Přihlásit se

Skoky
Cena Hanáckého dvora
Oficiální závody (CSN) / 180720H1
20.07.2018 - 22.07.2018
H / Polkovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0396 - Hanácký dvůr, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0031
Zdeněk Babor
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G2088
Šárka Veselská
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F1145
Svatava Juhászová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0341
Jan Kubrický
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0749
Jana Holá
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skok st. ZP Handicap na styl jezdce - Cena Obce Polkovice
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
20.07.2018 8:30

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Složil Jiří (J0H97)<12>ŠIMON 7 (KJ0LTU, V)JASO Oldřichov (ML0050)
2Urbanová Sophie (J0X0S)<20>SHARIF (KJ00TG, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
3Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<5>ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
4Langrová Vanessa (J0T8U)<10>MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
5Rypková Nikol (J0UY6)<21>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
6Tůmová Veronika (J0PYQ)<15>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
7Lukešová Barbora (J0UY4)<23>ŠAMAN 9 (KJ0FGD, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
8Zerzoňová Viktorie (J0RFD)<19>LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
9Ondřejová Lenka (H4529)<14>AMIK 1 (KJ0T08, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
10Černá Zoja (J0V2E)<16>JASMÍN 16 (KJ0UIO, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
11Hrubá Elen (H4456)<8>ČERT 3 (KJ0JH5, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12Červenková Noemi Anna (J0S9V)<6>FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
13Pichrtová Rozálie (H4569)<4>MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
14Kobedová Linda (J0QO8)<1>VANDA 15 (KJ0TPB, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
15Dohnalová Valentýna (J0OLB)<2>ŠIPKA 2 (KJ0K6F, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
16Složilová Eliška (L0405)<13>VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0050)
17Hrstková Barbora (J0VHN)<7>ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
18Kubová Aneta (J0S9W)<22>RONJA HF (KJ0TOY, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
19Ambrožová Sofie (J0R22)<3>VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
20Složil Jiří (J0H97)<11>KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0050)
21Langrová Vanessa (J0T8U)<9>AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
22Rypková Nikol (J0UY6)<18>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
Skoky
02B Skok st. ZLPB na styl jezdce - Cena Obce Polkovice
Pony ZLPB (80) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
20.07.2018

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Tlašková Kateřina (J0RF5)<25>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
2Březovjáková Kristýna (J0MCD)<33>ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
3Červenková Noemi Anna (J0S9V)<6>FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
4Hrstková Barbora (J0VHN)<7>ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
5Rypková Nikol (J0UY6)<18>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
6Kobedová Linda (J0QO8)<1>VANDA 15 (KJ0TPB, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
7Dohnalová Valentýna (J0OLB)<2>ŠIPKA 2 (KJ0K6F, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
8Hejduková Nikola (J0S6N)<26>GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
9Bečková Natalie (H4356)<35>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
10Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<24>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
11Složilová Eliška (L0405)<13>VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0050)
12Hložková Karolína (H4411)<32>GAZELA 1 (KJ0SOE, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
13Kubová Aneta (J0S9W)<22>RONJA HF (KJ0TOY, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
14Langrová Vanessa (J0T8U)<9>AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
15Ambrožová Sofie (J0R22)<3>VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
16Zanášková Anna (L0450)<31>FLINKIE (KJ0LN9, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
17Pichrtová Rozálie (H4569)<4>MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
18Barvířová Tina (J0QCM)<28>VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
Skoky
02_ Skok st. ZLP Handicap na styl jezdce (S+A) - Cena Obce Polkovice
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
20.07.2018 9:30

15
Skoky
03_ Skok st. LP Handicap na styl jezdce - Cena Obce Polkovice
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
20.07.2018 11:00

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Valčíková Sofie (J0RF7)<34>LIPO 1 (KJ0EMA, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
2Barvířová Tina (J0QCM)<27>ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
3Složilová Eliška (L0405)<41>SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0050)
4Rašková Denisa (L0473)<36>MERLIN 19 (KJ0F41, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
5Vysoudilová Valerie (H4515)<29>IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
6Horníková Karolína (J0Q55)<30>VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
7Bečková Natalie (H4356)<42>CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
8Dorociaková Kateřina (J0OMM)<40>OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
9Tlašková Kateřina (J0RF5)<25>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
10Hejduková Nikola (J0S6N)<26>GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
11Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<24>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
12Ambrožová Sofie (J0R22)<39>MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
13Zanášková Anna (L0450)<31>FLINKIE (KJ0LN9, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
14Liďáková Karolína (H3963)<43>WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
15Březovjáková Kristýna (J0MCD)<33>ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
16Hornáková Veronika (Z99NS)<311>ELIZABETH (KZ04QT, X)Slovensko (MZ0040)
17Hložková Karolína (H4411)<32>GAZELA 1 (KJ0SOE, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
18Barvířová Tina (J0QCM)<28>VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
19Složilová Eliška (L0405)<11>KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0050)
20Bečková Natalie (H4356)<35>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
Skoky
04_ Skok st. SP Handicap s rozeskakováním - Cena Obce Polkovice
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
20.07.2018 12:00

