Přihlásit se

Skoky
Velká cena Olomouce 2020
Český skokový pohár (CSN-ČSP) / 200730H1
30.07.2020 - 02.08.2020
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž st. ZL pouze pro účastníky Amateur Tour 2020
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

34
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Birková Agáta (H2768)LEX 1 (KJ0L11, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
2 Birková Agáta (H2768)NORIS 2 (KJ0HSX, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
3 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Sportovní stáj Kalíšek, z.s. (MH0261)
4 Pilbauerová Nela (B2502)GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
5 Drahoš Jiří (F1819)CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
6 Zykánová Rozálie (H3797)CLIPER (KJ0JBG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
7 Bohumská Tereza (J0T8C)ASSASIN (KJ0J62, V)Orans.cz team (MA0303)
8 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
9 Mazuch Alexandra (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
10 Morávková Nikola (H4579)CASCAR (KJ0BA6, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
11 Benešová Pavla (F3809)ASTERES (KJ0CLR, K)JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
12 Fuchs Pavla (F0738)GEFION S (KJ0YWX, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
13 Fuchs Pavla (F0738)ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
14 Bialoňová Tereza (H1937)CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
15 Pinkavová Dana (H1270)LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
16 Pinkavová Dana (H1270)ROLEX (KJ0WLJ, V)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
17 Levová Barbora (K0206)PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
18 Krobová Kateřina (V0350)CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
19 Koutná Monika (H1552)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
20 Koutná Monika (H1552)WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
21 Materová Denisa (H3340)DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22 Pydychová Alena (G1229)QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23 Potyszová Daniela (H2879)QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24 Včelka Patrik (H2882)ROHAN 1 (KJ0SXX, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
25 Duchanová Adéla (E1955)CUMPANO (KJ0VU7, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
26 Mičková Vendula (H4459)ILTON DH (KJ0MIA, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
27 Mičková Vendula (H4459)LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
28 Mencáková Petra (F3849)COLUMBUS DE LUX (KJ0IY1, V)Jezdecká stáj Ginabela (MF0416)
29 Studničková Taťána (D1335)BÉĎA 1 (KJ0V80, V)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
30 Starostová Zuzana (L0192)ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
31 Vrabcová Dastychová Hana (E1424)FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
32 Macková Klára (F4214)CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
33 Chudíková Blanka (J0YBJ)RODRIGO-B (KJ0DCX, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
34 Fajkusová Petra (H2329)DIAMOND 95 (KJ0W1V, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. L* - Otevřená
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

68
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Orlovová Lucia (H3093)CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
2 Hartzová Nina (A1968)EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3 Košťálová Lenka (E2032)DIGER (KJ0FX2, V)Petra Charvátová (MB0460)
4 Košťálová Lenka (E2032)DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
5 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
6 Košťálová Jana (E2031)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
7 Birková Agáta (H2768)LEX 1 (KJ0L11, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8 Birková Agáta (H2768)NORIS 2 (KJ0HSX, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Sportovní stáj Kalíšek, z.s. (MH0261)
10 Hrůzek Vítězslav (H0290)PAJERO (KJ0MIP, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
11 Drahoš Jiří (F1819)CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
12 Zwinger Jan (H2741)OSCARINA (KJ0U3L, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
13 Šídlo Radek (F0586)LISSCORN (KJ0VKI, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
14 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
15 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
16 Bialoňová Tereza (H1937)CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
17 Cibere Radovan (G3088)NOBLESSE FLUSH Z (KJ0Y8C, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
18 Adam Přemysl (B2208)PERFECT VAN DE NOORDHEUVEL 1 (KJ0YDY, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
19 Fenclová Vladislava (D0132)CONTECAS (KJ0XLT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
20 Šťovíčková Miroslava (D1266)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
21 Šťovíčková Miroslava (D1266)ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
22 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
23 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
24 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25 Doležal Rudolf (F0382)DIAREVEL (KJ0SFX, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
26 Mencnerová Karolína (H4553)WALI II (KJ0L83, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
27 Pokorná Kristýna (V0764)GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
28 Pokorná Kristýna (V0764)EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
29 Pydychová Alena (G1229)QUISSY (KJ0VLS, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30 Škanderová Miroslava (H2834)QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
31 Škanderová Miroslava (H2834)STATIS CONTI (KJ0VLT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
32 Strnadlová Lucie (H2395)PARIS D'OR (KJ0T5Z, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
33 Kopřivová Gabriela (H4305)CARDELA (KJ0M94, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
34 Ludvík Jakub (H2930)MAMA LOU (KJ0XAS, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
35 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
36 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
37 Weagová Evelina (F2314)CONRAD 1 (KJ0M3S, V)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
38 Fürstová Karolína (A1551)BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
39 Smaha Luděk (D0541)JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
40 Duchanová Adéla (E1955)CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
41 Duchanová Adéla (E1955)CUMPANO (KJ0VU7, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
42 Grünthalová Nicola (B2769)SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
43 Endrysová Kateřina (L0161)CRACK N (KJ0MPM, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
44 Endrysová Kateřina (L0161)FILORE (KJ0MUI, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
45 Martynková Anežka (H2695)LUISSA (KJ0EHS, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
46 Martynková Anežka (H2695)ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
47 Studnička Václav (A0888)BONIE 5 (KJ0VVW, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
48 Kubrická Kateřina (H2783)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
49 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
50 Šedý Michal (H3622)BARKAN (KJ0GVV, V)JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
51 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
52 Žižáková Johana (B3437)LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
53 Procházková Tereza (J0V7L)LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
54 Čermáková Daniela (G3668)LADY PARCO (KJ0X0Q, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
55 Šoupal Martin (F0200)FRANCIS 8 (KJ0ULZ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
56 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
57 Ludvík Jakub (H2930)WATER OF CALVANEXT (KJ0WZS, H)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
58 Macková Klára (F4214)CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
59 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
60 Koutná Kristýna (H2964)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
61 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
62 Kincl Josef ml. (H1638)UTOPIE DE LA CHOQUE (KJ0MR9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
63 Kučerová Martina (F3010)LIANOS (KJ0K5V, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
64 Binarová Tereza (J0Y2R)QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
65 Fajkusová Petra (H2329)DIAMOND 95 (KJ0W1V, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
66 Šoupalová Martina (F1924)BRITANY (KJ0GMI, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
67 Pavlíková Eva (G0417)JLB LAMBERT (KJ0LNC, V)Stáj Boškůvky (MG0286)
68 Pavlíková Eva (G0417)UMBRO (KJ0LL1, H)Stáj Boškůvky (MG0286)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. S* - Otevřená
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

