Přihlásit se

Skoky
Velká Cena Olomouce - ČSP
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 180712H1
12.07.2018 - 15.07.2018
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1335
David Hrnčíř
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1920
Ladislav Vachutka
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H2499
Kateřina Krhutová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0341
Jan Kubrický
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž st. Z s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.07.2018 8:30

52
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2018 08:49:37
#JezdecKůňSubjekt
1Doležal Rudolf (F0382)<342>EVELYN (KJ0KX6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
2Laryšová Tina (H4561)<20>DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3Vachutková Lenka (H2481)<36>AMADEUS 7 (KJ0J7P, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Kotrášová Beata (H4540)<16>BORA 1 (KJ0DYF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Kubrická Kateřina (H2783)<53>LOVELY 37 (KJ0SOG, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
6Kryspínová Daniela (E1570)<27>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
7Ryčovská Barbora (H3266)<8>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8Śliż Kinga (Z99BZ)<331>CICHY (KZ02V1, X)Polsko (MZ0068)
9Zemanová Kristýna (H4261)<11>CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
10Zatloukal Adam (J0R2Y)<39>ILEXIS (KJ0HRD, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
11Bittnerová Evelína (H3305)<1>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
12Drbalová Jana (L0265)<58>DREAM-L (KJ0ULN, K)Alena Štěpánková (ML0148)
13Starostová Zuzana (L0192)<7>ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
14Košťálová Lenka (E2032)<26>LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)Petra Charvátová (MB0460)
15Francová Ludmila (H2417)<2>CRAZY ART (KJ0ITU, K)JK Sever Brno (MG0156)
16Doležalová Jana (F2166)<96>WAY OF LIFE (KJ0LHS, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
17Kovandová Denisa (V0520)<5>BARLOU ORION (KJ0V4Y, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
18Měrková Kateřina (H3111)<79>VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
19Francová Jana (F1526)<28>FRANCESCA (KJ0V8C, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
20Řeháková Rebeka (J0TGD)<31>LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
21Gajdzik Roxana (Z99KW)<337>GADIA (KZ04JB, X)Polsko (MZ0068)
22Konečná Ivana (H0593)<10>SYMPATIK DE ROUGE (KJ0LQX, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
23Laryšová Tina (H4561)<19>CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
24Kořenková Anežka Ludmila (H4238)<38>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
25Mičková Vendula (H4459)<37>ILTON DH (KJ0MIA, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
26Bohumská Tereza (J0T8C)<57>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
27Řezníčková Markéta (G4024)<23>SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
28Šteffková Jana (H2247)<15>KIRBY 49 (KJ0TRC, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
29Křivka Vladimír (H0551)<30>OK BLANCHÉ (KJ0EH6, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
30Hlaušek Rostislav (H0280)<32>EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
31Barfusová Martina (H4192)<33>CATRIN-Ř (KJ0IS5, K)RANČ MUSTANG VESELÍČKO z. s. (MH0274)
32Žváčková Martina (H4473)<49>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
33Žuffová Kristína (G3991)<34>CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
34Krivá Eva (H2060)<50>LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
35Pospíšilová Kateřina (G4033)<45>FIRST DANCER (KJ0GXB, V)JK Dantte (MG0144)
36Koutná Kristýna (H2964)<41>GRAND BONUS V (KJ09F1, H)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
37Stuchlý Libor (H2263)<6>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
38Břenek Pavel (H0224)<29>OK BATHORY (KJ0J66, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
39Mojtková Nikola (H2720)<13>CASIA 2 (KJ0TPG, K)Equiteam Doloplazy, z.s. (ML0154)
40Košťálová Jana (E2031)<24>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
41Hošková Helena (H4326)<42>COLET (KJ0FAD, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
42Anna Majer Beata (Z99NL)<329>HEART LIGHTNING (KZ04QG, X)Polsko (MZ0068)
43Vencová Nikol (L0502)<52>YELLOW BOY (KJ0KPI, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
44Pilbauerová Nela (B2502)<93>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
45Huňová Nikola (H2630)<14>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
46Šoupalová Martina (F1924)<59>OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
47Kotrášová Beata (H4540)<17>CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
48Měrková Kateřina (H3111)<80>VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
49Kryspínová Daniela (E1570)<51>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
50Ryčovská Barbora (H3266)<9>ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
51Laryšová Tina (H4561)<291>E.GRATIAE P (KJ0JF2, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
52Kuba Petr (G0255)<40>COLA ONE (KJ0T3D, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. ZL s návazným rozeskakováním - AT 2018
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.07.2018 11:00

57
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2018 08:49:37
#JezdecKůňSubjekt
1Najmanová Monika (H1583)<67>PICASSO 5 (KJ0MWT, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Kryspínová Daniela (E1570)<51>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
3Mazuch Alexandra (G3959)<63>CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4Beranová Dana (G1904)<88>FÉÉ (KJ0HZ2, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
5Měrková Kateřina (H3111)<80>VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
6Bohumská Tereza (J0T8C)<73>ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
7Bittner Libor (H0620)<68>ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
8Petković Sandra (G1599)<66>JACQUELINE (KJ0KX8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9Krobová Kateřina (V0350)<94>CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
10Křížová Kateřina (G2226)<71>GÁJA 5 (KJ0FZU, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
11Balhárková Lucie (H2542)<95>CANCUN 3 (KJ0UOM, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
12Zemanová Kristýna (H4261)<11>CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
13Luzarová Aneta (H4080)<86>VACARA (KJ0P18, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
14Bittnerová Evelína (H3305)<1>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
15Ryčovská Barbora (H3266)<8>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16Zykánová Rozálie (H3797)<84>BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
17Křivka Vladimír (H0551)<30>OK BLANCHÉ (KJ0EH6, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
18Stuchlý Libor (H2263)<6>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19Vrabcová Dastychová Hana (E1424)<83>LIPKA KL (KJ0KZN, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
20Břenek Pavel (H0224)<29>OK BATHORY (KJ0J66, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
21Dulavová Simona (H3190)<82>BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
22Barfusová Martina (H4192)<33>CATRIN-Ř (KJ0IS5, K)RANČ MUSTANG VESELÍČKO z. s. (MH0274)
23Bartl Tomáš (H4378)<75>SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
24Krivá Eva (H2060)<50>LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
25Tylšar Martin (G3793)<56>SEDRIK 7 (KJ0GLG, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
26Francová Ludmila (H2417)<2>CRAZY ART (KJ0ITU, K)JK Sever Brno (MG0156)
27Studená Markéta (F4046)<81>NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
28Kalužíková Tereza (H3310)<85>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
29Žuffová Kristína (G3991)<34>CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
30Blažková Natálie (H3532)<78>QUANDOR (KJ0LQO, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
31Kuba Petr (G3901)<97>DIALATO (KJ0U6Y, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
32Tomanová Eliška (H4368)<101>RENY (KJ0F5B, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
33Macourková Daniela (L0126)<77>CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
34Doležalová Jana (F2166)<96>WAY OF LIFE (KJ0LHS, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
35Voráčková Adéla (H2941)<103>CONAGAN (KJ0J2E, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
36Košťálová Jana (E2031)<24>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
37Kovandová Denisa (V0520)<5>BARLOU ORION (KJ0V4Y, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
38Jankotová Pavlína (H4433)<62>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
39Machačová Hana (G3534)<90>JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
40Šnyrychová Lucie (H2453)<98>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
41Chyba Jiří (G4009)<72>COLETTE 1 (KJ0CF2, K)JK Sever Brno (MG0156)
42Huňová Nikola (H2630)<14>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
43Hošková Linda (L0289)<89>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
44Pospíšilová Kateřina (G4033)<100>FULL HOUSE DVL (KJ0MGR, V)JK Dantte (MG0144)
45Sýkorová Barbora (Z99I3)<318>GRACEFUL (KZ04E5, X)Slovensko (MZ0040)
46Polášková Žaneta (H2049)<76>MAMIO (KJ0CND, V)JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
47Pinkavová Dana (H1270)<61>LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
48Najmanová Monika (H1583)<3>DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
49Bittner Libor (H0620)<69>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
50Kryspínová Daniela (E1570)<27>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
51Szotek Dominika (Z99HX)<335>OSKAR BLUE (KJ0UOG, V)Polsko (MZ0068)
52Mazuch Alexandra (G3959)<64>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
53Beranová Dana (G1904)<87>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
54Pilbauerová Nela (B2502)<93>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
55Ducká Alžběta (E1831)<60>KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
56Bohumská Tereza (J0T8C)<57>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
57Anna Majer Beata (Z99NL)<329>HEART LIGHTNING (KZ04QG, X)Polsko (MZ0068)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. L** s návazným rozeskakováním
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.07.2018 14:00

