Přihlásit se

Skoky
Cena města Olomouce
Oficiální závody (CSN) / 210528H1
28.05.2021 - 30.05.2021
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H2499
Kateřina Krhutová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0066
Jarmila Měrková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0046
Darja Hrůzková
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Parkur st. ZM na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
28.05.2021 9:00

47
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Petković Sandra (G1599)<0YDH>COCAINE (KJ0YDH, V)JS BOŠKŮVKY (MG0345)
2Peška Aleš (L0451)<100F>KENZY (KJ100F, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
3Malý Jan (H2416)<0ZT2>MISTER GREY (KJ0ZT2, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
4Benediktová Kateřina (L0330)<0YEW>PARÁDA - M (KJ0YEW, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
5Klus Marek (H1948)<107H>RONALDO (KJ107H, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
6Pavlíček Jan (H2371)<102X>MATCHO 28 (KJ102X, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
7Kutálek Antonín (H1346)<0KKP>CASPRO (KJ0KKP, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
8Smrčková Michaela (G2206)<0YNJ>VERSAILLES 2 (KJ0YNJ, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
9Trochtová Nikola (J0ZP1)<0XVX>CALERNY (KJ0XVX, V)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
10Malý Jiří (H2415)<0ZHU>CERON 1 (KJ0ZHU, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
11Tomíková Dominika (L0370)<0VYF>DEMI-RH (KJ0VYF, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
12Grebeňová Natálie (J0RCU)<0ST5>DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
13Hájková Kateřina (L0268)<0LGO>STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
14Klár Sebastian (J10IV)<0EEY>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15Bartl Langerová Lucie (H2613)<1045>SEPHINE ROYAL B (KJ1045, K)Royal B Horse Academy, z.s. (MH0439)
16Liďáková Karolína (H3963)<0ZDU>QUESTY (KJ0ZDU, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
17Körnerová Nikola (H4578)<0TSX>DUBLIN 2 (KJ0TSX, V)SK Liboš (MH0286)
18Vrzal Radek (G0958)<0ZI4>LOOK AT ME HW (KJ0ZI4, V)Radek Vrzal (ML0137)
19Machová Lucie (J111K)<0K4B>BLACK BERRY BOY (KJ0K4B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
20Malý Jan (H2416)<100E>LORD OF LEGEND F.E. (KJ100E, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
21Vejová Linda (Z9AB6)<0152>FILORE (KZ0696, X)Slovensko (MZ0040)
22Žíla Zdeněk (F0969)<108U>BENTOLANO (KJ108U, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
23Benediktová Kateřina (L0330)<1047>LULU 2 (KJ1047, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
24Cielecká Natálie (H4434)<0XPX>QUILL 1 (KJ0XPX, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25Klus Marek (H1948)<1052>TOPINKA 1 (KJ1052, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
26Pavlíček Jan (H2371)<102W>MON CHERIE.D (KJ102W, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
27Pavelková Markéta (J0WD6)<0WQM>SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
28Králová Nikola (H3923)<0JAP>SOFIE 3 (KJ0JAP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
29Drahoš Jiří (F1819)<0ZU9>RASPIELL (KJ0ZU9, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
30Chudíková Blanka (J0YBJ)<0ZAF>SALIMA-V (KJ0ZAF, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
31Gloserová Monika (J0WT9)<0KT8>VIKING 13 (KJ0KT8, V)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
32Gloserová Klára (F4240)<0TRR>SOPHRONIUS (KJ0TRR, V)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
33Sýkora Daniel (J10UY)<0ZYJ>BACARDI-P 1 (KJ0ZYJ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
34Benediktová Tereza (L0310)<0Y38>ČUK 1 (KJ0Y38, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
35Lustyková Alena (F0046)<102S>MONET 11 (KJ102S, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
36Špůrková Natálie (H4381)<0ZQY>PARÁDA-M (KJ0ZQY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
37Vaníčková Jana (H2289)<100K>SCARLET 14 (KJ100K, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
38Červenková Noemi Anna (J0S9V)<0VNL>DIASINI HB Z (KJ0VNL, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
39Kutálek Antonín (H1346)<0XOW>FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
40Pavlíčková Eva (J10PU)<0JRA>CASILOR (KJ0JRA, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
41Trochtová Nikola (J0ZP1)<0YRN>CORDYCART (KJ0YRN, H)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
42Petković Sandra (G1599)<0YK0>GUCCI (KJ0YK0, V)JS BOŠKŮVKY (MG0345)
43Malý Jan (H2416)<0ZYD>LAMBADA FONELLE Z (KJ0ZYD, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
44Malý Jiří (H2415)<0ZHS>GARSIUS II (KJ0ZHS, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
45Benediktová Kateřina (L0330)<105X>LOCARDO-H (KJ105X, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
46Klus Marek (H1948)<0ZH8>QUADI 1 (KJ0ZH8, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
47Pavlíček Jan (H2371)<102V>PRZEDSWIT KERN (KJ102V, H)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
Skoky
02_ Parkur st. Z s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.05.2021 10:45

77
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Pavlíček Jan (H2371)<102X>MATCHO 28 (KJ102X, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
2Benediktová Kateřina (L0330)<105X>LOCARDO-H (KJ105X, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
3Klus Marek (H1948)<107H>RONALDO (KJ107H, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
4Malý Jan (H2416)<0ZYD>LAMBADA FONELLE Z (KJ0ZYD, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
5Tomíková Dominika (L0370)<0VYF>DEMI-RH (KJ0VYF, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
6Bartl Langerová Lucie (H2613)<1045>SEPHINE ROYAL B (KJ1045, K)Royal B Horse Academy, z.s. (MH0439)
7Havlová Karolína (L0326)<0J64>FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
8Pavlíčková Eva (J10PU)<0JRA>CASILOR (KJ0JRA, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
9Vaníčková Jana (H2289)<100K>SCARLET 14 (KJ100K, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
10Jelínková Veronika (G2210)<0XYQ>LANTINA-HS (KJ0XYQ, K)JK Sever Brno (MG0156)
11Zwinger Jan (H2741)<0ZXX>KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
12Kutálek Antonín (H1346)<0XOW>FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
13Trochtová Nikola (J0ZP1)<0XVX>CALERNY (KJ0XVX, V)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
14Liďáková Karolína (H3963)<0ZDU>QUESTY (KJ0ZDU, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
15Peška Aleš (L0451)<100F>KENZY (KJ100F, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
16Ratajová Viola (J0XTQ)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
17Malý Jiří (H2415)<0ZHS>GARSIUS II (KJ0ZHS, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
18Kopřivová Gabriela (H4305)<0X99>PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
19Pavelková Markéta (J0WD6)<0WQM>SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Grebeňová Natálie (J0RCU)<0ST5>DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
21Körnerová Bohdana (H0450)<0MIQ>CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
22Kincl Josef ml. (H1638)<0YPO>CASID 1 (KJ0YPO, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
23Martínková Tereza (H4152)<0YMS>WAN 6 (KJ0YMS, H)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
24Kubrická Kateřina (H2783)<0Y3J>GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
25Zuštinová Monika (H0449)<0MMR>CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
26Vejová Linda (Z9AB6)<0152>FILORE (KZ0696, X)Slovensko (MZ0040)
27Štreitová Paulína (Z9A3F)<056Y>CHARLIE BOY (KZ056Y, X)Slovensko (MZ0040)
28Žíla Zdeněk (F0969)<108U>BENTOLANO (KJ108U, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
29Hájková Kateřina (L0268)<0LGO>STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
30Jandora Martin (J0YPI)<0LQO>QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
31Měřínská Alena (J0T5Y)<0HWI>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
32Novotná Anežka (J0VM0)<0YMM>JADE VAN DE GROENHEUVEL (KJ0YMM, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
33Vrzal Radek (G0958)<0ZI4>LOOK AT ME HW (KJ0ZI4, V)Radek Vrzal (ML0137)
