Přihlásit se

Skoky
Velká cena Olomouce 2020
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 200730H1
30.07.2020 - 02.08.2020
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0079
Radovan Šalek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0046
Darja Hrůzková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H2909
Jakub Šalek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0341
Jan Kubrický
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
Skoky
Steward
H0066
Jarmila Měrková
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž st. ZL na čas - pouze pro účastníky Amateur Tour 2020
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.07.2020 8:00

34
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Fuchs Pavla (F0738)<0WOY>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
2Koutná Monika (H1552)<0U9C>WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
3Chudíková Blanka (J0YBJ)<0DCX>RODRIGO-B (KJ0DCX, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
4Pinkavová Dana (H1270)<0WLJ>ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
5Birková Agáta (H2768)<0L11>LEX 1 (KJ0L11, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
6Mičková Vendula (H4459)<0MIA>ILTON DH (KJ0MIA, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
7Mencáková Petra (F3849)<0IY1>COLUMBUS DE LUX (KJ0IY1, V)Jezdecká stáj Ginabela (MF0416)
8Bittnerová Evelína (H3305)<0F0U>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
9Včelka Patrik (H2882)<0SXX>ROHAN 1 (KJ0SXX, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10Bohumská Tereza (J0T8C)<0J62>ASSASIN (KJ0J62, V)Orans.cz team (MA0303)
11Benešová Pavla (F3809)<0CLR>ASTERES (KJ0CLR, K)JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
12Fajkusová Petra (H2329)<0W1V>DIAMOND 95 (KJ0W1V, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
13Krobová Kateřina (V0350)<0S3I>CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
14Vrabcová Dastychová Hana (E1424)<0EMX>FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
15Pydychová Alena (G1229)<0VLS>QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16Potyszová Daniela (H2879)<0VLP>QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
17Materová Denisa (H3340)<0LQV>DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
18Javorská Karolína (A2048)<0LWH>EIGENWIJS (KJ0LWH, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
19Stuchlý Libor (H2263)<0EIE>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
20Drahoš Jiří (F1819)<0LQP>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
21Levová Barbora (K0206)<0GRY>PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
22Zykánová Rozálie (H3797)<0JBG>CLIPER (KJ0JBG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
23Morávková Nikola (H4579)<0BA6>CASCAR (KJ0BA6, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
24Pilbauerová Nela (B2502)<0L79>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25Studničková Taťána (D1335)<0V80>BÉĎA 1 (KJ0V80, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
26Bialoňová Tereza (H1937)<0I4S>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
27Fuchs Pavla (F0738)<0YWX>GEFION S (KJ0YWX, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
28Macková Klára (F4214)<0MQQ>CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
29Koutná Monika (H1552)<0HUV>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
30Pinkavová Dana (H1270)<0UYT>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
31Birková Agáta (H2768)<0HSX>NORIS 2 (KJ0HSX, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
32Mičková Vendula (H4459)<0M41>LARS ON (KJ0M41, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
33Duchanová Adéla (E1955)<0VU7>CUMPANO (KJ0VU7, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
34Jankotová Pavlína (H4433)<0U8N>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. L* s návazným rozeskakováním - Otevřená
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
30.07.2020 9:20

72
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Šťovíčková Miroslava (D1266)<0V6W>ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
2Koutná Kristýna (H2964)<0L3E>SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
3Martynková Anežka (H2695)<0EHS>LUISSA (KJ0EHS, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
4Mencáková Petra (F3849)<0IY1>COLUMBUS DE LUX (KJ0IY1, V)Jezdecká stáj Ginabela (MF0416)
5Birková Agáta (H2768)<0L11>LEX 1 (KJ0L11, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
6Škanderová Miroslava (H2834)<0XAR>QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
7Košťálová Lenka (E2032)<0FX2>DIGER (KJ0FX2, V)Petra Charvátová (MB0460)
8Košťálová Jana (E2031)<0K8O>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
9Pokorná Kristýna (V0764)<0T4U>GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
10Šoupal Martin (F0200)<0ULZ>FRANCIS 8 (KJ0ULZ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
11Fenclová Vladislava (D0132)<0XLT>CONTECAS (KJ0XLT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
12Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
13Ludvík Jakub (H2930)<0LJH>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
14Weagová Evelina (F2314)<0M3S>CONRAD 1 (KJ0M3S, V)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
15Mencnerová Karolína (H4553)<0L83>WALI II (KJ0L83, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
16Kubrická Kateřina (H2783)<0SOF>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17Kumarová Lucie (H3724)<0VGD>LE GARDER (KJ0VGD, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
18Adam Přemysl (B2208)<0YDY>PERFECT VAN DE NOORDHEUVEL 1 (KJ0YDY, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
19Materová Denisa (H3340)<0DDS>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20Pydychová Alena (G1229)<0VLS>QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21Binarová Tereza (J0Y2R)<0LIE>QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
22Müller Patrick (A3066)<0SJ8>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
23Čecháková Veronika (H2710)<0JKH>LANCELOT-K (KJ0JKH, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
24Stuchlý Libor (H2263)<0EIE>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
25Zwinger Jan (H2741)<0U3L>OSCARINA (KJ0U3L, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
26Drahoš Jiří (F1819)<0LQP>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
27Hruška Martin (H2050)<0VBS>OFFLINE 1 (KJ0VBS, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
28Studnička Václav (A0888)<0VVW>BONIE 5 (KJ0VVW, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
29Opatrný Aleš (B0808)<0YAU>COLIN Z (KJ0YAU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
30Šedý Michal (H3622)<0GVV>BARKAN (KJ0GVV, V)JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
31Bialoňová Tereza (H1937)<0I4S>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
32Hošková Linda (L0289)<0OJT>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
33Ludvík Jakub (H2930)<0XAS>MAMA LOU (KJ0XAS, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
34Kučerová Martina (F3010)<0K5V>LIANOS (KJ0K5V, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
35Nová Chantal (G3547)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
36Čermáková Daniela (G3668)<0X0Q>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
37Fenclová Vladislava (D0132)<0VI1>ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
38Levová Barbora (K0206)<0GRY>PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
39Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
40Holešovský Pavel (G1479)<0KD2>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
41Macková Klára (F4214)<0MQQ>CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
42Hažmuková Michaela (D1338)<0YJO>PERLE DER NATUR 'JD (KJ0YJO, K)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
43Hrůzek Vítězslav (H0290)<0MIP>PAJERO (KJ0MIP, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
44Procházková Tereza (J0V7L)<0IG3>LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
45Cibere Radovan (G3088)<0Y8C>NOBLESSE FLUSH Z (KJ0Y8C, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
46Doležal Rudolf (F0382)<0SFX>DIAREVEL (KJ0SFX, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
47Strnadlová Lucie (H2395)<0V8C>FRANCESCA (KJ0V8C, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
48Fajkusová Petra (H2329)<0W1V>DIAMOND 95 (KJ0W1V, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
49Šlechtová Nela (E1208)<0HRA>GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
50Kincl Josef ml. (H1638)<0MR9>UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
51Polaš Juraj (Z1090)<0WC1>JORDI SW (KJ0WC1, V)Slovensko (MZ0040)
52Šedá Marcela (G1280)<0ITP>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
53Trunkátová Klára (G2379)<0I7F>FORBES (KJ0I7F, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
54Orlovová Lucia (H3093)<0SGY>CONTADORA (KJ0SGY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
55Kopřivová Gabriela (H4305)<0M94>CARDELA (KJ0M94, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
56Hruška Jiří (H0173)<0VBR>ARISPOT (KJ0VBR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
57Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
58Martynková Anežka (H2695)<0V9E>ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
59Žižáková Johana (B3437)<0T7O>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
60Pavlíková Eva (G0417)<0T4C>MANDELA DWERSE HAGEN (KJ0T4C, H)Stáj Boškůvky (MG0286)
61Cigán Ján, ml. (Z1146)<0135>CIRELLO (KZ05SS, X)Slovensko (MZ0040)
62Birková Agáta (H2768)<0HSX>NORIS 2 (KJ0HSX, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
63Škanderová Miroslava (H2834)<0VLT>STATIS CONTI (KJ0VLT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
64Košťálová Lenka (E2032)<0UNY>DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
65Košťálová Jana (E2031)<0I7A>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
66Šoupalová Martina (F1924)<0GMI>BRITANY (KJ0GMI, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
67Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN7>NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
68Pokorná Kristýna (V0764)<0L6Q>EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
69Ludvík Jakub (H2930)<0WZS>WATER OF CALVANEXT (KJ0WZS, H)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
70Grünthalová Nicola (B2769)<0VKT>SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
71Kučerová Martina (F3010)<0DD5>ROCKY (KJ0DD5, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
72Zvára Ondřej (B1228)<0WAR>ICE AGE B (KJ0WAR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
Skoky
03A Skoková soutěž st. S* na čas - Otevřená - A
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.07.2020