6
Skoky
05_ Skok st. ZM na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
20.07.2018 13:00

26
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Nečasová Sabina (J0PO4)<60>DAHINHO (KJ0LD5, V)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
2Vondrová Kateřina (H3064)<65>CONDIR (KJ0VAX, V)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
3Vilkusová Lucie (J0SQ1)<61>FINLANDIE (KJ0I3H, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
4Ludvík Jakub (H2930)<62>NONO VAN O.L.V.HOVE (KJ0VCW, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
5Ivičičová Nikola (J0UZS)<52>LER (KJ0GSH, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
6Křemečková Nela (L0316)<64>LANCASTER 1 (KJ0CNB, V)Jezdecká stáj Galatík Těšánky (ML0029)
7Sukupová Klára (G2610)<54>CADOT (KJ0S13, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
8Turčynová Radka (H0837)<51>ARMANI Z KAČÁKOVY SAMOTY (KJ0U9T, V)Radka Turčynová (ML0126)
9Koláčková Anna (L0201)<55>DAE (KJ0IYL, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
10Pořízková Barbora (G3518)<66>PELI 1 (KJ0T7I, K)JK Žarovický Háj (MG0213)
11Gyureková Erika (L0037)<63>OLIVIA 3 (KJ0UV4, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
12Fojtová Michaela (H3054)<58>GARIBALDI PP (KJ0UBI, V)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
13Pavlíček Jan (H2371)<48>GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
14Složilová Eliška (L0405)<56>CITA VIN (KJ0AYN, K)JASO Oldřichov (ML0050)
15Bradáč Pavel (J0RMF)<67>CLARISSA 111 (KJ0SY2, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
16Ambrožová Tereza (J0Q4U)<49>HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
17Šedá Marcela (G1280)<44>SIR CARTIER (KJ0KUU, V)JK Ideas (MG0167)
18Stoličková Karolína (L0033)<53>SAMBERY (KJ0ITZ, K)Jezdecká stáj Stoličkovi Kroměříž (ML0077)
19Telecká Tatiana (Z1279)<317>HARMONIA (KZ040A, X)Slovensko (MZ0040)
20Fialová Simona (G3309)<59>CASIUS CLAY (KJ0OM6, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
21Dohnalová Lucie (J0NUU)<57>LAURILL (KJ0ST0, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
22Měřínská Alena (J0T5Y)<47>JEFER (KJ0UNN, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
23Šímová Darja (J0R3W)<46>MAGIC WING (KJ0GWX, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
24Machalová Eliška (H4341)<45>CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
25Bittnerová Evelína (H3305)<163>ARAMIS 14 (KJ0JFR, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26Sýkora Daniel (Z1340)<315>JASPER B (KZ04K9, X)Slovensko (MZ0040)
Skoky
06_ Skok st. Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
20.07.2018 14:00

42
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Roubíčková Magdaléna (H4268)<87>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
2Vilkusová Lucie (J0SQ1)<61>FINLANDIE (KJ0I3H, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
3Pleva Matěj (J0P8E)<86>RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
4Sejkorová Michaela (L0380)<72>FIDORKA 5 (KJ0J1Q, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
5Nečasová Sabina (J0PO4)<60>DAHINHO (KJ0LD5, V)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
6Machová Monika (L0304)<73>SHAGYA XXIX-2 (KJ0KY4, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
7Koláčková Anna (L0201)<55>DAE (KJ0IYL, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
8Pavlíček Jan (H2371)<48>GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
9Turčynová Radka (H0837)<51>ARMANI Z KAČÁKOVY SAMOTY (KJ0U9T, V)Radka Turčynová (ML0126)
10Sukupová Klára (G2610)<54>CADOT (KJ0S13, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
11Gyureková Erika (L0037)<63>OLIVIA 3 (KJ0UV4, K)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
12Rokytová Vendula (H3681)<50>LE CENT (KJ0JHF, V)STÁJ MALÁ VÍDEŇ - VSISKO (MH0331)
13Ivičičová Nikola (J0UZS)<52>LER (KJ0GSH, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Telecká Tatiana (Z1279)<317>HARMONIA (KZ040A, X)Slovensko (MZ0040)
15Blahová Berenika (G3860)<70>REGULUS (KJ0I62, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
16Ivičičová Adriana (J0UZR)<80>ČARMENA (KJ0E0E, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
17Plotnárková Pavlína (J0UZP)<79>OFELIA 1 (KJ0UOU, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
18Pakostová Karolína (J0SZC)<78>KORIN 2 (KJ0GP4, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
19Jančová Karla (H0164)<77>VERNIO (KJ0HUI, V)WINERY Ranch Víno Hruška (ML0149)
20Fialová Simona (G3309)<59>CASIUS CLAY (KJ0OM6, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
21Křemečková Nela (L0316)<64>LANCASTER 1 (KJ0CNB, V)Jezdecká stáj Galatík Těšánky (ML0029)
22Machová Ivana (L0358)<75>SMAJLIN (KJ0EPU, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
23Stoličková Karolína (L0033)<53>SAMBERY (KJ0ITZ, K)Jezdecká stáj Stoličkovi Kroměříž (ML0077)
24Dohnalová Lucie (J0NUU)<57>LAURILL (KJ0ST0, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
25Sedláková Karolína (J0XE0)<83>TOSCANA T (KJ0ASC, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
26Nečasová Andrea (G2104)<82>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
27Knotová Lucie (E0672)<74>SARAGON (KJ0I0F, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
28Machalová Eliška (H4341)<45>CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
29Ludvík Jakub (H2930)<62>NONO VAN O.L.V.HOVE (KJ0VCW, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
30Bradáč Pavel (J0RMF)<67>CLARISSA 111 (KJ0SY2, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
31Složilová Eliška (L0405)<56>CITA VIN (KJ0AYN, K)JASO Oldřichov (ML0050)
32Pořízková Barbora (G3518)<66>PELI 1 (KJ0T7I, K)JK Žarovický Háj (MG0213)
33Junasová Alexandra (Z1262)<314>ANTURIO POLT (KZ04KA, X)Slovensko (MZ0040)
34Kubrická Kateřina (H2783)<71>LOVELY 37 (KJ0SOG, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
35Tioková Klára (H4143)<76>BORNFEE 1 (KJ0UXO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
36Fojtová Michaela (H3054)<58>GARIBALDI PP (KJ0UBI, V)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
37Petković Sandra (G1599)<84>ADELANTE (KJ0SQ4, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
38Měřínská Alena (J0T5Y)<47>JEFER (KJ0UNN, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
39Růžičková Iveta (G3294)<81>JALAR (KJ0IPG, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
40Šedá Marcela (G1280)<44>SIR CARTIER (KJ0KUU, V)JK Ideas (MG0167)
41Roubíčková Magdaléna (H4268)<88>OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
42Bittnerová Evelína (H3305)<163>ARAMIS 14 (KJ0JFR, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
Skoky
07_ Skok st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
20.07.2018 15:30