34Králová Nikola (H3923)<0JAP>SOFIE 3 (KJ0JAP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
35Faldynová Daniela (J0XLD)<0V3N>KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
36Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
37Drahoš Jiří (F1819)<0ZU9>RASPIELL (KJ0ZU9, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
38Olšák René (H0495)<0YD3>RAINBOW ROSIE (KJ0YD3, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
39Cielecká Natálie (H4434)<0XPX>QUILL 1 (KJ0XPX, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
40Benediktová Kateřina (L0330)<1047>LULU 2 (KJ1047, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
41Klus Marek (H1948)<1052>TOPINKA 1 (KJ1052, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
42Malý Jan (H2416)<100E>LORD OF LEGEND F.E. (KJ100E, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
43Lustyková Alena (F0046)<102S>MONET 11 (KJ102S, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
44Beranová Dana (G1904)<0VQW>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
45Gloserová Monika (J0WT9)<0KT8>VIKING 13 (KJ0KT8, V)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
46Přibylová Veronika (J0WEG)<0LBT>JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
47Gloserová Klára (F4240)<0TRR>SOPHRONIUS (KJ0TRR, V)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
48Benediktová Tereza (L0310)<0Y38>ČUK 1 (KJ0Y38, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
49Kubík Radomír (G0385)<0SYZ>SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
50Tylšar Martin (G3793)<0VCC>ATTILA 3 (KJ0VCC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
51Červenková Noemi Anna (J0S9V)<0VNL>DIASINI HB Z (KJ0VNL, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
52Sýkora Daniel (J10UY)<0ZYJ>BACARDI-P 1 (KJ0ZYJ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
53Horáková Martina (H4489)<0ZC0>CAMPBELGIO (KJ0ZC0, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
54Škanderová Miroslava (H2834)<0YRT>QUADIS II (KJ0YRT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
55Ježková Aneta (H4034)<0D19>SYMPATICO (KJ0D19, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
56Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
57Cibere Radovan (G3088)<0YJW>KASSIOPEA A1 (KJ0YJW, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
58Krivá Eva (H2060)<0YMR>RUSSELINO (KJ0YMR, V)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
59Machová Lucie (J111K)<0K4B>BLACK BERRY BOY (KJ0K4B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
60Bartl Langerová Lucie (H2613)<1046>LOBELIA (KJ1046, K)Royal B Horse Academy, z.s. (MH0439)
61Havlová Karolína (L0326)<0YTB>KYVOLA (KJ0YTB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
62Pavlíčková Eva (J10PU)<0FTH>REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
63Tivodarová Nikola (F4127)<0XFZ>RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
64Špůrková Natálie (H4381)<0ZQY>PARÁDA-M (KJ0ZQY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
65Vaníčková Jana (H2289)<0WZ4>CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
66Jelínková Veronika (G2210)<0YYJ>SENDY - HS (KJ0YYJ, K)JK Sever Brno (MG0156)
67Zwinger Jan (H2741)<0Z48>GIGÁSZ (KJ0Z48, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
68Kutálek Antonín (H1346)<0KKP>CASPRO (KJ0KKP, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
69Trochtová Nikola (J0ZP1)<0YRN>CORDYCART (KJ0YRN, H)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
70Liďáková Karolína (H3963)<0XAO>LANESSA 3 (KJ0XAO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
71Peška Aleš (L0451)<0YXO>E.T. Z (KJ0YXO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
72Malý Jiří (H2415)<0ZHU>CERON 1 (KJ0ZHU, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
73Pavlíček Jan (H2371)<102W>MON CHERIE.D (KJ102W, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
74Benediktová Kateřina (L0330)<0YEW>PARÁDA - M (KJ0YEW, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
75Klus Marek (H1948)<0ZH8>QUADI 1 (KJ0ZH8, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
76Malý Jan (H2416)<0ZT2>MISTER GREY (KJ0ZT2, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
77Žíla Zdeněk (F0969)<0XE8>RORSCHACH (KJ0XE8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
Skoky
03_ Parkur st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.05.2021 14:15

80
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Chudíková Blanka (J0YBJ)<0DCX>RODRIGO-B (KJ0DCX, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2Vaníčková Jana (H2289)<0WZ4>CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
3Veverková Kristýna (F4410)<0N08>CAPUA (KJ0N08, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Novotná Anežka (J0VM0)<0YMM>JADE VAN DE GROENHEUVEL (KJ0YMM, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
5Zwinger Jan (H2741)<0Z48>GIGÁSZ (KJ0Z48, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
6Drahoš Jiří (F1819)<0U3L>OSCARINA (KJ0U3L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
7Kopřivová Gabriela (H4305)<0X99>PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
8Nečasová Sabina (J0PO4)<0Y45>LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
9Fabiánová Zuzana (H4385)<00U4>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
10Havlová Karolína (L0326)<0YTB>KYVOLA (KJ0YTB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
11Zykánová Rozálie (H3797)<0JBG>CLIPER (KJ0JBG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
12Špůrková Adéla (J0YWA)<0MYM>BE TENDER (KJ0MYM, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
13Orlovová Lucia (H3093)<0SGY>CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
14Pinkavová Dana (H1270)<0WLJ>ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
15Ratajová Viola (J0XTQ)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
16Tivodarová Nikola (F4127)<0XFZ>RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
17Žíla Zdeněk (F0969)<0Y3A>CAN RUFA (KJ0Y3A, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
18Holešovský Pavel (G1479)<0KD2>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
19Kalábová Silvie (G0486)<0SPM>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
20Bartl Langerová Lucie (H2613)<1046>LOBELIA (KJ1046, K)Royal B Horse Academy, z.s. (MH0439)
21Tioková Klára (H4143)<0ZTY>ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
22Kubík Radomír (G0385)<0SYZ>SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
23Liďáková Karolína (H3963)<0XAO>LANESSA 3 (KJ0XAO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24Beranová Dana (G1904)<0VQW>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
25Horáková Martina (H4489)<0ZC0>CAMPBELGIO (KJ0ZC0, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26Bílková Sandra Karen (J0YGD)<0HWG>PUNČ 1 (KJ0HWG, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
27Kincl Josef ml. (H1638)<0YPO>CASID 1 (KJ0YPO, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
28Kuřitková Dana (G0323)<0WJQ>DARK SECRET LANDOS (KJ0WJQ, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
29Buláková Pavlína (H3605)<0UIE>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
30Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
31Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
32Měřínská Alena (J0T5Y)<0HWI>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
33Šídlo Radek (F0586)<0ZJM>IN TIME DEL MASET (KJ0ZJM, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
34Vysoudilová Valerie (H4515)<0GTT>JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
35Machalová Eliška (H4341)<0XEI>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
36Gábor Patrícia (Z9AB5)<03ZA>FEMSARA VDL (KZ03ZA, X)Slovensko (MZ0040)
37Očenášková Natálie (L0307)<0U8I>CARTE BLANCHE 1 (KJ0U8I, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
38Menšíková Denisa (F3870)<0H87>ELIOT 5 (KJ0H87, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
39Körnerová Bohdana (H0450)<0MIQ>CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
40Zuštinová Monika (H0449)<0MMR>CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
41Pydychová Alena (G1229)<0VLS>QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
42Škanderová Miroslava (H2834)<0YRT>QUADIS II (KJ0YRT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
43Peška Aleš (L0451)<0YXO>E.T. Z (KJ0YXO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