54
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Pavlíková Eva (G0417)<0T4C>MANDELA DWERSE HAGEN (KJ0T4C, H)Stáj Boškůvky (MG0286)
2Šoupalová Martina (F1924)<0GMI>BRITANY (KJ0GMI, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
3Holešovský Pavel (G1479)<0KD2>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
4Hartzová Nina (A1968)<0JXX>EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN8>JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
6Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN7>NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
7Müller Patrick (A3066)<0SJ8>CASCALLO (KJ0SJ8, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
8Škanderová Miroslava (H2834)<0XAR>QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
9Strnadlová Lucie (H2395)<0V8C>FRANCESCA (KJ0V8C, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
10Ludvík Jakub (H2930)<0XAS>MAMA LOU (KJ0XAS, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
11Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
12Endrysová Kateřina (L0161)<0MPM>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
13Kučerová Martina (F3010)<0K5K>HÉRA 1 (KJ0K5K, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
14Orlovová Lucia (H3093)<0W5U>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
15Najmanová Sofie (B3119)<0TZ7>NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
16Kryspínová Daniela (E1570)<0UCF>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
17Hentšel Marek (H1939)<0WNA>CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
18Tměj Jiří (F2911)<0MNU>ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
19Blažek Martin (B3122)<0EHT>COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
20Bittner Aleš (H2200)<0D2I>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
21Wáclavíková Kateřina (B2097)<0U8P>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
22Soukupová Natálie (A2123)<0LCG>HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
23Soukupová Natálie (A2123)<0UAE>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
24Klus Marek (H1948)<0YQM>VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
25Klus Marek (H1948)<0YPA>ANTURIO POLT (KJ0YPA, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
26Šťovíčková Miroslava (D1266)<0VO3>ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
27Staňová Gabriela (G2000)<0KVP>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
28Müller Patrick (A3066)<00VX>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
29Motygin Sergej (C0207)<0UY9>IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
30Kaločová Nina (H3664)<0L6B>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
31Stehlíková Iva (B1970)<0IW3>GOLDEN CRY (KJ0IW3, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
32Matějčková Anna (A0981)<0YFR>GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
33Cielecká Natálie (H4434)<0LES>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
34Jelínková Veronika (G2210)<0I7G>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Sever Brno (MG0156)
35Strnadlová Lucie (H2395)<0LM1>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
36Weagová Evelina (F2314)<0XCQ>ABC CATY (KJ0XCQ, K)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
37Weagová Evelina (F2314)<0MOQ>LOUGHERNE COOL RUNNING (KJ0MOQ, H)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
38Kuba Petr (G0255)<0YMK>LUCABOO (KJ0YMK, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
39Hruška Jiří (H0173)<0L03>Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
40Lipavská Tereza (F3936)<0JUS>LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
41Vysoudilová Tereza (H3757)<0UR2>IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
42Kotalík Matěj (C0863)<0LQO>QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
43Vingrálková Sára (H3720)<0Z63>JOYRIDE (KJ0Z63, H)Stáj Derby, spolek (MH0382)
44Grünthalová Nicola (B2769)<0M39>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
45Hošková Linda (L0289)<0OJT>ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
46Štětina Jan (C0547)<0MS4>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
47Ciganová Zuzana (H2807)<0L36>DJERBA (KJ0L36, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
48Šusterová Viktorie (E1964)<0SP2>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
49Šusterová Viktorie (E1964)<0150>CEMPARO (KZ05ST, X)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
50Šulek Igor (Z1098)<0M00>LAFIBOLUS (KJ0M00, V)Slovensko (MZ0040)
51Polaš Juraj (Z1090)<04R9>INIESTA T (KZ04R9, X)Slovensko (MZ0040)
52Polaš Juraj (Z1090)<04QH>HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z (KZ04QH, X)Slovensko (MZ0040)
53Hruška Jiří (H0173)<0VBR>ARISPOT (KJ0VBR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
54Michlíčková Mariana (G3847)<0USJ>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
Skoky
03B Skoková soutěž st. S* na čas - Otevřená - B
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.07.2020

53
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Košťálová Jana (E2031)<0K8O>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
2Šídlo Radek (F0586)<0VKI>LISSCORN (KJ0VKI, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
3Nová Chantal (G3547)<0M7X>QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4Nová Chantal (G3547)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5Ludvík Jakub (H2930)<0LJH>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
6Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
7Duchanová Adéla (E1955)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
8Grünthalová Nicola (B2769)<0VKT>SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
9Endrysová Kateřina (L0161)<0MUI>FILORE (KJ0MUI, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
10Martynková Anežka (H2695)<0EHS>LUISSA (KJ0EHS, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
11Martynková Anežka (H2695)<0V9E>ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
12Šedá Marcela (G1280)<0ITP>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
13Šedý Michal (H3622)<0GVV>BARKAN (KJ0GVV, V)JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
14Žižáková Johana (B3437)<0T7O>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
15Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
16Koutná Kristýna (H2964)<0L3E>SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
17Šoupalová Martina (F1924)<0HAV>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
18Vaňková Klára (G2955)<0GV3>LORDINA 1 (KJ0GV3, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
19Kryspínová Daniela (E1570)<0KWA>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
20Tměj Jiří (F2911)<0RZL>LONDONDERRY DK (KJ0RZL, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
21Papoušek Kamil (C0056)<0U70>GREAT FEELING 1 (KJ0U70, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
22Staňová Gabriela (G2000)<0M3T>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
23Staňová Gabriela (G2000)<0ICH>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
24Malák Vladimír (B1853)<0M6F>ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
25Škanderová Miroslava (H2834)<0SNY>STOCANTES (KJ0SNY, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26Toth Zoltán (G0831)<0TK9>CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
27Strnadlová Lucie (H2395)<0UL2>QUAPETA (KJ0UL2, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
28Laryšová Tina (H4561)<0LQS>SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
29Ludvík Jakub (H2930)<0T1G>OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
30Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
31Smaha Luděk (D0541)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
32Smaha Luděk (D0541)<0MNG>FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
33Svíbová Vendula (H1973)<0GR7>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
34Studnička Václav (A0888)<0SX6>WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
35Žíla Zdeněk (F0969)<00ZT>CORBIN (KJ00ZT, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
36Mládek Václav (F4208)<0V75>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
37Mládek Václav (F4208)<0WQH>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
38Kotalíková Daniela (H3482)<0WZ2>ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
39Michlíčková Mariana (G3847)<0VM2>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
40Papoušek Kamil (C0056)<0LO3>WARNESS (KJ0LO3, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
41Klus Marek (H1948)<0SW4>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
42Portychová Linda (B3517)<0M28>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43Čecháková Veronika (H2710)<0JKH>LANCELOT-K (KJ0JKH, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
44Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
45Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
46Šulek Igor (Z1098)<04S6>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
47Polaš Juraj (Z1090)<0149>DICAPRIO Z (KZ05SU, X)Slovensko (MZ0040)
48Cigán Ján, st. (Z1145)<0148>CHUANITA (KZ05SV, X)Slovensko (MZ0040)
49Cigán Ján, st. (Z1145)<0147>ARIDAEUR Z (KZ05SW, X)Slovensko (MZ0040)
50Cigán Ján, ml. (Z1146)<0561>SHQUELY (KZ0561, X)Slovensko (MZ0040)
51Opatrný Aleš (B0808)<0YAU>COLIN Z (KJ0YAU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
52Žíla Zdeněk (F0969)<0M5M>CADILLAC (KJ0M5M, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
53Šalková Tina (H2910)<0MO2>FRASCATI VAN TER HULST (KJ0MO2, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. ST* - Cena společnosti FRESTA
Běžná ST* (135) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
30.07.2020 15:30

