Přihlásit se

Skoky
Cena Hanáckého dvora
Oficiální závody (CSN) / 180720H1
20.07.2018 - 22.07.2018
H / Polkovice
Výsledky
Skoky
01_ ZP
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

23/ 25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kobedová Linda (J0QO8)VANDA 15 (KJ0TPB, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
2 Dohnalová Valentýna (J0OLB)ŠIPKA 2 (KJ0K6F, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
3 Ambrožová Sofie (J0R22)VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
4 Pichrtová Rozálie (H4569)MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
5 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
6 Červenková Noemi Anna (J0S9V)FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
7 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
8 Hrubá Elen (H4456)ČERT 3 (KJ0JH5, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
10 Langrová Vanessa (J0T8U)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
11 Složil Jiří (J0H97)KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0162)
12 Složil Jiří (J0H97)ŠIMON 7 (KJ0LTU, V)JASO Oldřichov (ML0162)
13 Složilová Eliška (L0405)VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0162)
14 Ondřejová Lenka (H4529)AMIK 1 (KJ0T08, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
15 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
16 Černá Zoja (J0V2E)JASMÍN 16 (KJ0UIO, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
17 Vojtěšková Ella (J0IDG)AMOR 3472 (KJ0TQX, V)
18 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
19 Zerzoňová Viktorie (J0RFD)LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
20 Urbanová Sophie (J0X0S)SHARIF (KJ00TG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
21 Bečková Natalie (H4356)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
22 Kubová Aneta (J0S9W)RONJA HF (KJ0TOY, K)
23 Lukešová Barbora (J0UY4)ŠAMAN 9 (KJ0FGD, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
Skoky
02_ ZLP
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
2 Kobedová Linda (J0QO8)VANDA 15 (KJ0TPB, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
3 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
4 Dohnalová Valentýna (J0OLB)ŠIPKA 2 (KJ0K6F, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
5 Ambrožová Sofie (J0R22)VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
6 Pichrtová Rozálie (H4569)MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
7 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
8 Červenková Noemi Anna (J0S9V)FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
9 Hejduková Nikola (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
10 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
11 Barvířová Tina (J0QCM)ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
12 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
13 Vysoudilová Valerie (H4515)IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
14 Horníková Karolína (J0Q55)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
15 Hrubá Elen (H4456)ČERT 3 (KJ0JH5, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
16 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
17 Langrová Vanessa (J0T8U)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
18 Složilová Eliška (L0405)VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0162)
19 Ondřejová Lenka (H4529)AMIK 1 (KJ0T08, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
20 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
21 Zanášková Anna (L0450)FLINKIE (KJ0LN9, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
22 Černá Zoja (J0V2E)JASMÍN 16 (KJ0UIO, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
23 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
24 Hložková Karolína (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE, K)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
25 Zerzoňová Viktorie (J0RFD)LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
26 Březovjáková Kristýna (J0MCD)ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
27 Valčíková Sofie (J0RF7)LIPO 1 (KJ0EMA, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
28 Urbanová Sophie (J0X0S)SHARIF (KJ00TG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
29 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
30 Bečková Natalie (H4356)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
31 Kubová Aneta (J0S9W)RONJA HF (KJ0TOY, K)
32 Lukešová Barbora (J0UY4)ŠAMAN 9 (KJ0FGD, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
33 Rašková Denisa (L0473)MERLIN 19 (KJ0F41, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
34 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
35 Bahledová Nikol (J0S6D)CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
Skoky
03_ LP
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

21/ 25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
2 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
3 Ambrožová Sofie (J0R22)MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
4 Dorociaková Kateřina (J0OMM)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
5 Hejduková Nikola (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
6 Barvířová Tina (J0QCM)ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
7 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
8 Vysoudilová Valerie (H4515)IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
9 Horníková Karolína (J0Q55)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
10 Složilová Eliška (L0405)SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
11 Složilová Eliška (L0405)KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0162)
12 Zanášková Anna (L0450)FLINKIE (KJ0LN9, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
13 Hložková Karolína (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE, K)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
14 Březovjáková Kristýna (J0MCD)ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
15 Valčíková Sofie (J0RF7)LIPO 1 (KJ0EMA, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
16 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
17 Bečková Natalie (H4356)CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
18 Rašková Denisa (L0473)MERLIN 19 (KJ0F41, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
19 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
20 Bahledová Nikol (J0S6D)CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
21 Liďáková Karolína (H3963)WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
Skoky
04_ SP
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

5
Skoky
05_ ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šedá Marcela (G1280)SIR CARTIER (KJ0KUU, V)JK Ideas (MG0167)
2 Machalová Eliška (H4341)CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Šímová Darja (J0R3W)MAGIC WING (KJ0GWX, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
4 Měřínská Alena (J0T5Y)JEFER (KJ0UNN, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
5 Pavlíček Jan (H2371)GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