44Vaníčková Jana (H2289)<0WD7>ALGHERO (KJ0WD7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
45Zwinger Jan (H2741)<0ZXX>KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
46Drahoš Jiří (F1819)<0FXL>CASIDI (KJ0FXL, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
47Zemanová Beata (J0S6F)<0ULQ>CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
48Macečková Natálie (H4442)<0MKZ>FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
49Kadeřábková Tereza (G2109)<0K13>SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
50Skřivan Jiří (F0031)<0ZMB>CATTANI 1 (KJ0ZMB, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
51Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
52Cibere Radovan (G3088)<0YJW>KASSIOPEA A1 (KJ0YJW, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
53Martínková Tereza (H4152)<0YMS>WAN 6 (KJ0YMS, H)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
54Malý Jiří (H2415)<0WK3>DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
55Štreitová Paulína (Z9A3F)<056Y>CHARLIE BOY (KZ056Y, X)Slovensko (MZ0040)
56Kubrická Kateřina (H2783)<0Y3J>GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
57Bittnerová Evelína (H3305)<0F0U>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
58Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
59Běhalová Iveta (H2411)<0W7R>AMÉLIE Z LOUČKY (KJ0W7R, K)Jezdecký klub BEKA Loučka, z.s. (MH0243)
60Přibylová Veronika (J0WEG)<0LBT>JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
61Krivá Eva (H2060)<0YMR>RUSSELINO (KJ0YMR, V)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
62Eim Petr (G0340)<0WAI>BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
63Foldyna Adam (H3070)<0WNC>QUESTION 1 (KJ0WNC, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
64Jelínková Veronika (G2210)<0ZI0>HOUSTON VK Z (KJ0ZI0, H)JK Sever Brno (MG0156)
65Kopřivová Gabriela (H4305)<0LM1>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
66Nečasová Sabina (J0PO4)<0HQX>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
67Fabiánová Zuzana (H4385)<0VR4>HIGH FIVE (KJ0VR4, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
68Havlová Karolína (L0326)<0J64>FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
69Zykánová Rozálie (H3797)<0T95>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
70Špůrková Adéla (J0YWA)<0H47>FEMINA 1 (KJ0H47, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
71Orlovová Lucia (H3093)<0W5U>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
72Pinkavová Dana (H1270)<0UYT>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
73Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
74Drdlová Nikola (F2661)<0GVY>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
75Olšák René (H0495)<0YD3>RAINBOW ROSIE (KJ0YD3, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
76Žíla Zdeněk (F0969)<0Y3B>LODIT 1 (KJ0Y3B, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
77Vaníčková Jana (H2289)<0WZK>KETTY-H (KJ0WZK, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
78Veverková Kristýna (F4410)<0L07>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
79Zwinger Jan (H2741)<0ZAS>JASPER B. (KJ0ZAS, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
80Drahoš Jiří (F1819)<0LQP>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
Skoky
04_ Parkur st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.05.2021 17:15

44
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Skřivan Jiří (F0031)<0ZMB>CATTANI 1 (KJ0ZMB, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
2Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
3Veverková Kristýna (F4410)<0L07>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Jelínková Veronika (G2210)<0U7P>MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
5Pydychová Alena (G1229)<0VLS>QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
6Kovářová Natálie (H4180)<0ZYI>KANNON 2000 Z (KJ0ZYI, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
7Žíla Zdeněk (F0969)<0UV7>CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
8Očenášková Natálie (L0307)<0XDH>TAMARACK (KJ0XDH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
9Cibere Radovan (G3088)<0ZKU>CLOUD 2 (KJ0ZKU, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
10Pavlíček Jan (H2371)<0TCE>HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
11Vysoudilová Tereza (H3757)<0UR2>IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
12Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13Kolářová Veronika (G3964)<0TL7>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
14Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
15Toth Zoltán (G0831)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
16Nová Chantal (G3547)<0M7X>QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
17Šídlo Radek (F0586)<0ZKN>L-DINO HOEJGAARD (KJ0ZKN, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
18Holešovský Pavel (G1479)<0KD2>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
19Bittner Aleš (H2200)<0D2I>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Žíla Zdeněk (F0969)<0MXU>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
21Kovářová Natálie (H4180)<0ZD6>NORTH CAPE DV (KJ0ZD6, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
22Veverková Kristýna (F4410)<0N08>CAPUA (KJ0N08, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
23Skřivan Jiří (F0031)<0TTZ>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
24Jelínková Veronika (G2210)<0M3T>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
25Gábor Patrícia (Z9AB5)<03ZA>FEMSARA VDL (KZ03ZA, X)Slovensko (MZ0040)
26Menšíková Denisa (F3870)<0H87>ELIOT 5 (KJ0H87, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
27Kuřitková Dana (G0323)<0WJQ>DARK SECRET LANDOS (KJ0WJQ, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
28Foldyna Adam (H3070)<0WNC>QUESTION 1 (KJ0WNC, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
29Kalábová Silvie (G0486)<0SPM>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
30Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
31Zwinger Jan (H2741)<0ZAS>JASPER B. (KJ0ZAS, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
32Malý Jiří (H2415)<0OJT>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
33Mičková Vendula (H4459)<0M41>LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
34Očenášková Natálie (L0307)<0MBZ>SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
35Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
36Pichrtová Rozálie (H4569)<00TP>CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
37Pavlíček Jan (H2371)<0VVQ>GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
38Drdlová Nikola (F2661)<0GVY>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
39Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
40Kolářová Veronika (G3964)<0TL8>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
41Jelínková Veronika (G2210)<0KVP>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
42Žíla Zdeněk (F0969)<0UV1>CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
43Kovářová Natálie (H4180)<0Y6R>CHLOÉ (KJ0Y6R, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
44Vysoudilová Tereza (H3757)<0HAS>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
Skoky
05_ Parkur st. Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
29.05.2021 8:00

47
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Klus Marek (H1948)<107H>RONALDO (KJ107H, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
2Malý Jan (H2416)<1054>CARLOS 488 (KJ1054, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
3Jelínková Veronika (G2210)<0YYJ>SENDY - HS (KJ0YYJ, K)JK Sever Brno (MG0156)
4Pavlíčková Eva (J10PU)<0JRA>CASILOR (KJ0JRA, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
5Škanderová Miroslava (H2834)<0YRS>CORCENTO (KJ0YRS, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
6Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
7Humplíková Anna (J0W6I)<0KIX>BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
8Gloserová Monika (J0WT9)<0KT8>VIKING 13 (KJ0KT8, V)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
9Rektořík Petr (G1753)<0YLH>PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
10Grebeňová Natálie (J0RCU)<0ST5>DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