83
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Opatrný Aleš (B0808)<0L0V>FOREWER 1 (KJ0L0V, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Mládek Václav (F4208)<0WQH>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
3Hruška Jiří (H0173)<0L03>Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Kumarová Lucie (H3724)<0I2R>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
5Zvára Ondřej (B1228)<0W97>FRITSKE (KJ0W97, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
6Malák Vladimír (B1853)<0L3B>STAKATA (KJ0L3B, K)JK Všetice (MB0216)
7Klus Marek (H1948)<0SW4>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
8Šulek Igor (Z1098)<02VX>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
9Michlíčková Mariana (G3847)<0XXB>QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
10Papoušek Kamil (C0056)<00VS>MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
11Štětina Jan (C0547)<0N06>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
12Finsterle Sára (F3983)<0MVR>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
13Cigán Ján, st. (Z1145)<0147>ARIDAEUR Z (KZ05SW, X)Slovensko (MZ0040)
14Cibere Radovan (G3088)<0SQ0>ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
15Portychová Linda (B3517)<0M28>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16Kotalík Matěj (C0863)<0MR8>SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
17Hentšel Marek (H1939)<0DYY>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
18Vingrálková Sára (H3720)<0WGL>L'AMOUR 106 (KJ0WGL, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
19Stehlíková Iva (B1970)<0IW3>GOLDEN CRY (KJ0IW3, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
20Strnadlová Lucie (H2395)<0MCF>FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
21Najmanová Sofie (B3119)<0MUG>FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22Tretera Vladimír (G0884)<00ZI>GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
23Adam Přemysl (B2208)<0MXT>CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
24Žák Michal (Z1325)<04OZ>EDUARD (KZ04OZ, X)Slovensko (MZ0040)
25Jelínková Veronika (G2210)<0I7G>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Sever Brno (MG0156)
26Motygin Sergej (C0207)<0LAX>DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
27Vachutka Ladislav (H2762)<0K9F>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
28Malý Jan (H2416)<0VRB>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
29Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
30Grünthalová Nicola (B2769)<0M39>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
31Ludvík Jakub (H2930)<0T1G>OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
32Škanderová Miroslava (H2834)<0SNY>STOCANTES (KJ0SNY, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
33Polaš Juraj (Z1090)<00VK>HICKSTEAD TN (KJ00VK, V)Slovensko (MZ0040)
34Cibere Radovan (G3088)<0SQ1>DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
35Šalková Tina (H2910)<0KEI>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
36Müller Patrick (A3066)<00VX>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
37Wáclavíková Kateřina (B2097)<0UP2>ZORM (KJ0UP2, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
38Ulčová Natálie (G3849)<0KG2>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
39Klus Marek (H1948)<0KYN>LARGO 18 (KJ0KYN, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
40Finsterle Sára (F3983)<0SQ6>CASSITAL BY BORIS (KJ0SQ6, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
41Šulek Igor (Z1098)<006O>WAVO ARAMIS (KZ006O, X)Slovensko (MZ0040)
42Michlíčková Mariana (G3847)<0VM3>IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
43Papoušek Kamil (C0056)<0V4F>LOKI 1 (KJ0V4F, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
44Cigán Ján, ml. (Z1146)<000J>DERBY (KZ000J, X)Slovensko (MZ0040)
45Nágr Ondřej (D0257)<0JEU>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
46Štětina Jan (C0547)<0JG1>BENITO - S (KJ0JG1, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
47Hažmuková Michaela (D1338)<0KQP>CATTINI (KJ0KQP, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
48Kincl Josef ml. (H1638)<0MJH>G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
49Fenclová Vladislava (D0132)<0GRR>QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
50Soukupová Natálie (A2123)<0WCY>LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
51Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
52Doležal Rudolf (F0382)<0MDI>QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
53Tměj Jiří (F2911)<0LD8>CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
54Voksa Daniel (F0025)<0M6X>CARACAS 1 (KJ0M6X, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
55Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
56Lamich Karel (H0174)<0MEX>CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
57Kaločová Nina (H3664)<0L6B>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
58Zavoralová Štěpánka (F0147)<0VV8>DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
59Cigán Ján, st. (Z1145)<0148>CHUANITA (KZ05SV, X)Slovensko (MZ0040)
60Portychová Linda (B3517)<0WYM>LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
61Kotalík Matěj (C0863)<0J7N>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
62Hentšel Marek (H1939)<0ISJ>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
63Strnadlová Lucie (H2395)<0H47>FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
64Najmanová Sofie (B3119)<00ZZ>LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
65Tretera Vladimír (G0884)<00TR>GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
66Kuba Petr (G0255)<0XWN>CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
67Smaha Luděk (D0541)<0MNG>FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
68Adam Přemysl (B2208)<0LVJ>CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
69Mládek Václav (F4208)<0V75>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
70Žák Michal (Z1325)<05Q7>FLASHDENCER (KZ05Q7, X)Slovensko (MZ0040)
71Žíla Zdeněk (F0969)<00X8>ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
72Jelínková Veronika (G2210)<0TQY>JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
73Motygin Sergej (C0207)<0TNA>QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
74Kureková Radka (Z999H)<027X>CONSULENT DE PRELET Z (KZ027X, X)Slovensko (MZ0040)
75Vysoudilová Tereza (H3757)<0HAS>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
76Klus Marek (H1948)<0YQM>VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
77Papoušek Kamil (C0056)<0WEJ>CHARLYN (KJ0WEJ, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
78Finsterle Sára (F3983)<0KLW>LEXIS (KJ0KLW, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
79Zvára Ondřej (B1228)<0UMD>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
80Cibere Radovan (G3088)<0VII>COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
81Poláchová Valentýna (H3893)<0V0F>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
82Michlíčková Mariana (G3847)<0USJ>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
83Štětina Jan (C0547)<0N04>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ZL pouze pro účastníky Amateur Tour 2020
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
31.07.2020 8:00

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Koutná Monika (H1552)<0HUV>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
2Chudíková Blanka (J0YBJ)<0DCX>RODRIGO-B (KJ0DCX, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
3Birková Agáta (H2768)<0HSX>NORIS 2 (KJ0HSX, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
4Mičková Vendula (H4459)<0M41>LARS ON (KJ0M41, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
5Pinkavová Dana (H1270)<0WLJ>ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
6Venclíková Lucie (H4291)<0UL0>DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
7Duchanová Adéla (E1955)<0VU7>CUMPANO (KJ0VU7, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
8Macková Klára (F4214)<0MQQ>CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
9Drahoš Jiří (F1819)<0LQP>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
10Bialoňová Tereza (H1937)<0I4S>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
11Vrbíková Leona (H3459)<0MXV>GLAMOUR 1 (KJ0MXV, H)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
12Benešová Pavla (F3809)<0CLR>ASTERES (KJ0CLR, K)JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
13Javorská Karolína (A2048)<0LWH>EIGENWIJS (KJ0LWH, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
14Krobová Kateřina (V0350)<0S3I>CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
15Jarošová Julie (H4149)<0FQM>IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
16Včelka Patrik (H2882)<0SXX>ROHAN 1 (KJ0SXX, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
17Vrabcová Dastychová Hana (E1424)<0EMX>FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
18Studničková Taťána (D1335)<0V80>BÉĎA 1 (KJ0V80, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
19Jankotová Pavlína (H4433)<0U8N>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20Potyszová Daniela (H2879)<0VLP>QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21Zykánová Rozálie (H3797)<0JBG>CLIPER (KJ0JBG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
22Levová Barbora (K0206)<0GRY>PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
23Krivá Eva (H2060)<0FIL>LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
24Morávková Nikola (H4579)<0BA6>CASCAR (KJ0BA6, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
25Materová Denisa (H3340)<0LQV>DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26Stuchlý Libor (H2263)<0EIE>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
27Bohumská Tereza (J0T8C)<0J62>ASSASIN (KJ0J62, V)Orans.cz team (MA0303)
28Pilbauerová Nela (B2502)<0L79>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
29Mencáková Petra (F3849)<0IY1>COLUMBUS DE LUX (KJ0IY1, V)Jezdecká stáj Ginabela (MF0416)
30Fuchs Pavla (F0738)<0WOY>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
31Koutná Monika (H1552)<0U9C>WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
32Birková Agáta (H2768)<0L11>LEX 1 (KJ0L11, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
33Mičková Vendula (H4459)<0MIA>ILTON DH (KJ0MIA, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
34Pinkavová Dana (H1270)<0UYT>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
35Bittnerová Evelína (H3305)<0F0U>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. L** - Otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
31.07.2020 9:20

