Přihlásit se

Skoky
Velká cena Prahy - Hradištko - ČSP
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 190523A1
23.05.2019 - 26.05.2019
A / Hradištko
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0292 - TJ Equus Kinsky
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0064
Jaroslav Sedláček
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A1550
Tereza Šubíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0470
Michael Novotný
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0129
Jan Šíma
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně ZM (90 cm)
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
23.05.2019 8:00

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.05.2019 07:47:08
#JezdecKůňSubjekt
1Halíková Andrea (B2628)<3>UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
2Palička Zdeněk (B0066)<19>ELEN SOHN WH (KJ0W93, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
3Kysílková Tereza (J0RJV)<7>LEON DE BEYSSAC (KJ0FBY, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
4Vojtková Alžběta (A1146)<23>AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5Hronová Simona (J0MUL)<38>OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
6Kopecká Hana (H2066)<39>PORTA'R' (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
7Hermannová Alžběta (B3242)<32>POLLY 4 (KJ0JFA, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
8Martínková Aneta (J0RJU)<10>LUDWIG AUSTRIA (KJ0HT2, H)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
9Soukalová Tereza (F4438)<18>RITMA (KJ0EGH, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
10Chloupková Barbora (A1744)<16>ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
11Flégrová Hana (B1794)<11>QUICK LAFIT (KJ0TZ0, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
12Janstová Zdenka (B1498)<28>JAPAN 2 (KJ0S31, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
13Drahoňovská Zdena (J0QDQ)<27>GÁJÍ (KJ0J0L, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
14Palička Zdeněk (B0066)<20>COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
15Šulcová Vendula (V0401)<34>NONET 2 (KJ0V5M, H)TJ Equus Kinsky (MA0292)
16Novotná Andrea (A1728)<9>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
17Prelovská Romana (B2754)<15>FIORDA (KJ0B9E, K)Stáj U Sepíka, z.s. (MB0507)
18Richter Aleš (F1103)<17>HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
19Šimečková Zuzana (D1846)<12>ANDROMEDA 6 (KJ0SJQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
20Hayerová Vanda (J0WRJ)<1>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
20Šoupal Martin (F0200)<24>ANNE MARIE (KJ0XDE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
21Zupančič Eva (A2273)<6>DOUGLASS D (KJ0LAT, V)Eventing Team (MA0227)
22Fassati Marek (F3816)<37>KARUBI (KJ0M0D, H)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
23Chmelíková Michaela (B3792)<29>CHARLESTON 1 (KJ0EF5, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
24Šmejkalová Nikola (B3790)<31>BEN ESPOIR (KJ0UIT, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
25Vančura Petr (B0680)<40>KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
26Hošková Renata (F4246)<41>PARIS 2 (KJ0CE8, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
27Hrubešová Dominika (A1527)<35>ROMEO 16 (KJ0ERS, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
28Kosařová Jana (F0420)<33>ANDĚLKA 1 (KJ0WKJ, K)JK Bohuslavice nad Metují (MF0057)
29Adamcová Gabriela (B3695)<42>CHALCEDON (KJ0L8A, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
30Kysílková Tereza (J0RJV)<5>KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
31Vojtková Alžběta (A1146)<22>CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32Hledíková Erika (B1861)<26>GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Všetice (MB0216)
33Halíková Andrea (B2628)<2>IDEALIST (KJ0WKB, V)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
34Palička Zdeněk (B0066)<21>COOPER 4 (KJ0VUD, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně ZM (90 cm)
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
23.05.2019 8:00

34
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Halíková Andrea (B2628)<3>UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
2Palička Zdeněk (B0066)<19>ELEN SOHN WH (KJ0W93, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
3Kysílková Tereza (J0RJV)<7>LEON DE BEYSSAC (KJ0FBY, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
4Vojtková Alžběta (A1146)<23>AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5Hronová Simona (J0MUL)<38>OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
6Kopecká Hana (H2066)<39>PORTA'R' (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
7Hermannová Alžběta (B3242)<32>POLLY 4 (KJ0JFA, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
8Martínková Aneta (J0RJU)<10>LUDWIG AUSTRIA (KJ0HT2, H)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
9Soukalová Tereza (F4438)<18>RITMA (KJ0EGH, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
10Chloupková Barbora (A1744)<16>ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
11Flégrová Hana (B1794)<11>QUICK LAFIT (KJ0TZ0, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
12Janstová Zdenka (B1498)<28>JAPAN 2 (KJ0S31, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
13Drahoňovská Zdena (J0QDQ)<27>GÁJÍ (KJ0J0L, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
14Palička Zdeněk (B0066)<20>COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
15Šulcová Vendula (V0401)<34>NONET 2 (KJ0V5M, H)TJ Equus Kinsky (MA0292)
16Novotná Andrea (A1728)<9>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
17Prelovská Romana (B2754)<15>FIORDA (KJ0B9E, K)Stáj U Sepíka, z.s. (MB0507)
18Richter Aleš (F1103)<17>HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
19Šimečková Zuzana (D1846)<12>ANDROMEDA 6 (KJ0SJQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
20Hayerová Vanda (J0WRJ)<1>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
21Zupančič Eva (A2273)<6>DOUGLASS D (KJ0LAT, V)Eventing Team (MA0227)
22Fassati Marek (F3816)<37>KARUBI (KJ0M0D, H)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
23Chmelíková Michaela (B3792)<29>CHARLESTON 1 (KJ0EF5, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
24Šmejkalová Nikola (B3790)<31>BEN ESPOIR (KJ0UIT, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
25Vančura Petr (B0680)<40>KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
26Hošková Renata (F4246)<41>PARIS 2 (KJ0CE8, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
27Hrubešová Dominika (A1527)<35>ROMEO 16 (KJ0ERS, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
28Kosařová Jana (F0420)<33>ANDĚLKA 1 (KJ0WKJ, K)JK Bohuslavice nad Metují (MF0057)
29Adamcová Gabriela (B3695)<42>CHALCEDON (KJ0L8A, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
30Kysílková Tereza (J0RJV)<5>KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
31Vojtková Alžběta (A1146)<22>CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32Hledíková Erika (B1861)<26>GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Všetice (MB0216)
33Halíková Andrea (B2628)<2>IDEALIST (KJ0WKB, V)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
34Palička Zdeněk (B0066)<21>COOPER 4 (KJ0VUD, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
Skoky
02A Skoková soutěž stupně Z (100 cm) - pro koně startující prvním a druhým rokem a děti a juniory na kon
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A
23.05.2019 10:00

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Palička Zdeněk (B0066)<21>COOPER 4 (KJ0VUD, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
2Halíková Andrea (B2628)<2>IDEALIST (KJ0WKB, V)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
3Vojtková Alžběta (A1146)<22>CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Richter Aleš (F1103)<17>HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
5Drahoňovská Zdena (J0QDQ)<27>GÁJÍ (KJ0J0L, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
6Kosařová Jana (F0420)<33>ANDĚLKA 1 (KJ0WKJ, K)JK Bohuslavice nad Metují (MF0057)
7Astrejková Anna (J0N0P)<50>GURU (KJ0UF7, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
8Hronová Simona (J0MUL)<38>OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
9Kopecká Hana (H2066)<39>PORTA'R' (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
10Janstová Zdenka (B1498)<28>JAPAN 2 (KJ0S31, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
11Váňová Lucie (B0968)<49>COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
12Soukalová Tereza (F4438)<18>RITMA (KJ0EGH, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
13Martínková Aneta (J0RJU)<10>LUDWIG AUSTRIA (KJ0HT2, H)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
14Hayerová Vanda (J0WRJ)<1>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
15Palička Zdeněk (B0066)<20>COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
16Halíková Andrea (B2628)<3>UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
17Hošková Renata (F4246)<41>PARIS 2 (KJ0CE8, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
18Novotná Andrea (A1728)<9>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
19Pekárková Iva (B0394)<46>RISCALALASILLA (KJ0W9C, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
20Fassati Marek (F3816)<37>KARUBI (KJ0M0D, H)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
21Kysílková Tereza (J0RJV)<5>KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
22Libichová Natálie (J0QXE)<45>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
23Chmelíková Michaela (B3792)<29>CHARLESTON 1 (KJ0EF5, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
24Nygrýnová Tereza (A3062)<44>COLIBRI (KJ0IUB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25Vojtková Alžběta (A1146)<23>AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
26Richter Aleš (F1103)<47>KASSI BOY A.R. (KJ0UVS, V)JK Stáj Machovi (MF0285)
27Palička Zdeněk (B0066)<19>ELEN SOHN WH (KJ0W93, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
28Halíková Andrea (B2628)<4>KANNAN LADY (KJ0WDN, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
Skoky
02A Skoková soutěž stupně Z (100 cm) - pro koně startující prvním a druhým rokem a děti a juniory na kon
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
23.05.2019 10:00