11Špalková Martina (H2525)<0VDI>JAMES 2 (KJ0VDI, V)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
12Venclíková Lucie (H4291)<0YYP>LENOVA (KJ0YYP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13Balašová Markéta (J0MP2)<0L4K>UNITA-H (KJ0L4K, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
14Malý Jiří (H2415)<0Y37>CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
15Drahoš Jiří (F1819)<0ZU9>RASPIELL (KJ0ZU9, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
16Bradáč Pavel (J0RMF)<0SY2>CLARISSA 111 (KJ0SY2, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
17Cibere Radovan (G3088)<0YJW>KASSIOPEA A1 (KJ0YJW, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
18Šrámková Jarmila (F0142)<0WHF>GERY H STROJMOTIV (KJ0WHF, H)JK Čermná (MF0366)
19Faldynová Daniela (J0XLD)<0V3N>KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
20Jarka Zdeněk (G1746)<0Y9S>CARA MIA 2 (KJ0Y9S, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
21Přibylová Veronika (J0WEG)<0LBT>JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
22Klus Marek (H1948)<0ZH8>QUADI 1 (KJ0ZH8, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
23Malý Jan (H2416)<0ZYD>LAMBADA FONELLE Z (KJ0ZYD, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
24Vaníček Miroslav (H2290)<0ZQX>SONET-V (KJ0ZQX, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
25Macků Anna Kristýna (L0365)<0JUR>BLESK 24 (KJ0JUR, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
26Peška Aleš (L0451)<0YXO>E.T. Z (KJ0YXO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
27Klár Sebastian (J10IV)<0EEY>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
28Jarková Jana (G0732)<0Y9R>WARRION (KJ0Y9R, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
29Martynková Anežka (H2695)<0Y43>WICARA (KJ0Y43, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
30Kleinová Jana (H3377)<0UTU>ENIGMA DESERT (KJ0UTU, K)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
31Čecháková Veronika (H2710)<0XT3>KYLIAN (KJ0XT3, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
32Bradáčová Žaneta (J0RMI)<0ZAQ>BODO (KJ0ZAQ, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
33Benediktová Kateřina (L0330)<0SNP>RULETA II (KJ0SNP, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
34Kutálek Antonín (H1346)<0KKP>CASPRO (KJ0KKP, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
35Sýkora Daniel (J10UY)<0ZYJ>BACARDI-P 1 (KJ0ZYJ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
36Havlová Karolína (L0326)<0YTB>KYVOLA (KJ0YTB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
37Šalková Tina (H2910)<0XK7>FONTAINE BLEAU (KJ0XK7, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
38Štreitová Paulína (Z9A3F)<056Y>CHARLIE BOY (KZ056Y, X)Slovensko (MZ0040)
39Jandora Martin (J0YPI)<0LQO>QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
40Vejová Linda (Z9AB6)<0152>FILORE (KZ0696, X)Slovensko (MZ0040)
41Žíla Zdeněk (F0969)<108U>BENTOLANO (KJ108U, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
42Jelínková Veronika (G2210)<0XYQ>LANTINA-HS (KJ0XYQ, K)JK Sever Brno (MG0156)
43Pavlíčková Eva (J10PU)<0FTH>REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
44Škanderová Miroslava (H2834)<0YRR>CLASSIC BALOU (KJ0YRR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
45Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
46Klus Marek (H1948)<1052>TOPINKA 1 (KJ1052, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
47Malý Jan (H2416)<0Z0I>LAMBIEK V.D.HOOGEWEG (KJ0Z0I, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
Skoky
06_ Parkur st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.05.2021 9:45

73
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Drahoš Jiří (F1819)<0FXL>CASIDI (KJ0FXL, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
2Malý Jan (H2416)<0Z0I>LAMBIEK V.D.HOOGEWEG (KJ0Z0I, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
3Špůrková Adéla (J0YWA)<0MYM>BE TENDER (KJ0MYM, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
4Venclíková Lucie (H4291)<0YYP>LENOVA (KJ0YYP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5Materová Denisa (H3340)<0DDS>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
6Škanderová Miroslava (H2834)<0YRS>CORCENTO (KJ0YRS, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
7Martynková Anežka (H2695)<0Y43>WICARA (KJ0Y43, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
8Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
9Malý Jiří (H2415)<0WK3>DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
10Šalková Tina (H2910)<0XK7>FONTAINE BLEAU (KJ0XK7, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
11Benediktová Kateřina (L0330)<0SNP>RULETA II (KJ0SNP, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
12Marková Bára (F4441)<0SDN>JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
13Pleva Matěj (J0P8E)<0GZP>RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
14Šídlo Radek (F0586)<0ZJM>IN TIME DEL MASET (KJ0ZJM, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
15Špalková Martina (H2525)<0VDI>JAMES 2 (KJ0VDI, V)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
16Krivá Eva (H2060)<0YMR>RUSSELINO (KJ0YMR, V)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
17Antonová Kateřina (L0493)<0X9J>SONADOR-H (KJ0X9J, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
18Faldynová Daniela (J0XLD)<0V3N>KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
19Hruška Martin (H2050)<0YQV>EVRISTA (KJ0YQV, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
20Gábor Patrícia (Z9AB5)<03ZA>FEMSARA VDL (KZ03ZA, X)Slovensko (MZ0040)
21Martínková Tereza (H4152)<0YMS>WAN 6 (KJ0YMS, H)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
22Peška Aleš (L0451)<0YXO>E.T. Z (KJ0YXO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
23Macků Anna Kristýna (L0365)<0JUR>BLESK 24 (KJ0JUR, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
24Kučerová Kateřina (H2977)<0HAZ>DANIÁN (KJ0HAZ, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
25Humplíková Anna (J0W6I)<0KIX>BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
26Mžiková Michaela (H3268)<0LSY>JLB FENELLA (KJ0LSY, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
27Tioková Klára (H4143)<0ZTY>ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
28Bittnerová Evelína (H3305)<0F0U>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
29Jarková Jana (G0732)<0Y9R>WARRION (KJ0Y9R, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
30Šrámková Lucie (F2851)<0WHF>GERY H STROJMOTIV (KJ0WHF, H)JK Čermná (MF0366)
31Cibere Radovan (G3088)<0YJW>KASSIOPEA A1 (KJ0YJW, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
32Janoušková Leona (J0WBO)<0KBW>BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
33Drahoš Jiří (F1819)<0U3L>OSCARINA (KJ0U3L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
34Bradáč Pavel (J0RMF)<0SY2>CLARISSA 111 (KJ0SY2, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
35Šolcová Anna (F3919)<0YN8>HIRONDELLE DE FREMIS (KJ0YN8, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
36Balašová Markéta (J0MP2)<0L4K>UNITA-H (KJ0L4K, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
37Hanáčková Alexandra (L0108)<0WWE>ADIABENE (KJ0WWE, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
38Malý Jan (H2416)<1054>CARLOS 488 (KJ1054, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
39Jandora Martin (J0YPI)<0LQO>QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
40Kaločová Nina (H3664)<0ZAP>KAMINKA (KJ0ZAP, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
41Jarka Zdeněk (G1746)<0Y9S>CARA MIA 2 (KJ0Y9S, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
42Hrubá Elen (H4456)<0J8U>CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
43Minářová Romana (L0059)<0WBU>ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
44Repper Jakub (H1953)<0XFN>APRIL 6 (KJ0XFN, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
45Safari Leticia (F4329)<0LRC>CONVETA (KJ0LRC, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
46Tomíková Dominika (L0370)<0GH8>FLORA 13 (KJ0GH8, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
47Langrová Vanessa (J0T8U)<0SNH>ESPRIT LUCKY BOY (KJ0SNH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
48Kutálek Antonín (H1346)<0XOW>FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
49Sýkora Daniel (J10UY)<0ZYJ>BACARDI-P 1 (KJ0ZYJ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
