Přihlásit se

Skoky
Cena města Olomouce
Oficiální závody (CSN) / 210528H1
28.05.2021 - 30.05.2021
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
01_ Parkur st. ZM na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jelínková Veronika (G2210)LANTINA-HS (KJ0XYQ, K)JK Sever Brno (MG0156)
2 Buláková Pavlína (H3605)PRZEDSWIT KERN (KJ102V, H)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
3 Pavlíček Jan (H2371)MON CHERIE.D (KJ102W, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
4 Pavlíček Jan (H2371)MATCHO 28 (KJ102X, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
5 Gloserová Monika (J0WT9)VIKING 13 (KJ0KT8, V)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
6 Malý Jan (H2416)MISTER GREY (KJ0ZT2, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
7 Malý Jan (H2416)LAMBADA FONELLE Z (KJ0ZYD, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
8 Malý Jan (H2416)LORD OF LEGEND F.E. (KJ100E, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
9 Jandora Martin (J0YPI)RORSCHACH (KJ0XE8, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
10 Klus Marek (H1948)QUADI 1 (KJ0ZH8, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
11 Klus Marek (H1948)VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
12 Klus Marek (H1948)QUINSA (KJ0YHB, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
13 Malý Jiří (H2415)CERON 1 (KJ0ZHU, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
14 Malý Jiří (H2415)GARSIUS II (KJ0ZHS, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
15 Liďáková Karolína (H3963)QUESTY (KJ0ZDU, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16 Tomíková Dominika (L0370)DEMI-RH (KJ0VYF, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
17 Drahoš Jiří (F1819)RASPIELL (KJ0ZU9, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
18 Raiskubová Natálie (J0XWB)BOBBY NB (KJ0ZIB, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
19 Machová Lucie (J111K)BLACK BERRY BOY (KJ0K4B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
20 Lustyková Alena (F0046)MONET 11 (KJ102S, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
21 Veselá Tereza (F2659)HIVANTA HDH (KJ0WEI, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
22 Kutálek Antonín (H1346)FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
23 Pavlíčková Eva (J10PU)CASILOR (KJ0JRA, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
24 Pavlíčková Eva (J10PU)REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
25 Trochtová Nikola (J0ZP1)CALERNY (KJ0XVX, V)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
26 Trochtová Nikola (J0ZP1)CORDYCART (KJ0YRN, H)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
27 Kuba Petr (G0255)TOULOUSE 1 (KJ0ZXD, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
28 Chudíková Blanka (J0YBJ)SALIMA-V (KJ0ZAF, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
29 Hájková Kateřina (L0268)STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
30 Špůrková Natálie (H4381)PARÁDA-M (KJ0ZQY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
31 Vaníčková Jana (H2289)SCARLET 14 (KJ100K, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
32 Novotná Anežka (J0VM0)KNOCKBRIDGE JOEY (KJ0XYL, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
33 Sýkora Daniel (J10UY)BACARDI-P 1 (KJ0ZYJ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
34 Ježková Aneta (H4034)CAPITOL 1 (KJ0BH5, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
35 Vrzal Radek (G0958)LOOK AT ME HW (KJ0ZI4, V)Radek Vrzal (ML0137)
36 Smrčková Michaela (G2206)VERSAILLES 2 (KJ0YNJ, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
37 Červenková Noemi Anna (J0S9V)DIASINI HB Z (KJ0VNL, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
38 Grebeňová Natálie (J0RCU)DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
39 Pavelková Markéta (J0WD6)SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
40 Bartl Langerová Lucie (H2613)SEPHINE ROYAL B (KJ1045, K)Royal B Horse Academy, z.s. (MH0439)
41 Petković Sandra (G1599)COCAINE (KJ0YDH, V)JS BOŠKŮVKY (MG0345)
42 Benediktová Kateřina (L0330)PARÁDA - M (KJ0YEW, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
43 Benediktová Kateřina (L0330)LULU 2 (KJ1047, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
44 Benediktová Kateřina (L0330)LOCARDO-H (KJ105X, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
45 Körnerová Nikola (H4578)DUBLIN 2 (KJ0TSX, V)SK Liboš (MH0286)
46 Peška Aleš (L0451)KENZY (KJ100F, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
47 Petković Sandra (G1599)GUCCI (KJ0YK0, V)JS BOŠKŮVKY (MG0345)
48 Benediktová Tereza (L0310)ČUK 1 (KJ0Y38, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
49 Klár Sebastian (J10IV)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
50 Králová Nikola (H3923)SOFIE 3 (KJ0JAP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
Skoky
02_ Parkur st. Z s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

83
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jelínková Veronika (G2210)SENDY - HS (KJ0YYJ, K)JK Sever Brno (MG0156)
2 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Buláková Pavlína (H3605)PRZEDSWIT KERN (KJ102V, H)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
4 Pavlíček Jan (H2371)MON CHERIE.D (KJ102W, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
5 Pavlíček Jan (H2371)MATCHO 28 (KJ102X, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
6 Faldynová Daniela (J0XLD)KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7 Gloserová Monika (J0WT9)VIKING 13 (KJ0KT8, V)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
8 Zwinger Jan (H2741)KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9 Přibylová Veronika (J0WEG)JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10 Olšák René (H0495)RAINBOW ROSIE (KJ0YD3, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
11 Malý Jan (H2416)MISTER GREY (KJ0ZT2, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
12 Peška Aleš (L0451)E.T. Z (KJ0YXO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
13 Malý Jan (H2416)LAMBADA FONELLE Z (KJ0ZYD, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
14 Malý Jan (H2416)LORD OF LEGEND F.E. (KJ100E, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
15 Havlová Karolína (L0326)KYVOLA (KJ0YTB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
16 Havlová Karolína (L0326)FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
17 Jandora Martin (J0YPI)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
18 Očenášková Natálie (L0307)CARTE BLANCHE 1 (KJ0U8I, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
19 Kubrická Kateřina (H2783)GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20 Klus Marek (H1948)QUADI 1 (KJ0ZH8, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
21 Klus Marek (H1948)VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
22 Klus Marek (H1948)QUINSA (KJ0YHB, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
23 Malý Jiří (H2415)CERON 1 (KJ0ZHU, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
24 Malý Jiří (H2415)GARSIUS II (KJ0ZHS, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
25 Měřínská Alena (J0T5Y)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
26 Martínková Tereza (H4152)WAN 6 (KJ0YMS, H)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
27 Krivá Eva (H2060)RUSSELINO (KJ0YMR, V)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
28 Mráčková Miroslava (G1951)LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
29 Škanderová Miroslava (H2834)QUADIS II (KJ0YRT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30 Horáková Martina (H4489)CAMPBELGIO (KJ0ZC0, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
31 Liďáková Karolína (H3963)QUESTY (KJ0ZDU, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
32 Cielecká Natálie (H4434)QUILL 1 (KJ0XPX, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
33 Liďáková Karolína (H3963)LANESSA 3 (KJ0XAO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
34 Tomíková Dominika (L0370)DEMI-RH (KJ0VYF, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
