Přihlásit se

Skoky
Velká cena Prahy - Hradištko - ČSP
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 190523A1
23.05.2019 - 26.05.2019
A / Hradištko
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně ZM (90 cm)
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

42
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hayerová Vanda (J0WRJ)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
2 Halíková Andrea (B2628)IDEALIST (KJ0WKB, V)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
3 Halíková Andrea (B2628)UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
4 Halíková Andrea (B2628)KANNAN LADY (KJ0WDN, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
5 Kysílková Tereza (J0RJV)KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
6 Zupančič Eva (A2273)DOUGLASS D (KJ0LAT, V)Eventing Team (MA0227)
7 Kysílková Tereza (J0RJV)LEON DE BEYSSAC (KJ0FBY, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
8 Klápová Adriana (B2969)GRIFIN 1 (KJ0X8U, H)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
9 Novotná Andrea (A1728)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
10 Martínková Aneta (J0RJU)LUDWIG AUSTRIA (KJ0HT2, H)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
11 Flégrová Hana (B1794)QUICK LAFIT (KJ0TZ0, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
12 Šimečková Zuzana (D1846)ANDROMEDA 6 (KJ0SJQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
13 Bossová Anna Marie (J0WF8)JOHANKA 12 (KJ0VWA, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
14 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
15 Prelovská Romana (B2754)FIORDA (KJ0B9E, K)Stáj U Sepíka, z.s. (MB0507)
16 Chloupková Barbora (A1744)ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
17 Richter Aleš (F1103)HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
18 Soukalová Tereza (F4438)RITMA (KJ0EGH, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
19 Palička Zdeněk (B0066)ELEN SOHN WH (KJ0W93, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
20 Palička Zdeněk (B0066)COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
21 Palička Zdeněk (B0066)COOPER 4 (KJ0VUD, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
22 Vojtková Alžběta (A1146)CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
23 Vojtková Alžběta (A1146)AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
24 Šoupal Martin (F0200)ANNE MARIE (KJ0XDE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
25 Ceplová Markéta (A0990)GUINNESS 2 (KJ0VWX, H)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
26 Hledíková Erika (B1861)GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Všetice (MB0216)
27 Drahoňovská Zdena (J0QDQ)GÁJÍ (KJ0J0L, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
28 Janstová Zdenka (B1498)JAPAN 2 (KJ0S31, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
29 Chmelíková Michaela (B3792)CHARLESTON 1 (KJ0EF5, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
30 Hronová Simona (J0MUL)OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
31 Damborská Klára (A0411)BRUNO DU ROUET (KJ0UR8, V)Equest o.s. (MA0193)
32 Šmejkalová Nikola (B3790)BEN ESPOIR (KJ0UIT, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
33 Hermannová Alžběta (B3242)POLLY 4 (KJ0JFA, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
34 Kosařová Jana (F0420)ANDĚLKA 1 (KJ0WKJ, K)JK Bohuslavice nad Metují (MF0057)
35 Šulcová Vendula (V0401)NONET 2 (KJ0V5M, H)TJ Equus Kinsky (MA0292)
36 Hrubešová Dominika (A1527)ROMEO 16 (KJ0ERS, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
37 Mikešová Pavla (B2774)PURPLE RAIN 1 (KJ0WZN, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
38 Fassati Marek (F3816)KARUBI (KJ0M0D, H)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
39 Kopecká Hana (H2066)PORTA'R' (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
40 Vančura Petr (B0680)KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
41 Hošková Renata (F4246)PARIS 2 (KJ0CE8, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
42 Adamcová Gabriela (B3695)CHALCEDON (KJ0L8A, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
Skoky
02A Skoková soutěž stupně Z (100 cm) - pro koně startující prvním a druhým rokem a děti a juniory na koních bez omezení
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

37
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hayerová Vanda (J0WRJ)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
2 Halíková Andrea (B2628)IDEALIST (KJ0WKB, V)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
3 Halíková Andrea (B2628)UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
4 Halíková Andrea (B2628)KANNAN LADY (KJ0WDN, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
5 Čechová Johanka (B3539)RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6 Kysílková Tereza (J0RJV)KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
7 Klápová Adriana (B2969)GRIFIN 1 (KJ0X8U, H)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
8 Novotná Andrea (A1728)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
9 Nygrýnová Tereza (A3062)COLIBRI (KJ0IUB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
11 Pekárková Iva (B0394)RISCALALASILLA (KJ0W9C, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
12 Richter Aleš (F1103)KASSI BOY A.R. (KJ0UVS, V)JK Stáj Machovi (MF0285)
13 Richter Aleš (F1103)HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
14 Soukalová Tereza (F4438)RITMA (KJ0EGH, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
15 Palička Zdeněk (B0066)ELEN SOHN WH (KJ0W93, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
16 Palička Zdeněk (B0066)COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
17 Palička Zdeněk (B0066)COOPER 4 (KJ0VUD, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
18 Vojtková Alžběta (A1146)CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
19 Vojtková Alžběta (A1146)AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20 Šoupal Martin (F0200)ANNE MARIE (KJ0XDE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
21 Ceplová Markéta (A0990)GUINNESS 2 (KJ0VWX, H)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
22 Drahoňovská Zdena (J0QDQ)GÁJÍ (KJ0J0L, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
23 Janstová Zdenka (B1498)JAPAN 2 (KJ0S31, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
24 Chmelíková Michaela (B3792)CHARLESTON 1 (KJ0EF5, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
25 Hronová Simona (J0MUL)OLYMPIE 1 (KJ0H8G, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
26 Damborská Klára (A0411)ZIK ZAK Z (KJ0X23, V)Equest o.s. (MA0193)
27 Váňová Lucie (B0968)COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
28 Astrejková Anna (J0N0P)GURU (KJ0UF7, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
29 Kmoníčková Daniela (F1718)DIA KINSKÁ (KJ0S6E, K)JS Damiss (MF0185)
30 Kosařová Jana (F0420)ANDĚLKA 1 (KJ0WKJ, K)JK Bohuslavice nad Metují (MF0057)
31 Mikešová Pavla (B2774)PURPLE RAIN 1 (KJ0WZN, V)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
32 Kopecká Ilona (B0309)KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
33 Fassati Marek (F3816)KARUBI (KJ0M0D, H)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
34 Kopecká Hana (H2066)PORTA'R' (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
35 Vančura Petr (B0680)KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
36 Stružinský František (E1779)CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
37 Hošková Renata (F4246)PARIS 2 (KJ0CE8, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
Skoky
02B Skoková soutěž stupně Z (100 cm) - otevřená
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

