KJ0YAG, K)JK Všetice (MB0216)
16 Příhoda Miloslav (F1976)REMEMBER ME 1 (KJ0XHP, H)JK Všetice (MB0216)
17 Vysoudilová Tereza (H3757)IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
18 Klus Marek (H1948)LIVERPOOL 2 (KJ0YM2, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
19 Malý Jiří (H2415)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
20 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
21 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
22 Žíla Zdeněk (F0969)ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
23 Šoupal Martin (F0200)CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
24 Horáková Martina (H4489)QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25 Kuba Petr (G0255)CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
26 Hanáčková Alexandra (L0108)CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
27 Prajer Lucie (H2441)QUESTION 1 (KJ0WNC, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
28 Drápal Stanislav (F2480)JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
29 Endrysová Kateřina (L0161)CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
30 Endrysová Kateřina (L0161)ZACATE CAS 1 (KJ0NXC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
31 Jarková Jana (G0732)ARVEN 2 (KJ0J96, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
32 Žíla Zdeněk (F0969)RORSCHACH (KJ0XE8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
Skoky
04A GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie L** 120 cm - 1. kolo
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

84
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Orlovová Lucia (H3093)KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
2 Tretera Vladimír (G0884)ZIK ZAK Z (KJ0X23, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
3 Hentšel Marek (H1939)CEREMONIE FITMIN (KJ0Y7S, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
4 Matušková Kateřina (H4419)FOREST 31 (KJ10CW, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
5 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
6 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7 Machalová Eliška (H4341)CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8 Macečková Natálie (H4442)FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
9 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11 Mičková Vendula (H4459)LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
13 Špůrková Natálie (H4381)MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
14 Zwinger Jan (H2741)KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15 Ulčová Natálie (G3849)SENDY - HS (KJ0YYJ, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
16 Trunkátová Klára (G2379)FORBES (KJ0I7F, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
17 Jarková Jana (G0732)ARVEN 2 (KJ0J96, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
18 Pakostová Karolína (J0SZC)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
19 Měřínská Alena (J0T5Y)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
20 Příhoda Miloslav (F1976)CASALLETTO (KJ0YCK, V)JK Všetice (MB0216)
21 Příhoda Miloslav (F1976)REMEMBER ME 1 (KJ0XHP, H)JK Všetice (MB0216)
22 Studničková Taťána (D1335)BALDANZA Z (KJ0VVX, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
23 Včeláková Adéla (B3513)DARK BERRY (KJ0U25, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
24 Studnička Václav (A0888)STRUWWELLIESE (KJ0M1Z, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
25 Ramachová Michaela (J0QFO)FLEUR 2 (KJ0KB9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
26 Nečasová Sabina (J0PO4)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
27 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28 Materová Denisa (H3340)DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
29 Netušil Petr (E1342)DJUMPER (KJ0LSP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
30 Přikrylová Lucie (H3008)QUESTO QUI (KJ0SN4, V)Jezdecký klub Loděnice, spolek (MH0391)
31 Zwinger Jan (H2741)KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
32 Vysoudilová Valerie (H4515)FRANCESCA (KJ0V8C, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
33 Vysoudilová Veronika (H3756)JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
34 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
35 Klus Marek (H1948)2686 ARES RVP (KJ0Y63, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
36 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
37 Pokorná Kristýna (V0764)EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
38 Doláková Nela (G3299)GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
39 Malý Jiří (H2415)CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
40 Malý Jiří (H2415)DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
41 Chasáková Nikol (H4277)ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
42 Komínková Eva (G1284)VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
43 Götzingerová Eva (G4066)LUDGER N (KJ0JZZ, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
44 Kumarová Lucie (H3724)CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
45 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
46 Šoupal Martin (F0200)QUITE COMPLETE (KJ0LQT, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
47 Kumarová Lucie (H3724)NIAL (KJ0ZUW, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
48 Očenášková Natálie (L0307)LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
49 Očenášková Natálie (L0307)TAMARACK (KJ0XDH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
50 Rymešová Lenka (J0R7G)CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)ITAL CE.KA (MG0282)
51 Kozubková Kristýna (J0QW8)MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
