Přihlásit se

Skoky
Velká Cena Olomouce - ČSP
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 180712H1
12.07.2018 - 15.07.2018
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž st. Z - otevřená soutěž
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

59
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2 Francová Ludmila (H2417)CRAZY ART (KJ0ITU, K)JK Sever Brno (MG0156)
3 Najmanová Monika (H1583)DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4 Vachutková Lenka (H2481)VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5 Kovandová Denisa (V0520)BARLOU ORION (KJ0V4Y, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
6 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
7 Žuffová Kristína (G3991)CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
8 Starostová Zuzana (L0192)ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
9 Ryčovská Barbora (H3266)NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Ryčovská Barbora (H3266)ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11 Konečná Ivana (H0593)SYMPATIK DE ROUGE (KJ0LQX, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
12 Zemanová Kristýna (H4261)CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
13 Bartl Langerová Lucie (H2613)MOZART-H (KJ0EKR, V)JK Bludoveček (MH0360)
14 Mojtková Nikola (H2720)CASIA 2 (KJ0TPG, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
15 Huňová Nikola (H2630)MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
16 Šteffková Jana (H2247)KIRBY 49 (KJ0TRC, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
17 Kotrášová Beata (H4540)BORA 1 (KJ0DYF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18 Kotrášová Beata (H4540)CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
19 Konvička Pavel (H1951)LORD LAVALL-K (KJ0LSM, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
20 Laryšová Tina (H4561)CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
21 Laryšová Tina (H4561)DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
22 Šídlo Radek (F0586)CAILI (KJ0ULQ, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
23 Šídlo Radek (F0586)LISSCORN (KJ0VKI, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
24 Šídlo Radek (F0586)SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25 Košťálová Jana (E2031)ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
26 Košťálová Lenka (E2032)CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
27 Košťálová Lenka (E2032)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)Petra Charvátová (MB0460)
28 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
29 Kryspínová Daniela (E1570)DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
30 Francová Jana (F1526)FRANCESCA (KJ0V8C, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
31 Břenek Pavel (H0224)OK BATHORY (KJ0J66, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
32 Křivka Vladimír (H0551)OK BLANCHÉ (KJ0EH6, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
33 Řeháková Rebeka (J0TGD)LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
34 Hlaušek Rostislav (H0280)EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
35 Barfusová Martina (H4192)CATRIN-Ř (KJ0IS5, K)Alena Štěpánková (ML0148)
36 Sedlářová Veronika (B3438)CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
37 Vachutková Lenka (H2481)AMADEUS 7 (KJ0J7P, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
38 Zykánová Rozálie (H3797)ILTON DH (KJ0MIA, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
39 Kořenková Anežka Ludmila (H4238)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
40 Zatloukal Adam (J0R2Y)ILEXIS (KJ0HRD, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
41 Kuba Petr (G0255)COLA ONE (KJ0T3D, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
42 Koutná Kristýna (H2964)GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
43 Hošková Helena (H4326)COLET (KJ0FAD, V)
44 Koláčková Anna (L0201)DAE (KJ0IYL, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
45 Hlavinková Michaela (H3648)FLORA 13 (KJ0GH8, K)
46 Pospíšilová Kateřina (G4033)FIRST DANCER (KJ0GXB, V)JK Dantte (MG0144)
47 Kleinová Šárka (H4104)VANESA 12 (KJ0U6W, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
48 Martínková Marie (G1856)DANIELA 4 (KJ0UGN, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
49 Riedlová Jana (H3167)NEGARO (KJ0I3C, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
50 Žváčková Martina (H4473)VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
51 Krivá Eva (H2060)LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
52 Vencová Nikol (L0502)YELLOW BOY (KJ0KPI, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
53 Kubrická Kateřina (H2783)LOVELY 37 (KJ0SOG, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
54 Kubrická Kateřina (H2783)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
55 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
56 Tylšar Martin (G3793)SEDRIK 7 (KJ0GLG, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
57 Bohumská Tereza (J0T8C)SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
58 Drbalová Jana (L0265)DREAM-L (KJ0ULN, K)Alena Štěpánková (ML0148)
59 Šoupalová Martina (F1924)OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. ZL - pouze pro účastníky AT 2018
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

68
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ducká Alžběta (E1831)KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
2 Pinkavová Dana (H1270)LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
3 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Jankotová Pavlína (H4433)PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
5 Francová Ludmila (H2417)CRAZY ART (KJ0ITU, K)JK Sever Brno (MG0156)
6 Janků Alexandra (G3959)CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7 Janků Alexandra (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8 Kadeřábková Tereza (G2109)SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9 Petković Sandra (G1599)JACQUELINE (KJ0KX8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
10 Najmanová Monika (H1583)DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11 Najmanová Monika (H1583)PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Bittner Libor (H0620)ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
13 Bittner Libor (H0620)CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
14 Jarošová Julie (H4149)IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
15 Křížová Kateřina (G2226)GÁJA 5 (KJ0FZU, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
16 Kovandová Denisa (V0520)BARLOU ORION (KJ0V4Y, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
17 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
18 Žuffová Kristína (G3991)CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
19 Ryčovská Barbora (H3266)NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20 Chyba Jiří (G4009)COLETTE 1 (KJ0CF2, K)JK Sever Brno (MG0156)
21 Bohumská Tereza (J0T8C)SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
22 Bohumská Tereza (J0T8C)ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
23 Ptáčková Lenka (H3616)TOP WAT (KJ0EA1, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
24 Zemanová Kristýna (H4261)CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
25 Bartl Langerová Lucie (H2613)MOZART-H (KJ0EKR, V)JK Bludoveček (MH0360)
26 Bartl Tomáš (H4378)SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
27 Polášková Žaneta (H2049)MAMIO (KJ0CND, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