37
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bohumská Tereza (J0T8C)ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
2 Šrámková Jarmila (F0142)GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
3 Špicarová Barbora (F2837)LOTUS 7 (KJ0GR2, V)TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou, spolek (ME0019)
4 Mertlová Christine (J03A4)ALLY 1 (KJ0CJ3, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
5 Zupančič Eva (A2273)DOUGLASS D (KJ0LAT, V)Eventing Team (MA0227)
6 Klápová Adriana (B2969)MAX GROUP KLOWIE M (KJ0LRI, K)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
7 Klápová Adriana (B2969)CALVIN KLEIN 1 (KJ0J5K, V)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
8 Flégrová Hana (B1794)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
9 Bačáková Felixová Lenka (B3365)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
10 Šimečková Zuzana (D1846)ANDROMEDA 6 (KJ0SJQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
11 Doležal Rudolf (F0382)OTERONGO (KJ0V6Q, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12 Kolínská Kristýna (B3429)BUCANEERE (KJ0TO2, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
13 Dvořáková Dominika (A2063)KAYLA 1 (KJ0TUK, K)Veronika Náměstková (MA0265)
14 Šlechta Martin (E0689)BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
15 Vegrichtová Denisa (B3071)ROXANDRO (KJ0MUW, H)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
16 Vegrichtová Denisa (B3071)ILONIE (KJ0X4P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
17 Pavelková Barbora (B2783)ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
18 Syrová Iveta (B3575)UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
19 Pospíšilová Ivona (C0049)GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
20 Kavalírová Lenka (B1081)FOURSQUERE (KJ0UMM, H)JS Dražice (MB0055)
21 Michalová Radka (B1147)SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
22 Šoupalová Martina (F1924)OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23 Zelená Kateřina (B2967)NASCHWILLE (KJ0JJK, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
24 Zelená Kateřina (B2967)LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
25 Ceplová Markéta (A0990)PARSIFAL (KJ0DOG, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
26 Hrubešová Dominika (A1527)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
27 Hledíková Erika (B1861)GAULTIER (KJ0MUN, V)JK Všetice (MB0216)
28 Holíková Jana (C0428)CARL 487 (KJ0UJT, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
29 Michálková Renata (B0401)FANGO (KJ0L0Q, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
30 Pospíšil Ondřej (E0549)UNO 31 (KJ0XD2, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
31 Hermannová Alžběta (B3242)POLLY 4 (KJ0JFA, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
32 Fürstová Karolína (A1551)LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
33 Šulcová Vendula (V0401)NONET 2 (KJ0V5M, H)TJ Equus Kinsky (MA0292)
34 Nerglová Kateřina (J0VU2)CHOCOLAT (KJ00W2, V)Stáj Šlechta (ME0146)
35 Hrubešová Dominika (A1527)ROMEO 16 (KJ0ERS, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
36 Hrubešová Dominika (A1527)GRIFIN (KJ0KZI, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
37 Kosobud Václav (A2030)RIMINI 1 (KJ0GHD, K)Jezdecká stáj Dobré Pole (MA0274)
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně ZL (110 cm)
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

90
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Barochová Kristýna (B3588)DUTCHMAN (KJ0IHM, V)Jumping Team For Pleasure (MA0256)
2 Hemerová Aneta (B3030)SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
3 Bohumská Tereza (J0T8C)SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
4 Bohumská Tereza (J0T8C)ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
5 Holíková Iva (B1557)IRONDA (KJ0UR9, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
6 Tesárková Dominika (B3266)VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
7 Habrová Aneta (J0SY0)MURPHY 5 (KJ0TAI, V)JK Náchod (MF0154)
8 Resselová Sandra (A1255)COLORICA (KJ0KU0, K)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
9 Veselá Tereza (B3374)ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
10 Šrámková Jarmila (F0142)GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
11 Nosková Jana (A0410)CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
12 Špicarová Barbora (F2837)LOTUS 7 (KJ0GR2, V)TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou, spolek (ME0019)
13 Želízková Barbora (A2148)VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
14 Soukupová Martina (B3221)DORCA (KJ0DSL, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15 Vrbenská Kristýna (F3050)RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
16 Čechová Johanka (B3539)RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Barešová Zuzana (J0EM6)SUN SET (KJ0M8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
18 Doleželová Veronika (F1969)HARRIE (KJ0M1O, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
19 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
20 Mertlová Christine (J03A4)ALLY 1 (KJ0CJ3, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
21 Krajhanzlová Martina (J0Z6T)SABANA (KJ0IQ3, K)AUDIT SULICE (MA0124)
22 Klápová Adriana (B2969)MAX GROUP KLOWIE M (KJ0LRI, K)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
23 Klápová Adriana (B2969)CALVIN KLEIN 1 (KJ0J5K, V)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
24 Flégrová Hana (B1794)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
25 Bačáková Felixová Lenka (B3365)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
26 Beranová Dana (G1904)UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
27 Beranová Dana (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
28 Malcová Alžběta (A0996)CASPER 12 (KJ0LF8, V)Horse Academy (MA0047)
29 Malcová Alžběta (A0996)FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
30 Šimečková Zuzana (D1846)ARISCA NATA (KJ0IFO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
31 Šimečková Zuzana (D1846)BLIKSEM (KJ0JSF, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
32 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
33 Kryspínová Daniela (E1570)DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
34 Svobodová Martina (E0425)CASEY (KJ0B98, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
35 Svobodová Martina (E0425)ORIN 4 (KJ0HRG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
36 Košťálová Lenka (E2032)CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
37 Janovská Aneta (E1853)MARFI Agramm (KJ0GUX, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
38 Jiričová Pavla (E1440)DREAMGIRL VAN DE BREEMEERSEN (KJ0MAQ, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
39 Nygrýnová Tereza (A3062)COLIBRI (KJ0IUB, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
40 Košťálová Jana (E2031)ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
41 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
42 Doležal Rudolf (F0382)OTERONGO (KJ0V6Q, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
43 Kolínská Kristýna (B3429)GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
44 Kolínská Kristýna (B3429)BUCANEERE (KJ0TO2, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
45 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
46 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
47 Hučková Ludmila (B1517)CONTECHINA DE JOTER (KJ0OKN, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
48 Dvořáková Dominika (A2063)ORNESTO (KJ0ERP, V)Veronika Náměstková (MA0265)
49 Šlechta Martin (E0689)LETTUCE (KJ0KUG, K)Stáj Šlechta (ME0146)
50 Smrčková Lucie (B3265)INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
51 Smrčková Lucie (B3265)DAVOS 2 (KJ0FX3, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
52 Libichová Natálie (J0QXE)VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
53 Richter Aleš (F1103)KASSI BOY A.R. (KJ0UVS, V)JK Stáj Machovi (MF0285)
54 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)LA LYCORRA-KL (KJ0LS8, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
55 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)CASILLA - KL (KJ0W2U, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
56 Pospíšil Ondřej (E0549)QUINTERIO (KJ0XGW, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
57 Vegrichtová Denisa (B3071)ROXANDRO (KJ0MUW, H)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
58 Vegrichtová Denisa (B3071)ILONIE (KJ0X4P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
59 Pavelková Barbora (B2783)ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
60 Vojtková Alžběta (A1146)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
61 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
62 Dvořáková Karolína (C1609)ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
63 Syrová Iveta (B3575)UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
64 Pospíšilová Ivona (C0049)GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
65 Kavalírová Lenka (B1081)FOURSQUERE (KJ0UMM, H)JS Dražice (MB0055)
66 Ladrová Barbora (B3189)DREAM 2 (KJ0J7F, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
67 Michalová Radka (B1147)SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
68 Šoupalová Martina (F1924)OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
69 Zelená Kateřina (B2967)LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
70 Ceplová Markéta (A0990)PARSIFAL (KJ0DOG, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
71 Marušková Monika (B0272)MERLIN-P (KJ0INY, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
72 Baumgartner Daniel (B2367)COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
73 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
74 Holíková Jana (C0428)CARL 487 (KJ0UJT, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
75 Holíková Jana (C0428)CAPTAIN MORGAN 1 (KJ0MPH, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
76 Němcová Natálie (F4042)NOBLESA 4 (KJ0LPZ, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
77 Michálková Renata (B0401)FANGO (KJ0L0Q, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
78 Michálková Renata (B0401)RITUÁL (KJ0S34, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
79 Perlíková Martina (A0477)KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
80 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
81 Fialová Miroslava (B2641)GOLDEN EYE (KJ0SD2, K)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
82 Peérová Magdalena (B3459)CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
83 Pospíšil Ondřej (E0549)DELL ART (KJ0VTZ, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
84 Pospíšil Ondřej (E0549)UNO 31 (KJ0XD2, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
85 Fuchs Pavla (F0738)ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
86 Fuchs Pavla (F0738)FRED 5 (KJ0JQM, V)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
87 Fürstová Karolína (A1551)LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
88 Fürstová Karolína (A1551)BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
89 Vančura Petr (B0680)CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
90 Stružinský František (E1779)CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně L* (115 cm)
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