35 Pinkavová Dana (H1270)ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
36 Raiskubová Natálie (J0XWB)BOBBY NB (KJ0ZIB, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
37 Pinkavová Dana (H1270)LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
38 Machová Lucie (J111K)BLACK BERRY BOY (KJ0K4B, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
39 Lustyková Alena (F0046)MONET 11 (KJ102S, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
40 Veselá Tereza (F2659)HIVANTA HDH (KJ0WEI, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
41 Tivodarová Nikola (F4127)RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
42 Kutálek Antonín (H1346)FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
43 Špůrková Adéla (J0YWA)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
44 Špůrková Adéla (J0YWA)BE TENDER (KJ0MYM, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
45 Pavlíčková Eva (J10PU)CASILOR (KJ0JRA, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
46 Pavlíčková Eva (J10PU)REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
47 Kincl Josef ml. (H1638)CASID 1 (KJ0YPO, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
48 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
49 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
50 Trochtová Nikola (J0ZP1)CALERNY (KJ0XVX, V)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
51 Trochtová Nikola (J0ZP1)CORDYCART (KJ0YRN, H)Koně srdcem, z.s. (MH0419)
52 Kuba Petr (G0255)TOULOUSE 1 (KJ0ZXD, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
53 Kuba Petr (G0255)LE GRANNO QUICK PS (KJ0ZXC, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
54 Hájková Kateřina (L0268)STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
55 Körnerová Bohdana (H0450)CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
56 Zuštinová Monika (H0449)CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
57 Špůrková Natálie (H4381)PARÁDA-M (KJ0ZQY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
58 Vaníčková Jana (H2289)SCARLET 14 (KJ100K, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
59 Vaníčková Jana (H2289)CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
60 Novotná Anežka (J0VM0)KNOCKBRIDGE JOEY (KJ0XYL, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
61 Novotná Anežka (J0VM0)JADE VAN DE GROENHEUVEL (KJ0YMM, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
62 Sýkora Daniel (J10UY)BACARDI-P 1 (KJ0ZYJ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
63 Kubík Radomír (G0385)SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
64 Ježková Aneta (H4034)SYMPATICO (KJ0D19, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
65 Kopřivová Gabriela (H4305)PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
66 Vrzal Radek (G0958)LOOK AT ME HW (KJ0ZI4, V)Radek Vrzal (ML0137)
67 Kadeřábková Tereza (G2109)SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
68 Tylšar Martin (G3793)ATTILA 3 (KJ0VCC, V)MTV Team Tylšar (MG0346)
69 Červenková Noemi Anna (J0S9V)DIASINI HB Z (KJ0VNL, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
70 Grebeňová Natálie (J0RCU)DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
71 Pavelková Markéta (J0WD6)SENTENCIE ŠARGOUN (KJ0WQM, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
72 Bartl Langerová Lucie (H2613)SEPHINE ROYAL B (KJ1045, K)Royal B Horse Academy, z.s. (MH0439)
73 Bartl Langerová Lucie (H2613)LOBELIA (KJ1046, K)Royal B Horse Academy, z.s. (MH0439)
74 Beranová Dana (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
75 Cibere Radovan (G3088)KASSIOPEA A1 (KJ0YJW, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
76 Benediktová Kateřina (L0330)PARÁDA - M (KJ0YEW, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
77 Benediktová Kateřina (L0330)LULU 2 (KJ1047, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
78 Benediktová Kateřina (L0330)LOCARDO-H (KJ105X, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
79 Tivodarová Nikola (F4127)JAQUELINE FLEUR (KJ0JLV, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
80 Peška Aleš (L0451)KENZY (KJ100F, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
81 Benediktová Tereza (L0310)ČUK 1 (KJ0Y38, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
82 Zwinger Jan (H2741)GIGÁSZ (KJ0Z48, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
83 Králová Nikola (H3923)SOFIE 3 (KJ0JAP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
Skoky
03_ Parkur st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

90
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Fabiánová Zuzana (H4385)ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Fabiánová Zuzana (H4385)HIGH FIVE (KJ0VR4, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
5 Jelínková Veronika (G2210)HOUSTON VK Z (KJ0ZI0, H)JK Sever Brno (MG0156)
6 Buláková Pavlína (H3605)QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
7 Kaločová Nina (H3664)KAMINKA (KJ0ZAP, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
8 Foldyna Adam (H3070)QUESTION 1 (KJ0WNC, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
9 Zwinger Jan (H2741)KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
10 Zwinger Jan (H2741)JASPER B. (KJ0ZAS, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
11 Přibylová Veronika (J0WEG)JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
12 Olšák René (H0495)RAINBOW ROSIE (KJ0YD3, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
13 Orlovová Lucia (H3093)CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
14 Orlovová Lucia (H3093)KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
15 Peška Aleš (L0451)E.T. Z (KJ0YXO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
16 Havlová Karolína (L0326)KYVOLA (KJ0YTB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
17 Havlová Karolína (L0326)FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
18 Běhalová Iveta (H2411)AMÉLIE Z LOUČKY (KJ0W7R, K)Jezdecký klub BEKA Loučka, z.s. (MH0243)
19 Žíla Zdeněk (F0969)CAN RUFA (KJ0Y3A, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
20 Žíla Zdeněk (F0969)LODIT 1 (KJ0Y3B, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
21 Kubrická Kateřina (H2783)GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22 Toth Zoltán (G0831)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
23 Malý Jiří (H2415)DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
24 Pakostová Karolína (J0SZC)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
25 Bílková Sandra Karen (J0YGD)PUNČ 1 (KJ0HWG, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
26 Nečasová Sabina (J0PO4)LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
27 Nečasová Sabina (J0PO4)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
28 Zemanová Beata (J0S6F)CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
29 Měřínská Alena (J0T5Y)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
30 Martínková Tereza (H4152)WAN 6 (KJ0YMS, H)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
31 Krivá Eva (H2060)RUSSELINO (KJ0YMR, V)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
32 Drdlová Nikola (F2661)MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
33 Mráčková Miroslava (G1951)LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
34 Škanderová Miroslava (H2834)QUADIS II (KJ0YRT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
35 Pydychová Alena (G1229)QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
36 Horáková Martina (H4489)CAMPBELGIO (KJ0ZC0, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
37 Cielecká Natálie (H4434)QUILL 1 (KJ0XPX, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
38 Liďáková Karolína (H3963)LANESSA 3 (KJ0XAO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
39 Vysoudilová Valerie (H4515)JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
40 Drahoš Jiří (F1819)OSCARINA (KJ0U3L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
41 Drahoš Jiří (F1819)CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
42 Drahoš Jiří (F1819)CASIDI (KJ0FXL, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
43 Pinkavová Dana (H1270)ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