28 Huňová Nikola (H2630)MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
29 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
30 Blažková Natálie (H3532)QUANDOR (KJ0LQO, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
31 Krivá Eva (H2060)LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
32 Měrková Kateřina (H3111)VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
33 Měrková Kateřina (H3111)VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
34 Konvička Pavel (H1951)LORD LAVALL-K (KJ0LSM, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
35 Studená Markéta (F4046)NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
36 Dulavová Simona (H3190)BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
37 Vrabcová Dastychová Hana (E1424)LIPKA KL (KJ0KZN, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
38 Zykánová Rozálie (H3797)BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
39 Kalužíková Tereza (H3310)AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
40 Luzarová Aneta (H4080)VACARA (KJ0P18, K)
41 Košťálová Jana (E2031)ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
42 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
43 Kryspínová Daniela (E1570)DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
44 Beranová Dana (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
45 Beranová Dana (G1904)FÉÉ (KJ0HZ2, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
46 Břenek Pavel (H0224)OK BATHORY (KJ0J66, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
47 Křivka Vladimír (H0551)OK BLANCHÉ (KJ0EH6, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
48 Hošková Linda (L0289)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
49 Barfusová Martina (H4192)CATRIN-Ř (KJ0IS5, K)Alena Štěpánková (ML0148)
50 Machačová Hana (G3534)JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
51 Veselá Tereza (F2659)HASTY ROAD (KJ0VKR, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
52 Veselá Tereza (F2659)HUSTINA HDH (KJ0VKP, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
53 Pilbauerová Nela (B2502)GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
54 Sedlářová Veronika (B3438)CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
55 Krobová Kateřina (V0350)CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
56 Balhárková Lucie (H2542)CANCUN 3 (KJ0UOM, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
57 Doležalová Jana (F2166)WAY OF LIFE (KJ0LHS, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
58 Kuba Petr (G3901)DIALATO (KJ0U6Y, V)
59 Šnyrychová Lucie (H2453)ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
60 Soukupová Natálie (A2123)COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
61 Pospíšilová Kateřina (G4033)FULL HOUSE DVL (KJ0MGR, V)JK Dantte (MG0144)
62 Tomanová Eliška (H4368)RENY (KJ0F5B, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
63 Konečná Ivana (H0593)SYMPATIK DE ROUGE (KJ0LQX, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
64 Kubrická Kateřina (H2783)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
65 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
66 Tylšar Martin (G3793)SEDRIK 7 (KJ0GLG, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
67 Václavíková Monika (H1552)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
68 Voráčková Adéla (H2941)CONAGAN (KJ0J2E, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. L** - otevřená soutěž
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

71
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ducká Alžběta (E1831)KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
2 Poláchová Valentýna (H3893)JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
3 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
4 Petković Sandra (G1599)JACQUELINE (KJ0KX8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Špatná Michaela (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6 Jarošová Julie (H4149)IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
7 Jelínková Veronika (G2210)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
8 Jelínková Veronika (G2210)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
9 Jelínková Veronika (G2210)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
10 Šídlo Radek (F0586)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11 Šídlo Radek (F0586)PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12 Hentšel Marek (H1939)ZETA 2 (KJ0TYB, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
13 Bajnar Tomáš (H1470)CHARAMIS (KJ0KQE, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
14 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
15 Horníčková Ivana (G0830)THORR (KJ0JLU, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
16 Lančová Martina (H4213)MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
17 Zwinger Jan (H2741)ANITA 7 (KJ0S2A, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
18 Janásová Olga (H2008)ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
19 Bartl Tomáš (H4378)SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
20 Polášková Žaneta (H2049)MAMIO (KJ0CND, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
21 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
22 Kolářová Veronika (G3964)DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
23 Špalková Martina (H2525)LORD CORLEONE (KJ0JXI, H)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
24 Špalková Martina (H2525)COLMANTINO (KJ0M0S, H)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
25 Toth Zoltán (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
26 Studená Markéta (F4046)NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
27 Špičáková Michaela (F2617)HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
28 Laryšová Tina (H4561)DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
29 Strnadlová Lucie (H2395)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
30 Dulavová Simona (H3190)BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
31 Šídlo Radek (F0586)CHELSEA 9 (KJ0M6E, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
32 Klár Milan (H1916)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
33 Košťálová Lenka (E2032)CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
34 Košťálová Lenka (E2032)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)Petra Charvátová (MB0460)
35 Brusová Patricie (H3231)SIIMFY (KJ0LQS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
36 Škanderová Miroslava (H2834)ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
37 Hrdá Eliška (H3793)CALIMERO 5 (KJ0ML7, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
38 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
39 Hlaušek Rostislav (H0280)EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
40 Pecková Hana (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
41 Veselá Tereza (F2659)HEBIKDAT HDH (KJ0UZ3, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
42 Veselá Tereza (F2659)HASTY ROAD (KJ0VKR, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
43 Veselá Tereza (F2659)HUSTINA HDH (KJ0VKP, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
44 Pokorná Žaneta (B3038)ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
45 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
46 Vaníčková Jana (H2289)BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
47 Hošák Stanislav (H0880)ZIRKINA D&G Z (KJ0MTT, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
48 Doležal Rudolf (F0382)EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