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.05.2019 09:49:21
#JezdecKůňSubjekt
1Palička Zdeněk (B0066)<21>COOPER 4 (KJ0VUD, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
2Halíková Andrea (B2628)<2>IDEALIST (KJ0WKB, V)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
3Vojtková Alžběta (A1146)<22>CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Richter Aleš (F1103)<17>HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
5Drahoňovská Zdena (J0QDQ)<27>GÁJÍ (KJ0J0L, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
6Kosařová Jana (F0420)<33>ANDĚLKA 1 (KJ0WKJ, K)JK Bohuslavice nad Metují (MF0057)
7Astrejková Anna (J0N0P)<50>GURU (KJ0UF7, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
8Hronová Simona (J0MUL)<38>OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
9Čechová Johanka (B3539)<43>RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Damborská Klára (A0411)<48>ZIK ZAK Z (KJ0X23, V)Equest o.s. (MA0193)
11Kopecká Hana (H2066)<39>PORTA'R' (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
12Janstová Zdenka (B1498)<28>JAPAN 2 (KJ0S31, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
13Martínková Aneta (J0RJU)<10>LUDWIG AUSTRIA (KJ0HT2, H)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
13Váňová Lucie (B0968)<49>COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
14Soukalová Tereza (F4438)<18>RITMA (KJ0EGH, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
14Hayerová Vanda (J0WRJ)<1>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
15Palička Zdeněk (B0066)<20>COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
16Halíková Andrea (B2628)<3>UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
17Hošková Renata (F4246)<41>PARIS 2 (KJ0CE8, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
18Novotná Andrea (A1728)<9>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
19Pekárková Iva (B0394)<46>RISCALALASILLA (KJ0W9C, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
20Fassati Marek (F3816)<37>KARUBI (KJ0M0D, H)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
21Kysílková Tereza (J0RJV)<5>KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
22Libichová Natálie (J0QXE)<45>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
23Chmelíková Michaela (B3792)<29>CHARLESTON 1 (KJ0EF5, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
24Nygrýnová Tereza (A3062)<44>COLIBRI (KJ0IUB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
25Vojtková Alžběta (A1146)<23>AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
26Richter Aleš (F1103)<47>KASSI BOY A.R. (KJ0UVS, V)JK Stáj Machovi (MF0285)
27Palička Zdeněk (B0066)<19>ELEN SOHN WH (KJ0W93, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
28Halíková Andrea (B2628)<4>KANNAN LADY (KJ0WDN, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
Skoky
02B Skoková soutěž stupně Z (100 cm) - otevřená
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
23.05.2019

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Vegrichtová Denisa (B3071)<66>ROXANDRO (KJ0MUW, H)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
2Zelená Kateřina (B2967)<75>LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
3Flégrová Hana (B1794)<60>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
4Šoupal Martin (F0200)<63>BUCANEERE (KJ0TO2, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
5Hrubešová Dominika (A1527)<77>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
6Šulcová Vendula (V0401)<34>NONET 2 (KJ0V5M, H)TJ Equus Kinsky (MA0292)
7Hermannová Alžběta (B3242)<32>POLLY 4 (KJ0JFA, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
8Bohumská Tereza (J0T8C)<54>ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
9Šrámková Jarmila (F0142)<55>GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
10Zupančič Eva (A2273)<6>DOUGLASS D (KJ0LAT, V)Eventing Team (MA0227)
11Hledíková Erika (B1861)<26>GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Všetice (MB0216)
12Špicarová Barbora (F2837)<56>LOTUS 7 (KJ0GR2, V)TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou, spolek (ME0019)
13Šoupalová Martina (F1924)<73>OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Pavelková Barbora (B2783)<68>ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
15Kosobud Václav (A2030)<84>RIMINI 1 (KJ0GHD, K)Jezdecká stáj Dobré Pole (MA0274)
16Michalová Radka (B1147)<72>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
17Mertlová Christine (J03A4)<57>ALLY 1 (KJ0CJ3, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
18Pospíšilová Ivona (C0049)<70>GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
19Havlová Jana (J0O0I)<383>ALBORG (KJ0OYK, H)JK Železnice z.s. (MF0282)
20Šimečková Zuzana (D1846)<12>ANDROMEDA 6 (KJ0SJQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
21Pospíšil Ondřej (E0549)<80>UNO 31 (KJ0XD2, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
22Vančura Petr (B0680)<146>CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
23Prokopová Natálie (F3833)<385>GREAT FUN (KJ0ARC, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
24Nerglová Kateřina (J0VU2)<82>CHOCOLAT (KJ00W2, V)Stáj Šlechta (ME0146)
25Bačáková Felixová Lenka (B3365)<61>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
26Syrová Iveta (B3575)<69>UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
27Doležal Rudolf (F0382)<62>OTERONGO (KJ0V6Q, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
28Holíková Jana (C0428)<78>CARL 487 (KJ0UJT, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
29Vegrichtová Denisa (B3071)<67>ILONIE (KJ0X4P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
30Zelená Kateřina (B2967)<74>NASCHWILLE (KJ0JJK, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
31Hrubešová Dominika (A1527)<83>GRIFIN (KJ0KZI, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
32Šoupal Martin (F0200)<24>ANNE MARIE (KJ0XDE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
33Kavalírová Lenka (B1081)<71>FOURSQUERE (KJ0UMM, H)JS Dražice (MB0055)
Skoky
02B Skoková soutěž stupně Z (100 cm) - otevřená
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
23.05.2019

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.05.2019 11:02:37
#JezdecKůňSubjekt
1Vegrichtová Denisa (B3071)<66>ROXANDRO (KJ0MUW, H)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
2Zelená Kateřina (B2967)<75>LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
3Flégrová Hana (B1794)<60>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
4Šoupal Martin (F0200)<63>BUCANEERE (KJ0TO2, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
5Hrubešová Dominika (A1527)<77>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
6Šulcová Vendula (V0401)<34>NONET 2 (KJ0V5M, H)TJ Equus Kinsky (MA0292)
7Hermannová Alžběta (B3242)<32>POLLY 4 (KJ0JFA, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
8Bohumská Tereza (J0T8C)<54>ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
9Šrámková Jarmila (F0142)<55>GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
10Zupančič Eva (A2273)<6>DOUGLASS D (KJ0LAT, V)Eventing Team (MA0227)
11Hledíková Erika (B1861)<26>GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Všetice (MB0216)
12Špicarová Barbora (F2837)<56>LOTUS 7 (KJ0GR2, V)TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou, spolek (ME0019)
13Šoupalová Martina (F1924)<73>OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Pavelková Barbora (B2783)<68>ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
15Kosobud Václav (A2030)<84>RIMINI 1 (KJ0GHD, K)Jezdecká stáj Dobré Pole (MA0274)
16Michalová Radka (B1147)<72>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
17Mertlová Christine (J03A4)<57>ALLY 1 (KJ0CJ3, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
19Havlová Jana (J0O0I)<383>ALBORG (KJ0OYK, H)JK Železnice z.s. (MF0282)
19Pospíšilová Ivona (C0049)<70>GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
20Šimečková Zuzana (D1846)<12>ANDROMEDA 6 (KJ0SJQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
21Pospíšil Ondřej (E0549)<80>UNO 31 (KJ0XD2, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
22Vančura Petr (B0680)<146>CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
23Prokopová Natálie (F3833)<385>GREAT FUN (KJ0ARC, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
24Nerglová Kateřina (J0VU2)<82>CHOCOLAT (KJ00W2, V)Stáj Šlechta (ME0146)
25Bačáková Felixová Lenka (B3365)<61>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
27Syrová Iveta (B3575)<69>UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
27Doležal Rudolf (F0382)<62>OTERONGO (KJ0V6Q, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
28Holíková Jana (C0428)<78>CARL 487 (KJ0UJT, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
29Vegrichtová Denisa (B3071)<67>ILONIE (KJ0X4P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
30Zelená Kateřina (B2967)<74>NASCHWILLE (KJ0JJK, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
31Hrubešová Dominika (A1527)<83>GRIFIN (KJ0KZI, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
32Šoupal Martin (F0200)<24>ANNE MARIE (KJ0XDE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
33Kavalírová Lenka (B1081)<71>FOURSQUERE (KJ0UMM, H)JS Dražice (MB0055)
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně ZL (110 cm)
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.05.2019 12:30