39
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Ludvík Jakub (H2930)<86>RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
2Kučínská Veronika (F3939)<90>PAPAJA (KJ0J99, K)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
3Roubíčková Magdaléna (H4268)<88>OTYLKA (KJ0EOM, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
4Junasová Alexandra (Z1262)<314>ANTURIO POLT (KZ04KA, X)Slovensko (MZ0040)
5Veisová Markéta (G3984)<102>ROSA-RUF (KJ0SZW, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
6Koutná Kristýna (H2964)<99>CATRIN-Ř (KJ0IS5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
7Růžičková Iveta (G3294)<81>JALAR (KJ0IPG, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
8Havlová Karolína (L0326)<98>FARLY-M (KJ0J64, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
9Čermáková Daniela (G3668)<92>UNA SAPHIRA (KJ0BVP, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
10Kadeřábková Tereza (G2109)<107>SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11Kubrický Jan (H0341)<94>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
12Pakostová Karolína (J0SZC)<78>KORIN 2 (KJ0GP4, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
13Tioková Klára (H4143)<76>BORNFEE 1 (KJ0UXO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
14Plotnárková Pavlína (J0UZP)<79>OFELIA 1 (KJ0UOU, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
15Machová Monika (L0304)<93>SAHIB SILVER G (KJ0J1S, H)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
16Ivičičová Adriana (J0UZR)<80>ČARMENA (KJ0E0E, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
17Franková Lenka (H2364)<96>LUNETA 7 (KJ0CMK, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
18Knotová Lucie (E0672)<74>SARAGON (KJ0I0F, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
19Kubrická Kateřina (H2783)<71>LOVELY 37 (KJ0SOG, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Rokytová Vendula (H3681)<50>LE CENT (KJ0JHF, V)STÁJ MALÁ VÍDEŇ - VSISKO (MH0331)
21Sedláková Karolína (J0XE0)<83>TOSCANA T (KJ0ASC, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
22Blahová Berenika (G3860)<70>REGULUS (KJ0I62, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
23Slováček Michal (L0501)<97>LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
24Fikesová Veronika (G3866)<109>PUNČ 1 (KJ0HWG, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
25Nečasová Andrea (G2104)<82>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
26Machovec Jiří (G2161)<95>CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
27Přibylová Zuzana (L0368)<105>QUEEN GASPARI (KJ0IU9, K)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
28Chudá Patricia (Z99AB)<318>FEMSARA VDL (KZ03ZA, X)Slovensko (MZ0040)
29Jankotová Pavlína (H4433)<104>CALIPPO (KJ0FTX, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
30Sýkora Daniel (Z1340)<316>VENEZIA POLT (KZ04DL, X)Slovensko (MZ0040)
31Dostál Jiří (H0520)<103>RENTA 2 (KJ0LPT, K)JS Silvio (ML0092)
32Petković Sandra (G1599)<84>ADELANTE (KJ0SQ4, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
33Jančová Karla (H0164)<77>VERNIO (KJ0HUI, V)WINERY Ranch Víno Hruška (ML0149)
34Drápal Stanislav (F2480)<108>JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
35Ludvík Jakub (H2930)<106>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
36Kučínská Veronika (F3939)<91>MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
37Roubíčková Magdaléna (H4268)<87>KAUCE 1 (KJ0CPQ, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
38Junasová Alexandra (Z1262)<313>ACCIS (KZ02WG, X)Slovensko (MZ0040)
39Koutná Kristýna (H2964)<100>GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
Skoky
08_ Skok st. L* s rozeskakováním
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
20.07.2018 17:00

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Žíla Zdeněk (F0969)<118>JACKPOT 26 (KJ0T67, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
2Havlová Karolína (L0326)<98>FARLY-M (KJ0J64, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
3Koutná Kristýna (H2964)<99>CATRIN-Ř (KJ0IS5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
4Sýkora Daniel (Z1340)<316>VENEZIA POLT (KZ04DL, X)Slovensko (MZ0040)
5Hrůzek Vítězslav (H0290)<112>PAJERO (KJ0MIP, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
6Kadeřábková Tereza (G2109)<107>SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7Junasová Alexandra (Z1262)<313>ACCIS (KZ02WG, X)Slovensko (MZ0040)
8Drápal Stanislav (F2480)<108>JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
9Kučínská Veronika (F3939)<91>MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
10Přibylová Zuzana (L0368)<105>QUEEN GASPARI (KJ0IU9, K)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
11Slováček Michal (L0501)<97>LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
12Franková Lenka (H2364)<96>LUNETA 7 (KJ0CMK, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
13Fikesová Veronika (G3866)<109>PUNČ 1 (KJ0HWG, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
14Čermáková Daniela (G3668)<114>RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
15Novotný Robert (F4285)<120>HAWANA (KJ0MQT, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
16Jankotová Pavlína (H4433)<104>CALIPPO (KJ0FTX, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17Šedá Marcela (G1280)<111>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
18Krhutová Kateřina (H2499)<110>HASKY Fitmin (KJ0DL1, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
19Ludvík Jakub (H2930)<106>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
20Koláčková Anna (L0201)<121>LOCUARDOR (KJ0JPF, V)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
21Chudá Patricia (Z99AB)<318>FEMSARA VDL (KZ03ZA, X)Slovensko (MZ0040)
22Dostál Jiří (H0520)<122>STAKETO-S (KJ0JA7, V)JS Silvio (ML0092)
23Knotová Lucie (E0672)<116>CLEO 7 (KJ0TCW, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
24Hanáková Ivana (G1715)<113>VARADERO 2 (KJ0HCK, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
25Minářová Romana (L0059)<115>GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
26Žíla Zdeněk (F0969)<119>COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
27Veisová Markéta (G3984)<102>ROSA-RUF (KJ0SZW, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
Skoky
12_ Skok st. Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
21.07.2018 12:00