90
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Orlovová Lucia (H3093)KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
2 Najmanová Sofie (B3119)NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Vaňková Klára (G2955)LORDINA 1 (KJ0GV3, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
4 Urbaníková Elizabeth (H3799)LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
5 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
6 Kryspínová Daniela (E1570)DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
7 Hentšel Marek (H1939)CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
8 Tměj Jiří (F2911)LONDONDERRY DK (KJ0RZL, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
9 Tměj Jiří (F2911)ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
10 Blažek Martin (B3122)COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
11 Papoušek Kamil (C0056)GREAT FEELING 1 (KJ0U70, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
12 Papoušek Kamil (C0056)MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
13 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
14 Wáclavíková Kateřina (B2097)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
16 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
17 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
18 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19 Cibere Radovan (G3088)COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
20 Klus Marek (H1948)VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
21 Klus Marek (H1948)ANTURIO POLT (KJ0YPA, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
22 Klus Marek (H1948)STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
23 Fenclová Vladislava (D0132)ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
24 Šťovíčková Miroslava (D1266)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
25 Šťovíčková Miroslava (D1266)ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
26 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
27 Štětina Jan (C0547)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
28 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
29 Staňová Gabriela (G2000)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
30 Staňová Gabriela (G2000)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
31 Staňová Gabriela (G2000)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
32 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
33 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
34 Malák Vladimír (B1853)LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
35 Malák Vladimír (B1853)ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
36 Malák Vladimír (B1853)STAKATA (KJ0L3B, K)JK Všetice (MB0216)
37 Jelínková Veronika (G2210)JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
38 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
39 Vysoudilová Tereza (H3757)IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
40 Stehlíková Iva (B1970)GOLDEN CRY (KJ0IW3, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
41 Tretera Vladimír (G0884)FAIR LADY VLS (KJ0T4B, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
42 Matějčková Anna (A0981)GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
43 Škanderová Miroslava (H2834)QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
44 Škanderová Miroslava (H2834)STOCANTES (KJ0SNY, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
45 Cielecká Natálie (H4434)ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
46 Jelínková Veronika (G2210)BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Sever Brno (MG0156)
47 Toth Zoltán (G0831)CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
48 Strnadlová Lucie (H2395)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
49 Laryšová Tina (H4561)ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
50 Laryšová Tina (H4561)SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
51 Ludvík Jakub (H2930)MAMA LOU (KJ0XAS, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
52 Ludvík Jakub (H2930)OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
53 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
54 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
55 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
56 Weagová Evelina (F2314)ABC CATY (KJ0XCQ, K)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
57 Weagová Evelina (F2314)LOUGHERNE COOL RUNNING (KJ0MOQ, H)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
58 Fürstová Karolína (A1551)BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
59 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
60 Smaha Luděk (D0541)JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
61 Smaha Luděk (D0541)FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
62 Svíbová Vendula (H1973)ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
63 Hažmuková Michaela (D1338)CATTINI (KJ0KQP, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
64 Grünthalová Nicola (B2769)SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
65 Martynková Anežka (H2695)LUISSA (KJ0EHS, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
66 Martynková Anežka (H2695)ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
67 Studnička Václav (A0888)WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
68 Žíla Zdeněk (F0969)CORBIN (KJ00ZT, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
69 Kubrická Kateřina (H2783)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
70 Kuba Petr (G0255)LUCABOO (KJ0YMK, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
71 Kuba Petr (G0255)INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
72 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
73 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
74 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
75 Hruška Jiří (H0173)Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
76 Humplík Pavel (H0172)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
77 Humplíková Vladislava (H0177)CORINA-PELI (KJ0SZX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
78 Humplíková Vladislava (H0177)GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
79 Zvára Ondřej (B1228)FRITSKE (KJ0W97, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
80 Šedý Michal (H3622)BARKAN (KJ0GVV, V)JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
81 Zavoralová Štěpánka (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
82 Lipavská Tereza (F3936)LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
83 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
84 Špalková Martina (H2525)ATHÉNA 5 (KJ0FMF, K)Jezdecký klub Equimar, z. s. (MH0403)
85 Kotalíková Daniela (H3482)ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
86 Kotalík Matěj (C0863)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
87 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
88 Kučerová Martina (F3010)HÉRA 1 (KJ0K5K, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
89 Šoupalová Martina (F1924)BRITANY (KJ0GMI, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
90 Pavlíková Eva (G0417)JLB LAMBERT (KJ0LNC, V)Stáj Boškůvky (MG0286)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. ST* - Cena společnosti FRESTA
Běžná ST* (135) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