50Dostálová Hana (H3109)<0M99>RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
51Štreitová Paulína (Z9A3F)<056Y>CHARLIE BOY (KZ056Y, X)Slovensko (MZ0040)
52Potyszová Daniela (H2879)<0VLP>QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
53Očenášková Natálie (L0307)<0U8I>CARTE BLANCHE 1 (KJ0U8I, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
54Materová Denisa (H3340)<0LQV>DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
55Žíla Zdeněk (F0969)<0XE8>RORSCHACH (KJ0XE8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
56Čecháková Veronika (H2710)<0XT3>KYLIAN (KJ0XT3, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
57Petrželková Eva (H4043)<0TFT>QUANTANO (KJ0TFT, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
58Fabiánová Zuzana (H4385)<00U4>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
59Rektořík Petr (G1753)<0YLH>PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
60Zwinger Jan (H2741)<0ZXX>KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
61Lamich Karel (H0174)<0X6D>POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
62Hruška Jiří (H0173)<1056>SEVILLA (KJ1056, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
63Špůrková Adéla (J0YWA)<0H47>FEMINA 1 (KJ0H47, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
64Venclíková Lucie (H4291)<0XAQ>EIVRIL (KJ0XAQ, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
65Škanderová Miroslava (H2834)<0YRR>CLASSIC BALOU (KJ0YRR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
66Martynková Anežka (H2695)<0V9E>ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
67Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
68Malý Jiří (H2415)<0Y37>CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
69Benediktová Kateřina (L0330)<0T0B>COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
70Drahoš Jiří (F1819)<0LQP>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
71Havlová Karolína (L0326)<0J64>FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
72Malý Jan (H2416)<0ZYD>LAMBADA FONELLE Z (KJ0ZYD, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
73Šrámková Lucie (F2851)<0WHE>HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Čermná (MF0366)
Skoky
07_ Parkur st. L* na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.05.2021 12:15

75
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Hruška Jiří (H0173)<1056>SEVILLA (KJ1056, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
2Vaníčková Jana (H2289)<0WZ4>CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
3Drahoš Jiří (F1819)<0U3L>OSCARINA (KJ0U3L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
4Cibere Radovan (G3088)<0ZKU>CLOUD 2 (KJ0ZKU, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
5Ratajová Viola (J0XTQ)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
6Marková Bára (F4441)<0SDN>JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
7Žíla Zdeněk (F0969)<0Y3A>CAN RUFA (KJ0Y3A, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
8Martynková Anežka (H2695)<0V9E>ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
9Zykánová Rozálie (H3797)<0T95>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
10Pleva Matěj (J0P8E)<0GZP>RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
11Mžiková Michaela (H3268)<0TF1>QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12Materová Denisa (H3340)<0LQV>DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13Kopřivová Gabriela (H4305)<0X99>PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
14Orlovová Lucia (H3093)<0SGY>CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
15Zemanová Beata (J0S6F)<0ULQ>CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
16Šolcová Anna (F3919)<0YN8>HIRONDELLE DE FREMIS (KJ0YN8, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
17Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
18Machalová Eliška (H4341)<0XEI>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19Šrámková Lucie (F2851)<0WHE>HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Čermná (MF0366)
20Eim Petr (G0340)<0WAI>BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
21Safari Leticia (F4329)<0LRC>CONVETA (KJ0LRC, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
22Kučerová Kateřina (H2977)<0HAZ>DANIÁN (KJ0HAZ, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
23Jarková Jana (G0732)<0J96>ARVEN 2 (KJ0J96, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
24Venclíková Lucie (H4291)<0XAQ>EIVRIL (KJ0XAQ, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25Kubík Radomír (G0385)<0SYZ>SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
26Jelínková Veronika (G2210)<0ZI0>HOUSTON VK Z (KJ0ZI0, H)JK Sever Brno (MG0156)
27Hrubá Elen (H4456)<0J8U>CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
28Foldyna Adam (H3070)<0WNC>QUESTION 1 (KJ0WNC, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
29Nečasová Sabina (J0PO4)<0Y45>LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
30Kaločová Nina (H3664)<0ZAP>KAMINKA (KJ0ZAP, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
31Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
32Havlová Karolína (L0326)<0J64>FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
33Francová Jana (F1526)<0YR6>CHRIS 468 (KJ0YR6, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
34Fabiánová Zuzana (H4385)<0VR4>HIGH FIVE (KJ0VR4, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
35Měřínská Alena (J0T5Y)<0HWI>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
36Bílková Sandra Karen (J0YGD)<0HWG>PUNČ 1 (KJ0HWG, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
37Macečková Natálie (H4442)<0MKZ>FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
38Špůrková Natálie (H4381)<0LPI>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
39Hruška Jiří (H0173)<0V2P>GUINESS (KJ0V2P, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40Vaníčková Jana (H2289)<0WZK>KETTY-H (KJ0WZK, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
41Drahoš Jiří (F1819)<0FXL>CASIDI (KJ0FXL, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
42Malý Jiří (H2415)<0WK3>DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
43Hanáčková Alexandra (L0108)<0WWE>ADIABENE (KJ0WWE, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
44Repper Jakub (H1953)<0XFN>APRIL 6 (KJ0XFN, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
45Petrželková Eva (H4043)<0TFT>QUANTANO (KJ0TFT, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
46Dostálová Hana (H3109)<0M99>RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
47Buláková Pavlína (H3605)<0UIE>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
48Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
49Machovec Jiří (G2161)<0LT3>CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
50Hojovcová Marie (G4015)<0V8H>QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
51Kubrická Kateřina (H2783)<0Y3J>GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
52Hruška Martin (H2050)<0YQV>EVRISTA (KJ0YQV, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
53Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
54Přibylová Veronika (J0WEG)<0LBT>JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
55Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
56Slováček Michal (L0501)<0H3H>LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
57Humplíková Vladislava (H0177)<00WH>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
58Potyszová Daniela (H2879)<0VLP>QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
59Materová Denisa (H3340)<0DDS>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
60Gábor Patrícia (Z9AB5)<03ZA>FEMSARA VDL (KZ03ZA, X)Slovensko (MZ0040)
61Minářová Romana (L0059)<0WBU>ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
62Benediktová Kateřina (L0330)<0T0B>COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
63Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
64Špůrková Adéla (J0YWA)<0MYM>BE TENDER (KJ0MYM, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
65Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
66Žíla Zdeněk (F0969)<0Y3B>LODIT 1 (KJ0Y3B, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
67Zwinger Jan (H2741)<0ZAS>JASPER B. (KJ0ZAS, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
68Svíbová Vendula (H1973)<0GR7>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