44 Pinkavová Dana (H1270)LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
45 Tivodarová Nikola (F4127)RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
46 Kutálek Antonín (H1346)FALLONE WV (KJ0MMU, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
47 Špůrková Adéla (J0YWA)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
48 Špůrková Adéla (J0YWA)BE TENDER (KJ0MYM, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
49 Kincl Josef ml. (H1638)CASID 1 (KJ0YPO, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
50 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
51 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
52 Machalová Eliška (H4341)CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
53 Zykánová Rozálie (H3797)CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
54 Zykánová Rozálie (H3797)CLIPER (KJ0JBG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
55 Šídlo Radek (F0586)IN TIME DEL MASET (KJ0ZJM, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
56 Kuřitková Dana (G0323)DARK SECRET LANDOS (KJ0WJQ, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
57 Kuba Petr (G0255)LE GRANNO QUICK PS (KJ0ZXC, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
58 Chudíková Blanka (J0YBJ)RODRIGO-B (KJ0DCX, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
59 Körnerová Bohdana (H0450)CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
60 Zuštinová Monika (H0449)CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
61 Vaníčková Jana (H2289)CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
62 Vaníčková Jana (H2289)KETTY-H (KJ0WZK, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
63 Vaníčková Jana (H2289)ALGHERO (KJ0WD7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
64 Novotná Anežka (J0VM0)JADE VAN DE GROENHEUVEL (KJ0YMM, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
65 Kubík Radomír (G0385)SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
66 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
67 Eim Petr (G0340)BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
68 Ježková Aneta (H4034)SYMPATICO (KJ0D19, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
69 Tioková Klára (H4143)ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
70 Kopřivová Gabriela (H4305)PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
71 Kadeřábková Tereza (G2109)SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
72 Veverková Kristýna (F4410)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
73 Veverková Kristýna (F4410)CAPUA (KJ0N08, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
74 Skřivan Jiří (F0031)CATTANI 1 (KJ0ZMB, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
75 Veverková Kristýna (F4410)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
76 Tylšar Martin (G3793)ATTILA 3 (KJ0VCC, V)MTV Team Tylšar (MG0346)
77 Bartl Langerová Lucie (H2613)LOBELIA (KJ1046, K)Royal B Horse Academy, z.s. (MH0439)
78 Němcová Alžběta (J0YFH)LE MANS 1 (KJ0IEB, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
79 Hložková Karolína (H4411)LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
80 Menšíková Denisa (F3870)ELIOT 5 (KJ0H87, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
81 Beranová Dana (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
82 Šnyrychová Lucie (H2453)ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
83 Cibere Radovan (G3088)KASSIOPEA A1 (KJ0YJW, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
84 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
85 Drdlová Nikola (F2661)F-CHIMELLE-HDH (KJ0101, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
86 Tivodarová Nikola (F4127)JAQUELINE FLEUR (KJ0JLV, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
87 Horáková Ivona (G3095)SCARLETT BRILANT (KJ0V5X, K)JK Prostějov (MG0051)
88 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
89 Kopřivová Gabriela (H4305)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
90 Zwinger Jan (H2741)GIGÁSZ (KJ0Z48, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
Skoky
04_ Parkur st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

49
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Staňová Gabriela (G2000)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
2 Staňová Gabriela (G2000)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
3 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
5 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
6 Jelínková Veronika (G2210)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
7 Pavlíček Jan (H2371)HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
8 Pavlíček Jan (H2371)GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
9 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
10 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
11 Foldyna Adam (H3070)QUESTION 1 (KJ0WNC, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
12 Cibere Radovan (G3088)NOBLESSE FLUSH Z (KJ0Y8C, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
13 Zwinger Jan (H2741)JASPER B. (KJ0ZAS, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
14 Žíla Zdeněk (F0969)CORNET CASSINI HF (KJ0UV5, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
15 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
16 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
17 Pichrtová Rozálie (H4569)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
18 Pichrtová Rozálie (H4569)CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
19 Očenášková Natálie (L0307)SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
20 Očenášková Natálie (L0307)TAMARACK (KJ0XDH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
21 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
22 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
23 Mičková Vendula (H4459)LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
24 Toth Zoltán (G0831)CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
25 Malý Jiří (H2415)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
26 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
27 Drdlová Nikola (F2661)MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
28 Pydychová Alena (G1229)QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
29 Vysoudilová Tereza (H3757)IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
30 Vysoudilová Tereza (H3757)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
31 Šídlo Radek (F0586)L-DINO HOEJGAARD (KJ0ZKN, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
32 Kuřitková Dana (G0323)DARK SECRET LANDOS (KJ0WJQ, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
33 Macečková Natálie (H4442)FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
34 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
35 Eim Petr (G0340)BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
36 Tioková Klára (H4143)ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
37 Veverková Kristýna (F4410)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
38 Veverková Kristýna (F4410)CAPUA (KJ0N08, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
39 Skřivan Jiří (F0031)CATTANI 1 (KJ0ZMB, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
40 Skřivan Jiří (F0031)HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
41 Veverková Kristýna (F4410)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
42 Němcová Alžběta (J0YFH)LE MANS 1 (KJ0IEB, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
43 Hložková Karolína (H4411)LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
44 Menšíková Denisa (F3870)ELIOT 5 (KJ0H87, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
45 Šnyrychová Lucie (H2453)ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
46 Cibere Radovan (G3088)CLOUD 2 (KJ0ZKU, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
47 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
48 Drdlová Nikola (F2661)F-CHIMELLE-HDH (KJ0101, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
49 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
Skoky