6 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
7 Rokytová Vendula (H3681)LE CENT (KJ0JHF, V)STÁJ MALÁ VÍDEŇ - VSISKO (MH0331)
8 Turčynová Radka (H0837)ARMANI Z KAČÁKOVY SAMOTY (KJ0U9T, V)Radka Turčynová (ML0126)
9 Ivičičová Nikola (J0UZS)LER (KJ0GSH, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10 Stoličková Karolína (L0033)SAMBERY (KJ0ITZ, K)Jezdecká stáj Stoličkovi Kroměříž (ML0077)
11 Sukupová Klára (G2610)CADOT (KJ0S13, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
12 Koláčková Anna (L0201)DAE (KJ0IYL, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
13 Složilová Eliška (L0405)CITA VIN (KJ0AYN, K)JASO Oldřichov (ML0162)
14 Dohnalová Lucie (J0NUU)LAURILL (KJ0ST0, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
15 Fojtová Michaela (H3054)GARIBALDI PP (KJ0UBI, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
16 Fialová Simona (G3309)CASIUS CLAY (KJ0OM6, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
17 Nečasová Sabina (J0PO4)DAHINHO (KJ0LD5, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
18 Vilkusová Lucie (J0SQ1)FINLANDIE (KJ0I3H, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
19 Ludvík Jakub (H2930)NONO VAN O.L.V.HOVE (KJ0VCW, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
20 Gyureková Erika (L0037)OLIVIA 3 (KJ0UV4, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
21 Křemečková Nela (L0316)LANCASTER 1 (KJ0CNB, V)
22 Vondrová Kateřina (H3064)CONDIR (KJ0VAX, V)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
23 Pořízková Barbora (G3518)PELI 1 (KJ0T7I, K)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
24 Bradáč Pavel (J0RMF)CLARISSA 111 (KJ0SY2, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
Skoky
06_ Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

44
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šedá Marcela (G1280)SIR CARTIER (KJ0KUU, V)JK Ideas (MG0167)
2 Ondrášková Veronika (H4212)SPEEDY 1 (KJ0DN6, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
3 Hájková Markéta (H4214)LIVIUS 1 (KJ0FFX, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
4 Blahová Berenika (G3860)REGULUS (KJ0I62, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
5 Kubrická Kateřina (H2783)LOVELY 37 (KJ0SOG, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6 Machalová Eliška (H4341)CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7 Sejkorová Michaela (L0380)FIDORKA 5 (KJ0J1Q, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
8 Měřínská Alena (J0T5Y)JEFER (KJ0UNN, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
9 Pavlíček Jan (H2371)GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
10 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
11 Machová Monika (L0304)SHAGYA XXIX-2 (KJ0KY4, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
12 Knotová Lucie (E0672)SARAGON (KJ0I0F, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
13 Machová Ivana (L0358)SMAJLIN (KJ0EPU, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
14 Tioková Klára (H4143)BORNFEE 1 (KJ0UXO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
15 Rokytová Vendula (H3681)LE CENT (KJ0JHF, V)STÁJ MALÁ VÍDEŇ - VSISKO (MH0331)
16 Turčynová Radka (H0837)ARMANI Z KAČÁKOVY SAMOTY (KJ0U9T, V)Radka Turčynová (ML0126)
17 Jančová Karla (H0164)VERNIO (KJ0HUI, V)WINERY Ranch Víno Hruška (ML0149)
18 Pakostová Karolína (J0SZC)KORIN 2 (KJ0GP4, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
19 Plotnárková Pavlína (J0UZP)OFELIA 1 (KJ0UOU, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
20 Ivičičová Nikola (J0UZS)LER (KJ0GSH, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21 Ivičičová Adriana (J0UZR)ČARMENA (KJ0E0E, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
22 Stoličková Karolína (L0033)SAMBERY (KJ0ITZ, K)Jezdecká stáj Stoličkovi Kroměříž (ML0077)
23 Sukupová Klára (G2610)CADOT (KJ0S13, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
24 Koláčková Anna (L0201)DAE (KJ0IYL, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
25 Složilová Eliška (L0405)CITA VIN (KJ0AYN, K)JASO Oldřichov (ML0162)
26 Dohnalová Lucie (J0NUU)LAURILL (KJ0ST0, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
27 Fojtová Michaela (H3054)GARIBALDI PP (KJ0UBI, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
28 Fialová Simona (G3309)CASIUS CLAY (KJ0OM6, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
29 Růžičková Iveta (G3294)JALAR (KJ0IPG, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
30 Nečasová Andrea (G2104)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
31 Nečasová Sabina (J0PO4)DAHINHO (KJ0LD5, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
32 Sedláková Karolína (J0XE0)TOSCANA T (KJ0ASC, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
33 Petković Sandra (G1599)ADELANTE (KJ0SQ4, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
34 Benediktová Tereza (L0310)LIBÉRIE (KJ0GW0, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
35 Pleva Matěj (J0P8E)RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
36 Roubíčková Magdaléna (H4268)KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
37 Roubíčková Magdaléna (H4268)OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
38 Vilkusová Lucie (J0SQ1)FINLANDIE (KJ0I3H, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
39 Ludvík Jakub (H2930)NONO VAN O.L.V.HOVE (KJ0VCW, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
40 Gyureková Erika (L0037)OLIVIA 3 (KJ0UV4, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
41 Křemečková Nela (L0316)LANCASTER 1 (KJ0CNB, V)
42 Pořízková Barbora (G3518)PELI 1 (KJ0T7I, K)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
43 Bradáč Pavel (J0RMF)CLARISSA 111 (KJ0SY2, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
44 Svěráková Kateřina (G3322)ŠOHAJ 5 (KJ0VZE, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
Skoky
07_ ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

36
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kučínská Veronika (F3939)PAPAJA (KJ0J99, K)JK Sever Brno (MG0156)
2 Kučínská Veronika (F3939)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
3 Čermáková Daniela (G3668)UNA SAPHIRA (KJ0BVP, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
4 Machová Monika (L0304)SAHIB SILVER G (KJ0J1S, H)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
5 Franková Lenka (H2364)LUNETA 7 (KJ0CMK, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
6 Blahová Berenika (G3860)REGULUS (KJ0I62, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
7 Kubrická Kateřina (H2783)LOVELY 37 (KJ0SOG, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8 Schenková Lucie (H4460)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)
9 Knotová Lucie (E0672)SARAGON (KJ0I0F, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
10 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
11 Drápal Stanislav (F2480)JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
12 Tioková Klára (H4143)BORNFEE 1 (KJ0UXO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
13 Jančová Karla (H0164)VERNIO (KJ0HUI, V)WINERY Ranch Víno Hruška (ML0149)