75
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2018 08:49:37
#JezdecKůňSubjekt
1Šídlo Radek (F0586)<110>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
2Veselá Tereza (F2659)<132>HEBIKDAT HDH (KJ0UZ3, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
3Trunkátová Klára (G2379)<149>MAXIME (KJ0MZA, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
4Jelínková Veronika (G2210)<107>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
5Ludvík Jakub (H2930)<147>KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
6Szotek Dominika (Z99HX)<335>OSKAR BLUE (KJ0UOG, V)Polsko (MZ0068)
7Laryšová Tina (H4561)<20>DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
8Kočí Lenka (H3223)<140>CELTIC TREASURE (KJ0ESL, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
9Poláš Juraj (Z99LG)<344>HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z (KZ04QH, X)Slovensko (MZ0040)
10Tomanová Eliška (H4368)<101>RENY (KJ0F5B, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
11Kubrická Kateřina (H2783)<53>LOVELY 37 (KJ0SOG, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
12Špalková Martina (H2525)<120>LORD CORLEONE (KJ0JXI, H)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
13Košťálová Lenka (E2032)<25>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
14Staněk Václav (V0481)<148>BARUNKA 3 (KJ0HF2, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
15Špičáková Michaela (F2617)<123>HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
16Hlaušek Rostislav (H0280)<32>EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
17Lančová Martina (H4213)<116>MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
18Trojková Viktorie (H4532)<138>CORIEL (KJ0EFP, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
19Klár Milan (H1916)<126>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
20Pokorná Žaneta (B3038)<133>ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
21Bartl Tomáš (H4378)<75>SALLIMA (KJ0MLS, K)JK Bludoveček (MH0360)
22Špatná Michaela (G3271)<106>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
23Pecková Hana (G2309)<131>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
24Holešovský Pavel (G1479)<130>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
25Poláchová Valentýna (H3893)<104>JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
26Voráčková Adéla (H2941)<103>CONAGAN (KJ0J2E, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
27Polášková Žaneta (H2049)<76>MAMIO (KJ0CND, V)JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
28Zwinger Jan (H2741)<117>ANITA 7 (KJ0S2A, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
29Sýkorová Barbora (Z99I3)<318>GRACEFUL (KZ04E5, X)Slovensko (MZ0040)
30Roubíčková Magdaléna (H4268)<154>MANCRET (KJ0FWW, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
31Kolariková Lenka (Z1506)<317>CONCENTO KL (KZ03YI, X)Slovensko (MZ0040)
32Šulíková Ema (Z999L)<333>ZOVIDIUS (KZ03XP, X)Slovensko (MZ0040)
33Kureková Radka (Z999H)<332>CALINE Z (KZ01QJ, X)Slovensko (MZ0040)
34Trunkátová Klára (G2379)<150>ESTAFETTE (KJ0LR0, K)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
35Veselá Tereza (F2659)<233>HISTANNIE HDH (KJ0UZ4, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
36Kolářová Veronika (G3964)<119>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
37Jelínková Veronika (G2210)<109>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
38Ludvík Jakub (H2930)<146>OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
39Dulavová Simona (H3190)<82>BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
40Hentšel Marek (H1939)<114>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
41Staněk Václav (V0481)<115>THORR (KJ0JLU, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
42Gajdzik Roxana (Z99KW)<337>GADIA (KZ04JB, X)Polsko (MZ0068)
43Šoupal Martin (F0200)<155>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
44Šedá Marcela (G1280)<105>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
45Doležal Rudolf (F0382)<342>EVELYN (KJ0KX6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
46Vaňková Klára (G2955)<152>LORDINA 1 (KJ0GV3, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
47Kuba Petr (G0255)<139>HERO 8 (KJ0TCE, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
48Macourková Daniela (L0126)<77>CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
49Pokorná Adéla (B3764)<134>ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
50Brusová Patricie (H3231)<127>SIIMFY (KJ0LQS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
51Škanderová Miroslava (H2834)<128>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
52Srovnalová Lada (H4142)<153>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
53Janásová Olga (H2008)<118>ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
54Studená Markéta (F4046)<81>NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
55Pietryszyn Aleksandra (Z99AD)<324>AMANITA (KZ0415, X)Polsko (MZ0068)
56Ducká Alžběta (E1831)<60>KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
57Vaníčková Jana (H2289)<135>BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
58Šoupalová Martina (F1924)<59>OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
59Hrdá Eliška (H3793)<129>CALIMERO 5 (KJ0ML7, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
60Klár Milan (H1916)<231>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
61Laryšová Tina (H4561)<291>E.GRATIAE P (KJ0JF2, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
62Kočí Lenka (H3223)<141>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
63Poláš Juraj (Z99LG)<313>CAI 35 (KZ04RB, X)Slovensko (MZ0040)
64Toth Zoltán (G0831)<122>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
65Hošák Stanislav (H0880)<136>ZIRKINA D&G Z (KJ0MTT, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
66Šídlo Radek (F0586)<125>CHELSEA 9 (KJ0M6E, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
67Špalková Martina (H2525)<121>COLMANTINO (KJ0M0S, H)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
68Košťálová Lenka (E2032)<26>LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)Petra Charvátová (MB0460)
69Trunkátová Klára (G2379)<151>FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
70Jelínková Veronika (G2210)<108>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
71Ludvík Jakub (H2930)<145>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
72Hentšel Marek (H1939)<112>ZETA 2 (KJ0TYB, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
73Adam Přemysl (B2208)<169>QUADRA 1 (KJ0UHO, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
74Šulíková Ema (Z999L)<334>CONTENANCE (KZ04JU, X)Slovensko (MZ0040)
75Szulakowski Mikołaj (Z99MS)<339>RAMIRADO (KZ04MD, X)Polsko (MZ0068)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. S** s návazným rozeskakováním
Běžná S** (130) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.07.2018 17:15