61
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Adam Přemysl (B2208)<0YDY>PERFECT VAN DE NOORDHEUVEL 1 (KJ0YDY, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
2Weagová Evelina (F2314)<0MOQ>LOUGHERNE COOL RUNNING (KJ0MOQ, H)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
3Humplíková Vladislava (H0177)<0VBQ>GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Žíla Zdeněk (F0969)<0UV7>CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
5Tomanová Kateřina (B3503)<0Y7B>DIVINE DES VERGERS Z (KJ0Y7B, K)AGROTRADE STABLES (MA0295)
6Košťálová Lenka (E2032)<0FX2>DIGER (KJ0FX2, V)Petra Charvátová (MB0460)
7Kučerová Martina (F3010)<0DD5>ROCKY (KJ0DD5, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
8Butcher Ivona (H2851)<0JET>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
9Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN7>NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
10Fenclová Vladislava (D0132)<0XLT>CONTECAS (KJ0XLT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
11Cibere Radovan (G3088)<0Y8C>NOBLESSE FLUSH Z (KJ0Y8C, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
12Šlechtová Nela (E1208)<0HRA>GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
13Nová Chantal (G3547)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
14Venclíková Lucie (H4291)<0UL0>DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
15Zwinger Jan (H2741)<0U3L>OSCARINA (KJ0U3L, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
17Košťálová Jana (E2031)<0I7A>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
18Endrysová Kateřina (L0161)<0NXC>ZACATE CAS 1 (KJ0NXC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
19Slováček Michal (L0501)<0H3H>LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
20Čermáková Daniela (G3668)<0X0Q>LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
21Kumarová Lucie (H3724)<0VGD>LE GARDER (KJ0VGD, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
22Kubrická Kateřina (H2783)<0SOF>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
23Ludvík Jakub (H2930)<0WZS>WATER OF CALVANEXT (KJ0WZS, H)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
24Škanderová Miroslava (H2834)<0VLT>STATIS CONTI (KJ0VLT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25Pavlíček Jan (H2371)<0U8I>CARTE BLANCHE 1 (KJ0U8I, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
26Orlovová Lucia (H3093)<0SGY>CONTADORA (KJ0SGY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
27Kryspínová Daniela (E1570)<0UCF>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
28Jarošová Julie (H4149)<0FQM>IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
29Hatalova Tana (Z99FI)<04S2>CORINO DU ROUET (KZ04S2, X)Slovensko (MZ0040)
30Materová Denisa (H3340)<0DDS>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
31Vaňková Klára (G2955)<0S2M>QUICK ONE (KJ0S2M, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
32Klus Marek (H1948)<0T3Z>MARY ROSE 1 (KJ0T3Z, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
33Müller Patrick (A3066)<00VX>CERES 1 (KJ00VX, V)Jezdecký klub Carva (MA0147)
34Staňová Gabriela (G2000)<0KVP>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
35Hažmuková Michaela (D1338)<0YJO>PERLE DER NATUR 'JD (KJ0YJO, K)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
36Doležal Rudolf (F0382)<0SFX>DIAREVEL (KJ0SFX, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
37Drápal Stanislav (F2480)<0GJA>JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
38Mencnerová Karolína (H4553)<0L83>WALI II (KJ0L83, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
39Skřivan Jiří (F0031)<0TTZ>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
40Hrůzek Vítězslav (H0290)<0MIP>PAJERO (KJ0MIP, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
41Krivá Eva (H2060)<0FIL>LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
42Hruška Jiří (H0173)<0VBU>JOHANNES (KJ0VBU, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
43Šoupal Martin (F0200)<0ULZ>FRANCIS 8 (KJ0ULZ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
44Francová Jana (F1526)<0VD0>GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
45Zvára Ondřej (B1228)<0WAR>ICE AGE B (KJ0WAR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
46Špalková Martina (H2525)<0FMF>ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
47Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
48Buláková Pavlína (H3605)<0UIE>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
49Weagová Evelina (F2314)<0M3S>CONRAD 1 (KJ0M3S, V)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
50Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
51Humplíková Vladislava (H0177)<0SZX>CORINA-PELI (KJ0SZX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
52Žíla Zdeněk (F0969)<0UV1>CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
53Tomanová Kateřina (B3503)<0Z5V>H.S. MONT BLANC (KJ0Z5V, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
54Košťálová Lenka (E2032)<0UNY>DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
55Kučerová Martina (F3010)<0K5V>LIANOS (KJ0K5V, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
56Šťovíčková Miroslava (D1266)<0V6W>ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
57Fenclová Vladislava (D0132)<0VI1>ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
58Ludvík Jakub (H2930)<0XAS>MAMA LOU (KJ0XAS, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
59Skřivan Jiří (F0031)<0SEV>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
60Nágr Ondřej (D0257)<0V6V>DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
61Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
07A Skoková soutěž st. S** - Otevřená - A
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
31.07.2020

58
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Šídlo Radek (F0586)<0VKI>LISSCORN (KJ0VKI, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2Škanderová Miroslava (H2834)<0XAR>QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
4Endrysová Kateřina (L0161)<0MUI>FILORE (KJ0MUI, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
5Studnička Václav (A0888)<0VVW>BONIE 5 (KJ0VVW, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
6Žižáková Johana (B3437)<0T7O>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
7Orlovová Lucia (H3093)<0W5U>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
8Hentšel Marek (H1939)<0WNA>CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
9Tměj Jiří (F2911)<0MNU>ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
10Blažek Martin (B3122)<0EHT>COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
11Bittner Aleš (H2200)<0D2I>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
12Soukupová Natálie (A2123)<0LCG>HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
13Cibere Radovan (G3088)<0VII>COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
14Klus Marek (H1948)<0YQM>VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
15Klus Marek (H1948)<0YPA>ANTURIO POLT (KJ0YPA, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
16Motygin Sergej (C0207)<0UY9>IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
17Malák Vladimír (B1853)<0M6F>ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
18Jelínková Veronika (G2210)<0TQY>JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
19Matějčková Anna (A0981)<0YFR>GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
20Cielecká Natálie (H4434)<0LES>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21Jelínková Veronika (G2210)<0I7G>BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Sever Brno (MG0156)
22Strnadlová Lucie (H2395)<0LM1>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
23Strnadlová Lucie (H2395)<0UL2>QUAPETA (KJ0UL2, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
24Weagová Evelina (F2314)<0XCQ>ABC CATY (KJ0XCQ, K)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
25Smaha Luděk (D0541)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
26Svíbová Vendula (H1973)<0GR7>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
27Hažmuková Michaela (D1338)<0KQP>CATTINI (KJ0KQP, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
28Mládek Václav (F4208)<0V75>CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
29Humplík Pavel (H0172)<00WH>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
30Humplíková Vladislava (H0177)<0VBQ>GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
31Zvára Ondřej (B1228)<0W97>FRITSKE (KJ0W97, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
32Špalková Martina (H2525)<0FMF>ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
33Kotalíková Daniela (H3482)<0WZ2>ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
34Hruška Jiří (H0173)<0S88>REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
35Skřivan Jiří (F0031)<0SEV>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
36Čecháková Veronika (H2710)<0JKH>LANCELOT-K (KJ0JKH, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
37Horáková Martina (H4489)<0WOO>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
38Horáková Martina (H4489)<04G3>CAGONETTA (KJ04G3, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
39Jindra Jaroslav (H0373)<0UUV>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
40Jindra Jaroslav (H0373)<0K91>KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
41Finsterle Sára (F3983)<0MVR>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
42Finsterle Sára (F3983)<00U1>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
43Finsterle Sára (F3983)<0SQ6>CASSITAL BY BORIS (KJ0SQ6, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
44Štětina Jan (C0547)<0N06>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
45Kumarová Lucie (H3724)<0I2R>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
46Doležal Rudolf (F0382)<0MSU>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
47Portychová Linda (B3517)<0YO8>COPIN'S BOY (KJ0YO8, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
48Zvára Ondřej (B1228)<0UMD>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
49Ciganová Zuzana (H2807)<0L36>DJERBA (KJ0L36, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
50Dostálová Klára (G3865)<0GHE>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
51Pavlíček Jan (H2371)<0VVQ>GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
52Tomanová Kateřina (B3503)<0TJ4>CONCABA (KJ0TJ4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
53Hatalova Tana (Z99FI)<04S2>CORINO DU ROUET (KZ04S2, X)Slovensko (MZ0040)
54Polaš Juraj (Z1090)<04R9>INIESTA T (KZ04R9, X)Slovensko (MZ0040)
55Polaš Juraj (Z1090)<0WC1>JORDI SW (KJ0WC1, V)Slovensko (MZ0040)
56Cigán Ján, st. (Z1145)<0148>CHUANITA (KZ05SV, X)Slovensko (MZ0040)
57Cigán Ján, ml. (Z1146)<0561>SHQUELY (KZ0561, X)Slovensko (MZ0040)
58Hruška Jiří (H0173)<0VBO>AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
07B Skoková soutěž st. S** - Otevřená - B
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
31.07.2020