49 Trojková Viktorie (H4532)CORIEL (KJ0EFP, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
50 Kuba Petr (G0255)HERO 8 (KJ0TCE, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
51 Kočí Lenka (H3223)CELTIC TREASURE (KJ0ESL, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
52 Kočí Lenka (H3223)STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
53 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
54 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
55 Soukupová Natálie (A2123)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
56 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
57 Ludvík Jakub (H2930)OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
58 Ludvík Jakub (H2930)KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
59 Roubíčková Magdaléna (H4268)MANCRET (KJ0FWW, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
60 Tomanová Eliška (H4368)RENY (KJ0F5B, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
61 Staněk Václav (V0481)BARUNKA 3 (KJ0HF2, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
62 Kubrická Kateřina (H2783)LOVELY 37 (KJ0SOG, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
63 Trunkátová Klára (G2379)MAXIME (KJ0MZA, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
64 Trunkátová Klára (G2379)ESTAFETTE (KJ0LR0, K)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
65 Trunkátová Klára (G2379)FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
66 Křížová Kateřina (G2226)GÁJA 5 (KJ0FZU, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
67 Vaňková Klára (G2955)LORDINA 1 (KJ0GV3, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
68 Srovnalová Lada (H4142)CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
69 Šoupalová Martina (F1924)OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
70 Šoupal Martin (F0200)ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
71 Voráčková Adéla (H2941)CONAGAN (KJ0J2E, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. S** - otevřená soutěž
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Špatná Michaela (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Hentšel Marek (H1939)LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
4 Hentšel Marek (H1939)SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
5 Hošák Stanislav (H0880)GALANDRO (KJ0GS0, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
6 Hošák Stanislav (H0880)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
7 Lančová Martina (H4213)MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8 Zwinger Jan (H2741)ANITA 7 (KJ0S2A, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9 Janásová Olga (H2008)ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
10 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
11 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
12 Špalková Martina (H2525)LORD CORLEONE (KJ0JXI, H)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
13 Špalková Martina (H2525)COLMANTINO (KJ0M0S, H)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
14 Klus Marek (H1948)AL CAMBERO EUROBIT (KJ0JAC, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
15 Klus Marek (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16 Klus Marek (H1948)QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
17 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
18 Hrdá Eliška (H3793)LANDJANO (KJ0VGC, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
19 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
20 Veselá Tereza (F2659)HEBIKDAT HDH (KJ0UZ3, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
21 Vaníčková Jana (H2289)BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
22 Adam Přemysl (B2208)CAMOUFLAGE (KJ0KCC, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
23 Adam Přemysl (B2208)QUADRA 1 (KJ0UHO, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
24 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
25 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
26 Staněk Václav (V0481)BARUNKA 3 (KJ0HF2, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
27 Trunkátová Klára (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
28 Vaňková Klára (G2955)LORDINA 1 (KJ0GV3, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
29 Šoupal Martin (F0200)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
30 Šoupal Martin (F0200)CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ZL - otevřená soutěž
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

42
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Machalová Eliška (H4341)CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2 Machalová Eliška (H4341)CANCELLARA DVD Z 1 (KJ0V88, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4 Knotková Sára (A1924)HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5 Bartoňková Nyna (G4048)STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
6 Kovandová Denisa (V0520)BARLOU ORION (KJ0V4Y, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
7 Horáková Martina (H4489)BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8 Vachutka Pavel (H0374)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
9 Kolářová Veronika (G3964)DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
10 Blažková Natálie (H3532)QUANDOR (KJ0LQO, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11 Kotrášová Beata (H4540)CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Jelínková Veronika (G2210)JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
13 Laryšová Tina (H4561)CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
14 Laryšová Tina (H4561)DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
15 Strnadlová Lucie (H2395)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
16 Košťálová Lenka (E2032)CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
17 Košťálová Lenka (E2032)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)Petra Charvátová (MB0460)
18 Řeháková Rebeka (J0TGD)LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
19 Hlaušek Rostislav (H0280)EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
20 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
21 Vachutková Lenka (H2481)AMADEUS 7 (KJ0J7P, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22 Zykánová Rozálie (H3797)ILTON DH (KJ0MIA, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
23 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
24 Kořenková Anežka Ludmila (H4238)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
25 Kuba Petr (G0255)COLA ONE (KJ0T3D, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
26 Hošková Helena (H4326)COLET (KJ0FAD, V)
27 Koláčková Anna (L0201)LOCUARDOR (KJ0JPF, V)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
28 Hlavinková Michaela (H3648)FLORA 13 (KJ0GH8, K)
29 Ludvík Jakub (H2930)KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
30 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
31 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
33 Marková Bára (F4441)BROOKLIN (KJ0SLM, V)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
34 Trunkátová Klára (G2379)ESTAFETTE (KJ0LR0, K)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
35 Juříková Eliška (H4520)LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
36 Juříková Eliška (H4520)DÉMANT 1 (KJ0DZH, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
37 Kučínská Veronika (F3939)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
38 Kučínská Veronika (F3939)PAPAJA (KJ0J99, K)JK Sever Brno (MG0156)