80
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Svobodová Martina (E0425)<109>CASEY (KJ0B98, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
2Želízková Barbora (A2148)<94>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
3Müller Patrick (A3066)<117>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
4Richter Aleš (F1103)<47>KASSI BOY A.R. (KJ0UVS, V)JK Stáj Machovi (MF0285)
5Kryspínová Daniela (E1570)<108>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
6Beranová Dana (G1904)<102>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
7Košťálová Jana (E2031)<115>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
8Bohumská Tereza (J0T8C)<54>ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
9Smrčková Lucie (B3265)<123>DAVOS 2 (KJ0FX3, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
10Šrámková Jarmila (F0142)<55>GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
11Fuchs Pavla (F0738)<143>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
12Dvořáková Karolína (C1609)<130>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13Vegrichtová Denisa (B3071)<67>ILONIE (KJ0X4P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
14Malcová Alžběta (A0996)<104>FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
15Hrubešová Dominika (A1527)<77>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
16Holíková Jana (C0428)<78>CARL 487 (KJ0UJT, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
17Šimečková Zuzana (D1846)<105>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
18Špicarová Barbora (F2837)<56>LOTUS 7 (KJ0GR2, V)TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou, spolek (ME0019)
19Bačáková Felixová Lenka (B3365)<61>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
20Halíková Andrea (B2628)<4>KANNAN LADY (KJ0WDN, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
21Zelená Kateřina (B2967)<75>LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
22Havlová Jana (J0O0I)<383>ALBORG (KJ0OYK, H)JK Železnice z.s. (MF0282)
23Šlechta Martin (E0689)<121>LETTUCE (KJ0KUG, K)Stáj Šlechta (ME0146)
24Vojtková Alžběta (A1146)<128>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
25Nosková Jana (A0410)<93>CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
26Kolářová Lenka (B3404)<139>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
27Šoupalová Martina (F1924)<73>OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
28Syrová Iveta (B3575)<69>UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
29Klusáčková Aneta (J0SY0)<90>MURPHY 5 (KJ0TAI, V)JK Náchod (MF0154)
30Peérová Magdalena (B3459)<141>CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
31Pařenica Josef (A0187)<149>HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
32Krajhanzlová Martina (J0Z6T)<100>SABANA (KJ0IQ3, K)AUDIT SULICE (MA0124)
33Michalová Radka (B1147)<72>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
34Prokopová Natálie (F3833)<385>GREAT FUN (KJ0ARC, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
35Kavalírová Lenka (B1081)<71>FOURSQUERE (KJ0UMM, H)JS Dražice (MB0055)
36Pospíšilová Ivona (C0049)<70>GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
37Pospíšil Ondřej (E0549)<80>UNO 31 (KJ0XD2, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
38Kolínská Kristýna (B3429)<116>GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
39Doležal Rudolf (F0382)<62>OTERONGO (KJ0V6Q, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
40Nygrýnová Tereza (A3062)<44>COLIBRI (KJ0IUB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
41Butcher Ivona (H2851)<386>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
42Soukupová Martina (B3221)<95>DORCA (KJ0DSL, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
43Holíková Iva (B1557)<88>IRONDA (KJ0UR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
44Jiričová Pavla (E1440)<113>DREAMGIRL VAN DE BREEMEERSEN (KJ0MAQ, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
45Libichová Natálie (J0QXE)<124>VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
46Vrbenská Kristýna (F3050)<96>RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
47Vančura Petr (B0680)<146>CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
48Tesárková Dominika (B3266)<89>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
49Šoupal Martin (F0200)<63>BUCANEERE (KJ0TO2, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
50Ladrová Barbora (B3189)<131>DREAM 2 (KJ0J7F, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
51Jančová Kamila (D1293)<99>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
52Němcová Natálie (F4042)<136>NOBLESA 4 (KJ0LPZ, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
53Košťálová Lenka (E2032)<111>CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
54Barochová Kristýna (B3588)<85>DUTCHMAN (KJ0IHM, V)Jumping Team For Pleasure (MA0256)
55Mertlová Christine (J03A4)<57>ALLY 1 (KJ0CJ3, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
56Flégrová Hana (B1794)<60>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
57Janovská Aneta (E1853)<112>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
58Půlpán Petr (F0743)<387>FAMOUSDANCE (KJ0LW0, H)TJ Equus Kinsky (MA0292)
59Veselá Tereza (B3374)<92>ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
60Perlíková Martina (A0477)<138>KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
61Pavelková Barbora (B2783)<68>ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
62Svobodová Martina (E0425)<110>ORIN 4 (KJ0HRG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
63Barešová Zuzana (J0EM6)<97>SUN SET (KJ0M8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
64Šlechta Martin (E0689)<65>BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
65Pařenica Josef (A0187)<150>INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
66Müller Patrick (A3066)<118>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
67Kryspínová Daniela (E1570)<107>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
68Beranová Dana (G1904)<101>UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
69Košťálová Jana (E2031)<114>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
70Bohumská Tereza (J0T8C)<87>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
71Smrčková Lucie (B3265)<122>INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
72Fuchs Pavla (F0738)<144>FRED 5 (KJ0JQM, V)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
73Doleželová Veronika (F1969)<98>HARRIE (KJ0M1O, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
74Dvořáková Karolína (C1609)<129>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
75Vegrichtová Denisa (B3071)<66>ROXANDRO (KJ0MUW, H)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
76Holíková Iva (B1557)<388>BON AMIE (KJ0WTM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
77Malcová Alžběta (A0996)<103>CASPER 12 (KJ0LF8, V)Horse Academy (MA0047)
78Holíková Jana (C0428)<135>CAPTAIN MORGAN 1 (KJ0MPH, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
79Šimečková Zuzana (D1846)<106>BLIKSEM (KJ0JSF, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
80Pospíšil Ondřej (E0549)<142>DELL ART (KJ0VTZ, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně ZL (110 cm)
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.05.2019 12:30

81
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.05.2019 12:45:37
#JezdecKůňSubjekt
1Svobodová Martina (E0425)<109>CASEY (KJ0B98, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
2Želízková Barbora (A2148)<94>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
3Müller Patrick (A3066)<117>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
4Richter Aleš (F1103)<47>KASSI BOY A.R. (KJ0UVS, V)JK Stáj Machovi (MF0285)
5Kryspínová Daniela (E1570)<108>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
6Beranová Dana (G1904)<102>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
7Košťálová Jana (E2031)<115>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
8Bohumská Tereza (J0T8C)<54>ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
9Smrčková Lucie (B3265)<123>DAVOS 2 (KJ0FX3, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
10Šrámková Jarmila (F0142)<55>GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
11Fuchs Pavla (F0738)<143>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
12Dvořáková Karolína (C1609)<130>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13Vegrichtová Denisa (B3071)<67>ILONIE (KJ0X4P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
14Malcová Alžběta (A0996)<104>FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
15Hrubešová Dominika (A1527)<77>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
16Holíková Jana (C0428)<78>CARL 487 (KJ0UJT, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
17Šimečková Zuzana (D1846)<105>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
18Špicarová Barbora (F2837)<56>LOTUS 7 (KJ0GR2, V)TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou, spolek (ME0019)
19Bačáková Felixová Lenka (B3365)<61>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
20Halíková Andrea (B2628)<4>KANNAN LADY (KJ0WDN, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
21Zelená Kateřina (B2967)<75>LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
22Havlová Jana (J0O0I)<383>ALBORG (KJ0OYK, H)JK Železnice z.s. (MF0282)
23Šlechta Martin (E0689)<121>LETTUCE (KJ0KUG, K)Stáj Šlechta (ME0146)
24Vojtková Alžběta (A1146)<128>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
25Nosková Jana (A0410)<93>CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
26Kolářová Lenka (B3404)<139>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
27Šoupalová Martina (F1924)<73>OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
28Syrová Iveta (B3575)<69>UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
29Klusáčková Aneta (J0SY0)<90>MURPHY 5 (KJ0TAI, V)JK Náchod (MF0154)
30Peérová Magdalena (B3459)<141>CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
31Pařenica Josef (A0187)<149>HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
32Krajhanzlová Martina (J0Z6T)<100>SABANA (KJ0IQ3, K)AUDIT SULICE (MA0124)
33Michalová Radka (B1147)<72>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
34Prokopová Natálie (F3833)<385>GREAT FUN (KJ0ARC, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
35Kavalírová Lenka (B1081)<71>FOURSQUERE (KJ0UMM, H)JS Dražice (MB0055)
36Pospíšilová Ivona (C0049)<70>GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
37Pospíšil Ondřej (E0549)<80>UNO 31 (KJ0XD2, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
38Kolínská Kristýna (B3429)<116>GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
39Doležal Rudolf (F0382)<62>OTERONGO (KJ0V6Q, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
40Nygrýnová Tereza (A3062)<44>COLIBRI (KJ0IUB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
40Marušková Monika (B0272)<132>MERLIN-P (KJ0INY, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
41Butcher Ivona (H2851)<386>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
42Soukupová Martina (B3221)<95>DORCA (KJ0DSL, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
43Holíková Iva (B1557)<88>IRONDA (KJ0UR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
44Jiričová Pavla (E1440)<113>DREAMGIRL VAN DE BREEMEERSEN (KJ0MAQ, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
45Libichová Natálie (J0QXE)<124>VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
46Vrbenská Kristýna (F3050)<96>RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
47Vančura Petr (B0680)<146>CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
48Tesárková Dominika (B3266)<89>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
49Šoupal Martin (F0200)<63>BUCANEERE (KJ0TO2, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
50Ladrová Barbora (B3189)<131>DREAM 2 (KJ0J7F, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
51Jančová Kamila (D1293)<99>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
52Němcová Natálie (F4042)<136>NOBLESA 4 (KJ0LPZ, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
53Košťálová Lenka (E2032)<111>CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
54Barochová Kristýna (B3588)<85>DUTCHMAN (KJ0IHM, V)Jumping Team For Pleasure (MA0256)
55Mertlová Christine (J03A4)<57>ALLY 1 (KJ0CJ3, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
56Flégrová Hana (B1794)<60>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
57Janovská Aneta (E1853)<112>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
59Veselá Tereza (B3374)<92>ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
59Půlpán Petr (F0743)<387>FAMOUSDANCE (KJ0LW0, H)TJ Equus Kinsky (MA0292)
60Perlíková Martina (A0477)<138>KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
61Pavelková Barbora (B2783)<68>ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
62Svobodová Martina (E0425)<110>ORIN 4 (KJ0HRG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
63Barešová Zuzana (J0EM6)<97>SUN SET (KJ0M8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
64Šlechta Martin (E0689)<65>BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
65Pařenica Josef (A0187)<150>INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
66Müller Patrick (A3066)<118>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
67Kryspínová Daniela (E1570)<107>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
68Beranová Dana (G1904)<101>UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
69Košťálová Jana (E2031)<114>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
70Bohumská Tereza (J0T8C)<87>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
71Smrčková Lucie (B3265)<122>INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
72Fuchs Pavla (F0738)<144>FRED 5 (KJ0JQM, V)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
73Doleželová Veronika (F1969)<98>HARRIE (KJ0M1O, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
74Dvořáková Karolína (C1609)<129>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
75Vegrichtová Denisa (B3071)<66>ROXANDRO (KJ0MUW, H)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
76Holíková Iva (B1557)<388>BON AMIE (KJ0WTM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
77Malcová Alžběta (A0996)<103>CASPER 12 (KJ0LF8, V)Horse Academy (MA0047)
78Holíková Jana (C0428)<135>CAPTAIN MORGAN 1 (KJ0MPH, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
79Šimečková Zuzana (D1846)<106>BLIKSEM (KJ0JSF, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
80Pospíšil Ondřej (E0549)<142>DELL ART (KJ0VTZ, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně L* (115 cm)
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
23.05.2019 16:00