05_ Parkur st. Z na limitovaný čas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

44
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jelínková Veronika (G2210)LANTINA-HS (KJ0XYQ, K)JK Sever Brno (MG0156)
2 Jelínková Veronika (G2210)SENDY - HS (KJ0YYJ, K)JK Sever Brno (MG0156)
3 Malý Jan (H2416)LAMBADA FONELLE Z (KJ0ZYD, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
4 Peška Aleš (L0451)E.T. Z (KJ0YXO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
5 Malý Jan (H2416)LAMBIEK V.D.HOOGEWEG (KJ0Z0I, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
6 Havlová Karolína (L0326)KYVOLA (KJ0YTB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
7 Jandora Martin (J0YPI)RORSCHACH (KJ0XE8, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
8 Klus Marek (H1948)QUADI 1 (KJ0ZH8, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
9 Klus Marek (H1948)VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
10 Klus Marek (H1948)QUINSA (KJ0YHB, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
11 Jarka Zdeněk (G1746)CARA MIA 2 (KJ0Y9S, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
12 Malý Jiří (H2415)CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
13 Jarková Jana (G0732)WARRION (KJ0Y9R, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
14 Martínková Tereza (H4152)WAN 6 (KJ0YMS, H)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
15 Krivá Eva (H2060)RUSSELINO (KJ0YMR, V)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
16 Škanderová Miroslava (H2834)CORCENTO (KJ0YRS, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
17 Škanderová Miroslava (H2834)CLASSIC BALOU (KJ0YRR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
18 Venclíková Lucie (H4291)LENOVA (KJ0YYP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19 Gloserová Monika (J0WT9)VIKING 13 (KJ0KT8, V)JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
20 Drahoš Jiří (F1819)RASPIELL (KJ0ZU9, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
21 Kutálek Antonín (H1346)FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
22 Pavlíčková Eva (J10PU)CASILOR (KJ0JRA, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
23 Pavlíčková Eva (J10PU)REMARQUE (KJ0FTH, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
24 Kleinová Jana (H3377)ENIGMA DESERT (KJ0UTU, K)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
25 Antonová Kateřina (L0493)SONADOR-H (KJ0X9J, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
26 Faldynová Daniela (J0XLD)KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
27 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
28 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
29 Hájková Kateřina (L0268)STELLA 2 (KJ0LGO, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
30 Rektořík Petr (G1753)PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
31 Vaníček Miroslav (H2290)SONET-V (KJ0ZQX, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
32 Špalková Martina (H2525)JAMES 2 (KJ0VDI, V)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
33 Sýkora Daniel (J10UY)BACARDI-P 1 (KJ0ZYJ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
34 Šrámková Jarmila (F0142)GERY H STROJMOTIV (KJ0WHF, H)JK Čermná (MF0366)
35 Balašová Markéta (J0MP2)UNITA-H (KJ0L4K, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
36 Bradáč Pavel (J0RMF)CLARISSA 111 (KJ0SY2, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
37 Benediktová Kateřina (L0330)RULETA II (KJ0SNP, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
38 Šalková Tina (H2910)FONTAINE BLEAU (KJ0XK7, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
39 Bradáčová Žaneta (J0RMI)BODO (KJ0ZAQ, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
40 Macků Anna Kristýna (L0365)BLESK 24 (KJ0JUR, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
41 Čecháková Veronika (H2710)KYLIAN (KJ0XT3, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
42 Martynková Anežka (H2695)WICARA (KJ0Y43, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
43 Klár Sebastian (J10IV)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
44 Malý Jan (H2416)CARLOS 488 (KJ1054, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
Skoky
06_ Parkur st. ZL s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

67
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mžiková Michaela (H3268)JLB FENELLA (KJ0LSY, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Jelínková Veronika (G2210)HOUSTON VK Z (KJ0ZI0, H)JK Sever Brno (MG0156)
4 Potyszová Daniela (H2879)QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5 Šolcová Anna (F3919)HIRONDELLE DE FREMIS (KJ0YN8, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
6 Dostálová Hana (H3109)RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
7 Faldynová Daniela (J0XLD)KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
8 Zwinger Jan (H2741)KARAKAN POLT (KJ0ZXX, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9 Peška Aleš (L0451)E.T. Z (KJ0YXO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
10 Malý Jan (H2416)LAMBIEK V.D.HOOGEWEG (KJ0Z0I, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
11 Materová Denisa (H3340)DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
12 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13 Jandora Martin (J0YPI)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
14 Očenášková Natálie (L0307)CARTE BLANCHE 1 (KJ0U8I, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
15 Kubrická Kateřina (H2783)GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16 Jarka Zdeněk (G1746)CARA MIA 2 (KJ0Y9S, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
17 Malý Jiří (H2415)CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
18 Malý Jiří (H2415)DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
19 Jarková Jana (G0732)WARRION (KJ0Y9R, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
20 Martínková Tereza (H4152)WAN 6 (KJ0YMS, H)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
21 Krivá Eva (H2060)RUSSELINO (KJ0YMR, V)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
22 Škanderová Miroslava (H2834)CORCENTO (KJ0YRS, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23 Škanderová Miroslava (H2834)CLASSIC BALOU (KJ0YRR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24 Venclíková Lucie (H4291)EIVRIL (KJ0XAQ, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25 Venclíková Lucie (H4291)LENOVA (KJ0YYP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26 Tomíková Dominika (L0370)FLORA 13 (KJ0GH8, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
27 Lamich Karel (H0174)POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
28 Hruška Martin (H2050)EVRISTA (KJ0YQV, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
29 Drahoš Jiří (F1819)OSCARINA (KJ0U3L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
30 Drahoš Jiří (F1819)CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
31 Drahoš Jiří (F1819)CASIDI (KJ0FXL, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
32 Kučerová Kateřina (H2977)DANIÁN (KJ0HAZ, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
33 Špůrková Adéla (J0YWA)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
34 Špůrková Adéla (J0YWA)BE TENDER (KJ0MYM, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
35 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
36 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
37 Antonová Kateřina (L0493)SONADOR-H (KJ0X9J, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
38 Šídlo Radek (F0586)IN TIME DEL MASET (KJ0ZJM, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
39 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
40 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
41 Hanáčková Alexandra (L0108)ADIABENE (KJ0WWE, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
42 Pleva Matěj (J0P8E)RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
43 Janoušková Leona (J0WBO)BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
44 Rektořík Petr (G1753)PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
45 Minářová Romana (L0059)ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