39 Tylšar Martin (G3793)SEDRIK 7 (KJ0GLG, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
40 Srovnalová Lada (H4142)CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
41 Čermáková Daniela (G3668)RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
42 Šoupalová Martina (F1924)OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. ZL - pouze pro účastníky AT 2018
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pinkavová Dana (H1270)LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
2 Kvapilová Romana (C0918)LUCIANO 2 (KJ0J83, V)Sportovní klub Městské polici hl. m. Prahy (MA0190)
3 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Jankotová Pavlína (H4433)PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
5 Francová Ludmila (H2417)CRAZY ART (KJ0ITU, K)JK Sever Brno (MG0156)
6 Janků Alexandra (G3959)CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7 Janků Alexandra (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
8 Kadeřábková Tereza (G2109)SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9 Petković Sandra (G1599)JACQUELINE (KJ0KX8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
10 Najmanová Monika (H1583)DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11 Najmanová Monika (H1583)PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Bittner Libor (H0620)ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
13 Bittner Libor (H0620)CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
14 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15 Žuffová Kristína (G3991)CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
16 Ryčovská Barbora (H3266)NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17 Lyčková Marie (H3513)VANDAL 1 (KJ0GEW, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
18 Chyba Jiří (G4009)COLETTE 1 (KJ0CF2, K)JK Sever Brno (MG0156)
19 Bohumská Tereza (J0T8C)SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
20 Bohumská Tereza (J0T8C)ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
21 Ptáčková Lenka (H3616)TOP WAT (KJ0EA1, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
22 Polášková Žaneta (H2049)MAMIO (KJ0CND, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
23 Huňová Nikola (H2630)MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
24 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
25 Měrková Kateřina (H3111)VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
26 Měrková Kateřina (H3111)VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
27 Vrabcová Dastychová Hana (E1424)LIPKA KL (KJ0KZN, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
28 Zykánová Rozálie (H3797)BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
29 Kalužíková Tereza (H3310)AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
30 Luzarová Aneta (H4080)VACARA (KJ0P18, K)
31 Košťálová Jana (E2031)ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
32 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
33 Kryspínová Daniela (E1570)DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
34 Beranová Dana (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
35 Beranová Dana (G1904)FÉÉ (KJ0HZ2, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
36 Břenek Pavel (H0224)OK BATHORY (KJ0J66, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
37 Křivka Vladimír (H0551)OK BLANCHÉ (KJ0EH6, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
38 Hošková Linda (L0289)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
39 Machačová Hana (G3534)JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
40 Říhová Anastázie (H2708)AQUILA 3 (KJ0IJH, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
41 Pilbauerová Nela (B2502)GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
42 Sedlářová Veronika (B3438)CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
43 Krobová Kateřina (V0350)CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
44 Balhárková Lucie (H2542)CANCUN 3 (KJ0UOM, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
45 Doležalová Jana (F2166)WAY OF LIFE (KJ0LHS, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
46 Kuba Petr (G3901)DIALATO (KJ0U6Y, V)
47 Šnyrychová Lucie (H2453)ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
48 Pospíšilová Kateřina (G4033)FULL HOUSE DVL (KJ0MGR, V)JK Dantte (MG0144)
49 Tylšar Martin (G3793)SEDRIK 7 (KJ0GLG, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
50 Václavíková Monika (H1552)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
Skoky
07_ Skoková soutěž st. L**/S* - pouze pro účastníky CJC 2018
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

41
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Očenášková Natálie (L0307)QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
2 Poláchová Valentýna (H3893)JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
3 Kovářová Natálie (H4180)CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
4 Kovářová Natálie (H4180)QUINARA (KJ0LIE, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
5 Matušková Kateřina (H4419)AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
6 Matušková Kateřina (H4419)F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
7 Machalová Eliška (H4341)CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8 Machalová Eliška (H4341)CANCELLARA DVD Z 1 (KJ0V88, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
9 Matoušová Tereza (L0448)QUASTINA (KJ0J5S, K)
10 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11 Knotková Sára (A1924)VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12 Knotková Sára (A1924)HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13 Bartoňková Nyna (G4048)STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
14 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
15 Novak Anna Lani (A1892)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
16 Skutecký Viktor (A2238)JETTA (KJ0CPD, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
17 Skutecký Viktor (A2238)JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
18 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19 Nová Chantal (G3547)QUISSINI (KJ0JAD, H)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
20 Horáková Martina (H4489)BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
21 Horáková Martina (H4489)ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
22 Šolcová Anna (F3919)GRÜN (KJ0J0H, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
23 Svěráková Kateřina (G3322)ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
24 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
25 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
26 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
27 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
28 Skřivan Jiří ml. (F4125)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
29 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
30 Kumarová Lucie (H3724)CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
31 Holcová Martina (B3499)VENDY-H (KJ0ELW, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
32 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
33 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
34 Pokorná Adéla (B3764)JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
35 Sikorová Lenka (B3537)ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
36 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
37 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
38 Dvořáková Karolína (C1609)CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
39 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