48
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Roubalová Sára (A1756)ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
2 Holíková Iva (B1557)IRONDA (KJ0UR9, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
3 Holíková Iva (B1557)EVITA R (KJ0JE0, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
4 Habrová Aneta (J0SY0)MURPHY 5 (KJ0TAI, V)JK Náchod (MF0154)
5 Resselová Sandra (A1255)COLORICA (KJ0KU0, K)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
6 Veselá Tereza (B3374)ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
7 Nosková Jana (A0410)CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
8 Vrbenská Kristýna (F3050)RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
9 Pařenica Josef (A0187)HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
10 Pařenica Josef (A0187)INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
11 Tomaidesová Sandra (B1990)DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
12 Tomaidesová Sandra (B1990)KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
13 Doleželová Veronika (F1969)HARRIE (KJ0M1O, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
14 Smrčka Jakub (E1174)VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
15 Malcová Alžběta (A0996)LOLA 5 (KJ0WF5, K)Horse Academy (MA0047)
16 Malcová Alžběta (A0996)FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
17 Malcová Alžběta (A0996)EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Horse Academy (MA0047)
18 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
19 Košťálová Lenka (E2032)CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
20 Janovská Aneta (E1853)MARFI Agramm (KJ0GUX, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
21 Košťálová Jana (E2031)ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
22 Doležal Rudolf (F0382)LARS ON (KJ0M41, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
23 Kolínská Kristýna (B3429)GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
24 Jandová Alžběta (A1805)JANTAR WDH (KJ0BBL, V)WDHteam z.s. (MA0270)
25 Větrovská Karolína (F2722)EL PASO II (KJ0FSO, H)JK JAS Český Dub (ME0237)
26 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
27 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
28 Hučková Ludmila (B1517)CONTECHINA DE JOTER (KJ0OKN, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
29 Šlechta Martin (E0689)LETTUCE (KJ0KUG, K)Stáj Šlechta (ME0146)
30 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)LA LYCORRA-KL (KJ0LS8, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
31 Lacina Hoffmeisterová Ria (B1599)CASILLA - KL (KJ0W2U, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
32 Pospíšil Ondřej (E0549)CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
33 Pospíšil Ondřej (E0549)ADULAR 1 (KJ0HVM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
34 Pospíšil Ondřej (E0549)QUINTERIO (KJ0XGW, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
35 Vojtková Alžběta (A1146)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
36 Vojtková Alžběta (A1146)CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
37 Ladrová Barbora (B3189)DREAM 2 (KJ0J7F, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
38 Hrubešová Dominika (A1527)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
39 Baumgartner Daniel (B2367)COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
40 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
41 Holíková Jana (C0428)CAPTAIN MORGAN 1 (KJ0MPH, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
42 Michálková Renata (B0401)RITUÁL (KJ0S34, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
43 Perlíková Martina (A0477)KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
44 Fialová Miroslava (B2641)GOLDEN EYE (KJ0SD2, K)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
45 Peérová Magdalena (B3459)CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
46 Fürstová Karolína (A1551)BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
47 Šimečková Zuzana (D1846)ARISCA NATA (KJ0IFO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
48 Vančura Petr (B0680)CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně ZL (110 cm)
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