45
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Holá Karolina (H2925)<180>VIKTORIA Z (KJ0J0C, K)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
2Hruška Jiří (H0173)<328>GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
3Pavlíček Jan (H2371)<48>GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
4Hrbáček Tomáš (H4094)<172>AFRIKA (KJ0JKE, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
5Birková Agáta (H2768)<184>NORIS 2 (KJ0HSX, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
6Ambrožová Tereza (J0Q4U)<49>HANY 4 (KJ0JDS, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
7Bacmaňáková Sandra (Z999C)<306>RIVELA (KZ0404, X)Slovensko (MZ0040)
8Eim Petr (G0340)<327>IVO 42 (KJ0UR2, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
9Jarka Zdeněk (G1746)<173>ROCK'N ROSE (KJ0HY2, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
10Bartusková Eliška (H4506)<165>ARAMIS 12 (KJ0DOJ, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
11Fabiánová Zuzana (H4385)<153>HIGH FIVE (KJ0VR4, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12Hanzlíková Sylva (H3253)<155>QUENN 1 (KJ0DIH, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
13Pospíšilová Kateřina (G4033)<175>FIRST DANCER (KJ0GXB, V)JK Dantte (MG0144)
14Machová Ivana (L0358)<75>SMAJLIN (KJ0EPU, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
15Marčok Matej (Z99NT)<321>IROCO J (KZ04QU, X)Slovensko (MZ0040)
16Šímová Darja (J0R3W)<46>MAGIC WING (KJ0GWX, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
17Daněk Tomáš (G1608)<330>CHARRO (KJ0W5O, V)AGRAMM, spol. s r.o. (ML0005)
18Kubíčková Marcela (H3762)<332>KORVET 1 (KJ0P06, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
19Večeřová Nela (J0RSV)<331>CHARLES OF LIGHT (KJ0SE1, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20Dobešová Gabriela (H0815)<154>TAKRAS 1 (KJ0DPL, V)Jezdecký klub NAZARET OSTRAVA (MH0142)
21Hartmanová Zuzana (H2747)<168>DR SLEW (KJ0S7X, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
22Březinová Tereza (H4264)<162>PUFF-LEE (KJ0F4Z, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
23Pavlíková Eva (G0417)<169>NIRVANA 48 (KJ0SZY, K)Stáj Boškůvky (MG0286)
24Podsedníková Marcela (G1399)<178>JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
25Ivančin Zdeněk (H0646)<166>FON CANNAVARO MIKES METAL (KJ0VFS, H)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
26Junasová Alexandra (Z1262)<314>ANTURIO POLT (KZ04KA, X)Slovensko (MZ0040)
27Dohodilová Klára (L0449)<182>ALLOTRIE (KJ0K6L, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
28Ondrášková Veronika (H4212)<68>SPEEDY 1 (KJ0DN6, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
29Mžiková Michaela (H3268)<164>FAREL PAVLÍN (KJ0VR7, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
30Orlíková Veronika (H4163)<186>E-BLUE (KJ0MCP, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
31Hájková Markéta (H4214)<69>LIVIUS 1 (KJ0FFX, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
32Malá Monika (H2973)<159>COMING STAR-M (KJ0SGX, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
33Malý Jiří (H2415)<174>CINEREUS (KJ0K01, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
34Komínková Eva (G1284)<177>VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
35Hanáčková Alexandra (L0108)<333>NIGEL HORTA (KJ0W5P, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
36Hošák Stanislav (H0880)<325>EDUARD HF ALKAPET (KJ0U7T, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
37Dvořáková Nikola (L0178)<181>FLORIDA-LUK (KJ0I3O, K)SS FLORIDA Kroměříž o.s. (ML0041)
38Nevřelová Martina (H4399)<160>SEMPRE SALITO (KJ0FSS, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
39Malinová Karin (J0KUK)<161>PIRRES (KJ0U2E, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
40Fojtová Michaela (H3054)<149>CASCO ARGENTINO (KJ0V65, V)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
41Machová Monika (L0304)<73>SHAGYA XXIX-2 (KJ0KY4, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
42Hruška Jiří (H0173)<188>CARRISTA (KJ0VL0, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
43Pavlíček Jan (H2371)<176>VIVA BLUE (KJ0VVY, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
44Hrbáček Tomáš (H4094)<171>MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
45Birková Agáta (H2768)<185>LEX 1 (KJ0L11, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
Skoky
13_ Skok st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
21.07.2018 13:45