52 Poledňáková Klára (H4262)LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
53 Havlová Karolína (L0326)TANGO D'ECRY 1 (KJ10K2, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
54 Malý Jan (H2416)LAMBIEK V.D.HOOGEWEG (KJ0Z0I, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
55 Petrusová Eliška (F4271)GARISTO (KJ0JVC, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
56 Petrusová Eliška (F4271)LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
57 Hruška Jiří (H0173)PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL (KJ0X6F, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
58 Hruška Martin (H2050)EVRISTA (KJ0YQV, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
59 Humplíková Vladislava (H0177)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
60 Lamich Karel (H0174)POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
61 Horáková Martina (H4489)CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
62 Vaníčková Jana (H2289)MILLA 1 (KJ0XK4, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
63 Vaníčková Jana (H2289)CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
64 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
65 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
66 Francová Jana (F1526)CHRIS 468 (KJ0YR6, V)JK ALIKA Čelčice (ML0178)
67 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
68 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
69 Laryšová Tina (H4561)ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
70 Strnadlová Lucie (H2395)DON 837 (KJ10M9, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
71 Malý Jan (H2416)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
72 Hložková Karolína (H4411)LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
73 Nagórka Kevin (J10PT)HIGH FIVE (KJ0VR4, K)Stáj Housa (MB0156)
74 Binarová Tereza (J0Y2R)QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
75 Janoušková Leona (J0WBO)BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
76 Drbalová Izabela (B3400)FAMOUS 1 (KJ0VW4, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
77 Zemanová Beata (J0S6F)CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
78 Endrysová Kateřina (L0161)CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
79 Endrysová Kateřina (L0161)ZACATE CAS 1 (KJ0NXC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
80 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
81 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
82 Eim Petr (G1628)CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
83 Pichrtová Rozálie (H4569)QUEESY PJ (KJ10SR, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
84 Pospěch Daniel (K0251)JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
Skoky
04B GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie L** 120 cm - 2. kolo
Běžná L** (120) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
05A GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie S** 130 cm - 1. kolo
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

64
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Orlovová Lucia (H3093)CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
2 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
3 Tretera Vladimír (G0884)FAIR LADY VLS (KJ0T4B, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
4 Hentšel Marek (H1939)KAMUZE F (KJ0XBT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
5 Matušková Kateřina (H4419)FOREST 31 (KJ10CW, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
6 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
7 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
9 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11 Mičková Vendula (H4459)LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12 Klus Marek (H1948)VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
13 Pichrtová Rozálie (H4569)CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
14 Koutná Kristýna (H2964)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
15 Čermáková Daniela (G3668)LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
17 Kolářová Veronika (G3964)GALANDRA (KJ10D2, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
18 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19 Ulčová Natálie (G3849)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
20 Ulčová Natálie (G3849)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
21 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
22 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
23 Vachutka Ladislav (H2762)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
24 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
25 Hojovcová Marie (G4015)QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
26 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
27 Příhoda Miloslav (F1976)PATTAYA VD BISSCHOP (KJ0YAG, K)JK Všetice (MB0216)
28 Studnička Václav (A0888)BONIE 5 (KJ0VVW, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
29 Ramachová Michaela (J0QFO)FLEUR 2 (KJ0KB9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
30 Vysoudilová Tereza (H3757)IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
31 Klus Marek (H1948)LIVERPOOL 2 (KJ0YM2, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
32 Malý Jiří (H2415)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
33 Eim Petr (G0340)BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
34 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
35 Žíla Zdeněk (F0969)CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
36 Žíla Zdeněk (F0969)LADY - L (KJ0X9E, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
37 Šoupal Martin (F0200)KAMEI RUF (KJ0W9R, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