88
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Barochová Kristýna (B3588)DUTCHMAN (KJ0IHM, V)Jumping Team For Pleasure (MA0256)
2 Hemerová Aneta (B3030)SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
3 Bohumská Tereza (J0T8C)SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
4 Bohumská Tereza (J0T8C)ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
5 Písařík Adam (J0V0E)DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6 Písařík Adam (J0V0E)CAITLYN (KJ0UVD, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
7 Písařík Adam (J0V0E)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
8 Písařík Oliver (J0V0F)CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
9 Písařík Oliver (J0V0F)DONA 9 (KJ067K, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
10 Písařík Oliver (J0V0F)REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
11 Holíková Iva (B1557)IRONDA (KJ0UR9, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
12 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
13 Tesárková Dominika (B3266)VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
14 Veselá Tereza (B3374)ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
15 Nosková Jana (A0410)CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
16 Želízková Barbora (A2148)VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
17 Soukupová Martina (B3221)DORCA (KJ0DSL, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18 Řeháková Rebeka (J0TGD)LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
19 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
20 Halíková Andrea (B2628)IDEALIST (KJ0WKB, V)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
21 Halíková Andrea (B2628)UNIQUE 1 (KJ0WKC, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
22 Halíková Andrea (B2628)KANNAN LADY (KJ0WDN, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
23 Vrbenská Kristýna (F3050)RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
24 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
25 Maršíková Julie (J0ORD)MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
26 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
27 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
28 Šťovíčková Miroslava (D1266)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
29 Šťovíčková Miroslava (D1266)ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
30 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
31 Barešová Zuzana (J0EM6)SUN SET (KJ0M8Y, V)AUDIT SULICE (MA0124)
32 Anýžová Lucie (B3132)RINKA (KJ0GRT, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
33 Anýžová Lucie (B3132)SILVERÁDO (KJ0DUS, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
34 Anýžová Lucie (B3132)CONTERGEN (KJ0L6C, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
35 Doleželová Veronika (F1969)HARRIE (KJ0M1O, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
36 Mertlová Christine (J03A4)ALLY 1 (KJ0CJ3, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
37 Krajhanzlová Martina (J0Z6T)SABANA (KJ0IQ3, K)AUDIT SULICE (MA0124)
38 Klápová Adriana (B2969)MAX GROUP KLOWIE M (KJ0LRI, K)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
39 Klápová Adriana (B2969)CALVIN KLEIN 1 (KJ0J5K, V)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
40 Kurucová Tereza (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
41 Flégrová Hana (B1794)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
42 Beranová Dana (G1904)UNILORD (KJ0HXY, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
43 Beranová Dana (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
44 Malcová Alžběta (A0996)CASPER 12 (KJ0LF8, V)Horse Academy (MA0047)
45 Šimečková Zuzana (D1846)ARISCA NATA (KJ0IFO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
46 Šimečková Zuzana (D1846)BLIKSEM (KJ0JSF, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
47 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
48 Kryspínová Daniela (E1570)DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
49 Svobodová Martina (E0425)CASEY (KJ0B98, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
50 Svobodová Martina (E0425)ORIN 4 (KJ0HRG, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
51 Jiričová Pavla (E1440)DREAMGIRL VAN DE BREEMEERSEN (KJ0MAQ, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
52 Košťálová Jana (E2031)ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
53 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
54 Doležal Rudolf (F0382)OTERONGO (KJ0V6Q, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
55 Kolínská Kristýna (B3429)GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
56 Kolínská Kristýna (B3429)BUCANEERE (KJ0TO2, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
57 Hučková Ludmila (B1517)CONTECHINA DE JOTER (KJ0OKN, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
58 Dvořáková Dominika (A2063)ORNESTO (KJ0ERP, V)Veronika Náměstková (MA0265)
59 Dvořáková Dominika (A2063)KAYLA 1 (KJ0TUK, K)Veronika Náměstková (MA0265)
60 Šlechta Martin (E0689)BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
61 Smrčková Lucie (B3265)INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
62 Smrčková Lucie (B3265)DAVOS 2 (KJ0FX3, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
63 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
64 Pekárková Iva (B0394)RISCALALASILLA (KJ0W9C, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
65 Pekárková Iva (B0394)ALDIA (KJ0U6L, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
66 Held Anna (A2069)CASPARINO (KJ0XGH, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
67 Kopřivová Ulrika (F4153)AXIAL (KJ0P23, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
68 Poláková Karolína (K0277)LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
69 Michálková Tereza (K0299)LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
70 Ujčíková Karen (J0QHC)LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
71 Vojtková Alžběta (A1146)CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
72 Vojtková Alžběta (A1146)AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
73 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
74 Ladrová Barbora (B3189)DREAM 2 (KJ0J7F, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
75 Kuba Petr (G0255)INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
76 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
77 Marušková Monika (B0272)MERLIN-P (KJ0INY, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
78 Baumgartner Daniel (B2367)COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
79 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
80 Němcová Natálie (F4042)NOBLESA 4 (KJ0LPZ, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
81 Damborská Klára (A0411)ZIK ZAK Z (KJ0X23, V)Equest o.s. (MA0193)
82 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
83 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
84 Remková Nicola (B3782)MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
85 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
86 Šmejkalová Zuzana (B3605)AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
87 Stružinský František (E1779)CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
88 Adamcová Gabriela (B3695)CHALCEDON (KJ0L8A, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
Skoky
06_ Skoková soutěž s handicapem L*/L** (115/120 cm) – uzavřená soutěž
Běžná Obtížnost neurčena 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

55
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Očenášková Natálie (L0307)QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
2 Očenášková Natálie (L0307)LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
3 Písařík Adam (J0V0E)DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4 Písařík Adam (J0V0E)CAITLYN (KJ0UVD, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
5 Písařík Adam (J0V0E)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6 Písařík Oliver (J0V0F)DONA 9 (KJ067K, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
7 Písařík Oliver (J0V0F)REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
8 Písařík Oliver (J0V0F)RAIN MAN (KJ0B74, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
9 Melmerová Lucie (A1902)FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
10 Melmerová Lucie (A1902)LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
11 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
12 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
13 Štechová Kateřina (B3832)CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
14 Štechová Kateřina (B3832)CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
15 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
16 Svobodová Tereza (B3238)CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
17 Svobodová Tereza (B3238)MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
18 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19 Sikorová Lenka (B3537)ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
20 Šebestová Johana Laura (B3747)MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22 Řeháková Rebeka (J0TGD)LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
23 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
24 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
25 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
26 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
27 Maršíková Julie (J0ORD)MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
28 Šťovíčková Miroslava (D1266)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
29 Šťovíčková Miroslava (D1266)ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
30 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
31 Saláková Ema (J0T5U)LOUTANO (KJ0DG8, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
32 Kabátová Alena (A1860)LAUTERBACH'S GIRL (KJ00YL, K)Horse Academy (MA0047)
33 Bártová Adéla (A3073)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34 Košťálová Lenka (E2032)CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
35 Egrová Nikola (D1982)NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
36 Egrová Nikola (D1982)ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
37 Dvořáková Sára (B3518)PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
38 Dvořáková Sára (B3518)LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
39 Červená Aneta (A2061)SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
40 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
41 Libichová Natálie (J0QXE)VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
42 Held Isabella (A2085)CLIP MY COLMAN (KJ0WQ1, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
43 Held Isabella (A2085)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
44 Poláková Karolína (K0277)LUWINO SP (KJ0RX7, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
45 Michálková Tereza (K0299)LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
46 Ujčíková Karen (J0QHC)LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
47 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
48 Dvořáková Karolína (C1609)ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
49 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
50 Vitáková Anna (D1889)CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
51 Žižáková Viktorie (B3644)CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
52 Žižáková Viktorie (B3644)CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
53 Kuková Valentýna (A2080)SHADOW 5 (KJ0GKQ, V)Equestrians Club (MA0086)
54 Kuková Valentýna (A2080)CARTMAN 4 (KJ0XBD, V)Equestrians Club (MA0086)
55 Remková Nicola (B3782)MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
Skoky
07_ Skoková soutěž st. L* (115 cm)
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