46
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Hruška Jiří (H0173)<188>CARRISTA (KJ0VL0, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
2Hošák Stanislav (H0880)<326>JENČÍ (KJ0SFL, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
3Pavlíček Jan (H2371)<176>VIVA BLUE (KJ0VVY, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
4Hrbáček Tomáš (H4094)<171>MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
5Marčok Matej (Z99NT)<321>IROCO J (KZ04QU, X)Slovensko (MZ0040)
6Měrková Kateřina (H3111)<211>VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
7Jelínková Veronika (G2210)<192>JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
8Dohodilová Klára (L0449)<182>ALLOTRIE (KJ0K6L, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
9Bacmaňáková Sandra (Z999C)<306>RIVELA (KZ0404, X)Slovensko (MZ0040)
10Morávková Nikola (H4579)<208>EIPRIELL (KJ0T43, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
11Řezníček Dominik (H4572)<202>SYMPATIE 1 (KJ0BB2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
12Hentšel Marek (H1939)<199>L- QUERIDA (KJ0UL4, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
13Knotová Lucie (E0672)<116>CLEO 7 (KJ0TCW, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
14Čermáková Daniela (G3668)<92>UNA SAPHIRA (KJ0BVP, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
15Jarka Zdeněk (G1746)<173>ROCK'N ROSE (KJ0HY2, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
16Hájková Markéta (H4214)<69>LIVIUS 1 (KJ0FFX, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
17Malý Jiří (H2415)<174>CINEREUS (KJ0K01, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
18Sejkorová Michaela (L0380)<72>FIDORKA 5 (KJ0J1Q, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
19Pospíšilová Kateřina (G4033)<198>FULL HOUSE DVL (KJ0MGR, V)JK Dantte (MG0144)
20Vranka Ondrej (Z99CQ)<304>ANCARAS (KZ04MS, X)Slovensko (MZ0040)
21Hruška Jiří (H0173)<328>GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
22Hošák Stanislav (H0880)<325>EDUARD HF ALKAPET (KJ0U7T, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
23Ivičičová Adriana (J0UZR)<80>ČARMENA (KJ0E0E, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
24Ondrášková Veronika (H4212)<68>SPEEDY 1 (KJ0DN6, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
25Peprníčková Anna (L0038)<210>BARWA (KJ0GI5, K)JK Zlín, spolek (ML0003)
26Bortlová Lucie (L0322)<200>CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
27Plotnárková Pavlína (J0UZP)<79>OFELIA 1 (KJ0UOU, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
28Daňková Miroslava (G2613)<193>COLT Agramm (KJ0F07, V)AGRAMM, spol. s r.o. (ML0005)
29Machalová Eliška (H4341)<45>CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
30Kincl Josef ml. (H1638)<207>KLAUDI VINIBI (KJ0J2A, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
31Koláček Pavel (G0215)<197>SCHENGEN (KJ0K03, V)TJ Palava (MG0035)
32Machačová Hana (G3534)<201>JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
33Vachutka Ladislav (H2762)<203>MOZART-H (KJ0EKR, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
34Pakostová Karolína (J0SZC)<209>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
35Orlíková Veronika (H4163)<186>E-BLUE (KJ0MCP, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
36Šímová Darja (J0R3W)<46>MAGIC WING (KJ0GWX, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
37Vaníčková Jana (H2289)<213>RECORDA (KJ0IXZ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
38Birková Agáta (H2768)<185>LEX 1 (KJ0L11, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
39Junasová Alexandra (Z1262)<314>ANTURIO POLT (KZ04KA, X)Slovensko (MZ0040)
40Pavlíček Jan (H2371)<190>DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
41Hrbáček Tomáš (H4094)<172>AFRIKA (KJ0JKE, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
42Daněk Tomáš (G1608)<330>CHARRO (KJ0W5O, V)AGRAMM, spol. s r.o. (ML0005)
43Marčok Matej (Z99NT)<322>CHELIOS (KZ04CA, X)Slovensko (MZ0040)
44Měrková Kateřina (H3111)<212>VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
45Hruška Jiří (H0173)<235>ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
46Hošák Stanislav (H0880)<324>BLISS X (KJ0T3W, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
Skoky
14_ Skok st. L* na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
21.07.2018 15:45

40
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Hentšel Marek (H1939)<199>L- QUERIDA (KJ0UL4, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2Rektořík Petr (G1753)<231>LORDON (KJ0I39, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
3Vaníčková Jana (H2289)<213>RECORDA (KJ0IXZ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
4Měrková Kateřina (H3111)<212>VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
5Kučínská Veronika (F3939)<90>PAPAJA (KJ0J99, K)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
6Hošák Stanislav (H0880)<326>JENČÍ (KJ0SFL, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
7Bortlová Lucie (L0322)<200>CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
8Pavlíková Eva (G0417)<233>UMBRO (KJ0LL1, H)Stáj Boškůvky (MG0286)
9Sejkorová Michaela (L0380)<72>FIDORKA 5 (KJ0J1Q, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
10Pavlíček Jan (H2371)<190>DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
11Fabiánová Zuzana (H4385)<216>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12Pakostová Karolína (J0SZC)<209>POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
13Junasová Alexandra (Z1262)<313>ACCIS (KZ02WG, X)Slovensko (MZ0040)
14Bartl Tomáš (H4378)<221>SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
15Peprníčková Anna (L0038)<210>BARWA (KJ0GI5, K)JK Zlín, spolek (ML0003)
16Pospíšilová Kateřina (G4033)<198>FULL HOUSE DVL (KJ0MGR, V)JK Dantte (MG0144)
17Hurtík Jan (G3856)<219>DARMON 1 (KJ0IYU, V)JK Sever Brno (MG0156)
18Lyčková Marie (H3513)<223>LANCIANO'S LATINA (KJ0M9Z, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
19Marčok Matej (Z99NT)<322>CHELIOS (KZ04CA, X)Slovensko (MZ0040)
20Doláková Nela (G3299)<228>PÍNIE (KJ0C8L, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
21Sýkora Daniel (Z1340)<316>VENEZIA POLT (KZ04DL, X)Slovensko (MZ0040)
22Koláček Pavel (G0215)<220>S-CLASSIC (KJ0DQJ, V)TJ Palava (MG0035)
23Machačová Hana (G3534)<201>JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
24Jelínková Veronika (G2210)<192>JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
25Hruška Jiří (H0173)<235>ARVEN 2 (KJ0J96, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
26Humplík Pavel (H0172)<236>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
27Vranka Ondrej (Z99CQ)<304>ANCARAS (KZ04MS, X)Slovensko (MZ0040)
28Kincl Josef ml. (H1638)<207>KLAUDI VINIBI (KJ0J2A, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
29Moravanská Ingrid (L0145)<218>BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
30Morávková Nikola (H4579)<208>EIPRIELL (KJ0T43, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
31Birková Agáta (H2768)<184>NORIS 2 (KJ0HSX, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
32Růžičková Kamila (G1799)<229>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
33Machalová Eliška (H4341)<45>CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
34Buláková Pavlína (H3605)<217>SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
35Žíla Zdeněk (F0969)<226>CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
36Rektořík Petr (G1753)<232>ADONIS 4 (KJ0I38, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
37Vachutka Ladislav (H2762)<203>MOZART-H (KJ0EKR, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
38Vaníčková Jana (H2289)<234>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
39Měrková Kateřina (H3111)<211>VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
40Kučínská Veronika (F3939)<91>MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
Skoky
15_ Skok st. S* s rozeskakováním - Cena Autodopravy VODICA s.r.o.
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
21.07.2018 17:45