72
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Najmanová Sofie (B3119)FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2 Najmanová Sofie (B3119)BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Hentšel Marek (H1939)CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
4 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
5 Tměj Jiří (F2911)CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
6 Vingrálková Sára (H3720)MAYO VAN DE HERKKANT (KJ0YMH, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
7 Vingrálková Sára (H3720)DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z (KJ0WZQ, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
8 Vingrálková Sára (H3720)L'AMOUR 106 (KJ0WGL, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
9 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
10 Michlíčková Mariana (G3847)LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
11 Michlíčková Mariana (G3847)IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
12 Papoušek Kamil (C0056)LOKI 1 (KJ0V4F, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
13 Papoušek Kamil (C0056)CHARLYN (KJ0WEJ, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
14 Papoušek Kamil (C0056)WARNESS (KJ0LO3, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
15 Kincl Josef ml. (H1638)G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
16 Wáclavíková Kateřina (B2097)ZORM (KJ0UP2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
17 Soukupová Natálie (A2123)LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
18 Cibere Radovan (G3088)DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
19 Cibere Radovan (G3088)ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
20 Kotalík Matěj (C0863)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
21 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
22 Adam Přemysl (B2208)CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
23 Adam Přemysl (B2208)CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
24 Klus Marek (H1948)LARGO 18 (KJ0KYN, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
25 Klus Marek (H1948)MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
26 Klus Marek (H1948)STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
27 Fenclová Vladislava (D0132)QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
28 Štětina Jan (C0547)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
29 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
30 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
31 Motygin Sergej (C0207)DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
32 Motygin Sergej (C0207)QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
33 Malák Vladimír (B1853)LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
34 Malák Vladimír (B1853)ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
35 Malák Vladimír (B1853)STAKATA (KJ0L3B, K)JK Všetice (MB0216)
36 Jelínková Veronika (G2210)JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
37 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
38 Doležal Rudolf (F0382)QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
39 Stehlíková Iva (B1970)GOLDEN CRY (KJ0IW3, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
40 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
41 Tretera Vladimír (G0884)GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
42 Tretera Vladimír (G0884)GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
43 Jelínková Veronika (G2210)BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Sever Brno (MG0156)
44 Strnadlová Lucie (H2395)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
45 Strnadlová Lucie (H2395)FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
46 Ludvík Jakub (H2930)OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
47 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
48 Smaha Luděk (D0541)FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
49 Hažmuková Michaela (D1338)CAPRIANO Z (KJ0IF3, H)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
50 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
51 Portychová Linda (B3517)LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
52 Portychová Linda (B3517)JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
53 Voksa Daniel (F0025)CARACAS 1 (KJ0M6X, V)Horse-Support, z.s. (MB0379)
54 Žíla Zdeněk (F0969)CORBIN (KJ00ZT, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
55 Žíla Zdeněk (F0969)ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
56 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
57 Kuba Petr (G0255)CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
58 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
59 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
60 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
61 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
62 Hruška Jiří (H0173)REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
63 Hruška Jiří (H0173)IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
64 Hruška Jiří (H0173)Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
65 Lamich Karel (H0174)CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
66 Humplík Pavel (H0172)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
67 Zvára Ondřej (B1228)CENTO LANO ARCUS (KJ0HH3, H)Stáj Arcus Czech (MG0299)
68 Zvára Ondřej (B1228)CHACCOLAN (KJ0MCR, V)Stáj Arcus Czech (MG0299)
69 Zavoralová Štěpánka (F0147)DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
70 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
71 Šoupalová Martina (F1924)COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
72 Šoupal Martin (F0200)CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ZL pouze pro účastníky Amateur Tour 2020
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

43/ 47
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Birková Agáta (H2768)LEX 1 (KJ0L11, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
2 Birková Agáta (H2768)NORIS 2 (KJ0HSX, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
3 Stuchlý Libor (H2263)CATY CATANGA-O (KJ0EIE, K)Sportovní stáj Kalíšek, z.s. (MH0261)
4 Pilbauerová Nela (B2502)GAIA 4 (KJ0L79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
5 Drahoš Jiří (F1819)CALVERO 1 (KJ0LQP, V)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
6 Zykánová Rozálie (H3797)CLIPER (KJ0JBG, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
7 Bohumská Tereza (J0T8C)ASSASIN (KJ0J62, V)Orans.cz team (MA0303)
8 Bittnerová Evelína (H3305)DELI 4 (KJ0F0U, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
9 Mazuch Alexandra (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
10 Morávková Nikola (H4579)CASCAR (KJ0BA6, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
11 Benešová Pavla (F3809)ASTERES (KJ0CLR, K)JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
12 Fuchs Pavla (F0738)GEFION S (KJ0YWX, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
13 Fuchs Pavla (F0738)ISPAH BEAU LANDRA (KJ0WOY, K)Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
14 Bialoňová Tereza (H1937)CORLEONE (KJ0I4S, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
15 Pinkavová Dana (H1270)LAVINIA U Z (KJ0UYT, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
16 Pinkavová Dana (H1270)ROLEX (KJ0WLJ, V)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
17 Levová Barbora (K0206)PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
18 Krobová Kateřina (V0350)CAPTAIN MORGAN 2 (KJ0S3I, V)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
19 Koutná Monika (H1552)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
20 Koutná Monika (H1552)WILD STAR 1 (KJ0U9C, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
21 Materová Denisa (H3340)DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
22 Venclíková Lucie (H4291)DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23 Machačová Hana (G3534)JASKIER (KJ0M0Q, V)Jezdecký klub Murhof Jesenec,z.s. (ML0039)
24 Potyszová Daniela (H2879)QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25 Včelka Patrik (H2882)ROHAN 1 (KJ0SXX, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
26 Duchanová Adéla (E1955)CUMPANO (KJ0VU7, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
27 Mičková Vendula (H4459)ILTON DH (KJ0MIA, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
28 Mičková Vendula (H4459)LARS ON (KJ0M41, V)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
29 Mencáková Petra (F3849)COLUMBUS DE LUX (KJ0IY1, V)Jezdecká stáj Ginabela (MF0416)
30 Studničková Taťána (D1335)BÉĎA 1 (KJ0V80, V)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
31 Javorská Karolína (A2048)EIGENWIJS (KJ0LWH, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
32 Krivá Eva (H2060)LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
33 Starostová Zuzana (L0192)ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
34 Jankotová Pavlína (H4433)PRESTA (KJ0U8N, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
35 Navrátilová Eva (G3075)CLEVER BLUE (KJ0LIN, V)JK Žarovický Háj (MG0213)
36 Vrbíková Leona (H3459)GLAMOUR 1 (KJ0MXV, H)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
37 Jarošová Julie (H4149)IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
38 Chudíková Blanka (J0YBJ)RODRIGO-B (KJ0DCX, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
39 Horáková Ivona (G3095)SCARLETT BRILANT (KJ0V5X, K)JK Prostějov (MG0051)
40 Pospíšilová Kateřina (G4033)FIRST DANCER (KJ0GXB, V)JK Dantte (MG0144)
41 Macková Klára (F4214)CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
42 Vrabcová Dastychová Hana (E1424)FATIMA 15 (KJ0EMX, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
43 Fajkusová Petra (H2329)DIAMOND 95 (KJ0W1V, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. L** - Otevřená
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