46 Hrubá Elen (H4456)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
47 Špalková Martina (H2525)JAMES 2 (KJ0VDI, V)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
48 Sýkora Daniel (J10UY)BACARDI-P 1 (KJ0ZYJ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
49 Šrámková Lucie (F2851)HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Čermná (MF0366)
50 Balašová Markéta (J0MP2)UNITA-H (KJ0L4K, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
51 Kopřivová Gabriela (H4305)PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
52 Marková Bára (F4441)VENDETA 3 (KJ0XB0, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
53 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
54 Kadeřábková Tereza (G2109)SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
55 Langrová Vanessa (J0T8U)ESPRIT LUCKY BOY (KJ0SNH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
56 Repper Jakub (H1953)APRIL 6 (KJ0XFN, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
57 Bradáč Pavel (J0RMF)CLARISSA 111 (KJ0SY2, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
58 Němcová Alžběta (J0YFH)LE MANS 1 (KJ0IEB, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
59 Benediktová Kateřina (L0330)RULETA II (KJ0SNP, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
60 Benediktová Kateřina (L0330)COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
61 Petrželková Eva (H4043)QUANTANO (KJ0TFT, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
62 Macků Anna Kristýna (L0365)BLESK 24 (KJ0JUR, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
63 Čecháková Veronika (H2710)KYLIAN (KJ0XT3, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
64 Martynková Anežka (H2695)WICARA (KJ0Y43, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
65 Martynková Anežka (H2695)ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
66 Safari Leticia (F4329)CONVETA (KJ0LRC, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
67 Malý Jan (H2416)CARLOS 488 (KJ1054, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
Skoky
07_ Parkur st. L* na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

89
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Fabiánová Zuzana (H4385)ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Fabiánová Zuzana (H4385)HIGH FIVE (KJ0VR4, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Mžiková Michaela (H3268)QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Mžiková Michaela (H3268)JLB FENELLA (KJ0LSY, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
6 Jelínková Veronika (G2210)HOUSTON VK Z (KJ0ZI0, H)JK Sever Brno (MG0156)
7 Buláková Pavlína (H3605)QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
8 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
9 Kaločová Nina (H3664)KAMINKA (KJ0ZAP, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
10 Potyszová Daniela (H2879)QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
11 Foldyna Adam (H3070)QUESTION 1 (KJ0WNC, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
12 Šolcová Anna (F3919)HIRONDELLE DE FREMIS (KJ0YN8, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
13 Dostálová Hana (H3109)RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
14 Zwinger Jan (H2741)JASPER B. (KJ0ZAS, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15 Přibylová Veronika (J0WEG)JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16 Orlovová Lucia (H3093)CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
17 Orlovová Lucia (H3093)KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
18 Havlová Karolína (L0326)FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
19 Materová Denisa (H3340)DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21 Žíla Zdeněk (F0969)CAN RUFA (KJ0Y3A, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
22 Žíla Zdeněk (F0969)LODIT 1 (KJ0Y3B, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
23 Očenášková Natálie (L0307)TAMARACK (KJ0XDH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
24 Kubrická Kateřina (H2783)GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
25 Toth Zoltán (G0831)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
26 Malý Jiří (H2415)DIAMANT 425 (KJ0WK3, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
27 Bílková Sandra Karen (J0YGD)PUNČ 1 (KJ0HWG, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
28 Plotnárková Pavlína (J0UZP)KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
29 Plotnárková Pavlína (J0UZP)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
30 Nečasová Sabina (J0PO4)LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
31 Nečasová Sabina (J0PO4)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
32 Zemanová Beata (J0S6F)CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
33 Měřínská Alena (J0T5Y)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
34 Jarková Jana (G0732)ARVEN 2 (KJ0J96, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
35 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
36 Venclíková Lucie (H4291)EIVRIL (KJ0XAQ, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
37 Francová Jana (F1526)CHRIS 468 (KJ0YR6, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
38 Vysoudilová Valerie (H4515)JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
39 Hruška Jiří (H0173)JOHANNES (KJ0VBU, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40 Lamich Karel (H0174)POLYDOOR VAN DEN DRIES (KJ0X6D, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
41 Humplíková Vladislava (H0177)GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
42 Humplíková Vladislava (H0177)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
43 Hruška Martin (H2050)EVRISTA (KJ0YQV, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
44 Drahoš Jiří (F1819)OSCARINA (KJ0U3L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
45 Drahoš Jiří (F1819)CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
46 Drahoš Jiří (F1819)CASIDI (KJ0FXL, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
47 Hruška Jiří (H0173)GUINESS (KJ0V2P, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
48 Pinkavová Dana (H1270)ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
49 Kučerová Kateřina (H2977)DANIÁN (KJ0HAZ, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
50 Pinkavová Dana (H1270)LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
51 Kutálek Antonín (H1346)FALLONE WV (KJ0MMU, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
52 Špůrková Adéla (J0YWA)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
53 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
54 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
55 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
56 Koutná Kristýna (H2964)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
57 Machalová Eliška (H4341)CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
58 Zykánová Rozálie (H3797)CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
59 Zykánová Rozálie (H3797)CLIPER (KJ0JBG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
60 Šídlo Radek (F0586)L-DINO HOEJGAARD (KJ0ZKN, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
61 Slováček Michal (L0501)LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
62 Hanáčková Alexandra (L0108)ADIABENE (KJ0WWE, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
63 Kuba Petr (G0255)INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
64 Pleva Matěj (J0P8E)RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
65 Pleva Matěj (J0P8E)CHELSEA 20 (KJ0ZKP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
66 Janoušková Leona (J0WBO)BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
67 Minářová Romana (L0059)ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
68 Hrubá Elen (H4456)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
69 Špůrková Natálie (H4381)MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
70 Vaníčková Jana (H2289)CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
71 Vaníčková Jana (H2289)KETTY-H (KJ0WZK, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