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.05.2019 16:14:34
#JezdecKůňSubjekt
1Malcová Alžběta (A0996)<104>FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
2Pospíšil Ondřej (E0549)<160>ADULAR 1 (KJ0HVM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
3Müller Patrick (A3066)<117>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
4Tomaidesová Sandra (B1990)<152>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
5Kolínská Kristýna (B3429)<116>GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
6Butcher Ivona (H2851)<386>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
7Vojtková Alžběta (A1146)<128>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8Holíková Iva (B1557)<388>BON AMIE (KJ0WTM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
9Nosková Jana (A0410)<93>CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
10Veselá Tereza (B3374)<92>ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
11Doležal Rudolf (F0382)<156>LARS ON (KJ0M41, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12Smrčka Jakub (E1174)<153>VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
13Jandová Alžběta (A1805)<157>JANTAR WDH (KJ0BBL, V)WDHteam z.s. (MA0270)
14Holíková Jana (C0428)<135>CAPTAIN MORGAN 1 (KJ0MPH, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
15Peérová Magdalena (B3459)<141>CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
16Hrubešová Dominika (A1527)<291>KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
17Janovská Aneta (E1853)<112>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
18Klusáčková Aneta (J0SY0)<90>MURPHY 5 (KJ0TAI, V)JK Náchod (MF0154)
19Malcová Alžběta (A0996)<154>LOLA 5 (KJ0WF5, K)Horse Academy (MA0047)
20Pospíšil Ondřej (E0549)<142>DELL ART (KJ0VTZ, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
21Vrbenská Kristýna (F3050)<96>RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
22Perlíková Martina (A0477)<138>KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
23Ladrová Barbora (B3189)<131>DREAM 2 (KJ0J7F, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
24Doleželová Veronika (F1969)<98>HARRIE (KJ0M1O, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
25Roubalová Sára (A1756)<147>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
26Větrovská Karolína (F2722)<158>EL PASO II (KJ0FSO, H)JK JAS Český Dub (ME0237)
27Müller Patrick (A3066)<118>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
28Kryspínová Daniela (E1570)<108>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
29Holíková Iva (B1557)<88>IRONDA (KJ0UR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
30Košťálová Jana (E2031)<114>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
31Košťálová Lenka (E2032)<111>CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
32Tomaidesová Sandra (B1990)<151>DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
33Vojtková Alžběta (A1146)<161>CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34Malcová Alžběta (A0996)<155>EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Horse Academy (MA0047)
35Pospíšil Ondřej (E0549)<159>CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně L* (115 cm)
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
23.05.2019 16:00

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Malcová Alžběta (A0996)<104>FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
2Pospíšil Ondřej (E0549)<160>ADULAR 1 (KJ0HVM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
3Müller Patrick (A3066)<117>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
4Tomaidesová Sandra (B1990)<152>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
5Kolínská Kristýna (B3429)<116>GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
6Butcher Ivona (H2851)<386>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
7Vojtková Alžběta (A1146)<128>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8Holíková Iva (B1557)<388>BON AMIE (KJ0WTM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
9Nosková Jana (A0410)<93>CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
10Veselá Tereza (B3374)<92>ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
11Doležal Rudolf (F0382)<156>LARS ON (KJ0M41, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12Smrčka Jakub (E1174)<153>VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
13Jandová Alžběta (A1805)<157>JANTAR WDH (KJ0BBL, V)WDHteam z.s. (MA0270)
14Holíková Jana (C0428)<135>CAPTAIN MORGAN 1 (KJ0MPH, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
15Peérová Magdalena (B3459)<141>CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
16Hrubešová Dominika (A1527)<291>KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
17Janovská Aneta (E1853)<112>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
18Klusáčková Aneta (J0SY0)<90>MURPHY 5 (KJ0TAI, V)JK Náchod (MF0154)
19Malcová Alžběta (A0996)<154>LOLA 5 (KJ0WF5, K)Horse Academy (MA0047)
20Pospíšil Ondřej (E0549)<142>DELL ART (KJ0VTZ, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
21Vrbenská Kristýna (F3050)<96>RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
22Perlíková Martina (A0477)<138>KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
23Ladrová Barbora (B3189)<131>DREAM 2 (KJ0J7F, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
24Doleželová Veronika (F1969)<98>HARRIE (KJ0M1O, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
25Roubalová Sára (A1756)<147>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
26Větrovská Karolína (F2722)<158>EL PASO II (KJ0FSO, H)JK JAS Český Dub (ME0237)
27Müller Patrick (A3066)<118>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
28Kryspínová Daniela (E1570)<108>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
29Holíková Iva (B1557)<88>IRONDA (KJ0UR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
30Košťálová Jana (E2031)<114>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
31Košťálová Lenka (E2032)<111>CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
32Tomaidesová Sandra (B1990)<151>DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
33Vojtková Alžběta (A1146)<161>CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34Malcová Alžběta (A0996)<155>EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Horse Academy (MA0047)
35Pospíšil Ondřej (E0549)<159>CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně ZL (110 cm)
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
24.05.2019 8:00

70
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Šťovíčková Miroslava (D1266)<172>JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
2Písařík Oliver (J0V0F)<391>JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
3Halíková Andrea (B2628)<2>IDEALIST (KJ0WKB, V)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
4Košťálová Jana (E2031)<114>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
5Kolářová Lenka (B3404)<139>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
6Šlechta Martin (E0689)<65>BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
7Kryspínová Daniela (E1570)<107>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
8Held Isabella (A2085)<219>CLIP MY COLMAN (KJ0WQ1, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9Vojtková Alžběta (A1146)<22>CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10Smrčková Lucie (B3265)<122>INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
11Šmejkalová Zuzana (B3605)<191>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
12Libichová Natálie (J0QXE)<45>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
13Bohumská Tereza (J0T8C)<54>ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
14Svobodová Martina (E0425)<109>CASEY (KJ0B98, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
15Maršíková Julie (J0ORD)<171>MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
16Šimečková Zuzana (D1846)<106>BLIKSEM (KJ0JSF, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
17Beranová Dana (G1904)<101>UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
18Želízková Barbora (A2148)<94>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
19Anýžová Lucie (B3132)<176>SILVERÁDO (KJ0DUS, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
20Vítek Miloslav (C0024)<390>BONNE CHANCE-2 (KJ0VZS, V)Equestrians Club (MA0086)
21Štechová Kateřina (B3832)<199>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
22Kolínská Kristýna (B3429)<116>GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23Bártová Adéla (A3073)<189>FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
24Ladrová Barbora (B3189)<131>DREAM 2 (KJ0J7F, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
25Adamcová Gabriela (B3695)<42>CHALCEDON (KJ0L8A, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
26Hayerová Vanda (J0WRJ)<169>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
27Flégrová Hana (B1794)<60>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
28Holíková Iva (B1557)<392>CALIMERA 65 (KJ0UE5, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
29Písařík Oliver (J0V0F)<167>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
30Doležal Rudolf (F0382)<62>OTERONGO (KJ0V6Q, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
31Šťovíčková Miroslava (D1266)<174>NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
32Hušková Veronika (E1941)<209>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
33Halíková Andrea (B2628)<3>UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
34Novak Anna Lani (A1892)<178>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
35Nosková Jana (A0410)<93>CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
36Kurucová Tereza (B3324)<186>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
37Tesárková Dominika (B3266)<89>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
38Remková Nicola (B3782)<190>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
39Barešová Zuzana (J0EM6)<97>SUN SET (KJ0M8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
40Krajhanzlová Martina (J0Z6T)<100>SABANA (KJ0IQ3, K)AUDIT SULICE (MA0124)
41Soukupová Martina (B3221)<95>DORCA (KJ0DSL, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
42Held Anna (A2069)<180>CASPARINO (KJ0XGH, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
43Očenášková Natálie (L0307)<193>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
44Materová Denisa (H3340)<188>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
45Němcová Natálie (F4042)<136>NOBLESA 4 (KJ0LPZ, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
46Vrbenská Kristýna (F3050)<96>RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
47Anýžová Lucie (B3132)<175>RINKA (KJ0GRT, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
48Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)<125>LA LYCORRA-KL (KJ0LS8, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
49Mertlová Christine (J03A4)<57>ALLY 1 (KJ0CJ3, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
50Veselá Tereza (B3374)<92>ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
51Košťálová Jana (E2031)<115>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
52Kryspínová Daniela (E1570)<108>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
53Held Isabella (A2085)<220>QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
54Hrubešová Dominika (A1527)<77>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
55Dvořáková Karolína (C1609)<185>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
56Smrčková Lucie (B3265)<123>DAVOS 2 (KJ0FX3, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
57Šmejkalová Zuzana (B3605)<192>AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
58Barochová Kristýna (B3588)<85>DUTCHMAN (KJ0IHM, V)Jumping Team For Pleasure (MA0256)
59Libichová Natálie (J0QXE)<124>VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
60Bohumská Tereza (J0T8C)<87>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
61Svobodová Martina (E0425)<110>ORIN 4 (KJ0HRG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
62Maršíková Julie (J0ORD)<170>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
63Vojtková Alžběta (A1146)<23>AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
64Jiričová Pavla (E1440)<113>DREAMGIRL VAN DE BREEMEERSEN (KJ0MAQ, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
65Šimečková Zuzana (D1846)<105>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
66Beranová Dana (G1904)<102>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
67Anýžová Lucie (B3132)<177>CONTERGEN (KJ0L6C, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
68Šlechta Martin (E0689)<121>LETTUCE (KJ0KUG, K)Stáj Šlechta (ME0146)
69Písařík Oliver (J0V0F)<165>CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
70Šťovíčková Miroslava (D1266)<173>ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
Skoky
06D Skoková soutěž s handicapem L*115 cm – CJC Děti
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
24.05.2019