14 Pakostová Karolína (J0SZC)KORIN 2 (KJ0GP4, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
15 Plotnárková Pavlína (J0UZP)OFELIA 1 (KJ0UOU, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
16 Ivičičová Adriana (J0UZR)ČARMENA (KJ0E0E, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
17 Slováček Michal (L0501)LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
18 Havlová Karolína (L0326)FARLY-M (KJ0J64, H)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
19 Koutná Kristýna (H2964)CATRIN-Ř (KJ0IS5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
20 Koutná Kristýna (H2964)GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
21 Přibylová Zuzana (L0368)QUEEN GASPARI (KJ0IU9, K)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
22 Veisová Markéta (G3984)ZARPA (KJ0HSR, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
23 Veisová Markéta (G3984)ROSA-RUF (KJ0SZW, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
24 Růžičková Iveta (G3294)JALAR (KJ0IPG, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
25 Nečasová Andrea (G2104)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
26 Petković Sandra (G1599)ADELANTE (KJ0SQ4, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
27 Benediktová Tereza (L0310)LIBÉRIE (KJ0GW0, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
28 Dostál Jiří (H0520)RENTA 2 (KJ0LPT, K)JS Silvio (ML0092)
29 Jankotová Pavlína (H4433)CALIPPO (KJ0FTX, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
30 Pleva Matěj (J0P8E)RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
31 Roubíčková Magdaléna (H4268)KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
32 Roubíčková Magdaléna (H4268)OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
33 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
34 Kadeřábková Tereza (G2109)SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
35 Fikesová Veronika (G3866)PUNČ 1 (KJ0HWG, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
36 Svěráková Kateřina (G3322)ŠOHAJ 5 (KJ0VZE, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
Skoky
08_ L*
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Krhutová Kateřina (H2499)HASKY Fitmin (KJ0DL1, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
3 Hrůzek Vítězslav (H0290)PAJERO (KJ0MIP, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
4 Kučínská Veronika (F3939)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
5 Hanáková Ivana (G1715)VARADERO 2 (KJ0HCK, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
6 Čermáková Daniela (G3668)RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
7 Franková Lenka (H2364)LUNETA 7 (KJ0CMK, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
8 Schenková Lucie (H4460)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)
9 Minářová Romana (L0059)GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
10 Knotová Lucie (E0672)CLEO 7 (KJ0TCW, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
11 Žíla Zdeněk (F0969)LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
12 Žíla Zdeněk (F0969)JACKPOT 26 (KJ0T67, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
13 Žíla Zdeněk (F0969)COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
14 Drápal Stanislav (F2480)JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
15 Novotný Robert (F4285)HAWANA (KJ0MQT, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
16 Slováček Michal (L0501)LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
17 Koláčková Anna (L0201)LOCUARDOR (KJ0JPF, V)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
18 Havlová Karolína (L0326)FARLY-M (KJ0J64, H)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
19 Koutná Kristýna (H2964)CATRIN-Ř (KJ0IS5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
20 Přibylová Zuzana (L0368)QUEEN GASPARI (KJ0IU9, K)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
21 Veisová Markéta (G3984)ZARPA (KJ0HSR, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
22 Veisová Markéta (G3984)ROSA-RUF (KJ0SZW, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
23 Dostál Jiří (H0520)STAKETO-S (KJ0JA7, V)JS Silvio (ML0092)
24 Jankotová Pavlína (H4433)CALIPPO (KJ0FTX, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
25 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
26 Kadeřábková Tereza (G2109)SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
27 Fikesová Veronika (G3866)PUNČ 1 (KJ0HWG, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
Skoky
10_ HOBBY ZZ
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Poskerová Bára (J0SIN)JARD (KJ0FWY, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
2 Polnická Marie (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
3 Grohmanová Aneta (H4121)CAMERON HG (KJ0KP4, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
4 Pavlínová Markéta (H2278)GANESHA PAVLIN (KJ0U6O, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
5 Jarková Jana (G0732)RODRIGO 6 (KJ0V62, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
6 Schenková Lucie (H4460)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)
7 Pavelková Markéta (J0WD6)JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8 Machová Ivana (L0358)KEJLIN CZ-SH-A-449 (KJ0UXB, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
9 Drápal Stanislav (F2480)STIX (KJ0VSU, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
10 Poláchová Sylvie (L0040)GALLIANO 1 (KJ0TD0, V)JK z Los Dos Ranče (ML0118)
11 Skoupilová Patricie (J0SNJ)DYNAMIC'S LADY-SL (KJ0FWL, K)JK LOŠOVSKÁ FARMA, s.r.o. (MH0388)
12 Machalová Iva (H4443)GAILI (KJ0SKA, K)
13 Zapletalová Eva (H4342)DELISA 4 (KJ0LR4, K)Jezdecký klub Krásno Chrámečné z.s. (ML0042)
14 Holá Karolina (H2925)ARINGTON (KJ0VY8, H)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
15 Halasová Anna (G3989)LADNÁ 1 (KJ0EY6, K)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
16 Stryžovská Zuzana (J0MCG)POLÁRNÍ NOC (KJ0UJZ, K)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
17 Fojtová Michaela (H3054)HURIKÁN PP (KJ0V66, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
18 Fojtová Michaela (H3054)CASCO ARGENTINO (KJ0V65, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
19 Olivíková Sabina (J0W7W)FLORIANA (KJ0G73, K)
20 Pineckerová Natalie (J0KEL)CALERA (KJ0GVH, K)
21 Březinová Tereza (H4264)ORIANA 1 (KJ0II7, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
22 Machová Ivana (L0358)SAXANA CZ-SH-A-349 (KJ0VWB, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
23 Navrátilová Eliška (J0W3Y)IMPALA 1 (KJ05IY, K)JK LOŠOVSKÁ FARMA, s.r.o. (MH0388)
24 Střílková Nikola (J0QCH)CASIO 3 (KJ0RRD, V)Ilona Polešenská (ML0105)
25 Mrázková Irena (L0384)SEGAL (KJ0ODW, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
26 Magdonová Milena (J0V2S)LANTAX (KJ0ARP, V)JK LOŠOVSKÁ FARMA, s.r.o. (MH0388)
27 Bartoňová Tereza (J0VKQ)CATANY 1 (KJ0CEJ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
Skoky
11_ HOBBY ZM
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Fabiánová Zuzana (H4385)HIGH FIVE (KJ0VR4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