72 Vaníčková Jana (H2289)ALGHERO (KJ0WD7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
73 Svíbová Vendula (H1973)ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
74 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
75 Kubík Radomír (G0385)SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
76 Šrámková Lucie (F2851)HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Čermná (MF0366)
77 Hruška Jiří (H0173)Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
78 Marková Bára (F4441)VENDETA 3 (KJ0XB0, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
79 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
80 Hojovcová Marie (G4015)QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
81 Repper Jakub (H1953)APRIL 6 (KJ0XFN, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
82 Eim Petr (G0340)BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
83 Němcová Alžběta (J0YFH)LE MANS 1 (KJ0IEB, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
84 Benediktová Kateřina (L0330)COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
85 Petrželková Eva (H4043)QUANTANO (KJ0TFT, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
86 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
87 Kopřivová Gabriela (H4305)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
88 Martynková Anežka (H2695)ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
89 Safari Leticia (F4329)CONVETA (KJ0LRC, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
Skoky
08_ Parkur st. S* s návazným rozeskakováním
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

62
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Staňová Gabriela (G2000)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
2 Staňová Gabriela (G2000)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
3 Mžiková Michaela (H3268)QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
7 Jelínková Veronika (G2210)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
8 Pavlíček Jan (H2371)HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
9 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
10 Cibere Radovan (G3088)NOBLESSE FLUSH Z (KJ0Y8C, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
11 Žíla Zdeněk (F0969)CORNET CASSINI HF (KJ0UV5, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
12 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
13 Žíla Zdeněk (F0969)CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
14 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
15 Pichrtová Rozálie (H4569)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
16 Pichrtová Rozálie (H4569)CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
17 Očenášková Natálie (L0307)SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
18 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
20 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
21 Mičková Vendula (H4459)LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
22 Klus Marek (H1948)ANTURIO POLT (KJ0YPA, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
23 Toth Zoltán (G0831)CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
24 Toth Zoltán (G0831)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
25 Malý Jiří (H2415)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
26 Pakostová Karolína (J0SZC)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
27 Plotnárková Pavlína (J0UZP)KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
28 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
29 Jarková Jana (G0732)ARVEN 2 (KJ0J96, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
30 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
31 Škanderová Miroslava (H2834)QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
32 Horáková Martina (H4489)CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
33 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
34 Horáková Martina (H4489)QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
35 Vysoudilová Tereza (H3757)IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
36 Hruška Jiří (H0173)REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
37 Hruška Jiří (H0173)AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
38 Hruška Jiří (H0173)JOHANNES (KJ0VBU, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
39 Lamich Karel (H0174)CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40 Humplíková Vladislava (H0177)GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
41 Humplíková Vladislava (H0177)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
42 Kočí Lenka (H3223)IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
43 Kočí Lenka (H3223)STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
44 Poledňáková Klára (H4262)LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
45 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
46 Koutná Kristýna (H2964)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
47 Šídlo Radek (F0586)NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
48 Slováček Michal (L0501)LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
49 Macečková Natálie (H4442)FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
50 Kuba Petr (G0255)CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
51 Pleva Matěj (J0P8E)CHELSEA 20 (KJ0ZKP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
52 Špůrková Natálie (H4381)MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
53 Vaníčková Jana (H2289)ALGHERO (KJ0WD7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
54 Svíbová Vendula (H1973)ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
55 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
56 Tioková Klára (H4143)ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
57 Kovářová Natálie (H4180)CHLOÉ (KJ0Y6R, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
58 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
59 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
60 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
61 Endrysová Kateřina (L0161)CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
62 Endrysová Kateřina (L0161)ZACATE CAS 1 (KJ0NXC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Skoky
09_ Parkur st. ST* na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jelínková Veronika (G2210)JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
2 Pavlíček Jan (H2371)GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
3 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
4 Cibere Radovan (G3088)DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
5 Žíla Zdeněk (F0969)ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
6 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7 Klus Marek (H1948)ANTURIO POLT (KJ0YPA, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
8 Malý Jiří (H2415)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
9 Škanderová Miroslava (H2834)QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
10 Horáková Martina (H4489)CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
11 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
12 Horáková Martina (H4489)QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
14 Hruška Jiří (H0173)REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
15 Hruška Jiří (H0173)AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
16 Lamich Karel (H0174)CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
17 Kočí Lenka (H3223)IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
18 Kočí Lenka (H3223)STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
20 Kuba Petr (G0255)CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
21 Kovářová Natálie (H4180)KANNON 2000 Z (KJ0ZYI, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
22 Vingrálková Sára (H3720)DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z (KJ0WZQ, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
Skoky
10_ Parkur st. ZL s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

43
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2 Dostálová Hana (H3109)RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