66
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Roubalová Sára (A1756)ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
2 Roubalová Sára (A1756)GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
3 Hemerová Aneta (B3030)SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
4 Písařík Oliver (J0V0F)CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
5 Holíková Iva (B1557)IRONDA (KJ0UR9, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
6 Holíková Iva (B1557)EVITA R (KJ0JE0, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
7 Veselovská Kateřina (D0118)CASSIOPEIA 77 (KJ0UF4, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
8 Veselá Tereza (B3374)ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
9 Nosková Jana (A0410)CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
10 Halíková Andrea (B2628)PLS QUEEN OF THE CASTLE (KJ0VHR, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
11 Vrbenská Kristýna (F3050)RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)RS Equiteam - Sandra Resselová (MB0515)
12 Helebrantová Anna (A1963)NOGALINA Z (KJ0X77, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
13 Helebrantová Laura (A0067)GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
14 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
15 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
16 Pařenica Josef (A0187)INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
17 Krajníková Veronika (A0889)CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
18 Tomaidesová Sandra (B1990)DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
19 Tomaidesová Sandra (B1990)KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
20 Anýžová Lucie (B3132)RINKA (KJ0GRT, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
21 Anýžová Lucie (B3132)SILVERÁDO (KJ0DUS, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
22 Doleželová Veronika (F1969)HARRIE (KJ0M1O, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
23 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
24 Martínková Eva (B0488)BALOU 1 (KJ0JM1, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
25 Woznicová Tereza (E1648)ULISTER (KJ0LHU, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
26 Malcová Alžběta (A0996)CASPER 12 (KJ0LF8, V)Horse Academy (MA0047)
27 Malcová Alžběta (A0996)LOLA 5 (KJ0WF5, K)Horse Academy (MA0047)
28 Malcová Alžběta (A0996)FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
29 Hanušová Eliška (B3420)LA CARTHAGINA (KJ0MC7, K)Stáj Housa (MB0156)
30 Košťálová Lenka (E2032)CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
31 Kaněrová Natálie (F4213)CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
32 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
33 Klus Marek (H1948)SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
34 Kolínská Kristýna (B3429)GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
35 Chloupková Barbora (A1744)EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
36 Hučková Ludmila (B1517)CONTECHINA DE JOTER (KJ0OKN, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
37 Dvořáková Dominika (A2063)ORNESTO (KJ0ERP, V)Veronika Náměstková (MA0265)
38 Šlechta Martin (E0689)LETTUCE (KJ0KUG, K)Stáj Šlechta (ME0146)
39 Pohořalá Martina (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
40 Pekárková Iva (B0394)ALDIA (KJ0U6L, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
41 Held Anna (A2069)CASPARINO (KJ0XGH, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
42 Kopřivová Ulrika (F4153)AXIAL (KJ0P23, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
43 Pospíšil Ondřej (E0549)CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
44 Pospíšil Ondřej (E0549)ADULAR 1 (KJ0HVM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
45 Vojtková Alžběta (A1146)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
46 Vojtková Alžběta (A1146)HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
47 Pospíšilová Ivona (C0049)GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
48 Papoušek Jiří (C0057)CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
49 Kuba Petr (G0255)INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
50 Žižáková Johana (B3437)LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
51 Schejbalová Karolína (V0603)ESPERANZO (KJ0SAD, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
52 Schejbalová Karolína (V0603)FARISTO (KJ0KZQ, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
53 Vacková Veronika (B3327)ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
54 Vacková Veronika (B3327)CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
55 Hrubešová Dominika (A1527)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
56 Baumgartner Daniel (B2367)COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
57 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
58 Skřivan Jiří ml. (F4125)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
59 Skřivan Jiří ml. (F4125)HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
60 Peérová Magdalena (B3459)CALANDRO 1 (KJ0I16, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
61 Pospíšil Ondřej (E0549)DELL ART (KJ0VTZ, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
62 Šmejkalová Zuzana (B3605)AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
63 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
64 Holubová Jana (B1746)PALOMA-Š (KJ0L20, K)Stáj SUBLI (MR0042)
65 Stružinský František (E1779)CARLEON LS (KJ0VZN, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
66 Vacková Veronika (B3327)CONNIE AIR (KJ0KKT, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
Skoky
08_ Skoková soutěž st. S* (125 cm)
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

82
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
2 Roubalová Sára (A1756)ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
3 Holíková Iva (B1557)LUANA T (KJ0LA8, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
4 Holíková Iva (B1557)CARLINA 38 (KJ0UE6, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
5 Holíková Iva (B1557)EVITA R (KJ0JE0, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
6 Veselovská Kateřina (D0118)CASSIOPEIA 77 (KJ0UF4, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
7 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
8 Svobodová Tereza (B3238)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
9 Svobodová Tereza (B3238)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
10 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11 Halíková Andrea (B2628)PLS QUEEN OF THE CASTLE (KJ0VHR, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
12 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
13 Helebrantová Anna (A1963)NOGALINA Z (KJ0X77, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
14 Helebrantová Laura (A0067)GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
15 Šťovíčková Miroslava (D1266)EL ROCCO (KJ00YV, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
16 Pařenica Josef (A0187)HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
17 Krajníková Veronika (A0889)CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
18 Krajníková Veronika (A0889)ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
19 Fenclová Vladislava (D0132)BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
20 Fenclová Vladislava (D0132)PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
21 Tomaidesová Sandra (B1990)DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
22 Tomaidesová Sandra (B1990)KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
23 Tomaidesová Sandra (B1990)CONCABA (KJ0TJ4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
24 Tomanová Kateřina (B3503)CAPRUS (KJ0MU1, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
25 Martínková Eva (B0488)BALOU 1 (KJ0JM1, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
26 Woznicová Tereza (E1648)CALUPO (KJ0IV7, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
27 Smrčka Jakub (E1174)VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
28 Malcová Alžběta (A0996)LOLA 5 (KJ0WF5, K)Horse Academy (MA0047)
29 Malcová Alžběta (A0996)FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
30 Malcová Alžběta (A0996)EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Horse Academy (MA0047)
31 Hanušová Eliška (B3420)LA CARTHAGINA (KJ0MC7, K)Stáj Housa (MB0156)
32 Kaněrová Natálie (F4213)CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
33 Doležal Rudolf (F0382)LARS ON (KJ0M41, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
34 Klus Marek (H1948)SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
35 Klus Marek (H1948)QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
36 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
37 Jandová Alžběta (A1805)JANTAR WDH (KJ0BBL, V)WDHteam z.s. (MA0270)
38 Chloupková Barbora (A1744)EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
39 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
40 Málková Kateřina (F2906)CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
41 Pohořalá Martina (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
42 Pekárková Iva (B0394)CASSANO (KJ0LYU, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
43 Palička Zdeněk (B0066)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
44 Stehlíková Iva (B1970)GOLDEN CRY (KJ0IW3, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
45 Pospíšil Ondřej (E0549)EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
46 Pospíšil Ondřej (E0549)CONFLIKT (KJ0XGX, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
47 Pospíšil Ondřej (E0549)REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
48 Dittrichová Anežka (E1791)JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
49 Dittrichová Anežka (E1791)SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
50 Vojtková Alžběta (A1146)HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
51 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
52 Vojtková Alžběta (A1146)PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
53 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
54 Kavalírová Lenka (B1081)SEAGRAM'S (KJ0J2V, V)JS Dražice (MB0055)
55 Pospíšilová Ivona (C0049)GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
56 Šoupal Martin (F0200)CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
57 Šoupal Martin (F0200)ZANZIBAR 7 (KJ0UHV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
58 Šoupalová Martina (F1924)COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
59 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
60 Papoušek Jiří (C0057)CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
61 Papoušek Jiří (C0057)LEGENDA VAN'T WINNENHOF (KJ0MVU, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
62 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
63 Kuba Petr (G0255)EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
64 Žižáková Viktorie (B3644)CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
65 Žižáková Johana (B3437)LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
66 Schejbalová Karolína (V0603)ESPERANZO (KJ0SAD, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
67 Schejbalová Karolína (V0603)FARISTO (KJ0KZQ, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
68 Vacková Veronika (B3327)ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
69 Vacková Veronika (B3327)CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
70 Hrubešová Dominika (A1527)KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
71 Hrubešová Dominika (A1527)KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
72 Jirušová Kabátová Lenka (A0829)GRAND STORM (KJ0I96, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
73 Jirušová Kabátová Lenka (A0829)NERETVA (KJ0FOB, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
74 Skřivan Jiří ml. (F4125)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
75 Skřivan Jiří ml. (F4125)HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
76 Damborská Klára (A0411)TOP QUALITY (KJ0JIK, K)Equest o.s. (MA0193)
77 Holubová Jana (B1746)PALOMA-Š (KJ0L20, K)Stáj SUBLI (MR0042)
78 Šimečková Zuzana (D1846)BLIKSEM (KJ0JSF, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
79 Chýle Jan (E0251)ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
80 Chýle Jan (E0251)COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
81 Vacková Veronika (B3327)CONNIE AIR (KJ0KKT, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
82 Žižáková Johana (B3437)CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
Skoky
09_ Skoková soutěž stupňovaná obtížnost 110 cm + žolík
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Písařík Adam (J0V0E)CAITLYN (KJ0UVD, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2 Písařík Adam (J0V0E)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
3 Písařík Oliver (J0V0F)CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4 Plšek Tomáš (A1780)QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
5 Halíková Andrea (B2628)LADY PACINO (KJ0VF3, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
6 Šťovíčková Miroslava (D1266)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
7 Šťovíčková Miroslava (D1266)ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
8 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
9 Holcová Martina (B3499)FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
11 Klápová Adriana (B2969)MAX GROUP KLOWIE M (KJ0LRI, K)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
12 Klápová Adriana (B2969)CALVIN KLEIN 1 (KJ0J5K, V)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
13 Kurucová Tereza (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
14 Flégrová Hana (B1794)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
15 Bačáková Felixová Lenka (B3365)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
16 Košťálová Lenka (E2032)CESANO V (KJ0J7N, V)Petra Charvátová (MB0460)
17 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
18 Kopřivová Ulrika (F4153)AXIAL (KJ0P23, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
19 Vacková Veronika (B3327)ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
20 Ambrožová Kateřina (B3572)VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
21 Weissová Karolína (G2497)CAPITAN MORGAN (KJ0JJ6, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
22 Vratná Vanessa (J0Z4K)BYOUX (KJ0TW9, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
23 Antoniadu Tina (H4335)JLB MONTREAL (KJ0HTT, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
24 Vacková Veronika (B3327)CONNIE AIR (KJ0KKT, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
Skoky
10_ Skoková soutěž s handicapem L*/L**(115/120 cm) – odd. A
Běžná Neurčeno 298.1.1DK - Stylšampionát / A