2 Mžiková Michaela (H3268)FAREL PAVLÍN (KJ0VR7, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Poskerová Bára (J0SIN)JARD (KJ0FWY, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
4 Dobešová Gabriela (H0815)TAKRAS 1 (KJ0DPL, V)Jezdecký klub NAZARET OSTRAVA (MH0142)
5 Hanzlíková Sylva (H3253)QUENN 1 (KJ0DIH, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
6 Polnická Marie (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
7 Grohmanová Aneta (H4121)CAMERON HG (KJ0KP4, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
8 Pavlínová Markéta (H2278)GANESHA PAVLIN (KJ0U6O, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
9 Jarková Jana (G0732)RODRIGO 6 (KJ0V62, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
10 Schwanová Eva (H3944)CEJLON 9 (KJ0U08, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
11 Jančová Eva (L0293)GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
12 Václavíková Monika (H1552)ILEXIS (KJ0HRD, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
13 Malá Monika (H2973)COMING STAR-M (KJ0SGX, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
14 Nevřelová Martina (H4399)SEMPRE SALITO (KJ0FSS, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
15 Malinová Karin (J0KUK)PIRRES (KJ0U2E, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
16 Březinová Tereza (H4264)PUFF-LEE (KJ0F4Z, V)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
17 Schenková Lucie (H4460)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)
18 Pavelková Markéta (J0WD6)JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19 Drápal Stanislav (F2480)STIX (KJ0VSU, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
20 Bittnerová Evelína (H3305)ARAMIS 14 (KJ0JFR, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
21 Poláchová Sylvie (L0040)GALLIANO 1 (KJ0TD0, V)JK z Los Dos Ranče (ML0118)
22 Bartusková Eliška (H4506)ARAMIS 12 (KJ0DOJ, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
23 Machalová Iva (H4443)GAILI (KJ0SKA, K)
24 Zapletalová Eva (H4342)DELISA 4 (KJ0LR4, K)Jezdecký klub Krásno Chrámečné z.s. (ML0042)
25 Halasová Anna (G3989)LADNÁ 1 (KJ0EY6, K)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
26 Ivančin Zdeněk (H0646)FON CANNAVARO MIKES METAL (KJ0VFS, H)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
27 Slováček Michal (L0501)LORD-ROB (KJ0JU5, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
28 Hartmanová Zuzana (H2747)DR SLEW (KJ0S7X, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
29 Fojtová Michaela (H3054)HURIKÁN PP (KJ0V66, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
30 Fojtová Michaela (H3054)CASCO ARGENTINO (KJ0V65, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
31 Březinová Tereza (H4264)ORIANA 1 (KJ0II7, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
32 Pavlíková Eva (G0417)NIRVANA 48 (KJ0SZY, K)Stáj Boškůvky (MG0286)
33 Hanáčková Alexandra (L0108)TALISCA ROBINSON (KJ0V2J, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
Skoky
12_ Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Fabiánová Zuzana (H4385)HIGH FIVE (KJ0VR4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
2 Mžiková Michaela (H3268)FAREL PAVLÍN (KJ0VR7, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Hájková Markéta (H4214)LIVIUS 1 (KJ0FFX, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
4 Birková Agáta (H2768)LEX 1 (KJ0L11, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
5 Birková Agáta (H2768)NORIS 2 (KJ0HSX, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
6 Dobešová Gabriela (H0815)TAKRAS 1 (KJ0DPL, V)Jezdecký klub NAZARET OSTRAVA (MH0142)
7 Hanzlíková Sylva (H3253)QUENN 1 (KJ0DIH, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
8 Zatloukal Adam (J0R2Y)ILEXIS (KJ0HRD, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
9 Hrbáček Tomáš (H4094)MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
10 Hrbáček Tomáš (H4094)AFRIKA (KJ0JKE, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
11 Jarka Zdeněk (G1746)ROCK'N ROSE (KJ0HY2, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
12 Malá Monika (H2973)COMING STAR-M (KJ0SGX, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
13 Malý Jiří (H2415)CINEREUS (KJ0K01, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
14 Pospíšilová Kateřina (G4033)FIRST DANCER (KJ0GXB, V)JK Dantte (MG0144)
15 Nevřelová Martina (H4399)SEMPRE SALITO (KJ0FSS, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
16 Malinová Karin (J0KUK)PIRRES (KJ0U2E, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
17 Březinová Tereza (H4264)PUFF-LEE (KJ0F4Z, V)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
18 Šímová Darja (J0R3W)MAGIC WING (KJ0GWX, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
19 Pavlíček Jan (H2371)GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
20 Pavlíček Jan (H2371)VIVA BLUE (KJ0VVY, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
21 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
22 Komínková Eva (G1284)VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
23 Machová Ivana (L0358)SMAJLIN (KJ0EPU, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
24 Podsedníková Marcela (G1399)JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
25 Bittnerová Evelína (H3305)ARAMIS 14 (KJ0JFR, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
27 Bartusková Eliška (H4506)ARAMIS 12 (KJ0DOJ, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
28 Holá Karolina (H2925)VIKTORIA Z (KJ0J0C, K)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
29 Dvořáková Nikola (L0178)FLORIDA-LUK (KJ0I3O, K)SS FLORIDA Kroměříž o.s. (ML0041)
30 Ivičičová Nikola (J0UZS)LER (KJ0GSH, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
31 Ivančin Zdeněk (H0646)FON CANNAVARO MIKES METAL (KJ0VFS, H)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
32 Slováček Michal (L0501)LORD-ROB (KJ0JU5, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
33 Hartmanová Zuzana (H2747)DR SLEW (KJ0S7X, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
34 Dohodilová Klára (L0449)ALLOTRIE (KJ0K6L, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
35 Pavlíková Eva (G0417)NIRVANA 48 (KJ0SZY, K)Stáj Boškůvky (MG0286)
36 Hanáčková Alexandra (L0108)TALISCA ROBINSON (KJ0V2J, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
37 Janků Jiří (H0309)ASCOT 1 (KJ0DE2, V)JS Lověšice, z.s. (ML0093)
38 Orlíková Veronika (H4163)E-BLUE (KJ0MCP, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
39 Švábová Karolína (H4484)CAR 3 (KJ0GS6, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
40 Hruška Jiří (H0173)CARRISTA (KJ0VL0, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
13_ ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

51
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mžiková Michaela (H3268)QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Pavlíček Jan (H2371)DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
3 Kučínská Veronika (F3939)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
4 Moravanský Lubomír (G2290)ECAMPIONE (KJ0LV5, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