40 Marková Bára (F4441)BROOKLIN (KJ0SLM, V)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
41 Vysoudilová Tereza (H3757)RADOX (KJ0EFE, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
Skoky
08_ Skoková soutěž st. L** - otevřená soutěž
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

53
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ducká Alžběta (E1831)KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
2 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Ulčová Natálie (G3849)GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
4 Jelínková Veronika (G2210)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
5 Šídlo Radek (F0586)PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
6 Bajnar Tomáš (H1470)CHARAMIS (KJ0KQE, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7 Vachutka Ladislav (H2762)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8 Vachutková Lenka (H2481)KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9 Horníčková Ivana (G0830)THORR (KJ0JLU, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
10 Vachutka Pavel (H0374)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
11 Křížková Kateřina (H3890)KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Blažková Natálie (H3532)QUANDOR (KJ0LQO, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
13 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
14 Jelínková Veronika (G2210)JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
15 Buláková Pavlína (H3605)SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
16 Špalková Martina (H2525)LORD CORLEONE (KJ0JXI, H)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
17 Špalková Martina (H2525)COLMANTINO (KJ0M0S, H)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
18 Skřivan Jiří (F0031)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
19 Laryšová Tina (H4561)DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
20 Strnadlová Lucie (H2395)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
21 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22 Šídlo Radek (F0586)CHELSEA 9 (KJ0M6E, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
23 Klár Milan (H1916)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
24 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25 Košťálová Lenka (E2032)CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
26 Košťálová Lenka (E2032)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)Petra Charvátová (MB0460)
27 Brusová Patricie (H3231)SIIMFY (KJ0LQS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28 Aberl Tomáš (G1949)FANTASTIC 2 (KJ0MM3, V)JK Aberl, z.s. (MG0164)
29 Kalužíková Tereza (H3310)AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
30 Hlaušek Rostislav (H0280)EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
31 Veselá Tereza (F2659)HISTANNIE HDH (KJ0UZ4, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
32 Dvořáková Stanislava (F1176)HIGH TEA HDH (KJ0UFI, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
33 Kopečná Jana (V0490)VENEZIA 2 (KJ0GEO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
34 Jelínková Veronika (G2210)HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
35 Rektořík Petr (G1753)VISTÁRIA (KJ0DZK, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
36 Rektořík Petr (G1753)BARIELA (KJ0GZH, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
37 Doležal Rudolf (F0382)EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
38 Kuba Petr (G0255)HERO 8 (KJ0TCE, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
39 Kočí Lenka (H3223)CELTIC TREASURE (KJ0ESL, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
40 Kočí Lenka (H3223)STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
41 Soukupová Natálie (A2123)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
42 Soukupová Natálie (A2123)COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
43 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
44 Ludvík Jakub (H2930)OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
45 Ludvík Jakub (H2930)KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
46 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
47 Trunkátová Klára (G2379)MAXIME (KJ0MZA, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
48 Kučínská Veronika (F3939)PAPAJA (KJ0J99, K)JK Sever Brno (MG0156)
49 Petrus Jakub (F2435)HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
50 Čermáková Daniela (G3668)RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
51 Šoupalová Martina (F1924)OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
52 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
53 Chloupková Barbora (A1744)EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
Skoky
09_ Skoková soutěž st. S** - otevřená soutěž
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

71
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2 Kovářová Natálie (H4180)CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
3 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
4 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
5 Matoušová Tereza (L0448)QUASTINA (KJ0J5S, K)
6 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
7 Anovčínová Lucie (G3004)LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
8 Špatná Michaela (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
10 Dostálová Klára (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
11 Fojtová Michaela (H3054)LANGAR (KJ0GM8, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
12 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
13 Nová Chantal (G3547)QUISSINI (KJ0JAD, H)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
14 Jelínková Veronika (G2210)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
15 Jelínková Veronika (G2210)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
16 Šídlo Radek (F0586)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
17 Hentšel Marek (H1939)SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
18 Hentšel Marek (H1939)ZETA 2 (KJ0TYB, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
19 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20 Vachutka Ladislav (H2762)VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21 Hošák Stanislav (H0880)GALANDRO (KJ0GS0, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
22 Hošák Stanislav (H0880)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
23 Horáková Martina (H4489)ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
24 Křížková Kateřina (H3890)KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
25 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
26 Pavlíček Jan (H2371)LOLITA ŠARGOUN (KJ0J10, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
27 Špalková Martina (H2525)LORD CORLEONE (KJ0JXI, H)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
28 Špalková Martina (H2525)COLMANTINO (KJ0M0S, H)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
29 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
30 Kubrická Kateřina (H2783)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
31 Toth Zoltán (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
32 Skřivan Jiří (F0031)FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
33 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
34 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
35 Klus Marek (H1948)QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
36 Škanderová Miroslava (H2834)ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
37 Aberl Tomáš (G1949)ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