69Zykánová Rozálie (H3797)<0JBG>CLIPER (KJ0JBG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
70Pleva Matěj (J0P8E)<0ZKP>CHELSEA 20 (KJ0ZKP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
71Mžiková Michaela (H3268)<0LSY>JLB FENELLA (KJ0LSY, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
72Kopřivová Gabriela (H4305)<0LM1>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
73Orlovová Lucia (H3093)<0W5U>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
74Hruška Jiří (H0173)<0L03>Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
75Drahoš Jiří (F1819)<0LQP>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
Skoky
08_ Parkur st. S* s návazným rozeskakováním
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
29.05.2021 15:00

55
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Horáková Martina (H4489)<0UL2>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
2Hruška Jiří (H0173)<0L03>Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
3Jelínková Veronika (G2210)<0KVP>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
4Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
5Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
6Kočí Lenka (H3223)<0VBU>JOHANNES (KJ0VBU, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Žíla Zdeněk (F0969)<0UV7>CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
8Humplíková Vladislava (H0177)<00WH>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
9Vysoudilová Tereza (H3757)<0UR2>IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
10Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
11Šídlo Radek (F0586)<0ZKN>L-DINO HOEJGAARD (KJ0ZKN, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
12Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
13Kovářová Natálie (H4180)<0Y6R>CHLOÉ (KJ0Y6R, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
14Endrysová Kateřina (L0161)<0MPM>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
15Bittner Aleš (H2200)<0D2I>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16Toth Zoltán (G0831)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
17Kopřivová Gabriela (H4305)<0LM1>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
18Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
19Pavlíček Jan (H2371)<0TCE>HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
20Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
21Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
22Pleva Matěj (J0P8E)<0ZKP>CHELSEA 20 (KJ0ZKP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
23Horáková Martina (H4489)<04G3>CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24Špůrková Natálie (H4381)<0LPI>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
25Hruška Jiří (H0173)<0V2P>GUINESS (KJ0V2P, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
26Jelínková Veronika (G2210)<0M3T>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
27Kolářová Veronika (G3964)<0TL8>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
28Pichrtová Rozálie (H4569)<00TP>CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
29Klus Marek (H1948)<0YPA>ANTURIO POLT (KJ0YPA, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
30Machovec Jiří (G2161)<0LT3>CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
31Očenášková Natálie (L0307)<0XDH>TAMARACK (KJ0XDH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
32Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
33Hojovcová Marie (G4015)<0MK1>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
34Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
35Jarková Jana (G0732)<0J96>ARVEN 2 (KJ0J96, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
36Nová Chantal (G3547)<0M7X>QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
37Mičková Vendula (H4459)<0M41>LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
38Poledňáková Klára (H4262)<0VKJ>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
39Vaníčková Jana (H2289)<0WD7>ALGHERO (KJ0WD7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
40Mžiková Michaela (H3268)<0TF1>QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
41Nečasová Sabina (J0PO4)<0HQX>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
42Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
43Šalková Tina (H2910)<0KEI>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
44Malý Jiří (H2415)<0OJT>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
45Škanderová Miroslava (H2834)<0XAR>QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
46Svíbová Vendula (H1973)<0GR7>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
47Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
48Kočí Lenka (H3223)<0LC7>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
49Žíla Zdeněk (F0969)<0UV1>CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
50Horáková Martina (H4489)<0WOO>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
51Humplíková Vladislava (H0177)<0VBQ>GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
52Cibere Radovan (G3088)<0Y8C>NOBLESSE FLUSH Z (KJ0Y8C, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
53Hruška Jiří (H0173)<0VBO>AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
54Jelínková Veronika (G2210)<0U7P>MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
55Pichrtová Rozálie (H4569)<0OLX>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
Skoky
09_ Parkur st. ST* na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.05.2021 17:30

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Horáková Martina (H4489)<0UL2>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
2Žíla Zdeněk (F0969)<0MXU>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
3Kovářová Natálie (H4180)<0ZYI>KANNON 2000 Z (KJ0ZYI, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
4Francová Jana (F1526)<00UT>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
5Vingrálková Sára (H3720)<0WZQ>DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z (KJ0WZQ, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
6Pavlíček Jan (H2371)<0VVQ>GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
7Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8Klus Marek (H1948)<0YPA>ANTURIO POLT (KJ0YPA, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
9Očenášková Natálie (L0307)<0MBZ>SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
10Šalková Tina (H2910)<0KEI>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
11Kočí Lenka (H3223)<0LC7>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
12Cibere Radovan (G3088)<0SQ1>DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
13Kaločová Nina (H3664)<0L6B>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
14Horáková Martina (H4489)<04G3>CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
15Šídlo Radek (F0586)<0X77>NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
16Kurekova Radka (Z1290)<027X>CONSULENT DE PRELET Z (KZ027X, X)Slovensko (MZ0040)
17Jelínková Veronika (G2210)<0TQY>JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
18Hruška Jiří (H0173)<0VBO>AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
20Kolářová Veronika (G3964)<0TL7>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
21Škanderová Miroslava (H2834)<0XAR>QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22Žíla Zdeněk (F0969)<00X8>ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
23Kovářová Natálie (H4180)<0ZD6>NORTH CAPE DV (KJ0ZD6, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
24Horáková Martina (H4489)<0WOO>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
10_ Parkur st. ZL s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
30.05.2021 8:30

51
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Žíla Zdeněk (F0969)<0Y3B>LODIT 1 (KJ0Y3B, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
2Drahoš Jiří (F1819)<0FXL>CASIDI (KJ0FXL, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
3Jelínková Veronika (G2210)<0XYQ>LANTINA-HS (KJ0XYQ, K)JK Sever Brno (MG0156)
4Fabiánová Zuzana (H4385)<00U4>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5Petrusová Eliška (F4271)<0JVC>GARISTO (KJ0JVC, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
6Škanderová Miroslava (H2834)<0YRS>CORCENTO (KJ0YRS, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