61/ 61
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Orlovová Lucia (H3093)CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
2 Hartzová Nina (A1968)EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3 Košťálová Lenka (E2032)DIGER (KJ0FX2, V)Petra Charvátová (MB0460)
4 Košťálová Lenka (E2032)DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
5 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
6 Košťálová Jana (E2031)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
7 Vaňková Klára (G2955)QUICK ONE (KJ0S2M, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
8 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
9 Hrůzek Vítězslav (H0290)PAJERO (KJ0MIP, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
10 Zwinger Jan (H2741)OSCARINA (KJ0U3L, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
11 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
12 Šídlo Radek (F0586)LISSCORN (KJ0VKI, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
13 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
14 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
15 Adam Přemysl (B2208)PERFECT VAN DE NOORDHEUVEL 1 (KJ0YDY, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
16 Fenclová Vladislava (D0132)CONTECAS (KJ0XLT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
17 Šťovíčková Miroslava (D1266)ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
18 Šťovíčková Miroslava (D1266)ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
19 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
20 Staňová Gabriela (G2000)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
21 Müller Patrick (A3066)CASCALLO (KJ0SJ8, V)Horse Academy (MA0047)
22 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23 Doležal Rudolf (F0382)DIAREVEL (KJ0SFX, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24 Mencnerová Karolína (H4553)WALI II (KJ0L83, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
25 Škanderová Miroslava (H2834)QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26 Škanderová Miroslava (H2834)STATIS CONTI (KJ0VLT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27 Strnadlová Lucie (H2395)PARIS D'OR (KJ0T5Z, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
28 Ludvík Jakub (H2930)MAMA LOU (KJ0XAS, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
29 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
30 Weagová Evelina (F2314)LOUGHERNE COOL RUNNING (KJ0MOQ, H)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
31 Duchanová Adéla (E1955)CAPTAIN COOL (KJ0VGA, V)JUMP FOR JOY z.s. (MK0080)
32 Endrysová Kateřina (L0161)ZACATE CAS 1 (KJ0NXC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
33 Endrysová Kateřina (L0161)LOVEEN MONET+ (KJ0J24, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
34 Studnička Václav (A0888)BONIE 5 (KJ0VVW, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
35 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
36 Žíla Zdeněk (F0969)CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
37 Drápal Stanislav (F2480)JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
38 Šedý Michal (H3622)BARKAN (KJ0GVV, V)JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
39 Francová Jana (F1526)GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
40 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
41 Skřivan Jiří (F0031)HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
42 Skřivan Jiří (F0031)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
43 Žižáková Johana (B3437)LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
44 Krivá Eva (H2060)LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
45 Pavlíček Jan (H2371)CARTE BLANCHE 1 (KJ0U8I, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
46 Buláková Pavlína (H3605)SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
47 Čecháková Veronika (H2710)LANCELOT-K (KJ0JKH, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
48 Hošková Linda (L0289)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
49 Slováček Michal (L0501)LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
50 Pavlíková Eva (G0417)UMBRO (KJ0LL1, H)Stáj Boškůvky (MG0286)
51 Pavlíková Eva (G0417)JLB LAMBERT (KJ0LNC, V)Stáj Boškůvky (MG0286)
52 Šoupal Martin (F0200)FRANCIS 8 (KJ0ULZ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
53 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
54 Kotalík Matěj (C0863)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
55 Ludvík Jakub (H2930)WATER OF CALVANEXT (KJ0WZS, H)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
56 Jarošová Julie (H4149)IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
57 Kučerová Martina (F3010)ROCKY (KJ0DD5, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
58 Kučerová Martina (F3010)LIANOS (KJ0K5V, V)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
59 Macková Klára (F4214)CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
60 Binarová Tereza (J0Y2R)QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
61 Fajkusová Petra (H2329)DIAMOND 95 (KJ0W1V, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
Skoky
07_ Skoková soutěž st. S** - Otevřená
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

91/ 92
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Orlovová Lucia (H3093)KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
2 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
3 Najmanová Sofie (B3119)NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5 Horáková Martina (H4489)CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
6 Vaňková Klára (G2955)LORDINA 1 (KJ0GV3, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
7 Jindra Jaroslav (H0373)SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
8 Jindra Jaroslav (H0373)KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
9 Urbaníková Elizabeth (H3799)LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
10 Kryspínová Daniela (E1570)DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
11 Hentšel Marek (H1939)CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
12 Tměj Jiří (F2911)ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
13 Blažek Martin (B3122)COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
14 Zwinger Jan (H2741)OSCARINA (KJ0U3L, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15 Papoušek Kamil (C0056)LOKI 1 (KJ0V4F, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
16 Papoušek Kamil (C0056)CHARLYN (KJ0WEJ, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
17 Papoušek Kamil (C0056)MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
18 Kincl Josef ml. (H1638)GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
19 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
20 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
21 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
22 Cibere Radovan (G3088)COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
23 Klus Marek (H1948)VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
24 Klus Marek (H1948)ANTURIO POLT (KJ0YPA, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
25 Klus Marek (H1948)STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
26 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
27 Finsterle Sára (F3983)PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
28 Finsterle Sára (F3983)CASSITAL BY BORIS (KJ0SQ6, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
29 Fenclová Vladislava (D0132)ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
30 Šťovíčková Miroslava (D1266)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
31 Šťovíčková Miroslava (D1266)ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
32 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
33 Štětina Jan (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
34 Staňová Gabriela (G2000)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
35 Staňová Gabriela (G2000)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
36 Müller Patrick (A3066)CERES 1 (KJ00VX, V)Horse Academy (MA0047)
37 Malák Vladimír (B1853)LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
38 Malák Vladimír (B1853)ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
39 Malák Vladimír (B1853)STAKATA (KJ0L3B, K)JK Všetice (MB0216)
40 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
41 Kumarová Lucie (H3724)LE GARDER (KJ0VGD, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
42 Jelínková Veronika (G2210)JESPE (KJ0TQY, V)JK Sever Brno (MG0156)
43 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
44 Vysoudilová Tereza (H3757)IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
45 Doležal Rudolf (F0382)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
46 Poláchová Valentýna (H3893)STUNTMAN 7 (KJ0V0F, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
47 Matějčková Anna (A0981)GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
48 Škanderová Miroslava (H2834)STOCANTES (KJ0SNY, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
49 Cielecká Natálie (H4434)ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
50 Jelínková Veronika (G2210)BLEU DIAMOND VAN HERIKHAVE (KJ0I7G, H)JK Sever Brno (MG0156)
51 Toth Zoltán (G0831)CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
52 Strnadlová Lucie (H2395)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
53 Laryšová Tina (H4561)ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
54 Laryšová Tina (H4561)SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
55 Ludvík Jakub (H2930)OLYMPIC DAY (KJ0T1G, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
56 Ludvík Jakub (H2930)CASANOVA 3 (KJ0LJH, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
57 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
58 Weagová Evelina (F2314)ABC CATY (KJ0XCQ, K)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
59 Weagová Evelina (F2314)CONRAD 1 (KJ0M3S, V)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
60 Fürstová Karolína (A1551)BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
61 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
62 Smaha Luděk (D0541)JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
63 Svíbová Vendula (H1973)ACORADIA-MX I2M (KJ0GR7, K)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
64 Hažmuková Michaela (D1338)CATTINI (KJ0KQP, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
65 Grünthalová Nicola (B2769)SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
66 Portychová Linda (B3517)FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
67 Portychová Linda (B3517)COPIN'S BOY (KJ0YO8, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
68 Studnička Václav (A0888)WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
69 Kubrická Kateřina (H2783)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
70 Kuba Petr (G0255)LUCABOO (KJ0YMK, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
71 Kuba Petr (G0255)INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
72 Drápal Stanislav (F2480)JOHN DEERE 1 (KJ0GJA, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
73 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
74 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
75 Humplíková Vladislava (H0177)CORINA-PELI (KJ0SZX, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
76 Humplíková Vladislava (H0177)GOLDRISTA (KJ0VBQ, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
77 Zvára Ondřej (B1228)NENA CHANTI Z HDH (KJ0UMD, K)Stáj Arcus Czech (MG0299)
78 Zavoralová Štěpánka (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
79 Zavoralová Štěpánka (F0147)DIABELLA 1 (KJ0VV8, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
80 Skřivan Jiří (F0031)HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
81 Skřivan Jiří (F0031)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
82 Ciganová Zuzana (H2807)DJERBA (KJ0L36, V)
83 Dostálová Klára (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
84 Pavlíček Jan (H2371)GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
85 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
86 Slováček Michal (L0501)LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
87 Hanáčková Alexandra (L0108)CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
88 Kotalíková Daniela (H3482)ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
89 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
90 Pospěch Daniel (K0251)NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
91 Kučerová Martina (F3010)HÉRA 1 (KJ0K5K, K)Stáj HIPPEUS - Martina Kučerová (MF0411)
Skoky
08_ Skoková soutěž st. T* - FALTON VELKÁ CENA BRNA
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