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2018 08:49:37
#JezdecKůňSubjekt
1Veselá Tereza (F2659)<132>HEBIKDAT HDH (KJ0UZ3, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
2Klus Marek (H1948)<163>CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Škanderová Miroslava (H2834)<165>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
4Staněk Václav (V0481)<148>BARUNKA 3 (KJ0HF2, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
5Hošák Stanislav (H0880)<160>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
6Hentšel Marek (H1939)<157>LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7Špalková Martina (H2525)<121>COLMANTINO (KJ0M0S, H)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
8Šoupal Martin (F0200)<172>CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
9Halo Marko (Z1112)<306>REGATA (SK) (KZ042H, X)Slovensko (MZ0040)
10Lančová Martina (H4213)<116>MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
11Vaňková Klára (G2955)<152>LORDINA 1 (KJ0GV3, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
12Gašparovič Drahoslav (Z1362)<309>LAMBADA (KZ01FA, X)Slovensko (MZ0040)
13Zwinger Jan (H2741)<117>ANITA 7 (KJ0S2A, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
14Sláviková Jana (Z1091)<340>NOBEL BOY (KZ04QI, X)Slovensko (MZ0040)
15Trunkátová Klára (G2379)<170>ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
16Holešovský Pavel (G1479)<130>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
17Veselá Tereza (F2659)<233>HISTANNIE HDH (KJ0UZ4, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
18Klus Marek (H1948)<164>QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19Francová Jana (F1526)<167>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
20Šoupal Martin (F0200)<268>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
21Poláš Juraj (Z99LG)<314>CANOLITA CL (KZ04KI, X)Slovensko (MZ0040)
22Vaníčková Jana (H2289)<135>BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
23Kureková Radka (Z999H)<332>CALINE Z (KZ01QJ, X)Slovensko (MZ0040)
24Jelínková Veronika (G2210)<161>CARSEY (KJ0TL8, K)JK Sever Brno (MG0156)
25Cigán Ján, st. (Z1145)<319>ROKA (KZ03ZJ, X)Slovensko (MZ0040)
26Doležal Rudolf (F0382)<343>LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
27Špatná Michaela (G3271)<106>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
28Adam Přemysl (B2208)<168>CAMOUFLAGE (KJ0KCC, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
29Hošák Stanislav (H0880)<159>GALANDRO (KJ0GS0, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
30Hentšel Marek (H1939)<158>SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
31Šoupal Martin (F0200)<171>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
32Klus Marek (H1948)<162>AL CAMBERO EUROBIT (KJ0JAC, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
33Staněk Václav (V0481)<115>THORR (KJ0JLU, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ZL na čas - Otevřená soutěž
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.07.2018 8:30

45
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2018 08:49:37
#JezdecKůňSubjekt
1Veselá Tereza (F2659)<91>HASTY ROAD (KJ0VKR, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
2Laryšová Tina (H4561)<19>CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3Juříková Eliška (H4520)<189>DÉMANT 1 (KJ0DZH, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
4Vachutka Pavel (H0374)<179>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
5Ludvík Jakub (H2930)<184>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
6Bartoňková Nyna (G4048)<177>STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7Kučínská Veronika (F3939)<191>PAPAJA (KJ0J99, K)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
8Śliż Kinga (Z99BZ)<331>CICHY (KZ02V1, X)Polsko (MZ0068)
9Kotrášová Beata (H4540)<17>CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Šoupalová Martina (F1924)<59>OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
11Knotková Sára (A1924)<176>HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Anna Majer Beata (Z99NL)<329>HEART LIGHTNING (KZ04QG, X)Polsko (MZ0068)
13Kolářová Veronika (G3964)<119>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
14Sikorová Lenka (B3537)<181>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Hlavinková Michaela (H3648)<44>FLORA 13 (KJ0GH8, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
16Šulíková Ema (Z999L)<334>CONTENANCE (KZ04JU, X)Slovensko (MZ0040)
17Koláčková Anna (L0201)<183>LOCUARDOR (KJ0JPF, V)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
18Macečková Natálie (H4442)<341>FILIA (KJ0MKZ, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
19Řeháková Rebeka (J0TGD)<31>LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
20Anovčínová Lucie (G3004)<244>LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
21Ličková Luisa (Z99AR)<327>GUMONIA (KZ03ZN, X)Slovensko (MZ0040)
22Valachová Hana (Z999D)<316>PICOLINA (KZ04KH, X)Slovensko (MZ0040)
23Hlaušek Rostislav (H0280)<32>EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
24Marková Bára (F4441)<187>BROOKLIN (KJ0SLM, V)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
25Vachutková Lenka (H2481)<36>AMADEUS 7 (KJ0J7P, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26Horáková Martina (H4489)<178>BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
27Jelínková Veronika (G2210)<182>JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
28Vrabčeková Sarah (Z1490)<321>GAMA (KZ04C9, X)Slovensko (MZ0040)
29Blažková Natálie (H3532)<78>QUANDOR (KJ0LQO, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
30Čermáková Daniela (G3668)<192>RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
31Čutka Patrik (Z1205)<338>CARTIER VDE (KZ042K, X)Slovensko (MZ0040)
32Dvořáková Karolína (C1609)<186>CORNELIA K (KJ0MDF, K)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
33Vojtková Barbora (A1145)<185>CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34Hošková Helena (H4326)<42>COLET (KJ0FAD, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
35Řezníčková Markéta (G4024)<23>SEDRIC DU BO (KJ0KCY, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
36Mičková Vendula (H4459)<37>ILTON DH (KJ0MIA, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
37Veselá Tereza (F2659)<92>HUSTINA HDH (KJ0VKP, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
38Machalová Eliška (H4341)<174>CANCELLARA DVD Z 1 (KJ0V88, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
39Laryšová Tina (H4561)<291>E.GRATIAE P (KJ0JF2, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
40Juříková Eliška (H4520)<188>LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
41Ludvík Jakub (H2930)<147>KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
42Bartoňková Nyna (G4048)<180>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
43Kučínská Veronika (F3939)<190>MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
44Šulíková Ema (Z999L)<333>ZOVIDIUS (KZ03XP, X)Slovensko (MZ0040)
45Kuba Petr (G0255)<40>COLA ONE (KJ0T3D, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. ZL na čas - AT 2018
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.07.2018 10:15

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2018 08:49:37
#JezdecKůňSubjekt
1Bohumská Tereza (J0T8C)<73>ASSASIN (KJ0J62, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
2Beranová Dana (G1904)<87>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
3Měrková Kateřina (H3111)<79>VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
4Kryspínová Daniela (E1570)<51>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
5Mazuch Alexandra (G3959)<64>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
6Ryčovská Barbora (H3266)<8>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7Bittner Libor (H0620)<68>ALEXIS 3 (KJ0D9G, K)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
8Polášková Žaneta (H2049)<76>MAMIO (KJ0CND, V)JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
9Kovandová Denisa (V0520)<5>BARLOU ORION (KJ0V4Y, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
10Balhárková Lucie (H2542)<95>CANCUN 3 (KJ0UOM, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
11Žuffová Kristína (G3991)<34>CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
12Lyčková Marie (H3513)<195>VANDAL 1 (KJ0GEW, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
13Macourková Daniela (L0126)<77>CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
14Sedlářová Veronika (B3438)<35>CZECHMADE (KJ0FO9, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Šnyrychová Lucie (H2453)<98>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
16Doležalová Jana (F2166)<96>WAY OF LIFE (KJ0LHS, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
17Bittnerová Evelína (H3305)<1>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
18Košťálová Jana (E2031)<24>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
19Říhová Anastázie (H2708)<194>AQUILA 3 (KJ0IJH, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
20Chyba Jiří (G4009)<72>COLETTE 1 (KJ0CF2, K)JK Sever Brno (MG0156)
21Pilbauerová Nela (B2502)<93>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
22Stuchlý Libor (H2263)<6>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
23Pinkavová Dana (H1270)<61>LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
24Kuba Petr (G3901)<97>DIALATO (KJ0U6Y, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
25Zykánová Rozálie (H3797)<84>BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
26Petković Sandra (G1599)<66>JACQUELINE (KJ0KX8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
27Kalužíková Tereza (H3310)<85>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
28Krobová Kateřina (V0350)<94>CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
29Hošková Linda (L0289)<89>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
30Huňová Nikola (H2630)<14>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
31Jankotová Pavlína (H4433)<62>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
32Tylšar Martin (G3793)<56>SEDRIK 7 (KJ0GLG, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
33Francová Ludmila (H2417)<2>CRAZY ART (KJ0ITU, K)JK Sever Brno (MG0156)
34Vrabcová Dastychová Hana (E1424)<83>LIPKA KL (KJ0KZN, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
35Bohumská Tereza (J0T8C)<57>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
36Beranová Dana (G1904)<88>FÉÉ (KJ0HZ2, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
37Najmanová Monika (H1583)<3>DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
38Bittner Libor (H0620)<69>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
39Měrková Kateřina (H3111)<80>VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
40Kryspínová Daniela (E1570)<27>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
41Mazuch Alexandra (G3959)<63>CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
Skoky
07_ Skoková soutěž st. L**/S* na čas - Handicap CJC 2018
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
13.07.2018 11:45