7Špůrková Adéla (J0YWA)<0H47>FEMINA 1 (KJ0H47, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
8Pinkavová Dana (H1270)<0WLJ>ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
9Šnyrychová Lucie (H2453)<0K9I>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
10Grebeňová Natálie (J0RCU)<0ST5>DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
11Safari Leticia (F4329)<0LRC>CONVETA (KJ0LRC, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
12Venclíková Lucie (H4291)<0YYP>LENOVA (KJ0YYP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13Kopřivová Gabriela (H4305)<0X99>PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
14Materová Denisa (H3340)<0LQV>DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
15Dostálová Hana (H3109)<0M99>RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
16Tioková Klára (H4143)<0ZTY>ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
17Kubrická Kateřina (H2783)<0Y3J>GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Šalková Tina (H2910)<0XK7>FONTAINE BLEAU (KJ0XK7, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
19Langrová Vanessa (J0T8U)<0SNH>ESPRIT LUCKY BOY (KJ0SNH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
20Bílková Sandra Karen (J0YGD)<0HWG>PUNČ 1 (KJ0HWG, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
22Žíla Zdeněk (F0969)<0XE8>RORSCHACH (KJ0XE8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
23Drahoš Jiří (F1819)<0U3L>OSCARINA (KJ0U3L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
24Jelínková Veronika (G2210)<0ZI0>HOUSTON VK Z (KJ0ZI0, H)JK Sever Brno (MG0156)
25Gábor Patrícia (Z9AB5)<03ZA>FEMSARA VDL (KZ03ZA, X)Slovensko (MZ0040)
26Horáková Ivona (G3095)<0V5X>SCARLETT BRILANT (KJ0V5X, K)JK Prostějov (MG0051)
27Štreitová Paulína (Z9A3F)<056Y>CHARLIE BOY (KZ056Y, X)Slovensko (MZ0040)
28Vejová Linda (Z9AB6)<0152>FILORE (KZ0696, X)Slovensko (MZ0040)
29Němcová Alžběta (J0YFH)<0IEB>LE MANS 1 (KJ0IEB, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
30Malý Jan (H2416)<1054>CARLOS 488 (KJ1054, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
31Bittnerová Evelína (H3305)<0F0U>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
32Šídlo Radek (F0586)<0ZJM>IN TIME DEL MASET (KJ0ZJM, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
33Vaníčková Jana (H2289)<0WZ4>CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
34Látalová Tereza (H4528)<0I77>PEDRO 9 (KJ0I77, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
35Nečasová Sabina (J0PO4)<0Y45>LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
36Měřínská Alena (J0T5Y)<0HWI>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
37Faldynová Daniela (J0XLD)<0V3N>KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
38Zwinger Jan (H2741)<0YTZ>KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
39Přibylová Veronika (J0WEG)<0LBT>JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
40Kutálek Antonín (H1346)<0XOW>FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
41Kadeřábková Tereza (G2109)<0K13>SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
42Očenášková Natálie (L0307)<0U8I>CARTE BLANCHE 1 (KJ0U8I, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
43Fabiánová Zuzana (H4385)<0VR4>HIGH FIVE (KJ0VR4, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
44Ratajová Viola (J0XTQ)<0T41>EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
45Petrusová Eliška (F4271)<0M80>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
46Škanderová Miroslava (H2834)<0YRR>CLASSIC BALOU (KJ0YRR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
47Špůrková Adéla (J0YWA)<0MYM>BE TENDER (KJ0MYM, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
48Pinkavová Dana (H1270)<0UYT>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
49Žíla Zdeněk (F0969)<0Y3A>CAN RUFA (KJ0Y3A, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
50Drahoš Jiří (F1819)<0LQP>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
51Jelínková Veronika (G2210)<0YYJ>SENDY - HS (KJ0YYJ, K)JK Sever Brno (MG0156)
Skoky
11_ Parkur st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.05.2021 10:30

59
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Zwinger Jan (H2741)<0VFL>ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
2Orlovová Lucia (H3093)<0SGY>CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
3Klus Marek (H1948)<0YPA>ANTURIO POLT (KJ0YPA, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
4Humplíková Vladislava (H0177)<00WH>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
5Jelínková Veronika (G2210)<0KVP>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
6Petrusová Eliška (F4271)<0JVC>GARISTO (KJ0JVC, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
7Hruška Jiří (H0173)<0V2P>GUINESS (KJ0V2P, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
8Zykánová Rozálie (H3797)<0JBG>CLIPER (KJ0JBG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
9Mžiková Michaela (H3268)<0LSY>JLB FENELLA (KJ0LSY, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
10Cibere Radovan (G3088)<0Y8C>NOBLESSE FLUSH Z (KJ0Y8C, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
11Hanáčková Alexandra (L0108)<0BR1>CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
12Foldyna Adam (H3070)<0WNC>QUESTION 1 (KJ0WNC, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
13Marková Bára (F4441)<0SDN>JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
14Kolářová Veronika (G3964)<0TL8>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
15Hruška Martin (H2050)<0YQV>EVRISTA (KJ0YQV, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
16Kaločová Nina (H3664)<0ZAP>KAMINKA (KJ0ZAP, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
17Šolcová Anna (F3919)<0YN8>HIRONDELLE DE FREMIS (KJ0YN8, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
18Hrubá Elen (H4456)<0J8U>CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
19Vaníčková Jana (H2289)<0WZK>KETTY-H (KJ0WZK, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
20Žíla Zdeněk (F0969)<0UV7>CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
21Bajnar Tomáš (H1470)<0ISG>LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
22Endrysová Kateřina (L0161)<0MPM>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
23Špalková Martina (H2525)<0FMF>ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
24Hojovcová Marie (G4015)<0V8H>QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
25Zwinger Jan (H2741)<0V7F>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
26Francová Jana (F1526)<0YR6>CHRIS 468 (KJ0YR6, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
27Potyszová Daniela (H2879)<0VLP>QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28Materová Denisa (H3340)<0DDS>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
29Očenášková Natálie (L0307)<0XDH>TAMARACK (KJ0XDH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
30Veverková Kristýna (F4410)<0N08>CAPUA (KJ0N08, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
31Buláková Pavlína (H3605)<0UIE>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
32Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
33Nečasová Sabina (J0PO4)<0HQX>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
34Dostálová Hana (H3109)<0M99>RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
35Gábor Patrícia (Z9AB5)<03ZA>FEMSARA VDL (KZ03ZA, X)Slovensko (MZ0040)
36Machalová Eliška (H4341)<0XEI>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
37Venclíková Lucie (H4291)<0XAQ>EIVRIL (KJ0XAQ, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
38Holešovský Pavel (G1479)<0KD2>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
39Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
40Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
41Vachutka Ladislav (H2762)<0V5H>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
42Vysoudilová Valerie (H4515)<0GTT>JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
43Safari Leticia (F4329)<0LRC>CONVETA (KJ0LRC, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
44Bittner Aleš (H2200)<0D2I>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
45Kovářová Natálie (H4180)<0Y6R>CHLOÉ (KJ0Y6R, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
46Hložková Karolína (H4411)<0Y7N>LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
47Macečková Natálie (H4442)<0MKZ>FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