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Libichová Natálie (J0QXE)<45>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
2Libichová Natálie (J0QXE)<124>VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
3Dvořáková Karolína (C1609)<130>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Písařík Oliver (J0V0F)<166>DONA 9 (KJ067K, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
5Písařík Oliver (J0V0F)<167>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6Hayerová Vanda (J0WRJ)<169>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
7Maršíková Julie (J0ORD)<170>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
8Maršíková Julie (J0ORD)<171>MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
9Dvořáková Karolína (C1609)<185>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10Sikorová Lenka (B3537)<204>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11Sikorová Lenka (B3537)<205>ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Šebestová Johana Laura (B3747)<206>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Pospíchalová Tina (E2093)<208>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
14Saláková Ema (J0T5U)<210>LOUTANO (KJ0DG8, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
15Egrová Nikola (D1982)<214>NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
16Egrová Nikola (D1982)<215>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17Dvořáková Sára (B3518)<216>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
18Dvořáková Sára (B3518)<217>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
19Červená Aneta (A2061)<218>SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
20Held Isabella (A2085)<220>QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
06J Skoková soutěž s handicapem L** 120 cm – CJC Junioří
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
24.05.2019

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Písařík Adam (J0V0E)<162>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Písařík Adam (J0V0E)<164>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
3Řeháková Rebeka (J0TGD)<168>LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
4Novak Anna Lani (A1892)<178>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
5Remková Nicola (B3782)<190>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
6Očenášková Natálie (L0307)<193>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
7Očenášková Natálie (L0307)<194>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
8Melmerová Lucie (A1902)<196>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
9Melmerová Lucie (A1902)<197>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
10Novak Anna Lani (A1892)<198>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
11Štechová Kateřina (B3832)<199>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
12Štechová Kateřina (B3832)<200>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
13Finsterle Sára (F3983)<201>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
14Svobodová Tereza (B3238)<202>CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
15Svobodová Tereza (B3238)<203>MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
16Hušková Veronika (E1941)<209>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
17Kabátová Alena (A1860)<211>LAUTERBACH'S GIRL (KJ00YL, K)Horse Academy (MA0047)
18Bártová Adéla (A3073)<212>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
19Košťálová Lenka (E2032)<213>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
20Deverová Kateřina (B3773)<221>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21Vitáková Anna (D1889)<222>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22Žižáková Viktorie (B3644)<223>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
23Žižáková Viktorie (B3644)<224>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
24Kuková Valentýna (A2080)<225>SHADOW 5 (KJ0GKQ, V)Equestrians Club (MA0086)
25Kuková Valentýna (A2080)<226>CARTMAN 4 (KJ0XBD, V)Equestrians Club (MA0086)
26Holcová Martina (B3499)<301>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27Kráslová Natálie (B3508)<311>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28Kuková Valentýna (A2080)<389>CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)
Skoky
06_ Skoková soutěž s handicapem L*/L** (115/120 cm) – CJC
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
24.05.2019 11:30

48
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Dvořáková Karolína (C1609)<185>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
2Dvořáková Sára (B3518)<216>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
3Libichová Natálie (J0QXE)<45>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
4Maršíková Julie (J0ORD)<170>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
5Egrová Nikola (D1982)<215>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
6Held Isabella (A2085)<220>QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7Sikorová Lenka (B3537)<204>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Písařík Oliver (J0V0F)<167>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
9Šebestová Johana Laura (B3747)<206>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Saláková Ema (J0T5U)<210>LOUTANO (KJ0DG8, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
11Červená Aneta (A2061)<218>SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
12Pospíchalová Tina (E2093)<208>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
13Hayerová Vanda (J0WRJ)<169>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
14Kuková Valentýna (A2080)<226>CARTMAN 4 (KJ0XBD, V)Equestrians Club (MA0086)
15Žižáková Viktorie (B3644)<223>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
16Novak Anna Lani (A1892)<178>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
17Svobodová Tereza (B3238)<203>MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
18Melmerová Lucie (A1902)<196>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
19Očenášková Natálie (L0307)<193>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
20Štechová Kateřina (B3832)<199>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
21Písařík Adam (J0V0E)<162>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
22Vitáková Anna (D1889)<222>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Holcová Martina (B3499)<301>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24Kráslová Natálie (B3508)<311>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25Hušková Veronika (E1941)<209>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
26Košťálová Lenka (E2032)<213>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
27Finsterle Sára (F3983)<201>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
28Kuková Valentýna (A2080)<225>SHADOW 5 (KJ0GKQ, V)Equestrians Club (MA0086)
29Řeháková Rebeka (J0TGD)<168>LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
30Deverová Kateřina (B3773)<221>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
31Kabátová Alena (A1860)<211>LAUTERBACH'S GIRL (KJ00YL, K)Horse Academy (MA0047)
32Remková Nicola (B3782)<190>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
33Bártová Adéla (A3073)<212>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34Žižáková Viktorie (B3644)<224>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
35Novak Anna Lani (A1892)<198>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
36Svobodová Tereza (B3238)<202>CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
37Melmerová Lucie (A1902)<197>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
38Očenášková Natálie (L0307)<194>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
39Štechová Kateřina (B3832)<200>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
40Písařík Adam (J0V0E)<164>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
41Kuková Valentýna (A2080)<389>CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)
42Dvořáková Karolína (C1609)<130>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
43Dvořáková Sára (B3518)<217>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
44Libichová Natálie (J0QXE)<124>VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
45Maršíková Julie (J0ORD)<171>MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
46Egrová Nikola (D1982)<214>NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
47Sikorová Lenka (B3537)<205>ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
48Písařík Oliver (J0V0F)<166>DONA 9 (KJ067K, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
Skoky
07_ Skoková soutěž st. L* (115 cm)
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.05.2019 14:00

48
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Pospíšil Ondřej (E0549)<160>ADULAR 1 (KJ0HVM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
2Šťovíčková Miroslava (D1266)<172>JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
3Malcová Alžběta (A0996)<104>FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
4Vítek Miloslav (C0024)<390>BONNE CHANCE-2 (KJ0VZS, V)Equestrians Club (MA0086)
5Halíková Andrea (B2628)<4>KANNAN LADY (KJ0WDN, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
6Kaněrová Natálie (F4213)<236>CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
7Vojtková Alžběta (A1146)<128>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8Tomaidesová Sandra (B1990)<151>DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
9Holíková Iva (B1557)<392>CALIMERA 65 (KJ0UE5, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
10Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)<126>CASILLA - KL (KJ0W2U, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Roubalová Sára (A1756)<227>GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
12Schejbalová Karolína (V0603)<243>ESPERANZO (KJ0SAD, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
13Anýžová Lucie (B3132)<175>RINKA (KJ0GRT, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
14Šmejkalová Zuzana (B3605)<192>AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
15Doležal Rudolf (F0382)<156>LARS ON (KJ0M41, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
16Jančová Kamila (D1293)<99>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
17Šlechta Martin (E0689)<121>LETTUCE (KJ0KUG, K)Stáj Šlechta (ME0146)
18Hrubešová Dominika (A1527)<291>KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
19Krajníková Veronika (A0889)<232>CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
20Kolínská Kristýna (B3429)<116>GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
21Holubová Jana (B1746)<249>PALOMA-Š (KJ0L20, K)Stáj SUBLI (MR0042)
22Pospíšil Ondřej (E0549)<159>CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
23Pařenica Josef (A0187)<150>INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
24Chloupková Barbora (A1744)<250>EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
25Svobodová Tereza (B3238)<382>EPYRUSA H (KJ0UEN, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
26Halíková Andrea (B2628)<300>LADY PACINO (KJ0VF3, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
27Papoušek Jiří (C0057)<241>CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
28Šimečková Zuzana (D1846)<105>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
29Košťálová Jana (E2031)<115>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
30Košťálová Lenka (E2032)<111>CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
31Klus Marek (H1948)<238>SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
32Held Anna (A2069)<180>CASPARINO (KJ0XGH, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
33Pospíšilová Ivona (C0049)<240>GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
34Vojtková Barbora (A1145)<280>DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
35Tomaidesová Sandra (B1990)<152>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
36Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)<125>LA LYCORRA-KL (KJ0LS8, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
37Roubalová Sára (A1756)<147>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
38Jandourek Ludvík (B0238)<235>LA CARTHAGINA (KJ0MC7, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
39Vacková Veronika (B3327)<245>ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
40Veselovská Kateřina (D0118)<228>CASSIOPEIA 77 (KJ0UF4, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
41Holíková Iva (B1557)<88>IRONDA (KJ0UR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
42Schejbalová Karolína (V0603)<286>LEGENDA VAN'T WINNENHOF (KJ0MVU, K)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
43Anýžová Lucie (B3132)<176>SILVERÁDO (KJ0DUS, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
44Pohořalá Martina (B0471)<237>CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
45Šmejkalová Zuzana (B3605)<191>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
46Vojtková Alžběta (A1146)<239>HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
47Malcová Alžběta (A0996)<103>CASPER 12 (KJ0LF8, V)Horse Academy (MA0047)
48Šťovíčková Miroslava (D1266)<173>ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
Skoky
08_ Skoková soutěž st. S* (125 cm)
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.05.2019 16:00