47
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Najmanová Sofie (B3119)LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2 Najmanová Sofie (B3119)FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Hentšel Marek (H1939)CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
4 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
5 Tměj Jiří (F2911)CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
6 Vingrálková Sára (H3720)L'AMOUR 106 (KJ0WGL, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
7 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
8 Michlíčková Mariana (G3847)LEEVE JUNG 2 (KJ0VM2, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
9 Michlíčková Mariana (G3847)IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
10 Papoušek Kamil (C0056)WARNESS (KJ0LO3, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
11 Papoušek Kamil (C0056)GREAT FEELING 1 (KJ0U70, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
12 Kincl Josef ml. (H1638)G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
13 Wáclavíková Kateřina (B2097)ZORM (KJ0UP2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Cibere Radovan (G3088)DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
15 Cibere Radovan (G3088)ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
16 Kotalík Matěj (C0863)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
17 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
18 Adam Přemysl (B2208)CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
19 Adam Přemysl (B2208)CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
20 Klus Marek (H1948)LARGO 18 (KJ0KYN, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
21 Klus Marek (H1948)MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
22 Fenclová Vladislava (D0132)QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
23 Štětina Jan (C0547)FANTASTICO - S (KJ0MMD, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
24 Štětina Jan (C0547)BENITO - S (KJ0JG1, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
25 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
26 Motygin Sergej (C0207)DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
27 Motygin Sergej (C0207)QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
28 Doležal Rudolf (F0382)QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
29 Tretera Vladimír (G0884)GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
30 Tretera Vladimír (G0884)GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
31 Strnadlová Lucie (H2395)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
32 Strnadlová Lucie (H2395)FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
33 Smaha Luděk (D0541)FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
34 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
35 Portychová Linda (B3517)LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
36 Voksa Daniel (F0025)CARACAS 1 (KJ0M6X, V)Horse-Support, z.s. (MB0379)
37 Žíla Zdeněk (F0969)ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
38 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
39 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
40 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
41 Zvára Ondřej (B1228)QUIMERO-M (KJ0GRV, H)Stáj Arcus Czech (MG0299)
42 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
43 Malý Jan (H2416)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
44 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
45 Šoupal Martin (F0200)CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
46 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
47 Pospěch Daniel (K0251)NON STOP NOVAEQUI (KJ00WQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
Skoky
09_ Skoková soutěž st. L**/S* - Czech Junior Cup 2020
Běžná do 125 cm 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A

18/ 25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Štechová Kateřina (B3832)CASIRI (KJ0M01, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
2 Štechová Markéta (J0R11)TOSKA 1 (KJ0CB3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
3 Matušková Kateřina (H4419)CARRISTA (KJ0VL0, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
4 Matušková Kateřina (H4419)F.TRIOMF (KJ0MEL, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
5 Michlíčková Mariana (G3847)OFFICIER VAN DE ACHTERHOEK (KJ0XZ6, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
6 Michlíčková Mariana (G3847)CORNET'S BOY (KJ0T95, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
7 Pokorná Kristýna (V0764)GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
8 Pokorná Kristýna (V0764)EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
9 Kopřivová Gabriela (H4305)CARDELA (KJ0M94, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
10 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
11 Pichrtová Rozálie (H4569)ŠEJNA 1 (KJ0OLX, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
12 Očenášková Natálie (L0307)SALOU Z (KJ0MBZ, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
13 Očenášková Natálie (L0307)LADY 32 (KJ0EQP, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
14 Veverková Kristýna (F4410)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
15 Plotnárková Pavlína (J0UZP)SYMPATIE S (KJ0T3V, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
16 Poledňáková Klára (H4262)EMILLI ROSE (KJ0XMW, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
17 Poledňáková Klára (H4262)LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
18 Horníková Kristýna (H4372)KANASTA-H (KJ0WZJ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
Skoky
10_ Skoková soutěž st. L**/S* - Czech Junior Cup 2020
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