48Zemanová Beata (J0S6F)<0ULQ>CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
49Kopřivová Gabriela (H4305)<0LM1>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
50Orlovová Lucia (H3093)<0W5U>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
51Klus Marek (H1948)<0ZUW>NIAL (KJ0ZUW, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
52Humplíková Vladislava (H0177)<0VBQ>GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
53Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
54Jelínková Veronika (G2210)<0M3T>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
55Petrusová Eliška (F4271)<0M80>LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
56Hruška Jiří (H0173)<0L03>Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
57Zykánová Rozálie (H3797)<0T95>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
58Zwinger Jan (H2741)<0YTZ>KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
59Veverková Kristýna (F4410)<0SEV>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Skoky
12_ Parkur st. S** s návazným rozeskakováním
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
30.05.2021 12:45

54
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Klus Marek (H1948)<0I2R>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
2Michlíčková Mariana (G3847)<0XXB>QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
3Skřivan Jiří (F0031)<0TTZ>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
4Pichrtová Rozálie (H4569)<00TP>CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
5Vysoudilová Tereza (H3757)<0UR2>IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
6Horáková Martina (H4489)<0UL2>QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
7Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
8Vachutka Ladislav (H2762)<0V5H>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9Hruška Jiří (H0173)<0S88>REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
10Mžiková Michaela (H3268)<0TF1>QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11Machovec Jiří (G2161)<0LT3>CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
12Malý Jan (H2416)<0ZYF>I AM (KJ0ZYF, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
13Špalková Martina (H2525)<0FMF>ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
14Čermáková Daniela (G3668)<0X0Q>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
15Holešovský Pavel (G1479)<0KD2>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
16Nová Chantal (G3547)<0M7X>QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
17Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
18Jarková Jana (G0732)<0J96>ARVEN 2 (KJ0J96, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
19Škanderová Miroslava (H2834)<0XAR>QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
21Zavoralová Štěpánka (F0147)<0VV8>DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
22Šídlo Radek (F0586)<0ZKN>L-DINO HOEJGAARD (KJ0ZKN, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
23Očenášková Natálie (L0307)<0MBZ>SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
24Klus Marek (H1948)<0WOO>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
25Humplíková Vladislava (H0177)<0VBQ>GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
26Kolářová Veronika (G3964)<0TL7>MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
27Vingrálková Sára (H3720)<0UOX>OSCAR DES FONTAINES (KJ0UOX, H)Stáj Derby, spolek (MH0382)
28Bajnar Tomáš (H1470)<0ISG>LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
29Hentšel Marek (H1939)<0DYY>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
30Pavlíček Jan (H2371)<0TCE>HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
31Kočí Lenka (H3223)<0VBU>JOHANNES (KJ0VBU, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
32Veverková Kristýna (F4410)<0SEV>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
33Vaníčková Jana (H2289)<0WD7>ALGHERO (KJ0WD7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
34Žíla Zdeněk (F0969)<0UV1>CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
35Hanáčková Alexandra (L0108)<0BR1>CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
36Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
37Toth Zoltán (G0831)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
38Hojovcová Marie (G4015)<0MK1>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
39Kovářová Natálie (H4180)<0ZYI>KANNON 2000 Z (KJ0ZYI, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
40Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
41Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
42Endrysová Kateřina (L0161)<0MPM>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
43Zwinger Jan (H2741)<0VFL>ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
44Michlíčková Mariana (G3847)<0XZ6>OFFICIER VAN DE ACHTERHOEK (KJ0XZ6, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
45Kincl Josef ml. (H1638)<0MR9>UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
46Skřivan Jiří (F0031)<0LY0>FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
47Pichrtová Rozálie (H4569)<0OLX>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
48Horáková Martina (H4489)<04G3>CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
49Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
50Vachutka Ladislav (H2762)<0K9F>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
51Klus Marek (H1948)<0ZUW>NIAL (KJ0ZUW, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
52Mičková Vendula (H4459)<0M41>LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
53Vysoudilová Tereza (H3757)<0HAS>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
54Jelínková Veronika (G2210)<0U7P>MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
Skoky
13_ Parkur st. ST** - Cena města Olomouce
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
30.05.2021 15:00

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2021 17:28:57
#JezdecKůňSubjekt
1Klus Marek (H1948)<0WOO>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
2Michlíčková Mariana (G3847)<0XXB>QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
3Hruška Jiří (H0173)<0S88>REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Žíla Zdeněk (F0969)<00X8>ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
5Skřivan Jiří (F0031)<0TTZ>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
6Pavlíček Jan (H2371)<0VVQ>GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
7Francová Jana (F1526)<00UT>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
8Kincl Josef ml. (H1638)<0MJH>G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
9Jelínková Veronika (G2210)<0TQY>JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
10Hentšel Marek (H1939)<0DYY>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
11Kočí Lenka (H3223)<0LC7>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
12Šídlo Radek (F0586)<0X77>NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
13Zavoralová Štěpánka (F0147)<0VV8>DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
14Klus Marek (H1948)<0I2R>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
15Cibere Radovan (G3088)<0SQ1>DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
16Kovářová Natálie (H4180)<0ZD6>NORTH CAPE DV (KJ0ZD6, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
17Šalková Tina (H2910)<0KEI>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
18Kaločová Nina (H3664)<0L6B>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
19Vachutka Ladislav (H2762)<0K9F>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20Kurekova Radka (Z1290)<027X>CONSULENT DE PRELET Z (KZ027X, X)Slovensko (MZ0040)
21Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23Malý Jan (H2416)<0VRB>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
24Zwinger Jan (H2741)<0V7F>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
25Michlíčková Mariana (G3847)<0XZ6>OFFICIER VAN DE ACHTERHOEK (KJ0XZ6, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
26Hruška Jiří (H0173)<0VBO>AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
27Žíla Zdeněk (F0969)<0MXU>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
28Klus Marek (H1948)<0MRD>TENERIFE'S QATAR (KJ0MRD, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
29Skřivan Jiří (F0031)<0LY0>FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)