66
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Klus Marek (H1948)<266>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
2Hrubešová Dominika (A1527)<292>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
3Vojtková Alžběta (A1146)<239>HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Vacková Veronika (B3327)<245>ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
5Tomaidesová Sandra (B1990)<151>DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
6Pospíšil Ondřej (E0549)<274>CONFLIKT (KJ0XGX, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
7Malcová Alžběta (A0996)<155>EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Horse Academy (MA0047)
8Jirušová Kabátová Lenka (A0829)<294>NERETVA (KJ0FOB, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
9Papoušek Jiří (C0057)<286>LEGENDA VAN'T WINNENHOF (KJ0MVU, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
10Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)<126>CASILLA - KL (KJ0W2U, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Pařenica Josef (A0187)<149>HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
12Doležal Rudolf (F0382)<156>LARS ON (KJ0M41, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13Krajníková Veronika (A0889)<329>ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
14Šoupal Martin (F0200)<283>ZANZIBAR 7 (KJ0UHV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
15Svobodová Tereza (B3238)<257>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
16Málková Kateřina (F2906)<269>CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
17Šoupalová Martina (F1924)<285>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
18Dittrichová Anežka (E1791)<276>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
19Pohořalá Martina (B0471)<237>CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
20Holíková Iva (B1557)<254>CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
21Jandourek Ludvík (B0238)<235>LA CARTHAGINA (KJ0MC7, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22Škanderová Miroslava (H2834)<267>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23Veselovská Kateřina (D0118)<228>CASSIOPEIA 77 (KJ0UF4, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
24Fenclová Vladislava (D0132)<264>PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
25Chýle Jan (E0251)<296>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
26Papoušek Jiří (C0057)<241>CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
27Stehlíková Iva (B1970)<272>GOLDEN CRY (KJ0IW3, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
28Kavalírová Lenka (B1081)<281>SEAGRAM'S (KJ0J2V, V)JS Dražice (MB0055)
29Palička Zdeněk (B0066)<271>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
30Finsterle Sára (F3983)<255>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
31Smrčka Jakub (E1174)<153>VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
32Vojtková Alžběta (A1146)<279>PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
33Hrubešová Dominika (A1527)<368>CHARDONE (KJ0MRK, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
34Kaněrová Natálie (F4213)<236>CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
35Šťovíčková Miroslava (D1266)<259>EL ROCCO (KJ00YV, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
36Sikorová Lenka (B3537)<204>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
37Vojtková Barbora (A1145)<280>DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
38Žižáková Viktorie (B3644)<224>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
39Vacková Veronika (B3327)<251>CONNIE AIR (KJ0KKT, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
40Tomaidesová Sandra (B1990)<261>CONCABA (KJ0TJ4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
41Pospíšil Ondřej (E0549)<275>REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
42Šimečková Zuzana (D1846)<106>BLIKSEM (KJ0JSF, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
43Pospíšilová Ivona (C0049)<240>GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
44Holubová Jana (B1746)<249>PALOMA-Š (KJ0L20, K)Stáj SUBLI (MR0042)
45Pekárková Iva (B0394)<270>CASSANO (KJ0LYU, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
46Nágr Ondřej (D0257)<258>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
47Francová Jana (F1526)<252>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
48Roubalová Sára (A1756)<147>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
49Jandová Alžběta (A1805)<157>JANTAR WDH (KJ0BBL, V)WDHteam z.s. (MA0270)
50Jirušová Kabátová Lenka (A0829)<293>GRAND STORM (KJ0I96, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
51Krajníková Veronika (A0889)<232>CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
52Schejbalová Karolína (V0603)<243>ESPERANZO (KJ0SAD, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
53Šoupal Martin (F0200)<282>CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
54Svobodová Tereza (B3238)<256>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
55Málková Kateřina (F2906)<268>C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
56Šoupalová Martina (F1924)<284>COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
57Dittrichová Anežka (E1791)<277>SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
58Holíková Iva (B1557)<253>LUANA T (KJ0LA8, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
59Fenclová Vladislava (D0132)<263>BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
60Klus Marek (H1948)<238>SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
61Chýle Jan (E0251)<297>COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
62Vacková Veronika (B3327)<246>CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
63Tomaidesová Sandra (B1990)<152>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
64Pospíšil Ondřej (E0549)<273>EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
65Malcová Alžběta (A0996)<154>LOLA 5 (KJ0WF5, K)Horse Academy (MA0047)
66Vojtková Alžběta (A1146)<393>ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Skoky
09_ Skoková soutěž stupňovaná obtížnost 110 cm + žolík
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
25.05.2019 8:00

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Písařík Oliver (J0V0F)<167>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Jančová Kamila (D1293)<99>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
3Antoniadu Tina (H4335)<305>JLB MONTREAL (KJ0HTT, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
4Hayerová Vanda (J0WRJ)<169>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
5Vratná Vanessa (J0Z4K)<304>BYOUX (KJ0TW9, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
6Libichová Natálie (J0QXE)<124>VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
7Bačáková Felixová Lenka (B3365)<61>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
8Písařík Adam (J0V0E)<392>CALIMERA 65 (KJ0UE5, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
9Šoupal Martin (F0200)<63>BUCANEERE (KJ0TO2, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
10Jiričová Pavla (E1440)<113>DREAMGIRL VAN DE BREEMEERSEN (KJ0MAQ, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
11Písařík Oliver (J0V0F)<391>JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
12Stružinský František (E1779)<53>CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
13Weissová Karolína (G2497)<303>CAPITAN MORGAN (KJ0JJ6, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
14Materová Denisa (H3340)<188>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
15Bártová Adéla (A3073)<189>FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
16Flégrová Hana (B1794)<60>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
17Kurucová Tereza (B3324)<186>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
18Šoupalová Martina (F1924)<285>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
19Ambrožová Kateřina (B3572)<302>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
20Halíková Andrea (B2628)<229>PLS QUEEN OF THE CASTLE (KJ0VHR, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
21Písařík Oliver (J0V0F)<165>CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
Skoky
10B Skoková soutěž na styl L*/L**(115/120 cm) – CJC
Běžná do 115 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
25.05.2019

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.05.2019 10:20:10
#JezdecKůňSubjekt
1Hušková Veronika (E1941)<209>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
2Kráslová Natálie (B3508)<311>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
3Deverová Kateřina (B3773)<221>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Finsterle Sára (F3983)<201>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
5Vitáková Anna (D1889)<222>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
6Řeháková Rebeka (J0TGD)<168>LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
7Bártová Adéla (A3073)<212>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8Kuková Valentýna (A2080)<389>CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)
9Štechová Kateřina (B3832)<199>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
10Očenášková Natálie (L0307)<194>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
11Košťálová Lenka (E2032)<111>CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
12Žižáková Viktorie (B3644)<223>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
13Písařík Adam (J0V0E)<162>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
14Skutecký Viktor (A2238)<312>CALINUS 4 (KJ0X7K, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
15Písařík Oliver (J0V0F)<165>CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
16Dvořáková Sára (B3518)<217>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
17Dvořáková Karolína (C1609)<129>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
18Hayerová Vanda (J0WRJ)<169>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
19Helebrantová Anna (A1963)<230>NOGALINA Z (KJ0X77, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
20Najmanová Laura (B3689)<310>ELISE S (KJ0IF6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21Maršíková Julie (J0ORD)<171>MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
22Libichová Natálie (J0QXE)<45>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
23Pospíchalová Tina (E2093)<208>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
Skoky
10B Skoková soutěž na styl L*/L**(115/120 cm) – CJC
Běžná do 115 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
25.05.2019

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Hušková Veronika (E1941)<209>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
2Kráslová Natálie (B3508)<311>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
3Deverová Kateřina (B3773)<221>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Finsterle Sára (F3983)<201>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
5Vitáková Anna (D1889)<222>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
6Řeháková Rebeka (J0TGD)<168>LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
7Bártová Adéla (A3073)<212>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8Kuková Valentýna (A2080)<389>CHICAGO-RA (KJ00UR, K)Equestrians Club (MA0086)
9Štechová Kateřina (B3832)<199>CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
10Očenášková Natálie (L0307)<194>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
11Košťálová Lenka (E2032)<111>CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
12Žižáková Viktorie (B3644)<223>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
13Písařík Adam (J0V0E)<162>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
14Skutecký Viktor (A2238)<312>CALINUS 4 (KJ0X7K, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
15Písařík Oliver (J0V0F)<165>CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
16Dvořáková Sára (B3518)<217>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
17Dvořáková Karolína (C1609)<129>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
18Hayerová Vanda (J0WRJ)<169>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
19Helebrantová Anna (A1963)<230>NOGALINA Z (KJ0X77, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
20Najmanová Laura (B3689)<310>ELISE S (KJ0IF6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21Maršíková Julie (J0ORD)<171>MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
22Libichová Natálie (J0QXE)<45>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
23Pospíchalová Tina (E2093)<208>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
Skoky
10_ Skoková soutěž na styl L*/L**(115/120 cm) – CJC
Běžná do 115 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
25.05.2019 9:30

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.05.2019 09:14:39
#JezdecKůňSubjekt
1Maršíková Julie (J0ORD)<170>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
2Helebrantová Anna (A1963)<306>CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
3Písařík Oliver (J0V0F)<391>JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4Sikorová Lenka (B3537)<205>ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Najmanová Laura (B3689)<384>NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Šebestová Johana Laura (B3747)<206>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Dvořáková Sára (B3518)<216>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
8Dvořáková Karolína (C1609)<185>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9Egrová Nikola (D1982)<215>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
10Bártová Adéla (A3073)<189>FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
11Kuková Valentýna (A2080)<226>CARTMAN 4 (KJ0XBD, V)Equestrians Club (MA0086)
12Štechová Kateřina (B3832)<200>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
13Očenášková Natálie (L0307)<193>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
14Košťálová Lenka (E2032)<213>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
15Žižáková Viktorie (B3644)<224>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
16Písařík Adam (J0V0E)<164>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
17Najmanová Sofie (B3119)<345>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Kabátová Alena (A1860)<211>LAUTERBACH'S GIRL (KJ00YL, K)Horse Academy (MA0047)
19Novak Anna Lani (A1892)<178>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
20Plšek Tomáš (A1780)<299>QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
21Soukalová Tereza (F4438)<308>VÍLA 5 (KJ0DDD, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
22Holcová Martina (B3499)<301>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23Stružinský František (E1779)<53>CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
Skoky
10_ Skoková soutěž na styl L*/L**(115/120 cm) – CJC
Běžná do 115 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
25.05.2019 9:30