16
Skoky
11_ Skoková soutěž st. L** - Otevřená
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

64
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Orlovová Lucia (H3093)CONTADORA (KJ0SGY, K)World of Steel s.r.o. (MH0435)
2 Hartzová Nina (A1968)EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3 Košťálová Lenka (E2032)DIGER (KJ0FX2, V)Petra Charvátová (MB0460)
4 Košťálová Lenka (E2032)DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
5 Košťálová Jana (E2031)DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
6 Košťálová Jana (E2031)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)Petra Charvátová (MB0460)
7 Zwinger Jan (H2741)ELEANOR 1 (KJ0VFL, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
8 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9 Vaňková Klára (G2955)QUICK ONE (KJ0S2M, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
10 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
11 Kryspínová Daniela (E1570)DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
12 Blažek Martin (B3122)COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
13 Zwinger Jan (H2741)OSCARINA (KJ0U3L, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
14 Bittner Aleš (H2200)MR.VOX Agromarket H+B (KJ0D2I, H)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
15 Šídlo Radek (F0586)LISSCORN (KJ0VKI, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
16 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
17 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
18 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
19 Fenclová Vladislava (D0132)CONTECAS (KJ0XLT, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
20 Levová Barbora (K0206)PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
21 Šťovíčková Miroslava (D1266)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
22 Šťovíčková Miroslava (D1266)ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
23 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
24 Staňová Gabriela (G2000)LOTTE-HS (KJ0KVP, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
25 Staňová Gabriela (G2000)CLAPTON - HS (KJ0M3T, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
26 Jelínková Veronika (G2210)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
27 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28 Doležal Rudolf (F0382)DIAREVEL (KJ0SFX, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
29 Mencnerová Karolína (H4553)WALI II (KJ0L83, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
30 Jelínková Veronika (G2210)CARMÍNA (KJ0JQH, K)JK Sever Brno (MG0156)
31 De Jagerová Kateřina (C1412)CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
32 Strnadlová Lucie (H2395)PARIS D'OR (KJ0T5Z, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
33 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
34 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
35 Smaha Luděk (D0541)JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
36 Studnička Václav (A0888)BONIE 5 (KJ0VVW, K)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
37 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
38 Žíla Zdeněk (F0969)CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
39 Kubrická Kateřina (H2783)CHRISTEEN (KJ0SOF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
40 Kuba Petr (G0255)LUCABOO (KJ0YMK, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
41 Kuba Petr (G0255)INIESTA (KJ0WA7, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
42 Francová Jana (F1526)GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
43 Krivá Eva (H2060)LADY 38 (KJ0FIL, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
44 Pavlíček Jan (H2371)CARTE BLANCHE 1 (KJ0U8I, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
45 Buláková Pavlína (H3605)SHERON ŠARGOUN (KJ0IH2, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
46 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
47 Šusterová Viktorie (E1964)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
48 Šusterová Viktorie (E1964)LATIZIANA (KJ0OLA, K)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
49 Šusterová Viktorie (E1964)MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
50 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
51 Opatrný Aleš (B0808)CARMAN (KJ0TE9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
52 Hošková Linda (L0289)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
53 Čecháková Veronika (H2710)LANCELOT-K (KJ0JKH, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
54 Macková Klára (F4214)CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
55 Venclíková Lucie (H4291)DEMUR (KJ0UL0, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
56 Šoupal Martin (F0200)FRANCIS 8 (KJ0ULZ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
57 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
58 Kotalíková Daniela (H3482)ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
59 Kotalík Matěj (C0863)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
60 Nágr Ondřej (D0257)DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
61 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
62 Lančová Martina (H4213)MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
63 Šlechtová Nela (E1208)GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
64 Binarová Tereza (J0Y2R)QUINARA (KJ0LIE, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Skoky
12_ Skoková soutěž st. ZL - FINÁLE Amateur Tour 2020
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
13_ Skoková soutěž st. ST* - Otevřená
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

78
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
2 Horáková Martina (H4489)CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
3 Zwinger Jan (H2741)I'M SPECIAL FOR JOHN (KJ0V7F, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
4 Jindra Jaroslav (H0373)SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
5 Jindra Jaroslav (H0373)KIGALI (KJ0K91, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
6 Hentšel Marek (H1939)CHASANDRO BOY (KJ0WNA, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7 Hentšel Marek (H1939)DEBORAH HF (KJ0DYY, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
8 Tměj Jiří (F2911)LONDONDERRY DK (KJ0RZL, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
9 Vingrálková Sára (H3720)DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z (KJ0WZQ, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
10 Vingrálková Sára (H3720)QUISANDRO (KJ0YMG, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
11 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
12 Michlíčková Mariana (G3847)QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
13 Papoušek Kamil (C0056)LOKI 1 (KJ0V4F, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
14 Papoušek Kamil (C0056)CHARLYN (KJ0WEJ, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
15 Papoušek Kamil (C0056)MISTER STAR VD ZANDHOEVE (KJ00VS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
16 Kincl Josef ml. (H1638)GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
17 Wáclavíková Kateřina (B2097)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
18 Wáclavíková Kateřina (B2097)ZORM (KJ0UP2, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19 Soukupová Natálie (A2123)LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
20 Cibere Radovan (G3088)COQUIMBO (KJ0VII, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
21 Cibere Radovan (G3088)ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
22 Finsterle Sára (F3983)LEXIS (KJ0KLW, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
23 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
24 Finsterle Sára (F3983)PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
25 Fenclová Vladislava (D0132)ELLA JUNE Z (KJ0VI1, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
26 Fenclová Vladislava (D0132)QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
27 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
28 Štětina Jan (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
29 Staňová Gabriela (G2000)LOTUS - HS (KJ0ICH, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
30 Malák Vladimír (B1853)LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
31 Malák Vladimír (B1853)ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
32 Malák Vladimír (B1853)STAKATA (KJ0L3B, K)JK Všetice (MB0216)
33 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
34 Vysoudilová Tereza (H3757)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
35 Doležal Rudolf (F0382)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
36 Tretera Vladimír (G0884)GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
37 Tretera Vladimír (G0884)FAIR LADY VLS (KJ0T4B, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
38 Matějčková Anna (A0981)GRAVIN VAN HET NETEHOF (KJ0YFR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
39 De Jagerová Kateřina (C1412)CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
40 Strnadlová Lucie (H2395)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
41 Strnadlová Lucie (H2395)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
42 Strnadlová Lucie (H2395)FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
43 Laryšová Tina (H4561)ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
44 Laryšová Tina (H4561)SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
45 Weagová Evelina (F2314)ABC CATY (KJ0XCQ, K)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
46 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
47 Smaha Luděk (D0541)FLEXICON (KJ0MNG, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
48 Hažmuková Michaela (D1338)CAPRIANO Z (KJ0IF3, H)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
49 Hažmuková Michaela (D1338)CATTINI (KJ0KQP, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
50 Portychová Linda (B3517)COPIN'S BOY (KJ0YO8, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
51 Portychová Linda (B3517)JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
52 Studnička Václav (A0888)WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké centrum Zájezd, z.s. (MA0107)
53 Žíla Zdeněk (F0969)CORBIN (KJ00ZT, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
54 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
55 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
56 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
57 Kuba Petr (G0255)CAESAR 205 (KJ0XWN, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
58 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
59 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
60 Hruška Jiří (H0173)REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
61 Hruška Jiří (H0173)IGOR 4 (KJ0T1J, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
62 Hruška Jiří (H0173)Corlenský Ruf (KJ0L03, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
63 Lamich Karel (H0174)CHACCO STAR (KJ0MEX, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
64 Humplík Pavel (H0172)EMMA LEE Z (KJ00WH, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
65 Skřivan Jiří (F0031)FLYING STAR 1 (KJ0LY0, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
66 Skřivan Jiří (F0031)HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
67 Skřivan Jiří (F0031)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
68 Ciganová Zuzana (H2807)DJERBA (KJ0L36, V)
69 Dostálová Klára (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
70 Pavlíček Jan (H2371)GALAXA ŠARGOUN (KJ0VVQ, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
71 Holešovský Pavel (G1479)COCOA GIRL (KJ0KD2, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
72 Opatrný Aleš (B0808)GENTLEMAN 7 (KJ0WO5, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
73 Opatrný Aleš (B0808)FOREWER 1 (KJ0L0V, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
74 Opatrný Aleš (B0808)DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
75 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
76 Šoupalová Martina (F1924)COCO D' ECLIPSE (KJ0LIV, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
77 Tomanová Kateřina (B3503)QUEBEC 64 (KJ0Y7A, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
78 Zwinger Jan (H2741)MARIACHI (KJ0J9B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
Skoky
14_ Skok stupně L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