3 Přibylová Veronika (J0WEG)JLB WAVO CHRISTIE (KJ0LBT, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
4 Materová Denisa (H3340)DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5 Jandora Martin (J0YPI)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
6 Očenášková Natálie (L0307)CARTE BLANCHE 1 (KJ0U8I, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
7 Kubrická Kateřina (H2783)GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8 Nečasová Sabina (J0PO4)LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
9 Měřínská Alena (J0T5Y)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
10 Škanderová Miroslava (H2834)CORCENTO (KJ0YRS, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
11 Škanderová Miroslava (H2834)CLASSIC BALOU (KJ0YRR, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
12 Venclíková Lucie (H4291)LENOVA (KJ0YYP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13 Drahoš Jiří (F1819)OSCARINA (KJ0U3L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
14 Drahoš Jiří (F1819)CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
15 Drahoš Jiří (F1819)CASIDI (KJ0FXL, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
16 Pinkavová Dana (H1270)ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
17 Pinkavová Dana (H1270)LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
18 Zwinger Jan (H2741)KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19 Kutálek Antonín (H1346)FRANCISE (KJ0XOW, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
20 Kutálek Antonín (H1346)FALLONE WV (KJ0MMU, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
21 Špůrková Adéla (J0YWA)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
22 Špůrková Adéla (J0YWA)BE TENDER (KJ0MYM, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
23 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
24 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
25 Šídlo Radek (F0586)IN TIME DEL MASET (KJ0ZJM, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
26 Faldynová Daniela (J0XLD)KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
27 Hrubá Elen (H4456)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
28 Vaníčková Jana (H2289)CASH-V (KJ0WZ4, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
29 Kopřivová Gabriela (H4305)PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
30 Marková Bára (F4441)VENDETA 3 (KJ0XB0, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
31 Kadeřábková Tereza (G2109)SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
32 Grebeňová Natálie (J0RCU)DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
33 Němcová Alžběta (J0YFH)LE MANS 1 (KJ0IEB, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
34 Šnyrychová Lucie (H2453)ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
35 Langrová Vanessa (J0T8U)ESPRIT LUCKY BOY (KJ0SNH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
36 Šalková Tina (H2910)FONTAINE BLEAU (KJ0XK7, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
37 Horáková Ivona (G3095)SCARLETT BRILANT (KJ0V5X, K)JK Prostějov (MG0051)
38 Petrusová Eliška (F4271)LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
39 Petrusová Eliška (F4271)GARISTO (KJ0JVC, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
40 Koutná Monika (H1552)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
41 Koutná Monika (H1552)WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
42 Safari Leticia (F4329)CONVETA (KJ0LRC, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
43 Malý Jan (H2416)CARLOS 488 (KJ1054, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
Skoky
11_ Parkur st. L** na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

68
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Fabiánová Zuzana (H4385)ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Fabiánová Zuzana (H4385)HIGH FIVE (KJ0VR4, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Mžiková Michaela (H3268)JLB FENELLA (KJ0LSY, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
7 Buláková Pavlína (H3605)QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
8 Pavlíček Jan (H2371)HERO 8 (KJ0TCE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
9 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
10 Kaločová Nina (H3664)KAMINKA (KJ0ZAP, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
11 Potyszová Daniela (H2879)QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
12 Foldyna Adam (H3070)QUESTION 1 (KJ0WNC, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
13 Šolcová Anna (F3919)HIRONDELLE DE FREMIS (KJ0YN8, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
14 Dostálová Hana (H3109)RICO 3 (KJ0M99, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
15 Cibere Radovan (G3088)NOBLESSE FLUSH Z (KJ0Y8C, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
16 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
17 Orlovová Lucia (H3093)CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
18 Orlovová Lucia (H3093)KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
19 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20 Očenášková Natálie (L0307)TAMARACK (KJ0XDH, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
21 Kubrická Kateřina (H2783)GREYS 1 (KJ0Y3J, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22 Mičková Vendula (H4459)LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
23 Toth Zoltán (G0831)CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
24 Toth Zoltán (G0831)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
25 Bílková Sandra Karen (J0YGD)PUNČ 1 (KJ0HWG, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
26 Plotnárková Pavlína (J0UZP)KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
27 Plotnárková Pavlína (J0UZP)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
28 Nečasová Sabina (J0PO4)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
29 Zemanová Beata (J0S6F)CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
30 Venclíková Lucie (H4291)EIVRIL (KJ0XAQ, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
31 Francová Jana (F1526)CHRIS 468 (KJ0YR6, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
32 Vysoudilová Valerie (H4515)JENNIFER HF Alkapet (KJ0GTT, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
33 Humplíková Vladislava (H0177)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
34 Hruška Jiří (H0173)GUINESS (KJ0V2P, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
35 Zwinger Jan (H2741)KESSY POLT (KJ0YTZ, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
36 Zwinger Jan (H2741)ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
37 Kincl Josef ml. (H1638)UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
38 Ratajová Viola (J0XTQ)EMIL 119 (KJ0T41, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
39 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
40 Machalová Eliška (H4341)CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
41 Zykánová Rozálie (H3797)CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
42 Zykánová Rozálie (H3797)CLIPER (KJ0JBG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
43 Šídlo Radek (F0586)L-DINO HOEJGAARD (KJ0ZKN, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
44 Hanáčková Alexandra (L0108)CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
45 Kuba Petr (G0255)INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
46 Hrubá Elen (H4456)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
47 Špůrková Natálie (H4381)MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
48 Vaníčková Jana (H2289)KETTY-H (KJ0WZK, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
49 Vaníčková Jana (H2289)ALGHERO (KJ0WD7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
50 Svíbová Vendula (H1973)ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
51 Tioková Klára (H4143)ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
52 Hruška Jiří (H0173)Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
53 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
54 Veverková Kristýna (F4410)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
55 Veverková Kristýna (F4410)CAPUA (KJ0N08, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