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Maršíková Julie (J0ORD)<170>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
2Helebrantová Anna (A1963)<306>CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
3Písařík Oliver (J0V0F)<391>JASMINE 2 (KJ0UFY, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4Sikorová Lenka (B3537)<205>ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Najmanová Laura (B3689)<384>NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Šebestová Johana Laura (B3747)<206>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Dvořáková Sára (B3518)<216>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
8Dvořáková Karolína (C1609)<185>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9Egrová Nikola (D1982)<215>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
10Bártová Adéla (A3073)<189>FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
11Kuková Valentýna (A2080)<226>CARTMAN 4 (KJ0XBD, V)Equestrians Club (MA0086)
12Štechová Kateřina (B3832)<200>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
13Očenášková Natálie (L0307)<193>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
14Košťálová Lenka (E2032)<213>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
15Žižáková Viktorie (B3644)<224>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
16Písařík Adam (J0V0E)<164>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
17Najmanová Sofie (B3119)<345>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18Kabátová Alena (A1860)<211>LAUTERBACH'S GIRL (KJ00YL, K)Horse Academy (MA0047)
19Novak Anna Lani (A1892)<178>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
20Plšek Tomáš (A1780)<299>QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
21Soukalová Tereza (F4438)<308>VÍLA 5 (KJ0DDD, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
22Holcová Martina (B3499)<301>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23Stružinský František (E1779)<53>CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
Skoky
11_ Skoková soutěž stupně ZL (110 cm) – Finále Amateur Tour
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
25.05.2019 12:00

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Šimečková Zuzana (D1846)<106>BLIKSEM (KJ0JSF, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
2Kryspínová Daniela (E1570)<108>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
3Svobodová Martina (E0425)<109>CASEY (KJ0B98, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
4Košťálová Jana (E2031)<114>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
5Beranová Dana (G1904)<102>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6Smrčková Lucie (B3265)<123>DAVOS 2 (KJ0FX3, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
7Vrbenská Kristýna (F3050)<96>RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
8Barešová Zuzana (J0EM6)<97>SUN SET (KJ0M8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
9Mertlová Christine (J03A4)<57>ALLY 1 (KJ0CJ3, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
10Fuchs Pavla (F0738)<143>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
11Ladrová Barbora (B3189)<131>DREAM 2 (KJ0J7F, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
12Tesárková Dominika (B3266)<89>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
13Soukupová Martina (B3221)<95>DORCA (KJ0DSL, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14Nosková Jana (A0410)<93>CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
15Barochová Kristýna (B3588)<85>DUTCHMAN (KJ0IHM, V)Jumping Team For Pleasure (MA0256)
16Bohumská Tereza (J0T8C)<87>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
17Kolářová Lenka (B3404)<139>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
18Krajhanzlová Martina (J0Z6T)<100>SABANA (KJ0IQ3, K)AUDIT SULICE (MA0124)
19Želízková Barbora (A2148)<94>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
20Šimečková Zuzana (D1846)<105>ARISCA NATA (KJ0IFO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
21Kryspínová Daniela (E1570)<107>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
22Svobodová Martina (E0425)<110>ORIN 4 (KJ0HRG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
23Košťálová Jana (E2031)<115>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
24Beranová Dana (G1904)<101>UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25Smrčková Lucie (B3265)<122>INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
Skoky
12_ Skoková soutěž stupně S** (130 cm)
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
25.05.2019 14:00

72
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Halíková Andrea (B2628)<300>LADY PACINO (KJ0VF3, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
2Svobodová Tereza (B3238)<256>CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
3Vojtková Alžběta (A1146)<239>HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Tomanová Kateřina (B3503)<364>CATERO INVEST (KJ0MO8, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
5Šoupalová Martina (F1924)<285>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
6Vacková Veronika (B3327)<246>CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
7Helebrantová Anna (A1963)<230>NOGALINA Z (KJ0X77, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
8Fenclová Vladislava (D0132)<264>PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
9Schejbalová Karolína (V0603)<243>ESPERANZO (KJ0SAD, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
10Půlpánová Adéla (B2630)<341>GUIDAM-S (KJ0MEH, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
11Mládek Václav (F4208)<315>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
12Papoušek Jiří (C0057)<286>LEGENDA VAN'T WINNENHOF (KJ0MVU, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
13Najmanová Sofie (B3119)<345>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14Polák Karel (A0595)<346>MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
15Holíková Iva (B1557)<254>CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
16Soukupová Natálie (A2123)<349>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
17Roubalová Sára (A1756)<227>GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
18Stružinský František (E1779)<353>CASANOVA VH BONTEHOF Z (KJ00UA, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
19Dittrichová Anežka (E1791)<276>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
20Finsterle Sára (F3983)<255>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
21Novak Anna Lani (A1892)<198>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
22Košťál David (F1030)<325>MARACANA (KJ0K71, K)JK Černožice (MR0005)
23Páblová Aneta (R0012)<326>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
24Richter Aleš (F1103)<333>CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
25Pařenica Josef (A0187)<327>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
26Pařenicová Petra (A2138)<328>SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
27Plšek Tomáš (A1780)<321>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
28Vegrichtová Denisa (B3071)<335>BERNSTEIN (KJ0GLO, H)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
29Špačková Veronika (F4085)<324>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
30Kráslová Natálie (B3508)<311>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
31Pospíšil Ondřej (E0549)<160>ADULAR 1 (KJ0HVM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
32Štětina Jan (C0547)<339>ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
33Halíková Andrea (B2628)<229>PLS QUEEN OF THE CASTLE (KJ0VHR, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
34Svobodová Tereza (B3238)<257>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
35Vojtková Alžběta (A1146)<393>ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
36Vacková Veronika (B3327)<251>CONNIE AIR (KJ0KKT, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
37Helebrantová Anna (A1963)<323>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
38Šoupal Martin (F0200)<283>ZANZIBAR 7 (KJ0UHV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
39Mücková Tereza (B2721)<343>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
40Stehlíková Iva (B1970)<272>GOLDEN CRY (KJ0IW3, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
41Šťovíčková Miroslava (D1266)<259>EL ROCCO (KJ00YV, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
42Šrámková Lucie (F2851)<318>GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
43Pospíšilová Šárka (C0051)<334>GARISTA (KJ0JP4, K)JS Dražice (MB0055)
44Málková Kateřina (F2906)<332>DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
45Tomaidesová Sandra (B1990)<261>CONCABA (KJ0TJ4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
46Jandová Alžběta (A1805)<157>JANTAR WDH (KJ0BBL, V)WDHteam z.s. (MA0270)
47Tomanová Kateřina (B3503)<262>CAPRUS (KJ0MU1, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
48Havránková Nikola (E1244)<331>CAGONETTA (KJ04G3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
49Papoušek Jiří (C0057)<241>CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
50Finsterle Sára (F3983)<336>STAKATA (KJ0L3B, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
51Ferenc Perníčková Jana (B1883)<320>LYCORDO (KJ0MWN, H)JK Heroutice (MB0067)
52Štětina Jan (C0547)<338>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
53Refková Michaela (D1463)<330>GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
54Klus Marek (H1948)<238>SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
55Fenclová Vladislava (D0132)<263>BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
56Půlpánová Adéla (B2630)<342>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
57Stružinský František (E1779)<371>BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
58Mládek Václav (F4208)<316>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
59Doležal Rudolf (F0382)<394>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
60Polák Karel (A0595)<347>HE'S BLUE (KJ0MVO, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
61Holíková Iva (B1557)<253>LUANA T (KJ0LA8, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
62Soukupová Natálie (A2123)<348>LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
63Roubalová Sára (A1756)<147>ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
64Dittrichová Anežka (E1791)<277>SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
65Plšek Tomáš (A1780)<299>QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
66Mücková Tereza (B2721)<344>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
67Helebrantová Anna (A1963)<306>CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
68Šoupalová Martina (F1924)<284>COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
69Vojtková Alžběta (A1146)<278>CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
70Svobodová Tereza (B3238)<319>APRIL Z (KJ0L81, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
71Halíková Andrea (B2628)<357>COLETTA 1 (KJ0MYA, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
72Štětina Jan (C0547)<340>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
Skoky
13_ Skoková soutěž stupně ST** (140 cm)
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas /
25.05.2019 17:00