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Žíla Zdeněk (F0969)<240>VANILLA 2 (KJ0GJV, K)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
2Rektořík Petr (G1753)<231>LORDON (KJ0I39, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
3Bartl Tomáš (H4378)<221>SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
4Koláček Pavel (G0215)<220>S-CLASSIC (KJ0DQJ, V)TJ Palava (MG0035)
5Kaločová Nina (H3664)<237>EVITA 13 (KJ0LPP, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
6Moravanská Ingrid (L0145)<218>BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
7Humplík Pavel (H0172)<236>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
8Hrůzek Vítězslav (H0290)<112>PAJERO (KJ0MIP, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
9Pavlíková Eva (G0417)<233>UMBRO (KJ0LL1, H)Stáj Boškůvky (MG0286)
10Doláková Nela (G3299)<228>PÍNIE (KJ0C8L, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
11Čermáková Daniela (G3668)<114>RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
12Junasová Alexandra (Z1262)<313>ACCIS (KZ02WG, X)Slovensko (MZ0040)
13Sýkora Marián (Z999O)<307>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
14Daněk Tomáš (G1608)<238>CON SPIRITO AGRAM M (KJ0OL3, V)AGRAMM, spol. s r.o. (ML0005)
15Hanáková Ivana (G1715)<113>VARADERO 2 (KJ0HCK, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
16Růžičková Kamila (G1799)<229>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
17Krhutová Kateřina (H2499)<110>HASKY Fitmin (KJ0DL1, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
18Buláková Pavlína (H3605)<217>SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
19Fabiánová Zuzana (H4385)<216>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
20Minářová Romana (L0059)<115>GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
21Pavlíček Jan (H2371)<239>LOLITA ŠARGOUN (KJ0J10, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
22Vaníčková Jana (H2289)<234>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
23Rektořík Petr (G1753)<232>ADONIS 4 (KJ0I38, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
24Žíla Zdeněk (F0969)<119>COMPLIMENT 1 (KJ0LQ1, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
Skoky
16_ Skok st. ZZ na limitovaný čas
Běžná ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
22.07.2018 8:00

13
Skoky
17_ Skok st. ZM s návazným rozeskakováním
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
22.07.2018 8:50

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Kaplánková Klaudie (L0481)<244>STOLBERG (KJ0FST, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
2Pavlínová Markéta (H2278)<138>GANESHA PAVLIN (KJ0U6O, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
3Machová Monika (L0304)<253>SCYRIS MT-2/SATURN G (KJ0TGZ, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
4Kortová Vendula (J0SQK)<241>CASCARELLO (KJ0M9A, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
5Grebeňová Natálie (J0RCU)<243>RICARDA 1 (KJ0T3O, K)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
6Dobešová Gabriela (H0815)<154>TAKRAS 1 (KJ0DPL, V)Jezdecký klub NAZARET OSTRAVA (MH0142)
7Dopitová Lucie (H4403)<251>CABERNET 3 (KJ0SFJ, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
8Jančová Eva (L0293)<157>GART (KJ0IU3, V)Jezdecká Stáj Hanák, z.s. (ML0158)
9Schmolzová Veronika (L0452)<246>TRAVIATA JIM (KJ0UXY, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
10Nevolová Dominika (L0222)<247>CARLIDO S (KJ0UY3, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
11Šebestová Veronika (G3770)<256>SWEN 1 (KJ0FFK, V)JK Ideas (MG0167)
12Očenášková Natálie (L0307)<262>ROKASTO (KJ0GM7, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
13Mrázková Irena (L0384)<152>SEGAL (KJ0ODW, V)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
14Sýkora Daniel (Z1340)<315>JASPER B (KZ04K9, X)Slovensko (MZ0040)
15Krhutová Kateřina (H2499)<136>MAZÁNEK (KJ0SEK, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
16Pacasová Viktorie-Alexandra (G3895)<255>LUPIČ (KJ0I8A, V)Jezdecký klub Lasystar, z.s. (MG0165)
17Kratochvilová Dagmar (H2251)<257>GALILEO 1 (KJ0EH4, V)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
18Zwinger Jan (H2741)<250>ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19Zanášková Anna (L0450)<245>MONIQUE S (KJ0UY2, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
20Moravcová Sandra (H3419)<259>RICARDO 3 (KJ0T0H, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
21Badalová Markéta (H3456)<249>ELITA 4 (KJ0CJQ, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
22Suthe Ema (Z99NU)<305>LOVE PARADE 3 (KZ04QV, X)Slovensko (MZ0040)
23Hojovcová Marie (G4015)<258>QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
24Sejkorová Michaela (L0380)<72>FIDORKA 5 (KJ0J1Q, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
25Vrána Jaroslav (H0242)<263>SHINY 1 (KJ0VAY, H)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
26Vondrová Kateřina (H3064)<65>CONDIR (KJ0VAX, V)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
27Barošová Nikol (L0429)<252>BLACK JACK-P (KJ0DTW, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
28Schwanová Eva (H3944)<156>CEJLON 9 (KJ0U08, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
Skoky
18_ Skok st. Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
22.07.2018 10:30