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2018 08:49:37
#JezdecKůňSubjekt
1Sikorová Lenka (B3537)<219>ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2Kovářová Natálie (H4180)<197>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
3Dvořáková Karolína (C1609)<186>CORNELIA K (KJ0MDF, K)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
4Bartoňková Nyna (G4048)<177>STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5Skutecký Viktor (A2238)<205>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
6Hojovcová Marie (G4015)<211>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
7Matušková Kateřina (H4419)<199>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
8Očenášková Natálie (L0307)<196>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
9Marková Bára (F4441)<187>BROOKLIN (KJ0SLM, V)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
10Ličková Luisa (Z99AR)<327>GUMONIA (KZ03ZN, X)Slovensko (MZ0040)
11Slavíčková Lenka (B3541)<175>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Sikorová Lenka (B3537)<181>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
13Kovářová Natálie (H4180)<198>QUINARA (KJ0LIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
14Dvořáková Karolína (C1609)<220>CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
15Bartoňková Nyna (G4048)<180>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
16Skutecký Viktor (A2238)<204>JETTA (KJ0CPD, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
17Kumarová Lucie (H3724)<215>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
18Šrámková Lucie (F2851)<217>GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
19Nová Chantal (G3547)<206>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
20Machalová Eliška (H4341)<174>CANCELLARA DVD Z 1 (KJ0V88, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
21Horáková Martina (H4489)<178>BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
22Novak Anna Lani (A1892)<203>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
23Šolcová Anna (F3919)<209>GRÜN (KJ0J0H, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
24Pietryszyn Aleksandra (Z99AD)<324>AMANITA (KZ0415, X)Polsko (MZ0068)
25Gajdzik Roxana (Z99KW)<337>GADIA (KZ04JB, X)Polsko (MZ0068)
26Svěráková Kateřina (G3322)<210>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
27Skřivan Jiří ml. (F4125)<213>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
28Vysoudilová Tereza (H3757)<221>RADOX (KJ0EFE, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
29Kolářová Veronika (G3964)<161>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
30Szotek Dominika (Z99HX)<335>OSKAR BLUE (KJ0UOG, V)Polsko (MZ0068)
31Sýkorová Barbora (Z99I3)<318>GRACEFUL (KZ04E5, X)Slovensko (MZ0040)
32Valachová Hana (Z999D)<316>PICOLINA (KZ04KH, X)Slovensko (MZ0040)
33Matoušová Tereza (L0448)<201>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
34Kumarová Lucie (H3724)<214>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
35Šrámková Lucie (F2851)<212>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
36Nová Chantal (G3547)<207>QUISSINI (KJ0JAD, H)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
37Horáková Martina (H4489)<208>ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
38Novak Anna Lani (A1892)<222>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
Skoky
08_ Skoková soutěž st. L** s návazným rozeskakováním
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
13.07.2018 13:15

68
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2018 08:49:37
#JezdecKůňSubjekt
1Laryšová Tina (H4561)<291>E.GRATIAE P (KJ0JF2, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
2Ludvík Jakub (H2930)<147>KYANA (KJ0MGA, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
3Jelínková Veronika (G2210)<182>JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
4Veselá Tereza (F2659)<91>HASTY ROAD (KJ0VKR, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
5Vachutka Ladislav (H2762)<230>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Košťálová Lenka (E2032)<25>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
7Trunkátová Klára (G2379)<149>MAXIME (KJ0MZA, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
8Čermáková Daniela (G3668)<192>RADEK (KJ08WY, H)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
9Hlaušek Rostislav (H0280)<350>CICHY (KJ0W52, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
10Štefancová Katarina (Z1354)<326>CENDRILLON (KZ028V, X)Slovensko (MZ0040)
11Jantaková Katarína (Z1641)<323>WALL STREET (KZ04QJ, X)Slovensko (MZ0040)
12Křížková Kateřina (H3890)<227>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Čutka Patrik (Z1205)<338>CARTIER VDE (KZ042K, X)Slovensko (MZ0040)
14Kalužíková Tereza (H3310)<85>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
15Pokorná Adéla (B3764)<134>ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
16Bajnar Tomáš (H1470)<113>CHARAMIS (KJ0KQE, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
17Szotek Dominika (Z99HX)<335>OSKAR BLUE (KJ0UOG, V)Polsko (MZ0068)
18Roubíčková Magdaléna (H4268)<154>MANCRET (KJ0FWW, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
19Vojtková Barbora (A1145)<185>CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20Anna Majer Beata (Z99NL)<329>HEART LIGHTNING (KZ04QG, X)Polsko (MZ0068)
21Petrus Jakub (F2435)<240>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
22Macečková Natálie (H4442)<341>FILIA (KJ0MKZ, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
23Kolariková Lenka (Z1506)<317>CONCENTO KL (KZ03YI, X)Slovensko (MZ0040)
24Kopečná Jana (V0490)<235>VENEZIA 2 (KJ0GEO, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
25Poláchová Valentýna (H3893)<104>JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
26Horníčková Ivana (G0830)<115>THORR (KJ0JLU, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
27Kučínská Veronika (F3939)<191>PAPAJA (KJ0J99, K)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
28Buláková Pavlína (H3605)<228>SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
29Vrabčeková Sarah (Z1490)<321>GAMA (KZ04C9, X)Slovensko (MZ0040)
30Doležal Rudolf (F0382)<342>EVELYN (KJ0KX6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
31Gajdzik Roxana (Z99KW)<337>GADIA (KZ04JB, X)Polsko (MZ0068)
32Laryšová Tina (H4561)<19>CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
33Kureková Radka (Z999H)<332>CALINE Z (KZ01QJ, X)Slovensko (MZ0040)
34Šrámková Lucie (F2851)<217>GARTUS H Strojmotiv (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
35Ludvík Jakub (H2930)<146>OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
36Jelínková Veronika (G2210)<236>HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
37Veselá Tereza (F2659)<87>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
38Blažková Natálie (H3532)<78>QUANDOR (KJ0LQO, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
39Lamich Karel (H0174)<298>CHACVALLEY (KJ00YN, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40Chloupková Barbora (A1744)<241>EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
41Škanderová Miroslava (H2834)<128>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
42Brusová Patricie (H3231)<127>SIIMFY (KJ0LQS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
43Kuba Petr (G0255)<139>HERO 8 (KJ0TCE, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
44Ducká Alžběta (E1831)<60>KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
45Anovčínová Lucie (G3004)<244>LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
46Szulakowski Mikołaj (Z99MS)<339>RAMIRADO (KZ04MD, X)Polsko (MZ0068)
47Hruška Jiří (H0173)<303>CORINA-PELI (KJ0SZX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
48Bittner Aleš (H2200)<223>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
49Klár Milan (H1916)<126>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
50Vachutková Lenka (H2481)<226>KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
51Hatalova Tana (Z99FI)<308>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
52Aberl Tomáš (G1949)<232>FANTASTIC 2 (KJ0MM3, V)JK Aberl, z.s. (MG0164)
53Ulčová Natálie (G3849)<224>GOLD LADDY (KJ0K5B, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
54Skřivan Jiří (F0031)<229>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
55Vachutka Pavel (H0374)<179>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
56Vojtková Barbora (A1145)<239>DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
57Vachutka Ladislav (H2762)<225>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
58Košťálová Lenka (E2032)<26>LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)Petra Charvátová (MB0460)
59Šídlo Radek (F0586)<125>CHELSEA 9 (KJ0M6E, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
60Trunkátová Klára (G2379)<150>ESTAFETTE (KJ0LR0, K)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
61Poláš Juraj (Z99LG)<344>HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z (KZ04QH, X)Slovensko (MZ0040)
62Štefancová Katarina (Z1354)<325>JOLKA HF Alkapet (KZ01CS, X)Slovensko (MZ0040)
63Jantaková Katarína (Z1641)<345>DRINKA (KZ00M9, X)Slovensko (MZ0040)
64Laryšová Tina (H4561)<20>DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
65Ludvík Jakub (H2930)<145>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
66Jelínková Veronika (G2210)<107>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
67Veselá Tereza (F2659)<92>HUSTINA HDH (KJ0VKP, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
68Butcher Ivona (H2851)<171>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
09_ Skoková soutěž st. S** na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.07.2018 16:15