57
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Holešovský Pavel (G1479)<0KD2>COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
2Zwinger Jan (H2741)<0U3L>OSCARINA (KJ0U3L, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
3Nová Chantal (G3547)<0M7X>QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN8>JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
5Strnadlová Lucie (H2395)<0V8C>FRANCESCA (KJ0V8C, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
6Ludvík Jakub (H2930)<0LJH>CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
7Grünthalová Nicola (B2769)<0VKT>SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
8Endrysová Kateřina (L0161)<0MPM>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
9Kučerová Martina (F3010)<0K5K>HÉRA 1 (KJ0K5K, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
10Najmanová Sofie (B3119)<0TZ7>NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11Vaňková Klára (G2955)<0GV3>LORDINA 1 (KJ0GV3, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
12Urbaníková Elizabeth (H3799)<0MY3>LYNDROS (KJ0MY3, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
13Kryspínová Daniela (E1570)<0KWA>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
14Papoušek Kamil (C0056)<00VS>MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
15Šťovíčková Miroslava (D1266)<0VO3>ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
16Štětina Jan (C0547)<0JG1>BENITO - S (KJ0JG1, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
17Staňová Gabriela (G2000)<0M3T>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
18Staňová Gabriela (G2000)<0ICH>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
19Kaločová Nina (H3664)<0L6B>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
20Tretera Vladimír (G0884)<0T4B>FAIR LADY VLS (KJ0T4B, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
21Škanderová Miroslava (H2834)<0SNY>STOCANTES (KJ0SNY, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22Toth Zoltán (G0831)<0TK9>CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
23Laryšová Tina (H4561)<0LQS>SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
24Ludvík Jakub (H2930)<0T1G>OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
25Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
26Smaha Luděk (D0541)<0MNG>FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
27Studnička Václav (A0888)<0SX6>WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
28Žíla Zdeněk (F0969)<00ZT>CORBIN (KJ00ZT, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
29Kuba Petr (G0255)<0YMK>LUCABOO (KJ0YMK, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
30Humplíková Vladislava (H0177)<0SZX>CORINA-PELI (KJ0SZX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
31Vysoudilová Tereza (H3757)<0UR2>IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
32Kotalík Matěj (C0863)<0LQO>QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
33Vingrálková Sára (H3720)<0Z63>JOYRIDE (KJ0Z63, H)Stáj Derby, spolek (MH0382)
34Papoušek Kamil (C0056)<0WEJ>CHARLYN (KJ0WEJ, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
35Klus Marek (H1948)<0SW4>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
36Fenclová Vladislava (D0132)<0GRR>QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
37Hruška Jiří (H0173)<0T1J>IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
38Drápal Stanislav (F2480)<0GJA>JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
39Skřivan Jiří (F0031)<0TTZ>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
40Slováček Michal (L0501)<0H3H>LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
41Pospěch Daniel (K0251)<00WQ>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
42Kincl Josef ml. (H1638)<0JXP>GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
43Hanáčková Alexandra (L0108)<0BR1>CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
44Šusterová Viktorie (E1964)<0SP2>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
45Šusterová Viktorie (E1964)<0150>CEMPARO (KZ05ST, X)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
46Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
47Tomanová Kateřina (B3503)<0Y7A>QUEBEC 64 (KJ0Y7A, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
48Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
49Šulek Igor (Z1098)<0M00>LAFIBOLUS (KJ0M00, V)Slovensko (MZ0040)
50Šulek Igor (Z1098)<04S6>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
51Hatalova Tana (Z99FI)<04QK>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
52Polaš Juraj (Z1090)<04QH>HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z (KZ04QH, X)Slovensko (MZ0040)
53Kureková Radka (Z999H)<027X>CONSULENT DE PRELET Z (KZ027X, X)Slovensko (MZ0040)
54Cigán Ján, st. (Z1145)<0147>ARIDAEUR Z (KZ05SW, X)Slovensko (MZ0040)
55Cigán Ján, ml. (Z1146)<0135>CIRELLO (KZ05SS, X)Slovensko (MZ0040)
56Tomanová Kateřina (B3503)<0MU1>CAPRUS (KJ0MU1, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
57Opatrný Aleš (B0808)<0YAU>COLIN Z (KJ0YAU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
08_ Skoková soutěž st. T* - FALTON VELKÁ CENA BRNA
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
31.07.2020 15:30

55
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Opatrný Aleš (B0808)<0L0V>FOREWER 1 (KJ0L0V, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Strnadlová Lucie (H2395)<0H47>FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
3Žák Michal (Z1325)<05Q7>FLASHDENCER (KZ05Q7, X)Slovensko (MZ0040)
4Zvára Ondřej (B1228)<0MCR>CHACCOLAN (KJ0MCR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
5Najmanová Sofie (B3119)<0MUG>FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Tretera Vladimír (G0884)<00TR>GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
7Michlíčková Mariana (G3847)<0XXB>QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
8Vingrálková Sára (H3720)<0WGL>L'AMOUR 106 (KJ0WGL, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
9Motygin Sergej (C0207)<0LAX>DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
10Cibere Radovan (G3088)<0SQ0>ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
11Papoušek Kamil (C0056)<0LO3>WARNESS (KJ0LO3, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
12Šalková Tina (H2910)<0KEI>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
13Šulek Igor (Z1098)<02VX>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
14Kotalík Matěj (C0863)<0J7N>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
15Štětina Jan (C0547)<0MS4>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
16Malý Jan (H2416)<0VRB>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
17Šrámková Lucie (F2851)<0FY7>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
18Wáclavíková Kateřina (B2097)<0UP2>ZORM (KJ0UP2, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
19Adam Přemysl (B2208)<0LVJ>CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
20Klus Marek (H1948)<0KYN>LARGO 18 (KJ0KYN, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
21Cigán Ján, ml. (Z1146)<000J>DERBY (KZ000J, X)Slovensko (MZ0040)
22Kuba Petr (G0255)<0XWN>CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
23Portychová Linda (B3517)<0WYM>LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24Finsterle Sára (F3983)<0KLW>LEXIS (KJ0KLW, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
25Malák Vladimír (B1853)<0L3B>STAKATA (KJ0L3B, K)JK Všetice (MB0216)
26Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
27Tměj Jiří (F2911)<0LD8>CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
28Pospěch Daniel (K0251)<00WQ>NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
29Kincl Josef ml. (H1638)<0MJH>G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
30Mládek Václav (F4208)<0WQH>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
31Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
32Vachutka Ladislav (H2762)<0K9F>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
33Ulčová Natálie (G3849)<0KG2>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
34Nágr Ondřej (D0257)<0JEU>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
35Hentšel Marek (H1939)<0ISJ>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
36Polaš Juraj (Z1090)<00VK>HICKSTEAD TN (KJ00VK, V)Slovensko (MZ0040)
37Šoupalová Martina (F1924)<0HAV>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
38Voksa Daniel (F0025)<0M6X>CARACAS 1 (KJ0M6X, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
39Doležal Rudolf (F0382)<0MDI>QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
40Opatrný Aleš (B0808)<0XIZ>GENTLEMEN VAN HET VELDHOF (KJ0XIZ, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
41Strnadlová Lucie (H2395)<0MCF>FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
42Žák Michal (Z1325)<04OZ>EDUARD (KZ04OZ, X)Slovensko (MZ0040)
43Zvára Ondřej (B1228)<0HH3>CENTO LANO ARCUS (KJ0HH3, H)Stáj Arcus Czech (MG0299)
44Najmanová Sofie (B3119)<00XI>BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
45Tretera Vladimír (G0884)<00ZI>GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
46Michlíčková Mariana (G3847)<0VM2>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
47Vingrálková Sára (H3720)<0YMG>QUISANDRO (KJ0YMG, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
48Motygin Sergej (C0207)<0TNA>QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
49Cibere Radovan (G3088)<0SQ1>DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
50Papoušek Kamil (C0056)<0U70>GREAT FEELING 1 (KJ0U70, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
51Šalková Tina (H2910)<0MO2>FRASCATI VAN TER HULST (KJ0MO2, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
52Šulek Igor (Z1098)<006O>WAVO ARAMIS (KZ006O, X)Slovensko (MZ0040)
53Kotalík Matěj (C0863)<0MR8>SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
54Štětina Jan (C0547)<0N04>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
55Poláchová Valentýna (H3893)<0V0F>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
Skoky
09_ Skoková soutěž st. L**/S* - Czech Junior Cup 2020
Běžná do 125 cm 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
31.07.2020 18:30