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Machová Monika (L0304)<253>SCYRIS MT-2/SATURN G (KJ0TGZ, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
2Očenášková Natálie (L0307)<278>GATINKA HDH (KJ0W03, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
3Badalová Markéta (H3456)<266>SUNNY DAY 3 (KJ0CHC, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
4Kratochvilová Dagmar (H2251)<257>GALILEO 1 (KJ0EH4, V)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
5Bacmaňáková Sandra (Z999C)<306>RIVELA (KZ0404, X)Slovensko (MZ0040)
6Vávrová Barbora (L0010)<268>DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
7Hartmanová Zuzana (H2747)<272>ZANDORA (KJ0H24, K)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
8Mžiková Michaela (H3268)<164>FAREL PAVLÍN (KJ0VR7, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9Hentšel Marek (H1939)<265>LE GARDER (KJ0VGD, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
10Dohodilová Klára (L0449)<182>ALLOTRIE (KJ0K6L, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
11Hájková Markéta (H4214)<69>LIVIUS 1 (KJ0FFX, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
12Antonová Kateřina (L0493)<273>GT (KJ0BEJ, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
13Koláček Pavel (G0215)<197>SCHENGEN (KJ0K03, V)TJ Palava (MG0035)
14Holešovský Pavel (G1479)<277>VINÍ (KJ0LKS, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
15Vondrová Kateřina (H3064)<65>CONDIR (KJ0VAX, V)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
16Sládková Paula (Z1626)<334>GINGER DE FIRA (KZ03LT, X)Slovensko (MZ0040)
17Šebestová Veronika (G3770)<256>SWEN 1 (KJ0FFK, V)JK Ideas (MG0167)
18Navrátilová Lenka (H0655)<269>ŠERON-KA (KJ0LQY, K)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
19Hojovcová Marie (G4015)<258>QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
20Janíčková Anna (L0484)<275>ZAMORA (KJ0LV2, K)Fishing Invest s.r.o. (ML0145)
21Pakostová Karolína (J0SZC)<78>KORIN 2 (KJ0GP4, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
22Zwinger Jan (H2741)<250>ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
23Juška Radek (G0250)<270>KLAD (KJ0I85, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
24Pacasová Viktorie-Alexandra (G3895)<255>LUPIČ (KJ0I8A, V)Jezdecký klub Lasystar, z.s. (MG0165)
25Šímová Darja (J0R3W)<46>MAGIC WING (KJ0GWX, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
26Kalábová Silvie (G0486)<276>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
27Dobešová Gabriela (H0815)<154>TAKRAS 1 (KJ0DPL, V)Jezdecký klub NAZARET OSTRAVA (MH0142)
28Besedová Tereza (J0O38)<279>RANSI (KJ0JSG, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
29Barošová Nikol (L0429)<252>BLACK JACK-P (KJ0DTW, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
30Fabiánová Zuzana (H4385)<153>HIGH FIVE (KJ0VR4, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
31Podsedníková Marcela (G1399)<178>JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
32Rokytová Vendula (H3681)<50>LE CENT (KJ0JHF, V)STÁJ MALÁ VÍDEŇ - VSISKO (MH0331)
33Moravcová Sandra (H3419)<259>RICARDO 3 (KJ0T0H, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
34Lančová Martina (H4213)<267>WALTER SCOTT (KJ0UP5, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
35Ivičičová Nikola (J0UZS)<52>LER (KJ0GSH, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
36Očenášková Natálie (L0307)<262>ROKASTO (KJ0GM7, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
37Badalová Markéta (H3456)<249>ELITA 4 (KJ0CJQ, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
Skoky
19_ Skok st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
22.07.2018 12:30

47
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Hanáčková Alexandra (L0108)<271>HANNIBÁL (KJ0V2H, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
2Malý Jiří (H2415)<281>CONTADORA (KJ0SGY, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
3Birková Agáta (H2768)<185>LEX 1 (KJ0L11, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
4Hlocký Simon (Z1414)<319>SAVANA (KZ00R1, X)Slovensko (MZ0040)
5Bacmaňáková Sandra (Z999C)<306>RIVELA (KZ0404, X)Slovensko (MZ0040)
6Očenášková Natálie (L0307)<278>GATINKA HDH (KJ0W03, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
7Koláček Pavel (G0215)<197>SCHENGEN (KJ0K03, V)TJ Palava (MG0035)
8Besedová Tereza (J0O38)<279>RANSI (KJ0JSG, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9Rokytová Vendula (H3681)<50>LE CENT (KJ0JHF, V)STÁJ MALÁ VÍDEŇ - VSISKO (MH0331)
10Fabiánová Zuzana (H4385)<216>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11Janíčková Anna (L0484)<275>ZAMORA (KJ0LV2, K)Fishing Invest s.r.o. (ML0145)
12Švihorová Nikol (H3214)<284>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
13Ivičičová Nikola (J0UZS)<52>LER (KJ0GSH, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Juška Radek (G0250)<270>KLAD (KJ0I85, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
15Lančová Martina (H4213)<267>WALTER SCOTT (KJ0UP5, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16Vávrová Barbora (L0010)<268>DI CASTILLO (KJ0LSF, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
17Řezníček Dominik (H4572)<202>SYMPATIE 1 (KJ0BB2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
18Dohodilová Klára (L0449)<182>ALLOTRIE (KJ0K6L, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
19Hartmanová Zuzana (H2747)<272>ZANDORA (KJ0H24, K)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
20Sládková Paula (Z1626)<334>GINGER DE FIRA (KZ03LT, X)Slovensko (MZ0040)
21Čermáková Daniela (G3668)<92>UNA SAPHIRA (KJ0BVP, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
22Plotnárková Pavlína (J0UZP)<79>OFELIA 1 (KJ0UOU, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
23Daněk Tomáš (G1608)<330>CHARRO (KJ0W5O, V)AGRAMM, spol. s r.o. (ML0005)
24Badalová Markéta (H3456)<266>SUNNY DAY 3 (KJ0CHC, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
25Navrátilová Lenka (H0655)<269>ŠERON-KA (KJ0LQY, K)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
26Pakostová Karolína (J0SZC)<78>KORIN 2 (KJ0GP4, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
27Hentšel Marek (H1939)<265>LE GARDER (KJ0VGD, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
28Malá Monika (H2973)<280>CATRIEL (KJ0CFQ, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
29Kalábová Silvie (G0486)<276>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
30Sýkora Daniel (Z1340)<316>VENEZIA POLT (KZ04DL, X)Slovensko (MZ0040)
31Trojková Viktorie (H4532)<285>CORIEL (KJ0EFP, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
32Vranka Ondrej (Z99CQ)<304>ANCARAS (KZ04MS, X)Slovensko (MZ0040)
33Kučínská Veronika (F3939)<91>MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
34Frťalová Radka (Z99DF)<308>VIKI (KZ043F, X)Slovensko (MZ0040)
35Mžiková Michaela (H3268)<189>QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
36Hojovcová Marie (G4015)<283>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
37Holešovský Pavel (G1479)<277>VINÍ (KJ0LKS, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
38Ondrášková Veronika (H4212)<68>SPEEDY 1 (KJ0DN6, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
39Komínková Eva (G1284)<177>VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
40Pavlíček Jan (H2371)<176>VIVA BLUE (KJ0VVY, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
41Holášek Josef (H2501)<282>FALKENCE (KJ0KMO, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
42Hanáčková Alexandra (L0108)<333>NIGEL HORTA (KJ0W5P, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
43Malý Jiří (H2415)<286>GOOD VIBRATIONS (KJ0ME5, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
44Strnadlová Lucie (H2395)<287>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
45Laryšová Tina (H4561)<289>CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
46Birková Agáta (H2768)<184>NORIS 2 (KJ0HSX, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
47Hlocký Simon (Z1414)<320>G-STAR (KZ02AH, X)Slovensko (MZ0040)
Skoky
20_ Skok st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
22.07.2018 14:15