75
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2018 08:49:37
#JezdecKůňSubjekt
1Veselá Tereza (F2659)<256>F-NINJO HDH (KJ0W04, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
2Pokorná Žaneta (B3038)<133>ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
3Hentšel Marek (H1939)<114>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
4Jantaková Katarína (Z1641)<345>DRINKA (KZ00M9, X)Slovensko (MZ0040)
5Jelínková Veronika (G2210)<109>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
6Hruška Jiří (H0173)<303>CORINA-PELI (KJ0SZX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Kočí Lenka (H3223)<141>STING 3 (KJ0LC7, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
8Turečková Veronika (E0830)<254>CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
9Vachutková Lenka (H2481)<227>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Šedá Marcela (G1280)<105>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
11Vachutka Ladislav (H2762)<230>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12Adam Přemysl (B2208)<168>CAMOUFLAGE (KJ0KCC, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
13Trunkátová Klára (G2379)<151>FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
14Kubrická Kateřina (H2783)<250>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
15Dvořáková Karolína (C1609)<220>CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
16Vojtková Barbora (A1145)<266>QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
17Poláš Juraj (Z99LG)<314>CANOLITA CL (KZ04KI, X)Slovensko (MZ0040)
18Nová Chantal (G3547)<206>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19Rektořík Petr (G1753)<237>VISTÁRIA (KJ0DZK, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
20Poláchová Valentýna (H3893)<242>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
21Pavlíček Jan (H2371)<248>LOLITA ŠARGOUN (KJ0J10, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
22Aberl Tomáš (G1949)<252>ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
23Hrdá Eliška (H3793)<166>LANDJANO (KJ0VGC, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
24Klár Milan (H1916)<231>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25Knotková Sára (A1924)<202>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26Řeháková Markéta (G2707)<261>CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
27Kolariková Lenka (Z1506)<317>CONCENTO KL (KZ03YI, X)Slovensko (MZ0040)
28Petrus Jakub (F2435)<240>HONEY 6 (KJ0JUO, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
29Szulakowski Mikołaj (Z99MS)<339>RAMIRADO (KZ04MD, X)Polsko (MZ0068)
30Gašparovič Drahoslav (Z1362)<309>LAMBADA (KZ01FA, X)Slovensko (MZ0040)
31Klus Marek (H1948)<164>QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
32Toth Zoltán (G0831)<122>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
33Menšíková Denisa (F3870)<258>ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
34Kuba Petr (G0255)<264>JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
35Dostálová Klára (G3865)<245>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
36Chloupková Barbora (A1744)<241>EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
37Šoupal Martin (F0200)<155>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
38Sláviková Jana (Z1091)<340>NOBEL BOY (KZ04QI, X)Slovensko (MZ0040)
39Francová Jana (F1526)<167>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
40Pietryszyn Aleksandra (Z99AD)<324>AMANITA (KZ0415, X)Polsko (MZ0068)
41Halo Marko (Z1112)<306>REGATA (SK) (KZ042H, X)Slovensko (MZ0040)
42Hatalova Tana (Z99FI)<307>ELDORADO (KZ01D0, X)Slovensko (MZ0040)
43Horáková Martina (H4489)<208>ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
44Špatná Michaela (G3271)<106>POISON IVY (KJ0G4F, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
45Ludvík Jakub (H2930)<146>OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
46Fojtová Michaela (H3054)<246>LANGAR (KJ0GM8, V)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
47Kovářová Natálie (H4180)<197>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
48Skřivan Jiří (F0031)<251>FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
49Cigán Ján, st. (Z1145)<319>ROKA (KZ03ZJ, X)Slovensko (MZ0040)
50Hrušková Diana (H3076)<299>SPELLBOUND (KJ0KQA, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
51Holcová Martina (B3499)<216>VENDY-H (KJ0ELW, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
52Slavíčková Lenka (B3541)<175>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
53Lamich Karel (H0174)<297>CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
54Koutná Kristýna (H2964)<259>CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
55Hruška Martin (H2050)<296>SALOU Z (KJ0MBZ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
56Hošák Stanislav (H0880)<159>GALANDRO (KJ0GS0, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
57Veselá Tereza (F2659)<257>HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
58Pokorná Žaneta (B3038)<260>CHACCIA SIMONA (KJ0VHH, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
59Hentšel Marek (H1939)<112>ZETA 2 (KJ0TYB, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
60Jantaková Katarína (Z1641)<323>WALL STREET (KZ04QJ, X)Slovensko (MZ0040)
61Jelínková Veronika (G2210)<108>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
62Hruška Jiří (H0173)<302>CLIPER (KJ0JBG, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
63Turečková Veronika (E0830)<253>EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
64Vachutka Ladislav (H2762)<247>VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
65Matýska Zdeněk (G0406)<267>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
66Adam Přemysl (B2208)<169>QUADRA 1 (KJ0UHO, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
67Trunkátová Klára (G2379)<170>ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
68Kubrická Kateřina (H2783)<249>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
69Vojtková Barbora (A1145)<265>ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
70Poláš Juraj (Z99LG)<313>CAI 35 (KZ04RB, X)Slovensko (MZ0040)
71Nová Chantal (G3547)<207>QUISSINI (KJ0JAD, H)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
72Rektořík Petr (G1753)<238>BARIELA (KJ0GZH, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
73Šoupal Martin (F0200)<172>CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
74Šídlo Radek (F0586)<110>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
75Kurekova Radka (Z99GK)<326>CENDRILLON (KZ028V, X)Slovensko (MZ0040)
Skoky
10B Skoková soutěž st. S* na styl jezdce - kat. 16 - 18 let - CJC 2018
Běžná do 125 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
14.07.2018

16
Skoky
10_ Skoková soutěž st. L** na styl jezdce - kat. 12 - 15 let - CJC 2018
Běžná do 120 cm 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
14.07.2018 8:30

16
Skoky
11_ Skoková soutěž st. ZL - FINÁLE Amateur Tour 2018
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
14.07.2018 10:30