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
2Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
3Štechová Markéta (J0R11)<0CB3>TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
4Kopřivová Gabriela (H4305)<0M94>CARDELA (KJ0M94, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
5Binarová Tereza (J0Y2R)<0LIE>QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
6Veverková Kristýna (F4410)<0L07>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
7Horníková Kristýna (H4372)<0WZJ>KANASTA-H (KJ0WZJ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
8Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
9Poledňáková Klára (H4262)<0XMW>EMILLI ROSE (KJ0XMW, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
10Michlíčková Mariana (G3847)<0T95>CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
11Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
12Očenášková Natálie (L0307)<0EQP>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
13Pokorná Kristýna (V0764)<0T4U>GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
14Žižáková Viktorie (B3644)<0W1N>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
15Duchanová Adéla (E1955)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
16Štechová Kateřina (B3832)<0M01>CASIRI (KJ0M01, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
17Poledňáková Klára (H4262)<0VKJ>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
18Michlíčková Mariana (G3847)<0XZ6>OFFICIER VAN DE ACHTERHOEK (KJ0XZ6, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
19Matušková Kateřina (H4419)<0MEL>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
20Očenášková Natálie (L0307)<0MBZ>SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
21Pokorná Kristýna (V0764)<0L6Q>EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
Skoky
10A Skoková soutěž st. L** - CJC 2020 - Děti
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
01.08.2020

6
Skoky
10B Skoková soutěž st. S* - CJC 2020 - Junioři
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
01.08.2020

5
Skoky
10_ Skoková soutěž st. L**/S* - Czech Junior Cup 2020
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
01.08.2020 9:00

11
Skoky
11_ Skoková soutěž st. L** - Otevřená
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
01.08.2020 10:00

62
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Šťovíčková Miroslava (D1266)<0V6W>ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
2Zwinger Jan (H2741)<0V7F>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
3Staňová Gabriela (G2000)<0KVP>LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
4Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
5Zvára Ondřej (B1228)<0WAR>ICE AGE B (KJ0WAR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
6Nová Chantal (G3547)<0M7X>QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
7Žíla Zdeněk (F0969)<0UV7>CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
8Studnička Václav (A0888)<0VVW>BONIE 5 (KJ0VVW, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
9Jelínková Veronika (G2210)<0JQH>CARMÍNA (KJ0JQH, K)JK Sever Brno (MG0156)
10Butcher Ivona (H2851)<0JET>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
11Košťálová Jana (E2031)<0K8O>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
12Fenclová Vladislava (D0132)<0XLT>CONTECAS (KJ0XLT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
13Košťálová Lenka (E2032)<0FX2>DIGER (KJ0FX2, V)Petra Charvátová (MB0460)
14Kryspínová Daniela (E1570)<0UCF>DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
15Blažek Martin (B3122)<0EHT>COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
16Hatalova Tana (Z99FI)<04S2>CORINO DU ROUET (KZ04S2, X)Slovensko (MZ0040)
17Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
18Orlovová Lucia (H3093)<0SGY>CONTADORA (KJ0SGY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
19Hruška Martin (H2050)<0VBS>OFFLINE 1 (KJ0VBS, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
20Šídlo Radek (F0586)<0VKI>LISSCORN (KJ0VKI, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
21Bittner Aleš (H2200)<0D2I>MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22Nágr Ondřej (D0257)<0V6V>DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
23Kumarová Lucie (H3724)<0VGD>LE GARDER (KJ0VGD, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
24De Jagerová Kateřina (C1412)<0MU6>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
25Šlechtová Nela (E1208)<0HRA>GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
26Buláková Pavlína (H3605)<0UIE>QUINTINO 7 (KJ0UIE, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
27Studničková Taťána (D1335)<0V80>BÉĎA 1 (KJ0V80, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
28Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN7>NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
29Vaňková Klára (G2955)<0S2M>QUICK ONE (KJ0S2M, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
30Zwinger Jan (H2741)<0J9B>MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
31Materová Denisa (H3340)<0DDS>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
32Francová Jana (F1526)<0VD0>GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
33Šoupal Martin (F0200)<0ULZ>FRANCIS 8 (KJ0ULZ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
34Doležal Rudolf (F0382)<0SFX>DIAREVEL (KJ0SFX, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
35Cibere Radovan (G3088)<0Y8C>NOBLESSE FLUSH Z (KJ0Y8C, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
36Pavlíček Jan (H2371)<0U8I>CARTE BLANCHE 1 (KJ0U8I, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
37Krivá Eva (H2060)<0FIL>LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
38Šulek Igor (Z1098)<04S6>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
39Kubrická Kateřina (H2783)<0SOF>CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
40Adam Přemysl (B2208)<0YDY>PERFECT VAN DE NOORDHEUVEL 1 (KJ0YDY, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
41Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
42Macková Klára (F4214)<0MQQ>CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
43Endrysová Kateřina (L0161)<0NXC>ZACATE CAS 1 (KJ0NXC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
44Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
45Venclíková Lucie (H4291)<0UL0>DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
46Tomanová Kateřina (B3503)<0Z5V>H.S. MONT BLANC (KJ0Z5V, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
47Kotalíková Daniela (H3482)<0WZ2>ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
48Staňová Gabriela (G2000)<0M3T>CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
49Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
50Zvára Ondřej (B1228)<0UMD>NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
51Toth Zoltán (G0831)<0TK9>CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
52Nová Chantal (G3547)<0M79>GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
53Žíla Zdeněk (F0969)<0UV1>CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
54Studnička Václav (A0888)<0SX6>WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
55Jelínková Veronika (G2210)<0U7P>MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
56Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
57Košťálová Jana (E2031)<0I7A>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
58Fenclová Vladislava (D0132)<0VI1>ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
59Košťálová Lenka (E2032)<0UNY>DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
60Šťovíčková Miroslava (D1266)<0VO3>ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
61Mencnerová Karolína (H4553)<0L83>WALI II (KJ0L83, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
62Zwinger Jan (H2741)<0VFL>ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
Skoky
12_ Skoková soutěž st. ZL - FINÁLE Amateur Tour 2020
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
01.08.2020 13:00

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Birková Agáta (H2768)<0L11>LEX 1 (KJ0L11, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
2Koutná Monika (H1552)<0U9C>WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
3Pinkavová Dana (H1270)<0UYT>LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
4Mencáková Petra (F3849)<0IY1>COLUMBUS DE LUX (KJ0IY1, V)Jezdecká stáj Ginabela (MF0416)
5Fuchs Pavla (F0738)<0WOY>ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
6Fajkusová Petra (H2329)<0W1V>DIAMOND 95 (KJ0W1V, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
7Bittnerová Evelína (H3305)<0F0U>DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
8Benešová Pavla (F3809)<0CLR>ASTERES (KJ0CLR, K)JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
9Bialoňová Tereza (H1937)<0I4S>CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
10Bohumská Tereza (J0T8C)<0J62>ASSASIN (KJ0J62, V)Orans.cz team (MA0303)
11Zykánová Rozálie (H3797)<0JBG>CLIPER (KJ0JBG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
12Stuchlý Libor (H2263)<0EIE>CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
13Morávková Nikola (H4579)<0BA6>CASCAR (KJ0BA6, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
14Materová Denisa (H3340)<0LQV>DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
15Javorská Karolína (A2048)<0LWH>EIGENWIJS (KJ0LWH, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
16Drahoš Jiří (F1819)<0LQP>CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
17Chudíková Blanka (J0YBJ)<0DCX>RODRIGO-B (KJ0DCX, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
18Pilbauerová Nela (B2502)<0L79>GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
19Levová Barbora (K0206)<0GRY>PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
20Potyszová Daniela (H2879)<0VLP>QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21Vrabcová Dastychová Hana (E1424)<0EMX>FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
22Jankotová Pavlína (H4433)<0U8N>PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
23Birková Agáta (H2768)<0HSX>NORIS 2 (KJ0HSX, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
24Koutná Monika (H1552)<0HUV>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
25Pinkavová Dana (H1270)<0WLJ>ROLEX (KJ0WLJ, H)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
Skoky
13_ Skoková soutěž st. ST* - Otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.08.2020 15:15