52
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Orlovová Lucia (H3093)KEMMELBACH (KJ0W5U, V)World of Steel s.r.o. (MH0435)
2 Hartzová Nina (A1968)EURYDIKA (KJ0JXX, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3 Vaňková Klára (G2955)LORDINA 1 (KJ0GV3, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
4 Vaňková Klára (G2955)QUICK ONE (KJ0S2M, K)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
5 Jindra Jaroslav (H0373)SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
6 Urbaníková Elizabeth (H3799)LYNDROS (KJ0MY3, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
7 Kryspínová Daniela (E1570)DIAMANT LANDOS (KJ0UCF, V)Petra Charvátová (MB0460)
8 Kryspínová Daniela (E1570)DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V)Petra Charvátová (MB0460)
9 Hrůzek Vítězslav (H0290)PAJERO (KJ0MIP, V)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041)
10 Šídlo Radek (F0586)LISSCORN (KJ0VKI, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
11 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
12 Kincl Josef ml. (H1638)GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
13 Mazuch Alexandra (G3959)EAGLE-EYE (KJ0MB5, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
14 Nová Chantal (G3547)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
15 Nová Chantal (G3547)GREEN'S RIO MAMORE (KJ0M79, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
16 Klus Marek (H1948)VENEZIA POLT (KJ0YQM, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
17 Klus Marek (H1948)ANTURIO POLT (KJ0YPA, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
18 Klus Marek (H1948)STRESMAN 1 (KJ0UTL, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
19 Šťovíčková Miroslava (D1266)JAYDEN 1 (KJ0WN8, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
20 Šťovíčková Miroslava (D1266)ROYAL HORLA Z (KJ0VO3, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
21 Šťovíčková Miroslava (D1266)NEW YORK OPTIMUS (KJ0WN7, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
22 Jelínková Veronika (G2210)MAC 1 (KJ0U7P, V)JK Sever Brno (MG0156)
23 Vysoudilová Tereza (H3757)IVO 42 (KJ0UR2, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
24 Škanderová Miroslava (H2834)QUADIRA (KJ0XAR, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
25 Škanderová Miroslava (H2834)STATIS CONTI (KJ0VLT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
26 Cielecká Natálie (H4434)ARTIS 1 (KJ0LES, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27 Jelínková Veronika (G2210)CARMÍNA (KJ0JQH, K)JK Sever Brno (MG0156)
28 Toth Zoltán (G0831)CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
29 Strnadlová Lucie (H2395)CARPALA-PELI (KJ0LM1, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
30 Strnadlová Lucie (H2395)PARIS D'OR (KJ0T5Z, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
31 Klár Milan (H1916)CARTE BLANCHE (KJ0TVU, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
32 Klár Milan (H1916)ANNIE 2 (KJ0IVN, K)Jezdecký klub Prohorses, z.s. (MH0212)
33 Weagová Evelina (F2314)CONRAD 1 (KJ0M3S, V)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
34 Weagová Evelina (F2314)LOUGHERNE COOL RUNNING (KJ0MOQ, H)JK Bella Notte, o.s. (MB0390)
35 Grünthalová Nicola (B2769)SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
36 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
37 Žíla Zdeněk (F0969)CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
38 Francová Jana (F1526)GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, V)JK ALIKA Čelčice (MG0255)
39 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
40 Šusterová Viktorie (E1964)LATIZIANA (KJ0OLA, K)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
41 Šusterová Viktorie (E1964)MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
42 Opatrný Aleš (B0808)DUKATO VTH (KJ0LAY, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43 Opatrný Aleš (B0808)CARMAN (KJ0TE9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
44 Hošková Linda (L0289)ELLIOT 133 (KJ0OJT, V)Stáj Hošková s.r.o. (MH0415)
45 Kovářová Natálie (H4180)CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
46 Kovářová Natálie (H4180)NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
47 Šoupal Martin (F0200)FRANCIS 8 (KJ0ULZ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
48 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
49 Kotalíková Daniela (H3482)ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
50 Kotalík Matěj (C0863)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
51 Nágr Ondřej (D0257)DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
52 Butcher Ivona (H2851)E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) (KJ0KMO, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
15_ Skoková soutěž st. L**/S* - FINÁLE Czech Junior Cup 2020
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
16_ Skoková soutěž st. ST* - U25
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Najmanová Sofie (B3119)FHORLA (KJ0MUG, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2 Najmanová Sofie (B3119)NATIVIO VAN HET LELIEHOF (KJ0TZ7, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Horáková Martina (H4489)JARISCA VAN HET HAGENHOF (KJ0WOO, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
4 Horáková Martina (H4489)CAGONETTA (KJ04G3, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5 Tměj Jiří (F2911)LONDONDERRY DK (KJ0RZL, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
6 Tměj Jiří (F2911)ATILA 2 (KJ0MNU, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
7 Vingrálková Sára (H3720)MAYO VAN DE HERKKANT (KJ0YMH, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
8 Vingrálková Sára (H3720)OSCAR DES FONTAINES (KJ0UOX, H)Stáj Derby, spolek (MH0382)
9 Ulčová Natálie (G3849)DEMONT (KJ0KG2, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
10 Michlíčková Mariana (G3847)IDEE VAN DE ACHTERHOEK (KJ0VM3, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
11 Soukupová Natálie (A2123)HAMILTON 1 (KJ0LCG, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
12 Soukupová Natálie (A2123)LAUDANA (KJ0UAE, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
13 Finsterle Sára (F3983)HARCO-N (KJ0MVR, V)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
14 Finsterle Sára (F3983)PADDY'S STAKKATO GIRL (KJ00U1, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
15 Šrámková Lucie (F2851)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)JK Čermná (MF0366)
16 Kumarová Lucie (H3724)ATHOS 17 (KJ0I2R, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
17 Kumarová Lucie (H3724)LE GARDER (KJ0VGD, V)stáj Bioveta a.s. (MG0210)
18 Kaločová Nina (H3664)SCHICKI MICKI (KJ0L6B, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
19 Vysoudilová Tereza (H3757)PICARD 2 (KJ0HAS, H)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
20 Škanderová Miroslava (H2834)STOCANTES (KJ0SNY, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
21 De Jagerová Kateřina (C1412)CANDY BOY 20 (KJ0MU6, V)JK Slapy (MC0247)
22 Laryšová Tina (H4561)ARMANI 6 (KJ0UF8, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
23 Laryšová Tina (H4561)SIIMFY (KJ0LQS, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
24 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
25 Portychová Linda (B3517)COPIN'S BOY (KJ0YO8, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
26 Portychová Linda (B3517)JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
28 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
29 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
30 Dostálová Klára (G3865)MANA 3 (KJ0GHE, K)JK Sever Brno (MG0156)
31 Šusterová Viktorie (E1964)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
32 Šusterová Viktorie (E1964)LATIZIANA (KJ0OLA, K)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
33 Kovářová Natálie (H4180)CHACCO-TO (KJ0MXU, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
34 Kovářová Natálie (H4180)NOGALINA Z (KJ0X77, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
35 Tomanová Kateřina (B3503)CONCABA (KJ0TJ4, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
Skoky
17_ Skoková soutěž st. T* - CREDITAS VELKÁ CENA OLOMOUCE
Běžná T* (145) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