38 Hrdá Eliška (H3793)LANDJANO (KJ0VGC, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
39 Hrdá Eliška (H3793)CALIMERO 5 (KJ0ML7, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
40 Turečková Veronika (E0830)EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
41 Turečková Veronika (E0830)CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
42 Holcová Martina (B3499)VENDY-H (KJ0ELW, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
43 Vašák Martin (B3272)CONTERNO LIFE (KJ0LZH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
44 Veselá Tereza (F2659)F-NINJO HDH (KJ0W04, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
45 Veselá Tereza (F2659)HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
46 Veselá Tereza (F2659)HISTANNIE HDH (KJ0UZ4, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
47 Dvořáková Stanislava (F1176)HIGH TEA HDH (KJ0UFI, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
48 Menšíková Denisa (F3870)ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
49 Koutná Kristýna (H2964)CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
50 Pokorná Žaneta (B3038)CHACCIA SIMONA (KJ0VHH, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
51 Pokorná Žaneta (B3038)ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
52 Řeháková Markéta (G2707)CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)
53 Kopečná Jana (V0490)VENEZIA 2 (KJ0GEO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
54 Adam Přemysl (B2208)CAMOUFLAGE (KJ0KCC, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
55 Adam Přemysl (B2208)QUADRA 1 (KJ0UHO, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
56 Rektořík Petr (G1753)VISTÁRIA (KJ0DZK, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
57 Rektořík Petr (G1753)BARIELA (KJ0GZH, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
58 Zavoralová Štěpánka (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
59 Zavoralová Štěpánka (F0147)DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
60 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
61 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
62 Vojtková Barbora (A1145)ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
63 Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
64 Trunkátová Klára (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
65 Trunkátová Klára (G2379)FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
66 Matýska Zdeněk (G0406)BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
67 Petrus Jakub (F2435)HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
68 Šoupal Martin (F0200)ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
69 Šoupal Martin (F0200)CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
70 Šoupal Martin (F0200)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
71 Chloupková Barbora (A1744)EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
Skoky
10_ Skoková soutěž st. L**/S* na styl - pouze pro účastníky CJC 2018
Běžná do 120 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Očenášková Natálie (L0307)QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
2 Očenášková Natálie (L0307)LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
3 Kovářová Natálie (H4180)CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
4 Kovářová Natálie (H4180)QUINARA (KJ0LIE, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
5 Matušková Kateřina (H4419)AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
6 Matušková Kateřina (H4419)F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
7 Machalová Eliška (H4341)CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8 Machalová Eliška (H4341)CANCELLARA DVD Z 1 (KJ0V88, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
9 Slavíčková Lenka (B3541)HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10 Knotková Sára (A1924)VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11 Knotková Sára (A1924)HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12 Bartoňková Nyna (G4048)STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
13 Novak Anna Lani (A1892)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
14 Skutecký Viktor (A2238)JETTA (KJ0CPD, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
15 Skutecký Viktor (A2238)JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
16 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
17 Nová Chantal (G3547)QUISSINI (KJ0JAD, H)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
18 Horáková Martina (H4489)BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19 Horáková Martina (H4489)ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
20 Svěráková Kateřina (G3322)ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
21 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
22 Kolářová Veronika (G3964)CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
23 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
24 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
25 Skřivan Jiří ml. (F4125)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
26 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
27 Kumarová Lucie (H3724)CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
28 Holcová Martina (B3499)VENDY-H (KJ0ELW, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
29 Bartoňková Nyna (G4048)CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
30 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
31 Pokorná Adéla (B3764)JUPILER (KJ0TCR, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
32 Šolcová Anna (F3919)GRÜN (KJ0J0H, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
33 Sikorová Lenka (B3537)ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
34 Sikorová Lenka (B3537)CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
36 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
37 Dvořáková Karolína (C1609)CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
38 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
39 Marková Bára (F4441)BROOKLIN (KJ0SLM, V)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
40 Vysoudilová Tereza (H3757)RADOX (KJ0EFE, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
Skoky
11_ Skoková soutěž st.ZL - FINÁLE AT 2018
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
12_ Stupňovaná obtížnost do 120 cm, se žolíkem - otevřená soutěž
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

62
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2 Janků Alexandra (G3959)CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
3 Janků Alexandra (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4 Ulčová Natálie (G3849)GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
5 Najmanová Monika (H1583)PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Anovčínová Lucie (G3004)LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
7 Špatná Michaela (G3271)POISON IVY (KJ0G4F, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
8 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
9 Novak Anna Lani (A1892)LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
10 Milián Jindřich (H2169)KLEOPATRA 2 (KJ0DD0, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
11 Křížová Kateřina (G2226)GÁJA 5 (KJ0FZU, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
12 Jelínková Veronika (G2210)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
13 Šídlo Radek (F0586)PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14 Bajnar Tomáš (H1470)CHARAMIS (KJ0KQE, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