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.07.2018 23:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Kryspínová Daniela (E1570)<27>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
2Mazuch Alexandra (G3959)<64>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
3Krobová Kateřina (V0350)<94>CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
4Bittner Libor (H0620)<69>CONSUL 1 (KJ0VIS, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
5Beranová Dana (G1904)<88>FÉÉ (KJ0HZ2, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6Křížová Kateřina (G2226)<71>GÁJA 5 (KJ0FZU, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7Košťálová Jana (E2031)<24>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
8Šnyrychová Lucie (H2453)<98>ABUDHABI (KJ0K9I, V)JA Náměšť na Hané (MH0206)
9Polášková Žaneta (H2049)<76>MAMIO (KJ0CND, V)JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
10Vrabcová Dastychová Hana (E1424)<83>LIPKA KL (KJ0KZN, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
11Pinkavová Dana (H1270)<61>LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
12Stuchlý Libor (H2263)<6>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
13Kuba Petr (G3901)<97>DIALATO (KJ0U6Y, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
14Doležalová Jana (F2166)<96>WAY OF LIFE (KJ0LHS, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
15Petković Sandra (G1599)<66>JACQUELINE (KJ0KX8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
16Huňová Nikola (H2630)<14>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
17Ryčovská Barbora (H3266)<8>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18Hošková Linda (L0289)<89>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
19Bohumská Tereza (J0T8C)<57>SAVANA S (KJ0KHC, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
20Zykánová Rozálie (H3797)<84>BE MY GUEST (KJ0M6A, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
21Kryspínová Daniela (E1570)<51>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
22Mazuch Alexandra (G3959)<63>CEJLON 8 (KJ0HNB, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
23Měrková Kateřina (H3111)<80>VIA CASSIA (KJ0JZN, K)TJ Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, z.s. (MH0053)
24Kalužíková Tereza (H3310)<85>AVRIL (KJ0H5X, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25Jankotová Pavlína (H4433)<62>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
Skoky
12_ Stupňovaná obtížnost do 120 cm, se žolíkem
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
14.07.2018 12:30

74
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2018 08:49:37
#JezdecKůňSubjekt
1Jelínková Veronika (G2210)<107>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)JK Sever Brno (MG0156)
2Malý Jiří (H2415)<277>GOOD VIBRATIONS (KJ0ME5, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
3Košťálová Lenka (E2032)<25>CORIJANA 1 (KJ0KJK, K)Petra Charvátová (MB0460)
4Horáková Eva (F4105)<279>AL CAMPBEL (KJ0KTO, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
5Vachutka Ladislav (H2762)<225>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Šulíková Ema (Z999L)<333>ZOVIDIUS (KZ03XP, X)Slovensko (MZ0040)
7Kurekova Radka (Z99GK)<326>CENDRILLON (KZ028V, X)Slovensko (MZ0040)
8Vachutka Pavel (H0374)<179>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
9Vojtková Barbora (A1145)<185>CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10Kolářová Veronika (G3964)<161>CARSEY (KJ0TL8, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
11Klár Milan (H1916)<126>RAPSODIE 1 (KJ0EEY, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12Laryšová Tina (H4561)<19>CARDELA (KJ0M94, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
13Huňová Nikola (H2630)<14>MERRA (KJ0HCX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
14Veselá Tereza (F2659)<233>HISTANNIE HDH (KJ0UZ4, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
15Butcher Ivona (H2851)<171>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
16Zemanová Kristýna (H4261)<11>CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
17Kuba Petr (G0255)<40>COLA ONE (KJ0T3D, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
18Bajnar Tomáš (H1470)<113>CHARAMIS (KJ0KQE, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
19Krampotová Lucie (H4331)<156>VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
20Tylšar Martin (G3793)<56>SEDRIK 7 (KJ0GLG, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
21Adam Přemysl (B2208)<73>ASSASIN (KJ0J62, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
22Szotek Dominika (Z99HX)<335>OSKAR BLUE (KJ0UOG, V)Polsko (MZ0068)
23Kolariková Lenka (Z1506)<317>CONCENTO KL (KZ03YI, X)Slovensko (MZ0040)
24Vachutková Lenka (H2481)<226>KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
25Křížková Kateřina (H3890)<227>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26Najmanová Monika (H1583)<3>DORIEN (KJ0IFV, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
27Hrdá Eliška (H3793)<129>CALIMERO 5 (KJ0ML7, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
28Šoupal Martin (F0200)<155>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
29Minářová Romana (L0059)<348>GRACIÁN (KJ0H13, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
30Szulakowski Mikołaj (Z99MS)<339>RAMIRADO (KZ04MD, X)Polsko (MZ0068)
31Žilinský Slavomír (H0768)<271>LARGO 18 (KJ0KYN, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
32Hatalova Tana (Z99FI)<308>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
33Řeháková Markéta (G2707)<261>CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
34Skřivan Jiří (F0031)<229>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
35Jelínková Veronika (G2210)<182>JESPE/MONTY 29 (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
36Žilinský Michal (H2980)<272>KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
37Vaníčková Jana (H2289)<135>BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
38Štětina Jan (C0547)<287>ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
39Horníčková Ivana (G0830)<115>THORR (KJ0JLU, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
40Vachutka Ladislav (H2762)<79>VICOMTE DE MAZIERE (KJ0HSH, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
41Mücková Tereza (B2721)<275>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
42Milián Jindřich (H2169)<270>KLEOPATRA 2 (KJ0DD0, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
43Laryšová Tina (H4561)<20>DARLING 2 (KJ0J5Q, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
44Halo Marko (Z1112)<306>REGATA (SK) (KZ042H, X)Slovensko (MZ0040)
45Anovčínová Lucie (G3004)<244>LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
46Horáková Martina (H4489)<178>BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
47Řeháková Rebeka (J0TGD)<31>LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
48Janásová Olga (H2008)<118>ARMANI 4 (KJ0K5T, V)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
49Buláková Pavlína (H3605)<228>SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
50Gajdzik Roxana (Z99KW)<337>GADIA (KZ04JB, X)Polsko (MZ0068)
51Šídlo Radek (F0586)<125>CHELSEA 9 (KJ0M6E, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
52Říhová Anastázie (H2708)<194>AQUILA 3 (KJ0IJH, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
53Humplík Pavel (H0172)<300>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
54Lamich Karel (H0174)<298>CHACVALLEY (KJ00YN, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
55Knotková Sára (A1924)<176>HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
56Šoupalová Martina (F1924)<59>OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
57Aberl Tomáš (G1949)<232>FANTASTIC 2 (KJ0MM3, V)JK Aberl, z.s. (MG0164)
58Bittner Aleš (H2200)<223>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
59Čutka Patrik (Z1205)<338>CARTIER VDE (KZ042K, X)Slovensko (MZ0040)
60Poláš Juraj (Z99LG)<344>HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z (KZ04QH, X)Slovensko (MZ0040)
61Malý Jiří (H2415)<276>CONTADORA (KJ0SGY, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
62Košťálová Lenka (E2032)<26>LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)Petra Charvátová (MB0460)
63Vaníčková Jana (H2289)<274>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
64Horáková Eva (F4105)<278>ALANGA (KJ0LJA, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
65Vachutka Ladislav (H2762)<42>COLET (KJ0FAD, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
66Štefancová Katarina (Z1354)<325>JOLKA HF Alkapet (KZ01CS, X)Slovensko (MZ0040)
67Šulíková Ema (Z999L)<334>CONTENANCE (KZ04JU, X)Slovensko (MZ0040)
68Vojtková Barbora (A1145)<239>DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
69Kolářová Veronika (G3964)<119>DRAHOUŠEK OD UJEZDA (KJ0M2V, K)PAP spol. s r.o. (MG0322)
70Klár Milan (H1916)<231>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
71Veselá Tereza (F2659)<132>HEBIKDAT HDH (KJ0UZ3, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
72Jelínková Veronika (G2210)<236>HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
73Laryšová Tina (H4561)<291>E.GRATIAE P (KJ0JF2, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
74Horáková Martina (H4489)<208>ALEXANDER DER GROSSE 4 (KJ0KLQ, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
Skoky
13_ Skoková soutěž st. ST* na čas
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
14.07.2018 15:00