5 Ondrášková Veronika (H4212)SPEEDY 1 (KJ0DN6, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
6 Hájková Markéta (H4214)LIVIUS 1 (KJ0FFX, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
7 Birková Agáta (H2768)LEX 1 (KJ0L11, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
8 Čermáková Daniela (G3668)UNA SAPHIRA (KJ0BVP, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
9 Jelínková Veronika (G2210)JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
10 Daňková Miroslava (G2613)COLT Agramm (KJ0F07, V)AGRAMM, spol. s r.o. (ML0005)
11 Daněk Tomáš (G1608)ARISTO SYDNEY-P (KJ0L7O, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
12 Václavíková Monika (H1552)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
13 Hrbáček Tomáš (H4094)MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
14 Hrbáček Tomáš (H4094)AFRIKA (KJ0JKE, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
15 Jarka Zdeněk (G1746)ROCK'N ROSE (KJ0HY2, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
16 Daněk Tomáš (G1608)CHASSAGNE Z Agramm (KJ0MTQ, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
17 Koláček Pavel (G0215)SCHENGEN (KJ0K03, V)TJ Palava (MG0035)
18 Malý Jiří (H2415)CINEREUS (KJ0K01, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
19 Pospíšilová Kateřina (G4033)FULL HOUSE DVL (KJ0MGR, V)JK Dantte (MG0144)
20 Hentšel Marek (H1939)L- QUERIDA (KJ0UL4, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
21 Bortlová Lucie (L0322)CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
22 Machalová Eliška (H4341)CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
23 Sejkorová Michaela (L0380)FIDORKA 5 (KJ0J1Q, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
24 Machačová Hana (G3534)JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
25 Pavlíček Jan (H2371)VIVA BLUE (KJ0VVY, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
26 Řezníček Dominik (H4572)SYMPATIE 1 (KJ0BB2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
27 Machová Monika (L0304)SHAGYA XXIX-2 (KJ0KY4, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
28 Vachutka Ladislav (H2762)MOZART-H (KJ0EKR, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
29 Najmanová Monika (H1583)DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
30 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
31 Hlaušek Rostislav (H0280)EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
32 Huňová Nikola (H2630)MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
33 Kincl Josef ml. (H1638)KLAUDI VINIBI (KJ0J2A, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
34 Morávková Nikola (H4579)EIPRIELL (KJ0T43, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
35 Pakostová Karolína (J0SZC)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
36 Plotnárková Pavlína (J0UZP)OFELIA 1 (KJ0UOU, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
37 Ivičičová Nikola (J0UZS)LER (KJ0GSH, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
38 Ivičičová Adriana (J0UZR)ČARMENA (KJ0E0E, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
39 Dohodilová Klára (L0449)ALLOTRIE (KJ0K6L, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
40 Sedláková Karolína (J0XE0)TOSCANA T (KJ0ASC, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
41 Dostál Jiří (H0520)RENTA 2 (KJ0LPT, K)JS Silvio (ML0092)
42 Peprníčková Anna (L0038)BARWA (KJ0GI5, K)Jezdecký klub Krásno Chrámečné z.s. (ML0042)
43 Janků Jiří (H0309)ASCOT 1 (KJ0DE2, V)JS Lověšice, z.s. (ML0093)
44 Měrková Kateřina (H3111)VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
45 Měrková Kateřina (H3111)VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
46 Vaníčková Jana (H2289)RECORDA (KJ0IXZ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
47 Orlíková Veronika (H4163)E-BLUE (KJ0MCP, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
48 Švábová Karolína (H4484)CAR 3 (KJ0GS6, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
49 Hruška Jiří (H0173)IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
50 Hruška Jiří (H0173)CHRISTA 2 (KJ0SXP, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
51 Hruška Jiří (H0173)CARRISTA (KJ0VL0, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
14_ L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

51
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lyčková Marie (H3513)LANCIANO'S LATINA (KJ0M9Z, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
2 Fabiánová Zuzana (H4385)ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
3 Mžiková Michaela (H3268)QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Pavlíček Jan (H2371)DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
5 Buláková Pavlína (H3605)SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
6 Kučínská Veronika (F3939)PAPAJA (KJ0J99, K)JK Sever Brno (MG0156)
7 Moravanská Ingrid (L0145)BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
8 Moravanský Lubomír (G2290)ECAMPIONE (KJ0LV5, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
9 Birková Agáta (H2768)NORIS 2 (KJ0HSX, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
10 Hanáková Ivana (G1715)VARADERO 2 (KJ0HCK, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
11 Čermáková Daniela (G3668)RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
12 Machová Monika (L0304)SAHIB SILVER G (KJ0J1S, H)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
13 Jelínková Veronika (G2210)JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
14 Daněk Tomáš (G1608)ARISTO SYDNEY-P (KJ0L7O, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
15 Peprníčková Anna (L0038)BARWA (KJ0GI5, K)Jezdecký klub Krásno Chrámečné z.s. (ML0042)
16 Hurtík Jan (G3856)DARMON 1 (KJ0IYU, V)JK Sever Brno (MG0156)
17 Koláček Pavel (G0215)S-CLASSIC (KJ0DQJ, V)TJ Palava (MG0035)
18 Pospíšilová Kateřina (G4033)FULL HOUSE DVL (KJ0MGR, V)JK Dantte (MG0144)
19 Hentšel Marek (H1939)L- QUERIDA (KJ0UL4, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20 Bortlová Lucie (L0322)CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
21 Machalová Eliška (H4341)CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22 Sejkorová Michaela (L0380)FIDORKA 5 (KJ0J1Q, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
23 Machačová Hana (G3534)JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
24 Bartl Tomáš (H4378)SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
25 Vachutka Ladislav (H2762)MOZART-H (KJ0EKR, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26 Vachutka Ladislav (H2762)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
27 Najmanová Monika (H1583)DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
28 Hošák Stanislav (H0880)ZIRKINA D&G Z (KJ0MTT, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
29 Hošák Stanislav (H0880)ELVIS D Z Fipon (KJ00UJ, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
30 Žíla Zdeněk (F0969)CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
31 Žíla Zdeněk (F0969)JACAMPO (KJ0GZT, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
32 Hlaušek Rostislav (H0280)EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