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Klus Marek (H1948)<266>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
2Holíková Iva (B1557)<254>CARLINA 38 (KJ0UE6, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
3Mládek Václav (F4208)<316>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
4Turečková Veronika (E0830)<313>EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
5Tomaidesová Sandra (B1990)<261>CONCABA (KJ0TJ4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
6Polák Karel (A0595)<369>GLOBAL CHAMPION TN (KJ0MHG, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
7Refková Michaela (D1463)<330>GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
8Málková Kateřina (F2906)<362>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
9Doležal Rudolf (F0382)<394>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
10Pospíšil Ondřej (E0549)<274>CONFLIKT (KJ0XGX, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
11Hrubešová Dominika (A1527)<368>CHARDONE (KJ0MRK, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
12Vojtková Alžběta (A1146)<278>CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13Vojtková Barbora (A1145)<365>QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
14Štětina Jan (C0547)<338>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
15Havránková Nikola (E1244)<331>CAGONETTA (KJ04G3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
16Mücková Tereza (B2721)<343>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
17Smaha Luděk (D0541)<351>FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
18Jančová Kamila (D1293)<359>SNASNU (KJ0I6F, V)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
19Škanderová Miroslava (H2834)<267>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20Palička Zdeněk (B0066)<271>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
21Halíková Andrea (B2628)<357>COLETTA 1 (KJ0MYA, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
22Staněk Václav (V0481)<363>QUATEMAL (KJ0GVX, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
23Šoupal Martin (F0200)<282>CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
24Pospíšilová Šárka (C0051)<334>GARISTA (KJ0JP4, K)JS Dražice (MB0055)
25Nágr Ondřej (D0257)<258>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
26Košťál David (F1030)<325>MARACANA (KJ0K71, K)JK Černožice (MR0005)
27Holíková Iva (B1557)<355>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
28Smrčka Jakub (E1174)<153>VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
29Špačková Veronika (F4085)<324>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
30Ferenc Perníčková Jana (B1883)<356>CASCAYA (KJ0KJJ, K)JK Heroutice (MB0067)
31Stehlíková Iva (B1970)<272>GOLDEN CRY (KJ0IW3, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
32Páblová Aneta (R0012)<326>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
33Francová Jana (F1526)<252>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
34Pařenicová Petra (A2138)<328>SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
35Pařenica Josef (A0187)<327>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
36Finsterle Sára (F3983)<336>STAKATA (KJ0L3B, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
37Klus Marek (H1948)<361>CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
38Mládek Václav (F4208)<315>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
39Tomaidesová Sandra (B1990)<358>WINNDOR (KJ0MS0, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
40Turečková Veronika (E0830)<314>CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
41Pospíšil Ondřej (E0549)<275>REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
42Polák Karel (A0595)<370>FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
43Málková Kateřina (F2906)<332>DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
44Doležal Rudolf (F0382)<360>QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
45Vojtková Alžběta (A1146)<279>PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
46Vojtková Barbora (A1145)<366>ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
47Půlpánová Adéla (B2630)<342>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
48Holíková Iva (B1557)<253>LUANA T (KJ0LA8, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
49Hrubešová Dominika (A1527)<292>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
Skoky
14_ Skoková soutěž stupňovaná obtížnost do 120 cm + žolík
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
26.05.2019 8:00

14
Skoky
14_ Skoková soutěž stupňovaná obtížnost do 120 cm + žolík
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
26.05.2019 8:00

14
Skoky
15D Skoková soutěž s handicapem L** 120cm – Finále CJC -Děti
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
26.05.2019

13
Skoky
15J Skoková soutěž s handicapem S**130 cm – Finále CJC - Junioři
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
26.05.2019

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Písařík Adam (J0V0E)<162>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Písařík Adam (J0V0E)<164>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
3Řeháková Rebeka (J0TGD)<168>LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
4Novak Anna Lani (A1892)<178>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
5Očenášková Natálie (L0307)<193>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
6Očenášková Natálie (L0307)<194>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
7Melmerová Lucie (A1902)<196>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
8Melmerová Lucie (A1902)<197>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
9Štechová Kateřina (B3832)<200>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
10Finsterle Sára (F3983)<201>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
11Svobodová Tereza (B3238)<202>CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
12Svobodová Tereza (B3238)<203>MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
13Hušková Veronika (E1941)<209>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
14Kabátová Alena (A1860)<211>LAUTERBACH'S GIRL (KJ00YL, K)Horse Academy (MA0047)
15Bártová Adéla (A3073)<212>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
16Košťálová Lenka (E2032)<213>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
17Deverová Kateřina (B3773)<221>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18Vitáková Anna (D1889)<222>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19Žižáková Viktorie (B3644)<223>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
20Žižáková Viktorie (B3644)<224>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
21Holcová Martina (B3499)<301>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22Kráslová Natálie (B3508)<311>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Najmanová Sofie (B3119)<345>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
Skoky
15_ Skoková soutěž s handicapem L**/S**(120/130 cm) – Finále CJC
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
26.05.2019 9:00

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Dvořáková Sára (B3518)<217>LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
2Egrová Nikola (D1982)<214>NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
3Sikorová Lenka (B3537)<204>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4Najmanová Laura (B3689)<310>ELISE S (KJ0IF6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Písařík Oliver (J0V0F)<166>DONA 9 (KJ067K, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6Pospíchalová Tina (E2093)<208>COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
7Skutecký Viktor (A2238)<312>CALINUS 4 (KJ0X7K, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
8Červená Aneta (A2061)<218>SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
9Šebestová Johana Laura (B3747)<206>MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Písařík Adam (J0V0E)<162>DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
11Žižáková Viktorie (B3644)<224>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
12Svobodová Tereza (B3238)<202>CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
13Očenášková Natálie (L0307)<193>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
14Kráslová Natálie (B3508)<311>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15Řeháková Rebeka (J0TGD)<168>LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
16Deverová Kateřina (B3773)<221>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Melmerová Lucie (A1902)<196>FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
18Holcová Martina (B3499)<301>FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Najmanová Sofie (B3119)<345>PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
20Bártová Adéla (A3073)<212>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21Finsterle Sára (F3983)<201>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
22Novak Anna Lani (A1892)<178>ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
23Hušková Veronika (E1941)<209>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
24Košťálová Lenka (E2032)<213>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
25Kabátová Alena (A1860)<211>LAUTERBACH'S GIRL (KJ00YL, K)Horse Academy (MA0047)
26Vitáková Anna (D1889)<222>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27Štechová Kateřina (B3832)<200>CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
28Písařík Adam (J0V0E)<164>VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
29Žižáková Viktorie (B3644)<223>CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
30Svobodová Tereza (B3238)<203>MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
31Očenášková Natálie (L0307)<194>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
32Melmerová Lucie (A1902)<197>LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
33Dvořáková Sára (B3518)<216>PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
34Egrová Nikola (D1982)<215>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
35Sikorová Lenka (B3537)<205>ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
36Najmanová Laura (B3689)<384>NORD 6 (KJ0TSP, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
Skoky
16_ U 25 – Skoková soutěž st. ST* (135 cm)
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
26.05.2019 11:30

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Helebrantová Anna (A1963)<306>CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
2Svobodová Tereza (B3238)<319>APRIL Z (KJ0L81, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
3Šrámková Lucie (F2851)<375>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
4Tomanová Kateřina (B3503)<262>CAPRUS (KJ0MU1, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
5Prášková Tereza (A1296)<396>SAMSONITE (KJ0VYX, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
6Horáková Sabina (B3419)<374>WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
7Halíková Andrea (B2628)<229>PLS QUEEN OF THE CASTLE (KJ0VHR, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
8Najmanová Sofie (B3119)<377>LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Plšek Tomáš (A1780)<321>ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
10Simovski Dušan (V0583)<395>ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
11Škanderová Miroslava (H2834)<267>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
12Dittrichová Anežka (E1791)<276>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
13Stružinský František (E1779)<353>CASANOVA VH BONTEHOF Z (KJ00UA, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
14Novak Anna Lani (A1892)<198>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
15Finsterle Sára (F3983)<255>ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
16Málková Kateřina (F2906)<268>C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
17Žižáková Johana (B3437)<354>C'EST LA VIE (KJ00TF, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
18Helebrantová Anna (A1963)<323>EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
Skoky
17_ Velká cena Prahy
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
26.05.2019 14:00

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.05.2019 18:11:10
#JezdecKůňSubjekt
1Polák Karel (A0595)<379>EMPIRE 1 (KJ0L8I, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
2Chýle Jan (E0251)<296>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
3Pospíšil Ondřej (E0549)<274>CONFLIKT (KJ0XGX, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
4Štěrba Jakub (B1107)<373>GO-ON T.S. (KJ0MKT, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
5Doležal Rudolf (F0382)<394>ELECTRIC LADY (KJ0IZP, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6Vojtková Barbora (A1145)<366>ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
7Fenclová Vladislava (D0132)<263>BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
8Turečková Veronika (E0830)<313>EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
9Štětina Jan (C0547)<339>ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
10Holíková Iva (B1557)<355>NORMAN 1 (KJ0HUT, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
11Simovski Dušan (V0583)<395>ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
12Halíková Andrea (B2628)<357>COLETTA 1 (KJ0MYA, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
13Málková Kateřina (F2906)<362>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
14Smaha Luděk (D0541)<351>FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
15Palička Zdeněk (B0066)<271>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
16Doležal Filip (E1023)<397>ELAMÉ (KJ0MP4, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
17Mücková Tereza (B2721)<344>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
18Havránková Nikola (E1244)<331>CAGONETTA (KJ04G3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
19Šťovíčková Miroslava (D1266)<259>EL ROCCO (KJ00YV, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
20Klus Marek (H1948)<361>CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21Nágr Ondřej (D0257)<258>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
22Tomaidesová Sandra (B1990)<358>WINNDOR (KJ0MS0, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
23Stružinský František (E1779)<371>BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
24Jančová Kamila (D1293)<359>SNASNU (KJ0I6F, V)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
25Staněk Václav (V0481)<363>QUATEMAL (KJ0GVX, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
26Půlpánová Adéla (B2630)<342>FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
27Francová Jana (F1526)<252>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
28Finsterle Sára (F3983)<336>STAKATA (KJ0L3B, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
29Roučková Natálie (A0840)<381>CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
30Polák Karel (A0595)<380>TALLMANN TN (KJ0VJ4, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
31Chýle Jan (E0251)<297>COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
32Pospíšil Ondřej (E0549)<273>EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
33Štěrba Jakub (B1107)<378>WARNESS (KJ0LO3, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
34Doležal Rudolf (F0382)<360>QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
35Vojtková Barbora (A1145)<365>QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
36Fenclová Vladislava (D0132)<264>PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
37Turečková Veronika (E0830)<314>CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
38Štětina Jan (C0547)<340>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)