75
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Strnadlová Lucie (H2395)<0UL2>QUAPETA (KJ0UL2, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
2Papoušek Kamil (C0056)<00VS>MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
3Tomanová Kateřina (B3503)<0MU1>CAPRUS (KJ0MU1, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
4Polaš Juraj (Z1090)<04R9>INIESTA T (KZ04R9, X)Slovensko (MZ0040)
5Hruška Jiří (H0173)<0T1J>IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
6Štětina Jan (C0547)<0N06>GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
7Hentšel Marek (H1939)<0WNA>CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
8Šulek Igor (Z1098)<04S6>CASTELLO (KZ04S6, X)Slovensko (MZ0040)
9Soukupová Natálie (A2123)<0WCY>LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
10Wáclavíková Kateřina (B2097)<0U8P>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
11Tretera Vladimír (G0884)<0T4B>FAIR LADY VLS (KJ0T4B, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
12Kureková Radka (Z999H)<027X>CONSULENT DE PRELET Z (KZ027X, X)Slovensko (MZ0040)
13Žíla Zdeněk (F0969)<00ZT>CORBIN (KJ00ZT, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
14Cigán Ján, st. (Z1145)<0147>ARIDAEUR Z (KZ05SW, X)Slovensko (MZ0040)
15Málková Kateřina (F2906)<0RRF>C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
16Jindra Jaroslav (H0373)<0UUV>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
17Finsterle Sára (F3983)<0MVR>HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
18Zwinger Jan (H2741)<0V7F>I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19Horáková Martina (H4489)<0WOO>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
20Smaha Luděk (D0541)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
21Portychová Linda (B3517)<0M28>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22Orlovová Lucia (H3093)<0W5U>KEMMELBACH (KJ0W5U, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
23Doležal Rudolf (F0382)<0MSU>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24Kubrická Kateřina (H2783)<0K9Y>LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
25Zvára Ondřej (B1228)<0W97>FRITSKE (KJ0W97, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
26Skřivan Jiří (F0031)<0LY0>FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
27Zavoralová Štěpánka (F0147)<0VV8>DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
28Fenclová Vladislava (D0132)<0GRR>QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
29Grünthalová Nicola (B2769)<0VKT>SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
30Šťovíčková Miroslava (D1266)<0WN8>JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
31Opatrný Aleš (B0808)<0YAU>COLIN Z (KJ0YAU, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Motygin Sergej (C0207)<0UY9>IBIZA,D (KJ0UY9, V)JK Všetice (MB0216)
33Adam Přemysl (B2208)<0MXT>CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
34Najmanová Sofie (B3119)<00ZZ>LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Papoušek Kamil (C0056)<0WEJ>CHARLYN (KJ0WEJ, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
36Tomanová Kateřina (B3503)<0TJ4>CONCABA (KJ0TJ4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
37Polaš Juraj (Z1090)<04QH>HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z (KZ04QH, X)Slovensko (MZ0040)
38Hruška Jiří (H0173)<0VBO>AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
39Hatalova Tana (Z99FI)<04QK>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
40Kincl Josef ml. (H1638)<0JXP>GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
41Humplík Pavel (H0172)<00WH>EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
42Tměj Jiří (F2911)<0RZL>LONDONDERRY DK (KJ0RZL, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
43Pavlíček Jan (H2371)<0VVQ>GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
44Hažmuková Michaela (D1338)<0KQP>CATTINI (KJ0KQP, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
45Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
46Staňová Gabriela (G2000)<0ICH>LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
47Dostálová Klára (G3865)<0GHE>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
48De Jagerová Kateřina (C1412)<0MU6>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
49Svíbová Vendula (H1973)<0GR7>ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
50Tretera Vladimír (G0884)<00TR>GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
51Ciganová Zuzana (H2807)<0L36>DJERBA (KJ0L36, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
52Cigán Ján, ml. (Z1146)<0561>SHQUELY (KZ0561, X)Slovensko (MZ0040)
53Cibere Radovan (G3088)<0VII>COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
54Matějčková Anna (A0981)<0YFR>GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
55Štětina Jan (C0547)<0JG1>BENITO - S (KJ0JG1, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
56Hentšel Marek (H1939)<0DYY>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
57Šulek Igor (Z1098)<0M00>LAFIBOLUS (KJ0M00, V)Slovensko (MZ0040)
58Soukupová Natálie (A2123)<0UAE>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
59Wáclavíková Kateřina (B2097)<0UP2>ZORM (KJ0UP2, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
60Cigán Ján, st. (Z1145)<0148>CHUANITA (KZ05SV, X)Slovensko (MZ0040)
61Málková Kateřina (F2906)<0KXR>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
62Jindra Jaroslav (H0373)<0K91>KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
63Finsterle Sára (F3983)<00U1>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
64Zwinger Jan (H2741)<0J9B>MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
65Michlíčková Mariana (G3847)<0USJ>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
66Horáková Martina (H4489)<04G3>CAGONETTA (KJ04G3, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
67Smaha Luděk (D0541)<0MNG>FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
68Papoušek Kamil (C0056)<0U70>GREAT FEELING 1 (KJ0U70, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
69Tomanová Kateřina (B3503)<0Y7B>DIVINE DES VERGERS Z (KJ0Y7B, K)AGROTRADE STABLES (MA0295)
70Polaš Juraj (Z1090)<0149>DICAPRIO Z (KZ05SU, X)Slovensko (MZ0040)
71Hruška Jiří (H0173)<0L03>Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
72Strnadlová Lucie (H2395)<0LM1>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
73Žíla Zdeněk (F0969)<00X8>ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
74Vysoudilová Tereza (H3757)<0HAS>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
75Weagová Evelina (F2314)<0XCQ>ABC CATY (KJ0XCQ, K)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
Skoky
14_ Skoková soutěž st. L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
02.08.2020 8:00

45
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Endrysová Kateřina (L0161)<0NXC>ZACATE CAS 1 (KJ0NXC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
2Klus Marek (H1948)<0SW4>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
3Škanderová Miroslava (H2834)<0XAR>QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
4Jelínková Veronika (G2210)<0JQH>CARMÍNA (KJ0JQH, K)JK Sever Brno (MG0156)
5Vaňková Klára (G2955)<0S2M>QUICK ONE (KJ0S2M, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
6Zwinger Jan (H2741)<0U3L>OSCARINA (KJ0U3L, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
7Weagová Evelina (F2314)<0MOQ>LOUGHERNE COOL RUNNING (KJ0MOQ, H)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
8Kovářová Natálie (H4180)<0X77>NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
9Klár Milan (H1916)<0IVN>ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
10Strnadlová Lucie (H2395)<0V8C>FRANCESCA (KJ0V8C, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
11Mičková Vendula (H4459)<0M41>LARS ON (KJ0M41, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
12Vysoudilová Tereza (H3757)<0UR2>IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
13Kotalík Matěj (C0863)<0LQO>QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
14Polaš Juraj (Z1090)<0WC1>JORDI SW (KJ0WC1, V)Slovensko (MZ0040)
15Šoupal Martin (F0200)<0ULZ>FRANCIS 8 (KJ0ULZ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
16Žižáková Johana (B3437)<0T7O>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
17Nágr Ondřej (D0257)<0V6V>DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
18Macková Klára (F4214)<0MQQ>CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
19Jindra Jaroslav (H0373)<0UUV>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
20Butcher Ivona (H2851)<0JET>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
21Endrysová Kateřina (L0161)<0MPM>CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
22Klus Marek (H1948)<0YPA>ANTURIO POLT (KJ0YPA, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
23Cielecká Natálie (H4434)<0LES>ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24Kryspínová Daniela (E1570)<0KWA>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
25Košťálová Jana (E2031)<0K8O>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
26Hrůzek Vítězslav (H0290)<0MIP>PAJERO (KJ0MIP, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
27Francová Jana (F1526)<0VD0>GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
28Tomanová Kateřina (B3503)<0Z5V>H.S. MONT BLANC (KJ0Z5V, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
29Hatalova Tana (Z99FI)<04S2>CORINO DU ROUET (KZ04S2, X)Slovensko (MZ0040)
30Sýkora Marian (Z1135)<01CU>ANDIGO WP Z (KZ01CU, X)Slovensko (MZ0040)
31Cigán Ján, ml. (Z1146)<0135>CIRELLO (KZ05SS, X)Slovensko (MZ0040)
32Urbaníková Elizabeth (H3799)<0MY3>LYNDROS (KJ0MY3, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
33Orlovová Lucia (H3093)<0SGY>CONTADORA (KJ0SGY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
34Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
35Škanderová Miroslava (H2834)<0VLT>STATIS CONTI (KJ0VLT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
36Jelínková Veronika (G2210)<0U7P>MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
37Krobová Kateřina (V0350)<0S3I>CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
38Vaňková Klára (G2955)<0GV3>LORDINA 1 (KJ0GV3, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
39Weagová Evelina (F2314)<0M3S>CONRAD 1 (KJ0M3S, V)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
40Kovářová Natálie (H4180)<0MXU>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
41Klár Milan (H1916)<0TVU>CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
42Butcher Ivona (H2851)<0KMO>E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
43Endrysová Kateřina (L0161)<0MUI>FILORE (KJ0MUI, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
44Klus Marek (H1948)<0YQM>VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
45Strnadlová Lucie (H2395)<0H47>FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
Skoky
15A Skoková soutěž st. L** - FINÁLE CJC 2020 - Děti
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
02.08.2020

9
Skoky
15B Skoková soutěž st. S* - FINÁLE CJC 2020 - Junioři
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
02.08.2020