64
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2018 08:49:37
#JezdecKůňSubjekt
1Hentšel Marek (H1939)<114>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2Klus Marek (H1948)<163>CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Hruška Jiří (H0173)<304>BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Štětina Jan (C0547)<287>ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
5Mücková Tereza (B2721)<275>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
6Kubrická Kateřina (H2783)<249>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
7Turečková Veronika (E0830)<254>CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
8Vojtková Barbora (A1145)<266>QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9Rektořík Petr (G1753)<238>BARIELA (KJ0GZH, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
10Šalková Tina (H2910)<310>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
11Adam Přemysl (B2208)<284>CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
12Šoupal Martin (F0200)<172>CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
13Veselá Tereza (F2659)<256>F-NINJO HDH (KJ0W04, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
14Kuba Petr (G0255)<264>JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
15Skřivan Jiří (F0031)<251>FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
16Sláviková Jana (Z1091)<340>NOBEL BOY (KZ04QI, X)Slovensko (MZ0040)
17Pavlíček Jan (H2371)<248>LOLITA ŠARGOUN (KJ0J10, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
18Hrdá Eliška (H3793)<166>LANDJANO (KJ0VGC, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
19Dostálová Klára (G3865)<245>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
20Žilinský Michal (H2980)<272>KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
21Žilinský Slavomír (H0768)<271>LARGO 18 (KJ0KYN, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
22Poláchová Valentýna (H3893)<242>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
23Fojtová Michaela (H3054)<246>LANGAR (KJ0GM8, V)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
24Hatalova Tana (Z99FI)<307>ELDORADO (KZ01D0, X)Slovensko (MZ0040)
25Cigán Ján, st. (Z1145)<319>ROKA (KZ03ZJ, X)Slovensko (MZ0040)
26Vachutka Ladislav (H2762)<247>VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
27Gašparovič Drahoslav (Z1362)<309>LAMBADA (KZ01FA, X)Slovensko (MZ0040)
28Aberl Tomáš (G1949)<252>ATHENA 1 (KJ0FRR, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
29Toth Zoltán (G0831)<122>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
30Hentšel Marek (H1939)<158>SAURON Fitmin (KJ0D25, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
31Klus Marek (H1948)<164>QUINCY 2 (KJ0M8Z, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
32Hruška Jiří (H0173)<302>CLIPER (KJ0JBG, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
33Chloupková Barbora (A1744)<241>EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
34Štětina Jan (C0547)<286>BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
35Menšíková Denisa (F3870)<258>ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
36Doležal Rudolf (F0382)<343>LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
37Kumarová Lucie (H3724)<214>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
38Francová Jana (F1526)<167>QUINZO Z (KJ00UT, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
39Tvarůžek Petr (F0872)<289>VALERO DJ (KJ0JDP, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
40Vašák Martin (B3272)<255>CONTERNO LIFE (KJ0LZH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
41Jelínková Veronika (G2210)<281>FOREVER (KJ0D1B, H)JK Sever Brno (MG0156)
42Milián Jindřich (H2169)<270>KLEOPATRA 2 (KJ0DD0, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
43Poláš Juraj (Z99LG)<314>CANOLITA CL (KZ04KI, X)Slovensko (MZ0040)
44Kolariková Lenka (Z1506)<317>CONCENTO KL (KZ03YI, X)Slovensko (MZ0040)
45Škanderová Miroslava (H2834)<165>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
46Řeháková Markéta (G2707)<261>CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
47Lamich Karel (H0174)<297>CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
48Vaníčková Jana (H2289)<135>BONRO V (KJ0I71, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
49Hruška Martin (H2050)<296>SALOU Z (KJ0MBZ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
50Koutná Kristýna (H2964)<259>CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
51Matýska Zdeněk (G0406)<267>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
52Mücková Tereza (B2721)<282>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
53Kubrická Kateřina (H2783)<250>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
54Turečková Veronika (E0830)<253>EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
55Vojtková Barbora (A1145)<265>ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
56Rektořík Petr (G1753)<237>VISTÁRIA (KJ0DZK, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
57Šalková Tina (H2910)<311>DIGER (KJ0FX2, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
58Šoupal Martin (F0200)<268>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
59Veselá Tereza (F2659)<257>HANDSOME DD HDH (KJ0U2L, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
60Hentšel Marek (H1939)<157>LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
61Klus Marek (H1948)<162>AL CAMBERO EUROBIT (KJ0JAC, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
62Hruška Jiří (H0173)<301>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
63Štětina Jan (C0547)<288>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
64Adam Přemysl (B2208)<283>CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
Skoky
14_ Dvoufázové skákání 120/130 cm
Běžná do 120 cm 274.5.3 - Obě fáze na čas /
15.07.2018 8:00

42
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.07.2018 08:49:37
#JezdecKůňSubjekt
1Jelínková Veronika (G2210)<109>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)JK Sever Brno (MG0156)
2Kořínek Matouš (F4100)<346>CASIUS 1 (KJ0G28, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
3Vojtková Barbora (A1145)<185>CONTOS II (KJ0SEQ, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Bajnar Tomáš (H1470)<113>CHARAMIS (KJ0KQE, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
5Pokorná Adéla (B3764)<134>ALABAMA 2 (KJ0B8G, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
6Skřivan Jiří (F0031)<229>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
7Poláš Juraj (Z99LG)<313>CAI 35 (KZ04RB, X)Slovensko (MZ0040)
8Adam Přemysl (B2208)<169>QUADRA 1 (KJ0UHO, K)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
9Hentšel Marek (H1939)<112>ZETA 2 (KJ0TYB, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
10Butcher Ivona (H2851)<171>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
11Anovčínová Lucie (G3004)<244>LOVING YOU VAN'T HEIKE (KJ0TKT, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
12Poláchová Valentýna (H3893)<104>JLB TIZZY (KJ0KAL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
13Doležal Rudolf (F0382)<342>EVELYN (KJ0KX6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
14Knotková Sára (A1924)<176>HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Chýle Jan (E0251)<280>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
16Malý Jiří (H2415)<276>CONTADORA (KJ0SGY, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
17Szulakowski Mikołaj (Z99MS)<339>RAMIRADO (KZ04MD, X)Polsko (MZ0068)
18Vachutková Lenka (H2481)<226>KORNET 1 (KJ0A1I, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
19Jelínková Veronika (G2210)<236>HERAKLES (KJ0KXT, V)JK Sever Brno (MG0156)
20Řeháková Rebeka (J0TGD)<31>LIBERTY-T (KJ0LAN, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
21Šoupalová Martina (F1924)<59>OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
22Vaníčková Jana (H2289)<274>MANILLON V (KJ0LPI, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
23Ducká Alžběta (E1831)<60>KIRA 3 (KJ0MFW, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
24Mazuch Alexandra (G3959)<64>EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
25Brusová Patricie (H3231)<127>SIIMFY (KJ0LQS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26Škanderová Miroslava (H2834)<128>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27Kaločová Nina (H3664)<292>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
28Hrušková Diana (H3076)<299>SPELLBOUND (KJ0KQA, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
29Humplík Pavel (H0172)<300>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
30Šoupal Martin (F0200)<155>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
31Mücková Tereza (B2721)<275>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)Stáj Karsit (MF0242)
32Štefancová Katarina (Z1354)<325>JOLKA HF Alkapet (KZ01CS, X)Slovensko (MZ0040)
33Kureková Radka (Z999H)<332>CALINE Z (KZ01QJ, X)Slovensko (MZ0040)
34Vachutka Ladislav (H2762)<225>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
35Hatalova Tana (Z99FI)<308>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
36Bittner Aleš (H2200)<223>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
37Štětina Jan (C0547)<287>ZENTO-S (KJ0LIX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
38Kořínek Matouš (F4100)<347>GOOD GIRL (KJ0HLT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
39Vojtková Barbora (A1145)<239>DARCOSSINI (KJ0MN8, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
40Kuba Petr (G0255)<139>HERO 8 (KJ0TCE, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
41Šídlo Radek (F0586)<110>BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
42Jelínková Veronika (G2210)<108>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)JK Sever Brno (MG0156)
Skoky
15_ Skoková soutěž st. S*/S** - FINÁLE Czech Junior Cup 2018
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
15.07.2018 10:00