15 Vachutka Ladislav (H2762)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16 Vachutková Lenka (H2481)KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17 Horníčková Ivana (G0830)THORR (KJ0JLU, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
18 Vachutka Pavel (H0374)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
19 Křížková Kateřina (H3890)KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20 Žilinský Slavomír (H0768)LARGO 18 (KJ0KYN, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
21 Žilinský Michal (H2980)KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
22 Zemanová Kristýna (H4261)CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
23 Janásová Olga (H2008)ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
24 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
25 Kolářová Veronika (G3964)DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
26 Jelínková Veronika (G2210)JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
27 Měrková Kateřina (H3111)VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
28 Měrková Kateřina (H3111)VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
29 Buláková Pavlína (H3605)SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
30 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
31 Skřivan Jiří (F0031)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
32 Laryšová Tina (H4561)CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
33 Laryšová Tina (H4561)DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
34 Strnadlová Lucie (H2395)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
35 Šídlo Radek (F0586)CHELSEA 9 (KJ0M6E, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
36 Klár Milan (H1916)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
37 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
38 Košťálová Lenka (E2032)CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
39 Košťálová Lenka (E2032)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)Petra Charvátová (MB0460)
40 Aberl Tomáš (G1949)FANTASTIC 2 (KJ0MM3, V)JK Aberl, z.s. (MG0164)
41 Hrdá Eliška (H3793)CALIMERO 5 (KJ0ML7, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
42 Řeháková Rebeka (J0TGD)LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
43 Říhová Anastázie (H2708)AQUILA 3 (KJ0IJH, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
44 Vaníčková Jana (H2289)BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
45 Vaníčková Jana (H2289)MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
46 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
47 Malý Jiří (H2415)CONTADORA (KJ0SGY, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
48 Malý Jiří (H2415)GOOD VIBRATIONS (KJ0ME5, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
49 Jelínková Veronika (G2210)HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
50 Doležal Rudolf (F0382)EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
51 Kuba Petr (G0255)COLA ONE (KJ0T3D, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
52 Soukupová Natálie (A2123)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
53 Soukupová Natálie (A2123)COLLIN 74 (KJ0UAD, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
54 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
55 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
56 Vachutka Ladislav (H2762)COLET (KJ0FAD, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
57 Horáková Eva (F4105)ALANGA (KJ0LJA, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
58 Horáková Eva (F4105)AL CAMPBEL (KJ0KTO, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
59 Tylšar Martin (G3793)SEDRIK 7 (KJ0GLG, H)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
60 Chýle Jan (E0251)ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
61 Šoupalová Martina (F1924)OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
62 Šoupal Martin (F0200)ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
13_ Skoková soutěž st.ST* - otevřená soutěž
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

59
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
3 Dostálová Klára (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
4 Milián Jindřich (H2169)KLEOPATRA 2 (KJ0DD0, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
5 Fojtová Michaela (H3054)LANGAR (KJ0GM8, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
6 Hentšel Marek (H1939)LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7 Hentšel Marek (H1939)SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
8 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
9 Vachutka Ladislav (H2762)VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Hošák Stanislav (H0880)GALANDRO (KJ0GS0, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
11 Hošák Stanislav (H0880)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
12 Žilinský Slavomír (H0768)LARGO 18 (KJ0KYN, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
13 Žilinský Michal (H2980)KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
14 Francová Jana (F1526)QUINZO Z (KJ00UT, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
15 Jelínková Veronika (G2210)FOREVER (KJ0D1B, H)JK Sever Brno (MG0156)
16 Pavlíček Jan (H2371)LOLITA ŠARGOUN (KJ0J10, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
17 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
18 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19 Kubrická Kateřina (H2783)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20 Toth Zoltán (G0831)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
21 Skřivan Jiří (F0031)FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
22 Klus Marek (H1948)AL CAMBERO EUROBIT (KJ0JAC, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23 Klus Marek (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24 Klus Marek (H1948)QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26 Aberl Tomáš (G1949)ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
27 Hrdá Eliška (H3793)LANDJANO (KJ0VGC, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
28 Turečková Veronika (E0830)EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
29 Turečková Veronika (E0830)CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
30 Vašák Martin (B3272)CONTERNO LIFE (KJ0LZH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
31 Veselá Tereza (F2659)F-NINJO HDH (KJ0W04, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
32 Veselá Tereza (F2659)HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
33 Menšíková Denisa (F3870)ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
34 Koutná Kristýna (H2964)CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
35 Pokorná Žaneta (B3038)CHACCIA SIMONA (KJ0VHH, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
36 Vaníčková Jana (H2289)BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
37 Mücková Tereza (B2721)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
38 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
39 Doležal Rudolf (F0382)QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
40 Řeháková Markéta (G2707)CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)
41 Adam Přemysl (B2208)CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
42 Adam Přemysl (B2208)CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
43 Rektořík Petr (G1753)VISTÁRIA (KJ0DZK, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
44 Rektořík Petr (G1753)BARIELA (KJ0GZH, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