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Strnadlová Lucie (H2395)<287>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
2Kincl Josef ml. (H1638)<296>G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
3Laryšová Tina (H4561)<289>CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
4Hurtík Jan (G3856)<219>DARMON 1 (KJ0IYU, V)JK Sever Brno (MG0156)
5Kučínská Veronika (F3939)<90>PAPAJA (KJ0J99, K)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
6Sládková Paula (Z1626)<323>RUBEL (KZ03MT, X)Slovensko (MZ0040)
7Moravanská Ingrid (L0145)<218>BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
8Sýkora Marián (Z999O)<307>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
9Holešovský Pavel (G1479)<300>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
10Růžičková Kamila (G1799)<229>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
11Koláček Pavel (G0215)<220>S-CLASSIC (KJ0DQJ, V)TJ Palava (MG0035)
12Sýkora Daniel (Z1340)<316>VENEZIA POLT (KZ04DL, X)Slovensko (MZ0040)
13Daňková Miroslava (G2613)<193>COLT Agramm (KJ0F07, V)AGRAMM, spol. s r.o. (ML0005)
14Buláková Pavlína (H3605)<217>SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
15Frťalová Radka (Z99DF)<308>VIKI (KZ043F, X)Slovensko (MZ0040)
16Lyčková Marie (H3513)<223>LANCIANO'S LATINA (KJ0M9Z, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
17Hanáková Ivana (G1715)<113>VARADERO 2 (KJ0HCK, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
18Malý Jiří (H2415)<281>CONTADORA (KJ0SGY, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
19Geratová Eliška (H3432)<301>ASSISI (KJ0HY3, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
20Vranka Ondrej (Z99CQ)<304>ANCARAS (KZ04MS, X)Slovensko (MZ0040)
21Zwinger Jan (H2741)<294>JLB WAVO VANDA (KJ0M1F, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
22Pavlíček Jan (H2371)<190>DARE ŠARGOUN (KJ0V9Z, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
23Holášek Josef (H2501)<282>FALKENCE (KJ0KMO, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
24Malá Monika (H2973)<280>CATRIEL (KJ0CFQ, H)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
25Čermáková Daniela (G3668)<114>RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
26Hošák Stanislav (H0880)<295>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
27Kincl Josef ml. (H1638)<297>UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
28Laryšová Tina (H4561)<288>DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
29Strnadlová Lucie (H2395)<299>FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
30Jelínková Veronika (G2210)<192>JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
Skoky
21_ Skok st. S* - AGROCAR Cena Hanáckého Dvora 2018
Běžná S* (125) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
22.07.2018 15:30

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.07.2018 08:21:51
#JezdecKůňSubjekt
1Žíla Zdeněk (F0969)<226>CONSULENT DE PRELET Z (KJ0OLL, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
2Strnadlová Lucie (H2395)<299>FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3Kumarová Lucie (H3724)<302>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
4Rektořík Petr (G1753)<231>LORDON (KJ0I39, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
5Kincl Josef ml. (H1638)<297>UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
6Sládková Paula (Z1626)<323>RUBEL (KZ03MT, X)Slovensko (MZ0040)
7Holešovský Pavel (G1479)<300>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
8Moravanská Ingrid (L0145)<218>BELINDA V. (KJ0KNZ, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
9Zwinger Jan (H2741)<294>JLB WAVO VANDA (KJ0M1F, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10Koláček Pavel (G0215)<220>S-CLASSIC (KJ0DQJ, V)TJ Palava (MG0035)
11Hojovcová Marie (G4015)<283>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
12Minářová Romana (L0059)<115>GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
13Žíla Zdeněk (F0969)<117>LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
14Geratová Eliška (H3432)<301>ASSISI (KJ0HY3, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15Růžičková Kamila (G1799)<229>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
16Kaločová Nina (H3664)<237>EVITA 13 (KJ0LPP, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
17Sýkora Marián (Z999O)<307>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
18Daněk Tomáš (G1608)<238>CON SPIRITO AGRAM M (KJ0OL3, V)AGRAMM, spol. s r.o. (ML0005)
19Bajčík Štefan (Z1261)<310>OSCARI (KZ03YA, X)Slovensko (MZ0040)
20Pavlíček Jan (H2371)<239>LOLITA ŠARGOUN (KJ0J10, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
21Hlocký Simon (Z1414)<320>G-STAR (KZ02AH, X)Slovensko (MZ0040)
22Hošák Stanislav (H0880)<295>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
23Strnadlová Lucie (H2395)<335>E.GRATIAE P (KJ0JF2, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
24Kumarová Lucie (H3724)<303>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
25Rektořík Petr (G1753)<232>ADONIS 4 (KJ0I38, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
26Žíla Zdeněk (F0969)<240>VANILLA 2 (KJ0GJV, K)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
27Kincl Josef ml. (H1638)<296>G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)