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.07.2018 23:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Očenášková Natálie (L0307)<269>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
2Skutecký Viktor (A2238)<204>JETTA (KJ0CPD, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
3Kovářová Natálie (H4180)<197>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
4Dvořáková Karolína (C1609)<220>CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
5Sikorová Lenka (B3537)<181>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Bartoňková Nyna (G4048)<177>STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7Matušková Kateřina (H4419)<199>AVANTI 4 (KJ0KFN, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
8Hojovcová Marie (G4015)<211>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
9Slavíčková Lenka (B3541)<175>HELIX VAN HET NETEHOF (KJ0LCL, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Holcová Martina (B3499)<216>VENDY-H (KJ0ELW, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11Ličková Luisa (Z99AR)<327>GUMONIA (KZ03ZN, X)Slovensko (MZ0040)
12Očenášková Natálie (L0307)<196>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
13Skutecký Viktor (A2238)<205>JOLLY JOKER 1 (KJ0VFQ, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
14Kovářová Natálie (H4180)<198>QUINARA (KJ0LIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15Dvořáková Karolína (C1609)<186>CORNELIA K (KJ0MDF, K)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
16Sikorová Lenka (B3537)<219>ALCAS (KJ0D22, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17Bartoňková Nyna (G4048)<180>CRADO VON WICHENSTEIN (KJ0H8L, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
18Nová Chantal (G3547)<206>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19Novak Anna Lani (A1892)<203>LOLLA TRENCH (KJ0LL6, K)JK Záhořany (MB0344)
20Kumarová Lucie (H3724)<215>CONCANTUS (KJ0OJP, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
21Knotková Sára (A1924)<202>VERY EASY - S (KJ0HPA, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22Valachová Hana (Z999D)<316>PICOLINA (KZ04KH, X)Slovensko (MZ0040)
23Skřivan Jiří ml. (F4125)<213>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
24Šolcová Anna (F3919)<209>GRÜN (KJ0J0H, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
25Pietryszyn Aleksandra (Z99AD)<324>AMANITA (KZ0415, X)Polsko (MZ0068)
26Machalová Eliška (H4341)<174>CANCELLARA DVD Z 1 (KJ0V88, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
27Vysoudilová Tereza (H3757)<221>RADOX (KJ0EFE, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
28Matoušová Tereza (L0448)<201>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
29Svěráková Kateřina (G3322)<210>ARVEN 3 (KJ0KAG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
30Nová Chantal (G3547)<207>QUISSINI (KJ0JAD, H)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
31Novak Anna Lani (A1892)<222>LAST MINUTE 64 (KJ0THP, K)JK Záhořany (MB0344)
Skoky
16_ Skoková soutěž st. ST* - U 25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
15.07.2018 12:00

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.07.2018 23:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Kubrická Kateřina (H2783)<250>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2Kaločová Nina (H3664)<293>DUO PENOTTI-HDH (KJ0104, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
3Kořínek Matouš (F4100)<347>GOOD GIRL (KJ0HLT, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
4Pokorná Žaneta (B3038)<133>ZULIANTHA FORTUNA (KJ0LUX, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
5Šrámková Lucie (F2851)<212>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
6Jelínková Veronika (G2210)<281>FOREVER (KJ0D1B, H)JK Sever Brno (MG0156)
7Šalková Tina (H2910)<311>DIGER (KJ0FX2, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
8Fojtová Michaela (H3054)<246>LANGAR (KJ0GM8, V)Jezdecká stáj Michaela Fojty, z.s. (ML0046)
9Vašák Martin (B3272)<255>CONTERNO LIFE (KJ0LZH, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Škanderová Miroslava (H2834)<165>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
11Strnadlová Lucie (H2395)<349>GRASSHOPPER (KJ0MX1, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
12Menšíková Denisa (F3870)<258>ELIOT 5 (KJ0H87, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13Poláchová Valentýna (H3893)<242>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
14Dostálová Klára (G3865)<245>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
15Kumarová Lucie (H3724)<214>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
16Žilinský Michal (H2980)<272>KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
17Řeháková Markéta (G2707)<261>CALVADARO SAFLO Z (KJ0M7N, H)Stáj Zdeněk Žíla, z.s. (MH0400)
18Hrdá Eliška (H3793)<166>LANDJANO (KJ0VGC, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
19Vachutka Ladislav (H2762)<247>VANILLA ROSE-H (KJ0IYJ, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20Kubrická Kateřina (H2783)<249>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
21Kaločová Nina (H3664)<292>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
22Kořínek Matouš (F4100)<346>CASIUS 1 (KJ0G28, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
23Pokorná Žaneta (B3038)<260>CHACCIA SIMONA (KJ0VHH, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Skoky
17_ Skoková soutěž st. T* - CREDITAS VELKÁ CENA OLOMOUCE 2018
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
15.07.2018 14:30

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.07.2018 23:05:00
#JezdecKůňSubjekt
1Klus Marek (H1948)<162>AL CAMBERO EUROBIT (KJ0JAC, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
2Turečková Veronika (E0830)<254>CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
3Strnadlová Lucie (H2395)<295>FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
4Vojtková Barbora (A1145)<266>QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5Hruška Jiří (H0173)<304>BUENA UTOPIA (KJ0KIX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
6Štětina Jan (C0547)<286>BENITO - S (KJ0JG1, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
7Adam Přemysl (B2208)<284>CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
8Šalková Tina (H2910)<310>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
9Chýle Jan (E0251)<280>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
10Skřivan Jiří (F0031)<251>FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
11Kuba Petr (G0255)<264>JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
12Hatalova Tana (Z99FI)<307>ELDORADO (KZ01D0, X)Slovensko (MZ0040)
13Doležal Rudolf (F0382)<343>LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
14Hošák Stanislav (H0880)<159>GALANDRO (KJ0GS0, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
15Mücková Tereza (B2721)<282>CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
16Šoupal Martin (F0200)<268>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17Hentšel Marek (H1939)<157>LOKVENC (KJ0ISG, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
18Matýska Zdeněk (G0406)<267>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Mahu Modřice z.s. (MG0109)
19Klus Marek (H1948)<163>CAREBIS (KJ0LTK, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20Turečková Veronika (E0830)<253>EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Tecton s.r.o. (ME0095)
21Strnadlová Lucie (H2395)<294>CARINA 6 (KJ0IWH, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
22Vojtková Barbora (A1145)<265>ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
23Hruška Jiří (H0173)<301>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
24Štětina Jan (C0547)<288>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
25Adam Přemysl (B2208)<283>CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)