55
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Očenášková Natálie (L0307)QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
2 Očenášková Natálie (L0307)LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
3 Písařík Adam (J0V0E)DOUGLAS-S (KJ0LCC, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4 Písařík Adam (J0V0E)CAITLYN (KJ0UVD, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
5 Písařík Adam (J0V0E)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6 Písařík Oliver (J0V0F)DONA 9 (KJ067K, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
7 Písařík Oliver (J0V0F)REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
8 Písařík Oliver (J0V0F)RAIN MAN (KJ0B74, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
9 Melmerová Lucie (A1902)FILOUBET W&S (KJ0N0C, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
10 Melmerová Lucie (A1902)LORETTA 3 (KJ0IAB, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
11 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
12 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
13 Štechová Kateřina (B3832)CENTUS (KJ0J7T, V)JS Dražice (MB0055)
14 Štechová Kateřina (B3832)CASIRI (KJ0M01, V)JS Dražice (MB0055)
15 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
16 Svobodová Tereza (B3238)CARTAGENA W (KJ0LVX, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
17 Svobodová Tereza (B3238)MARYLAND (KJ0LWX, V)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
18 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19 Sikorová Lenka (B3537)ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
20 Šebestová Johana Laura (B3747)MARCANT 1 (KJ0TWG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
21 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22 Řeháková Rebeka (J0TGD)LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
23 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
24 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
25 Plšek Tomáš (A1780)QUICKBALL (KJ0SBC, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
26 Hušková Veronika (E1941)ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
27 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
28 Maršíková Julie (J0ORD)MYSTIC VD WELLINGTON (KJ0SBF, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
29 Helebrantová Anna (A1963)CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
30 Holcová Martina (B3499)FEINE LADY (KJ0VNO, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
31 Kabátová Alena (A1860)LAUTERBACH'S GIRL (KJ00YL, K)Horse Academy (MA0047)
32 Bártová Adéla (A3073)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
33 Košťálová Lenka (E2032)CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
34 Najmanová Laura (B3689)STARDANO (KJ0MC0, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35 Egrová Nikola (D1982)NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
36 Egrová Nikola (D1982)ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
37 Dvořáková Sára (B3518)PONTEVINO GD (KJ00Z7, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
38 Dvořáková Sára (B3518)LIANDRA (KJ0M2C, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
39 Červená Aneta (A2061)SANDRINA (KJ0M8E, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
40 Soukalová Tereza (F4438)VÍLA 5 (KJ0DDD, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
41 Held Isabella (A2085)CLIP MY COLMAN (KJ0WQ1, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
42 Held Isabella (A2085)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
43 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
44 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
45 Portychová Linda (B3517)FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
46 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
47 Vitáková Anna (D1889)CARMEN 25 (KJ0ML5, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
48 Žižáková Viktorie (B3644)CHERRY BLUE (KJ0T7P, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
49 Žižáková Viktorie (B3644)CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
50 Kuková Valentýna (A2080)CARTMAN 4 (KJ0XBD, V)Equestrians Club (MA0086)
51 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
52 Helebrantová Anna (A1963)NOGALINA Z (KJ0X77, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
53 Najmanová Laura (B3689)ELISE S (KJ0IF6, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
54 Kráslová Natálie (B3508)BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
55 Skutecký Viktor (A2238)CALINUS 4 (KJ0X7K, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
Skoky
10B Skoková soutěž s handicapem L*/L**(115/120 cm) - odd. B
Běžná do 115 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
11_ Skoková soutěž stupně ZL (110 cm) – UZAVŘENÁ SOUTĚŽ
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