38 Šoupal Martin (F0200)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
39 Očenášková Natálie (L0307)SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
40 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
41 Malý Jan (H2416)I AM (KJ0ZYF, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
42 Malý Jan (H2416)LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
43 Hruška Jiří (H0173)Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
44 Humplíková Vladislava (H0177)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
45 Humplíková Vladislava (H0177)GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
46 Kočí Lenka (H3223)JOHANNES (KJ0VBU, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
47 Horáková Martina (H4489)QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
48 Vaníčková Jana (H2289)ALGHERO (KJ0WD7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
49 Mžiková Michaela (H3268)QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
50 Cibere Radovan (G3088)COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
51 Cibere Radovan (G3088)DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
52 Laryšová Tina (H4561)SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
53 Strnadlová Lucie (H2395)CALOX (KJ0SNX, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
54 Strnadlová Lucie (H2395)QUADIRA (KJ0XAR, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
55 Skřivan Jiří (F0031)CATTANI 1 (KJ0ZMB, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
56 Veverková Kristýna (F4410)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
57 Mücková Tereza (B2721)CARLIDO (KJ0TKO, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
58 Mücková Tereza (B2721)CLARETINO (KJ0LYQ, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
59 Mücková Tereza (B2721)IMOLA (KJ10I9, K)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
60 Endrysová Kateřina (L0161)CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
61 Endrysová Kateřina (L0161)ZACATE CAS 1 (KJ0NXC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
62 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
63 Pichrtová Rozálie (H4569)QUEESY PJ (KJ10SR, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
64 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
Skoky
05B GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie S** 130 cm - 2. kolo
Běžná S** (130) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
06A GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie ST** 140 cm - 1. kolo
Běžná ST** (140) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

36
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bartoňková Nyna (G4048)DJANGO S 3 (KJ0ZEK, V)Radimex Group, s.r.o. (MG0338)
2 Tretera Vladimír (G0884)GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
3 Tretera Vladimír (G0884)GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
4 Matějčková Anna (A0981)GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
5 Hentšel Marek (H1939)CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
6 Hentšel Marek (H1939)TREND D'ELSENDAM Z (KJ0LRT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7 Klus Marek (H1948)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
8 Klus Marek (H1948)TENERIFE'S QATAR (KJ0MRD, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
9 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
10 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
11 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
12 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
13 Vachutka Ladislav (H2762)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Příhoda Miloslav (F1976)IQUACHEC PAVLIN (KJ0XNZ, V)JK Všetice (MB0216)
15 Studnička Václav (A0888)WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
16 Netušil Petr (E1342)DJUMPER (KJ0LSP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
17 Jelínková Veronika (G2210)JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
18 Žíla Zdeněk (F0969)ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
19 Šoupal Martin (F0200)CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
20 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21 Malý Jan (H2416)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
22 Hruška Jiří (H0173)AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
23 Hruška Jiří (H0173)REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
24 Lamich Karel (H0174)CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
25 Kočí Lenka (H3223)IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
26 Kočí Lenka (H3223)STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
27 Kuba Petr (G0255)CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
28 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK ALIKA Čelčice (ML0178)
29 Cibere Radovan (G3088)COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
30 Cibere Radovan (G3088)DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
31 Laryšová Tina (H4561)LORD LUDGER (KJ0ZYK, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
32 Strnadlová Lucie (H2395)CALOX (KJ0SNX, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
33 Skřivan Jiří (F0031)HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
34 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
35 Mücková Tereza (B2721)CLARETINO (KJ0LYQ, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
36 Pospěch Daniel (K0251)JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
Skoky
06B GRAND PRIX JANA KUTĚJE – kategorie ST** 140 cm - 2. kolo
Běžná ST** (140) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
CSN
Grand Prix Jana Kutěje
Výsledky
8. 10. – 10. 10.
H / ESC Olomouc
ESC Olomouc

Pro větší detail klikněte!