33 Huňová Nikola (H2630)MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
34 Doláková Nela (G3299)PÍNIE (KJ0C8L, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
35 Kincl Josef ml. (H1638)KLAUDI VINIBI (KJ0J2A, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
36 Morávková Nikola (H4579)EIPRIELL (KJ0T43, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
37 Pakostová Karolína (J0SZC)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
38 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
39 Urban Jiří (G0337)GANETA (KJ0I6I, K)SŠHS Kroměříž (ML0011)
40 Rektořík Petr (G1753)LORDON (KJ0I39, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
41 Rektořík Petr (G1753)ADONIS 4 (KJ0I38, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
42 Dostál Jiří (H0520)STAKETO-S (KJ0JA7, V)JS Silvio (ML0092)
43 Pavlíková Eva (G0417)UMBRO (KJ0LL1, H)Stáj Boškůvky (MG0286)
44 Měrková Kateřina (H3111)VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
45 Měrková Kateřina (H3111)VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
46 Vaníčková Jana (H2289)RECORDA (KJ0IXZ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
47 Vaníčková Jana (H2289)MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
48 Hruška Jiří (H0173)IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
49 Hruška Jiří (H0173)CHRISTA 2 (KJ0SXP, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
50 Hruška Jiří (H0173)ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
51 Humplík Pavel (H0172)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
15_ S*
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lyčková Marie (H3513)LANCIANO'S LATINA (KJ0M9Z, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
2 Kaločová Nina (H3664)EVITA 13 (KJ0LPP, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
3 Krhutová Kateřina (H2499)HASKY Fitmin (KJ0DL1, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Fabiánová Zuzana (H4385)ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
5 Buláková Pavlína (H3605)SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
6 Hrůzek Vítězslav (H0290)PAJERO (KJ0MIP, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
7 Moravanská Ingrid (L0145)BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
8 Hanáková Ivana (G1715)VARADERO 2 (KJ0HCK, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
9 Daněk Tomáš (G1608)CON SPIRITO AGRAM M (KJ0OL3, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
10 Koláček Pavel (G0215)S-CLASSIC (KJ0DQJ, V)TJ Palava (MG0035)
11 Minářová Romana (L0059)GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
12 Bartl Tomáš (H4378)SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
13 Pavlíček Jan (H2371)LOLITA ŠARGOUN (KJ0J10, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
14 Hošák Stanislav (H0880)ELVIS D Z Fipon (KJ00UJ, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
15 Žíla Zdeněk (F0969)COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
16 Žíla Zdeněk (F0969)JACAMPO (KJ0GZT, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
17 Žíla Zdeněk (F0969)VANILLA 2 (KJ0GJV, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
18 Doláková Nela (G3299)PÍNIE (KJ0C8L, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
19 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
20 Urban Jiří (G0337)GANETA (KJ0I6I, K)SŠHS Kroměříž (ML0011)
21 Rektořík Petr (G1753)LORDON (KJ0I39, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
22 Rektořík Petr (G1753)ADONIS 4 (KJ0I38, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
23 Pavlíková Eva (G0417)UMBRO (KJ0LL1, H)Stáj Boškůvky (MG0286)
24 Vaníčková Jana (H2289)MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
25 Hruška Jiří (H0173)ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
26 Humplík Pavel (H0172)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
16_ ZZ
Běžná ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

10
Skoky
17_ ZM
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dobešová Gabriela (H0815)TAKRAS 1 (KJ0DPL, V)Jezdecký klub NAZARET OSTRAVA (MH0142)
2 Polnická Marie (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
3 Pavlínová Markéta (H2278)GANESHA PAVLIN (KJ0U6O, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
4 Banasova Sandra (J0W7Q)CATANGO-T 1 (KJ0UST, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
5 Jančová Eva (L0293)GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
6 Zatloukal Adam (J0R2Y)ILEXIS (KJ0HRD, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
7 Badalová Markéta (H3456)ELITA 4 (KJ0CJQ, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
8 Šímová Darja (J0R3W)MAGIC WING (KJ0GWX, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
9 Zwinger Jan (H2741)ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10 Kortová Vendula (J0SQK)CASCARELLO (KJ0M9A, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
11 Dopitová Lucie (H4403)CABERNET 3 (KJ0SFJ, V)ZVR.Grygov, z.s. (ML0161)
12 Barošová Nikol (L0429)BLACK JACK-P (KJ0DTW, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
13 Staňková Petra (H3284)FUGE II (KJ0I75, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
14 Machová Monika (L0304)SCYRIS MT-2/SATURN G (KJ0TGZ, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
15 Pavlín Vlastislav (H1143)ARDENA 1 (KJ0VC5, K)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
16 Grebeňová Natálie (J0RCU)RICARDA 1 (KJ0T3O, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
17 Pacasová Viktorie-Alexandra (G3895)LUPIČ (KJ0I8A, V)Jezdecký klub Lasystar, z.s. (MG0165)
18 Šebestová Veronika (G3770)SWEN 1 (KJ0FFK, V)JK Ideas (MG0167)
19 Kratochvilová Dagmar (H2251)GALILEO 1 (KJ0EH4, V)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
20 Drápal Stanislav (F2480)STIX (KJ0VSU, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
21 Hojovcová Marie (G4015)QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
22 Podsedníková Marcela (G1399)JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
23 Turčynová Radka (H0837)ARMANI Z KAČÁKOVY SAMOTY (KJ0U9T, V)Radka Turčynová (ML0126)
24 Moravcová Sandra (H3419)RICARDO 3 (KJ0T0H, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
25 Kaplánková Klaudie (L0481)STOLBERG (KJ0FST, V)
26 Fojtová Michaela (H3054)HURIKÁN PP (KJ0V66, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
27 Fojtová Michaela (H3054)CASCO ARGENTINO (KJ0V65, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
28 Zanášková Anna (L0450)MONIQUE S (KJ0UY2, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
29 Schmolzová Veronika (L0452)TRAVIATA JIM (KJ0UXY, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
30 Nevolová Dominika (L0222)CARLIDO S (KJ0UY3, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
31 Otáhalová Petra (J0J2C)SEPULTURA (KJ0ML0, K)Jezdecký spolek Roštění (ML0157)
32 Mrázková Irena (L0384)SEGAL (KJ0ODW, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
33 Břečka Dalibor (G2529)TERMIX (KJ0HCR, V)Jezdecký spolek Roštění (ML0157)
34 Očenášková Natálie (L0307)ROKASTO (KJ0GM7, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