9
Uzavřená
Skoky
12_ Skoková soutěž stupně S** (130 cm)
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

87
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Roubalová Sára (A1756)ARIENZO (KJ0HWY, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
2 Roubalová Sára (A1756)GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
3 Holíková Iva (B1557)LUANA T (KJ0LA8, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
4 Holíková Iva (B1557)CARLINA 38 (KJ0UE6, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
5 Holíková Iva (B1557)EVITA R (KJ0JE0, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
6 Turečková Veronika (E0830)EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
7 Turečková Veronika (E0830)CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
8 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
9 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
10 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
11 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
12 Vančura Petr (B0680)CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
14 Svobodová Tereza (B3238)CHARLOTTE DE LA VOTTE Z (KJ0MXO, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
15 Svobodová Tereza (B3238)APRIL Z (KJ0L81, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
16 Svobodová Tereza (B3238)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
17 Ferenc Perníčková Jana (B1883)LYCORDO (KJ0MWN, H)JK Heroutice (MB0067)
18 Plšek Tomáš (A1780)ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
19 Halíková Andrea (B2628)OMARD LOTTIE (KJ010N, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
20 Halíková Andrea (B2628)LADY PACINO (KJ0VF3, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
21 Halíková Andrea (B2628)PLS QUEEN OF THE CASTLE (KJ0VHR, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
22 Helebrantová Anna (A1963)CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
23 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
24 Špačková Veronika (F4085)LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
25 Košťál David (F1030)MARACANA (KJ0K71, K)JK Černožice (MR0005)
26 Páblová Aneta (R0012)MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
27 Pařenica Josef (A0187)GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
28 Pařenicová Petra (A2138)SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
29 Krajníková Veronika (A0889)ZAIRA COLATA (KJ0LSG, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
30 Krajníková Veronika (A0889)ZAIRA CALETTA (KJ0JZR, K)Stáj Accom Praha (MA0118)
31 Fenclová Vladislava (D0132)BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
32 Fenclová Vladislava (D0132)PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
33 Tomaidesová Sandra (B1990)CONCABA (KJ0TJ4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
34 Tomanová Kateřina (B3503)CAPRUS (KJ0MU1, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
35 Woznicová Tereza (E1648)CALUPO (KJ0IV7, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
36 Woznicová Tereza (E1648)ULISTER (KJ0LHU, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
37 Smrčka Jakub (E1174)VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
38 Malcová Alžběta (A0996)FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
39 Malcová Alžběta (A0996)EXCLUSIVE'S LOOK AT ME (KJ0MRE, K)Horse Academy (MA0047)
40 Refková Michaela (D1463)GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
41 Doležal Rudolf (F0382)LARS ON (KJ0M41, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
42 Klus Marek (H1948)SABELIUS (KJ0KSO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
43 Klus Marek (H1948)QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
44 Jandová Alžběta (A1805)JANTAR WDH (KJ0BBL, V)WDHteam z.s. (MA0270)
45 Havránková Nikola (E1244)CAGONETTA (KJ04G3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
46 Málková Kateřina (F2906)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
47 Pekárková Iva (B0394)CASSANO (KJ0LYU, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
48 Richter Aleš (F1103)CONVETA (KJ0LRC, K)JK Stáj Machovi (MF0285)
49 Pospíšilová Šárka (C0051)GARISTA (KJ0JP4, K)JS Dražice (MB0055)
50 Stehlíková Iva (B1970)GOLDEN CRY (KJ0IW3, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
51 Pospíšil Ondřej (E0549)ADULAR 1 (KJ0HVM, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
52 Dittrichová Anežka (E1791)JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
53 Dittrichová Anežka (E1791)SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
54 Vegrichtová Denisa (B3071)BERNSTEIN (KJ0GLO, H)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
55 Vojtková Alžběta (A1146)CAPUA (KJ0N08, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
56 Vojtková Alžběta (A1146)HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
57 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
58 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
59 Papoušek Jiří (C0057)STAKATA (KJ0L3B, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
60 Papoušek Jiří (C0057)CHACCINO VON MASTER HORSE (KJ0MVX, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
61 Papoušek Jiří (C0057)LEGENDA VAN'T WINNENHOF (KJ0MVU, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
62 Portychová Linda (B3517)FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
63 Portychová Linda (B3517)FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
64 Žižáková Johana (B3437)C'EST LA VIE (KJ00TF, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
65 Schejbalová Karolína (V0603)ESPERANZO (KJ0SAD, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
66 Schejbalová Karolína (V0603)FARISTO (KJ0KZQ, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
67 Vacková Veronika (B3327)ELLIS-STRONA (KJ0SOL, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
68 Vacková Veronika (B3327)CANCOUN (KJ0MCK, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
69 Štětina Jan (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
70 Štětina Jan (C0547)ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
71 Štětina Jan (C0547)CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
72 Hrubešová Dominika (A1527)KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
73 Půlpánová Adéla (B2630)GUIDAM-S (KJ0MEH, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
74 Půlpánová Adéla (B2630)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
75 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
76 Mücková Tereza (B2721)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
77 Najmanová Sofie (B3119)PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
78 Polák Karel (A0595)MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
79 Polák Karel (A0595)HE'S BLUE (KJ0MVO, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
80 Soukupová Natálie (A2123)LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
81 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
82 Portychová Linda (B3517)JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
83 Helebrantová Anna (A1963)NOGALINA Z (KJ0X77, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
84 Smaha Luděk (D0541)FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
85 Sabathilová Antonia (D1586)LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
86 Stružinský František (E1779)CASANOVA VH BONTEHOF Z (KJ00UA, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
87 Vacková Veronika (B3327)CONNIE AIR (KJ0KKT, K)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
Skoky
13_ Skoková soutěž stupně ST** (140 cm)
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