10
Skoky
15_ Skoková soutěž st. L**/S* - FINÁLE Czech Junior Cup 2020
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
02.08.2020 10:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
2Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0T3V>SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
3Matušková Kateřina (H4419)<0MEL>F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
4Očenášková Natálie (L0307)<0EQP>LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
5Binarová Tereza (J0Y2R)<0LIE>QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
6Kopřivová Gabriela (H4305)<0M94>CARDELA (KJ0M94, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
7Štechová Markéta (J0R11)<0CB3>TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
8Veverková Kristýna (F4410)<0L07>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Horníková Kristýna (H4372)<0WZJ>KANASTA-H (KJ0WZJ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
10Pichrtová Rozálie (H4569)<0OLX>ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
11Plotnárková Pavlína (J0UZP)<0W9R>KAMEI RUF (KJ0W9R, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
12Poledňáková Klára (H4262)<0XMW>EMILLI ROSE (KJ0XMW, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
13Pokorná Kristýna (V0764)<0T4U>GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
14Duchanová Adéla (E1955)<0VGA>CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
15Žižáková Viktorie (B3644)<0W1N>CASPAR 1 (KJ0W1N, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
16Štechová Kateřina (B3832)<0M01>CASIRI (KJ0M01, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
17Michlíčková Mariana (G3847)<0XZ6>OFFICIER VAN DE ACHTERHOEK (KJ0XZ6, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
18Matušková Kateřina (H4419)<0VL0>CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
19Očenášková Natálie (L0307)<0MBZ>SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
Skoky
16_ Skoková soutěž st. ST* - U25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
02.08.2020 11:15

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Tměj Jiří (F2911)<0RZL>LONDONDERRY DK (KJ0RZL, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
2Šusterová Viktorie (E1964)<0150>CEMPARO (KZ05ST, X)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
3Vingrálková Sára (H3720)<0XV1>HOLLYWOOD DU HOUSSOIT (KJ0XV1, H)Stáj Derby, spolek (MH0382)
4Najmanová Sofie (B3119)<0TZ7>NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Horáková Martina (H4489)<04G3>CAGONETTA (KJ04G3, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
6Finsterle Sára (F3983)<00U1>PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
7Michlíčková Mariana (G3847)<0VM2>LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
8Kovářová Natálie (H4180)<0MXU>CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
9Soukupová Natálie (A2123)<0LCG>HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
10Portychová Linda (B3517)<0M28>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11Tomanová Kateřina (B3503)<0Y7A>QUEBEC 64 (KJ0Y7A, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
12Málková Kateřina (F2906)<0RRF>C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
13Hatalova Tana (Z99FI)<04QK>CATELEYA 15 (KZ04QK, X)Slovensko (MZ0040)
14Kaločová Nina (H3664)<0L6B>SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
15Škanderová Miroslava (H2834)<0SNY>STOCANTES (KJ0SNY, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16Grünthalová Nicola (B2769)<0M39>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
17Žižáková Johana (B3437)<0T7O>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
18Šrámková Lucie (F2851)<0FY7>MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
19Kumarová Lucie (H3724)<0I2R>ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
20Laryšová Tina (H4561)<0LQS>SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
21Dostálová Klára (G3865)<0GHE>MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
22De Jagerová Kateřina (C1412)<0MU6>CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
23Tměj Jiří (F2911)<0MNU>ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
24Šusterová Viktorie (E1964)<0SP2>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
25Vingrálková Sára (H3720)<0WGL>L'AMOUR 106 (KJ0WGL, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
26Najmanová Sofie (B3119)<00ZZ>LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27Horáková Martina (H4489)<0WOO>JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
28Finsterle Sára (F3983)<0SQ6>CASSITAL BY BORIS (KJ0SQ6, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
29Michlíčková Mariana (G3847)<0USJ>HUMAN LEAQUE (KJ0USJ, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
30Kovářová Natálie (H4180)<0X77>NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
31Soukupová Natálie (A2123)<0UAE>LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
32Portychová Linda (B3517)<0YO8>COPIN'S BOY (KJ0YO8, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33Tomanová Kateřina (B3503)<0TJ4>CONCABA (KJ0TJ4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
34Poláchová Valentýna (H3893)<0V0F>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
35Vysoudilová Tereza (H3757)<0HAS>PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
Skoky
17_ Skoková soutěž st. T* - CREDITAS VELKÁ CENA OLOMOUCE
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
02.08.2020 14:30

52
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 14:49:35
#JezdecKůňSubjekt
1Opatrný Aleš (B0808)<0L0V>FOREWER 1 (KJ0L0V, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Zvára Ondřej (B1228)<0MCR>CHACCOLAN (KJ0MCR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
3Doležal Rudolf (F0382)<0MDI>QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Najmanová Sofie (B3119)<00XI>BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Kotalík Matěj (C0863)<0J7N>CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
6Šulek Igor (Z1098)<02VX>GAMBLER (KZ02VX, X)Slovensko (MZ0040)
7Strnadlová Lucie (H2395)<0H47>FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
8Vingrálková Sára (H3720)<0UOX>OSCAR DES FONTAINES (KJ0UOX, H)Stáj Derby, spolek (MH0382)
9Motygin Sergej (C0207)<0LAX>DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
10Šalková Tina (H2910)<0KEI>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
11Adam Přemysl (B2208)<0MXT>CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
12Štětina Jan (C0547)<0MS4>GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
13Michlíčková Mariana (G3847)<0XXB>QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
14Hentšel Marek (H1939)<0DYY>DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
15Žák Michal (Z1325)<05Q7>FLASHDENCER (KZ05Q7, X)Slovensko (MZ0040)
16Polaš Juraj (Z1090)<0149>DICAPRIO Z (KZ05SU, X)Slovensko (MZ0040)
17Papoušek Kamil (C0056)<0LO3>WARNESS (KJ0LO3, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
18Cibere Radovan (G3088)<0SQ1>DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
19Portychová Linda (B3517)<0WYM>LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Nágr Ondřej (D0257)<0JEU>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
21Soukupová Natálie (A2123)<0WCY>LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
22Šoupalová Martina (F1924)<0HAV>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23Tměj Jiří (F2911)<0LD8>CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
24Klus Marek (H1948)<0KYN>LARGO 18 (KJ0KYN, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
25Cigán Ján, ml. (Z1146)<000J>DERBY (KZ000J, X)Slovensko (MZ0040)
26Malý Jan (H2416)<0VRB>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
27Šoupal Martin (F0200)<0XVE>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
28Finsterle Sára (F3983)<0KLW>LEXIS (KJ0KLW, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
29Tretera Vladimír (G0884)<00ZI>GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
30Vachutka Ladislav (H2762)<0K9F>BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
31Wáclavíková Kateřina (B2097)<0U8P>CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
32Málková Kateřina (F2906)<0KXR>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
33Ulčová Natálie (G3849)<0KG2>DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
34Kincl Josef ml. (H1638)<0MJH>G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
35Opatrný Aleš (B0808)<0XIZ>GENTLEMEN VAN HET VELDHOF (KJ0XIZ, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
36Zvára Ondřej (B1228)<0HH3>CENTO LANO ARCUS (KJ0HH3, H)Stáj Arcus Czech (MG0299)
37Doležal Rudolf (F0382)<0MSU>LEVIS 5 (KJ0MSU, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
38Najmanová Sofie (B3119)<0MUG>FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
39Kotalík Matěj (C0863)<0MR8>SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
40Šulek Igor (Z1098)<006O>WAVO ARAMIS (KZ006O, X)Slovensko (MZ0040)
41Strnadlová Lucie (H2395)<0MCF>FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
42Vingrálková Sára (H3720)<0YMG>QUISANDRO (KJ0YMG, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
43Motygin Sergej (C0207)<0TNA>QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
44Šalková Tina (H2910)<0MO2>FRASCATI VAN TER HULST (KJ0MO2, K)SK Oxer, z.s. (MH0129)
45Adam Přemysl (B2208)<0LVJ>CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
46Michlíčková Mariana (G3847)<0VM3>IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
47Hentšel Marek (H1939)<0ISJ>CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
48Žák Michal (Z1325)<04OZ>EDUARD (KZ04OZ, X)Slovensko (MZ0040)
49Polaš Juraj (Z1090)<00VK>HICKSTEAD TN (KJ00VK, V)Slovensko (MZ0040)
50Papoušek Kamil (C0056)<0V4F>LOKI 1 (KJ0V4F, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
51Poláchová Valentýna (H3893)<0V0F>STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
52Štětina Jan (C0547)<0N04>CABARET S (KJ0N04, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)