35 Vrána Jaroslav (H0242)SHINY 1 (KJ0VAY, H)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
Skoky
18_ Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

47
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Fabiánová Zuzana (H4385)HIGH FIVE (KJ0VR4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
2 Mžiková Michaela (H3268)FAREL PAVLÍN (KJ0VR7, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Dobešová Gabriela (H0815)TAKRAS 1 (KJ0DPL, V)Jezdecký klub NAZARET OSTRAVA (MH0142)
4 Dutková Denisa (H3761)AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
5 Banasova Sandra (J0W7Q)CATANGO-T 1 (KJ0UST, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
6 Rokytová Vendula (H3681)LE CENT (KJ0JHF, V)STÁJ MALÁ VÍDEŇ - VSISKO (MH0331)
7 Koláček Pavel (G0215)SCHENGEN (KJ0K03, V)TJ Palava (MG0035)
8 Schwanová Eva (H3944)CEJLON 9 (KJ0U08, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
9 Jančová Eva (L0293)GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
10 Hentšel Marek (H1939)LE GARDER (KJ0VGD, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
11 Badalová Markéta (H3456)SUNNY DAY 3 (KJ0CHC, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
12 Badalová Markéta (H3456)ELITA 4 (KJ0CJQ, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
13 Šímová Darja (J0R3W)MAGIC WING (KJ0GWX, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
14 Zwinger Jan (H2741)ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15 Lančová Martina (H4213)WALTER SCOTT (KJ0UP5, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16 Barošová Nikol (L0429)BLACK JACK-P (KJ0DTW, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
17 Vávrová Barbora (L0010)DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
18 Pacasová Viktorie-Alexandra (G3895)LUPIČ (KJ0I8A, V)Jezdecký klub Lasystar, z.s. (MG0165)
19 Navrátilová Lenka (H0655)ŠERON-KA (KJ0LQY, K)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
20 Šebestová Veronika (G3770)SWEN 1 (KJ0FFK, V)JK Ideas (MG0167)
21 Machová Ivana (L0358)SMAJLIN (KJ0EPU, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
22 Kratochvilová Dagmar (H2251)GALILEO 1 (KJ0EH4, V)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
23 Hojovcová Marie (G4015)QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
24 Podsedníková Marcela (G1399)JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
25 Turčynová Radka (H0837)ARMANI Z KAČÁKOVY SAMOTY (KJ0U9T, V)Radka Turčynová (ML0126)
26 Holá Karolina (H2925)VIKTORIA Z (KJ0J0C, K)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
27 Moravcová Sandra (H3419)RICARDO 3 (KJ0T0H, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
28 Dvořáková Nikola (L0178)FLORIDA-LUK (KJ0I3O, K)SS FLORIDA Kroměříž o.s. (ML0041)
29 Pakostová Karolína (J0SZC)KORIN 2 (KJ0GP4, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
30 Juška Radek (G0250)KLAD (KJ0I85, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
31 Ivičičová Nikola (J0UZS)LER (KJ0GSH, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
32 Hanáčková Alexandra (L0108)HANNIBÁL (KJ0V2H, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
33 Hartmanová Zuzana (H2747)ZANDORA (KJ0H24, K)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
34 Fojtová Michaela (H3054)GARIBALDI PP (KJ0UBI, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
35 Fojtová Michaela (H3054)CASCO ARGENTINO (KJ0V65, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
36 Dohodilová Klára (L0449)ALLOTRIE (KJ0K6L, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
37 Antonová Kateřina (L0493)GT (KJ0BEJ, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
38 Koutná Kristýna (H2964)ROXANA 271 (KJ0TVE, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
39 Otáhalová Petra (J0J2C)SEPULTURA (KJ0ML0, K)Jezdecký spolek Roštění (ML0157)
40 Janíčková Anna (L0484)ZAMORA (KJ0LV2, K)Fishing Invest s.r.o. (ML0145)
41 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
42 Holešovský Pavel (G1479)VINÍ (KJ0LKS, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
43 Vondrová Kateřina (H3064)CONDIR (KJ0VAX, V)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
44 Hanáčková Alexandra (L0108)TALISCA ROBINSON (KJ0V2J, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
45 Očenášková Natálie (L0307)ROKASTO (KJ0GM7, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
46 Očenášková Natálie (L0307)GATINKA HDH (KJ0W03, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
47 Besedová Tereza (J0O38)RANSI (KJ0JSG, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
Skoky
19_ ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

43
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mžiková Michaela (H3268)QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Kučínská Veronika (F3939)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
3 Ondrášková Veronika (H4212)SPEEDY 1 (KJ0DN6, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
4 Birková Agáta (H2768)LEX 1 (KJ0L11, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
5 Birková Agáta (H2768)NORIS 2 (KJ0HSX, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
6 Čermáková Daniela (G3668)UNA SAPHIRA (KJ0BVP, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
7 Jelínková Veronika (G2210)JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
8 Dutková Denisa (H3761)AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
9 Rokytová Vendula (H3681)LE CENT (KJ0JHF, V)STÁJ MALÁ VÍDEŇ - VSISKO (MH0331)
10 Koláček Pavel (G0215)SCHENGEN (KJ0K03, V)TJ Palava (MG0035)
11 Václavíková Monika (H1552)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
12 Malá Monika (H2973)CATRIEL (KJ0CFQ, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
13 Malý Jiří (H2415)CONTADORA (KJ0SGY, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
14 Hentšel Marek (H1939)LE GARDER (KJ0VGD, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
15 Badalová Markéta (H3456)SUNNY DAY 3 (KJ0CHC, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
16 Holášek Josef (H2501)FALKENCE (KJ0KMO, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17 Sejkorová Michaela (L0380)FIDORKA 5 (KJ0J1Q, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
18 Lančová Martina (H4213)WALTER SCOTT (KJ0UP5, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19 Vávrová Barbora (L0010)DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
20 Pavlíček Jan (H2371)VIVA BLUE (KJ0VVY, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
21 Řezníček Dominik (H4572)SYMPATIE 1 (KJ0BB2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
22 Komínková Eva (G1284)VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
23 Navrátilová Lenka (H0655)ŠERON-KA (KJ0LQY, K)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
24 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
25 Švihorová Nikol (H3214)JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
26 Trojková Viktorie (H4532)CORIEL (KJ0EFP, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
27 Pakostová Karolína (J0SZC)KORIN 2 (KJ0GP4, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