60
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
2 Holíková Iva (B1557)NORMAN 1 (KJ0HUT, H)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
3 Holíková Iva (B1557)LUANA T (KJ0LA8, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
4 Holíková Iva (B1557)CARLINA 38 (KJ0UE6, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
5 Turečková Veronika (E0830)EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
6 Turečková Veronika (E0830)CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
7 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
8 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
9 Vančura Petr (B0680)CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
10 Ferenc Perníčková Jana (B1883)CASCAYA (KJ0KJJ, K)JK Heroutice (MB0067)
11 Halíková Andrea (B2628)COLETTA 1 (KJ0MYA, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
12 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
13 Špačková Veronika (F4085)LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
14 Košťál David (F1030)MARACANA (KJ0K71, K)JK Černožice (MR0005)
15 Páblová Aneta (R0012)MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
16 Šťovíčková Miroslava (D1266)EL ROCCO (KJ00YV, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
17 Pařenica Josef (A0187)GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
18 Pařenicová Petra (A2138)SARAH SUN (KJ0F0R, K)AUDIT SULICE (MA0124)
19 Fenclová Vladislava (D0132)BELLE-E (KJ00VP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
20 Tomaidesová Sandra (B1990)WINNDOR (KJ0MS0, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
21 Jančová Kamila (D1293)SNASNU (KJ0I6F, V)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
22 Staněk Václav (V0481)QUATEMAL (KJ0GVX, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
23 Havránková Nikola (E1244)CAGONETTA (KJ04G3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
24 Smrčka Jakub (E1174)VERTIGO 4 (KJ0GTH, K)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
25 Refková Michaela (D1463)GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Easy Jump Team z.s (MD0217)
26 Doležal Rudolf (F0382)QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
27 Klus Marek (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28 Klus Marek (H1948)QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
29 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30 Málková Kateřina (F2906)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
31 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
32 Pospíšilová Šárka (C0051)GARISTA (KJ0JP4, K)JS Dražice (MB0055)
33 Palička Zdeněk (B0066)CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
34 Stehlíková Iva (B1970)GOLDEN CRY (KJ0IW3, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
35 Pospíšil Ondřej (E0549)REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
36 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
37 Vojtková Alžběta (A1146)PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
38 Vojtková Alžběta (A1146)CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
39 Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
40 Vojtková Barbora (A1145)ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
41 Šoupal Martin (F0200)CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
42 Šoupal Martin (F0200)ZANZIBAR 7 (KJ0UHV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
43 Šoupalová Martina (F1924)COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
44 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
45 Papoušek Jiří (C0057)STAKATA (KJ0L3B, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
46 Papoušek Jiří (C0057)LEGENDA VAN'T WINNENHOF (KJ0MVU, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
47 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
48 Kuba Petr (G0255)EIGENWIJS 1 (KJ0OJS, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
49 Žižáková Johana (B3437)C'EST LA VIE (KJ00TF, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
50 Štětina Jan (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
51 Hrubešová Dominika (A1527)KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
52 Hrubešová Dominika (A1527)CHARDONE (KJ0MRK, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
53 Půlpánová Adéla (B2630)GUIDAM-S (KJ0MEH, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
54 Půlpánová Adéla (B2630)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
55 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
56 Polák Karel (A0595)GLOBAL CHAMPION TN (KJ0MHG, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
57 Polák Karel (A0595)FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
58 Smaha Luděk (D0541)FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
59 Sabathilová Antonia (D1586)LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
60 Stružinský František (E1779)BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
Skoky
14_ Skoková soutěž stupňovaná obtížnost do 120 cm + žolík
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Písařík Oliver (J0V0F)CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2 Holíková Iva (B1557)CARLINA 38 (KJ0UE6, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
3 Novak Anna Lani (A1892)ARCHIEBALD (KJ0WZA, V)JK Záhořany (MB0344)
4 Ferenc Perníčková Jana (B1883)LYCORDO (KJ0MWN, H)JK Heroutice (MB0067)
5 Pospíchalová Tina (E2093)COLAME (KJ0TQW, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
6 Halíková Andrea (B2628)LADY PACINO (KJ0VF3, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
7 Šťovíčková Miroslava (D1266)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
8 Šťovíčková Miroslava (D1266)ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
9 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
10 Doleželová Veronika (F1969)HARRIE (KJ0M1O, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
11 Malcová Alžběta (A0996)CASPER 12 (KJ0LF8, V)Horse Academy (MA0047)
12 Malcová Alžběta (A0996)LOLA 5 (KJ0WF5, K)Horse Academy (MA0047)
13 Malcová Alžběta (A0996)FANTASY B (KJ0MZO, V)Horse Academy (MA0047)
14 Staněk Václav (V0481)KENNTUKY (KJ0LY3, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
15 Pospíšil Ondřej (E0549)CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
16 Dittrichová Anežka (E1791)SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
17 Kuba Petr (G0255)INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
18 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20 Štěrba Jakub (B1107)GO-ON T.S. (KJ0MKT, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
Skoky
15_ Skoková soutěž s handicapem L**/S**(120/130 cm) – uzavřená soutěž
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

9
Uzavřená
Skoky
16_ U 25 – Skoková soutěž st. ST* (135 cm)-uzavřená soutěž
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Roubalová Sára (A1756)GOYA 1 (KJ00WI, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
2 Finsterle Sára (F3983)ELEKTRA 3 (KJ0JXV, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
3 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
4 Svobodová Tereza (B3238)APRIL Z (KJ0L81, K)Horse Rhythm Team z.s. (MB0472)
5 Plšek Tomáš (A1780)ANKY (KJ0EM0, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
6 Halíková Andrea (B2628)OMARD LOTTIE (KJ010N, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
7 Helebrantová Anna (A1963)CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
8 Helebrantová Anna (A1963)EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (KJ0S4S, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
9 Pařenicová Petra (A2138)CALLEDA (KJ0ATG, K)AUDIT SULICE (MA0124)
10 Tomanová Kateřina (B3503)CAPRUS (KJ0MU1, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
11 Woznicová Tereza (E1648)CALUPO (KJ0IV7, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
12 Woznicová Tereza (E1648)ULISTER (KJ0LHU, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
13 Horáková Sabina (B3419)WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
14 Najmanová Sofie (B3119)LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
17 Málková Kateřina (F2906)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
18 Dittrichová Anežka (E1791)JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
19 Portychová Linda (B3517)FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20 Žižáková Johana (B3437)C'EST LA VIE (KJ00TF, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
21 Půlpánová Adéla (B2630)GUIDAM-S (KJ0MEH, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
22 Najmanová Sofie (B3119)PRINCESS 4 (KJ0SOP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23 Portychová Linda (B3517)JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24 Stružinský František (E1779)CASANOVA VH BONTEHOF Z (KJ00UA, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
Skoky
17_ Velká cena Prahy
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
2 Holíková Iva (B1557)NORMAN 1 (KJ0HUT, H)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
3 Turečková Veronika (E0830)EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
4 Turečková Veronika (E0830)CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
5 Ferenc Perníčková Jana (B1883)CASCAYA (KJ0KJJ, K)JK Heroutice (MB0067)
6 Halíková Andrea (B2628)COLETTA 1 (KJ0MYA, K)Miloslav Halík-MHM (MB0332)
7 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
8 Šťovíčková Miroslava (D1266)EL ROCCO (KJ00YV, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
9 Fenclová Vladislava (D0132)PICOBELLA (KJ0LTP, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
10 Tomaidesová Sandra (B1990)WINNDOR (KJ0MS0, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
11 Jančová Kamila (D1293)SNASNU (KJ0I6F, V)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
12 Staněk Václav (V0481)QUATEMAL (KJ0GVX, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
13 Havránková Nikola (E1244)CAGONETTA (KJ04G3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
14 Doležal Rudolf (F0382)QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
15 Klus Marek (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
17 Štěrba Jakub (B1107)WARNESS (KJ0LO3, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
18 Pospíšil Ondřej (E0549)EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
19 Pospíšil Ondřej (E0549)CONFLIKT (KJ0XGX, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
20 Vojtková Alžběta (A1146)CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21 Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22 Vojtková Barbora (A1145)ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
23 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
24 Štětina Jan (C0547)ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
25 Štětina Jan (C0547)CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
26 Hrubešová Dominika (A1527)CHARDONE (KJ0MRK, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
27 Půlpánová Adéla (B2630)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
28 Mücková Tereza (B2721)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
29 Polák Karel (A0595)EMPIRE 1 (KJ0L8I, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
30 Polák Karel (A0595)TALLMANN TN (KJ0VJ4, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
31 Štěrba Jakub (B1107)GO-ON T.S. (KJ0MKT, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
32 Roučková Natálie (A0840)CLINTGOLD (KJ0Q4E, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33 Stružinský František (E1779)BEL CANTO (KJ0IDG, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
34 Chýle Jan (E0251)ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
35 Chýle Jan (E0251)COOL PARADISE (KJ0G0V, H)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
Skoky
CSN-ČSP
Velká cena Prahy - Hradištko - ČSP
Výsledky
23. 5. – 26. 5.
A / Hradištko
Equus Kinsky

Pro větší detail klikněte!