45 Zavoralová Štěpánka (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
46 Zavoralová Štěpánka (F0147)DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
47 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
48 Vojtková Barbora (A1145)ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
49 Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
50 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
51 Štětina Jan (C0547)ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
52 Štětina Jan (C0547)CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
53 Tvarůžek Petr (F0872)VALERO DJ (KJ0JDP, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
54 Matýska Zdeněk (G0406)BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
55 Chýle Jan (E0251)ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
56 Šoupal Martin (F0200)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
57 Šoupal Martin (F0200)CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
58 Šoupal Martin (F0200)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
59 Chloupková Barbora (A1744)EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
Skoky
14_ Dvoufázové skákání 120/130 cm - otevřená soutěž
Běžná do 120 cm 274.5.3 - Obě fáze na čas / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ducká Alžběta (E1831)KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
2 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
3 Janků Alexandra (G3959)CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4 Janků Alexandra (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5 Ulčová Natálie (G3849)GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
6 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7 Novak Anna Lani (A1892)LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
8 Jelínková Veronika (G2210)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
9 Jelínková Veronika (G2210)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
10 Šídlo Radek (F0586)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
11 Hentšel Marek (H1939)ZETA 2 (KJ0TYB, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
12 Bajnar Tomáš (H1470)CHARAMIS (KJ0KQE, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
13 Vachutka Ladislav (H2762)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Vachutková Lenka (H2481)KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15 Horníčková Ivana (G0830)THORR (KJ0JLU, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
16 Vachutka Pavel (H0374)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
17 Křížková Kateřina (H3890)KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18 Žilinský Slavomír (H0768)LARGO 18 (KJ0KYN, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
19 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
20 Skřivan Jiří (F0031)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
21 Strnadlová Lucie (H2395)CAPRINI (KJ0MX3, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
22 Strnadlová Lucie (H2395)E.GRATIAE P (KJ0JF2, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
23 Klár Milan (H1916)RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
24 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25 Brusová Patricie (H3231)SIIMFY (KJ0LQS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26 Škanderová Miroslava (H2834)ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27 Pokorná Adéla (B3764)ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
28 Mücková Tereza (B2721)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
29 Malý Jiří (H2415)CONTADORA (KJ0SGY, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
30 Jelínková Veronika (G2210)HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
31 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
32 Kuba Petr (G0255)HERO 8 (KJ0TCE, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
33 Vojtková Barbora (A1145)CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
35 Vojtková Barbora (A1145)ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
36 Šoupalová Martina (F1924)OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
37 Šoupal Martin (F0200)ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
38 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
15_ Skoková soutěž st. S*/S** - FINÁLE CJC 2018
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
16_ Skoková soutěž st. ST* - U 25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
3 Anovčínová Lucie (G3004)LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
4 Dostálová Klára (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
5 Fojtová Michaela (H3054)LANGAR (KJ0GM8, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
6 Vachutka Ladislav (H2762)VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7 Jelínková Veronika (G2210)FOREVER (KJ0D1B, H)JK Sever Brno (MG0156)
8 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
9 Kubrická Kateřina (H2783)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
10 Strnadlová Lucie (H2395)E.GRATIAE P (KJ0JF2, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
11 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
12 Hrdá Eliška (H3793)LANDJANO (KJ0VGC, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
13 Vašák Martin (B3272)CONTERNO LIFE (KJ0LZH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Menšíková Denisa (F3870)ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
15 Pokorná Žaneta (B3038)CHACCIA SIMONA (KJ0VHH, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
16 Pokorná Žaneta (B3038)ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
17 Řeháková Markéta (G2707)CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)
18 Kaločová Nina (H3664)DUO PENOTTI-HDH (KJ0104, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
19 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
Skoky
17_ Skoková soutěž st. T* - CREDITAS VC Olomouce 2018
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hentšel Marek (H1939)LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2 Žilinský Michal (H2980)KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
3 Skřivan Jiří (F0031)FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
4 Strnadlová Lucie (H2395)CARINA 6 (KJ0IWH, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
5 Strnadlová Lucie (H2395)FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
6 Klus Marek (H1948)AL CAMBERO EUROBIT (KJ0JAC, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
7 Klus Marek (H1948)CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
8 Turečková Veronika (E0830)EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
9 Turečková Veronika (E0830)CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
10 Mücková Tereza (B2721)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
11 Doležal Rudolf (F0382)QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12 Adam Přemysl (B2208)CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
13 Adam Přemysl (B2208)CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
14 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
15 Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
16 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
17 Štětina Jan (C0547)ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
18 Matýska Zdeněk (G0406)BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
19 Šoupal Martin (F0200)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
CSN-ČSP
Velká Cena Olomouce - ČSP
Výsledky
12. 7. – 15. 7.
H / ESC Olomouc
ESC Olomouc

Pro větší detail klikněte!