56 Skřivan Jiří (F0031)CATTANI 1 (KJ0ZMB, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
57 Kovářová Natálie (H4180)CHLOÉ (KJ0Y6R, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
58 Němcová Alžběta (J0YFH)LE MANS 1 (KJ0IEB, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
59 Hložková Karolína (H4411)LIMO DU CACHE POT D'17 (KJ0Y7N, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
60 Bajnar Tomáš (H1470)LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
61 Hojovcová Marie (G4015)QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
62 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
63 Vachutka Ladislav (H2762)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
64 Kopřivová Gabriela (H4305)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
65 Petrusová Eliška (F4271)LUCIENNE (KJ0M80, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
66 Petrusová Eliška (F4271)GARISTO (KJ0JVC, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
67 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
68 Safari Leticia (F4329)CONVETA (KJ0LRC, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
Skoky
12_ Parkur st. S** s návazným rozeskakováním
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

57
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Staňová Gabriela (G2000)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
2 Staňová Gabriela (G2000)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
3 Mžiková Michaela (H3268)QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5 Jelínková Veronika (G2210)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
6 Kolářová Veronika (G3964)MAGIC LIFE (KJ0TL7, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
7 Michlíčková Mariana (G3847)OFFICIER VAN DE ACHTERHOEK (KJ0XZ6, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
8 Michlíčková Mariana (G3847)QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
9 Žíla Zdeněk (F0969)CORNET CASSINI HF (KJ0UV5, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
10 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
11 Žíla Zdeněk (F0969)CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
12 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
13 Pichrtová Rozálie (H4569)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
14 Pichrtová Rozálie (H4569)CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
15 Očenášková Natálie (L0307)SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
16 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
17 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
18 Toth Zoltán (G0831)CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19 Toth Zoltán (G0831)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
20 Pakostová Karolína (J0SZC)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
22 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
23 Škanderová Miroslava (H2834)QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24 Horáková Martina (H4489)CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25 Vysoudilová Tereza (H3757)IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
26 Humplíková Vladislava (H0177)GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
27 Zwinger Jan (H2741)ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
28 Vysoudilová Tereza (H3757)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
29 Kincl Josef ml. (H1638)G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
30 Kincl Josef ml. (H1638)UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
31 Malý Jan (H2416)I AM (KJ0ZYF, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
32 Poledňáková Klára (H4262)LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
33 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
34 Koutná Kristýna (H2964)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
35 Šídlo Radek (F0586)NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
36 Hanáčková Alexandra (L0108)CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
37 Macečková Natálie (H4442)FILIA (KJ0MKZ, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
38 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
39 Kuba Petr (G0255)INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
40 Tioková Klára (H4143)ELEVEN J. (KJ0ZTY, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
41 Hruška Jiří (H0173)Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
42 Veverková Kristýna (F4410)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
43 Skřivan Jiří (F0031)HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
44 Skřivan Jiří (F0031)FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
45 Zavoralová Štěpánka (F0147)DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
46 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
47 Bajnar Tomáš (H1470)LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
48 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
49 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
50 Vachutka Ladislav (H2762)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
51 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
52 Jarková Jana (G0732)ARVEN 2 (KJ0J96, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
53 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
54 Endrysová Kateřina (L0161)CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
55 Endrysová Kateřina (L0161)ZACATE CAS 1 (KJ0NXC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
56 Vingrálková Sára (H3720)OSCAR DES FONTAINES (KJ0UOX, H)Stáj Derby, spolek (MH0382)
57 Čermáková Daniela (G3668)LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
Skoky
13_ Parkur st. ST** - Cena města Olomouce
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jelínková Veronika (G2210)JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
2 Pavlíček Jan (H2371)GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
3 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
4 Cibere Radovan (G3088)DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
5 Michlíčková Mariana (G3847)OFFICIER VAN DE ACHTERHOEK (KJ0XZ6, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
6 Michlíčková Mariana (G3847)QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
7 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8 Žíla Zdeněk (F0969)ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
9 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
10 Klus Marek (H1948)ANTURIO POLT (KJ0YPA, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
11 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
12 Horáková Martina (H4489)QUAPETA (KJ0UL2, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
14 Hruška Jiří (H0173)REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
15 Hruška Jiří (H0173)AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
16 Lamich Karel (H0174)CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
17 Kočí Lenka (H3223)IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
18 Kočí Lenka (H3223)STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
19 Kincl Josef ml. (H1638)G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
20 Malý Jan (H2416)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
21 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
22 Kuba Petr (G0255)CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
23 Skřivan Jiří (F0031)HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
24 Skřivan Jiří (F0031)FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
25 Kovářová Natálie (H4180)KANNON 2000 Z (KJ0ZYI, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
26 Zavoralová Štěpánka (F0147)DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
27 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
28 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
29 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
30 Klus Marek (H1948)TENERIFE'S QATAR (KJ0MRD, H)Stáj M&M z.s. (MH0433)
Skoky
CSN
Cena města Olomouce
Výsledky
28. 5. – 30. 5.
H / ESC Olomouc
ESC Olomouc

Pro větší detail klikněte!