45
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Najmanová Sofie (B3119)LEXUS 3 (KJ00ZZ, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2 Najmanová Sofie (B3119)BILLY BARON Z (KJ00XI, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Hentšel Marek (H1939)CENSOR (KJ0ISJ, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
4 Tměj Jiří (F2911)CROSBY DK (KJ0LD8, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
5 Vingrálková Sára (H3720)OSCAR DES FONTAINES (KJ0UOX, H)Stáj Derby, spolek (MH0382)
6 Vingrálková Sára (H3720)QUISANDRO (KJ0YMG, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
7 Michlíčková Mariana (G3847)QUIETE (KJ0XXB, K)Srpek s.r.o. (MG0321)
8 Papoušek Kamil (C0056)WARNESS (KJ0LO3, H)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
9 Papoušek Kamil (C0056)GREAT FEELING 1 (KJ0U70, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
10 Kincl Josef ml. (H1638)G-PLEASURE D.D. (KJ0MJH, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
11 Wáclavíková Kateřina (B2097)CAMPOBASSO (KJ0U8P, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12 Soukupová Natálie (A2123)LORD LEGACY (KJ0WCY, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
13 Cibere Radovan (G3088)DEAU RE MI T&L Z (KJ0SQ1, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
14 Cibere Radovan (G3088)ELEGANCE 2 (KJ0SQ0, K)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
15 Kotalík Matěj (C0863)SIR SID (KJ0MR8, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
16 Kotalík Matěj (C0863)CESANO V (KJ0J7N, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
17 Adam Přemysl (B2208)CACHAS (KJ0LVJ, H)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
18 Adam Přemysl (B2208)CASMO (KJ0MXT, V)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
19 Klus Marek (H1948)LARGO 18 (KJ0KYN, V)Stáj M&M z.s. (MH0433)
20 Klus Marek (H1948)MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Stáj M&M z.s. (MH0433)
21 Finsterle Sára (F3983)LEXIS (KJ0KLW, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
22 Štětina Jan (C0547)GUUS S (KJ0N06, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
23 Štětina Jan (C0547)GYLORD-S (KJ0MS4, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
24 Motygin Sergej (C0207)DYLAN (KJ0LAX, V)JK Všetice (MB0216)
25 Motygin Sergej (C0207)QUASAR 1 (KJ0TNA, K)JK Všetice (MB0216)
26 Doležal Rudolf (F0382)QUATTRO CENTO (KJ0MDI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
27 Doležal Rudolf (F0382)LEVIS 5 (KJ0MSU, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
28 Tretera Vladimír (G0884)GANGSTER V/H NODDEVELT (KJ00ZI, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
29 Tretera Vladimír (G0884)FAIR LADY VLS (KJ0T4B, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
30 Strnadlová Lucie (H2395)FEMINA 1 (KJ0H47, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
31 Strnadlová Lucie (H2395)FALL RIVER BLUE VDL (KJ0MCF, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
32 Portychová Linda (B3517)FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33 Portychová Linda (B3517)LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
34 Žíla Zdeněk (F0969)ELDORADO-S (KJ00X8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
35 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
36 Kubrická Kateřina (H2783)LENTILKA 3 (KJ0K9Y, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
37 Kuba Petr (G0255)JORNIC (KJ0MKV, V)Sportovní stáj Kentaur (MG0182)
38 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
39 Vachutka Ladislav (H2762)BABOU (KJ0K9F, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
40 Malý Jan (H2416)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
41 Opatrný Aleš (B0808)GENTLEMAN 7 (KJ0WO5, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
42 Opatrný Aleš (B0808)FOREWER 1 (KJ0L0V, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
44 Šoupal Martin (F0200)CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
45 Nágr Ondřej (D0257)D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
Skoky
CSN-ČSP
Velká cena Olomouce 2020
Výsledky
30. 7. – 2. 8.
H / ESC Olomouc
ESC Olomouc

Pro větší detail klikněte!