28 Plotnárková Pavlína (J0UZP)OFELIA 1 (KJ0UOU, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
29 Juška Radek (G0250)KLAD (KJ0I85, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
30 Hanáčková Alexandra (L0108)HANNIBÁL (KJ0V2H, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
31 Ivičičová Adriana (J0UZR)ČARMENA (KJ0E0E, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
32 Malý Jiří (H2415)GOOD VIBRATIONS (KJ0ME5, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
33 Hartmanová Zuzana (H2747)ZANDORA (KJ0H24, K)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
34 Dohodilová Klára (L0449)ALLOTRIE (KJ0K6L, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
35 Strnadlová Lucie (H2395)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
36 Laryšová Tina (H4561)DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
37 Laryšová Tina (H4561)CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
38 Janíčková Anna (L0484)ZAMORA (KJ0LV2, K)Fishing Invest s.r.o. (ML0145)
39 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
40 Holešovský Pavel (G1479)VINÍ (KJ0LKS, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
41 Hanáčková Alexandra (L0108)TALISCA ROBINSON (KJ0V2J, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
42 Očenášková Natálie (L0307)GATINKA HDH (KJ0W03, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
43 Besedová Tereza (J0O38)RANSI (KJ0JSG, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
Skoky
20_ L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pavlíček Jan (H2371)DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
2 Kučínská Veronika (F3939)PAPAJA (KJ0J99, K)JK Sever Brno (MG0156)
3 Moravanská Ingrid (L0145)BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
4 Čermáková Daniela (G3668)RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
5 Křížová Šárka (G1210)ILCONTER (KJ0HOC, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
6 Daňková Miroslava (G2613)COLT Agramm (KJ0F07, V)AGRAMM, spol. s r.o. (ML0005)
7 Hurtík Jan (G3856)DARMON 1 (KJ0IYU, V)JK Sever Brno (MG0156)
8 Daněk Tomáš (G1608)CHASSAGNE Z Agramm (KJ0MTQ, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
9 Koláček Pavel (G0215)S-CLASSIC (KJ0DQJ, V)TJ Palava (MG0035)
10 Malá Monika (H2973)CATRIEL (KJ0CFQ, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
11 Malý Jiří (H2415)CONTADORA (KJ0SGY, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
12 Drdlová Nikola (F2661)MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
13 Hentšel Marek (H1939)ACANTO BLUE (KJ00XY, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
14 Hentšel Marek (H1939)ZETA 2 (KJ0TYB, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
15 Holášek Josef (H2501)FALKENCE (KJ0KMO, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16 Zwinger Jan (H2741)JLB WAVO VANDA (KJ0M1F, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
17 Hošák Stanislav (H0880)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
18 Hošák Stanislav (H0880)ELVIS D Z Fipon (KJ00UJ, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
19 Švihorová Nikol (H3214)JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
20 Kincl Josef ml. (H1638)G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
21 Kincl Josef ml. (H1638)UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
22 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
23 Hrdá Eliška (H3793)CHIN (KJ0LVC, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
24 Strnadlová Lucie (H2395)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
25 Laryšová Tina (H4561)DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
26 Laryšová Tina (H4561)CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
27 Strnadlová Lucie (H2395)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
28 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
29 Geratová Eliška (H3432)ASSISI (KJ0HY3, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
Skoky
21_ S*
Běžná S* (125) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

34
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lyčková Marie (H3513)LANCIANO'S LATINA (KJ0M9Z, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
2 Kaločová Nina (H3664)EVITA 13 (KJ0LPP, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
3 Fabiánová Zuzana (H4385)ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
4 Buláková Pavlína (H3605)SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
5 Hrůzek Vítězslav (H0290)PAJERO (KJ0MIP, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
6 Moravanská Ingrid (L0145)BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
7 Hanáková Ivana (G1715)VARADERO 2 (KJ0HCK, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
8 Křížová Šárka (G1210)ILCONTER (KJ0HOC, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
9 Daněk Tomáš (G1608)CON SPIRITO AGRAM M (KJ0OL3, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
10 Koláček Pavel (G0215)S-CLASSIC (KJ0DQJ, V)TJ Palava (MG0035)
11 Drdlová Nikola (F2661)MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
12 Hentšel Marek (H1939)ACANTO BLUE (KJ00XY, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
13 Hentšel Marek (H1939)ZETA 2 (KJ0TYB, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
14 Minářová Romana (L0059)GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
15 Zwinger Jan (H2741)JLB WAVO VANDA (KJ0M1F, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16 Pavlíček Jan (H2371)LOLITA ŠARGOUN (KJ0J10, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
17 Hošák Stanislav (H0880)ZIRKINA D&G Z (KJ0MTT, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
18 Hošák Stanislav (H0880)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
19 Hošák Stanislav (H0880)ELVIS D Z Fipon (KJ00UJ, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
20 Žíla Zdeněk (F0969)LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
21 Žíla Zdeněk (F0969)CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
22 Žíla Zdeněk (F0969)VANILLA 2 (KJ0GJV, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
23 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
24 Kincl Josef ml. (H1638)G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
25 Kincl Josef ml. (H1638)UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
26 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
27 Hrdá Eliška (H3793)CHIN (KJ0LVC, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
28 Strnadlová Lucie (H2395)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
29 Rektořík Petr (G1753)LORDON (KJ0I39, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
30 Rektořík Petr (G1753)ADONIS 4 (KJ0I38, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
31 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
32 Kumarová Lucie (H3724)CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
33 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
34 Geratová Eliška (H3432)ASSISI (KJ0HY3, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN
Cena Hanáckého dvora
Výsledky
20. 7. – 22. 7.
H / Polkovice
Hanácký dvůr

Pro větší detail klikněte!